https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Granitas Vilnius FK Kauno Zalgiris
lt
Coppa di Lituania
maggio 24, 2022 3:30 PM
Granitas Vilnius
FK Kauno Zalgiris
1 ---
---
2 ---
ar Argentina - Nacional B 1 2
0:10 CA Chaco For Ever Almagro
CA Chaco For Ever
Almagro
gb Inghilterra - National League 1 2
18:45 Halifax Chesterfield
Halifax
Chesterfield
us USA - USL League Two 1 2
23:30 Caledonia SC Nona FC
Caledonia SC
Nona FC
23:30 AFC Ann Arbor Kalamazoo FC
AFC Ann Arbor
Kalamazoo FC
23:30 East Atlanta FC SC United Bantams
East Atlanta FC
SC United Bantams
23:30 South Georgia Tormenta FC II Asheville City SC
South Georgia Tormenta FC II
Asheville City SC
23:30 West Chester United Real Central NJ
West Chester United
Real Central NJ
it Italia - Campionato Primavera 1 1 2
16:00 Atalanta U19 Juventus U19
Atalanta U19
Juventus U19
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
18:00 Oeste U20 Salto SP U20
Oeste U20
Salto SP U20
cl Cile - Primera B 1 2
0:30 Universidad de Concepcion Santiago Morning
Universidad de Concepcion
Santiago Morning
0:30 Rangers de Talca Magallanes
Rangers de Talca
Magallanes
eg Egitto - 1ª Divisione 1 2
16:30 Enppi Ghazl El Mahallah
Enppi
Ghazl El Mahallah
se Svezia - Superettan 1 2
17:00 Jonkopings Sodra Skövde AIK
Jonkopings Sodra
Skövde AIK
17:00 Ostersunds FK Orgryte IS
Ostersunds FK
Orgryte IS
ir Iran - Lega Pro 1 2
15:30 Foolad Khuzestan Sepahan
Foolad Khuzestan
Sepahan
15:30 Aluminium Arak Peykan
Aluminium Arak
Peykan
15:30 Havadar SC Gol Gohar
Havadar SC
Gol Gohar
15:30 Naft Mased Soleiman Sanat Naft Abadan
Naft Mased Soleiman
Sanat Naft Abadan
15:30 Persepolis Padide Mashhad
Persepolis
Padide Mashhad
15:30 Tractor Sazi Fajr Shahid Sepasi
Tractor Sazi
Fajr Shahid Sepasi
15:30 Zob Ahan Nassaji Mazandaran
Zob Ahan
Nassaji Mazandaran
15:30 Mes Rafsanjan Esteghlal
Mes Rafsanjan
Esteghlal
tz Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Ruvu Shooting Azam FC
Ruvu Shooting
Azam FC
13:00 Biashara United Mara Young Africans
Biashara United Mara
Young Africans
11:00 Mbeya City Coastal Union
Mbeya City
Coastal Union
co Colombia - Primera B 1 2
1:00 Fortaleza Tigres FC
Fortaleza
Tigres FC
world Incontri tra nazionali 1 2
12:00 Thailandia Bahrain
Thailandia
Bahrain
za Sud Africa - Premier 1 2
17:30 Orlando Pirates Maritzburg Utd
Orlando Pirates
Maritzburg Utd
ec Ecuador - Campeonato Nacional 1 2
0:00 Deportivo Cuenca Orense
Deportivo Cuenca
Orense
at Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 Sturm Graz II SK Treibach
Sturm Graz II
SK Treibach
17:00 FC Gleisdorf 09 TUS Bad Gleichenberg
FC Gleisdorf 09
TUS Bad Gleichenberg
17:00 Union Gurten SV Ried II
Union Gurten
SV Ried II
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
22:30 Sportivo San Lorenzo Independiente FBC
Sportivo San Lorenzo
Independiente FBC
14:00 Guarani de Trinidad Fernando de la Mora
Guarani de Trinidad
Fernando de la Mora
world Coppa Libertadores 1 2
22:15 Nacional De Football Bragantino
Nacional De Football
Bragantino
22:15 Velez Sarsfield Estudiantes LP
Velez Sarsfield
Estudiantes LP
se Svezia - Folksam U21 1 2
14:00 IFK Norrkoping U21 Dalkurd FF U21
IFK Norrkoping U21
Dalkurd FF U21
15:00 Elfsborg U21 Norrby IF U21
Elfsborg U21
Norrby IF U21
15:00 IFK Varnamo U21 Halmstads U21
IFK Varnamo U21
Halmstads U21
16:00 IFK Göteborg U21 BK Hacken U21
IFK Göteborg U21
BK Hacken U21
14:00 Djurgardens U21 Orebro SK U21
Djurgardens U21
Orebro SK U21
14:30 Utsiktens BK U21 Varbergs BoIS FC U21
Utsiktens BK U21
Varbergs BoIS FC U21
nl Paesi Bassi - Tweede Divisie 1 2
18:00 GVVV Veenendaal De Treffers
GVVV Veenendaal
De Treffers
18:00 Sparta Rotterdam Riserve Koninklijke HFC
Sparta Rotterdam Riserve
Koninklijke HFC
18:00 Amsterdamsche FC Excelsior Maassluis
Amsterdamsche FC
Excelsior Maassluis
18:00 Katwijk IJsselmeervogels
Katwijk
IJsselmeervogels
17:30 Volendam Riserve Rijnsburgse Boys
Volendam Riserve
Rijnsburgse Boys
uz Uzbekistan - PFL 1 2
14:00 Sogdiana Jizzakh FK Kokand 1912
Sogdiana Jizzakh
FK Kokand 1912
14:00 FC Bunyodkor Nasaf
FC Bunyodkor
Nasaf
world Coppa Sudamericana 1 2
22:15 Santos Banfield
Santos
Banfield
22:15 Union La Calera Universidad Catolica del Ecuador
Union La Calera
Universidad Catolica del Ecuador
am Armenia - Premier League 1 2
15:15 Pyunik Yerevan Ararat Yerevan
Pyunik Yerevan
Ararat Yerevan
lv Lettonia - Virsliga 1 2
15:30 Tukums 2000 Valmiera FC
Tukums 2000
Valmiera FC
14:30 FK Auda FK Liepaja
FK Auda
FK Liepaja
ee Estonia - Meistriliiga 1 2
17:00 Paide Linnameeskond JK Tammeka Tartu
Paide Linnameeskond
JK Tammeka Tartu
15:00 Tallinna JK Legion FC Levadia Tallinn
Tallinna JK Legion
FC Levadia Tallinn
15:00 FC Kuressaare JK Nomme Kalju
FC Kuressaare
JK Nomme Kalju
pt Portogallo - Campionato U23 1 2
16:00 Estoril U23 Braga U23
Estoril U23
Braga U23
il Coppa d'Israele 1 2
17:30 Hapoel Beer Sheva Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa
me Montenegro Prva Liga 1 2
15:00 FK Decic Tuzi FK Podgorica
FK Decic Tuzi
FK Podgorica
15:00 FK Iskra Danilovgrad FK Zeta Golubovci
FK Iskra Danilovgrad
FK Zeta Golubovci
15:00 Buducnost Podgorica OFK Petrovac
Buducnost Podgorica
OFK Petrovac
15:00 Sutjeska Niksic FK Mornar Bar
Sutjeska Niksic
FK Mornar Bar
15:00 FK Rudar Pljevlja FK Jezero
FK Rudar Pljevlja
FK Jezero
me Montenegro - Druga Liga 1 2
15:30 OFK Igalo FK Bokelj
OFK Igalo
FK Bokelj
15:30 OFK Titograd FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Titograd
FK Jedinstvo Bijelo Polje
15:30 FK Arsenal Tivat FK Grbalj Radanovici
FK Arsenal Tivat
FK Grbalj Radanovici
15:30 FK Kom Podgorica FK Cetinje
FK Kom Podgorica
FK Cetinje
15:30 OFK Mladost DG FK Berane
OFK Mladost DG
FK Berane
cm Camerun - Elite One 1 2
13:00 UMS de Loum Cotonsport
UMS de Loum
Cotonsport
13:00 Union Douala Panthere Sportive Du Nde
Union Douala
Panthere Sportive Du Nde
13:00 Les Astres FC De Douala APEJES Academy
Les Astres FC De Douala
APEJES Academy
13:00 Yong Sport Academy Fauve Azur Elite
Yong Sport Academy
Fauve Azur Elite
13:00 Avion Academy New Star de Douala
Avion Academy
New Star de Douala
13:00 Bamboutos de Mbouda Fovu de Baham
Bamboutos de Mbouda
Fovu de Baham
13:00 Renaissance Ngoumou Dragon Club Yaounde
Renaissance Ngoumou
Dragon Club Yaounde
13:00 Yafoot FC Eding Sport FC
Yafoot FC
Eding Sport FC
13:00 Djiko FC de Bandjoun Racing de Bafoussam
Djiko FC de Bandjoun
Racing de Bafoussam
13:00 PWD de Bamenda Ofta De Kribi
PWD de Bamenda
Ofta De Kribi
13:00 Tonnerre Yaoundé Canon de Yaounde
Tonnerre Yaoundé
Canon de Yaounde
13:00 Stade Renard de Melong Colombe du Dja et Lobo
Stade Renard de Melong
Colombe du Dja et Lobo
is Coppa d'Islanda 1 2
18:00 IF Vestri Afturelding
IF Vestri
Afturelding
19:15 Hviti Riddarinn Kordrengir
Hviti Riddarinn
Kordrengir
19:15 Grindavik IR Reykjavik
Grindavik
IR Reykjavik
19:45 Dalvik/Reynir Thor Akureyri
Dalvik/Reynir
Thor Akureyri
19:15 HK Kopavogur Grotta Seltjarnarnes
HK Kopavogur
Grotta Seltjarnarnes
18:00 UMF Selfoss Magni Grenivik
UMF Selfoss
Magni Grenivik
18:00 Sindri IA Akranes
Sindri
IA Akranes
17:00 Hottur/Huginn Aegir Thorlakshofn
Hottur/Huginn
Aegir Thorlakshofn
de Germania - Oberliga Schleswig-Holstein 1 2
17:00 TSV Kronshagen Eutin 08
TSV Kronshagen
Eutin 08
ar Coppa d’Argentina 1 2
18:35 Huracan Deportivo Madryn
Huracan
Deportivo Madryn
world AFC Cup 1 2
15:00 Maziya SRC ATK Mohun Bagan
Maziya SRC
ATK Mohun Bagan
11:00 Gokulam Kerala FC Bashundhara Kings
Gokulam Kerala FC
Bashundhara Kings
15:00 Tishreen Al Nejmeh
Tishreen
Al Nejmeh
19:00 Al-Riffa Shabab Al Khaleel
Al-Riffa
Shabab Al Khaleel
19:00 East Riffa Hilal Al Quds
East Riffa
Hilal Al Quds
19:00 Jableh Al Kuwait SC
Jableh
Al Kuwait SC
15:00 Al Ansar Beirut Al Seeb
Al Ansar Beirut
Al Seeb
15:00 Dhofar Al Arabi SC
Dhofar
Al Arabi SC
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 5 1 2
16:30 Tiller Byåsen
Tiller
Byåsen
19:00 Strindheim Melhus
Strindheim
Melhus
fi Coppa di Finlandia 1 2
15:30 FC Inter FC Inter II
FC Inter
FC Inter II
15:00 Klubi-04 HJK Helsinki
Klubi-04
HJK Helsinki
br Brasile - Campeonato Amapaense 1 2
23:15 San Paolo AP Oratorio RC
San Paolo AP
Oratorio RC
lt Coppa di Lituania 1 2
16:45 FK Ataka FK Riteriai
FK Ataka
FK Riteriai
15:30 Granitas Vilnius FK Kauno Zalgiris
Granitas Vilnius
FK Kauno Zalgiris
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo Promozione - Play-off 1 2
15:00 Artvin Hopaspor Arnavutkoy Belediyesi
Artvin Hopaspor
Arnavutkoy Belediyesi
ca Canada - Campionato 1 2
22:00 HFX Wanderers FC Toronto FC
HFX Wanderers FC
Toronto FC
tr Turchia - 2.Lig - Play-off 1 2
17:00 Tarsus Idman Yurdu Karacabey Birlikspor AS
Tarsus Idman Yurdu
Karacabey Birlikspor AS
12:30 Bayburt Ozel Idare SK Bodrum BLD Spor
Bayburt Ozel Idare SK
Bodrum BLD Spor
de Germania - Bundesliga II - Play-off 1 2
18:30 Dinamo Dresda Kaiserslautern
Dinamo Dresda
Kaiserslautern
fr Francia - Ligue 2 - Play-off 1 2
18:30 Villefranche US Quevilly
Villefranche
US Quevilly