https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
ru Russia - 2ª Divisione
1
0
Kuban Holding Anzhi Makhachkala
Kuban Holding
Anzhi Makhachkala
14:00
TP
3
1
Dinamo Stavropol FC Essentuki
Dinamo Stavropol
FC Essentuki
15:00
TP
0
5
FK Tuapse FK Legion Dynamo
FK Tuapse
FK Legion Dynamo
10:00
TP
1
2
Alania Vladikavkaz II FK Druzhba Maikop
Alania Vladikavkaz II
FK Druzhba Maikop
11:00
TP
2
2
Rotor Volgograd II FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Rotor Volgograd II
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
13:00
TP
2
3
FK Forte Taganrog Chaika Petropavlovskaya
FK Forte Taganrog
Chaika Petropavlovskaya
13:30
TP
1
0
Dynamo Makhachkala Spartak Nalchik
Dynamo Makhachkala
Spartak Nalchik
13:30
TP
2
2
SKA Rostov FC Biolog-Novokubansk
SKA Rostov
FC Biolog-Novokubansk
14:00
TP
br Brasile - Campionato U20
18:00 Gremio Nacional U20 Tamoio U20
Gremio Nacional U20
Tamoio U20
D
tr Turchia - Campionato U19
5
2
Caykur Rizespor U19 Sivasspor U19
Caykur Rizespor U19
Sivasspor U19
9:00
TP
it Italia - Serie A
4
1
Sampdoria Fiorentina
Sampdoria
Fiorentina
16:30
TP
us USA - USL Championship
1
5
Phoenix Rising FC Tampa Bay Rowdies
Phoenix Rising FC
Tampa Bay Rowdies
2:00
TP
tr Turchia - Super Lig
1
2
Caykur Rizespor Sivasspor
Caykur Rizespor
Sivasspor
17:00
TP
3
2
Galatasaray Adana Demirspor
Galatasaray
Adana Demirspor
17:00
TP
co Colombia - Primera A
1
0
America de Cali Union Magdalena
America de Cali
Union Magdalena
0:00
TP
ir Iran - 1ª Divisione
0
0
SaiPa FC Shahin Bushehr
SaiPa FC
Shahin Bushehr
15:00
TP
2
0
Kheybar Khorramabad Rayka Babol
Kheybar Khorramabad
Rayka Babol
15:00
TP
0
0
Shams Azar Qazvin Malavan
Shams Azar Qazvin
Malavan
15:00
TP
3
1
Pars Jonoubi Jam Qashqai Shiraz
Pars Jonoubi Jam
Qashqai Shiraz
15:00
TP
1
0
Mes Kerman FC Vista Turbine
Mes Kerman
FC Vista Turbine
15:00
TP
1
1
Khoosheh Talai Arman Gohar
Khoosheh Talai
Arman Gohar
15:00
TP
6
1
Esteghlal Molasani Machine Sazi Tabriz
Esteghlal Molasani
Machine Sazi Tabriz
15:00
TP
2
0
Shahrdari Astara Esteghlal Khuzestan
Shahrdari Astara
Esteghlal Khuzestan
15:00
TP
1
0
Mes Shahr-e Babak Shahrdari Hamedan
Mes Shahr-e Babak
Shahrdari Hamedan
15:00
TP
us USA - USL League Two
2
2
Central Valley Fuego FC 2 FC Golden State Force
Central Valley Fuego FC 2
FC Golden State Force
1:00
TP
us USA - NPSL
0:30 Reign FK Sunflower State FC
Reign FK
Sunflower State FC
D
2:00 Las Vegas Legends OSA FC
Las Vegas Legends
OSA FC
RV
ro Romania - Liga 1
3
2
CS Mioveni Rapid Bucarest
CS Mioveni
Rapid Bucarest
17:30
TP
0
4
FC Academica Clinceni FC Botosani
FC Academica Clinceni
FC Botosani
17:30
TP
0
5
FC U Craiova 1948 ACS Sepsi
FC U Craiova 1948
ACS Sepsi
17:30
TP
pl Polonia - Liga I
3
0
Gornik Polkowice Resovia Rzeszow
Gornik Polkowice
Resovia Rzeszow
16:00
TP
pe Perù - Primera Division
1
1
FC Carlos Stein Atletico Grau
FC Carlos Stein
Atletico Grau
16:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
0
0
CSKA 1948 Sofia II Botev Plovdiv II
CSKA 1948 Sofia II
Botev Plovdiv II
15:00
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
1
0
Ghazl El Mahallah Eastern Company
Ghazl El Mahallah
Eastern Company
16:30
TP
ru Russia - 1ª Divisione
3
0
Spartak Mosca II Kamaz Nab Chelny
Spartak Mosca II
Kamaz Nab Chelny
13:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
3
0
Viking Jerv
Viking
Jerv
16:00
TP
0
4
Odd BK Haugesund
Odd BK
Haugesund
16:00
TP
1
0
Lillestrom Sarpsborg
Lillestrom
Sarpsborg
16:00
TP
1
1
Bodo/Glimt Tromso
Bodo/Glimt
Tromso
16:00
TP
0
2
Aalesund Molde
Aalesund
Molde
16:00
TP
1
1
Valerenga Ham-Kam
Valerenga
Ham-Kam
18:00
TP
0
3
Kristiansund BK Stromsgodset
Kristiansund BK
Stromsgodset
16:00
TP
3
0
Rosenborg Sandefjord
Rosenborg
Sandefjord
16:00
TP
hu Ungheria - NB II
0
0
FC Ajka Diosgyori VTK
FC Ajka
Diosgyori VTK
18:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
4
0
Djurgarden Malmo FF
Djurgarden
Malmo FF
17:10
TP
tz Tanzania - Premier League
1
1
Ruvu Shooting KMC FC
Ruvu Shooting
KMC FC
11:00
TP
0
1
Tanzania Prisons Kagera Sugar
Tanzania Prisons
Kagera Sugar
13:00
TP
ma Marocco - GNF 1
2
2
Difaa El Jadida Ittihad Tanger
Difaa El Jadida
Ittihad Tanger
17:15
TP
no Norvegia - 1. Division
1
1
Stabaek Grorud
Stabaek
Grorud
16:00
TP
3
0
SK Brann Sandnes Ulf
SK Brann
Sandnes Ulf
16:00
TP
2
0
Fredrikstad Skeid
Fredrikstad
Skeid
16:00
TP
hr Croazia - 2.HNL
0
1
NK Osijek II NK Kustosija
NK Osijek II
NK Kustosija
15:30
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
0
0
Botev Vratsa Tsarsko Selo 2015
Botev Vratsa
Tsarsko Selo 2015
14:30
TP
1
0
Lokomotiv Sofia Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Sofia
Pirin Blagoevgrad
17:00
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
2
3
AD Grecia Deportivo Saprissa
AD Grecia
Deportivo Saprissa
17:00
TP
il Israele - Premier League
0
0
Maccabi Netanya Hapoel Tel-Aviv
Maccabi Netanya
Hapoel Tel-Aviv
17:30
TP
1
1
Maccabi Tel Aviv Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
17:30
TP
17:30 Hapoel Bnei Sakhnin Maccabi Haifa
Hapoel Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
RV
et Etiopia - Premier League
0
1
Jimma Aba Jifar Kedus Giorgis
Jimma Aba Jifar
Kedus Giorgis
13:00
TP
1
0
Hadiya Hossana Ethiopia Bunna
Hadiya Hossana
Ethiopia Bunna
7:00
TP
lt Lituania - II Lyga
1
5
FK Dziugas Telsiai II Suduva Marijampole II
FK Dziugas Telsiai II
Suduva Marijampole II
15:30
TP
cy Cipro - 1ª Divisione
3
1
AEL Limassol Doxa Katokopias
AEL Limassol
Doxa Katokopias
16:00
TP
1
1
Olympiakos Nicosia Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia
Ethnikos Achnas
16:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior League
2
2
Glenville St Patricks CY FC
Glenville
St Patricks CY FC
18:00
TP
se Svezia - Folksam U21
4
0
IFK Norrkoping U21 GIF Sundsvall U21
IFK Norrkoping U21
GIF Sundsvall U21
13:00
TP
se Svezia - 1ª Divisione Sud
0
0
IK Oddevold Ljungskile
IK Oddevold
Ljungskile
17:00
TP
dk Danimarca - Superligaen
1
4
Silkeborg Midtjylland
Silkeborg
Midtjylland
17:00
TP
rs Serbia - Srpska Liga
0
0
Stepojevac Vaga FK Teleoptik Zemun
Stepojevac Vaga
FK Teleoptik Zemun
11:30
TP
3
1
FK Studentski Grad Prva Iskra
FK Studentski Grad
Prva Iskra
10:00
TP
si Slovenia - Prva Liga
1
3
Koper NK Radomlje
Koper
NK Radomlje
15:30
TP
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 1
1
0
Moss Ørn Horten
Moss
Ørn Horten
16:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
3
0
Lokomotiv Tashkent FK Olympic Tashkent
Lokomotiv Tashkent
FK Olympic Tashkent
14:00
TP
0
0
AGMK FC Bunyodkor
AGMK
FC Bunyodkor
14:00
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga
0
0
Dinamo Tbilisi FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
FC Saburtalo Tbilisi
15:00
TP
ee Estonia - Esiliiga
1
0
FC Elva Viimsi JK
FC Elva
Viimsi JK
16:00
TP
am Armenia - Premier League
6:00 Sevan FC Pyunik Yerevan
Sevan FC
Pyunik Yerevan
A
3
3
FC Noah Noravank
FC Noah
Noravank
12:00
TP
is Islanda - Premier League
19:15 KR Reykjavik Keflavik
KR Reykjavik
Keflavik
D
at Austria - Regionalliga Est
3
1
SK Austria Klagenfurt Amateure Annabichler SV
SK Austria Klagenfurt Amateure
Annabichler SV
17:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
1
1
Zeljeznicar Radnik Bijeljina
Zeljeznicar
Radnik Bijeljina
17:20
TP
lt Lituania - Lega 1
3
2
Banga Gargzdai II FK Panevezys II
Banga Gargzdai II
FK Panevezys II
16:00
TP
1
2
FK Zalgiris Vilnius II FK Siauliai II
FK Zalgiris Vilnius II
FK Siauliai II
15:00
TP
ru Russia - Serie minori
0
0
Chertanovo Baltika-BFU Kaliningrad
Chertanovo
Baltika-BFU Kaliningrad
10:00
TP
1
0
FC Yenisey Krasnoyarsk II FK Leningradets
FC Yenisey Krasnoyarsk II
FK Leningradets
12:00
TP
mx Messico - Clausura
0
1
Tigres UANL Cruz Azul
Tigres UANL
Cruz Azul
1:05
TP
uy Uruguay - Segunda
0
0
Juventud De Las Piedras Club Atletico Progreso
Juventud De Las Piedras
Club Atletico Progreso
16:00
TP
ml Mali - Première Division
1
0
Lafia Club de Bamako US Bougouba
Lafia Club de Bamako
US Bougouba
17:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A
2
2
PPJ Kiffen
PPJ
Kiffen
16:00
TP
gt Guatemala - Primera Division
2
2
Deportivo Mixco Marquense
Deportivo Mixco
Marquense
2:39
TP
7
6
Deportivo Mixco Marquense
Deportivo Mixco
Marquense
0:00
TP
1
0
Xinabajul Deportivo San Pedro
Xinabajul
Deportivo San Pedro
0:00
TP
ir Iran - 2ª Divisione
2
1
Shohada Razakan Naft Gachsaran
Shohada Razakan
Naft Gachsaran
14:00
TP
15:15 Sepidrood Rasht Shahrdari Bam
Sepidrood Rasht
Shahrdari Bam
D
0
0
Payam Mashhad Shahrdari Bandar Abbas
Payam Mashhad
Shahrdari Bandar Abbas
15:35
TP
am Armenia - Lega 1
11:00 BKMA Vagharshapat 2 Pyunik Yerevan II
BKMA Vagharshapat 2
Pyunik Yerevan II
D
11:00 Shirak Alashkert FC II
Shirak
Alashkert FC II
D
world Mexico Liga TDP
1
0
Cimarrones de Sonora FC III Coras Tepic II
Cimarrones de Sonora FC III
Coras Tepic II
2:30
TP
ar Argentina - Campionato giovanile
2
3
CA Brown de Adrogue U20 Quilmes U20
CA Brown de Adrogue U20
Quilmes U20
12:00
TP
kz Kazakistan - 2ª divisione
1
2
FC Taraz Riserve Khan Tengri FC
FC Taraz Riserve
Khan Tengri FC
10:00
TP
uy Uruguay - Lega Riserve
2
1
Nacional de Montevideo Riserve Atletico Fenix Riserve
Nacional de Montevideo Riserve
Atletico Fenix Riserve
18:00
TP
2
1
Cerrito Riserve Torque Riserve
Cerrito Riserve
Torque Riserve
18:00
TP
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 2
2
2
Kongsvinger 2 Raufoss 2
Kongsvinger 2
Raufoss 2
16:00
TP
2
0
Florø Førde
Florø
Førde
16:00
TP
sn Senegal - Ligue 2
1
2
Walidaan DKR EJ Fatick
Walidaan DKR
EJ Fatick
15:30
TP
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 6
1
2
Mjondalen 2 Strømsgodset 2
Mjondalen 2
Strømsgodset 2
14:00
TP
by Bielorussia - Campionato Riserve
2
0
FC Isloch Riserve Slavia Mozyr Riserve
FC Isloch Riserve
Slavia Mozyr Riserve
11:00
TP
2
0
Neman Grodno Riserve FC Arsenal Dzerzhinsk Reserves
Neman Grodno Riserve
FC Arsenal Dzerzhinsk Reserves
12:00
TP
co Colombia - Campionato regionale
1
0
Lula FC Medellin City FC
Lula FC
Medellin City FC
14:19
TP
4
1
Club Deportivo La Chalaca Molino Veijo
Club Deportivo La Chalaca
Molino Veijo
15:10
TP
15:00 Estudiantes de Medellin Sol de Oriente
Estudiantes de Medellin
Sol de Oriente
D
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 4
2
2
Mandalskameratene Vindbjart
Mandalskameratene
Vindbjart
16:30
TP
3
2
Follo Start 2
Follo
Start 2
16:00
TP
ge Georgia - Liga 3
4
1
Aragvi Dusheti Chikhura Sachkhere
Aragvi Dusheti
Chikhura Sachkhere
10:00
TP
2
1
Kolkheti Khobi Zestafoni
Kolkheti Khobi
Zestafoni
12:00
TP
ni Nicaragua - Clausura
0
2
CD Walter Ferretti Diriangen
CD Walter Ferretti
Diriangen
1:00
TP
bd Bangladesh - Championship League
0
1
Dhaka Wanderers Club Agrani Bank Ltd SC
Dhaka Wanderers Club
Agrani Bank Ltd SC
12:15
TP
2
1
Fakirapool Young Men's Club Kawran Bazar Progoti
Fakirapool Young Men's Club
Kawran Bazar Progoti
10:00
TP
aw Aruba - Division Di Honor
3
1
Racing Club Aruba SV Britannia
Racing Club Aruba
SV Britannia
0:00
TP
kg Kirghizistan - Top Liga
1
1
FK Kara-Balta FC Talant
FK Kara-Balta
FC Talant
11:30
TP
ps Palestina - Premier League Striscia di Gaza
2
1
Shabab Rafah Ittihad Khanyounis
Shabab Rafah
Ittihad Khanyounis
13:30
TP
0
1
Shabab Khanyounis Al Ittihad Shuja'iyya
Shabab Khanyounis
Al Ittihad Shuja'iyya
13:30
TP
cw Curaçao - Sekshon Pagá
2
0
RKSV Centro Dominguito Inter Willemstad
RKSV Centro Dominguito
Inter Willemstad
0:00
TP
br Brazil Campeonato Carioca C
18:00 Uni Souza Resende RJ
Uni Souza
Resende RJ
D
18:00 Imperio Serrano SE Paraty RJ
Imperio Serrano
SE Paraty RJ
D
au Australia - New South Wales U20 League
3
0
Marconi Stallions U20 Northbridge FC Bulls U20
Marconi Stallions U20
Northbridge FC Bulls U20
9:00
TP
kw Coppa di Kuwait
16:10 Al Salmiyah SC Kazma SC
Al Salmiyah SC
Kazma SC
RV
us USA MLS Next Pro League
1
2
Portland Timbers II Sporting Kansas City II
Portland Timbers II
Sporting Kansas City II
2:00
TP
7
1
San Jose Earthquakes II Colorado Rapids II
San Jose Earthquakes II
Colorado Rapids II
2:30
TP
2
0
Tacoma Defiance Real Monarchs SLC
Tacoma Defiance
Real Monarchs SLC
2:00
TP
mn Mongolia - First League
3
2
DMU Khad FC
DMU
Khad FC
11:00
TP
dk Danimarca - Lega U21
2
1
Avarta U21 Hvidovre U21
Avarta U21
Hvidovre U21
17:00
TP
6
0
Vanløse U21 Frederiksund IK U21
Vanløse U21
Frederiksund IK U21
17:00
TP
bg Bulgaria - Campionato U19
2
1
FC CSKA 1948 U19 Cherno More Varna U19
FC CSKA 1948 U19
Cherno More Varna U19
14:30
TP
si Slovenia - Campionato U19
15:00 ND Ilirija U19 NK Domzale U19
ND Ilirija U19
NK Domzale U19
D
ee Estonia - Small Cup
5
7
JK Piraaja Tallinn Tartu JK Welco II
JK Piraaja Tallinn
Tartu JK Welco II
16:00
TP
dk Danimarca - Campionato Riserve
1
2
Sonderjyske Riserve Viborg FF Riserve
Sonderjyske Riserve
Viborg FF Riserve
11:00
TP
no Norvegia - Coppa giovanile
18:00 Nordstrand U19 KFUM U19
Nordstrand U19
KFUM U19
D
kh Coppa di Cambogia
3
1
Phnom Penh Crown Boeung Ket FC
Phnom Penh Crown
Boeung Ket FC
11:30
TP
np Nepal - C Division
0
1
Jhapa FC Raniban Sports Club
Jhapa FC
Raniban Sports Club
10:15
TP
1
1
Samaj Kalyan Khelkud Kendra Sports Academy Sangha
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
Sports Academy Sangha
7:00
TP
vn Vietnam - 2ª Divisione
3
2
CLB Hoa Binh Quang Nam II
CLB Hoa Binh
Quang Nam II
8:41
TP
world Campionato per Club CFU
0
2
Arcahaie FC Waterhouse
Arcahaie FC
Waterhouse
0:00
TP
tr Turchia - 2.Lig - Play-off
1
0
Bodrum BLD Spor Sivas Belediyespor
Bodrum BLD Spor
Sivas Belediyespor
13:00
TP
2
1
Karacabey Birlikspor AS Isparta 32 Spor
Karacabey Birlikspor AS
Isparta 32 Spor
17:00
TP
0
2
1461 Trabzon FK Bayburt Ozel Idare SK
1461 Trabzon FK
Bayburt Ozel Idare SK
12:30
TP
bh Bahrain - Play-off
1
0
Sitra Malkiya
Sitra
Malkiya
16:00
TP
1
2
Al Budaiya Al Hidd
Al Budaiya
Al Hidd
16:00
TP
world Giochi del Sud-Est Asiatico
0
1
Laos U23 Thailandia U23
Laos U23
Thailandia U23
12:00
TP
2
2
Malesia U23 Cambogia U23
Malesia U23
Cambogia U23
9:00
TP
co Colombia - Campionato U19
3
1
Deportivo Pereira U19 Martin Garcia RJB U19
Deportivo Pereira U19
Martin Garcia RJB U19
16:59
TP
lv Lettonia - 3. Liga
1
1
Riga United FC ASK Kadaga
Riga United FC
ASK Kadaga
16:30
TP
world Europei U17
3
0
Israel U17 Lussemburgo U17
Israel U17
Lussemburgo U17
17:00
TP
2
3
Italia U17 Germany U17
Italia U17
Germany U17
14:30
TP
6
1
Francia U17 Polonia U17
Francia U17
Polonia U17
14:30
TP
1
3
Bulgaria U17 Olanda U17
Bulgaria U17
Olanda U17
17:00
TP
in India Delhi A Division
1
2
Delhi Tigers Frontiers FC
Delhi Tigers
Frontiers FC
9:00
TP
in India - Delhi League
1
2
Delhi Tigers Frontier FC
Delhi Tigers
Frontier FC
9:21
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga 2
4
2
Merani Martvili FC Merani Tbilisi
Merani Martvili
FC Merani Tbilisi
13:00
TP
0
0
FC Zugdidi Shevardeni
FC Zugdidi
Shevardeni
13:00
TP