https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
14:00 AS Ostia Mare Atletico Uri
AS Ostia Mare
Atletico Uri
D
2
0
Carbonia Vis Artena
Carbonia
Vis Artena
13:30
TP
12:00 ASD Muravera Gladiator
ASD Muravera
Gladiator
D
13:00 Arzachena Afragolese 1944
Arzachena
Afragolese 1944
D
3
0
Audace Cerignola Brindisi
Audace Cerignola
Brindisi
14:00
TP
3
3
ASD San Luca Santa Maria FC
ASD San Luca
Santa Maria FC
14:00
TP
14:00 Torres USD Latte Dolce
Torres
USD Latte Dolce
D
14:00 Cynthialbalonga ASD Lanusei
Cynthialbalonga
ASD Lanusei
D
14:00 Cassino Insieme Formia
Cassino
Insieme Formia
D
0
3
Real Monterotondo Giugliano
Real Monterotondo
Giugliano
14:00
TP
2
1
Team Nuova Florida Aprilia
Team Nuova Florida
Aprilia
14:00
TP
pl Polonia - Liga III
0
1
Mamry Gizycko GKS Wikielec
Mamry Gizycko
GKS Wikielec
15:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
1
1
FC Irtysh Omsk FC Orenburg II
FC Irtysh Omsk
FC Orenburg II
13:00
TP
3
0
Dynamo Barnaul Nosta Novotroitsk
Dynamo Barnaul
Nosta Novotroitsk
11:30
TP
br Brasile - Campionato U20
2
2
Volta Redonda U20 Bangu RJ U20
Volta Redonda U20
Bangu RJ U20
17:00
TP
18:00 EC Juventude U20 Passo Fundo U20
EC Juventude U20
Passo Fundo U20
D
18:00 Sport SE U20 Rosario SE U20
Sport SE U20
Rosario SE U20
D
1
1
Confianca U20 AD Frei Paulistano U20
Confianca U20
AD Frei Paulistano U20
12:41
TP
18:30 Jardim America GO U20 Belavistense U20
Jardim America GO U20
Belavistense U20
D
tr Turchia - Campionato U19
1
2
Fenerbahce U19 Galatasaray U19
Fenerbahce U19
Galatasaray U19
16:00
TP
1
1
Istanbulspor U19 Altinordu U19
Istanbulspor U19
Altinordu U19
9:00
TP
3
1
Kocaelispor U19 Denizlispor U19
Kocaelispor U19
Denizlispor U19
9:00
TP
fi Finlandia - Kolmonen
0
3
RPS Lions KJP
RPS Lions
KJP
15:30
TP
3
2
EIF Academy BK-46
EIF Academy
BK-46
15:30
TP
es Spagna - Campionato primavera
1
0
Atletico Madrid U19 Alcorcon U19
Atletico Madrid U19
Alcorcon U19
18:00
TP
2
2
CF Juventud Laguna U19 Union Viera CF U19
CF Juventud Laguna U19
Union Viera CF U19
16:00
TP
it Italia - Serie B
1
2
Brescia Monza
Brescia
Monza
18:00
TP
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
2
0
Hajer Al Qadisiya Al Khubar
Hajer
Al Qadisiya Al Khubar
16:00
TP
1
1
Al Orubah Al Akhdoud
Al Orubah
Al Akhdoud
16:45
TP
1
1
Al Ain FC Al Jabalain
Al Ain FC
Al Jabalain
16:20
TP
1
2
Al Draih Al Jeel
Al Draih
Al Jeel
16:10
TP
3
0
Najran SC Bisha FC
Najran SC
Bisha FC
18:00
TP
br Brasile - Serie B
0
0
Gremio Novorizontino Sport Recife
Gremio Novorizontino
Sport Recife
0:30
TP
jp Giappone - J2-League
0
1
Omiya Ardija Grulla Morioka FC
Omiya Ardija
Grulla Morioka FC
10:00
TP
br Brasile - Incontri
18:00 Dinamo EC U23 Miguelense FC U23
Dinamo EC U23
Miguelense FC U23
D
dz Algeria - 1ª Divisione
1
0
CR Belouizdad ES Setif
CR Belouizdad
ES Setif
15:00
TP
gh Ghana - Premier League
1
0
Karela United FC Great Olympics
Karela United FC
Great Olympics
15:00
TP
0
0
Berekum Chelsea Medeama SC
Berekum Chelsea
Medeama SC
15:00
TP
0
0
Aduana Stars Elmina Sharks
Aduana Stars
Elmina Sharks
15:00
TP
0
1
WAFA Accra Lions FC
WAFA
Accra Lions FC
15:00
TP
2
1
Legon Cities FC DREAMS
Legon Cities FC
DREAMS
15:00
TP
1
0
King Faisal Eleven Wonders
King Faisal
Eleven Wonders
15:00
TP
2
2
Real Tamale United Bechem FC
Real Tamale United
Bechem FC
15:00
TP
1
0
Hearts of Oak Bibiani Gold Stars
Hearts of Oak
Bibiani Gold Stars
15:00
TP
br Brasile - Campeonato Paulista U20
2
3
CA Paulista FC SP U20 Guarani SP U20
CA Paulista FC SP U20
Guarani SP U20
18:00
TP
3
0
Noroeste U20 Sao Carlos U20
Noroeste U20
Sao Carlos U20
18:00
TP
2
1
SKA Brasil U20 Oeste U20
SKA Brasil U20
Oeste U20
18:00
TP
18:00 Andradina EC U20 CA Penapolense U20
Andradina EC U20
CA Penapolense U20
D
1
1
Portuguesa Desportos U20 Ibrachina U20
Portuguesa Desportos U20
Ibrachina U20
18:00
TP
2
2
Independente U20 Capivariano U20
Independente U20
Capivariano U20
18:00
TP
2
2
GD Saocarlense U20 XV de Jau U20
GD Saocarlense U20
XV de Jau U20
18:00
TP
0
4
CA Assisense U20 Aracatuba U20
CA Assisense U20
Aracatuba U20
18:00
TP
2
1
Sharjah Brasil U20 Salto SP U20
Sharjah Brasil U20
Salto SP U20
18:00
TP
2
2
Metropolitano FC U20 Colorado Caieiras FC U20
Metropolitano FC U20
Colorado Caieiras FC U20
18:00
TP
0
3
CA Taquaritinga SP U20 Ferroviaria SP U20
CA Taquaritinga SP U20
Ferroviaria SP U20
18:00
TP
0
2
Comercial RB SP U20 Botafogo SP U20
Comercial RB SP U20
Botafogo SP U20
18:00
TP
18:00 Catanduva FC U20 Gremio Novorizontino U20
Catanduva FC U20
Gremio Novorizontino U20
D
0
3
Olimpia SP U20 Monte Azul U20
Olimpia SP U20
Monte Azul U20
18:00
TP
0
2
Comercial U20 Botafogo SP U20
Comercial U20
Botafogo SP U20
18:00
TP
1
0
America SP U20 Tanabi U20
America SP U20
Tanabi U20
18:00
TP
1
2
CA Votuporanguense U20 Mirassol U20
CA Votuporanguense U20
Mirassol U20
18:00
TP
0
0
AA Francana U20 Inter de Bebedouro U20
AA Francana U20
Inter de Bebedouro U20
18:00
TP
at Austria - Landesliga
0
0
UFC Altenmarkt SV Strasswalchen
UFC Altenmarkt
SV Strasswalchen
17:30
TP
cl Cile - Primera B
2
0
Club Deportes Santa Cruz San Luis de Quillota
Club Deportes Santa Cruz
San Luis de Quillota
0:30
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
0
0
National Bank Al Ahly Cairo
National Bank
Al Ahly Cairo
18:00
TP
jp Giappone - J-League
0
1
Vissel Kobe Kawasaki Frontale
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
10:00
TP
3
3
Urawa Red Diamonds Yokohama F-Marinos
Urawa Red Diamonds
Yokohama F-Marinos
10:30
TP
se Svezia - Superettan
2
2
Utsiktens BK Landskrona BoIS
Utsiktens BK
Landskrona BoIS
17:00
TP
1
2
Orgryte IS Trelleborgs FF
Orgryte IS
Trelleborgs FF
17:00
TP
0
0
Skövde AIK Orebro SK
Skövde AIK
Orebro SK
17:00
TP
2
2
Vasteras SK Jonkopings Sodra
Vasteras SK
Jonkopings Sodra
17:00
TP
ir Iran - Lega Pro
1
2
Havadar SC Nassaji Mazandaran
Havadar SC
Nassaji Mazandaran
14:30
TP
tz Tanzania - Premier League
1
1
Azam FC Simba Sports Club
Azam FC
Simba Sports Club
16:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
2
4
Sshor Vahitovski Rayon Strela Kazan
Sshor Vahitovski Rayon
Strela Kazan
14:00
TP
18:15 Baltavto FC Chiplogik Saint Petersburg
Baltavto
FC Chiplogik Saint Petersburg
D
3
0
Smena Kazan Dinamo Kazan FC
Smena Kazan
Dinamo Kazan FC
13:00
TP
0
3
Kuban Holding-2 Pavlovskaya Agrokompleks Vyselkovsky Region
Kuban Holding-2 Pavlovskaya
Agrokompleks Vyselkovsky Region
13:00
TP
4
1
Nefis Kazan Everest - Vysokaya Gora
Nefis Kazan
Everest - Vysokaya Gora
14:00
TP
ma Marocco - GNF 1
1
1
MAS Fes WAC Casablanca
MAS Fes
WAC Casablanca
17:15
TP
co Colombia - Primera B
0
1
Fortaleza Bogota FC
Fortaleza
Bogota FC
0:40
TP
hr Croazia - 3. HNL
1
1
NK Vrapce Lucko
NK Vrapce
Lucko
15:00
TP
6
2
Gaj Mace NK Naftas Hask
Gaj Mace
NK Naftas Hask
15:00
TP
0
1
HNK Segesta NK Maksimir
HNK Segesta
NK Maksimir
15:00
TP
1
1
NK Tekstilac Ravnice NK Mladost Petrinja
NK Tekstilac Ravnice
NK Mladost Petrinja
15:00
TP
3
1
NK Trnje NK Zagorec Krapina
NK Trnje
NK Zagorec Krapina
15:00
TP
1
1
Nk Udarnik Kurilovec NK Dugo Selo
Nk Udarnik Kurilovec
NK Dugo Selo
15:00
TP
3
1
Karlovac NK Ponikve
Karlovac
NK Ponikve
17:00
TP
4
1
NK Vrbovec NK Tresnjevka
NK Vrbovec
NK Tresnjevka
15:00
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
4
4
Djurgardens IF U19 Helsingborgs U19
Djurgardens IF U19
Helsingborgs U19
15:00
TP
de Germania - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
0
0
Eintracht Trier TuS Mechtersheim
Eintracht Trier
TuS Mechtersheim
17:30
TP
au Australia - FFA Cup - Qual.
6
0
Maitland FC Lambton Jaffas
Maitland FC
Lambton Jaffas
9:00
TP
9:30 Bayside United Rochedale Rovers
Bayside United
Rochedale Rovers
D
4
2
St George City FA Dulwich Hill
St George City FA
Dulwich Hill
9:00
TP
9:30 Southside Eagles Eastern Suburbs
Southside Eagles
Eastern Suburbs
D
4
0
Whittlesea United Upfield SC
Whittlesea United
Upfield SC
9:00
TP
1
2
Adamstown Rosebud Lake Macquarie
Adamstown Rosebud
Lake Macquarie
9:00
TP
9:00 Valentine Phoenix Broadmeadow Magic
Valentine Phoenix
Broadmeadow Magic
D
11:30 Joondalup United Cockburn City
Joondalup United
Cockburn City
D
3
3
West Canberra Wanderers FC O'Connor Knights
West Canberra Wanderers FC
O'Connor Knights
8:30
TP
3
3
Broadbeach United Western Pride FC
Broadbeach United
Western Pride FC
9:30
TP
2
3
Edgeworth Eagles Weston Workers FC
Edgeworth Eagles
Weston Workers FC
8:30
TP
2
1
Blacktown City Sutherland Sharks
Blacktown City
Sutherland Sharks
9:45
TP
1
1
Redlands United Sunshine Coast
Redlands United
Sunshine Coast
9:45
TP
2
4
Emerald FC Sorrento
Emerald FC
Sorrento
10:30
TP
3
0
Bentleigh Greens St Albans Saints
Bentleigh Greens
St Albans Saints
9:30
TP
9:30 Pine Hills Logan Lightning
Pine Hills
Logan Lightning
D
9:30 Peninsula Power Gold Coast Knights
Peninsula Power
Gold Coast Knights
D
1
1
Mandurah City Inglewood United
Mandurah City
Inglewood United
11:00
TP
9:30 North Pine Brisbane City
North Pine
Brisbane City
D
0
4
Caboolture FC Moreton Bay United
Caboolture FC
Moreton Bay United
9:30
TP
et Etiopia - Premier League
1
2
Welkite Ketema Sebeta City
Welkite Ketema
Sebeta City
7:00
TP
1
2
Mekelakeya Fasil Kenema
Mekelakeya
Fasil Kenema
10:00
TP
0
1
Wolaita Dicha Sidama Bunna
Wolaita Dicha
Sidama Bunna
13:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
19:00 Rubio Nu River Plate Asuncion
Rubio Nu
River Plate Asuncion
D
14:00 Independiente FBC Atletico Colegiales
Independiente FBC
Atletico Colegiales
RV
1
1
Sportivo Iteno 2 de Mayo
Sportivo Iteno
2 de Mayo
14:00
TP
lt Lituania - II Lyga
16:30 FK Sveikata Hegelmann Litauen II
FK Sveikata
Hegelmann Litauen II
D
ru Russia - 3ª Divisione
2
0
Pobeda Khasavyurt FC Nakhichevan Rostov
Pobeda Khasavyurt
FC Nakhichevan Rostov
10:00
TP
4
0
Akademiya Futbola FK Kaluga-M
Akademiya Futbola
FK Kaluga-M
9:00
TP
2
1
FK Astrakhan Uralan Elista
FK Astrakhan
Uralan Elista
14:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior League
19:00 St Kevins Boys Portlaoise AFC
St Kevins Boys
Portlaoise AFC
D
au Australia - A-League
0
0
Adelaide United Melbourne City
Adelaide United
Melbourne City
9:05
TP
ma Marocco - GNF 2
2
1
Renaissance Zemamra MAT Tetouan
Renaissance Zemamra
MAT Tetouan
16:00
TP
world Coppa Libertadores
3
0
Flamengo Universidad Catolica
Flamengo
Universidad Catolica
0:30
TP
0
0
Sporting Cristal CA Talleres de Córdoba
Sporting Cristal
CA Talleres de Córdoba
0:30
TP
1
1
Boca Juniors Corinthians
Boca Juniors
Corinthians
0:30
TP
gt Guatemala - Liga Nacional
1
1
Malacateco CSD Comunicaciones
Malacateco
CSD Comunicaciones
18:00
TP
il Israele - Campionato Primavera
13:30 Hapoel Herzliya U19 Maccabi Tzur Shalom U19
Hapoel Herzliya U19
Maccabi Tzur Shalom U19
D
4
0
Hapoel Nof HaGalil U19 Beitar Tubruk U19
Hapoel Nof HaGalil U19
Beitar Tubruk U19
13:30
TP
0
2
Hapoel Petah Tikva U19 Shimshon Tel Aviv U19
Hapoel Petah Tikva U19
Shimshon Tel Aviv U19
13:30
TP
0
1
Hapoel Kiryat Ono U19 Maccabi Yavne Shimon U19
Hapoel Kiryat Ono U19
Maccabi Yavne Shimon U19
13:30
TP
0
1
Hapoel Hod Hasharon U19 Maccabi Kabilio Jaffa U19
Hapoel Hod Hasharon U19
Maccabi Kabilio Jaffa U19
13:30
TP
2
3
Gadna Tel Aviv Yehuda U19 Hapoel Jerusalem U19
Gadna Tel Aviv Yehuda U19
Hapoel Jerusalem U19
13:30
TP
3
3
SC Neve Yosef U19 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
SC Neve Yosef U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
13:30
TP
0
1
SC Haifa Robi Shapira U19 Hapoel Haifa U19
SC Haifa Robi Shapira U19
Hapoel Haifa U19
13:30
TP
1
2
Maccabi Ahi Nazareth U19 MS Pardes Hana Karkur U19
Maccabi Ahi Nazareth U19
MS Pardes Hana Karkur U19
13:30
TP
13:30 Hapoel Umm al-Fahm U19 Hapoel Iksal Imad U19
Hapoel Umm al-Fahm U19
Hapoel Iksal Imad U19
D
0
1
Maccabi Amidar Ramat Gan U19 Maccabi Herzliya U19
Maccabi Amidar Ramat Gan U19
Maccabi Herzliya U19
13:30
TP
de Germania - Oberliga NOFV Sud
0
3
FC International Leipzig Wacker Nordhausen
FC International Leipzig
Wacker Nordhausen
18:00
TP
kr Corea del Sud - K-League 1
1
0
Gangwon FC FC Seul
Gangwon FC
FC Seul
10:30
TP
1
0
Ulsan Hyundai Jeju United
Ulsan Hyundai
Jeju United
10:00
TP
0
1
Pohang Steelers Jeonbuk Motors
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
10:00
TP
2
2
Seongnam FC Suwon FC
Seongnam FC
Suwon FC
10:30
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland
0
2
Asarums IF FK Kristianstad FC
Asarums IF FK
Kristianstad FC
17:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Svealand
2
0
Forsbacka IK Sandvikens AIK FK
Forsbacka IK
Sandvikens AIK FK
17:00
TP
jp Giappone - J3-League
3
0
FC Gifu Gainare Tottori
FC Gifu
Gainare Tottori
10:00
TP
sk Slovacchia - 3. Liga
1
3
Liptovska Stiavnica TJ Tatran Oravske Vesele
Liptovska Stiavnica
TJ Tatran Oravske Vesele
15:30
TP
1
0
MSK Senec Kalinkovo
MSK Senec
Kalinkovo
16:30
TP
1
0
FTC Filakovo Dolny Kubin
FTC Filakovo
Dolny Kubin
15:30
TP
1
2
MFK Zarnovica FK Podkonice
MFK Zarnovica
FK Podkonice
15:30
TP
1
5
FK Cadca FK Rakytovce
FK Cadca
FK Rakytovce
15:30
TP
0
1
Rimavska Sobota Fomat Martin
Rimavska Sobota
Fomat Martin
15:30
TP
1
1
Liptovsky Hradok Banik Kalinovo
Liptovsky Hradok
Banik Kalinovo
15:30
TP
1
0
Tatran Krasno SK Pramen Kovacova
Tatran Krasno
SK Pramen Kovacova
15:30
TP
0
0
SK Novohrad Lucenec TJ Jednota Banova
SK Novohrad Lucenec
TJ Jednota Banova
15:30
TP
uz Uzbekistan - PFL
1
1
FK Kokand 1912 Pakhtakor Tashkent
FK Kokand 1912
Pakhtakor Tashkent
11:45
TP
2
4
Termez Surkhon Sogdiana Jizzakh
Termez Surkhon
Sogdiana Jizzakh
11:45
TP
ec Ecuador - Primera B
2
0
El Nacional Chacaritas SC
El Nacional
Chacaritas SC
0:00
TP
world Coppa Sudamericana
2
0
Junior Oriente Petrolero
Junior
Oriente Petrolero
0:30
TP
1
0
Atletico GO CD Antofagasta
Atletico GO
CD Antofagasta
0:30
TP
2
3
Club 9 de Octubre Guairena FC
Club 9 de Octubre
Guairena FC
0:30
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
1
2
FC Helsingor Lyngby
FC Helsingor
Lyngby
16:30
TP
0
1
Nykobing AC Horsens
Nykobing
AC Horsens
16:30
TP
3
1
Hvidovre IF FC Fredericia
Hvidovre IF
FC Fredericia
16:30
TP
2
3
Esbjerg Fremad Amager
Esbjerg
Fremad Amager
16:30
TP
ee Estonia - Meistriliiga
4
2
Paide Linnameeskond JK Trans Narva
Paide Linnameeskond
JK Trans Narva
14:30
TP
1
1
Parnu JK Vaprus Tallinna JK Legion
Parnu JK Vaprus
Tallinna JK Legion
15:00
TP
0
1
JK Nomme Kalju FC Levadia Tallinn
JK Nomme Kalju
FC Levadia Tallinn
16:30
TP
kr Corea del Sud - K-League 2
0
1
Bucheon Gyeongnam FC
Bucheon
Gyeongnam FC
10:30
TP
0
1
Ansan Greeners FC Chungnam Asan FC
Ansan Greeners FC
Chungnam Asan FC
10:30
TP
lv Lettonia - Virsliga
0
3
SK Super Nova FK Spartaks Jurmala
SK Super Nova
FK Spartaks Jurmala
15:00
TP
2
0
Riga FC BFC Daugavpils
Riga FC
BFC Daugavpils
15:00
TP
gm Gambia - 2ª divisione
0
0
Immigration FC Bombada FC
Immigration FC
Bombada FC
16:00
TP
1
0
Kanifing East FC Kiang West FC
Kanifing East FC
Kiang West FC
16:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
0
1
Siroki Brijeg FK Tuzla City
Siroki Brijeg
FK Tuzla City
16:00
TP
0
0
Zeljeznicar Borac Banja Luka
Zeljeznicar
Borac Banja Luka
16:00
TP
gr Grecia - Gamma Ethniki
0
0
Proodeftiki Makedonikos
Proodeftiki
Makedonikos
14:00
TP
1
1
Ilioupoli Agrotikos Asteras
Ilioupoli
Agrotikos Asteras
14:00
TP
1
3
Iraklis Larisas Pao Rouf
Iraklis Larisas
Pao Rouf
14:00
TP
de Germania - Landespokal
1
0
BSV Schwarz-Weiss Rehden SV Meppen
BSV Schwarz-Weiss Rehden
SV Meppen
17:00
TP
ru Russia - Serie minori
2
2
Vezu U21 Sdyushor Zenit St Petersburg
Vezu U21
Sdyushor Zenit St Petersburg
16:15
TP
1
0
Neva U21 Izhorets Inkon U21
Neva U21
Izhorets Inkon U21
16:30
TP
cz Repubblica Ceca - 4. Liga
1
3
Opava B FK Bohumin
Opava B
FK Bohumin
15:00
TP
ml Mali - Première Division
0
0
Real Bamako Djoliba AC
Real Bamako
Djoliba AC
17:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo C
5
2
VIFK GBK
VIFK
GBK
16:00
TP
fo Isole Faroe - 1ª Divisione
14:00 B71 Sandur IF Fuglafjordur
B71 Sandur
IF Fuglafjordur
RV
14:00 TB Tvoroyri 07 Vestur II
TB Tvoroyri
07 Vestur II
RV
world Mexico Liga TDP
0
1
Guerreros DD Chilpancingo
Guerreros DD
Chilpancingo
18:00
TP
cm Camerun - Elite One
15:00 Djiko FC de Bandjoun AS Fortuna Mfou
Djiko FC de Bandjoun
AS Fortuna Mfou
D
0
2
Yong Sport Academy Les Astres FC De Douala
Yong Sport Academy
Les Astres FC De Douala
17:00
TP
14:30 UMS de Loum Dragon Club Yaounde
UMS de Loum
Dragon Club Yaounde
D
1
3
PWD de Bamenda Fovu de Baham
PWD de Bamenda
Fovu de Baham
13:00
TP
0
0
Bamboutos de Mbouda New Star de Douala
Bamboutos de Mbouda
New Star de Douala
14:30
TP
0
0
Union Douala Stade Renard de Melong
Union Douala
Stade Renard de Melong
13:00
TP
3
0
Cotonsport Eding Sport FC
Cotonsport
Eding Sport FC
15:00
TP
2
0
Colombe du Dja et Lobo Tonnerre Yaoundé
Colombe du Dja et Lobo
Tonnerre Yaoundé
14:30
TP
14:30 Renaissance Ngoumou Yafoot FC
Renaissance Ngoumou
Yafoot FC
D
1
1
Fauve Azur Elite APEJES Academy
Fauve Azur Elite
APEJES Academy
14:30
TP
0
1
Panthere Sportive Du Nde Canon de Yaounde
Panthere Sportive Du Nde
Canon de Yaounde
15:00
TP
15:00 Ofta De Kribi Avion Academy
Ofta De Kribi
Avion Academy
D
is Islanda - Campionato U19
5
2
Fram/Úlfarnir U19 Keflavik U19
Fram/Úlfarnir U19
Keflavik U19
18:00
TP
br Brasile - Coppa U20
0
6
EC Prospera U20 Criciuma U20
EC Prospera U20
Criciuma U20
18:00
TP
18:16 Hidrolandense U20 Atletas de Jesus U20
Hidrolandense U20
Atletas de Jesus U20
D
cz Coppa della Repubblica Ceca
3
1
Slovacko Sparta Praga
Slovacko
Sparta Praga
15:00
TP
de Germania - Oberliga Schleswig-Holstein
2
0
Dornbreite Lübeck TSV Kronshagen
Dornbreite Lübeck
TSV Kronshagen
17:00
TP
17:30 VfB Lubeck II SV Frisia 03
VfB Lubeck II
SV Frisia 03
D
1
2
TSV Bordesholm SV Todesfelde
TSV Bordesholm
SV Todesfelde
17:30
TP
uy Uruguay - Lega Riserve
3
0
Liverpool Montevideo Riserve Plaza Colonia riserve
Liverpool Montevideo Riserve
Plaza Colonia riserve
13:00
TP
2
1
Deportivo Maldonado riserve Atletico River Plate riserve
Deportivo Maldonado riserve
Atletico River Plate riserve
13:00
TP
pl Polonia - Liga IV
15:00 KS Wieczysta Cracovia WKS Tempo Bialka
KS Wieczysta Cracovia
WKS Tempo Bialka
D
0
2
Unia Kosztowy KS Unia Dabrowa Gornicza
Unia Kosztowy
KS Unia Dabrowa Gornicza
16:00
TP
ee Estonia - Esiliiga B
1
5
JK Tallinna Kalev II Tabasalu FC Charma
JK Tallinna Kalev II
Tabasalu FC Charma
16:00
TP
world AFC Cup
1
0
Al Seeb Jableh
Al Seeb
Jableh
15:00
TP
0
0
Tishreen Hilal Al Quds
Tishreen
Hilal Al Quds
15:00
TP
2
4
ATK Mohun Bagan Gokulam Kerala FC
ATK Mohun Bagan
Gokulam Kerala FC
11:00
TP
3
2
Al Arabi SC Al-Riffa
Al Arabi SC
Al-Riffa
15:00
TP
1
0
Bashundhara Kings Maziya SRC
Bashundhara Kings
Maziya SRC
15:00
TP
tn Tunisia - Lega 1
0
1
Club Africain Etoile Sportive Sahel
Club Africain
Etoile Sportive Sahel
15:00
TP
1
1
ES Hammam Sousse ES Zarzis
ES Hammam Sousse
ES Zarzis
14:00
TP
2
0
Olympique de Beja ES Metlaoui
Olympique de Beja
ES Metlaoui
14:00
TP
world Amichevoli per club resto del mondo
1
0
Paro FC Thimphu City
Paro FC
Thimphu City
12:00
TP
1
1
HNK Rijeka Ucraina
HNK Rijeka
Ucraina
16:00
TP
1
0
Toluca Bayer Leverkusen
Toluca
Bayer Leverkusen
0:30
TP
no Coppa di Norvegia
3
6
Orkla Stjørdals/Blink
Orkla
Stjørdals/Blink
16:00
TP
2
5
Bremnes Oygarden FK
Bremnes
Oygarden FK
16:00
TP
6
3
Junkeren Mjølner
Junkeren
Mjølner
15:00
TP
0
7
Voss SK Brann
Voss
SK Brann
16:00
TP
16:00 Raade IL Fredrikstad
Raade IL
Fredrikstad
D
0
1
Nordstrand Frigg
Nordstrand
Frigg
16:30
TP
4
4
Træff Vard Haugesund
Træff
Vard Haugesund
16:00
TP
2
3
Pors Grenland Arendal
Pors Grenland
Arendal
16:00
TP
2
0
Brumunddal Strommen
Brumunddal
Strommen
16:00
TP
1
2
Baerum Kvik Halden FK
Baerum
Kvik Halden FK
16:00
TP
3
0
Ullern Asker
Ullern
Asker
16:00
TP
0
2
Bossekop Alta
Bossekop
Alta
16:00
TP
2
4
Finnsnes IL Tromsdalen
Finnsnes IL
Tromsdalen
16:00
TP
6
5
Os Asane
Os
Asane
16:00
TP
2
1
Harstad Senja
Harstad
Senja
17:00
TP
1
2
Lokomotiv Oslo Eidsvold TF
Lokomotiv Oslo
Eidsvold TF
17:00
TP
0
2
Herd Molde
Herd
Molde
16:00
TP
0
3
Skjetten Ullensaker/Kisa
Skjetten
Ullensaker/Kisa
16:00
TP
1
2
Trygg/Lade Levanger
Trygg/Lade
Levanger
16:00
TP
my Malesia - Super League
2
2
Johor Darul Takzim Sri Pahang FC
Johor Darul Takzim
Sri Pahang FC
12:15
TP
ru Altra partita
1
1
FC Rim FSM
FC Rim
FSM
10:00
TP
1
5
FC Kurkino Zelenograd
FC Kurkino
Zelenograd
16:00
TP
1
4
Lokomotiv Mosca U19 Rodina-2
Lokomotiv Mosca U19
Rodina-2
9:00
TP
4
1
FC Avrora Luch
FC Avrora
Luch
9:00
TP
co Colombia - Campionato regionale
2
0
Real San Jeronimo E.D.P IND. Medellin
Real San Jeronimo
E.D.P IND. Medellin
1:06
TP
jp Giappone - Coppa J-League
0
1
Kashiwa Reysol Kyoto Sanga FC
Kashiwa Reysol
Kyoto Sanga FC
10:00
TP
0
0
FC Tokyo Avispa Fukuoka
FC Tokyo
Avispa Fukuoka
10:00
TP
1
0
Shonan Bellmare Jubilo Iwata
Shonan Bellmare
Jubilo Iwata
10:00
TP
3
3
Oita Cerezo Osaka
Oita
Cerezo Osaka
10:00
TP
2
1
Shimizu S-Pulse Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
10:00
TP
0
2
Tokushima Vortis Nagoya Grampus
Tokushima Vortis
Nagoya Grampus
10:00
TP
1
1
Consadole Sapporo Sagan Tosu
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
10:00
TP
1
3
Gamba Osaka Kashima Antlers
Gamba Osaka
Kashima Antlers
10:00
TP
ge Georgia - Liga 3
5
1
FC Saburtalo Tbilisi II Kolkheti Poti
FC Saburtalo Tbilisi II
Kolkheti Poti
12:00
TP
1
1
FC Varketili FC Irao
FC Varketili
FC Irao
12:00
TP
0
0
FC Gori FC Tbilisi City
FC Gori
FC Tbilisi City
12:00
TP
2
0
Meshakhte Tkibuli Dinamo Tbilisi 2
Meshakhte Tkibuli
Dinamo Tbilisi 2
12:00
TP
cz Repubblica Ceca - 5. Liga
2
0
SK Olympia Rajecko Bosonohy
SK Olympia Rajecko
Bosonohy
15:30
TP
16:00 FK Nova Role Karlovy Vary B
FK Nova Role
Karlovy Vary B
D
bg Bulgaria - Terza divisione
2
1
OFK Kostinbrod PFC Pirin Blagoevgrad II
OFK Kostinbrod
PFC Pirin Blagoevgrad II
15:00
TP
0
0
Nadezhda Dobroslavci Slivnishki Geroy
Nadezhda Dobroslavci
Slivnishki Geroy
15:00
TP
3
9
Toshevo Ustrem Donchevo
Toshevo
Ustrem Donchevo
16:30
TP
4
0
Vihren Sandanski GRANIT VLADAYA
Vihren Sandanski
GRANIT VLADAYA
15:00
TP
1
5
Septemvri Sofia II Balkan Botevgrad
Septemvri Sofia II
Balkan Botevgrad
15:00
TP
1
2
Botev Ihtiman FK Hebar Pazarzhik II
Botev Ihtiman
FK Hebar Pazarzhik II
15:00
TP
0
1
FK Kyustendil Chavdar Etropole
FK Kyustendil
Chavdar Etropole
15:00
TP
br Brasile - Campionato Carioca B
1
1
Artsul Futebol Clube Volta Redonda
Artsul Futebol Clube
Volta Redonda
18:00
TP
0
0
Goncalense FC Marica RJ
Goncalense FC
Marica RJ
18:00
TP
mw Malawi - Super League
0
0
Blue Eagles Civil Service Utd
Blue Eagles
Civil Service Utd
12:30
TP
ae EAU - Campionato Riserve
4
3
Al Ittihad Kalba U21 Al Wahda Abu Dhabi U21
Al Ittihad Kalba U21
Al Wahda Abu Dhabi U21
14:15
TP
1
0
Ajman SCC U21 Al Wasl SC U21
Ajman SCC U21
Al Wasl SC U21
14:15
TP
3
2
Al Ain SCC U21 Al Nasr SC U21
Al Ain SCC U21
Al Nasr SC U21
14:15
TP
2
1
Al Jazira SC U21 Khor Fakkan U21
Al Jazira SC U21
Khor Fakkan U21
14:15
TP
2
1
Sharjah SCC U21 Baniyas SC U21
Sharjah SCC U21
Baniyas SC U21
14:15
TP
4
1
Shabab Al Ahli Dubai U21 Al Dhafra U21
Shabab Al Ahli Dubai U21
Al Dhafra U21
14:15
TP
1
1
Al Urooba U21 Emirates Club U21
Al Urooba U21
Emirates Club U21
14:15
TP
no Norvegia - Elite League U19
4
5
Sogndal U19 Viking FK U19
Sogndal U19
Viking FK U19
12:30
TP
1
3
Tromso U19 Vålerenga U19
Tromso U19
Vålerenga U19
14:00
TP
si Slovenia - 3. SNL
1
3
NK Sava Kranj ND Slovan Ljubljana
NK Sava Kranj
ND Slovan Ljubljana
15:30
TP
mn Mongolia - Premier League
0
3
Khangarid Klub Khans Khuns-Erchim
Khangarid Klub
Khans Khuns-Erchim
5:00
TP
2
5
Khovd SP Falcons FC
Khovd
SP Falcons FC
11:00
TP
2
5
BCH Lions FC Ulaanbaatar
BCH Lions
FC Ulaanbaatar
8:00
TP
be Belgio - Prima divisione amatori
0
2
Royal Knokke FCV Dender EH
Royal Knokke
FCV Dender EH
18:00
TP
4
0
RFC Liegi Dessel Sport
RFC Liegi
Dessel Sport
18:00
TP
lt Coppa di Lituania
0
1
FK Neptunas Klaipeda FK Zalgiris Vilnius
FK Neptunas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius
15:00
TP
0
2
FK Dainava Alytus FK Panevezys
FK Dainava Alytus
FK Panevezys
15:00
TP
sa Arabia Saudita - Campionato Primavera
12:40 Al Khaleej U19 Al Jeel U19
Al Khaleej U19
Al Jeel U19
D
0
0
Al Ittihad U19 Al Faisaly Harmah U19
Al Ittihad U19
Al Faisaly Harmah U19
13:25
TP
2
2
Al Fateh SC U19 Al Ittifaq Dammam U19
Al Fateh SC U19
Al Ittifaq Dammam U19
12:40
TP
1
0
Al Hilal Riyadh U19 Al Wahda Mecca U19
Al Hilal Riyadh U19
Al Wahda Mecca U19
12:55
TP
ug Coppa d'Uganda
1
0
BUL FC Boma FC
BUL FC
Boma FC
12:00
TP
tg Togo - Première Division
0
2
AS Togo Port ASC Kara
AS Togo Port
ASC Kara
15:00
TP
hr Croazia - Coppa regionale
3
1
NK Dubrava Zagabria NK Kustosija
NK Dubrava Zagabria
NK Kustosija
16:00
TP
0
5
NK Rudar Siveric NK Zagora
NK Rudar Siveric
NK Zagora
17:00
TP
th Coppa di Thailandia
2
3
Suphanburi FC Buriram United
Suphanburi FC
Buriram United
12:00
TP
1
2
Police Tero FC Nakhon Ratchasima
Police Tero FC
Nakhon Ratchasima
11:00
TP
dk Danimarca - Campionato U19
2
2
Esbjerg U19 Odense BK U19
Esbjerg U19
Odense BK U19
17:30
TP
sn Senegal - FA Cup
0
3
Amitie FC ASC Linguere
Amitie FC
ASC Linguere
16:00
TP
5
3
Ajel De Rusfique Generation Foot
Ajel De Rusfique
Generation Foot
16:00
TP
1
3
ASC Yeggo Thies FC
ASC Yeggo
Thies FC
16:00
TP
world Germania - Berlin-Liga
3
0
TuS Makkabi Berlin Berlin Hilalspor
TuS Makkabi Berlin
Berlin Hilalspor
17:00
TP
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo Promozione - Play-off
3
2
76 Igdir Belediyespor 68 Yeni Aksarayspor
76 Igdir Belediyespor
68 Yeni Aksarayspor
12:30
TP
2
1
Iskenderun FK 52 Orduspor FK
Iskenderun FK
52 Orduspor FK
13:00
TP
ee Estonia - Small Cup
3
2
Saku Sporting Rumori Calcio
Saku Sporting
Rumori Calcio
16:00
TP
7
8
FC Otepaa SC ReUnited
FC Otepaa
SC ReUnited
16:00
TP
fo Coppa delle Isole Faroe
2
1
HB Torshavn AB Argir
HB Torshavn
AB Argir
17:00
TP
hu Ungheria - 2ª Divisione U19
2
1
Kecskemeti TE U19 Nyiregyhaza Spartacus U19
Kecskemeti TE U19
Nyiregyhaza Spartacus U19
11:00
TP
np Nepal - C Division
3
1
Planning Boys United RC32 Football Academy
Planning Boys United
RC32 Football Academy
7:00
TP
0
4
Birgunj Youth Academy Pulchowk SC
Birgunj Youth Academy
Pulchowk SC
3:45
TP
1
2
Khalibari Youth FC Mahabir Club
Khalibari Youth FC
Mahabir Club
10:15
TP
rw Coppa del Ruanda
2
2
Police FC AS Kigali
Police FC
AS Kigali
13:00
TP
ru Russia - Coppa regionale
3
1
FC Cherepovets Ksss Kirovo-Chepetsk
FC Cherepovets
Ksss Kirovo-Chepetsk
15:00
TP
pl Polonia - Coppa regionale
4
0
Sleza Wroclaw Zaglebie Lubin II
Sleza Wroclaw
Zaglebie Lubin II
14:00
TP
world Campionato per Club CFU
0
0
Atletico Vega Real Waterhouse
Atletico Vega Real
Waterhouse
0:00
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie - Play-off
3
0
Excelsior Heracles
Excelsior
Heracles
16:45
TP
be Belgio - Seconda divisione amatori VFV B
2
2
K Lyra-Lierse Berlaar Belisia Bilzen SV
K Lyra-Lierse Berlaar
Belisia Bilzen SV
18:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Coppa regionale
2
0
FK Krupa FK Rudar Prijedor
FK Krupa
FK Rudar Prijedor
15:00
TP
in India Delhi A Division
0
7
Cosmos FC Delhi Frontiers FC
Cosmos FC Delhi
Frontiers FC
9:00
TP
in India - Delhi League
7
1
City FC New Delhi Delhi Young Boys
City FC New Delhi
Delhi Young Boys
3:30
TP
3
1
Shakti FC Youngsters Delhi
Shakti FC
Youngsters Delhi
11:15
TP
in India - Chennai Senior Division
2
2
Indian Bank Chennai Customs
Indian Bank
Chennai Customs
8:44
TP