https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
IF Vestri Grotta Seltjarnarnes
is
Islanda - 1 Deild
luglio 28, 2021 8:00 PM
IF Vestri
Grotta Seltjarnarnes
1 ---
---
2 ---
world Amichevoli Europa 1 2
16:00 Amorebieta Osasuna B
Amorebieta
Osasuna B
A
17:15 Bergisch Gladbach 09 SpVg Porz 1919
Bergisch Gladbach 09
SpVg Porz 1919
17:00 Leganes Rayo Majadahonda
Leganes
Rayo Majadahonda
17:00 FC Kray Mulheimer FC 97
FC Kray
Mulheimer FC 97
17:00 CD Cayon Racing Santander
CD Cayon
Racing Santander
17:00 UCAM Murcia CF At. Pulpileno
UCAM Murcia CF
At. Pulpileno
17:00 FC Hagen/Uthlede SV Drochtersen-Assel
FC Hagen/Uthlede
SV Drochtersen-Assel
17:00 Granada Alcorcon
Granada
Alcorcon
17:30 Siegburger SV 04 SC Fortuna Köln
Siegburger SV 04
SC Fortuna Köln
17:00 Compostela Lugo
Compostela
Lugo
17:30 FV Bad Vilbel 1919 FC 1906 Erlensee
FV Bad Vilbel 1919
FC 1906 Erlensee
17:30 Sportfreunde Eisbachtal Blau-Weiß Friesdorf
Sportfreunde Eisbachtal
Blau-Weiß Friesdorf
18:00 CD San Roque de Lepe Sevilla Atletico
CD San Roque de Lepe
Sevilla Atletico
18:00 Derby Real Betis
Derby
Real Betis
18:00 UE Cornella CE Manresa
UE Cornella
CE Manresa
18:00 Jeunesse Esch US Esch
Jeunesse Esch
US Esch
19:00 Xerez Deportivo FC Real Madrid Castilla
Xerez Deportivo FC
Real Madrid Castilla
17:00 Fortuna Dusseldorf II FC Monheim
Fortuna Dusseldorf II
FC Monheim
17:00 Lamia Apollon Smyrnis
Lamia
Apollon Smyrnis
8:00 Vardar Skopje Renova Dzepciste
Vardar Skopje
Renova Dzepciste
16:00 KS Kutno Sokol Kleczew
KS Kutno
Sokol Kleczew
14:00 Bayer Leverkusen Utrecht
Bayer Leverkusen
Utrecht
14:00 AZ OFI Creta
AZ
OFI Creta
14:00 FC Sioni Bolnisi Samgurali
FC Sioni Bolnisi
Samgurali
15:00 Alessandria Renate
Alessandria
Renate
15:00 Frosinone Viterbese
Frosinone
Viterbese
15:30 Virtus Entella Ligorna
Virtus Entella
Ligorna
16:00 Empoli Pontedera
Empoli
Pontedera
16:00 Amorebieta Osasuna
Amorebieta
Osasuna
17:00 SD Logrones Burgos
SD Logrones
Burgos
16:00 Anorthosis Famagusta PAEEK
Anorthosis Famagusta
PAEEK
16:00 Dinamo Zagabria II NK Medimurje Cakovec
Dinamo Zagabria II
NK Medimurje Cakovec
16:30 AC Bellinzona Lugano
AC Bellinzona
Lugano
16:30 Alaves Mirandes
Alaves
Mirandes
16:30 Oviedo Cultural Leonesa
Oviedo
Cultural Leonesa
16:30 Sporting Gijon Real Sociedad B
Sporting Gijon
Real Sociedad B
16:45 Valencia Real Saragozza
Valencia
Real Saragozza
19:30 Elche Tenerife
Elche
Tenerife