https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Næsby Frem
dk
Denmark Division 3
maggio 21, 2022 12:00 PM
Næsby
Frem
1 ---
---
2 ---
pl Polonia - Liga III 1 2
16:00 Blonianka Blonie Mamry Gizycko
Blonianka Blonie
Mamry Gizycko
16:00 Legionovia Legionowo GKS Wikielec
Legionovia Legionowo
GKS Wikielec
10:00 Elana Torun GKS Przodkowo
Elana Torun
GKS Przodkowo
14:00 KS Pogon Nowe Skalmierzyce Kotwica Kolobrzeg
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kolobrzeg
15:00 Czarni Polaniec Stal Stalowa Wola
Czarni Polaniec
Stal Stalowa Wola
14:00 Stolem Gniewino Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
15:00 MKP Carina Gubin Zaglebie Lubin II
MKP Carina Gubin
Zaglebie Lubin II
15:00 Siarka Tarnobrzeg Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
15:00 Orleta Radzyn Podlaski ChKS Chelmianka Chelm
Orleta Radzyn Podlaski
ChKS Chelmianka Chelm
15:00 MLKS Wissa Szczuczyn LKS Lodz II
MLKS Wissa Szczuczyn
LKS Lodz II
15:00 KSZO Ostrowiec Avia Swidnik
KSZO Ostrowiec
Avia Swidnik
15:00 Polonia Bytom MKS Kluczbork
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
15:00 Ursus Warsawa MLKS Znicz Biala Piska
Ursus Warsawa
MLKS Znicz Biala Piska
15:00 Sokol Aleksandrow Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sokol Aleksandrow
Lechia Tomaszow Mazowiecki
17:30 Polonia Varsavia Bron Radom
Polonia Varsavia
Bron Radom
15:00 Gorzów Wielkopolski Falubaz Zielona Gora
Gorzów Wielkopolski
Falubaz Zielona Gora
15:00 Foto-Higiena Gac Sleza Wroclaw
Foto-Higiena Gac
Sleza Wroclaw
15:00 Unia Janikowo ZKS Kluczevia
Unia Janikowo
ZKS Kluczevia
14:00 KP Starogard Gdanski Jarota Jarocin
KP Starogard Gdanski
Jarota Jarocin
12:00 Odra Wodzislaw Pniowek Pawlowice Slaskie
Odra Wodzislaw
Pniowek Pawlowice Slaskie
14:00 Tomasovia Tomaszów Wisla Sandomierz
Tomasovia Tomaszów
Wisla Sandomierz
11:00 Polonia Sroda Wielkopolska Sokol Kleczew
Polonia Sroda Wielkopolska
Sokol Kleczew
11:00 LKS Goczalkowice Zdroj Rekord Bielsko-Biala
LKS Goczalkowice Zdroj
Rekord Bielsko-Biala
11:00 Baltyk Koszalin Olimpia Grudziadz
Baltyk Koszalin
Olimpia Grudziadz
15:30 Wisloka Debica Unia Tarnow
Wisloka Debica
Unia Tarnow
15:30 Piast Zmigrod Karkonosze Jelenia Gora
Piast Zmigrod
Karkonosze Jelenia Gora
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
11:00 FC Irtysh Omsk Nosta Novotroitsk
FC Irtysh Omsk
Nosta Novotroitsk
14:00 FK Volga Ulyanovsk Torpedo Miass
FK Volga Ulyanovsk
Torpedo Miass
10:00 Dynamo Barnaul FC Orenburg II
Dynamo Barnaul
FC Orenburg II
13:00 FK Lada Tolyatti FK Spartak Tuymazy
FK Lada Tolyatti
FK Spartak Tuymazy
13:00 FK Tyumen Amkar Perm
FK Tyumen
Amkar Perm
tr Turchia - Campionato U19 1 2
9:00 Boluspor U19 Denizlispor U19
Boluspor U19
Denizlispor U19
9:00 Eyupspor U19 Manisa FK U19
Eyupspor U19
Manisa FK U19
9:00 Adanaspor U19 Bandirmaspor U19
Adanaspor U19
Bandirmaspor U19
9:00 Tuzlaspor U19 Keciorengucu U19
Tuzlaspor U19
Keciorengucu U19
9:00 Altinordu U19 Menemen Belediyespor U19
Altinordu U19
Menemen Belediyespor U19
9:00 Samsunspor U19 Umraniyespor U19
Samsunspor U19
Umraniyespor U19
9:00 Ankaragucu U19 BB Erzurumspor U19
Ankaragucu U19
BB Erzurumspor U19
9:00 Balikesirspor U19 Genclerbirligi U19
Balikesirspor U19
Genclerbirligi U19
9:00 Besiktas U19 Konyaspor U19
Besiktas U19
Konyaspor U19
9:00 Altay U19 Kasimpasa U19
Altay U19
Kasimpasa U19
9:00 Yeni Malatyaspor U19 Fenerbahce U19
Yeni Malatyaspor U19
Fenerbahce U19
ar Argentina - Nacional B 1 2
18:30 Villa Dalmine Gimnasia Jujuy
Villa Dalmine
Gimnasia Jujuy
0:00 All Boys Deportivo Madryn
All Boys
Deportivo Madryn
0:10 Belgrano CSD Flandria
Belgrano
CSD Flandria
18:10 CA Brown de Adrogue Instituto AC Cordoba
CA Brown de Adrogue
Instituto AC Cordoba
19:00 San Martin de San Juan Nueva Chicago
San Martin de San Juan
Nueva Chicago
22:10 CA Estudiantes Caseros Quilmes
CA Estudiantes Caseros
Quilmes
18:30 Defensores de Belgrano Agropecuario
Defensores de Belgrano
Agropecuario
it Italia - Serie A 1 2
18:45 Atalanta Empoli
Atalanta
Empoli
15:15 Genoa Bologna
Genoa
Bologna
18:45 Fiorentina Juventus
Fiorentina
Juventus
18:45 Lazio Verona
Lazio
Verona
pt Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
16:00 Maritimo B Paredes
Maritimo B
Paredes
es Spagna - Primera Division 1 2
15:30 Valencia Celta Vigo
Valencia
Celta Vigo
gb Inghilterra - League 1 1 2
14:00 Wycombe Sunderland
Wycombe
Sunderland
es Spagna - Segunda Division 1 2
20:00 Almeria Alcorcon
Almeria
Alcorcon
20:00 Las Palmas Oviedo
Las Palmas
Oviedo
20:00 Ponferradina Leganes
Ponferradina
Leganes
20:00 Girona Mirandes
Girona
Mirandes
20:00 Eibar Tenerife
Eibar
Tenerife
20:00 UD Ibiza Valladolid
UD Ibiza
Valladolid
18:00 Malaga Burgos
Malaga
Burgos
18:00 FC Cartagena Amorebieta
FC Cartagena
Amorebieta
18:00 Fuenlabrada Sporting Gijon
Fuenlabrada
Sporting Gijon
18:00 Huesca Real Sociedad B
Huesca
Real Sociedad B
us USA - MLS 1 2
22:00 FC Cincinnati New England Revolution
FC Cincinnati
New England Revolution
20:00 DC United Toronto FC
DC United
Toronto FC
19:30 Columbus Crew Los Angeles FC
Columbus Crew
Los Angeles FC
23:30 Nashville SC Atlanta United
Nashville SC
Atlanta United
br Brasile - Serie D 1 2
19:00 4 de Julho EC Tocantinopolis EC
4 de Julho EC
Tocantinopolis EC
19:00 URT MG Real Noroeste Capixaba
URT MG
Real Noroeste Capixaba
19:00 Retro FC Brasil Icasa
Retro FC Brasil
Icasa
20:00 America RN San Paolo Crystal FC
America RN
San Paolo Crystal FC
18:00 Santo Andre SP Portuguesa RJ
Santo Andre SP
Portuguesa RJ
19:00 Sao Raimundo Nautico RR
Sao Raimundo
Nautico RR
19:00 Sousa EC Afogados da Ingazeira FC
Sousa EC
Afogados da Ingazeira FC
18:00 Caxias RS Marcilio Dias
Caxias RS
Marcilio Dias
18:00 Nova Iguacu Oeste
Nova Iguacu
Oeste
18:00 Lagarto Juazeirense
Lagarto
Juazeirense
18:00 Crato Globo FC
Crato
Globo FC
18:30 Ceilandia Ipora EC
Ceilandia
Ipora EC
18:30 Castanhal Juventude MA
Castanhal
Juventude MA
20:00 Ferroviaria SP Pouso Alegre
Ferroviaria SP
Pouso Alegre
18:00 Juventus Jaragua Do Sul FC Cascavel
Juventus Jaragua Do Sul
FC Cascavel
21:00 Sao Raimundo RR Porto Velho EC
Sao Raimundo RR
Porto Velho EC
21:00 Rio Branco AC Amazonas FC
Rio Branco AC
Amazonas FC
us USA - USL Championship 1 2
23:00 Indy Eleven New York Red Bulls II
Indy Eleven
New York Red Bulls II
23:00 Charleston Battery Miami FC
Charleston Battery
Miami FC
23:30 Louisville City FC Monterey Bay FC
Louisville City FC
Monterey Bay FC
23:30 Tampa Bay Rowdies Pittsburgh Riverhounds
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
23:30 Detroit City FC Atlanta United II
Detroit City FC
Atlanta United II
br Brasile - Serie A 1 2
19:30 Flamengo Goias
Flamengo
Goias
22:00 EC Juventude Palmeiras
EC Juventude
Palmeiras
21:30 Santos Ceara
Santos
Ceara
19:30 Atletico GO Coritiba
Atletico GO
Coritiba
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
8:15 FC Pisek Slavoj Vysehrad
FC Pisek
Slavoj Vysehrad
15:00 FK Pribram B Banik Sokolov
FK Pribram B
Banik Sokolov
15:00 SFK Vrchovina Sigma Olomouc B
SFK Vrchovina
Sigma Olomouc B
8:15 FC Vratimov CSK Uhersky Brod
FC Vratimov
CSK Uhersky Brod
8:15 Vysocina Jihlava B Viktoria Otrokovice
Vysocina Jihlava B
Viktoria Otrokovice
8:15 FK Loko Vltavin Sokol Hostoun
FK Loko Vltavin
Sokol Hostoun
8:30 FK Prepere Slovan Velvary
FK Prepere
Slovan Velvary
8:15 Slovan Rosice Hlucin
Slovan Rosice
Hlucin
8:15 FK Zbuzany 1953 FK Chlumec nad Cidlinou
FK Zbuzany 1953
FK Chlumec nad Cidlinou
8:15 SK Rakovnik Kraluv Dvur
SK Rakovnik
Kraluv Dvur
15:00 Sokol Zivanice FK Jablonec B
Sokol Zivanice
FK Jablonec B
dz Algeria - 2ª Divisione 1 2
13:30 USM Bel Abbes CR Temouchent
USM Bel Abbes
CR Temouchent
13:30 Ain Defla ES Ben Aknoun
Ain Defla
ES Ben Aknoun
13:30 ASM Oran SKAF Khemis Miliana
ASM Oran
SKAF Khemis Miliana
13:30 MC El Bayadh MC Saida
MC El Bayadh
MC Saida
13:30 WA Boufarik GC Mascara
WA Boufarik
GC Mascara
13:30 RC Kouba CRB Ain Oussera
RC Kouba
CRB Ain Oussera
13:30 USMM Hadjout USM El Harrach
USMM Hadjout
USM El Harrach
13:30 CA Batna IRB Lakhdaria
CA Batna
IRB Lakhdaria
13:30 NRB Teleghma JSM Bejaia
NRB Teleghma
JSM Bejaia
13:30 MC El Eulma AS Ain M'lila
MC El Eulma
AS Ain M'lila
13:30 Hamra Annaba USM Khenchela
Hamra Annaba
USM Khenchela
13:30 MO Bejaia RB Ouargla
MO Bejaia
RB Ouargla
13:30 MO Constantine CA Bordj Bou Arreridj
MO Constantine
CA Bordj Bou Arreridj
13:30 US Chaouia USM Annaba
US Chaouia
USM Annaba
13:30 JS Bordj Menaiel JSM Skikda
JS Bordj Menaiel
JSM Skikda
fr Francia - Ligue 1 1 2
19:00 Lilla Rennes
Lilla
Rennes
19:00 Marsiglia Strasburgo
Marsiglia
Strasburgo
19:00 Brest Bordeaux
Brest
Bordeaux
19:00 Clermont Foot Lione
Clermont Foot
Lione
19:00 Paris Saint Germain Metz
Paris Saint Germain
Metz
19:00 Reims Nizza
Reims
Nizza
19:00 Lorient Troyes
Lorient
Troyes
19:00 Angers Montpellier
Angers
Montpellier
19:00 Nantes St Etienne
Nantes
St Etienne
19:00 Lens Monaco
Lens
Monaco
br Brasile - Serie B 1 2
0:30 EC Bahia Ponte Preta
EC Bahia
Ponte Preta
14:00 Operario PR Ituano
Operario PR
Ituano
tr Turchia - Super Lig 1 2
13:00 Sivasspor Kayserispor
Sivasspor
Kayserispor
16:00 Yeni Malatyaspor Fenerbahce
Yeni Malatyaspor
Fenerbahce
16:00 Besiktas Konyaspor
Besiktas
Konyaspor
13:00 Altay SK Izmir Kasimpasa
Altay SK Izmir
Kasimpasa
jp Giappone - J2-League 1 2
9:00 Fagiano Okayama Oita
Fagiano Okayama
Oita
5:00 Zweigen Kanazawa Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
Montedio Yamagata
5:00 Albirex Niigata Yokohama FC
Albirex Niigata
Yokohama FC
5:00 Omiya Ardija Vegalta Sendai
Omiya Ardija
Vegalta Sendai
5:00 Blaublitz Akita Tokyo Verdy
Blaublitz Akita
Tokyo Verdy
7:00 Mito Hollyhock Grulla Morioka FC
Mito Hollyhock
Grulla Morioka FC
10:00 FC Ryukyu Ventforet Kofu
FC Ryukyu
Ventforet Kofu
5:00 Tokushima Vortis Tochigi SC
Tokushima Vortis
Tochigi SC
4:00 Roasso Kumamoto JEF Utd Chiba
Roasso Kumamoto
JEF Utd Chiba
co Colombia - Primera A 1 2
22:15 Independiente Medellin La Equidad
Independiente Medellin
La Equidad
20:00 Envigado FC Deportes Tolima
Envigado FC
Deportes Tolima
us USA - USL League Two 1 2
1:30 OVF Alliance PDX FC
OVF Alliance
PDX FC
21:30 South Bend Lions Fort Wayne FC
South Bend Lions
Fort Wayne FC
21:00 Kaw Valley FC St Louis Lions
Kaw Valley FC
St Louis Lions
20:00 Caledonia SC Weston FC
Caledonia SC
Weston FC
23:30 East Atlanta FC Tri Cities FC
East Atlanta FC
Tri Cities FC
23:00 Reading United Philadelphia Lone Star FC
Reading United
Philadelphia Lone Star FC
23:00 Real Central NJ Ocean City Nor'easters
Real Central NJ
Ocean City Nor'easters
23:00 Florida Elite FC Florida U23
Florida Elite
FC Florida U23
23:00 Wake FC Charlotte Independence II
Wake FC
Charlotte Independence II
23:00 West Virginia Chaos Charlotte Eagles
West Virginia Chaos
Charlotte Eagles
23:00 Hudson Valley Hammers New Jersey Copa
Hudson Valley Hammers
New Jersey Copa
23:00 Lionsbridge FC Christos FC
Lionsbridge FC
Christos FC
23:00 Oakland County FC AFC Ann Arbor
Oakland County FC
AFC Ann Arbor
23:00 Tampa Bay United Nona FC
Tampa Bay United
Nona FC
19:00 AC Connecticut Blackwatch Rush
AC Connecticut
Blackwatch Rush
23:00 Virginia Beach Utd Commonwealth Cardinals FC
Virginia Beach Utd
Commonwealth Cardinals FC
23:00 Flint City Bucks Lansing City Football
Flint City Bucks
Lansing City Football
0:00 Minneapolis City SC Peoria City
Minneapolis City SC
Peoria City
22:00 San Francisco Glens SC Marin FC Legends
San Francisco Glens SC
Marin FC Legends
2:00 San Francisco City FC Central Valley Fuego FC 2
San Francisco City FC
Central Valley Fuego FC 2
23:30 Peachtree City SC United Bantams
Peachtree City
SC United Bantams
dz Algeria - 1ª Divisione 1 2
15:00 HB Chelghoum Laid MC Alger
HB Chelghoum Laid
MC Alger
15:00 NA Hussein Dey RC Relizane
NA Hussein Dey
RC Relizane
16:45 JS Kabylie WA Tlemcen
JS Kabylie
WA Tlemcen
15:00 ASO Chlef NC Magra
ASO Chlef
NC Magra
17:00 JS Saoura Olympique Medea
JS Saoura
Olympique Medea
ar Argentina - Torneo A 1 2
19:00 Crucero Del Norte Defensores Pronunciamiento
Crucero Del Norte
Defensores Pronunciamiento
0:30 Sportivo Desamparados Sportivo Estudiantes
Sportivo Desamparados
Sportivo Estudiantes
18:00 Ferro Carril Oeste LP Juventud Unida Universitario
Ferro Carril Oeste LP
Juventud Unida Universitario
us USA - NPSL 1 2
23:30 Apotheos FC Georgia Revolution
Apotheos FC
Georgia Revolution
22:00 FC Monmouth Jackson Lions FC
FC Monmouth
Jackson Lions FC
23:00 FC Motown West Chester United
FC Motown
West Chester United
22:00 Sunflower State FC OKC 1889 FC
Sunflower State FC
OKC 1889 FC
23:00 Cedar Stars Rush Valeo FC
Cedar Stars Rush
Valeo FC
22:00 Magia FC Miami Dutch Lions FC
Magia FC
Miami Dutch Lions FC
23:00 New York Shockers Kingston Stockade FC
New York Shockers
Kingston Stockade FC
22:00 Hartford City FC Syracuse
Hartford City FC
Syracuse
23:00 Tallahassee SC Southern States SC
Tallahassee SC
Southern States SC
21:00 Atlantic City FC Electric City Shock SC
Atlantic City FC
Electric City Shock SC
19:00 El Farolito Oakland SC
El Farolito
Oakland SC
23:00 Naples United FC Miami United FC
Naples United FC
Miami United FC
23:00 AFC Mobile Florida Roots
AFC Mobile
Florida Roots
23:30 Appalachian FC Georgia Storm
Appalachian FC
Georgia Storm
23:30 North Alabama SC LSA Athletico Lanier
North Alabama SC
LSA Athletico Lanier
23:30 Miami Beach CF Central Florida Panthers SC
Miami Beach CF
Central Florida Panthers SC
0:30 Muskegon Risers SC Milwaukee Torrent
Muskegon Risers SC
Milwaukee Torrent
22:30 FC Frederick Virginia Beach City
FC Frederick
Virginia Beach City
gb Inghilterra - National League Nord 1 2
14:00 York Boston Utd
York
Boston Utd
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
12:00 Augsburg II Memmingen
Augsburg II
Memmingen
12:00 SV Heimstetten VfB Eichstätt
SV Heimstetten
VfB Eichstätt
12:00 Wacker Burghausen FC Pipinsried
Wacker Burghausen
FC Pipinsried
12:00 Rain am Lech TSV 1860 Rosenheim
Rain am Lech
TSV 1860 Rosenheim
12:00 Buchbach SpVgg Bayreuth
Buchbach
SpVgg Bayreuth
12:00 SV Schalding-Heining Greuther Furth II
SV Schalding-Heining
Greuther Furth II
pt Portogallo - Campionato U19 1 2
16:00 Alverca U19 Benfica U19
Alverca U19
Benfica U19
16:00 Braga U19 FC Porto U19
Braga U19
FC Porto U19
16:00 União Leiria U19 Amora FC U19
União Leiria U19
Amora FC U19
16:00 Estoril U19 Guimaraes U19
Estoril U19
Guimaraes U19
16:00 Feirense U19 Tondela U19
Feirense U19
Tondela U19
16:00 Pacos Ferreira U19 Vizela U19
Pacos Ferreira U19
Vizela U19
16:00 Gil Vicente U19 Leixoes U19
Gil Vicente U19
Leixoes U19
16:00 Academica Coimbra SF U19 CD Nacional Funchal U19
Academica Coimbra SF U19
CD Nacional Funchal U19
16:00 Belenenses U19 Vitoria Setubal U19
Belenenses U19
Vitoria Setubal U19
16:00 Vilafranquense U19 Sacavenense U19
Vilafranquense U19
Sacavenense U19
16:00 UD Oliveirense U19 Famalicao U19
UD Oliveirense U19
Famalicao U19
10:00 Rio Ave U19 Sporting U19
Rio Ave U19
Sporting U19
gh Ghana - Premier League 1 2
15:00 Great Olympics Medeama SC
Great Olympics
Medeama SC
ke Kenya - Premier League 1 2
12:00 Posta Rangers Sofapaka FC
Posta Rangers
Sofapaka FC
12:00 Nzoia Sugar AFC Leopards
Nzoia Sugar
AFC Leopards
12:15 KCB Nairobi City Stars
KCB
Nairobi City Stars
12:00 Mathare United Wazito FC
Mathare United
Wazito FC
12:00 FC Talanta Bandari FC
FC Talanta
Bandari FC
12:00 AFC Leopards FC Talanta
AFC Leopards
FC Talanta
12:00 Nairobi City Stars Posta Rangers
Nairobi City Stars
Posta Rangers
12:00 Gor Mahia Kakamega Homeboyz
Gor Mahia
Kakamega Homeboyz
12:00 Sofapaka FC Ulinzi Stars
Sofapaka FC
Ulinzi Stars
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
18:00 Santacruzense U20 VOCEM U20
Santacruzense U20
VOCEM U20
18:00 Comercial Tiete FC SP U20 Inter Limeira U20
Comercial Tiete FC SP U20
Inter Limeira U20
13:00 XV Piracicaba U20 Desportivo Brasil U20
XV Piracicaba U20
Desportivo Brasil U20
cl Cile - Primera Division 1 2
19:00 Audax Italiano Universidad Catolica
Audax Italiano
Universidad Catolica
21:30 Universidad de Chile Huachipato
Universidad de Chile
Huachipato
19:00 CD Antofagasta Everton de Vina
CD Antofagasta
Everton de Vina
cl Cile - Primera B 1 2
16:30 Union San Felipe Deportes Iquique
Union San Felipe
Deportes Iquique
16:30 Deportes Copiapo Puerto Montt
Deportes Copiapo
Puerto Montt
pe Perù - Primera Division 1 2
20:30 Cienciano UTC Cajamarca
Cienciano
UTC Cajamarca
18:15 CD Universidad San Martin FC Carlos Stein
CD Universidad San Martin
FC Carlos Stein
0:30 Cesar Vallejo Academia Deportiva Cantolao
Cesar Vallejo
Academia Deportiva Cantolao
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
15:00 Slavija Sarajevo FK Borac Kozarska
Slavija Sarajevo
FK Borac Kozarska
15:00 Tekstilac Derventa Ljubic Prnjavor
Tekstilac Derventa
Ljubic Prnjavor
15:00 FK ZVIJEZDA 09 Sloga Doboj
FK ZVIJEZDA 09
Sloga Doboj
16:30 FK Gorazde Buducnost Banovici
FK Gorazde
Buducnost Banovici
15:00 Sloboda Novi Grad Sutjeska Foca
Sloboda Novi Grad
Sutjeska Foca
16:30 NK Travnik Bratstvo Gracanica
NK Travnik
Bratstvo Gracanica
16:30 HNK Tomislav Jedinstvo Bihac
HNK Tomislav
Jedinstvo Bihac
16:30 Gradina Srebrenik Rudar Kakanj
Gradina Srebrenik
Rudar Kakanj
15:00 FK Omarska FK Drina Zvornik
FK Omarska
FK Drina Zvornik
15:00 FK Krupa Podrinje
FK Krupa
Podrinje
15:00 FK Kozara Gradiska Zeljeznicar Banja Luka
FK Kozara Gradiska
Zeljeznicar Banja Luka
15:30 Mladost Doboj Kakanj NK Vis Simm-Bau
Mladost Doboj Kakanj
NK Vis Simm-Bau
15:00 FK Buducnost Pilica FK Modrica
FK Buducnost Pilica
FK Modrica
rs Serbia - Super Liga 1 2
16:30 FK Backa Topola Vojvodina
FK Backa Topola
Vojvodina
16:30 Partizan Belgrado Radnicki Nis
Partizan Belgrado
Radnicki Nis
16:30 Stella Rossa Belgrado FK Vozdovac
Stella Rossa Belgrado
FK Vozdovac
tr Turchia - 1 Lig 1 2
16:00 Kocaelispor Adanaspor
Kocaelispor
Adanaspor
13:00 Keciorengucu Ankaragucu
Keciorengucu
Ankaragucu
13:00 Genclerbirligi Umraniyespor
Genclerbirligi
Umraniyespor
16:00 Bursaspor Menemen Belediye Spor
Bursaspor
Menemen Belediye Spor
bg Bulgaria - B PFG 1 2
13:45 Montana Spartak Varna
Montana
Spartak Varna
13:45 Marek Dupnitsa Strumska Slava
Marek Dupnitsa
Strumska Slava
15:00 Minyor Pernik Levski Lom
Minyor Pernik
Levski Lom
15:00 Neftochimik 1962 Bourgas Septemvri Sofia
Neftochimik 1962 Bourgas
Septemvri Sofia
13:45 Sportist Svoge CSKA 1948 Sofia II
Sportist Svoge
CSKA 1948 Sofia II
13:45 Botev Plovdiv II Maritsa Plovdiv
Botev Plovdiv II
Maritsa Plovdiv
13:45 FK Sozopol Litex Lovech
FK Sozopol
Litex Lovech
13:45 Etar 1924 Veliko Tarnovo PFC Dobrudzha Dobrich
Etar 1924 Veliko Tarnovo
PFC Dobrudzha Dobrich
13:45 Septemvri Simitli FC Hebar Pazardzhik
Septemvri Simitli
FC Hebar Pazardzhik
eg Egitto - 1ª Divisione 1 2
14:00 Eastern Company Smouha
Eastern Company
Smouha
19:00 Enppi Al Ahly Cairo
Enppi
Al Ahly Cairo
16:30 Talaea El Geish Al Moqawloon Al Arab
Talaea El Geish
Al Moqawloon Al Arab
ve Venezuela - Primera Division 1 2
21:15 Zulia Caracas
Zulia
Caracas
19:00 UCV CD Lara
UCV
CD Lara
23:30 Mineros Deportivo Tachira
Mineros
Deportivo Tachira
jp Giappone - J-League 1 2
4:00 Sanfrecce Hiroshima Kyoto Sanga FC
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Sanga FC
5:00 Shimizu S-Pulse Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus
5:00 Cerezo Osaka Gamba Osaka
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
6:00 FC Tokyo Kashiwa Reysol
FC Tokyo
Kashiwa Reysol
6:00 Shonan Bellmare Vissel Kobe
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
8:00 Urawa Red Diamonds Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers
8:00 Sagan Tosu Kawasaki Frontale
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
10:00 Avispa Fukuoka Yokohama F-Marinos
Avispa Fukuoka
Yokohama F-Marinos
pt Portogallo - Segunda Liga 1 2
16:00 Alverca Sporting Covilha
Alverca
Sporting Covilha
gb Inghilterra - National League Sud 1 2
14:00 Dorking Wanderers Ebbsfleet United
Dorking Wanderers
Ebbsfleet United
14:00 Dorking Wanderers Eastbourne Borough
Dorking Wanderers
Eastbourne Borough
ar Argentina - Primera C Metropolitana 1 2
18:30 Central Cordoba de Rosario Sportivo Italiano
Central Cordoba de Rosario
Sportivo Italiano
18:30 Deportivo Liniers San Martin de Burzaco
Deportivo Liniers
San Martin de Burzaco
23:05 Ferrocarril Midland El Porvenir
Ferrocarril Midland
El Porvenir
rs Serbia - Prva Liga 1 2
15:30 FK Mladost Gat Novi Sad IMT Novi Belgrado
FK Mladost Gat Novi Sad
IMT Novi Belgrado
15:30 Javor Ivanjica Loznica
Javor Ivanjica
Loznica
15:30 FK Zeleznicar Pancevo FK Zarkovo
FK Zeleznicar Pancevo
FK Zarkovo
15:00 FK Indija Radnicki Sremska Mitrovica
FK Indija
Radnicki Sremska Mitrovica
it Italia - Campionato Primavera 2 1 2
13:00 Frosinone U19 Brescia U19
Frosinone U19
Brescia U19
13:00 Parma U19 Monza U19
Parma U19
Monza U19
no Norvegia - Eliteserien 1 2
14:00 Sandefjord Lillestrom
Sandefjord
Lillestrom
16:00 Molde Kristiansund BK
Molde
Kristiansund BK
ru Russia - 1ª Divisione 1 2
9:00 Krasnodar II Spartak Mosca II
Krasnodar II
Spartak Mosca II
11:00 Tekstilshik Ivanovo Rotor Volgograd
Tekstilshik Ivanovo
Rotor Volgograd
11:00 Tom Tomsk Metallurg Lipetsk
Tom Tomsk
Metallurg Lipetsk
12:00 FC Olimp-Dolgoprudny Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Olimp-Dolgoprudny
Neftekhimik Nizhnekamsk
12:00 Volgar G Astrakhan FC Orenburg
Volgar G Astrakhan
FC Orenburg
12:00 Alania Vladikavkaz Kamaz Nab Chelny
Alania Vladikavkaz
Kamaz Nab Chelny
7:00 SKA Energia Khabarovsk Akron Togliatti
SKA Energia Khabarovsk
Akron Togliatti
12:00 FK Yenisey Veles
FK Yenisey
Veles
12:00 Torpedo Mosca PFC Kuban
Torpedo Mosca
PFC Kuban
12:00 Baltika Kaliningrad Fakel Voronezh
Baltika Kaliningrad
Fakel Voronezh
pl Polonia - Ekstraklasa 1 2
15:30 Pogon Szczecin Termalica BB Nieciecza
Pogon Szczecin
Termalica BB Nieciecza
15:30 Slask Wroclaw Gornik Zabrze
Slask Wroclaw
Gornik Zabrze
15:30 Rakow Czestochowa Lechia Gdansk
Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk
15:30 Legia Varsavia Cracovia Krakow
Legia Varsavia
Cracovia Krakow
15:30 Piast Gliwice Radomiak Radom
Piast Gliwice
Radomiak Radom
15:30 Lech Poznan Zaglebie Lubin
Lech Poznan
Zaglebie Lubin
15:30 Wisla Plock Stal Mielec
Wisla Plock
Stal Mielec
15:30 Wisla Cracovia Warta Poznan
Wisla Cracovia
Warta Poznan
15:30 Gornik Leczna Jagiellonia Bialystok
Gornik Leczna
Jagiellonia Bialystok
de Germania - Oberliga Baden-Württemberg 1 2
12:00 TSV Ilshofen FV Ravensburg
TSV Ilshofen
FV Ravensburg
13:30 FSV 08 Bissingen Reutlingen
FSV 08 Bissingen
Reutlingen
12:30 Freiburger FC FC 08 Villingen
Freiburger FC
FC 08 Villingen
13:30 1. FC Bruchsal TSG Backnang
1. FC Bruchsal
TSG Backnang
12:00 Goppinger SV SGV Freiberg
Goppinger SV
SGV Freiberg
12:00 Pforzheim SV Linx
Pforzheim
SV Linx
12:00 Neckarsulmer Sport-Union Rielasingen-Arlen
Neckarsulmer Sport-Union
Rielasingen-Arlen
rw Rwanda - National League 1 2
13:00 Espoir FC Marines FC
Espoir FC
Marines FC
13:00 AS Kigali Bugesera
AS Kigali
Bugesera
se Svezia - Allsvenskan 1 2
15:30 Helsingborg IFK Varnamo
Helsingborg
IFK Varnamo
13:00 AIK Sirius
AIK
Sirius
tz Tanzania - Premier League 1 2
11:00 Polisi Tanzania FC Biashara United Mara
Polisi Tanzania FC
Biashara United Mara
16:00 Young Africans Mbeya Kwanza FC
Young Africans
Mbeya Kwanza FC
13:00 Mtibwa Sugar Azam FC
Mtibwa Sugar
Azam FC
18:00 Kagera Sugar Ruvu Shooting
Kagera Sugar
Ruvu Shooting
mx Messico - Campionato U20 1 2
15:00 Club America U20 Tigres U20
Club America U20
Tigres U20
es Spain Primera Division RFEF Group 1 1 2
18:30 Rayo Majadahonda Zamora CF
Rayo Majadahonda
Zamora CF
18:30 UD Logrones CD Badajoz
UD Logrones
CD Badajoz
18:30 CF Internacional de Madrid SD Logrones
CF Internacional de Madrid
SD Logrones
18:30 CF Talavera Cultural Leonesa
CF Talavera
Cultural Leonesa
18:30 Celta de Vigo B Racing Ferrol
Celta de Vigo B
Racing Ferrol
18:30 Atletico Bilbao B Racing Santander
Atletico Bilbao B
Racing Santander
18:30 Valladolid B Deportivo La Coruna
Valladolid B
Deportivo La Coruna
16:30 Tudelano UD San Sebastian Reyes
Tudelano
UD San Sebastian Reyes
18:30 Unionistas de Salamanca CF CD Calahorra
Unionistas de Salamanca CF
CD Calahorra
de Germania - Oberliga Bayern Sud 1 2
12:00 SV Kirchanschöring TSV Landsberg
SV Kirchanschöring
TSV Landsberg
12:00 Gundelfingen Ismaning
Gundelfingen
Ismaning
12:00 TSV Kottern FC Ingolstadt II
TSV Kottern
FC Ingolstadt II
12:00 SV Pullach TSV Schwaben Augsburg
SV Pullach
TSV Schwaben Augsburg
12:00 TSV 1880 Wasserburg Türkspor Augsburg