https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Asante Kotoko Medeama SC
gh
Ghana - Premier League
gennaio 23, 2022 3:00 PM
Asante Kotoko
Medeama SC
1 ---
---
2 ---
it Italia - Serie D 1 2
13:30 ASD RG Ticino Sanremese
ASD RG Ticino
Sanremese
13:30 Virtus Ciserano Bergamo USD Casatese
Virtus Ciserano Bergamo
USD Casatese
13:30 Acireale Cavese
Acireale
Cavese
13:30 ASD Castrovillari Calcio ASD Biancavilla
ASD Castrovillari Calcio
ASD Biancavilla
13:30 Team Altamura Casarano
Team Altamura
Casarano
13:30 Sorrento Calcio Audace Cerignola
Sorrento Calcio
Audace Cerignola
13:30 Rotonda USD Lavello
Rotonda
USD Lavello
13:30 Nocerina U.S Bitonto
Nocerina
U.S Bitonto
13:30 ASD Molfetta AC Nardo
ASD Molfetta
AC Nardo
13:30 FC Francavilla US Mariglianese
FC Francavilla
US Mariglianese
13:30 San Giorgio 1926 Casertana
San Giorgio 1926
Casertana
13:30 SS Nola 1925 Bisceglie 1913
SS Nola 1925
Bisceglie 1913
13:30 Città di Fasano FBC Gravina
Città di Fasano
FBC Gravina
13:30 Brindisi Polisportiva Virtus Matino
Brindisi
Polisportiva Virtus Matino
13:30 Vis Nova Giussano ASD Brusaporto
Vis Nova Giussano
ASD Brusaporto
13:30 ASD Villa d'Almè US Breno
ASD Villa d'Almè
US Breno
13:30 Trapani Real Agro Aversa
Trapani
Real Agro Aversa
13:30 Franciacorta A.C. Crema 1908
Franciacorta
A.C. Crema 1908
13:30 US Folgore Caratese Ponte San Pietro
US Folgore Caratese
Ponte San Pietro
13:00 Cassino Cynthiabalonga
Cassino
Cynthiabalonga
13:30 Asti Fossano Calcio
Asti
Fossano Calcio
13:30 Ligorna Casale
Ligorna
Casale
13:30 Citta Di Varese USD Pont Donnaz
Citta Di Varese
USD Pont Donnaz
13:30 Sestri Levante FC Vado
Sestri Levante
FC Vado
13:30 Borgosesia Lavagnese
Borgosesia
Lavagnese
13:30 Chieri 1955 ASDC Gozzano
Chieri 1955
ASDC Gozzano
13:30 AC Bra SC Caronnese
AC Bra
SC Caronnese
13:30 Derthona Novara
Derthona
Novara
13:30 Sona Desenzano Calvina
Sona
Desenzano Calvina
13:30 Real Calepina FC Legnano
Real Calepina FC
Legnano
13:30 Cittanova Interpiana ASD Paterno
Cittanova Interpiana
ASD Paterno
13:30 ASD Giarre ASD Licata
ASD Giarre
ASD Licata
13:30 Caravaggio USD Castellanzese
Caravaggio
USD Castellanzese
13:30 SCD Progresso Calcio Borgo San Donnino
SCD Progresso Calcio
Borgo San Donnino
13:30 Sammaurese Real Forte Querceta
Sammaurese
Real Forte Querceta
13:30 Ravenna Ghivizzano
Ravenna
Ghivizzano
13:30 Lentigione Rimini
Lentigione
Rimini
13:30 Unipomezia Foligno
Unipomezia
Foligno
13:30 ASD Sporting Trestina Gavorrano
ASD Sporting Trestina
Gavorrano
13:30 Scandicci Tiferno Lerchi
Scandicci
Tiferno Lerchi
13:30 US Pianese ASD Pro Livorno
US Pianese
ASD Pro Livorno
13:30 ASD Lornano Badesse Sangiovannese
ASD Lornano Badesse
Sangiovannese
13:30 ASD Cascina Valdera Poggibonsi
ASD Cascina Valdera
Poggibonsi
13:30 ASD Cannara San Donato Tavarnelle
ASD Cannara
San Donato Tavarnelle
13:30 Virtus Flaminia Arezzo
Virtus Flaminia
Arezzo
13:30 Tritium Mezzolara
Tritium
Mezzolara
13:30 ASD Seravezza Calcio Carpi
ASD Seravezza Calcio
Carpi
13:30 Prato ASD Fanfulla
Prato
ASD Fanfulla
13:30 Santa Maria FC Gelbison
Santa Maria FC
Gelbison
13:30 Forli Correggese
Forli
Correggese
13:30 Bagnolese Aglianese
Bagnolese
Aglianese
13:30 Sambenedettese ASD Pineto Calcio
Sambenedettese
ASD Pineto Calcio
13:30 Vastese Nereto FC
Vastese
Nereto FC
13:30 Tolentino ASD Montegiorgio
Tolentino
ASD Montegiorgio
13:30 San Nicolò Aurora Alto Casertano
San Nicolò
Aurora Alto Casertano
13:30 FC Matese ASD Trastevere
FC Matese
ASD Trastevere
13:30 Chieti Recanatese
Chieti
Recanatese
13:30 US Pianese ASD Cascina Valdera
US Pianese
ASD Cascina Valdera
13:30 Castelfidardo Atletico Terme Fiuggi
Castelfidardo
Atletico Terme Fiuggi
13:30 ASD Troina ASD San Luca
ASD Troina
ASD San Luca
13:30 ASD Sancataldese Portici 1906
ASD Sancataldese
Portici 1906
13:30 Rende FC Lamezia Terme
Rende
FC Lamezia Terme
13:30 AC Leon Monza Brianza Olginatese
AC Leon Monza Brianza
Olginatese
13:30 Arconatese Sangiuliano City Nova
Arconatese
Sangiuliano City Nova
13:30 Afragolese 1944 Team Nuova Florida
Afragolese 1944
Team Nuova Florida
13:30 ASD Alcione Prato
ASD Alcione
Prato
13:30 Correggese Sammaurese
Correggese
Sammaurese
13:30 ASD Fanfulla Tritium
ASD Fanfulla
Tritium
13:30 Ghivizzano Lentigione
Ghivizzano
Lentigione
13:30 Mezzolara SCD Progresso Calcio
Mezzolara
SCD Progresso Calcio
13:30 Rimini Bagnolese
Rimini
Bagnolese
13:30 Aglianese Forli
Aglianese
Forli
13:30 Real Forte Querceta Borgo San Donnino
Real Forte Querceta
Borgo San Donnino
13:30 ASD Seravezza Calcio Ravenna
ASD Seravezza Calcio
Ravenna
13:30 Cavese Trapani
Cavese
Trapani
13:30 Citta Di S. Agata Cittanova Interpiana
Citta Di S. Agata
Cittanova Interpiana
13:30 FC Lamezia Terme Santa Maria FC
FC Lamezia Terme
Santa Maria FC
13:30 Gelbison ASD Giarre
Gelbison
ASD Giarre
13:30 Carpi ASD Sasso Marconi
Carpi
ASD Sasso Marconi
13:30 Recanatese Sambenedettese
Recanatese
Sambenedettese
13:30 Torres ASD Lanusei
Torres
ASD Lanusei
13:30 GSD Ambrosiana Cattolica SM Calcio
GSD Ambrosiana
Cattolica SM Calcio
13:30 Montebelluna ASD Union Arzignanochiampo
Montebelluna
ASD Union Arzignanochiampo
13:30 ASD Cartigliano US Levico Terme
ASD Cartigliano
US Levico Terme
13:30 Cjarlins Muzane US Adriese
Cjarlins Muzane
US Adriese
13:30 Delta Rovigo AC Mestre
Delta Rovigo
AC Mestre
13:30 Clodiense Este
Clodiense
Este
13:30 Audace Cerignola ASD Molfetta
Audace Cerignola
ASD Molfetta
13:30 Bisceglie 1913 Casarano
Bisceglie 1913
Casarano
13:30 U.S Bitonto Brindisi
U.S Bitonto
Brindisi
13:30 FC Francavilla Nocerina
FC Francavilla
Nocerina
13:30 FBC Gravina Team Altamura
FBC Gravina
Team Altamura
13:30 AC Nardo SS Nola 1925
AC Nardo
SS Nola 1925
13:30 Casertana Città di Fasano
Casertana
Città di Fasano
13:30 Vis Artena Aprilia
Vis Artena
Aprilia
13:30 AS Ostia Mare Giugliano
AS Ostia Mare
Giugliano
13:30 Aurora Alto Casertano Tolentino
Aurora Alto Casertano
Tolentino
13:30 ASD Pineto Calcio ASD Montegiorgio
ASD Pineto Calcio
ASD Montegiorgio
13:30 Polisportiva Virtus Matino Sorrento Calcio
Polisportiva Virtus Matino
Sorrento Calcio
13:30 Gladiator Real Monterotondo
Gladiator
Real Monterotondo
13:30 SSD Porto D’Ascoli Castelfidardo
SSD Porto D’Ascoli
Castelfidardo
13:30 ASD Caldiero Terme FC Spinea 1966
ASD Caldiero Terme
FC Spinea 1966
13:30 Arezzo Unipomezia
Arezzo
Unipomezia
13:30 Nereto FC FC Matese
Nereto FC
FC Matese
13:30 Arzachena Insieme Formia
Arzachena
Insieme Formia
13:30 USD Lavello San Giorgio 1926
USD Lavello
San Giorgio 1926
13:30 US Mariglianese Rotonda
US Mariglianese
Rotonda
13:30 AC Dolomiti Bellunesi Luparense FC
AC Dolomiti Bellunesi
Luparense FC
13:30 Campodarsego San Martino Speme
Campodarsego
San Martino Speme
13:30 Fano Castelnuovo
Fano
Castelnuovo
13:30 Atletico Terme Fiuggi Chieti
Atletico Terme Fiuggi
Chieti
13:30 ASD Trastevere San Nicolò
ASD Trastevere
San Nicolò
13:30 ASD Muravera USD Latte Dolce
ASD Muravera
USD Latte Dolce
13:30 Vastogirardi Vastese
Vastogirardi
Vastese
13:30 ASD Licata ASD Biancavilla
ASD Licata
ASD Biancavilla
13:30 Portici 1906 ASD Troina
Portici 1906
ASD Troina
13:30 Real Agro Aversa ASD Sancataldese
Real Agro Aversa
ASD Sancataldese
13:30 ASD San Luca ASD Castrovillari Calcio
ASD San Luca
ASD Castrovillari Calcio
13:30 ASD Paterno Rende
ASD Paterno
Rende
13:30 Gavorrano Montespaccato
Gavorrano
Montespaccato
13:30 Poggibonsi Scandicci
Poggibonsi
Scandicci
13:30 ASD Pro Livorno ASD Cannara
ASD Pro Livorno
ASD Cannara
13:30 San Donato Tavarnelle ASD Lornano Badesse
San Donato Tavarnelle
ASD Lornano Badesse
13:30 Sangiovannese ASD Sporting Trestina
Sangiovannese
ASD Sporting Trestina
13:30 Tiferno Lerchi Virtus Flaminia
Tiferno Lerchi
Virtus Flaminia
13:30 Carbonia Afragolese 1944
Carbonia
Afragolese 1944
13:30 ASD Sasso Marconi ASD Alcione
ASD Sasso Marconi
ASD Alcione
13:30 Castelnuovo Vastogirardi
Castelnuovo
Vastogirardi
13:30 Aprilia ASD Muravera
Aprilia
ASD Muravera
13:30 Cjarlins Muzane ASD Caldiero Terme
Cjarlins Muzane
ASD Caldiero Terme
13:30 Atletico Uri Torres
Atletico Uri
Torres
13:30 San Martino Speme Este
San Martino Speme
Este
13:30 AC Mestre AC Dolomiti Bellunesi
AC Mestre
AC Dolomiti Bellunesi
13:30 Luparense FC GSD Ambrosiana
Luparense FC
GSD Ambrosiana
13:30 US Levico Terme Montebelluna
US Levico Terme
Montebelluna
13:30 ASD Union Arzignanochiampo Clodiense
ASD Union Arzignanochiampo
Clodiense
13:30 FC Spinea 1966 ASD Cartigliano
FC Spinea 1966
ASD Cartigliano
13:30 Team Nuova Florida Atletico Uri
Team Nuova Florida
Atletico Uri
13:30 Cattolica SM Calcio Campodarsego
Cattolica SM Calcio
Campodarsego
13:30 Real Monterotondo Vis Artena
Real Monterotondo
Vis Artena
13:30 Giugliano Cynthiabalonga
Giugliano
Cynthiabalonga
13:30 US Adriese Delta Rovigo
US Adriese
Delta Rovigo
13:30 Insieme Formia AS Ostia Mare
Insieme Formia
AS Ostia Mare
13:30 ASD Lanusei Cassino
ASD Lanusei
Cassino
it Italia - Serie A 1 2
14:00 Napoli Salernitana
Napoli
Salernitana
14:00 Torino Sassuolo
Torino
Sassuolo
14:00 Spezia Sampdoria
Spezia
Sampdoria
17:00 Empoli Roma
Empoli
Roma
11:30 Cagliari Fiorentina
Cagliari
Fiorentina
19:45 Milan Juventus
Milan
Juventus
tr Turchia - Campionato U19 1 2
9:00 Altay U19 Konyaspor U19
Altay U19
Konyaspor U19
9:00 Hatayspor U19 Caykur Rizespor U19
Hatayspor U19
Caykur Rizespor U19
9:00 Kasimpasa U19 Kayserispor U19
Kasimpasa U19
Kayserispor U19
8:00 Adanaspor U19 Keciorengucu U19
Adanaspor U19
Keciorengucu U19
9:00 Giresunspor U19 Alanyaspor U19
Giresunspor U19
Alanyaspor U19
10:00 Galatasaray U19 Trabzonspor U19
Galatasaray U19
Trabzonspor U19
10:00 Eyupspor U19 Bursaspor U19
Eyupspor U19
Bursaspor U19
es Spagna - Primera Division 1 2
13:00 Granada Osasuna
Granada
Osasuna
17:30 Rayo Vallecano Atletico Bilbao
Rayo Vallecano
Atletico Bilbao
17:30 Real Sociedad Getafe
Real Sociedad
Getafe
15:15 Real Madrid Elche
Real Madrid
Elche
20:00 Alaves Barcellona
Alaves
Barcellona
pt Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
15:00 SC Maria da Fonte Merelinense FC
SC Maria da Fonte
Merelinense FC
15:00 FC Barreirense Serpa
FC Barreirense
Serpa
15:00 Forjaes Uniao Madeira
Forjaes
Uniao Madeira
15:00 CF Esperança de Lagos Juventude Evora
CF Esperança de Lagos
Juventude Evora
15:00 SU Sintrense Coruchense
SU Sintrense
Coruchense
15:00 GDSC Alvarenga AD Castro Daire
GDSC Alvarenga
AD Castro Daire
15:00 Uniao de Coimbra Ferreira de Aves
Uniao de Coimbra
Ferreira de Aves
16:00 AD Camacha Vilaverdense
AD Camacha
Vilaverdense
15:00 GD Peniche Sport Benfica e Castelo Branco
GD Peniche
Sport Benfica e Castelo Branco
15:00 Clube Uniao Idanhense Sertanense FC
Clube Uniao Idanhense
Sertanense FC
15:00 Grupo Sportivo Loures CF Os Belenenses
Grupo Sportivo Loures
CF Os Belenenses
15:00 Operario Desportivo Lagoa Sacavenense
Operario Desportivo Lagoa
Sacavenense
15:00 Olhanense Louletano DC
Olhanense
Louletano DC
15:00 GUS Montemor Moncarapachense
GUS Montemor
Moncarapachense
15:00 CD Gouveia Valadares Gaia FC
CD Gouveia
Valadares Gaia FC
16:00 SC Praiense GD Fontinhas
SC Praiense
GD Fontinhas
15:00 CG Vitoria Sernache AC Marinhense
CG Vitoria Sernache
AC Marinhense
15:00 Imortal DC CD Pinhalnovense
Imortal DC
CD Pinhalnovense
15:00 Leca Gondomar
Leca
Gondomar
11:00 O Elvas SC Ideal
O Elvas
SC Ideal
15:00 SC Vianense CSD Camara Lobos
SC Vianense
CSD Camara Lobos
15:00 Berco SC Macedo de Cavaleiros
Berco SC
Macedo de Cavaleiros
11:00 Maritimo B Limianos
Maritimo B
Limianos
15:00 Amarante FC Tirsense
Amarante
FC Tirsense
11:00 Pero Pinheiro Rabo Peixe
Pero Pinheiro
Rabo Peixe
15:00 SC Vila Real Santa Marta
SC Vila Real
Santa Marta
15:00 SC Mirandela Sao Martinho
SC Mirandela
Sao Martinho
15:00 Paredes Vila Mea
Paredes
Vila Mea
es Spagna - Segunda Division 1 2
13:00 Burgos Leganes
Burgos
Leganes
17:15 Girona Lugo
Girona
Lugo
17:15 Huesca Ponferradina
Huesca
Ponferradina
20:00 Alcorcon Mirandes
Alcorcon
Mirandes
15:00 Sporting Gijon Amorebieta
Sporting Gijon
Amorebieta
gb Inghilterra - Premier League 1 2
14:00 Arsenal Burnley
Arsenal
Burnley
16:30 Chelsea Tottenham
Chelsea
Tottenham
14:00 Leicester Brighton
Leicester
Brighton
14:00 Crystal Palace Liverpool
Crystal Palace
Liverpool
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
13:30 Telstar Ajax Riserve
Telstar
Ajax Riserve
ir Iran - 1ª Divisione 1 2
10:30 Qashqai Shiraz Kheybar Khorramabad
Qashqai Shiraz
Kheybar Khorramabad
10:30 FC Vista Turbine Mes Shahr-e Babak
FC Vista Turbine
Mes Shahr-e Babak
10:30 Shahin Bushehr Esteghlal Molasani
Shahin Bushehr
Esteghlal Molasani
10:30 Rayka Babol Khoosheh Talai
Rayka Babol
Khoosheh Talai
10:30 Arman Gohar SaiPa FC
Arman Gohar
SaiPa FC
10:30 Shahrdari Hamedan Shams Azar Qazvin
Shahrdari Hamedan
Shams Azar Qazvin
10:30 Mes Kerman Shahrdari Astara
Mes Kerman
Shahrdari Astara
10:30 Esteghlal Khuzestan Pars Jonoubi Jam
Esteghlal Khuzestan
Pars Jonoubi Jam
10:30 Malavan Machine Sazi Tabriz
Malavan
Machine Sazi Tabriz
fr Francia - Campionato U19 1 2
13:30 Entente Feignies U19 Lilla U19
Entente Feignies U19
Lilla U19
13:30 ASC Pieve di Lota U19 Colomiers U19
ASC Pieve di Lota U19
Colomiers U19
13:30 Amiens SC U19 St Pryve St Hilaire U19
Amiens SC U19
St Pryve St Hilaire U19
13:30 FC Chambly Oise U19 Evreux FC 27 U19
FC Chambly Oise U19
Evreux FC 27 U19
13:30 Lione U19 Dijon ASPTT U19
Lione U19
Dijon ASPTT U19
13:30 Metz U19 Strasbourg U19
Metz U19
Strasbourg U19
13:30 CA Pontarlier U19 Bourg-Peronnas U19
CA Pontarlier U19
Bourg-Peronnas U19
13:30 Le Mans U19 Vertou U19
Le Mans U19
Vertou U19
13:30 Rennes U19 Angers U19
Rennes U19
Angers U19
13:30 Concarneau U19 Avranches U19
Concarneau U19
Avranches U19
13:30 Istres U19 Ajaccio U19
Istres U19
Ajaccio U19
13:30 Tolosa U19 Nimes U19
Tolosa U19
Nimes U19
13:30 Caen U19 Valenciennes U19
Caen U19
Valenciennes U19
13:30 Cannes U19 AS Beziers U19
Cannes U19
AS Beziers U19
13:30 Marsiglia U19 Sporting Club Toulon U19
Marsiglia U19
Sporting Club Toulon U19
13:30 Le Havre U19 US Orleans U19
Le Havre U19
US Orleans U19
13:30 PSG U19 Lens U19
PSG U19
Lens U19
13:30 Dijon U19 Nancy U19
Dijon U19
Nancy U19
13:30 Troyes U19 Torcy U19
Troyes U19
Torcy U19
13:30 Auxerre U19 Clermont Foot U19
Auxerre U19
Clermont Foot U19
10:00 Guingamp U19 Bordeaux U19
Guingamp U19
Bordeaux U19
10:00 Monaco U19 St Etienne U19
Monaco U19
St Etienne U19
13:30 JA Drancy U19 Montfermeil FC U19
JA Drancy U19
Montfermeil FC U19
13:30 Sochaux U19 Paris FC U19
Sochaux U19
Paris FC U19
it Italia - Serie B 1 2
15:15 Vicenza Cittadella
Vicenza
Cittadella
17:30 Lecce Cremonese
Lecce
Cremonese
tr Turchia - Super Lig 1 2
10:30 Kasimpasa Kayserispor
Kasimpasa
Kayserispor
16:00 Galatasaray Trabzonspor
Galatasaray
Trabzonspor
13:00 Antalyaspor Gazisehir Gaziantep FK
Antalyaspor
Gazisehir Gaziantep FK
13:00 Giresunspor Alanyaspor
Giresunspor
Alanyaspor
13:00 Altay SK Izmir Konyaspor
Altay SK Izmir
Konyaspor
10:30 Hatayspor Caykur Rizespor
Hatayspor
Caykur Rizespor
es Spagna - Tercera Gruppo 11 1 2
15:00 Soller CE Constancia
Soller
CE Constancia
10:00 CD Murense Mercadal
CD Murense
Mercadal
11:00 Binissalem Collerense
Binissalem
Collerense
10:30 Mallorca B Santanyi
Mallorca B
Santanyi
fr Francia - Ligue 1 1 2
14:00 Nantes Lorient
Nantes
Lorient
14:00 Clermont Foot Rennes
Clermont Foot
Rennes
14:00 Bordeaux Strasburgo
Bordeaux
Strasburgo
14:00 Angers Troyes
Angers
Troyes
12:00 Metz Nizza
Metz
Nizza
16:05 Montpellier Monaco
Montpellier
Monaco
19:45 Paris Saint Germain Reims
Paris Saint Germain
Reims
es Spagna - Tercera Gruppo 7 1 2
12:00 SAD Villaverde San Andres CD Colonia Moscardo
SAD Villaverde San Andres
CD Colonia Moscardo
12:00 Trival Valderas Atletico Madrid B
Trival Valderas
Atletico Madrid B
12:00 Parla Alcorcon B
Parla
Alcorcon B
10:00 Fuenlabrada B CD Galapagar
Fuenlabrada B
CD Galapagar
12:00 Villaviciosa Odon Rayo Vallecano B
Villaviciosa Odon
Rayo Vallecano B
10:30 Getafe B Tres Cantos
Getafe B
Tres Cantos
15:00 Atletico Madrid B CD Galapagar
Atletico Madrid B
CD Galapagar
15:00 ED Moratalaz CD Paracuellos Antamira
ED Moratalaz
CD Paracuellos Antamira
11:00 RSD Alcala Torrejon
RSD Alcala
Torrejon
gr Grecia - Superleague 2 1 2
12:45 Kavala Panserraikos
Kavala
Panserraikos
12:45 Thesprotos Iraklis 1908 FC
Thesprotos
Iraklis 1908 FC
12:45 Ergotelis Egaleo
Ergotelis
Egaleo
12:45 Olympiakos Volou Larissa
Olympiakos Volou
Larissa
12:45 Kalamata Rhodes
Kalamata
Rhodes
12:45 Panathinaikos B Levadiakos
Panathinaikos B
Levadiakos
12:45 Chania FC Zakynthos
Chania FC
Zakynthos
12:45 Asteras Vlachioti Kallithea
Asteras Vlachioti
Kallithea
12:45 Pierikos Apollon Pontou FC
Pierikos
Apollon Pontou FC
12:45 AE Karaiskakis Irodotos
AE Karaiskakis
Irodotos
12:45 Diagoras OF Ierapetras
Diagoras
OF Ierapetras
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
20:30 Porto FC Famalicão
Porto
FC Famalicão
18:00 Gil Vicente Portimonense
Gil Vicente
Portimonense
15:30 Guimaraes Estoril
Guimaraes
Estoril
15:30 Maritimo Belenenses
Maritimo
Belenenses
ng Nigeria - Premier League 1 2
15:00 Rivers United Heartland FC
Rivers United
Heartland FC
15:00 Wikki Tourists Plateau United
Wikki Tourists
Plateau United
15:00 Enugu Rangers Remo Stars
Enugu Rangers
Remo Stars
15:00 Nasarawa United Katsina Utd
Nasarawa United
Katsina Utd
15:00 Abia Warriors Dakkada FC
Abia Warriors
Dakkada FC
15:00 Kano Pillars MFM FC
Kano Pillars
MFM FC
15:00 Shooting Stars Kwara United
Shooting Stars
Kwara United
15:00 Gombe Utd Niger Tornadoes
Gombe Utd
Niger Tornadoes
15:00 Akwa United Sunshine Stars FC
Akwa United
Sunshine Stars FC
15:00 Lobi Stars FC Enyimba
Lobi Stars FC
Enyimba
de Germania - Lega 3 1 2
14:00 Magdeburg TSV Havelse
Magdeburg
TSV Havelse
12:00 SV Meppen Zwickau
SV Meppen
Zwickau
13:00 Duisburg Saarbrucken
Duisburg
Saarbrucken
ke Kenya - Premier League 1 2
12:00 Kenya Police FC Mathare United
Kenya Police FC
Mathare United
12:00 Tusker Nzoia Sugar
Tusker
Nzoia Sugar
12:00 FC Talanta Kakamega Homeboyz
FC Talanta
Kakamega Homeboyz
12:00 KCB Posta Rangers
KCB
Posta Rangers
it Italia - Serie C - Girone B 1 2
13:30 Robur Siena Imolese
Robur Siena
Imolese
13:30 Grosseto Carrarese
Grosseto
Carrarese
13:30 Olbia Lucchese
Olbia
Lucchese
ro Romania - Liga 1 1 2
12:30 CS Mioveni FC Academica Clinceni
CS Mioveni
FC Academica Clinceni
15:00 ACS UTA Batrana Doamna Gaz Metan Medias
ACS UTA Batrana Doamna
Gaz Metan Medias
18:00 FCSB CFR Cluj
FCSB
CFR Cluj
es Spagna - Tercera Gruppo 4 1 2
17:00 CD Vitoria SD Deusto
CD Vitoria
SD Deusto
16:30 Uritarra Alaves B
Uritarra
Alaves B
11:00 San Ignacio Aurrera Ondarroa
San Ignacio
Aurrera Ondarroa
16:00 Barakaldo Lagun Onak
Barakaldo
Lagun Onak
15:30 CD Anaitasuna Cultural de Durango
CD Anaitasuna
Cultural de Durango
16:00 Leioa Beti Gazte
Leioa
Beti Gazte
10:30 Urduliz FT Basconia
Urduliz FT
Basconia
gh Ghana - Premier League 1 2
15:00 Eleven Wonders Real Tamale United
Eleven Wonders
Real Tamale United
15:00 Elmina Sharks Berekum Chelsea
Elmina Sharks
Berekum Chelsea
15:00 Bechem FC Sogakope Wafa
Bechem FC
Sogakope Wafa
15:00 Bibiani Gold Stars Legon Cities FC
Bibiani Gold Stars
Legon Cities FC
15:00 Asante Kotoko Medeama SC
Asante Kotoko
Medeama SC
15:00 Great Olympics King Faisal
Great Olympics
King Faisal
de Germania - Regionalliga Ovest 1 2
13:00 Rot-Weiss Essen Wuppertaler
Rot-Weiss Essen
Wuppertaler
gb Inghilterra - Premier League 2 1 2
14:00 Southampton U23 Middlesbrough U23
Southampton U23
Middlesbrough U23
zm Zambia - Super League 1 2
13:00 Nkwazi Konkola Blades
Nkwazi
Konkola Blades
13:00 Lusaka Dynamos Green Eagles
Lusaka Dynamos
Green Eagles
co Colombia - Primera A 1 2
21:05 Independiente Medellin Deportes Tolima
Independiente Medellin
Deportes Tolima
23:10 Jaguares de Cordoba Deportivo Cali
Jaguares de Cordoba
Deportivo Cali
1:15 Junior Patriotas FC
Junior
Patriotas FC
ao Angola Girabola 1 2
15:00 Wiliete SC FC Bravos do Maquis
Wiliete SC
FC Bravos do Maquis
ir Iran - Lega Pro 1 2
11:30 Tractor Sazi Gol Gohar
Tractor Sazi
Gol Gohar
11:30 Zob Ahan Sanat Naft Abadan
Zob Ahan
Sanat Naft Abadan
11:30 Naft Mased Soleiman Peykan
Naft Mased Soleiman
Peykan
11:30 Aluminium Arak Padide Mashhad
Aluminium Arak
Padide Mashhad
es Spagna - Tercera Gruppo 2 1 2
11:00 UP Langreo B Real Oviedo B
UP Langreo B
Real Oviedo B
16:00 Urraca CF Praviano
Urraca CF
Praviano
15:30 Luarca CF Real Titanico Laviana
Luarca CF
Real Titanico Laviana
17:30 Caudal Lenense
Caudal
Lenense
11:00 El San Martín Gijon Industrial
El San Martín
Gijon Industrial
11:00 Lealtad Mosconia
Lealtad
Mosconia
11:00 CD Colunga L'Entregu CF
CD Colunga
L'Entregu CF
15:15 Tuilla SD Navarro CF
Tuilla
SD Navarro CF
nl Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
19:00 RKC Fortuna Sittard
RKC
Fortuna Sittard
11:15 NEC Feyenoord
NEC
Feyenoord
15:45 Sparta Rotterdam Utrecht
Sparta Rotterdam
Utrecht
13:30 Heracles Go Ahead Eagles
Heracles
Go Ahead Eagles
13:30 PSV Eindhoven Ajax
PSV Eindhoven
Ajax
be Belgio - Prima divisione A 1 2
15:00 Union Saint Gilloise Genk
Union Saint Gilloise
Genk
17:30 KV Mechelen Anderlecht
KV Mechelen
Anderlecht
12:30 Standard Liegi Club Bruges
Standard Liegi
Club Bruges
20:00 Cercle Bruges Zulte-Waregem
Cercle Bruges
Zulte-Waregem
tz Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Polisi Tanzania FC Young Africans
Polisi Tanzania FC
Young Africans
16:00 Coastal Union Namungo FC
Coastal Union
Namungo FC
es Spagna - Tercera Gruppo 12 1 2
12:00 CD Marino CD Vera
CD Marino
CD Vera
12:00 Tenerife B Arucas CF
Tenerife B
Arucas CF
13:15 CD Atletico Paso Las Zocas
CD Atletico Paso
Las Zocas
12:00 Villa Sta Brigida Tenisca
Villa Sta Brigida
Tenisca
12:00 UD Gran Tarajal ST Lanzarote
UD Gran Tarajal ST
Lanzarote
rw Rwanda - National League 1 2
13:00 Mukura Musanze FC
Mukura
Musanze FC
10:30 Rayon Sports FC Marines FC
Rayon Sports FC
Marines FC
13:00 Gasogi Utd Etincelles
Gasogi Utd
Etincelles
es Spagna - Tercera Gruppo 13 1 2
15:00 UCAM Murcia CF B Archena Sport
UCAM Murcia CF B
Archena Sport
11:00 Bala Azul Cartagena FC
Bala Azul
Cartagena FC
10:30 Yeclano Racing Murcia
Yeclano
Racing Murcia
11:00 FC Cartagena B FC La Union Atletico
FC Cartagena B
FC La Union Atletico
16:00 CD Bullense CF Lorca Deportiva
CD Bullense
CF Lorca Deportiva
16:00 Ciudad de Murcia Real Murcia B
Ciudad de Murcia
Real Murcia B
11:15 Huercal Overa CF UD Los Garres
Huercal Overa CF
UD Los Garres
11:00 UD Caravaca El Palmar CF Estrella Grana
UD Caravaca
El Palmar CF Estrella Grana
15:30 Mazarron Deportiva Minera
Mazarron
Deportiva Minera
de Germania - Regionalliga Nord Est 1 2
12:00 Vfb Germania Halberstadt BSG Chemie Leipzig
Vfb Germania Halberstadt
BSG Chemie Leipzig
it Italia - Serie C - Girone A 1 2
13:30 Legnago Salus Virtus Verona
Legnago Salus
Virtus Verona
13:30 Renate Seregno
Renate
Seregno
13:30 AC Feralpisalò Lecco
AC Feralpisalò
Lecco
13:30 Triestina Padova
Triestina
Padova
13:30 Pro Patria Piacenza
Pro Patria
Piacenza
13:30 US Fiorenzuola Pro Sesto
US Fiorenzuola
Pro Sesto
13:30 US Pergolettese Sudtirol
US Pergolettese
Sudtirol
13:30 Pro Vercelli Juventus U23
Pro Vercelli
Juventus U23
13:30 Mantova AlbinoLeffe
Mantova
AlbinoLeffe
13:30 Giana Erminio Trento
Giana Erminio
Trento
de Germania - Bundesliga 1 2
16:30 Hertha Berlino Bayern Monaco
Hertha Berlino
Bayern Monaco
14:30 RB Lipsia Wolfsburg
RB Lipsia
Wolfsburg
pt Portogallo - Segunda Liga 1 2
11:00 CD Feirense CD Mafra
CD Feirense
CD Mafra
18:00 Benfica B Penafiel
Benfica B
Penafiel
15:30 Rio Ave Farense
Rio Ave
Farense
19:30 Estrela CD Trofense
Estrela
CD Trofense
14:00 FC Porto B Casa Pia
FC Porto B
Casa Pia
it Italia - Serie C - Girone C 1 2
16:30 Bari Catania
Bari
Catania
16:30 Avellino Monopoli
Avellino
Monopoli
16:30 Virtus Francavilla Messina
Virtus Francavilla
Messina
16:30 Vibonese Fidelis Andria
Vibonese
Fidelis Andria
16:30 Campobasso Juve Stabia
Campobasso
Juve Stabia
16:30 Monterosi Tuscia Potenza
Monterosi Tuscia
Potenza
16:30 Foggia US Latina Calcio
Foggia
US Latina Calcio
16:30 Taranto Paganese
Taranto
Paganese
16:30 AZ Picerno ASD AP Turris
AZ Picerno ASD
AP Turris
es Spagna - Tercera Gruppo 6 1 2
11:00 Atzeneta Castellon B
Atzeneta
Castellon B
16:00 Valencia B Jove Espanol
Valencia B
Jove Espanol
11:00 UD Beniganim Olímpic de Xativa
UD Beniganim
Olímpic de Xativa
11:00 CD Roda Acero
CD Roda
Acero
15:30 Silla CF Torrent C.F.
Silla CF
Torrent C.F.
15:30 Villajoyosa Recambios Colon
Villajoyosa
Recambios Colon
10:30 Elche Ilicitano Orihuela
Elche Ilicitano
Orihuela
11:00 Atletico Saguntino Villarreal C
Atletico Saguntino
Villarreal C
16:00 Callosa Deportiva CF Hercules II
Callosa Deportiva CF
Hercules II
de Germania - Bundesliga II 1 2
12:30 Jahn Regensburg Holstein Kiel
Jahn Regensburg
Holstein Kiel
12:30 Karlsruhe Sandhausen