https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
St Patricks Shelbourne
ie
Irlanda - Premier Division
maggio 20, 2022 6:45 PM
St Patricks
Shelbourne
1 ---
---
2 ---
tr Turchia - Campionato U19 1 2
11:30 Sivasspor U19 Kayserispor U19
Sivasspor U19
Kayserispor U19
9:00 Gazisehir Gaziantep FK U19 Caykur Rizespor U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
Caykur Rizespor U19
ar Argentina - Nacional B 1 2
22:10 CA Atlanta Deportivo Maipu
CA Atlanta
Deportivo Maipu
it Italia - Serie A 1 2
18:45 Torino Roma
Torino
Roma
es Spagna - Primera Division 1 2
19:00 Rayo Vallecano Levante
Rayo Vallecano
Levante
19:00 Real Madrid Real Betis
Real Madrid
Real Betis
es Spagna - Segunda Division 1 2
19:00 Real Saragozza Lugo
Real Saragozza
Lugo
br Brasile - Serie D 1 2
23:00 Pacajus Tuna Luso
Pacajus
Tuna Luso
it Italia - Serie B 1 2
18:30 Cosenza Vicenza
Cosenza
Vicenza
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
15:00 SC Znojmo Banik Ostrava B
SC Znojmo
Banik Ostrava B
16:00 Jiskra Domazlice FC Karlovy Vary
Jiskra Domazlice
FC Karlovy Vary
dz Algeria - 2ª Divisione 1 2
14:00 MCB Oued Sly JSM Tiaret
MCB Oued Sly
JSM Tiaret
br Brasile - Serie B 1 2
22:00 Brusque Tombense MG
Brusque
Tombense MG
0:30 Guarani Vasco Da Gama
Guarani
Vasco Da Gama
0:30 Nautico Capibaribe CS Alagoano
Nautico Capibaribe
CS Alagoano
tr Turchia - Super Lig 1 2
17:00 Antalyaspor Galatasaray
Antalyaspor
Galatasaray
17:00 Gazisehir Gaziantep FK Caykur Rizespor
Gazisehir Gaziantep FK
Caykur Rizespor
us USA - USL League Two 1 2
23:30 Western Mass Pioneers FC Boston
Western Mass Pioneers
FC Boston
23:00 Midwest United FC Kalamazoo FC
Midwest United FC
Kalamazoo FC
23:00 FC Malaga City NY Boston City FC
FC Malaga City NY
Boston City FC
21:00 Asheville City SC Dalton Red Wolves SC
Asheville City SC
Dalton Red Wolves SC
23:00 Kings Hammer FC Cleveland Force SC
Kings Hammer FC
Cleveland Force SC
22:00 FC Miami City Miami AC
FC Miami City
Miami AC
dz Algeria - 1ª Divisione 1 2
17:00 USM Alger CS Constantine
USM Alger
CS Constantine
16:00 US Biskra Paradou AC
US Biskra
Paradou AC
us USA - NPSL 1 2
0:30 Demize NPSL Tulsa Athletics
Demize NPSL
Tulsa Athletics
23:00 Pittsburgh Hotspurs Akron City FC
Pittsburgh Hotspurs
Akron City FC
22:30 Erie Commodores FC Buffalo
Erie Commodores
FC Buffalo
23:00 Pennsylvania Classics Hershey FC
Pennsylvania Classics
Hershey FC
23:00 Alexandria Reds Grove Soccer United
Alexandria Reds
Grove Soccer United
dz Algeria - Campionato Primavera 1 2
15:00 JS Kabylie U21 WA Tlemcen U21
JS Kabylie U21
WA Tlemcen U21
9:00 ASO Chlef U21 NC Magra U21
ASO Chlef U21
NC Magra U21
15:00 HB Chelghoum Laid U21 MC Algeri U21
HB Chelghoum Laid U21
MC Algeri U21
15:00 JS Saoura U21 Olympique Medea U21
JS Saoura U21
Olympique Medea U21
it Italia - Campionato Primavera 1 1 2
12:30 Genoa U19 Napoli U19
Genoa U19
Napoli U19
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
17:00 Nurnberg II Bayern Monaco II
Nurnberg II
Bayern Monaco II
ro Romania - Liga 1 1 2
17:30 CS U Craiova Farul Constanta
CS U Craiova
Farul Constanta
ke Kenya - Premier League 1 2
12:00 Mathare United Kariobangi Sharks
Mathare United
Kariobangi Sharks
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
18:00 Sao Bento U20 Ituano U20
Sao Bento U20
Ituano U20
14:00 Palmeiras U20 CA Joseense U20
Palmeiras U20
CA Joseense U20
cl Cile - Primera Division 1 2
23:00 Coquimbo Unido Union Espanola
Coquimbo Unido
Union Espanola
rs Serbia - Super Liga 1 2
15:30 Mladost Lucani Spartak Subotica
Mladost Lucani
Spartak Subotica
15:30 FK Radnicki 1923 Metalac Gornji
FK Radnicki 1923
Metalac Gornji
15:30 FK Proleter Novi Sad FK Novi Pazar
FK Proleter Novi Sad
FK Novi Pazar
tr Turchia - 1 Lig 1 2
17:00 Istanbulspor Bandirmaspor
Istanbulspor
Bandirmaspor
17:00 Balikesirspor Eyupspor
Balikesirspor
Eyupspor
17:00 Denizlispor Erzurum BB
Denizlispor
Erzurum BB
14:00 Boluspor Altinordu
Boluspor
Altinordu
14:00 Tuzlaspor Samsunspor
Tuzlaspor
Samsunspor
bg Bulgaria - B PFG 1 2
13:45 Yantra Gabrovo Ludogorets Razgrad II
Yantra Gabrovo
Ludogorets Razgrad II
ve Venezuela - Primera Division 1 2
23:30 Monagas Estudiantes Merida
Monagas
Estudiantes Merida
21:15 Zamora Academia Puerto Cabello
Zamora
Academia Puerto Cabello
rs Serbia - Prva Liga 1 2
15:30 FK Timok Zajecar FK Kabel Novi Sad
FK Timok Zajecar
FK Kabel Novi Sad
tz Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Namungo FC Tanzania Prisons
Namungo FC
Tanzania Prisons
11:00 Coastal Union Dodoma Jiji FC
Coastal Union
Dodoma Jiji FC
ao Angola Girabola 1 2
15:30 Petro Luanda Sporting De Benguela
Petro Luanda
Sporting De Benguela
bo Bolivia - Apertura 1 2
0:00 Guabira Universitario de Sucre
Guabira
Universitario de Sucre
ma Marocco - GNF 1 1 2
16:30 Youssoufia Berrechid FAR Rabat
Youssoufia Berrechid
FAR Rabat
bg Bulgaria - 1ª Liga 1 2
17:00 Lokomotiv Plovdiv CSKA 1948 Sofia
Lokomotiv Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
17:00 Arda Kardzhali Beroe
Arda Kardzhali
Beroe
de Germania - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 1 2
18:00 SG 2000 Mulheim-Karlich Elversberg II
SG 2000 Mulheim-Karlich
Elversberg II
16:45 Arminia Ludwigshafen SV Alemannia Waldalgesheim
Arminia Ludwigshafen
SV Alemannia Waldalgesheim
ru Russia - Campionato giovanile 1 2
15:00 CSKA Mosca U19 Rostov U19
CSKA Mosca U19
Rostov U19
15:00 Dynamo Moscow U19 Lokomotiv Mosca U19
Dynamo Moscow U19
Lokomotiv Mosca U19
15:00 Spartak Mosca U19 Chertanovo U19
Spartak Mosca U19
Chertanovo U19
15:00 Rubin Kazan U19 PFC Sochi U19
Rubin Kazan U19
PFC Sochi U19
15:00 Krylia Sovetov U19 Zenit S. Pietroburgo U19
Krylia Sovetov U19
Zenit S. Pietroburgo U19
et Etiopia - Premier League 1 2
13:00 Hawassa City FC Ethiopia Bunna
Hawassa City FC
Ethiopia Bunna
7:00 Addis Ababa Ketema Jimma Aba Jifar
Addis Ababa Ketema
Jimma Aba Jifar
si Slovenia - 2. SNL 1 2
17:00 NK Nafta 1903 Jadran Dekani
NK Nafta 1903
Jadran Dekani
16:00 NK Primorje Ajdovscina Krka Novo Mesto
NK Primorje Ajdovscina
Krka Novo Mesto
15:00 Roltek DOB ND Beltinci
Roltek DOB
ND Beltinci
15:00 NK Bilje NK Fuzinar
NK Bilje
NK Fuzinar
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
19:00 Fernando de la Mora Sportivo San Lorenzo
Fernando de la Mora
Sportivo San Lorenzo
at Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 SK Treibach FC Gleisdorf 09
SK Treibach
FC Gleisdorf 09
17:00 SC Kalsdorf Sturm Graz II
SC Kalsdorf
Sturm Graz II
17:00 WSC Hertha St. Anna am Aigen
WSC Hertha
St. Anna am Aigen
17:00 SV Spittal/Drau Deutschlandsberger SC
SV Spittal/Drau
Deutschlandsberger SC
17:00 TUS Bad Gleichenberg FC Wels
TUS Bad Gleichenberg
FC Wels
17:00 SV Ried II UVB Vocklamarkt
SV Ried II
UVB Vocklamarkt
17:00 SC Weiz SV Allerheiligen
SC Weiz
SV Allerheiligen
17:30 ATSV Stadl-Paura WAC St Andra II
ATSV Stadl-Paura
WAC St Andra II
lt Lituania - II Lyga 1 2
16:00 FK Kauno Zalgiris II FM Klaipedos
FK Kauno Zalgiris II
FM Klaipedos
16:30 FK Transinvest FK Dziugas Telsiai II
FK Transinvest
FK Dziugas Telsiai II
17:00 FK Viltis Vilnius Vilnius FK Zalgiris C
FK Viltis Vilnius
Vilnius FK Zalgiris C
de Germania - Oberliga Westfalen 1 2
17:15 Westfalia Herne TuS Ennepetal
Westfalia Herne
TuS Ennepetal
se Svezia - 1ª Divisione Nord 1 2
17:00 FC Stockholm Internazionale Gefle IF
FC Stockholm Internazionale
Gefle IF
cy Cipro - 1ª Divisione 1 2
16:00 Ethnikos Achnas AEL Limassol
Ethnikos Achnas
AEL Limassol
16:00 Omonia Nicosia Olympiakos Nicosia
Omonia Nicosia
Olympiakos Nicosia
ie Irlanda - Premier Division 1 2
18:45 Drogheda United Finn Harps
Drogheda United
Finn Harps
18:45 St Patricks Shelbourne
St Patricks
Shelbourne
18:45 Derry City Dundalk
Derry City
Dundalk
18:45 Bohemians Dublin Sligo Rovers
Bohemians Dublin
Sligo Rovers
world Coppa Libertadores 1 2
0:00 River Plate Colo Colo
River Plate
Colo Colo
2:00 Deportivo Cali Always Ready
Deportivo Cali
Always Ready
de Germania - Oberliga NOFV Nord 1 2
17:30 MSV Pampow Hansa Rostock II
MSV Pampow
Hansa Rostock II
de Germania - Oberliga NOFV Sud 1 2
17:00 SG Union Sandersdorf VfL Halle 96
SG Union Sandersdorf
VfL Halle 96
se Svezia - 1ª Divisione Sud 1 2
17:00 Lindome GIF GAIS
Lindome GIF
GAIS
17:00 Torns IF Angelholm
Torns IF
Angelholm
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland 1 2
17:00 FBK Balkan Ariana FC
FBK Balkan
Ariana FC
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
17:00 Herrestads AIF Lidköpings FK
Herrestads AIF
Lidköpings FK
17:00 Yxhults IK Stenungsunds IF
Yxhults IK
Stenungsunds IF
17:00 IK Gauthiod Vanersborgs FK
IK Gauthiod
Vanersborgs FK
by Bielorussia - Premier League 1 2
17:00 FK Arsenal Dzyarzhynsk Energetik-BGU Minsk
FK Arsenal Dzyarzhynsk
Energetik-BGU Minsk
15:00 FC Minsk Shakhter Soligorsk
FC Minsk
Shakhter Soligorsk
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
17:00 Storfors AIK Bergnäsets AIK
Storfors AIK
Bergnäsets AIK
de Germania - Oberliga Mittelrhein 1 2
18:00 Blau-Weiß Friesdorf SV Deutz 05
Blau-Weiß Friesdorf
SV Deutz 05
se Svezia - 2ª Divisione Ovest - Götaland 1 2
17:00 Sävedalens IF Onsala BK
Sävedalens IF
Onsala BK
hr Croazia - 1.HNL 1 2
16:00 Istra 1961 Slaven Belupo
Istra 1961
Slaven Belupo
18:05 NK Lokomotiva Zagabria HNK Sibenik
NK Lokomotiva Zagabria
HNK Sibenik
au Australia NPL Queensland 1 2
10:00 Sunshine Coast Wanderers Brisbane Olympic FC
Sunshine Coast Wanderers
Brisbane Olympic FC
uy Uruguay - Apertura 1 2
23:00 Deportivo Maldonado Atletico Fenix Montevideo
Deportivo Maldonado
Atletico Fenix Montevideo
ec Ecuador - Primera B 1 2
0:00 Independiente Juniors Olmedo
Independiente Juniors
Olmedo
world Coppa Sudamericana 1 2
0:30 Lanus Montevideo Wanderers
Lanus
Montevideo Wanderers
0:30 Metropolitanos FC Barcelona Guayaquil
Metropolitanos FC
Barcelona Guayaquil
0:30 San Paolo Jorge Wilstermann
San Paolo
Jorge Wilstermann
py Paraguay - Divisione Professionale 1 2
23:45 12 de Octubre Guairena FC
12 de Octubre
Guairena FC
21:30 Tacuary Sportivo Ameliano
Tacuary
Sportivo Ameliano
au Australia - Victoria Premier League 1 2
9:30 Melbourne Knights Dandenong City
Melbourne Knights
Dandenong City
10:00 Green Gully Oakleigh Cannons
Green Gully
Oakleigh Cannons
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
10:00 FC Rukh Vynnyky U19 Kolos Kovalivka U19
FC Rukh Vynnyky U19
Kolos Kovalivka U19
am Armenia - Premier League 1 2
15:00 Ararat Yerevan BKMA FC
Ararat Yerevan
BKMA FC
fi Finlandia - Veikkausliiga 1 2
15:00 FC Honka FC Ilves
FC Honka
FC Ilves
at Austria - Bundesliga 1 2
17:00 Hartberg Ried
Hartberg
Ried
17:00 SCR Altach WSG Swarovski Tirol
SCR Altach
WSG Swarovski Tirol
17:00 LASK Linz FC Flyeralarm Admira
LASK Linz
FC Flyeralarm Admira
at Austria - Regionalliga Est 1 2
17:30 ASK Elektra Wiener Neustadt
ASK Elektra
Wiener Neustadt
17:30 Wiener Sportclub Neusiedl
Wiener Sportclub
Neusiedl
16:30 SV Leobendorf FC Marchfeld Donauauen
SV Leobendorf
FC Marchfeld Donauauen
17:00 ASK/BSC Bruck Leitha First Vienna FC 1894
ASK/BSC Bruck Leitha
First Vienna FC 1894
lv Lettonia - Virsliga 1 2
15:00 Valmiera FC FK Auda
Valmiera FC
FK Auda
sk Slovacchia - 2. Liga 1 2
15:00 Slovan Bratislava B FK Zeleziarne Podbrezova
Slovan Bratislava B
FK Zeleziarne Podbrezova
15:00 FC Petrzalka Akademia Namestovo
FC Petrzalka Akademia
Namestovo
15:00 Slavoj Trebisov KFC Komarno
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
15:00 MFK Dubnica Puchov
MFK Dubnica
Puchov
15:00 MSK Zilina B STK Samorin
MSK Zilina B
STK Samorin
15:00 FC Kosice Partizan Bardejov
FC Kosice
Partizan Bardejov
15:00 FK Humenne MFK Skalica
FK Humenne
MFK Skalica
15:00 FC Rohoznik Dukla Banska Bystrica
FC Rohoznik
Dukla Banska Bystrica
ie Irlanda - First Division 1 2
18:45 Cork City Wexford FC
Cork City
Wexford FC
18:45 Treaty United FC Cobh Ramblers
Treaty United FC
Cobh Ramblers
18:45 Galway United Athlone Town
Galway United
Athlone Town
ru Russia - Serie minori 1 2
11:00 FC Vidnoe Zenit Penza
FC Vidnoe
Zenit Penza
cz Repubblica Ceca - Campionato Primavera 1 2
10:00 FK Pardubice U19 Slovacko U19
FK Pardubice U19
Slovacko U19
is Islanda - 1 Deild 1 2
18:00 Thor Akureyri Grindavik
Thor Akureyri
Grindavik
19:15 Afturelding UMF Selfoss
Afturelding
UMF Selfoss
19:15 Kordrengir KV Vesturbaer
Kordrengir
KV Vesturbaer
mx Messico - Clausura 1 2
1:00 Club America Pachuca
Club America
Pachuca
is Islanda - 3ª Divisione 1 2
19:15 Augnablik Kopavogur Vidir Gardur
Augnablik Kopavogur
Vidir Gardur
19:15 KFG Gardabaer KH Hlidarendi
KFG Gardabaer
KH Hlidarendi
19:15 Ellidi Vaengir Jupiters
Ellidi
Vaengir Jupiters
fi Finlandia - Ykkönen 1 2
15:30 JaPS KTP
JaPS
KTP
uy Uruguay - Segunda 1 2
23:30 La Luz Juventud De Las Piedras
La Luz
Juventud De Las Piedras
18:00 Cerro Miramar Misiones
Cerro
Miramar Misiones
16:00 CA Atenas Villa Espanola
CA Atenas
Villa Espanola
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A 1 2
15:00 KUPS Akatemia Atlantis
KUPS Akatemia
Atlantis
jo Giordania - Campionato 1 2
17:00 Aqaba Ramtha SC
Aqaba
Ramtha SC
14:30 Al Salt Al-Faisaly Amman
Al Salt
Al-Faisaly Amman
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo C 1 2
16:00 JJK FC Vaajakoski
JJK
FC Vaajakoski
fo Isole Faroe - 1ª Divisione 1 2
18:00 HB Torshavn II B36 Torshavn II
HB Torshavn II
B36 Torshavn II
au Australia - New South Wales Premier League 1 2
9:00 Manly Utd Sydney Olympic
Manly Utd
Sydney Olympic
9:00 Apia L Tigers Mt Druitt Town Rangers
Apia L Tigers
Mt Druitt Town Rangers
me Montenegro Prva Liga 1 2
15:00 OFK Petrovac Sutjeska Niksic
OFK Petrovac
Sutjeska Niksic
15:00 FK Jezero Buducnost Podgorica
FK Jezero
Buducnost Podgorica
15:00 FK Zeta Golubovci FK Rudar Pljevlja
FK Zeta Golubovci
FK Rudar Pljevlja
15:00 FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad
FK Podgorica
FK Iskra Danilovgrad
15:00 FK Mornar Bar FK Decic Tuzi
FK Mornar Bar
FK Decic Tuzi
me Montenegro - Druga Liga 1 2
15:00 FK Berane FK Kom Podgorica
FK Berane
FK Kom Podgorica
15:00 FK Grbalj Radanovici OFK Titograd
FK Grbalj Radanovici
OFK Titograd
15:00 FK Jedinstvo Bijelo Polje OFK Igalo
FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Igalo
15:00 FK Bokelj OFK Mladost DG
FK Bokelj
OFK Mladost DG
15:00 FK Cetinje FK Arsenal Tivat
FK Cetinje
FK Arsenal Tivat
is Islanda - 2ª Divisione 1 2
19:15 Throttur Reykjavik IR Reykjavik
Throttur Reykjavik
IR Reykjavik
19:15 Reynir Sandgerdi Aegir Thorlakshofn
Reynir Sandgerdi
Aegir Thorlakshofn
19:15 Fjardabyggd Volsungur
Fjardabyggd
Volsungur
20:15 Magni Grenivik Hottur/Huginn
Magni Grenivik
Hottur/Huginn
my Malesia - Premier League 1 2
13:00 Kelantan United Kuching FA
Kelantan United
Kuching FA
13:00 Terengganu II Johor Darul Takzim II
Terengganu II
Johor Darul Takzim II
at Austria - Regionalliga Tirolo 1 2
17:00 Wacker Innsbruck II WSG Swarovski Wattens II
Wacker Innsbruck II
WSG Swarovski Wattens II
17:30 SV Wörgl FC Kitzbuhel
SV Wörgl
FC Kitzbuhel
ca Canada - Premier League 1 2
22:00 HFX Wanderers FC Forge FC
HFX Wanderers FC
Forge FC
dk Danimarca - Danmarkserien - Gruppo 3 1 2
17:00 B 1913 Marienlyst
B 1913
Marienlyst
16:30 FC Sydvest Tarup-Paarup
FC Sydvest
Tarup-Paarup
sg Singapore - Premier League 1 2
11:45 Tanjong Pagar United Balestier Khalsa FC
Tanjong Pagar United
Balestier Khalsa FC
dk Denmark Division 2 1 2
17:00 Hellerup IK Hillerød
Hellerup IK
Hillerød
dk Danimarca - Danmarkserien - Gruppo 4 1 2
17:00 Vejgaard B AaB 2
Vejgaard B
AaB 2
17:15 Ringkøbing IF Fuglebakken
Ringkøbing IF
Fuglebakken
lb Libano - League 1 2
13:00 Al Bourj Al Ahed
Al Bourj
Al Ahed
dk Danimarca - Danmarkserien - Gruppo 1 1 2
16:30 Avarta Frederikssund IK
Avarta
Frederikssund IK
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 3 1 2
17:00 Sandnes Ulf 2 Åkra
Sandnes Ulf 2
Åkra
dk Danimarca - Danmarkserien - Gruppo 2 1 2
17:00 KFUMs Boldklub Ringsted IF
KFUMs Boldklub
Ringsted IF
17:00 Holbæk Tårnby FF
Holbæk
Tårnby FF
world CAF Confederations Cup 1 2
19:00 Orlando Pirates RSB Berkane
Orlando Pirates
RSB Berkane
at Austria - Regionalliga Salisburgo 1 2
17:30 Seekirchen FC Pinzgau
Seekirchen
FC Pinzgau
16:30 SV Grodig Salzburger AK
SV Grodig
Salzburger AK
17:00 SV Kuchl USK Anif
SV Kuchl
USK Anif
aw Aruba - Division Di Honor 1 2
0:00 SV Britannia SV Dakota
SV Britannia
SV Dakota
uz Uzbekistan - 2ª Divisione 1 2
13:00 Xorazm Urganch FK Turan
Xorazm Urganch
FK Turan
12:30 Gijduvon FK Zaamin
Gijduvon
FK Zaamin
12:00 FK Andijan Nurafshon Bukhara
FK Andijan
Nurafshon Bukhara
au Australia - Victoria Premier League 2 1 2
10:30 Northcote City Werribee City
Northcote City
Werribee City
10:30 Moreland Zebras Manningham United Blues
Moreland Zebras
Manningham United Blues
au Australia - Victoria Premier League 3 1 2
10:30 Springvale White Eagles Whittlesea Ranges
Springvale White Eagles
Whittlesea Ranges
9:30 Box Hill United Melbourne City NPL
Box Hill United
Melbourne City NPL
it Italia - Serie C - Play-off 1 2
18:30 AC Reggiana AC Feralpisalò
AC Reggiana
AC Feralpisalò
au Australia - Victoria State League 1 1 2
10:30 Essendon Royals Keilor Park
Essendon Royals
Keilor Park
mk Coppa di Macedonia del Nord 1 2
16:00 FK Sileks Makedonija Gj. P
FK Sileks
Makedonija Gj. P
au Australia Queensland Premier League 2 1 2
9:45 Wolves Samford Rangers
Wolves
Samford Rangers
nz Nuova Zelanda - Southern Football League 1 2
7:00 Christchurch United Cashmere Technical
Christchurch United
Cashmere Technical
au Australia Queensland Premier League 3 1 2
10:30 Centenary Stormers Western Spirit
Centenary Stormers
Western Spirit
de Coppa di Germania U19 1 2
16:00 Borussia Dortmund U19 VfB Stuttgart U19
Borussia Dortmund U19
VfB Stuttgart U19
at Austria - Regionalliga Ovest 1 2
17:30 TSV St. Johann SV Austria Salzburg
TSV St. Johann
SV Austria Salzburg
gb Scozia - Premiership - Play-off 1 2
18:45 Inverness CT St Johnstone
Inverness CT
St Johnstone
ec Coppa dell'Ecuador 1 2
20:30 Primero de Mayo El Nacional
Primero de Mayo
El Nacional
world Europei U17 1 2
13:30 Spagna U17 Belgio U17
Spagna U17
Belgio U17
13:30 Portogallo U17 Sweden U17
Portogallo U17
Sweden U17
11:30 Denmark U17 Scozia U17
Denmark U17
Scozia U17
11:30 Serbia U17 Turchia U17
Serbia U17
Turchia U17
de Germania - Bundesliga II - Play-off 1 2
18:30 Kaiserslautern Dinamo Dresda
Kaiserslautern
Dinamo Dresda
fr Francia - Ligue 2 - Play-off 1 2
18:30 Auxerre Sochaux
Auxerre
Sochaux