https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
3
1
MFK Zemplin Michalovce FC Tatran Presov
MFK Zemplin Michalovce
FC Tatran Presov
12:00
TP
1
1
FC Köln II Rot-Weiss Koblenz
FC Köln II
Rot-Weiss Koblenz
11:00
TP
8
3
FK Austria Vienna ASK Elektra
FK Austria Vienna
ASK Elektra
11:00
TP
0
2
Kolding IF Sonderjyske
Kolding IF
Sonderjyske
10:00
TP
2
0
SK Lisen STK Samorin
SK Lisen
STK Samorin
10:00
TP
4
2
Radunia Stezyca Jaguar Gdansk
Radunia Stezyca
Jaguar Gdansk
10:00
TP
1
2
Rekord Bielsko-Biala GKS Katowice
Rekord Bielsko-Biala
GKS Katowice
10:00
TP
1
1
Rapid Vienna II SV Stripfing/Weiden
Rapid Vienna II
SV Stripfing/Weiden
10:00
TP
3
2
NK Rudes NK Jarun
NK Rudes
NK Jarun
11:00
TP
2
2
NK Domzale Budafoki MTE
NK Domzale
Budafoki MTE
10:00
TP
2
0
Toledo CD Mostoles URJC
Toledo
CD Mostoles URJC
11:00
TP
1
2
Zilina FK Zeleziarne Podbrezova
Zilina
FK Zeleziarne Podbrezova
10:00
TP
2
2
Zaglebie Sosnowiec CWKS Resovia Rzeszów
Zaglebie Sosnowiec
CWKS Resovia Rzeszów
12:00
TP
0
4
Stal Rzeszow Termalica BB Nieciecza
Stal Rzeszow
Termalica BB Nieciecza
11:40
TP
1
0
Istra 1961 ACS Foresta Suceava
Istra 1961
ACS Foresta Suceava
10:00
TP
3
0
Shakhter Soligorsk Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr
10:30
TP
4
2
FK Teplice B Sokol Hostoun
FK Teplice B
Sokol Hostoun
10:00
TP
2
0
Ceske Budejovice FK Pribram
Ceske Budejovice
FK Pribram
10:00
TP
3
3
Brno FC Fastav Zlín
Brno
FC Fastav Zlín
10:00
TP
5
0
Spartak Varna Chernomorets Burgas
Spartak Varna
Chernomorets Burgas
12:00
TP
5
2
Gyori Eto Szolnoki Mav FC
Gyori Eto
Szolnoki Mav FC
12:00
TP
1
3
MFK Karvina FK Tatran Liptovsky Mikulas
MFK Karvina
FK Tatran Liptovsky Mikulas
12:00
TP
2
2
JK Nomme Kalju Tallinna JK Legion
JK Nomme Kalju
Tallinna JK Legion
12:30
TP
1
1
SK Sered KFC Komarno
SK Sered
KFC Komarno
10:04
TP
3
4
UD Alzira CFR Cluj
UD Alzira
CFR Cluj
10:03
TP
2
1
Kazincbarcikai BSC Diosgyori VTK II
Kazincbarcikai BSC
Diosgyori VTK II
10:00
TP
5
1
Piast Gliwice LKS Goczalkowice Zdroj
Piast Gliwice
LKS Goczalkowice Zdroj
10:00
TP
10
0
Schalke II ASC 09 Dortmund
Schalke II
ASC 09 Dortmund
10:00
TP
0
0
CS Mioveni FCSB
CS Mioveni
FCSB
10:00
TP
4
0
Slavoj Trebisov Spisska Nova Ves
Slavoj Trebisov
Spisska Nova Ves
10:00
TP
2
2
SC Sopron Papai Perutz
SC Sopron
Papai Perutz
10:00
TP
1
1
Losanna Sports Stade Lausanne-Ouchy
Losanna Sports
Stade Lausanne-Ouchy
10:00
TP
11:00 Gornik Polkowice Miedz Legnica
Gornik Polkowice
Miedz Legnica
A
10:00 Hutnik Krakow Garbarnia Krakow
Hutnik Krakow
Garbarnia Krakow
D
1
0
FC Dabas Budaorsi SC
FC Dabas
Budaorsi SC
10:00
TP
4
0
Frohnauer SC Blau-Weiss 90 Berlin
Frohnauer SC
Blau-Weiss 90 Berlin
10:00
TP
3
1
MFK Ruzomberok Namestovo
MFK Ruzomberok
Namestovo
10:00
TP
4
0
MTE 1904 Komarom VSE
MTE 1904
Komarom VSE
10:00
TP
2
3
Polonia Bytom Skra Czestochowa
Polonia Bytom
Skra Czestochowa
10:00
TP
17:30 JK Viljandi Tulevik Paide Linnameeskond
JK Viljandi Tulevik
Paide Linnameeskond
D
2
2
Eldense UCAM Murcia CF
Eldense
UCAM Murcia CF
10:00
TP
0
5
SpVg Hagen TSG Sprockhovel
SpVg Hagen
TSG Sprockhovel
15:00
TP
2
0
Legia Varsavia Botev Plovdiv
Legia Varsavia
Botev Plovdiv
12:00
TP
2
2
Zaglebie Sosnowiec Resovia Rzeszow
Zaglebie Sosnowiec
Resovia Rzeszow
12:00
TP
3
1
VfR Krefeld-Fischeln TuRU Düsseldorf
VfR Krefeld-Fischeln
TuRU Düsseldorf
14:33
TP
3
0
NK Osijek Olimpija Ljubljana
NK Osijek
Olimpija Ljubljana
13:00
TP
2
0
MFK Ruzomberok Dukla Banska Bystrica
MFK Ruzomberok
Dukla Banska Bystrica
13:00
TP
0
2
Sturm Graz MOL Fehervar FC
Sturm Graz
MOL Fehervar FC
13:30
TP
3
0
HNK Rijeka NK Bravo
HNK Rijeka
NK Bravo
13:30
TP
5
2
Young Boys Grasshoppers
Young Boys
Grasshoppers
12:00
TP
0
0
Isloch Dnepr Mogilev
Isloch
Dnepr Mogilev
13:31
TP
0
2
HNK Sibenik FK Zarkovo
HNK Sibenik
FK Zarkovo
13:43
TP
9:00 Opava Sigma Olomouc B
Opava
Sigma Olomouc B
D
5
1
Dunajska Streda FC Petrzalka Akademia
Dunajska Streda
FC Petrzalka Akademia
9:00
TP
2
2
Benatky Nad Jizerou Zenit Caslav
Benatky Nad Jizerou
Zenit Caslav
9:00
TP
4
2
Lech Poznan Banik Ostrava
Lech Poznan
Banik Ostrava
14:00
TP
2
3
Duren FC Wegberg-Beeck
Duren
FC Wegberg-Beeck
14:00
TP
1
0
Energetik-BGU Minsk FC Minsk
Energetik-BGU Minsk
FC Minsk
8:00
TP
14:00 Sturm Graz II Usv Mettersdorf
Sturm Graz II
Usv Mettersdorf
D
1
4
SCR Altach San Gallo
SCR Altach
San Gallo
14:00
TP
3
1
Gedania Gdansk GKS Przodkowo
Gedania Gdansk
GKS Przodkowo
13:00
TP
0
1
Lucerna Winterthur
Lucerna
Winterthur
13:30
TP
3
0
Hradec Kralove MFK Chrudim
Hradec Kralove
MFK Chrudim
9:00
TP
1
0
Viktoria Plzen FK Usti nad Labem
Viktoria Plzen
FK Usti nad Labem
9:30
TP
4
3
SC Znojmo Viktoria Otrokovice
SC Znojmo
Viktoria Otrokovice
9:15
TP
4
3
FC Kray Bergisch Gladbach 09
FC Kray
Bergisch Gladbach 09
13:00
TP
3
0
Lugano Vaduz
Lugano
Vaduz
13:00
TP
1
5
Hanacka Slavia Kromeriz Slovacko
Hanacka Slavia Kromeriz
Slovacko
9:30
TP
5
0
AC Horsens Aarhus Fremad
AC Horsens
Aarhus Fremad
9:30
TP
1
1
Ried SK Vorwärts Steyr
Ried
SK Vorwärts Steyr
13:00
TP
1
0
Warta Poznan Arka Gdynia
Warta Poznan
Arka Gdynia
12:00
TP
5
1
NK Dubrava Zagabria NK Lukavec
NK Dubrava Zagabria
NK Lukavec
9:30
TP
1
3
Neuchatel Xamax Thun
Neuchatel Xamax
Thun
13:00
TP
4
2
VfB Homberg SV Straelen
VfB Homberg
SV Straelen
13:00
TP
0
2
Banik Sokolov Banik Most-Sous
Banik Sokolov
Banik Most-Sous
9:30
TP
it Italia - Serie A
0
3
Salernitana Lazio
Salernitana
Lazio
17:00
TP
2
0
Juventus Udinese
Juventus
Udinese
19:45
TP
1
2
Sampdoria Torino
Sampdoria
Torino
14:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
1
1
Adana Demirspor U19 Kayserispor U19
Adana Demirspor U19
Kayserispor U19
8:00
TP
2
1
Fatih Karagumruk U19 Caykur Rizespor U19
Fatih Karagumruk U19
Caykur Rizespor U19
9:00
TP
2
2
Sivasspor U19 Trabzonspor U19
Sivasspor U19
Trabzonspor U19
9:00
TP
2
0
Kocaelispor U19 Ankaragucu U19
Kocaelispor U19
Ankaragucu U19
9:00
TP
1
0
Denizlispor U19 Manisa FK U19
Denizlispor U19
Manisa FK U19
9:00
TP
4
3
Istanbulspor U19 Umraniyespor U19
Istanbulspor U19
Umraniyespor U19
9:00
TP
11:00 Istanbul Basaksehir U19 Konyaspor U19
Istanbul Basaksehir U19
Konyaspor U19
RV
3
2
Antalyaspor U19 Fenerbahce U19
Antalyaspor U19
Fenerbahce U19
11:00
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
1
2
CSD Camara Lobos Maritimo B
CSD Camara Lobos
Maritimo B
16:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
2
2
Aston Villa Manchester United
Aston Villa
Manchester United
17:30
TP
3
1
Wolverhampton Southampton
Wolverhampton
Southampton
15:00
TP
1
0
Manchester City Chelsea
Manchester City
Chelsea
12:30
TP
2
1
Norwich Everton
Norwich
Everton
15:00
TP
1
1
Newcastle Watford
Newcastle
Watford
15:00
TP
15:00 Burnley Leicester
Burnley
Leicester
RV
br Brasile - Incontri
2
0
Coruripe Murici
Coruripe
Murici
23:00
TP
1
3
Zumbi EC CRB
Zumbi EC
CRB
18:00
TP
gb Inghilterra - Championship
3
2
Luton Bournemouth
Luton
Bournemouth
12:30
TP
0
1
Cardiff Blackburn
Cardiff
Blackburn
12:30
TP
2
1
Middlesbrough Reading
Middlesbrough
Reading
15:00
TP
0
1
Millwall Nottingham Forest
Millwall
Nottingham Forest
15:00
TP
15:00 Barnsley Blackpool
Barnsley
Blackpool
RV
2
0
Derby Sheffield United
Derby
Sheffield United
15:00
TP
6
2
Fulham Bristol City
Fulham
Bristol City
15:00
TP
1
1
Huddersfield Swansea
Huddersfield
Swansea
15:00
TP
1
4
Peterborough Coventry
Peterborough
Coventry
15:00
TP
1
1
Preston Birmingham
Preston
Birmingham
15:00
TP
1
0
QPR West Brom
QPR
West Brom
15:00
TP
gb Inghilterra - League 1
1
1
Accrington Stanley Sunderland
Accrington Stanley
Sunderland
15:00
TP
4
2
Sheffield Wednesday Plymouth
Sheffield Wednesday
Plymouth
15:00
TP
0
0
AFC Wimbledon Morecambe
AFC Wimbledon
Morecambe
15:00
TP
1
2
Portsmouth Milton Keynes Dons
Portsmouth
Milton Keynes Dons
15:00
TP
2
0
Bolton Ipswich
Bolton
Ipswich
15:00
TP
1
3
Gillingham Burton Albion
Gillingham
Burton Albion
15:00
TP
1
1
Cheltenham Charlton
Cheltenham
Charlton
15:00
TP
2
0
Wycombe Oxford Utd
Wycombe
Oxford Utd
15:00
TP
0
0
Crewe Shrewsbury
Crewe
Shrewsbury
15:00
TP
1
2
Doncaster Wigan
Doncaster
Wigan
15:00
TP
0
1
Lincoln City Cambridge Utd
Lincoln City
Cambridge Utd
15:00
TP
1
0
Fleetwood Town Rotherham
Fleetwood Town
Rotherham
15:00
TP
gb Inghilterra - National League
2
1
Wealdstone Dover
Wealdstone
Dover
15:00
TP
1
4
Barnet Chesterfield
Barnet
Chesterfield
15:00
TP
2
0
Grimsby Altrincham
Grimsby
Altrincham
15:00
TP
gb Inghilterra - League 2
4
0
Newport County Harrogate Town
Newport County
Harrogate Town
12:30
TP
2
0
Tranmere Rochdale
Tranmere
Rochdale
15:00
TP
3
3
Stevenage Sutton Utd
Stevenage
Sutton Utd
15:00
TP
1
3
Port Vale Swindon
Port Vale
Swindon
15:00
TP
15:00 Oldham Leyton Orient
Oldham
Leyton Orient
RV
1
1
Northampton Forest Green
Northampton
Forest Green
15:00
TP
2
0
Mansfield Walsall
Mansfield
Walsall
15:00
TP
2
0
Exeter Scunthorpe
Exeter
Scunthorpe
15:00
TP
0
2
Colchester Barrow
Colchester
Barrow
15:00
TP
1
1
Carlisle Crawley Town
Carlisle
Crawley Town
15:00
TP
2
0
Bristol Rovers Hartlepool
Bristol Rovers
Hartlepool
15:00
TP
2
1
Bradford Salford City
Bradford
Salford City
15:00
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
0
1
Witton Albion Matlock Town
Witton Albion
Matlock Town
15:00
TP
0
2
Whitby Atherton Collieries
Whitby
Atherton Collieries
15:00
TP
0
0
Bamber Bridge FC United of Manchester
Bamber Bridge
FC United of Manchester
15:00
TP
0
0
Stafford Rangers Hyde Utd
Stafford Rangers
Hyde Utd
15:00
TP
15:00 Nantwich Town Mickleover Sports
Nantwich Town
Mickleover Sports
RV
1
0
Gainsborough Basford Utd
Gainsborough
Basford Utd
15:00
TP
3
3
Buxton Warrington Town
Buxton
Warrington Town
15:00
TP
15:00 Grantham Ashton Utd
Grantham
Ashton Utd
RV
0
1
Stalybridge Scarborough Athletic
Stalybridge
Scarborough Athletic
15:00
TP
15:00 Lancaster City Morpeth Town
Lancaster City
Morpeth Town
RV
2
0
South Shields Radcliffe FC
South Shields
Radcliffe FC
15:00
TP
dz Algeria - 1ª Divisione
0
0
NA Hussein Dey ES Setif
NA Hussein Dey
ES Setif
14:00
TP
3
1
HB Chelghoum Laid WA Tlemcen
HB Chelghoum Laid
WA Tlemcen
13:30
TP
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie
2
0
ADO Den Haag Top Oss
ADO Den Haag
Top Oss
15:30
TP
fr Francia - Campionato U19
15:00 Strasbourg U19 Auxerre U19
Strasbourg U19
Auxerre U19
RV
2
1
Nantes U19 Rennes U19
Nantes U19
Rennes U19
13:30
TP
it Italia - Serie B
13:00 Parma Crotone
Parma
Crotone
RV
2
0
Cremonese Como
Cremonese
Como
13:00
TP
0
2
Reggina Brescia
Reggina
Brescia
13:00
TP
13:00 Cittadella Cosenza
Cittadella
Cosenza
RV
1
3
Pisa Frosinone
Pisa
Frosinone
15:15
TP
tr Turchia - Super Lig
1
1
Sivasspor Trabzonspor
Sivasspor
Trabzonspor
13:00
TP
2
0
Fatih Karagumruk Caykur Rizespor
Fatih Karagumruk
Caykur Rizespor
13:00
TP
16:00 Istanbul Basaksehir Konyaspor
Istanbul Basaksehir
Konyaspor
RV
1
1
Antalyaspor Fenerbahce
Antalyaspor
Fenerbahce
16:00
TP
1
1
Adana Demirspor Kayserispor
Adana Demirspor
Kayserispor
10:30
TP
fr Francia - Ligue 1
2
0
Paris Saint Germain Brest
Paris Saint Germain
Brest
20:00
TP
1
2
St Etienne Lens
St Etienne
Lens
16:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 11
0
3
Collerense Llosetense
Collerense
Llosetense
16:45
TP
2
0
Manacor CF San Rafael
Manacor
CF San Rafael
15:30
TP
16:00 CE Campos PE Sant Jordi
CE Campos
PE Sant Jordi
A
1
0
Felanitx Rotlet Molinar
Felanitx
Rotlet Molinar
15:30
TP
dz Algeria - Campionato Primavera
3
2
USM Alger U21 MC Algeri U21
USM Alger U21
MC Algeri U21
13:00
TP
13:00 JS Kabylie U21 NC Magra U21
JS Kabylie U21
NC Magra U21
D
0
3
ASO Chlef U21 CR Belouizdad U21
ASO Chlef U21
CR Belouizdad U21
13:00
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
15:00 Chesham Tiverton Town
Chesham
Tiverton Town
RV
1
0
Hartley Wintney Merthyr Town
Hartley Wintney
Merthyr Town
15:00
TP
0
4
Swindon Supermarine Hayes & Yeading
Swindon Supermarine
Hayes & Yeading
15:00
TP
2
1
Poole Town Gosport Borough
Poole Town
Gosport Borough
15:00
TP
0
2
Hendon Truro City
Hendon
Truro City
15:00
TP
2
0
Beaconsfield Dorchester
Beaconsfield
Dorchester
15:00
TP
1
3
Salisbury FC Met Police
Salisbury FC
Met Police
15:00
TP
2
1
Yate Town Harrow Borough
Yate Town
Harrow Borough
15:00
TP
3
0
Weston Super Mare Kings Langley
Weston Super Mare
Kings Langley
15:00
TP
3
1
Taunton Town Wimborne Town
Taunton Town
Wimborne Town
15:00
TP
0
0
Walton Casuals Farnborough
Walton Casuals
Farnborough
15:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
1
1
Boavista Gil Vicente
Boavista
Gil Vicente
15:30
TP
0
1
Braga Maritimo
Braga
Maritimo
18:00
TP
1
1
Benfica Moreirense
Benfica
Moreirense
18:00
TP
20:30 Estoril FC Arouca
Estoril
FC Arouca
RV
gb Inghilterra - Isthmian Premier Division
4
0
Worthing Leatherhead
Worthing
Leatherhead
15:00
TP
0
0
Haringey Borough Enfield Town
Haringey Borough
Enfield Town
15:00
TP
3
0
Lewes Merstham
Lewes
Merstham
15:00
TP
0
3
Margate AFC Hornchurch
Margate
AFC Hornchurch
15:00
TP
5
0
Bishop's Stortford Brightlingsea Regent
Bishop's Stortford
Brightlingsea Regent
15:00
TP
1
2
Cray Wanderers Corinthian Casuals
Cray Wanderers
Corinthian Casuals
15:00
TP
2
2
Bognor Regis Town Horsham
Bognor Regis Town
Horsham
15:00
TP
2
0
Kingstonian Wingate & Finchley
Kingstonian
Wingate & Finchley
15:00
TP
0
1
Bowers Pitsea Carshalton Ath
Bowers Pitsea
Carshalton Ath
15:00
TP
eg Egitto - 2ª Divisione
12:30 Fayoum FC Asyut Petroleum
Fayoum FC
Asyut Petroleum
D
2
1
El Alominiom Bani Sweef
El Alominiom
Bani Sweef
12:30
TP
1
0
El Alameen Aswan FC
El Alameen
Aswan FC
12:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 7
4
1
CD Paracuellos Antamira Villaviciosa Odon
CD Paracuellos Antamira
Villaviciosa Odon
15:00
TP
ng Nigeria - Premier League
2
0
Akwa United Katsina Utd
Akwa United
Katsina Utd
13:00
TP
ke Kenya - Premier League
3
1
Kariobangi Sharks AFC Leopards
Kariobangi Sharks
AFC Leopards
12:00
TP
1
2
Mathare United Kenya Police FC
Mathare United
Kenya Police FC
12:00
TP
gr Grecia - Superleague 2
0
0
Irodotos Panathinaikos B
Irodotos
Panathinaikos B
12:45
TP
12:45 Rhodes AEK Atene B
Rhodes
AEK Atene B
RV
2
2
Olympiakos B Kavala
Olympiakos B
Kavala
12:45
TP
15:00 Iraklis 1908 FC Xanthi
Iraklis 1908 FC
Xanthi
RV
de Germania - Lega 3
13:00 Hallescher FC SV Turkgucu Ataspor
Hallescher FC
SV Turkgucu Ataspor
RV
2
1
VfL Osnabruck Saarbrucken
VfL Osnabruck
Saarbrucken
13:00
TP
3
2
Monaco 1860 Wehen SV
Monaco 1860
Wehen SV
13:00
TP
4
0
Kaiserslautern SV Meppen
Kaiserslautern
SV Meppen
13:00
TP
13:00 Zwickau FC Viktoria Köln
Zwickau
FC Viktoria Köln
RV
2
3
Freiburg II Magdeburg
Freiburg II
Magdeburg
13:00
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League Central
2
0
Banbury AFC Rushden & Diamonds
Banbury
AFC Rushden & Diamonds
15:00
TP
2
2
Barwell Peterborough Sports
Barwell
Peterborough Sports
15:00
TP
4
0
Coalville Tamworth
Coalville
Tamworth
15:00
TP
1
2
Royston Town Leiston
Royston Town
Leiston
15:00
TP
0
0
Nuneaton Rushall Olympic
Nuneaton
Rushall Olympic
15:00
TP
0
2
Bromsgrove Alvechurch
Bromsgrove
Alvechurch
15:00
TP
4
0
Hitchin St Ives Town
Hitchin
St Ives Town
15:00
TP
1
1
Lowestoft Town Biggleswade Town
Lowestoft Town
Biggleswade Town
15:00
TP
3
0
Redditch Stratford Town
Redditch
Stratford Town
15:00
TP
gh Ghana - Premier League
0
0
Berekum Chelsea Asante Kotoko
Berekum Chelsea
Asante Kotoko
15:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
0
0
San Ignacio SD Beasain
San Ignacio
SD Beasain
15:00
TP
3
0
Leioa Aurrera Ondarroa
Leioa
Aurrera Ondarroa
16:00
TP
0
0
Amurrio Lagun Onak
Amurrio
Lagun Onak
16:00
TP
2
0
CD Anaitasuna Beti Gazte
CD Anaitasuna
Beti Gazte
15:30
TP
0
3
Tolosa Alaves B
Tolosa
Alaves B
15:30
TP
0
0
Pasaia KE SD Deusto
Pasaia KE
SD Deusto
15:30
TP
17:00 Barakaldo CD Vitoria
Barakaldo
CD Vitoria
RV
15:15 Urduliz FT Portugalete
Urduliz FT
Portugalete
RV
0
1
Cultural de Durango Basconia
Cultural de Durango
Basconia
16:00
TP
1
1
Uritarra Santutxu
Uritarra
Santutxu
17:00
TP
zm Zambia - Super League
1
0
Indeni FC Chambishi FC
Indeni FC
Chambishi FC
11:00
TP
2
1
Prison Leopards FC Buildcon FC
Prison Leopards FC
Buildcon FC
13:00
TP
1
1
Nkana FC Zanaco FC
Nkana FC
Zanaco FC
13:00
TP
2
0
Konkola Blades Lusaka Dynamos
Konkola Blades
Lusaka Dynamos
13:00
TP
2
2
Kafue Celtic Forest Rangers
Kafue Celtic
Forest Rangers
13:00
TP
0
5
Kansanshi Dynamos Red Arrows FC
Kansanshi Dynamos
Red Arrows FC
13:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
1
1
Liverpool U23 Everton U23
Liverpool U23
Everton U23
14:00
TP
3
1
Man City U23 Man Utd U23
Man City U23
Man Utd U23
19:30
TP
pt Portogallo - Campionato U19
1
2
Academica Coimbra SF U19 Estoril U19
Academica Coimbra SF U19
Estoril U19
15:00
TP
2
0
Benfica U19 Alverca U19
Benfica U19
Alverca U19
15:00
TP
1
3
Braga U19 Vizela U19
Braga U19
Vizela U19
15:00
TP
1
2
Sertanense U19 AC Marinhense U19
Sertanense U19
AC Marinhense U19
15:00
TP
2
3
Merelinense U19 Nogueirense U19
Merelinense U19
Nogueirense U19
15:00
TP
1
3
Alcanenense U19 Loures U19
Alcanenense U19
Loures U19
15:00
TP
5
0
Padroense U19 Sousense U19
Padroense U19
Sousense U19
15:00
TP
0
0
Barroselas U19 Trofense U19
Barroselas U19
Trofense U19
15:00
TP
0
1
Vilafranquense U19 Vitoria Setubal U19
Vilafranquense U19
Vitoria Setubal U19
15:00
TP
0
4
Freamunde U19 Amarante U19
Freamunde U19
Amarante U19
15:00
TP
1
1
Sacavenense U19 União Leiria U19
Sacavenense U19
União Leiria U19
15:00
TP
3
1
Tondela U19 Leixoes U19
Tondela U19
Leixoes U19
15:00
TP
0
1
CD Nacional Funchal U19 Amora FC U19
CD Nacional Funchal U19
Amora FC U19
15:00
TP
2
0
Rio Ave U19 UD Oliveirense U19
Rio Ave U19
UD Oliveirense U19
15:00
TP
0
2
Feirense U19 Guimaraes U19
Feirense U19
Guimaraes U19
15:00
TP
2
3
FC Porto U19 Pacos Ferreira U19
FC Porto U19
Pacos Ferreira U19
15:00
TP
1
3
Famalicao U19 Gil Vicente U19
Famalicao U19
Gil Vicente U19
15:00
TP
0
3
Belenenses U19 Sporting U19
Belenenses U19
Sporting U19
15:00
TP
ao Angola Girabola
0
3
FC Bravos do Maquis Recreativo do Libolo
FC Bravos do Maquis
Recreativo do Libolo
14:00
TP
0
0
Sagrada Esperanca Primeiro de Agosto
Sagrada Esperanca
Primeiro de Agosto
14:00
TP
fr Francia - Ligue 2
1
1
Tolosa Pau
Tolosa
Pau
18:00
TP
2
1
Nancy SC Bastia
Nancy
SC Bastia
18:00
TP
0
0
Guingamp Grenoble
Guingamp
Grenoble
18:00
TP
3
2
Sochaux Caen
Sochaux
Caen
19:00
TP
0
2
Rodez Aveyron Digione
Rodez Aveyron
Digione
18:00
TP
16:00 Nimes Valenciennes
Nimes
Valenciennes
RV
16:00 Niort Dunkerque
Niort
Dunkerque
RV
16:00 US Quevilly Amiens
US Quevilly
Amiens
RV
16:00 Ajaccio Auxerre
Ajaccio
Auxerre
RV
it Italia - Campionato Primavera 1
10:00 Pescara U19 Cagliari U19
Pescara U19
Cagliari U19
RV
10:00 Bologna U19 Hellas Verona U19
Bologna U19
Hellas Verona U19
RV
12:00 Milan U19 Inter U19
Milan U19
Inter U19
RV
es Spagna - Tercera Gruppo 2
2
2
Luarca CF Urraca CF
Luarca CF
Urraca CF
15:30
TP
0
0
El San Martín Praviano
El San Martín
Praviano
14:45
TP
14:45 Lealtad Gijon Industrial
Lealtad
Gijon Industrial
RV
0
0
CD Roces Real Oviedo B
CD Roces
Real Oviedo B
19:00
TP
1
2
UP Langreo B Mosconia
UP Langreo B
Mosconia
15:00
TP
1
2
Tuilla Real Titanico Laviana
Tuilla
Real Titanico Laviana
15:00
TP
br Brasile - Copa Sao Paulo de Futebol giovanile
0
1
Juventus SP U20 Canaa EC U20
Juventus SP U20
Canaa EC U20
14:00
TP
1
2
Corinthians U20 Resende RJ U20
Corinthians U20
Resende RJ U20
0:45
TP
4
5
GO Audax U20 Vasco da Gama U20
GO Audax U20
Vasco da Gama U20
20:15
TP
2
0
Oeste U20 Flamengo U20
Oeste U20
Flamengo U20
22:30
TP
5
3
Internacional U20 Portuguesa Desportos U20
Internacional U20
Portuguesa Desportos U20
18:00
TP
0
3
Atletico Goianiense U20 Palmeiras U20
Atletico Goianiense U20
Palmeiras U20
14:00
TP
0
2
Retro FC Brasil U20 Cruzeiro U20
Retro FC Brasil U20
Cruzeiro U20
22:00
TP
6
5
Desportivo Brasil U20 IAPE U20
Desportivo Brasil U20
IAPE U20
18:00
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie
0
2
Go Ahead Eagles RKC
Go Ahead Eagles
RKC
20:00
TP
2
0
Twente Heerenveen
Twente
Heerenveen
19:00
TP
0
0
NEC Heracles
NEC
Heracles
17:45
TP
0
1
Feyenoord Vitesse
Feyenoord
Vitesse
19:00
TP
sa Arabia Saudita - Premier League
1
2
Al Taee Damac FC
Al Taee
Damac FC
12:40
TP
4
0
Al-Nassr Riyadh Al Faisaly Harmah
Al-Nassr Riyadh
Al Faisaly Harmah
15:05
TP
1
0
Al Ahli Jeddah Al Hazm
Al Ahli Jeddah
Al Hazm
17:00
TP
3
2
Al Hilal Riyadh Al Taawon Buraidah
Al Hilal Riyadh
Al Taawon Buraidah
17:00
TP
be Belgio - Prima divisione A
17:30 Zulte-Waregem KV Oostende
Zulte-Waregem
KV Oostende
RV
0
2
Seraing United Union Saint Gilloise
Seraing United
Union Saint Gilloise
17:30
TP
2
0
Club Bruges Sint-Truidense
Club Bruges
Sint-Truidense
19:45
TP
15:15 OH Leuven KV Mechelen
OH Leuven
KV Mechelen
RV
tz Tanzania - Premier League
3
3
Biashara United Mara Kagera Sugar
Biashara United Mara
Kagera Sugar
13:00
TP
1
1
Dodoma Jiji FC Geita Gold
Dodoma Jiji FC
Geita Gold
16:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 12
0
4
Las Zocas CD Marino
Las Zocas
CD Marino
18:00
TP
0
1
Union Viera CF Tenerife B
Union Viera CF
Tenerife B
11:00
TP
2
2
Arucas CF CD Atletico Paso
Arucas CF
CD Atletico Paso
11:30
TP
13:00 Tenisca UD Gran Tarajal ST
Tenisca
UD Gran Tarajal ST
A
rw Rwanda - National League
13:00 Mukura Etincelles
Mukura
Etincelles
RV
0
0
Rayon Sports FC Musanze FC
Rayon Sports FC
Musanze FC
13:00
TP
0
1
Etincelles Marines FC
Etincelles
Marines FC
13:00
TP
0
0
Espoir FC Etoile de L'Est
Espoir FC
Etoile de L'Est
13:00
TP
1
2
AS Kigali Rutsiro FC
AS Kigali
Rutsiro FC
10:30
TP
13:00 Marines FC SC Kiyovu
Marines FC
SC Kiyovu
RV
13:00 APR FC Police FC
APR FC
Police FC
RV
de Germania - Bundesliga
0
4
Colonia Bayern Monaco
Colonia
Bayern Monaco
14:30
TP
1
0
Mainz Bochum
Mainz
Bochum
14:30
TP
0
2
VfB Stoccarda RB Lipsia
VfB Stoccarda
RB Lipsia
14:30
TP
2
1
Union Berlino TSG Hoffenheim
Union Berlino
TSG Hoffenheim
14:30
TP
0
0
Wolfsburg Hertha Berlino
Wolfsburg
Hertha Berlino
14:30
TP
1
2
Borussia M'gladbach Bayer Leverkusen
Borussia M'gladbach
Bayer Leverkusen
17:30
TP
de Germania - Bundesliga II
2
2
St Pauli Erzgebirge Aue
St Pauli
Erzgebirge Aue
12:30
TP
3
0
Werder Brema Fortuna Dusseldorf
Werder Brema
Fortuna Dusseldorf
12:30
TP
1
2
Norimberga Paderborn
Norimberga
Paderborn
12:30
TP
2
2
Darmstadt Karlsruhe
Darmstadt
Karlsruhe
19:30
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
4
3
Penafiel Vilafranquense
Penafiel
Vilafranquense
15:30
TP
0
1
Casa Pia Academico Viseu
Casa Pia
Academico Viseu
11:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 1
0
0
Deportivo La Coruna B CF Noia
Deportivo La Coruna B
CF Noia
16:00
TP
2
1
CD Choco Polvorin
CD Choco
Polvorin
16:00
TP
15:30 Ourense Viveiro CF
Ourense
Viveiro CF
RV
2
1
Somozas Atletico Arnoia
Somozas
Atletico Arnoia
16:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 6
15:00 Hercules II Villajoyosa
Hercules II
Villajoyosa
A
1
1
Athletic Torrellano Atletico Saguntino
Athletic Torrellano
Atletico Saguntino
15:00
TP
0
3
Torrent C.F. CD Roda
Torrent C.F.
CD Roda
16:00
TP
4
1
Villarreal C Silla CF
Villarreal C
Silla CF
16:30
TP
2
1
Acero Callosa Deportiva CF
Acero
Callosa Deportiva CF
17:00
TP
tr Turchia - 1 Lig
1
0
Istanbulspor Umraniyespor
Istanbulspor
Umraniyespor
13:00
TP
1
2
Kocaelispor Ankaragucu
Kocaelispor
Ankaragucu
16:00
TP
0
1
Denizlispor Manisa BBSK
Denizlispor
Manisa BBSK
10:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 17
3
1
Utebo CD Cuarte
Utebo
CD Cuarte
15:30
TP
gb Inghilterra - National League Nord
0
2
Hereford FC Gateshead
Hereford FC
Gateshead
15:00
TP
3
0
Kettering Curzon Ashton
Kettering
Curzon Ashton
15:00
TP
2
0
Blyth Spartans Gloucester
Blyth Spartans
Gloucester
15:00
TP
0
1
Darlington 1883 Kidderminster
Darlington 1883
Kidderminster
15:00
TP
15:00 Chorley Spennymoor Town
Chorley
Spennymoor Town
RV
15:00 Boston Utd Farsley
Boston Utd
Farsley
RV
15:00 Guiseley Alfreton Town
Guiseley
Alfreton Town
RV
15:00 Chester Brackley
Chester
Brackley
RV
15:00 Southport Bradford P A
Southport
Bradford P A
RV
0
2
Leamington AFC Fylde
Leamington
AFC Fylde
15:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 8
2
1
Atletico Astorga CF Palencia
Atletico Astorga
CF Palencia
15:00
TP
0
2
Ciudad Rodrigo CF At. Bembibre
Ciudad Rodrigo CF
At. Bembibre
16:15
TP
2
0
CD Mirandes II SD Almazán
CD Mirandes II
SD Almazán
14:30
TP
15:00 UD Santa Marta CD Colegios Diocesanos
UD Santa Marta
CD Colegios Diocesanos
A
ie Irlanda - Leinster Senior League
4
4
Dunboyne AFC Enniskerry FC
Dunboyne AFC