https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Halkanoras Idaliou Digenis Ypsonas
cy
Ciprus - 3ª Divisione
gennaio 22, 2022 12:30 PM
Halkanoras Idaliou
Digenis Ypsonas
1 ---
---
2 ---
it Italia - Serie A 1 2
14:00 Genoa Udinese
Genoa
Udinese
17:00 Inter Venezia
Inter
Venezia
19:45 Lazio Atalanta
Lazio
Atalanta
tr Turchia - Campionato U19 1 2
9:00 Altinordu U19 Istanbulspor U19
Altinordu U19
Istanbulspor U19
9:00 Ankaragucu U19 Denizlispor U19
Ankaragucu U19
Denizlispor U19
10:00 Sivasspor U19 Fenerbahce U19
Sivasspor U19
Fenerbahce U19
9:00 Manisa FK U19 Genclerbirligi U19
Manisa FK U19
Genclerbirligi U19
8:30 Antalyaspor U19 Gazisehir Gaziantep FK U19
Antalyaspor U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
9:00 Adana Demirspor U19 Fatih Karagumruk U19
Adana Demirspor U19
Fatih Karagumruk U19
9:00 Istanbul Basaksehir U19 Goztepe U19
Istanbul Basaksehir U19
Goztepe U19
es Spagna - Primera Division 1 2
17:30 Siviglia Celta Vigo
Siviglia
Celta Vigo
20:00 Atletico Madrid Valencia
Atletico Madrid
Valencia
13:00 Levante Cadiz
Levante
Cadiz
15:15 Villarreal Maiorca
Villarreal
Maiorca
pt Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
15:00 SC Espinho Salgueiros
SC Espinho
Salgueiros
11:00 Clube Condeixa ARC Oleiros
Clube Condeixa
ARC Oleiros
es Spagna - Segunda Division 1 2
15:00 Real Saragozza Valladolid
Real Saragozza
Valladolid
17:15 Fuenlabrada Las Palmas
Fuenlabrada
Las Palmas
20:00 Malaga UD Ibiza
Malaga
UD Ibiza
gb Inghilterra - Championship 1 2
15:00 Coventry QPR
Coventry
QPR
15:00 Reading Huddersfield
Reading
Huddersfield
15:00 Sheffield United Luton
Sheffield United
Luton
15:00 Stoke Fulham
Stoke
Fulham
15:00 West Brom Peterborough
West Brom
Peterborough
12:30 Bristol City Cardiff
Bristol City
Cardiff
12:30 Nottingham Forest Derby
Nottingham Forest
Derby
12:30 Swansea Preston
Swansea
Preston
15:00 Birmingham Barnsley
Birmingham
Barnsley
15:00 Bournemouth Hull
Bournemouth
Hull
15:00 Blackpool Millwall
Blackpool
Millwall
gb Inghilterra - Premier League 1 2
12:30 Everton Aston Villa
Everton
Aston Villa
17:30 Southampton Manchester City
Southampton
Manchester City
15:00 Brentford Wolverhampton
Brentford
Wolverhampton
15:00 Leeds Newcastle
Leeds
Newcastle
15:00 Manchester United West Ham
Manchester United
West Ham
gb Inghilterra - League 1 1 2
15:00 Shrewsbury Bolton
Shrewsbury
Bolton
15:00 Cambridge Utd Crewe
Cambridge Utd
Crewe
15:00 Oxford Utd Sheffield Wednesday
Oxford Utd
Sheffield Wednesday
15:00 Morecambe Wycombe
Morecambe
Wycombe
15:00 Plymouth Lincoln City
Plymouth
Lincoln City
15:00 Burton Albion AFC Wimbledon
Burton Albion
AFC Wimbledon
15:00 Rotherham Cheltenham
Rotherham
Cheltenham
15:00 Milton Keynes Dons Doncaster
Milton Keynes Dons
Doncaster
15:00 Sunderland Portsmouth
Sunderland
Portsmouth
15:00 Wigan Gillingham
Wigan
Gillingham
15:00 Ipswich Accrington Stanley
Ipswich
Accrington Stanley
15:00 Charlton Fleetwood Town
Charlton
Fleetwood Town
gb Inghilterra - National League 1 2
15:00 Yeovil Wrexham
Yeovil
Wrexham
17:20 Dag & Red Stockport
Dag & Red
Stockport
15:00 Boreham Wood Weymouth
Boreham Wood
Weymouth
15:00 Chesterfield Aldershot
Chesterfield
Aldershot
15:00 Woking Wealdstone
Woking
Wealdstone
15:00 Solihull Moors Dover
Solihull Moors
Dover
15:00 Maidenhead Utd Halifax
Maidenhead Utd
Halifax
15:00 Grimsby Bromley
Grimsby
Bromley
15:00 Altrincham Torquay
Altrincham
Torquay
gb Inghilterra - League 2 1 2
15:00 Sutton Utd Northampton
Sutton Utd
Northampton
15:00 Salford City Colchester
Salford City
Colchester
15:00 Harrogate Town Oldham
Harrogate Town
Oldham
15:00 Forest Green Carlisle
Forest Green
Carlisle
15:00 Crawley Town Tranmere
Crawley Town
Tranmere
15:00 Barrow Mansfield
Barrow
Mansfield
15:00 Scunthorpe Newport County
Scunthorpe
Newport County
15:00 Leyton Orient Port Vale
Leyton Orient
Port Vale
15:00 Rochdale Bradford
Rochdale
Bradford
15:00 Hartlepool Stevenage
Hartlepool
Stevenage
13:00 Swindon Bristol Rovers
Swindon
Bristol Rovers
15:00 Walsall Exeter
Walsall
Exeter
gb Inghilterra - Northern Premier League 1 2
15:00 Hyde Utd Whitby
Hyde Utd
Whitby
15:00 Scarborough Athletic Grantham
Scarborough Athletic
Grantham
15:00 Warrington Town South Shields
Warrington Town
South Shields
15:00 Atherton Collieries Stafford Rangers
Atherton Collieries
Stafford Rangers
15:00 FC United of Manchester Stalybridge
FC United of Manchester
Stalybridge
15:00 Radcliffe FC Gainsborough
Radcliffe FC
Gainsborough
15:00 Morpeth Town Buxton
Morpeth Town
Buxton
15:00 Basford Utd Nantwich Town
Basford Utd
Nantwich Town
15:00 Ashton Utd Lancaster City
Ashton Utd
Lancaster City
15:00 Mickleover Sports Witton Albion
Mickleover Sports
Witton Albion
15:00 Matlock Town Bamber Bridge
Matlock Town
Bamber Bridge
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
15:30 FC Emmen NAC
FC Emmen
NAC
fr Francia - Campionato U19 1 2
13:30 SA Merignac U19 Tours U19
SA Merignac U19
Tours U19
13:30 Brest U19 Nantes U19
Brest U19
Nantes U19
13:00 Laval U19 Chateauroux U19
Laval U19
Chateauroux U19
13:30 Nizza U19 Montpellier U19
Nizza U19
Montpellier U19
it Italia - Serie B 1 2
13:00 Brescia Ternana
Brescia
Ternana
15:15 Perugia Pordenone
Perugia
Pordenone
13:00 Cosenza Ascoli
Cosenza
Ascoli
13:00 Como Crotone
Como
Crotone
13:00 Spal Pisa
Spal
Pisa
13:00 Monza Reggina
Monza
Reggina
13:00 Alessandria Benevento
Alessandria
Benevento
tr Turchia - Super Lig 1 2
13:00 Adana Demirspor Fatih Karagumruk
Adana Demirspor
Fatih Karagumruk
10:30 Yeni Malatyaspor Besiktas
Yeni Malatyaspor
Besiktas
13:00 Sivasspor Fenerbahce
Sivasspor
Fenerbahce
16:00 Istanbul Basaksehir Goztepe
Istanbul Basaksehir
Goztepe
es Spagna - Tercera Gruppo 11 1 2
15:00 PE Sant Jordi Inter Ibiza
PE Sant Jordi
Inter Ibiza
16:00 Rotlet Molinar CE Campos
Rotlet Molinar
CE Campos
15:00 CF San Rafael Felanitx
CF San Rafael
Felanitx
16:00 Poblense SD Portmany
Poblense
SD Portmany
16:00 Platges de Calvia Manacor
Platges de Calvia
Manacor
15:00 Llosetense Serverense
Llosetense
Serverense
fr Francia - Ligue 1 1 2
20:00 Lens Marsiglia
Lens
Marsiglia
16:00 Brest Lilla
Brest
Lilla
gb Inghilterra - Southern Premier League South 1 2
15:00 Salisbury FC Weston Super Mare
Salisbury FC
Weston Super Mare
15:00 Merthyr Town Met Police
Merthyr Town
Met Police
15:00 Wimborne Town Tiverton Town
Wimborne Town
Tiverton Town
15:00 Swindon Supermarine Walton Casuals
Swindon Supermarine
Walton Casuals
15:00 Gosport Borough Harrow Borough
Gosport Borough
Harrow Borough
15:00 Kings Langley Farnborough
Kings Langley
Farnborough
15:00 Hendon Poole Town
Hendon
Poole Town
15:00 Truro City Hayes & Yeading
Truro City
Hayes & Yeading
15:00 Dorchester Chesham
Dorchester
Chesham
15:00 Beaconsfield Taunton Town
Beaconsfield
Taunton Town
15:00 Yate Town Hartley Wintney
Yate Town
Hartley Wintney
es Spagna - Tercera Gruppo 7 1 2
17:45 AD Complutense Alcala Pozuelo Alarcon
AD Complutense Alcala
Pozuelo Alarcon
11:00 Ursaria Las Rozas
Ursaria
Las Rozas
gb Inghilterra - Isthmian Premier Division 1 2
15:00 Bishop's Stortford East Thurrock
Bishop's Stortford
East Thurrock
15:00 Cheshunt Horsham
Cheshunt
Horsham
15:00 Bowers Pitsea Merstham
Bowers Pitsea
Merstham
15:00 Haringey Borough Leatherhead
Haringey Borough
Leatherhead
15:00 Worthing AFC Hornchurch
Worthing
AFC Hornchurch
15:00 Margate Corinthian Casuals
Margate
Corinthian Casuals
15:00 Lewes Brightlingsea Regent
Lewes
Brightlingsea Regent
15:00 Bognor Regis Town Potters Bar Town
Bognor Regis Town
Potters Bar Town
15:00 Folkestone Invicta Wingate & Finchley
Folkestone Invicta
Wingate & Finchley
15:00 Kingstonian Enfield Town
Kingstonian
Enfield Town
15:00 Cray Wanderers Carshalton Ath
Cray Wanderers
Carshalton Ath
gr Grecia - Superleague 2 1 2
15:00 Xanthi Veria
Xanthi
Veria
12:45 Almopos Arideas Olympiakos B
Almopos Arideas
Olympiakos B
12:45 PAOK Salonicco B Trikala
PAOK Salonicco B
Trikala
12:45 AEK Atene B Episkopi FC
AEK Atene B
Episkopi FC
12:45 Niki Volou Apollon Larissa
Niki Volou
Apollon Larissa
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
18:00 CD Tondela Vizela
CD Tondela
Vizela
20:30 Sporting Braga
Sporting
Braga
15:30 Moreirense Santa Clara
Moreirense
Santa Clara
de Germania - Lega 3 1 2
13:00 Kaiserslautern Viktoria 89 Berlin
Kaiserslautern
Viktoria 89 Berlin
13:00 FC Viktoria Köln Verl
FC Viktoria Köln
Verl
13:00 Wurzburger Kickers Waldhof Mannheim
Wurzburger Kickers
Waldhof Mannheim
13:00 Wehen SV VfL Osnabruck
Wehen SV
VfL Osnabruck
13:00 SV Turkgucu Ataspor Monaco 1860
SV Turkgucu Ataspor
Monaco 1860
13:00 Eintracht Braunschweig Hallescher FC
Eintracht Braunschweig
Hallescher FC
ke Kenya - Premier League 1 2
12:00 Bandari FC AFC Leopards
Bandari FC
AFC Leopards
12:00 Vihiga Bullets Kariobangi Sharks
Vihiga Bullets
Kariobangi Sharks
12:00 Gor Mahia Nairobi City Stars
Gor Mahia
Nairobi City Stars
12:00 Bidco United Ulinzi Stars
Bidco United
Ulinzi Stars
it Italia - Serie C - Girone B 1 2
13:30 Pescara Aquila 1902 Montevarchi
Pescara
Aquila 1902 Montevarchi
13:30 Reggiana Pistoiese
Reggiana
Pistoiese
13:30 Vis Pesaro Teramo
Vis Pesaro
Teramo
13:30 Modena Fermana
Modena
Fermana
13:30 Virtus Entella Gubbio
Virtus Entella
Gubbio
14:00 Pontedera Ancona-Matelica
Pontedera
Ancona-Matelica
13:30 Cesena Viterbese
Cesena
Viterbese
gb Inghilterra - Southern Premier League Central 1 2
15:00 Hednesford Peterborough Sports
Hednesford
Peterborough Sports
15:00 Lowestoft Town Nuneaton
Lowestoft Town
Nuneaton
15:00 Alvechurch AFC Rushden & Diamonds
Alvechurch
AFC Rushden & Diamonds
14:00 Needham Market Hitchin
Needham Market
Hitchin
14:00 Stourbridge Royston Town
Stourbridge
Royston Town
15:00 Banbury Redditch
Banbury
Redditch
15:00 Rushall Olympic Biggleswade Town
Rushall Olympic
Biggleswade Town
15:00 Stratford Town Tamworth
Stratford Town
Tamworth
15:00 Coalville Bromsgrove
Coalville
Bromsgrove
15:00 Barwell Leiston
Barwell
Leiston
ro Romania - Liga 1 1 2
12:30 Chindia Targoviste FC Voluntari
Chindia Targoviste
FC Voluntari
18:00 CS U Craiova Rapid Bucarest
CS U Craiova
Rapid Bucarest
es Spagna - Tercera Gruppo 4 1 2
15:30 Pasaia KE SD Beasain
Pasaia KE
SD Beasain
16:00 Amurrio Santutxu
Amurrio
Santutxu
15:30 Tolosa Portugalete
Tolosa
Portugalete
br Brasile - Copa Sao Paulo de Futebol giovanile 1 2
22:00 Sao Paulo U20 Palmeiras U20
Sao Paulo U20
Palmeiras U20
gh Ghana - Premier League 1 2
15:00 Karela United FC Hearts of Oak
Karela United FC
Hearts of Oak
15:00 Accra Lions FC Ashanti Gold
Accra Lions FC
Ashanti Gold
de Germania - Regionalliga Ovest 1 2
14:30 FC Köln II Rot-Weiss Oberhausen
FC Köln II
Rot-Weiss Oberhausen
13:00 FC Wegberg-Beeck VfB Homberg
FC Wegberg-Beeck
VfB Homberg
13:00 SC Wiedenbruck KFC Uerdingen 05
SC Wiedenbruck
KFC Uerdingen 05
13:00 SV Straelen Bonner SC
SV Straelen
Bonner SC
13:00 Alemannia Aachen SV Lippstadt 08
Alemannia Aachen
SV Lippstadt 08
13:00 Borussia M'gladbach II Schalke II
Borussia M'gladbach II
Schalke II
13:00 Sportfreunde Lotte SC Preussen Munster
Sportfreunde Lotte
SC Preussen Munster
13:00 SV Rodinghausen Fortuna Dusseldorf II
SV Rodinghausen
Fortuna Dusseldorf II
13:00 Rot Weiss Ahlen SC Fortuna Köln
Rot Weiss Ahlen
SC Fortuna Köln
pt Portogallo - Campionato U19 1 2
15:00 FC Porto U19 Leixoes U19
FC Porto U19
Leixoes U19
15:00 Pacos Ferreira U19 Braga U19
Pacos Ferreira U19
Braga U19
15:00 Vitoria Setubal U19 Academica Coimbra SF U19
Vitoria Setubal U19
Academica Coimbra SF U19
15:00 UD Oliveirense U19 Tondela U19
UD Oliveirense U19
Tondela U19
15:00 Amora FC U19 Benfica U19
Amora FC U19
Benfica U19
15:00 CD Nacional Funchal U19 União Leiria U19
CD Nacional Funchal U19
União Leiria U19
15:00 Sporting U19 Vilafranquense U19
Sporting U19
Vilafranquense U19
15:00 Estoril U19 Sacavenense U19
Estoril U19
Sacavenense U19
15:00 Alverca U19 Belenenses U19
Alverca U19
Belenenses U19
15:00 Guimaraes U19 Famalicao U19
Guimaraes U19
Famalicao U19
15:00 Vizela U19 Feirense U19
Vizela U19
Feirense U19
15:00 Gil Vicente U19 Rio Ave U19
Gil Vicente U19
Rio Ave U19
zm Zambia - Super League 1 2
13:00 Red Arrows FC Nkana FC
Red Arrows FC
Nkana FC
13:00 Kabwe Warriors Kansanshi Dynamos
Kabwe Warriors
Kansanshi Dynamos
13:00 Zanaco FC Green Buffaloes
Zanaco FC
Green Buffaloes
11:00 Indeni FC Kafue Celtic
Indeni FC
Kafue Celtic
13:00 Chambishi FC ZESCO United
Chambishi FC
ZESCO United
13:00 Power Dynamos Prison Leopards FC
Power Dynamos
Prison Leopards FC
13:00 Buildcon FC Forest Rangers
Buildcon FC
Forest Rangers
co Colombia - Primera A 1 2
23:10 Once Caldas Union Magdalena
Once Caldas
Union Magdalena
1:05 Deportivo Pasto Millonarios
Deportivo Pasto
Millonarios
21:05 Cortulua Atletico Nacional Medellin
Cortulua
Atletico Nacional Medellin
fr Francia - Ligue 2 1 2
18:00 Grenoble Niort
Grenoble
Niort
18:00 SC Bastia Tolosa
SC Bastia
Tolosa
18:00 Amiens Guingamp
Amiens
Guingamp
18:00 Valenciennes Nancy
Valenciennes
Nancy
18:00 Dunkerque Sochaux
Dunkerque
Sochaux
18:00 Digione US Quevilly
Digione
US Quevilly
18:00 Le Havre Rodez Aveyron
Le Havre
Rodez Aveyron
ao Angola Girabola 1 2
15:30 Progresso do Sambizanga Desportivo da Huila
Progresso do Sambizanga
Desportivo da Huila
15:30 Petro Luanda FC Cuando Cubango
Petro Luanda
FC Cuando Cubango
14:30 SC de Cabinda Kabuscorp
SC de Cabinda
Kabuscorp
14:30 Sporting De Benguela CR Da Caala
Sporting De Benguela
CR Da Caala
14:30 GD Interclube Recreativo do Libolo
GD Interclube
Recreativo do Libolo
14:30 Academica do Lobito Primeiro de Agosto
Academica do Lobito
Primeiro de Agosto
14:30 Sagrada Esperanca CD Lunda Sul
Sagrada Esperanca
CD Lunda Sul
ir Iran - Lega Pro 1 2
11:30 Mes Rafsanjan Sepahan
Mes Rafsanjan
Sepahan
14:30 Persepolis Foolad Khuzestan
Persepolis
Foolad Khuzestan
12:30 Havadar SC Esteghlal
Havadar SC
Esteghlal
es Spagna - Tercera Gruppo 2 1 2
18:00 CD Roces Covadonga
CD Roces
Covadonga
15:00 Sporting Gijon B Llanes
Sporting Gijon B
Llanes
nl Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
17:45 Vitesse Groningen
Vitesse
Groningen
19:00 Heerenveen PEC Zwolle
Heerenveen
PEC Zwolle
20:00 Willem II Twente
Willem II
Twente
19:00 AZ Cambuur Leeuwarden
AZ
Cambuur Leeuwarden
be Belgio - Prima divisione A 1 2
17:30 Sint-Truidense Seraing United
Sint-Truidense
Seraing United
17:30 KFCO Beerschot Wilrijk OH Leuven
KFCO Beerschot Wilrijk
OH Leuven
15:15 KV Kortrijk Eupen
KV Kortrijk
Eupen
19:45 Charleroi Gent
Charleroi
Gent
sa Arabia Saudita - Premier League 1 2
15:20 Al Hazm Al Raed
Al Hazm
Al Raed
12:35 Al Feiha Al Taee
Al Feiha
Al Taee
tz Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Biashara United Mara Geita Gold
Biashara United Mara
Geita Gold
13:00 Mtibwa Sugar Simba Sports Club
Mtibwa Sugar
Simba Sports Club
11:00 Tanzania Prisons Azam FC
Tanzania Prisons
Azam FC
es Spagna - Tercera Gruppo 12 1 2
16:30 Las Palmas C CD La Cuadra
Las Palmas C
CD La Cuadra
17:30 Union Sur Yaiza Union Viera CF
Union Sur Yaiza
Union Viera CF
16:30 CD Santa Ursula CD Buzanada
CD Santa Ursula
CD Buzanada
rw Rwanda - National League 1 2
13:00 AS Kigali APR FC
AS Kigali
APR FC
10:30 SC Kiyovu Espoir FC
SC Kiyovu
Espoir FC
de Germania - Regionalliga Nord Est 1 2
13:05 Carl Zeiss Jena FC Lok Leipzig
Carl Zeiss Jena
FC Lok Leipzig
12:00 VfB Auerbach VSG Altglienicke
VfB Auerbach
VSG Altglienicke
de Germania - Bundesliga 1 2
17:30 Bochum Colonia
Bochum
Colonia
14:30 Greuther Furth Mainz
Greuther Furth
Mainz
14:30 Borussia M'gladbach Union Berlino
Borussia M'gladbach
Union Berlino
14:30 TSG Hoffenheim Borussia Dortmund
TSG Hoffenheim
Borussia Dortmund
14:30 Bayer Leverkusen Augsburg
Bayer Leverkusen
Augsburg
14:30 SC Friburgo VfB Stoccarda
SC Friburgo
VfB Stoccarda
pt Portogallo - Segunda Liga 1 2
15:30 Varzim Academica
Varzim
Academica
11:00 Vilafranquense Nacional
Vilafranquense
Nacional
de Germania - Bundesliga II 1 2
12:30 Hansa Rostock Heidenheim
Hansa Rostock
Heidenheim
12:30 Paderborn Werder Brema
Paderborn
Werder Brema
12:30 FC Ingolstadt Darmstadt
FC Ingolstadt
Darmstadt
19:30 Erzgebirge Aue Schalke 04
Erzgebirge Aue
Schalke 04
es Spagna - Tercera Gruppo 5 1 2
16:00 FC Ascó EC Granollers
FC Ascó
EC Granollers
16:00 Vilafranca UE Castelldefels
Vilafranca
UE Castelldefels
es Spagna - Tercera Gruppo 1 1 2
18:30 Rapido Bouzas CD Barco
Rapido Bouzas
CD Barco
tr Turchia - 1 Lig 1 2
13:00 Altinordu Istanbulspor
Altinordu
Istanbulspor
16:00 Ankaragucu Denizlispor
Ankaragucu
Denizlispor
10:30 Manisa BBSK Genclerbirligi
Manisa BBSK
Genclerbirligi
10:30 Umraniyespor Menemen Belediye Spor
Umraniyespor
Menemen Belediye Spor
gb Inghilterra - National League Nord 1 2
15:00 AFC Telford Darlington 1883
AFC Telford
Darlington 1883
15:00 Farsley Hereford FC
Farsley
Hereford FC
15:00 Gloucester Southport
Gloucester
Southport
15:00 Alfreton Town Blyth Spartans
Alfreton Town
Blyth Spartans
15:00 Spennymoor Town Boston Utd
Spennymoor Town
Boston Utd
15:00 Kidderminster York
Kidderminster
York
15:00 Curzon Ashton Chester
Curzon Ashton
Chester
15:00 Gateshead Leamington
Gateshead
Leamington
15:00 Brackley Chorley
Brackley
Chorley
15:00 AFC Fylde Guiseley
AFC Fylde
Guiseley
15:00 Bradford P A Kettering
Bradford P A
Kettering
es Spagna - Tercera Gruppo 8 1 2
15:00 CD Colegios Diocesanos Numancia B
CD Colegios Diocesanos
Numancia B
15:15 At. Bembibre Atletico Astorga
At. Bembibre
Atletico Astorga
15:00 Salamanca B Ciudad Rodrigo CF
Salamanca B
Ciudad Rodrigo CF
es Spagna - Tercera Gruppo 18 1 2
15:30 CD Villacanas CD Manchego CR
CD Villacanas
CD Manchego CR
tr Turchia - 2.Lig Beya 1 2
10:00 Buca FK Akhisarspor
Buca FK
Akhisarspor
10:00 24 Erzincanspor Tarsus Idman Yurdu
24 Erzincanspor
Tarsus Idman Yurdu
10:00 Amedspor Kirsehir Belediyespor
Amedspor
Kirsehir Belediyespor
15:00 Kastamonuspor Utas Usakspor
Kastamonuspor
Utas Usakspor
10:00 1922 Konyaspor Isparta 32 Spor
1922 Konyaspor
Isparta 32 Spor
10:00 Pazarspor Nazilli Belediyespor
Pazarspor
Nazilli Belediyespor
10:00 Kirklarelispor Ankara Demirspor
Kirklarelispor
Ankara Demirspor
10:00 Sanliurfaspor Eskisehirspor
Sanliurfaspor
Eskisehirspor
tr Turchia - 2 Lig Kirmizi 1 2
10:00 Somaspor Adiyamanspor
Somaspor
Adiyamanspor
10:00 Corum Belediyespor Ergene Velimese Spor
Corum Belediyespor
Ergene Velimese Spor
10:00 Bodrum BLD Spor Diyarbakirspor
Bodrum BLD Spor
Diyarbakirspor
10:00 1461 Trabzon FK Inegolspor
1461 Trabzon FK
Inegolspor
10:00 Kahramanmarasspor Etimesgut Belediyespor
Kahramanmarasspor
Etimesgut Belediyespor
10:00 Ankaraspor Nigde Anadolu
Ankaraspor
Nigde Anadolu
10:00 Sivas Belediyespor Serik Belediyespor
Sivas Belediyespor
Serik Belediyespor
10:00 Bayburt Ozel Idare SK Turgutluspor
Bayburt Ozel Idare SK
Turgutluspor
10:00 Vanspor FK Afjet Afyonspor
Vanspor FK
Afjet Afyonspor
10:00 Sariyer Sakaryaspor
Sariyer
Sakaryaspor
ma Marocco - GNF 2 1 2
14:00 Tihad Casablanca Chabab Atlas Khénifra
Tihad Casablanca
Chabab Atlas Khénifra
14:00 Raja Beni Mellal Racing de Casablanca
Raja Beni Mellal
Racing de Casablanca
18:15 MAT Tetouan Stade Marocain Du Rabat
MAT Tetouan
Stade Marocain Du Rabat
gb Inghilterra - National League Sud 1 2
15:00 Dartford Hampton & Richmond
Dartford
Hampton & Richmond
15:00 Welling Oxford City
Welling
Oxford City
15:00 Tonbridge Angels Hemel Hempstead
Tonbridge Angels
Hemel Hempstead
15:00 Dorking Wanderers Ebbsfleet United
Dorking Wanderers
Ebbsfleet United
15:00 Hungerford Town Chelmsford
Hungerford Town
Chelmsford
15:00 Billericay Town Havant and W
Billericay Town
Havant and W
15:00 Braintree Town Slough
Braintree Town
Slough
15:00 Dulwich Concord Rangers
Dulwich
Concord Rangers
15:00 St Albans Maidstone Utd
St Albans
Maidstone Utd
15:00 Bath City Eastbourne Borough
Bath City
Eastbourne Borough
es Spagna - Tercera Gruppo 3 1 2
16:00 CD Colindres Barreda
CD Colindres
Barreda
15:00 UD Samano Siete Villas
UD Samano
Siete Villas
es Spagna - Tercera Gruppo 10 1 2
16:00 Sevilla C Los Barrios
Sevilla C
Los Barrios
cr Costa Rica - 1ª Divisione 1 2
23:00 Alajuelense AD Guanacasteca
Alajuelense
AD Guanacasteca
21:00 AD San Carlos Municipal Perez Zeledon
AD San Carlos
Municipal Perez Zeledon
20:00 AD Grecia ADR Jicaral
AD Grecia
ADR Jicaral
mx Messico - Campionato U20 1 2
15:00 Chivas Guadalajara U20 Queretaro U20
Chivas Guadalajara U20
Queretaro U20
15:00 Leon U20 Pachuca U20
Leon U20
Pachuca U20
15:00 Club America U20 Atlas U20
Club America U20
Atlas U20
15:00 Monterrey U20 Cruz Azul U20
Monterrey U20
Cruz Azul U20
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 1 2
10:00 Sile Yildizspor Yesilyurt
Sile Yildizspor
Yesilyurt
co Colombia - Primera B 1 2
20:00 Boca Juniors De Cali Atletico Cali FC
Boca Juniors De Cali
Atletico Cali FC
19:00 Fortaleza Atletico Huila
Fortaleza
Atletico Huila
n Irlanda del Nord - Premiership 1 2
15:00 Dungannon Swifts Portadown
Dungannon Swifts
Portadown
15:00 Ballymena Utd Warrenpoint Town
Ballymena Utd
Warrenpoint Town
15:00 Linfield Glenavon
Linfield
Glenavon
15:00 Coleraine Carrick Rangers
Coleraine
Carrick Rangers
es Spagna - Tercera Gruppo 15 1 2
15:00 CD Beti Onak CD Pamplona
CD Beti Onak
CD Pamplona
16:00 UDC Txantrea Subiza
UDC Txantrea
Subiza
15:00 Huarte CD Cantolagua
Huarte
CD Cantolagua
14:45 CD Cortes Beti Kozkor KE
CD Cortes
Beti Kozkor KE
15:00 Valle Egues Avance Ezcabarte
Valle Egues
Avance Ezcabarte
world Incontri tra nazionali 1 2
23:30 Canada Guatemala
Canada
Guatemala
cy Cipro - 1ª Divisione 1 2
15:00 AE Paphos Apollon Limassol
AE Paphos
Apollon Limassol
17:00 AEL Limassol Ethnikos Achnas
AEL Limassol
Ethnikos Achnas
il Israele - Premier League 1 2
17:50 Maccabi Haifa Hapoel Jerusalem FC
Maccabi Haifa
Hapoel Jerusalem FC
13:00 Hapoel Nof HaGalil Hapoel Haifa
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Haifa
15:20 Maccabi Tel Aviv Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya
16:00 Hapoel Hadera Hapoel Kiryat Shmona
Hapoel Hadera
Hapoel Kiryat Shmona
gr Grecia - Superleague 1 1 2
15:15 OFI Creta Panetolikos
OFI Creta
Panetolikos
17:30 Ionikos Panathinaikos
Ionikos
Panathinaikos
gb Galles - Championship South 1 2
14:00 Undy Athletic Taffs Well
Undy Athletic
Taffs Well
14:30 Briton Ferry Pontypridd Town
Briton Ferry
Pontypridd Town
14:00 Cwmbran Celtic Trefelin BGC
Cwmbran Celtic
Trefelin BGC
14:00 Llantwit Major Llanelli
Llantwit Major
Llanelli
pt Portugal Liga 3 1 2
19:30 UD Leiria Amora
UD Leiria
Amora
11:00 FC Felgueiras CF Canelas 2010
FC Felgueiras
CF Canelas 2010
15:00 Pevidem SC AD Fafe
Pevidem SC
AD Fafe
15:00 Sporting B CD Cova da Piedade
Sporting B
CD Cova da Piedade
15:00 Montalegre Braga B
Montalegre
Braga B
es Spain Primera Division RFEF Group 1 1 2
18:00 Valladolid B Tudelano
Valladolid B
Tudelano
18:00 Atletico Bilbao B Extremadura
Atletico Bilbao B
Extremadura
18:00 SD Logrones Racing Santander
SD Logrones
Racing Santander
16:00 Cultural Leonesa Real Unión
Cultural Leonesa
Real Unión
16:00 UD San Sebastian Reyes Celta de Vigo B
UD San Sebastian Reyes
Celta de Vigo B
es Spagna - Tercera Gruppo 14 1 2
18:00 EMD Aceuchal Jerez
EMD Aceuchal
Jerez
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo 1 1 2
10:00 Catalca Spor 1954 Kelkit Belediyespor
Catalca Spor
1954 Kelkit Belediyespor
gt Guatemala - Liga Nacional 1 2
21:00 Coban Imperial CSD Comunicaciones
Coban Imperial
CSD Comunicaciones
21:00 CSD Municipal Guastatoya
CSD Municipal
Guastatoya
es Spagna - Tercera Gruppo 16 1 2
17:30 CD Calahorra B Anguiano
CD Calahorra B
Anguiano
14:45 Rapid de Murillo Casalarreina CF
Rapid de Murillo
Casalarreina CF
al Albania - Campionato 1 2
12:45 Teuta Laci
Teuta
Laci
12:45 Partizani Tirana Kastrioti Krujë
Partizani Tirana
Kastrioti Krujë
gb Galles - Premier League 1 2
14:30 Newtown Haverfordwest County
Newtown
Haverfordwest County
14:30 Cardiff MU Bala Town
Cardiff MU
Bala Town
14:30 Barry Town Flint Town Utd
Barry Town
Flint Town Utd
es Spain Primera Division RFEF Group 2 1 2
18:00 Barcellona B UCAM Murcia CF
Barcellona B
UCAM Murcia CF
16:00 UE Cornella San Fernando CD
UE Cornella
San Fernando CD
16:00 Alcoyano Real Madrid Castilla
Alcoyano
Real Madrid Castilla
16:00 Albacete Sabadell
Albacete
Sabadell
18:00 FC Andorra UE Costa Brava
FC Andorra
UE Costa Brava
cy Cipro - 2ª Divisione 1 2
12:30 Asil Lysis Akritas Chlorakas
Asil Lysis
Akritas Chlorakas
12:30 Enosis Paralimni Nea Salamis Famagusta
Enosis Paralimni
Nea Salamis Famagusta
12:30 Alki Oroklinis Othellos Athienou
Alki Oroklinis
Othellos Athienou
12:30 Onisilos Sotira Ermis Aradippou
Onisilos Sotira
Ermis Aradippou
gb Galles - Championship North 1 2
14:30 Conwy Borough FC Prestatyn Town
Conwy Borough FC
Prestatyn Town
14:30 Llanidloes Town Colwyn Bay
Llanidloes Town
Colwyn Bay