https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
1
0
Polvorin Real Oviedo B
Polvorin
Real Oviedo B
16:00
TP
it Italia - Serie D
3
2
GSD Ambrosiana Luparense FC
GSD Ambrosiana
Luparense FC
14:00
TP
14:00 ASDC Gozzano Chieri 1955
ASDC Gozzano
Chieri 1955
D
1
1
Clodiense ASD Union Arzignanochiampo
Clodiense
ASD Union Arzignanochiampo
14:00
TP
14:00 ACSD Saluzzo ASD Imperia
ACSD Saluzzo
ASD Imperia
D
14:00 Poggibonsi ASD Cascina Valdera
Poggibonsi
ASD Cascina Valdera
D
14:00 Este San Martino Speme
Este
San Martino Speme
D
14:00 USD Pont Donnaz Citta Di Varese
USD Pont Donnaz
Citta Di Varese
D
3
1
Novara Derthona
Novara
Derthona
14:00
TP
0
4
Lavagnese Borgosesia
Lavagnese
Borgosesia
14:00
TP
2
3
SC Caronnese AC Bra
SC Caronnese
AC Bra
14:00
TP
1
1
Casale Ligorna
Casale
Ligorna
14:00
TP
14:00 Delta Rovigo US Adriese
Delta Rovigo
US Adriese
D
14:00 Ponte San Pietro US Folgore Caratese
Ponte San Pietro
US Folgore Caratese
D
2
1
Legnano Real Calepina FC
Legnano
Real Calepina FC
14:00
TP
3
3
A.C. Crema 1908 Franciacorta
A.C. Crema 1908
Franciacorta
14:00
TP
2
3
USD Castellanzese Caravaggio
USD Castellanzese
Caravaggio
14:00
TP
2
1
USD Casatese Virtus Ciserano Bergamo
USD Casatese
Virtus Ciserano Bergamo
14:00
TP
14:00 Bagnolese ASD Alcione
Bagnolese
ASD Alcione
D
14:00 Forli ASD Fanfulla
Forli
ASD Fanfulla
D
2
1
ASD Caldiero Terme Cjarlins Muzane
ASD Caldiero Terme
Cjarlins Muzane
14:00
TP
2
0
Campodarsego Cattolica SM Calcio
Campodarsego
Cattolica SM Calcio
14:00
TP
14:00 Lentigione Carpi
Lentigione
Carpi
D
12:30 ASD Lanusei Real Monterotondo
ASD Lanusei
Real Monterotondo
D
14:00 ASD Sancataldese FC Lamezia Terme
ASD Sancataldese
FC Lamezia Terme
D
14:00 Fossano Calcio Asti
Fossano Calcio
Asti
D
14:00 Sanremese ASD RG Ticino
Sanremese
ASD RG Ticino
D
14:00 Arezzo Virtus Flaminia
Arezzo
Virtus Flaminia
D
14:00 Gavorrano ASD Sporting Trestina
Gavorrano
ASD Sporting Trestina
D
0
4
ASD Pro Livorno US Pianese
ASD Pro Livorno
US Pianese
14:00
TP
1
0
San Donato Tavarnelle ASD Cannara
San Donato Tavarnelle
ASD Cannara
14:00
TP
2
0
Sangiovannese ASD Lornano Badesse
Sangiovannese
ASD Lornano Badesse
14:00
TP
0
1
Cittanova Interpiana Cavese
Cittanova Interpiana
Cavese
14:00
TP
2
2
FC Vado Sestri Levante
FC Vado
Sestri Levante
14:00
TP
14:00 Vis Artena Team Nuova Florida
Vis Artena
Team Nuova Florida
D
2
2
Gladiator Arzachena
Gladiator
Arzachena
12:00
TP
14:00 Tiferno Lerchi Scandicci
Tiferno Lerchi
Scandicci
D
1
3
Carbonia ASD Muravera
Carbonia
ASD Muravera
14:00
TP
14:00 ASD Troina Gelbison
ASD Troina
Gelbison
D
14:00 Rende Real Agro Aversa
Rende
Real Agro Aversa
D
14:00 Trapani ASD Paterno
Trapani
ASD Paterno
D
14:00 Acireale Citta Di S. Agata
Acireale
Citta Di S. Agata
D
14:00 ASD Castrovillari Calcio ASD Licata
ASD Castrovillari Calcio
ASD Licata
D
3
1
Montebelluna US Levico Terme
Montebelluna
US Levico Terme
13:00
TP
13:00 Aprilia Torres
Aprilia
Torres
D
3
1
Prato Aglianese
Prato
Aglianese
14:00
TP
1
1
Fano Vastogirardi
Fano
Vastogirardi
14:00
TP
14:00 ASD Brusaporto Vis Nova Giussano
ASD Brusaporto
Vis Nova Giussano
D
0
2
US Breno ASD Villa d'Almè
US Breno
ASD Villa d'Almè
14:00
TP
14:00 SCD Progresso Calcio Real Forte Querceta
SCD Progresso Calcio
Real Forte Querceta
D
14:00 FC Matese Atletico Terme Fiuggi
FC Matese
Atletico Terme Fiuggi
D
14:00 Castelnuovo ASD Montegiorgio
Castelnuovo
ASD Montegiorgio
D
14:00 Vastese SSD Porto D’Ascoli
Vastese
SSD Porto D’Ascoli
D
14:00 Rotonda Polisportiva Virtus Matino
Rotonda
Polisportiva Virtus Matino
D
14:00 Tolentino ASD Pineto Calcio
Tolentino
ASD Pineto Calcio
D
14:00 Castelfidardo Nereto FC
Castelfidardo
Nereto FC
D
2
2
Chieti ASD Trastevere
Chieti
ASD Trastevere
14:00
TP
14:00 Sambenedettese Aurora Alto Casertano
Sambenedettese
Aurora Alto Casertano
D
15:00 Citta Di S. Agata Citta di Messina
Citta Di S. Agata
Citta di Messina
D
14:00 Insieme Formia Giugliano
Insieme Formia
Giugliano
D
14:00 AC Dolomiti Bellunesi AC Mestre
AC Dolomiti Bellunesi
AC Mestre
D
14:00 Prato ASD Seravezza Calcio
Prato
ASD Seravezza Calcio
D
14:00 ASD Castrovillari Calcio Cavese
ASD Castrovillari Calcio
Cavese
D
14:00 ASD Seravezza Calcio Ghivizzano Borgo a Mozzano
ASD Seravezza Calcio
Ghivizzano Borgo a Mozzano
D
2
1
Olginatese AC Leon Monza Brianza
Olginatese
AC Leon Monza Brianza
14:00
TP
3
0
San Nicolò Recanatese
San Nicolò
Recanatese
14:00
TP
14:00 Desenzano Calvina Sona
Desenzano Calvina
Sona
D
4
1
Nocerina Casarano
Nocerina
Casarano
14:00
TP
14:00 Ravenna Borgo San Donnino
Ravenna
Borgo San Donnino
D
14:00 Sammaurese Mezzolara
Sammaurese
Mezzolara
D
14:00 ASD Sasso Marconi Rimini
ASD Sasso Marconi
Rimini
D
2
4
ASD Seravezza Calcio Ghivizzano
ASD Seravezza Calcio
Ghivizzano
14:00
TP
14:00 Tritium Correggese
Tritium
Correggese
D
3
2
Città di Fasano AC Nardo
Città di Fasano
AC Nardo
14:00
TP
14:00 FC Francavilla U.S Bitonto
FC Francavilla
U.S Bitonto
D
1
1
ASD Molfetta Casertana
ASD Molfetta
Casertana
14:00
TP
14:00 ASD Giarre ASD San Luca
ASD Giarre
ASD San Luca
D
2
1
Sorrento Calcio USD Lavello
Sorrento Calcio
USD Lavello
14:00
TP
14:00 SS Nola 1925 FBC Gravina
SS Nola 1925
FBC Gravina
D
2
2
ASD Cartigliano FC Spinea 1966
ASD Cartigliano
FC Spinea 1966
14:00
TP
14:00 Foligno Unipomezia
Foligno
Unipomezia
D
0
1
Brindisi US Mariglianese
Brindisi
US Mariglianese
14:00
TP
14:00 San Giorgio 1926 Audace Cerignola
San Giorgio 1926
Audace Cerignola
D
14:00 Team Altamura Bisceglie 1913
Team Altamura
Bisceglie 1913
D
pl Polonia - Liga III
4
1
LKS Lagow Wisloka Debica
LKS Lagow
Wisloka Debica
14:00
TP
1
2
Pilica Bialobrzegi Blonianka Blonie
Pilica Bialobrzegi
Blonianka Blonie
15:00
TP
0
3
Lechia Tomaszow Mazowiecki Ursus Warsawa
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Ursus Warsawa
14:00
TP
3
0
Pelikan Lowicz MLKS Wissa Szczuczyn
Pelikan Lowicz
MLKS Wissa Szczuczyn
10:00
TP
4
4
Zaglebie Lubin II LKS Goczalkowice Zdroj
Zaglebie Lubin II
LKS Goczalkowice Zdroj
10:00
TP
1
1
Wisla Sandomierz Sokol Sieniawa
Wisla Sandomierz
Sokol Sieniawa
15:00
TP
1
0
Podhale Nowy Targ Orleta Radzyn Podlaski
Podhale Nowy Targ
Orleta Radzyn Podlaski
15:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
1
1
Amkar Perm FK Volga Ulyanovsk
Amkar Perm
FK Volga Ulyanovsk
12:00
TP
2
0
FK Zenit Izhevsk FK Lada Tolyatti
FK Zenit Izhevsk
FK Lada Tolyatti
12:00
TP
1
4
FK Spartak Tuymazy FK Tyumen
FK Spartak Tuymazy
FK Tyumen
11:00
TP
2
0
FK Chelyabinsk FC Novosibirsk
FK Chelyabinsk
FC Novosibirsk
12:00
TP
1
2
Torpedo Miass FC Zvezda Perm
Torpedo Miass
FC Zvezda Perm
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
1
1
Legiao FC U20 Brasilia U20
Legiao FC U20
Brasilia U20
13:30
TP
1
1
Amadense SE U20 7 de Junho U20
Amadense SE U20
7 de Junho U20
18:00
TP
18:00 Amadense EC U20 Sete de Junho EC U20
Amadense EC U20
Sete de Junho EC U20
D
1
2
Atletico Catarinense U20 Tubarao U20
Atletico Catarinense U20
Tubarao U20
18:00
TP
2
1
Guarani Palhoca U20 Nacao U20
Guarani Palhoca U20
Nacao U20
18:00
TP
0
2
ARUC U20 Taguatinga U20
ARUC U20
Taguatinga U20
18:00
TP
0
1
Botafogo BA U20 Atlantico BA U20
Botafogo BA U20
Atlantico BA U20
18:00
TP
1
1
Legiao FC U20 Brasilia DF U20
Legiao FC U20
Brasilia DF U20
13:30
TP
0
1
Aimore RS U20 Brasil de Pelotas U20
Aimore RS U20
Brasil de Pelotas U20
18:00
TP
3
2
Marau FC U20 Uniao Harmonia U20
Marau FC U20
Uniao Harmonia U20
18:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
0
1
Tuzlaspor U19 Samsunspor U19
Tuzlaspor U19
Samsunspor U19
9:00
TP
2
1
Konyaspor U19 Hatayspor U19
Konyaspor U19
Hatayspor U19
9:00
TP
9:00 Kasimpasa U19 Antalyaspor U19
Kasimpasa U19
Antalyaspor U19
D
11:00 Fenerbahce U19 Fatih Karagumruk U19
Fenerbahce U19
Fatih Karagumruk U19
D
0
1
Giresunspor U19 Istanbul Basaksehir U19
Giresunspor U19
Istanbul Basaksehir U19
11:00
TP
1
1
Alanyaspor U19 Gazisehir Gaziantep FK U19
Alanyaspor U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
13:00
TP
1
6
Goztepe U19 Besiktas U19
Goztepe U19
Besiktas U19
11:00
TP
ar Argentina - Nacional B
2
1
Instituto AC Cordoba Defensores de Belgrano
Instituto AC Cordoba
Defensores de Belgrano
18:00
TP
it Italia - Serie A
1
3
Bologna Sassuolo
Bologna
Sassuolo
10:30
TP
3
0
Napoli Genoa
Napoli
Genoa
13:00
TP
2
0
Milan Atalanta
Milan
Atalanta
16:00
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
3
3
CF Os Belenenses Sertanense FC
CF Os Belenenses
Sertanense FC
16:00
TP
2
0
GD Fontinhas Olhanense
GD Fontinhas
Olhanense
12:00
TP
1
0
Paredes Vilaverdense
Paredes
Vilaverdense
16:00
TP
2
2
Salgueiros Maritimo B
Salgueiros
Maritimo B
10:00
TP
2
0
Moncarapachense Pero Pinheiro
Moncarapachense
Pero Pinheiro
16:00
TP
es Spagna - Primera Division
2
1
Maiorca Rayo Vallecano
Maiorca
Rayo Vallecano
17:30
TP
1
1
Atletico Madrid Siviglia
Atletico Madrid
Siviglia
17:30
TP
1
2
Villarreal Real Sociedad
Villarreal
Real Sociedad
17:30
TP
2
0
Real Betis Granada
Real Betis
Granada
17:30
TP
0
0
Getafe Barcellona
Getafe
Barcellona
17:30
TP
1
1
Cadiz Real Madrid
Cadiz
Real Madrid
17:30
TP
1
0
Celta Vigo Elche
Celta Vigo
Elche
17:30
TP
3
1
Levante Alaves
Levante
Alaves
17:30
TP
2
0
Atletico Bilbao Osasuna
Atletico Bilbao
Osasuna
17:30
TP
gb Inghilterra - League 2
2
1
Swindon Port Vale
Swindon
Port Vale
11:00
TP
es Spagna - Segunda Division
4
0
Mirandes UD Ibiza
Mirandes
UD Ibiza
14:00
TP
2
1
Sporting Gijon Girona
Sporting Gijon
Girona
14:00
TP
0
2
Alcorcon Las Palmas
Alcorcon
Las Palmas
12:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
1
0
Tottenham Burnley
Tottenham
Burnley
11:00
TP
1
1
Aston Villa Crystal Palace
Aston Villa
Crystal Palace
13:00
TP
2
2
West Ham Manchester City
West Ham
Manchester City
13:00
TP
1
1
Wolverhampton Norwich
Wolverhampton
Norwich
13:00
TP
2
3
Everton Brentford
Everton
Brentford
15:30
TP
1
5
Watford Leicester
Watford
Leicester
13:00
TP
1
1
Leeds Brighton
Leeds
Brighton
13:00
TP
us USA - MLS
1
2
Chicago Fire FC Cincinnati
Chicago Fire
FC Cincinnati
0:00
TP
2
2
Atlanta United New England Revolution
Atlanta United
New England Revolution
17:30
TP
2
0
Houston Dynamo Nashville SC
Houston Dynamo
Nashville SC
0:30
TP
1
3
LA Galaxy FC Dallas
LA Galaxy
FC Dallas
2:30
TP
7
2
Portland Timbers Sporting Kansas City
Portland Timbers
Sporting Kansas City
2:00
TP
2
1
Real Salt Lake Austin FC
Real Salt Lake
Austin FC
1:30
TP
2
2
Inter Miami CF DC United
Inter Miami CF
DC United
1:15
TP
gb Inghilterra - National League
0
1
Maidenhead Utd Notts County
Maidenhead Utd
Notts County
14:00
TP
2
0
Stockport Halifax
Stockport
Halifax
14:00
TP
4
4
Eastleigh Grimsby
Eastleigh
Grimsby
14:00
TP
0
0
Chesterfield Woking
Chesterfield
Woking
14:00
TP
0
3
Boreham Wood Solihull Moors
Boreham Wood
Solihull Moors
14:00
TP
1
2
Dover Weymouth
Dover
Weymouth
14:00
TP
2
4
Barnet Bromley
Barnet
Bromley
14:00
TP
1
3
Aldershot Wealdstone
Aldershot
Wealdstone
14:00
TP
1
1
Southend Torquay
Southend
Torquay
14:00
TP
0
1
Altrincham Yeovil
Altrincham
Yeovil
14:00
TP
3
0
Dag & Red Wrexham
Dag & Red
Wrexham
14:00
TP
gr Grecia - Superleague 2
1
0
Levadiakos Veria
Levadiakos
Veria
13:30
TP
fr Francia - Campionato U19
3
3
Dijon ASPTT U19 Clermont Foot U19
Dijon ASPTT U19
Clermont Foot U19
13:00
TP
2
4
Valenciennes U19 JA Drancy U19
Valenciennes U19
JA Drancy U19
13:00
TP
1
1
US Orleans U19 Amiens SC U19
US Orleans U19
Amiens SC U19
13:00
TP
3
1
Lens U19 Feignies-Aulnoye U19
Lens U19
Feignies-Aulnoye U19
13:00
TP
5
3
Montfermeil FC U19 Lilla U19
Montfermeil FC U19
Lilla U19
13:00
TP
0
1
CA Pontarlier U19 Troyes U19
CA Pontarlier U19
Troyes U19
13:00
TP
3
1
Nancy U19 Lione U19
Nancy U19
Lione U19
13:00
TP
0
1
Paris FC U19 Metz U19
Paris FC U19
Metz U19
13:00
TP
1
2
Evreux FC 27 U19 St Pryve St Hilaire U19
Evreux FC 27 U19
St Pryve St Hilaire U19
10:00
TP
2
2
Le Mans U19 Guingamp U19
Le Mans U19
Guingamp U19
13:00
TP
2
5
Bourg-Peronnas U19 Strasbourg U19
Bourg-Peronnas U19
Strasbourg U19
13:00
TP
4
0
St Etienne U19 AS Beziers U19
St Etienne U19
AS Beziers U19
13:00
TP
2
3
Monaco U19 Sporting Club Toulon U19
Monaco U19
Sporting Club Toulon U19
13:16
TP
5
1
Bordeaux U19 Laval U19
Bordeaux U19
Laval U19
13:00
TP
1
0
Vertou U19 Rennes U19
Vertou U19
Rennes U19
13:00
TP
2
0
Torcy U19 Auxerre U19
Torcy U19
Auxerre U19
13:00
TP
2
2
Dijon U19 Sochaux U19
Dijon U19
Sochaux U19
13:00
TP
2
1
Colomiers U19 Nizza U19
Colomiers U19
Nizza U19
9:00
TP
13:00 Caen U19 Le Havre U19
Caen U19
Le Havre U19
D
2
6
FC Chambly Oise U19 PSG U19
FC Chambly Oise U19
PSG U19
13:00
TP
1
0
Montpellier U19 Sporting Club Toulon U19
Montpellier U19
Sporting Club Toulon U19
13:00
TP
2
1
Ajaccio U19 Cannes U19
Ajaccio U19
Cannes U19
13:00
TP
2
3
Monaco U19 Tolosa U19
Monaco U19
Tolosa U19
13:00
TP
1
2
ASC Pieve di Lota U19 Istres U19
ASC Pieve di Lota U19
Istres U19
13:00
TP
0
2
Tours U19 Chateauroux U19
Tours U19
Chateauroux U19
13:00
TP
2
0
Angers U19 Avranches U19
Angers U19
Avranches U19
13:00
TP
2
0
Nantes U19 Concarneau U19
Nantes U19
Concarneau U19
13:00
TP
13:00 SA Merignac U19 Brest U19
SA Merignac U19
Brest U19
D
es Spagna - Campionato primavera
2
1
Eibar U19 Tolosa CF U19
Eibar U19
Tolosa CF U19
14:00
TP
0
1
UD Montecarlo U19 Girona U19
UD Montecarlo U19
Girona U19
14:00
TP
2
0
Cultural Leonesa U19 Alcorcon U19
Cultural Leonesa U19
Alcorcon U19
14:00
TP
1
1
Osasuna U19 Arenas Club de Getxo U19
Osasuna U19
Arenas Club de Getxo U19
14:00
TP
2
0
Fuenlabrada U19 Las Rozas U19
Fuenlabrada U19
Las Rozas U19
14:00
TP
4
1
Real Sociedad U19 Danok Bat U19
Real Sociedad U19
Danok Bat U19
13:30
TP
3
0
Barcellona U19 CD San Francisco U19
Barcellona U19
CD San Francisco U19
14:30
TP
0
1
Castilleja CF U19 Vazquez Cultural U19
Castilleja CF U19
Vazquez Cultural U19
17:00
TP
0
0
Malaga U19 Siviglia U19
Malaga U19
Siviglia U19
16:00
TP
3
2
Trival Valderas U19 Valladolid U19
Trival Valderas U19
Valladolid U19
10:00
TP
1
1
Cordoba U19 Calavera CF U19
Cordoba U19
Calavera CF U19
10:00
TP
1
0
Burgos U19 CF Rayo Majadahonda U19
Burgos U19
CF Rayo Majadahonda U19
10:30
TP
3
0
Las Palmas U19 SD San Jose U19
Las Palmas U19
SD San Jose U19
12:30
TP
1
2
Tiro Pichon U19 Atletico Jaen FC U19
Tiro Pichon U19
Atletico Jaen FC U19
16:15
TP
1
0
Atletico Perines U19 Sporting Gijon U19
Atletico Perines U19
Sporting Gijon U19
15:00
TP
0
2
Coria CF U19 Recreativo Huelva U19
Coria CF U19
Recreativo Huelva U19
17:00
TP
2
0
UD Logrones U19 CD Oberena U19
UD Logrones U19
CD Oberena U19
15:00
TP
1
2
Alboraya U19 CF Inter San Jose U19
Alboraya U19
CF Inter San Jose U19
16:00
TP
0
2
Real Murcia U19 CD Roda U19
Real Murcia U19
CD Roda U19
16:00
TP
0
1
CD Ebro U19 UD Unificacion Bellvitge U19
CD Ebro U19
UD Unificacion Bellvitge U19
14:30
TP
us USA - USL Championship
2
1
Memphis 901 FC Indy Eleven
Memphis 901 FC
Indy Eleven
0:00
TP
1
2
Monterey Bay FC Rio Grande Valley FC Toros
Monterey Bay FC
Rio Grande Valley FC Toros
2:00
TP
2:00 San Diego Loyal Colorado Switchbacks FC
San Diego Loyal
Colorado Switchbacks FC
RV
1
1
Las Vegas Lights FC Oakland Roots
Las Vegas Lights FC
Oakland Roots
2:00
TP
br Brasile - Serie D
18:30 Ipora EC Gremio Anapolis
Ipora EC
Gremio Anapolis
D
0
2
Globo FC America RN
Globo FC
America RN
18:00
TP
19:00 Fluminense PI 4 de Julho EC
Fluminense PI
4 de Julho EC
D
0
1
Perolas Negras Parana
Perolas Negras
Parana
18:00
TP
br Brasile - Serie A
2
1
Fluminense Athletico Paranaense
Fluminense
Athletico Paranaense
0:00
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
0
1
FC Karlovy Vary FK Loko Vltavin
FC Karlovy Vary
FK Loko Vltavin
8:30
TP
1
0
Sokol Hostoun FK Admira Praha
Sokol Hostoun
FK Admira Praha
15:00
TP
3
4
Bohemians 1905 B Sokol Zivanice
Bohemians 1905 B
Sokol Zivanice
8:15
TP
2
1
Sigma Olomouc B FC Fastav Zlín II
Sigma Olomouc B
FC Fastav Zlín II
8:15
TP
1
0
FK Teplice B FK Zbuzany 1953
FK Teplice B
FK Zbuzany 1953
9:00
TP
1
1
Mladá Boleslav B SK Sokol Brozany
Mladá Boleslav B
SK Sokol Brozany
8:15
TP
8:00 Banik Ostrava B Dolní Benešov
Banik Ostrava B
Dolní Benešov
A
0
0
Slovan Liberec U21 SK Sokol Zapy
Slovan Liberec U21
SK Sokol Zapy
8:15
TP
3
1
FK Chlumec nad Cidlinou Hradec Kralove B
FK Chlumec nad Cidlinou
Hradec Kralove B
8:15
TP
3
0
Slovacko II Vysocina Jihlava B
Slovacko II
Vysocina Jihlava B
8:15
TP
tr Turchia - Super Lig
0
0
Fenerbahce Fatih Karagumruk
Fenerbahce
Fatih Karagumruk
16:00
TP
2
4
Kasimpasa Antalyaspor
Kasimpasa
Antalyaspor
16:00
TP
3
0
Alanyaspor Gazisehir Gaziantep FK
Alanyaspor
Gazisehir Gaziantep FK
16:00
TP
1
1
Giresunspor Istanbul Basaksehir
Giresunspor
Istanbul Basaksehir
16:00
TP
3
1
Konyaspor Hatayspor
Konyaspor
Hatayspor
16:00
TP
0
2
Goztepe Besiktas
Goztepe
Besiktas
13:00
TP
2
1
Trabzonspor Altay SK Izmir
Trabzonspor
Altay SK Izmir
13:00
TP
jp Giappone - J2-League
4
1
Vegalta Sendai Zweigen Kanazawa
Vegalta Sendai
Zweigen Kanazawa
5:00
TP
2
1
Yokohama FC Tokushima Vortis
Yokohama FC
Tokushima Vortis
5:00
TP
2
1
Machida Zelvia Albirex Niigata
Machida Zelvia
Albirex Niigata
5:00
TP
0
1
Fagiano Okayama Thespa Kusatsu
Fagiano Okayama
Thespa Kusatsu
5:00
TP
0
1
JEF Utd Chiba Blaublitz Akita
JEF Utd Chiba
Blaublitz Akita
6:00
TP
ng Nigeria - Premier League
0
0
Sunshine Stars FC Akwa United
Sunshine Stars FC
Akwa United
15:00
TP
3
1
Kwara United Shooting Stars
Kwara United
Shooting Stars
15:00
TP
2
1
MFM FC Kano Pillars
MFM FC
Kano Pillars
7:00
TP
3
1
Plateau United Wikki Tourists
Plateau United
Wikki Tourists
15:00
TP
1
0
Katsina Utd Nasarawa United
Katsina Utd
Nasarawa United
15:00
TP
1
0
Remo Stars Enugu Rangers
Remo Stars
Enugu Rangers
15:00
TP
br Brasile - Incontri
0
1
Miguelense FC U23 Coruripe U23
Miguelense FC U23
Coruripe U23
18:00
TP
dz Algeria - 1ª Divisione
0
1
MC Alger USM Alger
MC Alger
USM Alger
18:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
3
2
FC Famalicão Braga
FC Famalicão
Braga
17:00
TP
us USA - USL League Two
0
1
AC Houston Sur Houston FC
AC Houston Sur
Houston FC
0:00
TP
2
2
Peoria City Minneapolis City SC
Peoria City
Minneapolis City SC
0:00
TP
4
0
Little Rock Rangers Baton Rouge Usl2
Little Rock Rangers
Baton Rouge Usl2
0:00
TP
1
0
FC Wichita Springfield Asc
FC Wichita
Springfield Asc
0:00
TP
2
2
Louisiana Krewe FC Texas United
Louisiana Krewe FC
Texas United
0:00
TP
6
2
Des Moines Menace St. Croix SC
Des Moines Menace
St. Croix SC
0:00
TP
ar Argentina - Torneo A
1
1
Liniers de Bahia Blanca Ferro Carril Oeste LP
Liniers de Bahia Blanca
Ferro Carril Oeste LP
14:00
TP
20:00 Centro Nord Juventud Antoniana
Centro Nord
Juventud Antoniana
D
18:30 Sarmiento de Resistencia Gimnasia y Esgrima
Sarmiento de Resistencia
Gimnasia y Esgrima
D
3
2
CA Douglas Haig Juventud Unida G.
CA Douglas Haig
Juventud Unida G.
18:15
TP
18:30 Defensores Pronunciamiento Sportivo Las Parejas
Defensores Pronunciamiento
Sportivo Las Parejas
D
gb Inghilterra - Premier League 2
2
0
Stoke U23 Nottingham Forest U23
Stoke U23
Nottingham Forest U23
14:00
TP
de Germania - Bundesliga U19
1
0
Schalke U19 Borussia Dortmund U19
Schalke U19
Borussia Dortmund U19
9:00
TP
us USA - NPSL
0:00 CF10 Houston FC Coyotes FC
CF10 Houston FC
Coyotes FC
D
1
2
Academica SC Contra Costa FC
Academica SC
Contra Costa FC
2:30
TP
1
1
Crossfire Redmond FC Arizona
Crossfire Redmond
FC Arizona
1:00
TP
1:00 SC Brave Lions OSA FC
SC Brave Lions
OSA FC
D
0
3
Fort Worth Vaqueros FC Lubbock Matadors SC
Fort Worth Vaqueros FC
Lubbock Matadors SC
0:30
TP
4
0
Southern States SC New Orleans Jesters
Southern States SC
New Orleans Jesters
0:30
TP
1
1
Oakland SC Oakland Stompers
Oakland SC
Oakland Stompers
2:00
TP
2
3
Sonoma County Sol Sacramento Gold
Sonoma County Sol
Sacramento Gold
2:00
TP
2
1
Carpathia FC Milwaukee Torrent
Carpathia FC
Milwaukee Torrent
0:00
TP
17:00 Jacksonville Armada U23 Florida Roots
Jacksonville Armada U23
Florida Roots
D
19:00 Tulsa Athletics Saint Louis Club Atletico
Tulsa Athletics
Saint Louis Club Atletico
D
0:00 OKC 1889 FC Saint Louis Club Atletico
OKC 1889 FC
Saint Louis Club Atletico
D
4
2
Minnesota TwinStars LC Aris
Minnesota TwinStars
LC Aris
0:00
TP
4
1
Joy St Louis Park Dakota Fusion FC
Joy St Louis Park
Dakota Fusion FC
0:00
TP
1
1
Med City FC Sioux Falls Thunder FC
Med City FC
Sioux Falls Thunder FC
0:00
TP
2
0
Duluth FC Minneapolis City SC
Duluth FC
Minneapolis City SC
0:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
2
1
SD Beasain Portugalete
SD Beasain
Portugalete
9:30
TP
gb Inghilterra - National League Nord
0
2
AFC Fylde Boston Utd
AFC Fylde
Boston Utd
14:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
1
0
Empoli U19 Cagliari U19
Empoli U19
Cagliari U19
12:00
TP
0
0
Sampdoria U19 Inter U19
Sampdoria U19
Inter U19
12:00
TP
4
2
Milan U19 Genoa U19
Milan U19
Genoa U19
10:00
TP
4
1
Roma U19 Fiorentina U19
Roma U19
Fiorentina U19
12:00
TP
5
2
Juventus U19 Spal U19
Juventus U19
Spal U19
12:00
TP
1
2
Napoli U19 Hellas Verona U19
Napoli U19
Hellas Verona U19
10:00
TP
2
4
Atalanta U19 Sassuolo U19
Atalanta U19
Sassuolo U19
12:00
TP
2
1
Lecce U19 Torino U19
Lecce U19
Torino U19
10:00
TP
pt Portogallo - Campionato U19
1
1
Vizela U19 UD Oliveirense U19
Vizela U19
UD Oliveirense U19
16:00
TP
2
0
Tondela U19 Pacos Ferreira U19
Tondela U19
Pacos Ferreira U19
16:00
TP
ke Kenya - Premier League
12:00 Kenya Police FC Mathare United
Kenya Police FC
Mathare United
RV
12:00 Bandari FC Kenya Police FC
Bandari FC
Kenya Police FC
D
12:00 Vihiga Bullets Gor Mahia
Vihiga Bullets
Gor Mahia
D
12:00 KCB Bidco United
KCB
Bidco United
D
0
0
Nairobi City Stars Tusker
Nairobi City Stars
Tusker
12:00
TP
2
1
Kakamega Homeboyz KCB
Kakamega Homeboyz
KCB
12:00
TP
0
1
Nzoia Sugar Wazito FC
Nzoia Sugar
Wazito FC
11:00
TP
pl Polonia - Liga I
0
4
LKS Lodz Odra Opole
LKS Lodz
Odra Opole
16:00
TP
0
0
Sandecja Nowy Sacz Chrobry Glogow
Sandecja Nowy Sacz
Chrobry Glogow
13:00
TP