https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
4
3
Montebelluna Delta Rovigo
Montebelluna
Delta Rovigo
13:30
TP
13:30 ASD Cartigliano AC Dolomiti Bellunesi
ASD Cartigliano
AC Dolomiti Bellunesi
D
0
0
FC Lamezia Terme Cavese
FC Lamezia Terme
Cavese
13:30
TP
13:30 Arezzo ASD Pro Livorno
Arezzo
ASD Pro Livorno
D
0
1
Montespaccato ASD Cannara
Montespaccato
ASD Cannara
13:30
TP
13:30 Sangiovannese Poggibonsi
Sangiovannese
Poggibonsi
D
13:30 Team Nuova Florida ASD Muravera
Team Nuova Florida
ASD Muravera
D
13:30 Nereto FC SSD Porto D’Ascoli
Nereto FC
SSD Porto D’Ascoli
D
13:30 Torres Vis Artena
Torres
Vis Artena
RV
13:30 Este FC Spinea 1966
Este
FC Spinea 1966
D
0
1
ASD Cascina Valdera Unipomezia
ASD Cascina Valdera
Unipomezia
13:30
TP
1
1
Bisceglie 1913 San Giorgio 1926
Bisceglie 1913
San Giorgio 1926
13:30
TP
1
2
San Martino Speme Luparense FC
San Martino Speme
Luparense FC
13:30
TP
13:30 Real Agro Aversa ASD Paterno
Real Agro Aversa
ASD Paterno
D
13:30 ASD Lanusei Atletico Uri
ASD Lanusei
Atletico Uri
D
13:30 Casertana Brindisi
Casertana
Brindisi
D
13:30 SS Nola 1925 Nocerina
SS Nola 1925
Nocerina
D
13:30 Borgo San Donnino Bagnolese
Borgo San Donnino
Bagnolese
D
13:30 Casarano ASD Molfetta
Casarano
ASD Molfetta
D
2
0
Sambenedettese Castelnuovo
Sambenedettese
Castelnuovo
13:30
TP
2
2
Aglianese Carpi
Aglianese
Carpi
13:30
TP
0
2
ASD Giarre Santa Maria FC
ASD Giarre
Santa Maria FC
13:30
TP
13:30 Correggese ASD Seravezza Calcio
Correggese
ASD Seravezza Calcio
D
13:30 ASD Fanfulla Ghivizzano
ASD Fanfulla
Ghivizzano
D
1
2
Real Forte Querceta ASD Sasso Marconi
Real Forte Querceta
ASD Sasso Marconi
13:30
TP
13:30 ASD Biancavilla Rende
ASD Biancavilla
Rende
D
13:30 Gelbison Acireale
Gelbison
Acireale
D
3
0
Portici 1906 Citta Di S. Agata
Portici 1906
Citta Di S. Agata
13:30
TP
13:30 Citta di Messina ASD Troina
Citta di Messina
ASD Troina
D
14:00 Sanremese ASD Imperia
Sanremese
ASD Imperia
D
13:30 ASD Brusaporto US Folgore Caratese
ASD Brusaporto
US Folgore Caratese
D
13:30 USD Castellanzese Real Calepina FC
USD Castellanzese
Real Calepina FC
D
0
0
Ponte San Pietro Arconatese
Ponte San Pietro
Arconatese
13:30
TP
13:30 ASD Villa d'Almè A.C. Crema 1908
ASD Villa d'Almè
A.C. Crema 1908
D
13:30 Virtus Ciserano Bergamo Olginatese
Virtus Ciserano Bergamo
Olginatese
D
13:30 Atletico Terme Fiuggi Vastogirardi
Atletico Terme Fiuggi
Vastogirardi
D
13:30 ASD Montegiorgio Chieti
ASD Montegiorgio
Chieti
D
14:00 Audace Cerignola FC Francavilla
Audace Cerignola
FC Francavilla
D
0
0
ASD Pineto Calcio FC Matese
ASD Pineto Calcio
FC Matese
13:30
TP
2
0
Tolentino San Nicolò
Tolentino
San Nicolò
13:30
TP
1
2
AC Nardo Rotonda
AC Nardo
Rotonda
14:00
TP
14:00 Team Altamura Città di Fasano
Team Altamura
Città di Fasano
D
13:30 ASD Licata Trapani
ASD Licata
Trapani
D
1
2
SC Caronnese Borgosesia
SC Caronnese
Borgosesia
13:30
TP
13:30 San Donato Tavarnelle Tiferno Lerchi
San Donato Tavarnelle
Tiferno Lerchi
D
13:30 Real Monterotondo Insieme Formia
Real Monterotondo
Insieme Formia
D
13:30 FBC Gravina Sorrento Calcio
FBC Gravina
Sorrento Calcio
D
13:30 Aurora Alto Casertano Castelfidardo
Aurora Alto Casertano
Castelfidardo
D
13:30 USD Pont Donnaz Novara
USD Pont Donnaz
Novara
D
1
1
Sangiuliano City Nova Caravaggio
Sangiuliano City Nova
Caravaggio
13:30
TP
13:30 ASD Castrovillari Calcio ASD Sancataldese
ASD Castrovillari Calcio
ASD Sancataldese
D
br Brasile - Campionato U20
1
3
Bonsucesso FC U20 Barra Mansa U20
Bonsucesso FC U20
Barra Mansa U20
18:00
TP
2
1
Desportiva Aliança U20 CSE U20
Desportiva Aliança U20
CSE U20
18:00
TP
1
1
Comercial EC U20 Aguia de Maraba U20
Comercial EC U20
Aguia de Maraba U20
18:30
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
6
1
Gimnasia LP Riserve Estudiantes LP Riserve
Gimnasia LP Riserve
Estudiantes LP Riserve
12:00
TP
br Brasile - Serie A
2
0
EC Bahia Fluminense
EC Bahia
Fluminense
19:00
TP
1
1
Corinthians Gremio
Corinthians
Gremio
19:00
TP
4
3
Atletico Mineiro Bragantino
Atletico Mineiro
Bragantino
19:00
TP
it Italia - Serie A
1
3
Sampdoria Lazio
Sampdoria
Lazio
17:00
TP
2
3
Bologna Fiorentina
Bologna
Fiorentina
11:30
TP
3
4
Venezia Verona
Venezia
Verona
14:00
TP
2
2
Spezia Sassuolo
Spezia
Sassuolo
14:00
TP
2
0
Juventus Genoa
Juventus
Genoa
19:45
TP
br Brasile - Incontri
18:00 Avante Cascalho FE
Avante
Cascalho FE
D
0
0
Manchester Futbol Club Uberaba
Manchester Futbol Club
Uberaba
13:00
TP
1
0
Varginha EC America TO MG
Varginha EC
America TO MG
13:00
TP
ar Argentina Liga Profesional
2
2
Lanus Rosario Central
Lanus
Rosario Central
0:30
TP
4
4
Gimnasia LP Estudiantes LP
Gimnasia LP
Estudiantes LP
20:00
TP
1
0
Huracan Racing Club
Huracan
Racing Club
0:30
TP
es Spagna - Segunda Division
1
0
Las Palmas Sporting Gijon
Las Palmas
Sporting Gijon
19:30
TP
3
1
Oviedo Alcorcon
Oviedo
Alcorcon
17:15
TP
0
0
Lugo UD Ibiza
Lugo
UD Ibiza
17:15
TP
0
1
Real Sociedad B Burgos
Real Sociedad B
Burgos
17:15
TP
2
1
Ponferradina Mirandes
Ponferradina
Mirandes
13:00
TP
1
2
Malaga Amorebieta
Malaga
Amorebieta
15:00
TP
es Spagna - Primera Division
3
1
Elche Cadiz
Elche
Cadiz
15:15
TP
1
2
Celta Vigo Valencia
Celta Vigo
Valencia
20:00
TP
1
0
Rayo Vallecano Espanyol
Rayo Vallecano
Espanyol
13:00
TP
0
0
Levante Osasuna
Levante
Osasuna
17:30
TP
ar Argentina - Torneo A
21:00 Gimnasia y Tiro CA Chaco For Ever
Gimnasia y Tiro
CA Chaco For Ever
D
br Brasile - Campeonato Paulista U20
1
1
Corinthians U20 GO Audax U20
Corinthians U20
GO Audax U20
14:00
TP
0
1
Mirassol U20 Desportivo Brasil U20
Mirassol U20
Desportivo Brasil U20
18:00
TP
2
0
Ferroviaria SP U20 Guarani SP U20
Ferroviaria SP U20
Guarani SP U20
20:00
TP
1
0
Palmeiras U20 Santos U20
Palmeiras U20
Santos U20
18:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
9:00 Adanaspor U19 Tuzlaspor U19
Adanaspor U19
Tuzlaspor U19
D
2
5
Giresunspor U19 Fatih Karagumruk U19
Giresunspor U19
Fatih Karagumruk U19
9:00
TP
1
3
Kayserispor U19 Antalyaspor U19
Kayserispor U19
Antalyaspor U19
8:30
TP
1
3
Manisa FK U19 Kocaelispor U19
Manisa FK U19
Kocaelispor U19
9:00
TP
2
1
Altinordu U19 Samsunspor U19
Altinordu U19
Samsunspor U19
9:00
TP
9:00 Fenerbahce U19 Caykur Rizespor U19
Fenerbahce U19
Caykur Rizespor U19
D
9:00 Hatayspor U19 Istanbul Basaksehir U19
Hatayspor U19
Istanbul Basaksehir U19
D
0
1
Denizlispor U19 Bursaspor U19
Denizlispor U19
Bursaspor U19
9:00
TP
jp Giappone - J2-League
0
2
Albirex Niigata Machida Zelvia
Albirex Niigata
Machida Zelvia
4:00
TP
1
1
Ehime FC Renofa Yamaguchi
Ehime FC
Renofa Yamaguchi
4:00
TP
3
3
Ventforet Kofu Mito Hollyhock
Ventforet Kofu
Mito Hollyhock
4:00
TP
2
1
Jubilo Iwata Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
Blaublitz Akita
4:00
TP
0
0
Kyoto Sanga FC Zweigen Kanazawa
Kyoto Sanga FC
Zweigen Kanazawa
4:00
TP
3
0
Tokyo Verdy Sagamihara
Tokyo Verdy
Sagamihara
4:00
TP
1
2
Tochigi SC FC Ryukyu
Tochigi SC
FC Ryukyu
4:00
TP
1
2
Matsumoto Y FC V-Varen Nagasaki
Matsumoto Y FC
V-Varen Nagasaki
4:00
TP
3
1
Omiya Ardija Thespa Kusatsu
Omiya Ardija
Thespa Kusatsu
4:00
TP
1
3
Fagiano Okayama JEF Utd Chiba
Fagiano Okayama
JEF Utd Chiba
4:00
TP
5
1
Montedio Yamagata Giravanz Kitakyushu
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
4:00
TP
gb Inghilterra - Championship
0
2
QPR Stoke
QPR
Stoke
14:30
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
1
0
O Elvas Operario Desportivo Lagoa
O Elvas
Operario Desportivo Lagoa
11:00
TP
2
0
CF Os Belenenses Rabo Peixe
CF Os Belenenses
Rabo Peixe
11:00
TP
1
2
Clube Uniao Idanhense GD Peniche
Clube Uniao Idanhense
GD Peniche
15:00
TP
2
0
Sertanense FC ARC Oleiros
Sertanense FC
ARC Oleiros
15:00
TP
0
3
Ferreira de Aves AD Castro Daire
Ferreira de Aves
AD Castro Daire
15:00
TP
1
1
CG Vitoria Sernache SC Praiense
CG Vitoria Sernache
SC Praiense
15:00
TP
0
0
GUS Montemor FC Barreirense
GUS Montemor
FC Barreirense
15:00
TP
3
1
Clube Condeixa GD Fontinhas
Clube Condeixa
GD Fontinhas
15:00
TP
0
1
GDSC Alvarenga Salgueiros
GDSC Alvarenga
Salgueiros
15:00
TP
1
2
Valadares Gaia FC Gondomar
Valadares Gaia FC
Gondomar
15:00
TP
0
1
CD Gouveia SC Espinho
CD Gouveia
SC Espinho
15:00
TP
1
1
AC Marinhense Sport Benfica e Castelo Branco
AC Marinhense
Sport Benfica e Castelo Branco
17:00
TP
2
0
Vila Mea Macedo de Cavaleiros
Vila Mea
Macedo de Cavaleiros
15:00
TP
1
0
SC Mirandela Amarante
SC Mirandela
Amarante
15:00
TP
2
3
SC Ideal Coruchense
SC Ideal
Coruchense
15:00
TP
2
0
Paredes SC Vila Real
Paredes
SC Vila Real
15:00
TP
2
2
Pero Pinheiro Sacavenense
Pero Pinheiro
Sacavenense
15:00
TP
0
1
Berco SC FC Tirsense
Berco SC
FC Tirsense
15:00
TP
4
0
Sao Martinho Santa Marta
Sao Martinho
Santa Marta
15:00
TP
1
1
Grupo Sportivo Loures SU Sintrense
Grupo Sportivo Loures
SU Sintrense
15:00
TP
1
1
AD Camacha SC Maria da Fonte
AD Camacha
SC Maria da Fonte
15:00
TP
15:00 Vilaverdense Uniao Madeira
Vilaverdense
Uniao Madeira
A
4
1
CD Pinhalnovense Serpa
CD Pinhalnovense
Serpa
15:00
TP
1
0
Moncarapachense Louletano DC
Moncarapachense
Louletano DC
15:00
TP
1
3
Uniao de Coimbra Leca FC
Uniao de Coimbra
Leca FC
15:00
TP
fr Francia - Campionato U19
6
0
Lilla U19 St Pryve St Hilaire U19
Lilla U19
St Pryve St Hilaire U19
13:30
TP
1
2
Amiens SC U19 Lens U19
Amiens SC U19
Lens U19
13:30
TP
13:30 Feignies-Aulnoye U19 Montfermeil FC U19
Feignies-Aulnoye U19
Montfermeil FC U19
RV
5
2
Caen U19 Evreux FC 27 U19
Caen U19
Evreux FC 27 U19
13:30
TP
1
1
Sochaux U19 CA Pontarlier U19
Sochaux U19
CA Pontarlier U19
13:30
TP
1
1
Troyes U19 Nancy U19
Troyes U19
Nancy U19
13:30
TP
4
1
Le Mans U19 Tours U19
Le Mans U19
Tours U19
13:30
TP
5
2
Guingamp U19 SA Merignac U19
Guingamp U19
SA Merignac U19
10:00
TP
2
0
Nizza U19 Ajaccio U19
Nizza U19
Ajaccio U19
13:30
TP
5
0
Auxerre U19 Dijon ASPTT U19
Auxerre U19
Dijon ASPTT U19
13:30
TP
13:30 Le Havre U19 FC Chambly Oise U19
Le Havre U19
FC Chambly Oise U19
D
2
1
Metz U19 Torcy U19
Metz U19
Torcy U19
13:30
TP
1
2
Marsiglia U19 Montpellier U19
Marsiglia U19
Montpellier U19
13:30
TP
2
1
Sporting Club Toulon U19 AS Beziers U19
Sporting Club Toulon U19
AS Beziers U19
13:30
TP
2
0
JA Drancy U19 US Orleans U19
JA Drancy U19
US Orleans U19
13:30
TP
5
0
Brest U19 Vertou U19
Brest U19
Vertou U19
10:00
TP
0
0
Rennes U19 Bordeaux U19
Rennes U19
Bordeaux U19
10:00
TP
2
0
Tolosa U19 Colomiers U19
Tolosa U19
Colomiers U19
13:30
TP
0
1
Dijon U19 Bourg-Peronnas U19
Dijon U19
Bourg-Peronnas U19
11:00
TP
4
2
Avranches U19 Chateauroux U19
Avranches U19
Chateauroux U19
10:00
TP
0
1
Istres U19 Monaco U19
Istres U19
Monaco U19
13:30
TP
6
1
Cannes U19 Nimes U19
Cannes U19
Nimes U19
13:30
TP
11:15 Le Havre U19 FC Chambly Oise U19
Le Havre U19
FC Chambly Oise U19
D
2
0
Lione U19 Paris FC U19
Lione U19
Paris FC U19
13:30
TP
1
7
ASC Pieve di Lota U19 St Etienne U19
ASC Pieve di Lota U19
St Etienne U19
9:30
TP
2
3
Clermont Foot U19 Strasbourg U19
Clermont Foot U19
Strasbourg U19
10:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
6
4
Komitet Rostov Donchane Rostov On Don
Komitet Rostov
Donchane Rostov On Don
8:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
0
1
Sarpsborg Tromso
Sarpsborg
Tromso
16:00
TP
2
2
Bodo/Glimt SK Brann
Bodo/Glimt
SK Brann
16:00
TP
1
3
Stabaek Rosenborg
Stabaek
Rosenborg
16:00
TP
0
0
Stromsgodset Haugesund
Stromsgodset
Haugesund
16:00
TP
3
1
Viking Odd BK
Viking
Odd BK
16:00
TP
2
0
Valerenga Mjondalen
Valerenga
Mjondalen
16:00
TP
3
2
Sandefjord Kristiansund BK
Sandefjord
Kristiansund BK
16:00
TP
3
3
Molde Lillestrom
Molde
Lillestrom
16:00
TP
pl Polonia - Liga I
6
0
Arka Gdynia Stomil Olsztyn
Arka Gdynia
Stomil Olsztyn
11:40
TP
0
2
GKS Jastrzebie Korona Kielce
GKS Jastrzebie
Korona Kielce
17:00
TP
0
0
Chrobry Glogow Widzew Lodz
Chrobry Glogow
Widzew Lodz
14:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
5
0
Chengdu Rongcheng Guizhou FC
Chengdu Rongcheng
Guizhou FC
11:35
TP
2
1
Wuhan Three Towns Zhejiang
Wuhan Three Towns
Zhejiang
7:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
1
0
Manchester United Crystal Palace
Manchester United
Crystal Palace
14:00
TP
2
1
Aston Villa Leicester
Aston Villa
Leicester
16:30
TP
3
0
Tottenham Norwich
Tottenham
Norwich
14:00
TP
2
2
Leeds Brentford
Leeds
Brentford
14:00
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
3
1
Kickers Offenbach Elversberg
Kickers Offenbach
Elversberg
13:00
TP
2
0
Mainz II FC Giessen
Mainz II
FC Giessen
13:00
TP
13:00 TSV Schott Mainz VfR Aalen
TSV Schott Mainz
VfR Aalen
RV
de Germania - Regionalliga Bayern
12:30 Nurnberg II Schweinfurt 05
Nurnberg II
Schweinfurt 05
RV
pl Polonia - Liga II
2
1
Garbarnia Krakow KS Wisla Pulawy
Garbarnia Krakow
KS Wisla Pulawy
11:00
TP
2
1
GKS Belchatow Ruch Chorzow
GKS Belchatow
Ruch Chorzow
17:00
TP
2
0
Motor Lublin Slask Wroclaw II
Motor Lublin
Slask Wroclaw II
15:00
TP
0
3
MKP Pogon Siedlce Hutnik Krakow
MKP Pogon Siedlce
Hutnik Krakow
11:00
TP
11:00 Lech Poznan II Znicz Pruszków
Lech Poznan II
Znicz Pruszków
RV
se Svezia - Juniorallsvenskan
9
1
IFK Norrköping U19 FC Djursholm U19
IFK Norrköping U19
FC Djursholm U19
11:00
TP
0
4
Orebro SK U19 Taby FK U19
Orebro SK U19
Taby FK U19
16:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
21:00 Atlético Venezuela Academia Puerto Cabello
Atlético Venezuela
Academia Puerto Cabello
A
2
2
Caracas CD Lara
Caracas
CD Lara
19:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
0
1
FK Mladost Gat Novi Sad Radnicki Sremska Mitrovica
FK Mladost Gat Novi Sad
Radnicki Sremska Mitrovica
12:00
TP
0
1
FK Timok Zajecar FK Zeleznicar Pancevo
FK Timok Zajecar
FK Zeleznicar Pancevo
12:00
TP
it Italia - Serie B
0
2
Brescia Monza
Brescia
Monza
15:15
TP
0
1
Como Pisa
Como
Pisa
13:00
TP
0
0
Ascoli Parma
Ascoli
Parma
13:00
TP
0
1
Alessandria Cittadella
Alessandria
Cittadella
19:30
TP
fr Francia - Ligue 1
1
2
Reims Angers
Reims
Angers
14:00
TP
0
3
Nizza Strasburgo
Nizza
Strasburgo
16:00
TP
0
5
St Etienne Rennes
St Etienne
Rennes
12:00
TP
0
1
Lorient Nantes
Lorient
Nantes
14:00
TP
2
2
Bordeaux Lione
Bordeaux
Lione
19:45
TP
4
0
Monaco Metz
Monaco
Metz
14:00
TP
1
0
Montpellier Clermont Foot
Montpellier
Clermont Foot
14:00
TP
ro Romania - Liga 1
0
2
CS Mioveni ACS Sepsi
CS Mioveni
ACS Sepsi
11:30
TP
2
1
FCSB ACS UTA Batrana Doamna
FCSB
ACS UTA Batrana Doamna
19:30
TP
0
2
FC U Craiova 1948 FC Voluntari
FC U Craiova 1948
FC Voluntari
14:00
TP
co Colombia - Primera A
3
1
Deportivo Cali Atletico Nacional Medellin
Deportivo Cali
Atletico Nacional Medellin
1:00
TP
de Germania - Lega 3
1
0
Freiburg II Duisburg
Freiburg II
Duisburg
12:00
TP
0
0
VfL Osnabruck TSV Havelse
VfL Osnabruck
TSV Havelse
13:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
13:00 Sportfreunde Lotte SC Fortuna Köln
Sportfreunde Lotte
SC Fortuna Köln
RV
ro Romania - Liga III
0
3
SR Brasov ACS Olimpic Cetate Rasnov
SR Brasov
ACS Olimpic Cetate Rasnov
11:00
TP
0
4
Minerul Costesti ACSO Filiasi
Minerul Costesti
ACSO Filiasi
11:00
TP
rs Serbia - Super Liga
0
2
FK Napredak Stella Rossa Belgrado
FK Napredak
Stella Rossa Belgrado
12:30
TP
0
0
Spartak Subotica Mladost Lucani
Spartak Subotica
Mladost Lucani
16:00
TP
2
0
Partizan Belgrado FK Novi Pazar
Partizan Belgrado
FK Novi Pazar
14:45
TP
tr Turchia - Super Lig
2
0
Kayserispor Antalyaspor
Kayserispor
Antalyaspor
10:30
TP
0
3
Hatayspor Istanbul Basaksehir
Hatayspor
Istanbul Basaksehir
13:00
TP
4
0
Fenerbahce Caykur Rizespor
Fenerbahce
Caykur Rizespor
16:00
TP
3
1
Giresunspor Fatih Karagumruk
Giresunspor
Fatih Karagumruk
13:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
1
1
Septemvri Sofia Marek Dupnitsa
Septemvri Sofia
Marek Dupnitsa
12:00
TP
2
0
Yantra Gabrovo Septemvri Simitli
Yantra Gabrovo
Septemvri Simitli
12:00
TP
1
1
Sportist Svoge Litex Lovech
Sportist Svoge
Litex Lovech
12:00
TP
1
2
Strumska Slava Spartak Varna
Strumska Slava
Spartak Varna
12:00
TP
0
1
Montana Maritsa Plovdiv
Montana
Maritsa Plovdiv
12:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
4
0
Gil Vicente FC Famalicão
Gil Vicente
FC Famalicão
18:00
TP
2
0
Braga Estoril
Braga
Estoril
20:30
TP
2
1
Santa Clara FC Arouca
Santa Clara
FC Arouca
15:30
TP
bo Bolivia - Apertura
1
1
Always Ready Bolivar
Always Ready
Bolivar
19:00
TP
2
0
Oriente Petrolero Real Santa Cruz
Oriente Petrolero
Real Santa Cruz
0:30
TP
2
0
Independiente Petrolero Nacional Potosi
Independiente Petrolero
Nacional Potosi
19:00
TP
1
3
Real Potosi Guabira
Real Potosi
Guabira
19:00
TP
4
3
Royal Pari FC Blooming
Royal Pari FC
Blooming
19:00
TP
2
0
The Strongest San Jose
The Strongest
San Jose
19:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
0
4
Blackburn U23 Man Utd U23
Blackburn U23
Man Utd U23
12:00
TP
ar Argentina - Primera B Metropolitana
1
0
Talleres Remedios Villa San Carlos
Talleres Remedios
Villa San Carlos
0:10
TP
4
1
CA Colegiales Los Andes
CA Colegiales
Los Andes
20:00
TP
1
0
Sacachispas JJ Urquiza
Sacachispas
JJ Urquiza
20:00
TP
it Italia - Serie C - Girone B
2
1
Reggiana Fermana
Reggiana
Fermana
13:30
TP
1
2
Grosseto Pescara
Grosseto
Pescara
13:30
TP
1
0
Vis Pesaro Olbia
Vis Pesaro
Olbia
12:30
TP
3
2
Ancona-Matelica Robur Siena
Ancona-Matelica
Robur Siena
13:30
TP
1
2
Imolese Modena
Imolese
Modena
13:30
TP
2
3
Pistoiese Gubbio
Pistoiese
Gubbio
13:30
TP
2
5
Viterbese Virtus Entella
Viterbese
Virtus Entella
13:30
TP
3
1
Cesena Aquila 1902 Montevarchi
Cesena
Aquila 1902 Montevarchi
13:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 7
0
2
RCD Carabanchel CD Galapagar
RCD Carabanchel
CD Galapagar
10:30
TP
1
1
Villaviciosa Odon SAD Villaverde San Andres
Villaviciosa Odon
SAD Villaverde San Andres
11:00
TP
0
3
Pozuelo Alarcon Fuenlabrada B
Pozuelo Alarcon
Fuenlabrada B
11:00
TP
15:00 Pozuelo Alarcon Atletico Madrid B
Pozuelo Alarcon
Atletico Madrid B
D
es Spagna - Tercera Gruppo 11
2
0
Soller CF San Rafael
Soller
CF San Rafael
15:00
TP
ke Kenya - Premier League
3
1
KCB Vihiga Bullets
KCB
Vihiga Bullets
12:00
TP
12:00 Tusker Bandari FC
Tusker
Bandari FC
RV
10:00 Posta Rangers Gor Mahia
Posta Rangers
Gor Mahia
RV
es Spagna - Campionato primavera
1
2
CF Damm U19 CD Ebro U19
CF Damm U19
CD Ebro U19
15:30
TP
0
3
Fuenlabrada U19 Leganes U19
Fuenlabrada U19
Leganes U19
15:00
TP
3
1
Castilleja CF U19 Coria CF U19
Castilleja CF U19
Coria CF U19
11:00
TP
1
2
CD San Francisco U19 CE Europa Under 19
CD San Francisco U19
CE Europa Under 19
11:00
TP
hu Ungheria - NB II
4
3
III Keruleti TUE Bekescsaba
III Keruleti TUE
Bekescsaba
12:00
TP
0
1
Budafoki MTE Diosgyori VTK
Budafoki MTE
Diosgyori VTK
17:30
TP
3
0
Budaorsi SC BFC Siofok
Budaorsi SC
BFC Siofok
12:00
TP
0
1
Dorogi FC Gyori Eto
Dorogi FC
Gyori Eto
12:00
TP
2
1
Szombathelyi Haladas Szolnoki Mav FC
Szombathelyi Haladas
Szolnoki Mav FC
16:00
TP
1
4
Szentlorinc SE Kecskemeti TE
Szentlorinc SE
Kecskemeti TE
12:00
TP
3
2
Tiszakecske FC Pecsi MFC
Tiszakecske FC
Pecsi MFC
12:00
TP
1
2
Soroksar Vasas SC
Soroksar
Vasas SC
16:00
TP
1
1
FC Ajka Csakvari TK
FC Ajka
Csakvari TK
16:00
TP
3
2
Szeged-Csanad Grosics Nyiregyhaza Spartacus
Szeged-Csanad Grosics
Nyiregyhaza Spartacus
16:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
2
0
Leioa Lagun Onak
Leioa
Lagun Onak
16:30
TP
0
0
Basconia Alaves B
Basconia
Alaves B
16:00
TP
zm Zambia - Super League
13:00 Kabwe Warriors Zanaco FC
Kabwe Warriors
Zanaco FC
RV
1
2
ZESCO United Power Dynamos
ZESCO United
Power Dynamos
13:00
TP
hr Croazia - 2.HNL
1
1
NK Croatia Zmijavci HNK Cibalia
NK Croatia Zmijavci
HNK Cibalia
12:30
TP
0
2
Bijelo Brdo NK Osijek II
Bijelo Brdo
NK Osijek II
12:30
TP
ao Angola Girabola
0
0
CD Lunda Sul Kabuscorp
CD Lunda Sul
Kabuscorp
14:00
TP
0
1
CR Da Caala FC Bravos do Maquis
CR Da Caala
FC Bravos do Maquis
14:00
TP
0
1
FC Cuando Cubango Wiliete SC
FC Cuando Cubango
Wiliete SC
14:00
TP
3
1
Primeiro de Agosto Desportivo da Huila
Primeiro de Agosto
Desportivo da Huila
15:00
TP
1
4
Sporting De Benguela Sagrada Esperanca
Sporting De Benguela
Sagrada Esperanca
14:00
TP
si Slovenia - 2. SNL
0
1
ND Gorica NS Drava Ptuj
ND Gorica
NS Drava Ptuj
12:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
0
0
Lecce U19 Fiorentina U19
Lecce U19
Fiorentina U19
9:45
TP
1
1
Empoli U19 Atalanta U19
Empoli U19
Atalanta U19
12:00
TP
2
0
Roma U19 Sampdoria U19
Roma U19
Sampdoria U19
13:30
TP
0
0
Torino U19 Cagliari U19
Torino U19
Cagliari U19
10:00
TP
1
0
Sassuolo U19 Bologna U19
Sassuolo U19
Bologna U19
16:00
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
2
3
FSV 63 Luckenwalde Cottbus
FSV 63 Luckenwalde
Cottbus
12:00
TP
1
1
Lichtenberg 47 ZFC Meuselwitz
Lichtenberg 47
ZFC Meuselwitz
12:00
TP
1
2
TeBe Berlino Chemnitzer
TeBe Berlino
Chemnitzer
12:00
TP
12:00 VfB Auerbach Union Furstenwalde
VfB Auerbach
Union Furstenwalde
RV
bg Bulgaria - 1ª Liga
1
1
Slavia Sofia Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia
Lokomotiv Plovdiv
10:15
TP
2
4
Lokomotiv Sofia Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Sofia
Ludogorets Razgrad
12:30
TP
1
1
Pirin Blagoevgrad CSKA Sofia
Pirin Blagoevgrad
CSKA Sofia
14:45
TP
gh Ghana - Premier League
2
1
DREAMS Bibiani Gold Stars
DREAMS
Bibiani Gold Stars
15:00
TP
0
1
Berekum Chelsea Real Tamale United
Berekum Chelsea
Real Tamale United
15:00
TP
0
0
Great Olympics Bechem FC
Great Olympics
Bechem FC
15:00
TP
0
0
Ashanti Gold Legon Cities FC
Ashanti Gold
Legon Cities FC
15:00
TP
2
3
Asante Kotoko King Faisal
Asante Kotoko
King Faisal
15:00
TP
pt Portogallo - Campionato U19
4
0
Benfica U19 Sacavenense U19
Benfica U19
Sacavenense U19
11:00
TP
2
2
Famalicao U19 Leixoes U19
Famalicao U19
Leixoes U19
11:00
TP
de Germania - Oberliga Bayern Sud
12:30 VfR Garching FC Deisenhofen
VfR Garching
FC Deisenhofen
RV
12:30 Monaco 1860 II SV Donaustauf
Monaco 1860 II
SV Donaustauf
RV
pl Polonia - Ekstraklasa
14:00 Radomiak Radom Piast Gliwice
Radomiak Radom
Piast Gliwice
RV
2
3
Zaglebie Lubin Lech Poznan
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
16:30
TP
1
0
Cracovia Krakow Legia Varsavia
Cracovia Krakow
Legia Varsavia
19:00
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie
2
1
RKC NEC
RKC
NEC
11:15
TP
3
1