https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
13:30 Polisportiva Virtus Matino US Mariglianese
Polisportiva Virtus Matino
US Mariglianese
D
1
2
Sestri Levante Ligorna
Sestri Levante
Ligorna
13:30
TP
13:30 Cynthiabalonga Afragolese 1944
Cynthiabalonga
Afragolese 1944
D
13:30 Cassino Aprilia
Cassino
Aprilia
D
13:30 Arzachena Carbonia
Arzachena
Carbonia
D
13:30 San Donato Tavarnelle Tiferno Lerchi
San Donato Tavarnelle
Tiferno Lerchi
D
13:30 Gavorrano Scandicci
Gavorrano
Scandicci
D
1
1
Foligno US Pianese
Foligno
US Pianese
13:30
TP
13:30 ACSD Saluzzo ASDC Gozzano
ACSD Saluzzo
ASDC Gozzano
D
3
1
SCD Progresso Calcio Prato
SCD Progresso Calcio
Prato
13:30
TP
4
1
Fossano Calcio Lavagnese
Fossano Calcio
Lavagnese
13:30
TP
13:30 Casale Chieri 1955
Casale
Chieri 1955
D
13:30 Recanatese Vastese
Recanatese
Vastese
D
13:30 ASD Trastevere Fano
ASD Trastevere
Fano
D
13:30 Vis Nova Giussano Desenzano Calvina
Vis Nova Giussano
Desenzano Calvina
D
0
2
Sona USD Casatese
Sona
USD Casatese
13:30
TP
13:30 AC Leon Monza Brianza US Breno
AC Leon Monza Brianza
US Breno
D
13:30 AS Ostia Mare Gladiator
AS Ostia Mare
Gladiator
D
13:30 ASD Sporting Trestina ASD Lornano Badesse
ASD Sporting Trestina
ASD Lornano Badesse
D
13:30 Sammaurese Forli
Sammaurese
Forli
D
0
2
Derthona AC Bra
Derthona
AC Bra
13:30
TP
13:30 USD Lavello U.S Bitonto
USD Lavello
U.S Bitonto
D
2
0
FBC Gravina Sorrento Calcio
FBC Gravina
Sorrento Calcio
13:30
TP
13:30 Clodiense AC Mestre
Clodiense
AC Mestre
D
13:30 Ravenna Tritium
Ravenna
Tritium
D
13:30 Campodarsego Cjarlins Muzane
Campodarsego
Cjarlins Muzane
D
13:30 GSD Ambrosiana ASD Caldiero Terme
GSD Ambrosiana
ASD Caldiero Terme
D
1
1
Mezzolara Lentigione
Mezzolara
Lentigione
13:30
TP
13:30 ASD Union Arzignanochiampo US Levico Terme
ASD Union Arzignanochiampo
US Levico Terme
D
1
2
Legnano Franciacorta
Legnano
Franciacorta
13:30
TP
1
4
Leon US Breno
Leon
US Breno
17:00
TP
13:30 US Adriese Cattolica SM Calcio
US Adriese
Cattolica SM Calcio
D
2
2
FC Vado Asti
FC Vado
Asti
13:30
TP
13:30 ASD San Luca Cittanova Interpiana
ASD San Luca
Cittanova Interpiana
D
13:30 ASD RG Ticino Citta Di Varese
ASD RG Ticino
Citta Di Varese
D
13:30 ASD Alcione Rimini
ASD Alcione
Rimini
D
pl Polonia - Liga III
0
1
Jagiellonia Bialystok II Mamry Gizycko
Jagiellonia Bialystok II
Mamry Gizycko
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
18:00 Aster Brasil FC U20 Forte Rio Bananal U20
Aster Brasil FC U20
Forte Rio Bananal U20
D
1
3
Bonsucesso FC U20 Barra Mansa U20
Bonsucesso FC U20
Barra Mansa U20
18:00
TP
1
0
Novo Hamburgo RS U20 Gramadense U20
Novo Hamburgo RS U20
Gramadense U20
18:30
TP
1
0
Interporto FC U20 Capital TO U20
Interporto FC U20
Capital TO U20
18:30
TP
18:30 CA Carazinho U20 Uniao Frederiquense U20
CA Carazinho U20
Uniao Frederiquense U20
D
1
3
Garibaldi U20 APAFUT U20
Garibaldi U20
APAFUT U20
18:30
TP
0
3
SER Caxias do Sul U20 EC Juventude U20
SER Caxias do Sul U20
EC Juventude U20
18:30
TP
5
0
Atletico Clube Sulbrasil U20 Gremio Nacional U20
Atletico Clube Sulbrasil U20
Gremio Nacional U20
18:30
TP
2
0
Gremio U20 FBC Riograndense U20
Gremio U20
FBC Riograndense U20
18:30
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
1
2
Arsenal de Sarandi Riserve Boca Juniors Riserve
Arsenal de Sarandi Riserve
Boca Juniors Riserve
12:00
TP
2
2
CA Aldosivi Riserve Argentinos Jrs Riserve
CA Aldosivi Riserve
Argentinos Jrs Riserve
12:00
TP
br Brasile - Serie A
1
0
Fortaleza EC EC Juventude
Fortaleza EC
EC Juventude
0:00
TP
it Italia - Serie A
2
0
Milan Salernitana
Milan
Salernitana
14:00
TP
0
3
Roma Inter
Roma
Inter
17:00
TP
2
3
Napoli Atalanta
Napoli
Atalanta
19:45
TP
br Brasile - Incontri
0
2
CE Dom Bosco U21 Uniao EC U21
CE Dom Bosco U21
Uniao EC U21
20:00
TP
3
0
Aruko Sports Brasil Foz Do Iguacu
Aruko Sports Brasil
Foz Do Iguacu
18:30
TP
ar Argentina Liga Profesional
0
0
Velez Sarsfield Patronato Parana
Velez Sarsfield
Patronato Parana
0:30
TP
1
1
Arsenal de Sarandi Boca Juniors
Arsenal de Sarandi
Boca Juniors
20:00
TP
es Spagna - Segunda Division
1
1
Fuenlabrada Almeria
Fuenlabrada
Almeria
17:15
TP
es Spagna - Primera Division
0
1
Barcellona Real Betis
Barcellona
Real Betis
15:15
TP
0
2
Real Sociedad Real Madrid
Real Sociedad
Real Madrid
20:00
TP
1
2
Atletico Madrid Maiorca
Atletico Madrid
Maiorca
17:30
TP
1
0
Siviglia Villarreal
Siviglia
Villarreal
13:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
5
3
Bandirmaspor U19 Genclerbirligi U19
Bandirmaspor U19
Genclerbirligi U19
9:00
TP
7
0
BB Erzurumspor U19 Istanbulspor U19
BB Erzurumspor U19
Istanbulspor U19
8:00
TP
1
2
Kasimpasa U19 Besiktas U19
Kasimpasa U19
Besiktas U19
9:00
TP
9:00 Alanyaspor U19 Sivasspor U19
Alanyaspor U19
Sivasspor U19
D
3
2
Trabzonspor U19 Adana Demirspor U19
Trabzonspor U19
Adana Demirspor U19
9:00
TP
2
0
Galatasaray U19 Altay U19
Galatasaray U19
Altay U19
10:00
TP
0
1
Umraniyespor U19 Boluspor U19
Umraniyespor U19
Boluspor U19
10:00
TP
9:00 Adanaspor U19 Tuzlaspor U19
Adanaspor U19
Tuzlaspor U19
D
gb Inghilterra - Championship
1
2
Coventry West Brom
Coventry
West Brom
12:30
TP
0
3
Blackpool Luton
Blackpool
Luton
15:00
TP
1
1
Barnsley Huddersfield
Barnsley
Huddersfield
15:00
TP
1
1
Reading Hull
Reading
Hull
15:00
TP
1
0
Blackburn Preston
Blackburn
Preston
15:00
TP
2
3
Cardiff Sheffield United
Cardiff
Sheffield United
15:00
TP
2
0
Nottingham Forest Peterborough
Nottingham Forest
Peterborough
15:00
TP
1
0
Middlesbrough Swansea
Middlesbrough
Swansea
15:00
TP
3
1
Millwall Birmingham
Millwall
Birmingham
15:00
TP
1
0
Bristol City Derby
Bristol City
Derby
15:00
TP
gb Inghilterra - League 1
1
1
Sunderland Oxford Utd
Sunderland
Oxford Utd
15:00
TP
5
1
Accrington Stanley Fleetwood Town
Accrington Stanley
Fleetwood Town
15:00
TP
gb Inghilterra - National League
15:00 Chesterfield Notts County
Chesterfield
Notts County
RV
2
2
Aldershot Altrincham
Aldershot
Altrincham
15:00
TP
3
0
Barnet Maidenhead Utd
Barnet
Maidenhead Utd
15:00
TP
3
2
Bromley Wealdstone
Bromley
Wealdstone
15:00
TP
3
2
Dag & Red Grimsby
Dag & Red
Grimsby
15:00
TP
2
0
Solihull Moors Woking
Solihull Moors
Woking
15:00
TP
0
1
Dover Wrexham
Dover
Wrexham
15:00
TP
15:00 Southend Yeovil
Southend
Yeovil
RV
1
2
Weymouth Torquay
Weymouth
Torquay
15:00
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
2
3
Pedras Salgadas Merelinense FC
Pedras Salgadas
Merelinense FC
15:00
TP
2
1
SC Vianense Forjaes
SC Vianense
Forjaes
15:00
TP
fr Francia - Campionato U19
2
2
Concarneau U19 Angers U19
Concarneau U19
Angers U19
13:30
TP
13:30 Laval U19 Nantes U19
Laval U19
Nantes U19
RV
8
0
PSG U19 Valenciennes U19
PSG U19
Valenciennes U19
13:30
TP
pl Polonia - Liga I
14:00 LKS Lodz MKS Puszcza Niepolomice
LKS Lodz
MKS Puszcza Niepolomice
RV
1
2
Podbeskidzie Bielsko Biala GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko Biala
GKS Katowice
11:40
TP
1
0
CWKS Resovia Rzeszów Skra Czestochowa
CWKS Resovia Rzeszów
Skra Czestochowa
19:30
TP
cn Cina - 1ª Divisione
0
1
Kunshan FC Meizhou Hakka
Kunshan FC
Meizhou Hakka
11:35
TP
0
2
Sichuan Jiuniu Nantong Zhiyun
Sichuan Jiuniu
Nantong Zhiyun
6:30
TP
1
0
Shaanxi Athletic Liaoning Shenyang Urban
Shaanxi Athletic
Liaoning Shenyang Urban
11:30
TP
2
2
Suzhou Dongwu Beijing Sport - Università FC
Suzhou Dongwu
Beijing Sport - Università FC
11:30
TP
2
0
Nanjing City Zibo Cuju
Nanjing City
Zibo Cuju
7:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
0
1
Wolverhampton Liverpool
Wolverhampton
Liverpool
15:00
TP
3
2
West Ham Chelsea
West Ham
Chelsea
12:30
TP
1
3
Watford Manchester City
Watford
Manchester City
17:30
TP
1
0
Newcastle Burnley
Newcastle
Burnley
15:00
TP
1
1
Southampton Brighton
Southampton
Brighton
15:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
13:00 SV Heimstetten TSV 1860 Rosenheim
SV Heimstetten
TSV 1860 Rosenheim
RV
13:00 Greuther Furth II Rain am Lech
Greuther Furth II
Rain am Lech
RV
13:00 VfB Eichstätt SV Schalding-Heining
VfB Eichstätt
SV Schalding-Heining
RV
13:00 TSV Aubstadt Buchbach
TSV Aubstadt
Buchbach
RV
13:00 Memmingen FC Pipinsried
Memmingen
FC Pipinsried
RV
13:00 SpVgg Bayreuth Augsburg II
SpVgg Bayreuth
Augsburg II
RV
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
1
2
SSV Ulm 1846 FC 08 Homburg
SSV Ulm 1846
FC 08 Homburg
13:00
TP
1
1
Pirmasens TSG Balingen
Pirmasens
TSG Balingen
13:00
TP
0
0
Rot-Weiss Koblenz FSV Francoforte
Rot-Weiss Koblenz
FSV Francoforte
13:00
TP
4
0
Hessen Kassel SG Sonnenhof Grossaspach
Hessen Kassel
SG Sonnenhof Grossaspach
13:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
5
3
Hammarby Kalmar FF
Hammarby
Kalmar FF
14:00
TP
0
3
Varbergs BoIS FC Mjällby AIF
Varbergs BoIS FC
Mjällby AIF
14:00
TP
4
2
AIK Sirius
AIK
Sirius
14:00
TP
0
0
Malmo FF Halmstad
Malmo FF
Halmstad
14:00
TP
2
3
Orebro SK Elfsborg
Orebro SK
Elfsborg
14:00
TP
0
1
Ostersunds FK Degerfors
Ostersunds FK
Degerfors
14:00
TP
1
2
IFK Norrkoping IFK Goteborg
IFK Norrkoping
IFK Goteborg
14:00
TP
0
1
BK Hacken Djurgarden
BK Hacken
Djurgarden
14:00
TP
dz Algeria - 1ª Divisione
1
1
MC Oran RC Arba
MC Oran
RC Arba
16:00
TP
1
0
CR Belouizdad NA Hussein Dey
CR Belouizdad
NA Hussein Dey
13:30
TP
0
2
NC Magra ES Setif
NC Magra
ES Setif
13:30
TP
0
0
HB Chelghoum Laid USM Alger
HB Chelghoum Laid
USM Alger
13:30
TP
pl Polonia - Liga II
1
2
Pogon Grodzisk Mazowiecki Radunia Stezyca
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stezyca
12:00
TP
4
1
Olimpia Elblag Wigry Suwalki
Olimpia Elblag
Wigry Suwalki
12:00
TP
1
2
KKS 1925 Kalisz Sokol Ostroda
KKS 1925 Kalisz
Sokol Ostroda
15:00
TP
jp Giappone - J-League
0
2
Sagan Tosu Vissel Kobe
Sagan Tosu
Vissel Kobe
5:00
TP
2
1
Shimizu S-Pulse Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
5:00
TP
0
0
Nagoya Grampus Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds
5:00
TP
2
4
Tokushima Vortis Sanfrecce Hiroshima
Tokushima Vortis
Sanfrecce Hiroshima
5:00
TP
0
0
Gamba Osaka Shonan Bellmare
Gamba Osaka
Shonan Bellmare
5:00
TP
0
1
Vegalta Sendai Kashima Antlers
Vegalta Sendai
Kashima Antlers
5:00
TP
2
3
Kashiwa Reysol Oita
Kashiwa Reysol
Oita
5:00
TP
0
1
Yokohama FC Consadole Sapporo
Yokohama FC
Consadole Sapporo
5:00
TP
0
0
FC Tokyo Avispa Fukuoka
FC Tokyo
Avispa Fukuoka
5:00
TP
1
1
Yokohama F-Marinos Kawasaki Frontale
Yokohama F-Marinos
Kawasaki Frontale
5:00
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
15:00 Radcliffe FC Bamber Bridge
Radcliffe FC
Bamber Bridge
RV
5
1
Warrington Town Lancaster City
Warrington Town
Lancaster City
15:00
TP
15:00 Ashton Utd South Shields
Ashton Utd
South Shields
RV
1
0
Hyde Utd Nantwich Town
Hyde Utd
Nantwich Town
15:00
TP
2
2
Mickleover Sports Grantham
Mickleover Sports
Grantham
15:00
TP
15:00 Scarborough Athletic Buxton
Scarborough Athletic
Buxton
RV
15:00 Atherton Collieries Witton Albion
Atherton Collieries
Witton Albion
RV
2
0
Morpeth Town Gainsborough
Morpeth Town
Gainsborough
15:00
TP
2
3
Matlock Town Stafford Rangers
Matlock Town
Stafford Rangers
15:00
TP
15:00 FC United of Manchester Whitby
FC United of Manchester
Whitby
RV
1
1
Basford Utd Stalybridge
Basford Utd
Stalybridge
15:00
TP
cn Cina - 2 ª Divisione
1
1
Quanzhou Yaxin Xi'an Wolves
Quanzhou Yaxin
Xi'an Wolves
6:00
TP
1
2
Hunan Billows Neimenggu Caoshangfei
Hunan Billows
Neimenggu Caoshangfei
6:00
TP
2
1
Hebei Zhuoao Shaoxing Keqiao Yuejia
Hebei Zhuoao
Shaoxing Keqiao Yuejia
6:00
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
1
0
Jonkopings Sodra IF U19 Elfsborg U19
Jonkopings Sodra IF U19
Elfsborg U19
13:00
TP
3
0
Djurgardens IF U19 Angby U19
Djurgardens IF U19
Angby U19
13:00
TP
2
1
Malmo FF U19 Halmstads BK U19
Malmo FF U19
Halmstads BK U19
11:00
TP
5
1
Atvidabergs FF U19 Mjallby AIF U19
Atvidabergs FF U19
Mjallby AIF U19
14:00
TP
3
0
Osters IF U19 Helsingborgs U19
Osters IF U19
Helsingborgs U19
16:00
TP
4
1
IK Sirius U19 Vasalunds IF U19
IK Sirius U19
Vasalunds IF U19
13:00
TP
3
1
IK Frej Taby U19 Hammarby U19
IK Frej Taby U19
Hammarby U19
13:00
TP
0
2
Orgryte U19 IFK Goteborg U19
Orgryte U19
IFK Goteborg U19
13:00
TP
2
1
Degerfors IF U19 IFK Lidingo U19
Degerfors IF U19
IFK Lidingo U19
12:00
TP
0
2
AIK U19 Brommapojkarna U19
AIK U19
Brommapojkarna U19
10:30
TP
2
2
Angelholms FF U19 Trelleborgs FF U19
Angelholms FF U19
Trelleborgs FF U19
13:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
1
2
FK Zarkovo FK Indija
FK Zarkovo
FK Indija
12:00
TP
it Italia - Serie B
1
2
Crotone Spal
Crotone
Spal
13:00
TP
1
1
Frosinone Ternana
Frosinone
Ternana
13:00
TP
0
2
Cosenza Cremonese
Cosenza
Cremonese
13:00
TP
2
1
Benevento Pordenone
Benevento
Pordenone
13:00
TP
2
0
Lecce Reggina
Lecce
Reggina
15:15
TP
ro Romania - Liga 1
2
0
Farul Constanta Rapid Bucarest
Farul Constanta
Rapid Bucarest
19:30
TP
0
1
Chindia Targoviste CFR Cluj
Chindia Targoviste
CFR Cluj
13:00
TP
fr Francia - Ligue 1
2
1
Lilla Troyes
Lilla
Troyes
18:00
TP
1
1
Lens Paris Saint Germain
Lens
Paris Saint Germain
20:00
TP
1
2
Marsiglia Brest
Marsiglia
Brest
16:00
TP
ar Argentina - Primera C Metropolitana
0
0
Sportivo Italiano CA Ituzaingo
Sportivo Italiano
CA Ituzaingo
0:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
3
1
Rot-Weiss Oberhausen Bonner SC
Rot-Weiss Oberhausen
Bonner SC
13:00
TP
0
3
FC Wegberg-Beeck Wuppertaler
FC Wegberg-Beeck
Wuppertaler
13:00
TP
3
0
SV Rodinghausen SV Straelen
SV Rodinghausen
SV Straelen
13:00
TP
13:00 Alemannia Aachen VfB Homberg
Alemannia Aachen
VfB Homberg
RV
1
1
FC Köln II SC Preussen Munster
FC Köln II
SC Preussen Munster
13:00
TP
2
2
SC Wiedenbruck Schalke II
SC Wiedenbruck
Schalke II
13:00
TP
1
3
KFC Uerdingen 05 SV Lippstadt 08
KFC Uerdingen 05
SV Lippstadt 08
13:00
TP
de Germania - Lega 3
5
0
Eintracht Braunschweig SV Meppen
Eintracht Braunschweig
SV Meppen
13:00
TP
0
3
Verl Borussia Dortmund II
Verl
Borussia Dortmund II
13:00
TP
4
0
Kaiserslautern FC Viktoria Köln
Kaiserslautern
FC Viktoria Köln
13:00
TP
0
0
Hallescher FC Wurzburger Kickers
Hallescher FC
Wurzburger Kickers
13:00
TP
0
0
Viktoria 89 Berlin SV Turkgucu Ataspor
Viktoria 89 Berlin
SV Turkgucu Ataspor
13:00
TP
2
5
Monaco 1860 Magdeburg
Monaco 1860
Magdeburg
13:00
TP
ro Romania - Liga III
0
5
CS Luceafarul Oradea FC Somesul Dej
CS Luceafarul Oradea
FC Somesul Dej
11:00
TP
11:00 CSM Oltenita Recolta Gheorghe Doja
CSM Oltenita
Recolta Gheorghe Doja
D
3
0
ACS Foresta Suceava ACS Bucovina Radauti
ACS Foresta Suceava
ACS Bucovina Radauti
11:00
TP
0
3
CS Dante Botosani SJ Vaslui
CS Dante Botosani
SJ Vaslui
11:00
TP
1
5
ACS Kids Tampa Brasov CS Blejoi
ACS Kids Tampa Brasov
CS Blejoi
11:00
TP
1
2
CS U Craiova II ACS Vedita Colonesti MS
CS U Craiova II
ACS Vedita Colonesti MS
11:00
TP
7
0
Scolar Resita Progresul Ezeris
Scolar Resita
Progresul Ezeris
11:00
TP
1
2
CSO Plopeni Odorheiu Secuiesc
CSO Plopeni
Odorheiu Secuiesc
11:00
TP
5
1
ACS Viitorul Simian CS Gilortul Targu Carbunesti
ACS Viitorul Simian
CS Gilortul Targu Carbunesti
11:00
TP
4
1
CS Hunedoara CS Ocna Mures
CS Hunedoara
CS Ocna Mures
11:00
TP
2
0
CS Afumati FC Voluntari II
CS Afumati
FC Voluntari II
11:00
TP
1
2
CS Avantul Periam CS Soimii Lipova
CS Avantul Periam
CS Soimii Lipova
11:00
TP
1
2
CS Frontiera Curtici Pobeda Star Bisnov
CS Frontiera Curtici
Pobeda Star Bisnov
11:00
TP
rs Serbia - Super Liga
1
0
FK Proleter Novi Sad Metalac Gornji
FK Proleter Novi Sad
Metalac Gornji
14:00
TP
hr Croazia - 3. HNL
12:30 Lucko NK Vrapce
Lucko
NK Vrapce
D
0
1
NK Granicar Zupanja NK Marsonia 1909
NK Granicar Zupanja
NK Marsonia 1909
12:00
TP
tr Turchia - Super Lig
0
1
Alanyaspor Sivasspor
Alanyaspor
Sivasspor
10:30
TP
2
0
Trabzonspor Adana Demirspor
Trabzonspor
Adana Demirspor
13:00
TP
2
2
Galatasaray Altay SK Izmir
Galatasaray
Altay SK Izmir
16:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
15:30 CD Tondela Moreirense
CD Tondela
Moreirense
RV
1
2
Pacos Ferreira Guimaraes
Pacos Ferreira
Guimaraes
20:30
TP
1
1
Boavista Maritimo
Boavista
Maritimo
18:00
TP
dz Algeria - 2ª Divisione
6
0
ES Ben Aknoun SKAF Khemis Miliana
ES Ben Aknoun
SKAF Khemis Miliana
14:00
TP
2
1
MCB Oued Sly GC Mascara
MCB Oued Sly
GC Mascara
14:00
TP
2
2
MC Saida USM Bel Abbes
MC Saida
USM Bel Abbes
14:00
TP
4
0
Hamra Annaba CA Bordj Bou Arreridj
Hamra Annaba
CA Bordj Bou Arreridj
14:00
TP
1
0
RC Kouba CR Temouchent
RC Kouba
CR Temouchent
14:00
TP
1
0
MC El Bayadh ASM Oran
MC El Bayadh
ASM Oran
14:00
TP
14:00 Ain Defla USM El Harrach
Ain Defla
USM El Harrach
RV
0
1
CRB Ain Oussera USMM Hadjout
CRB Ain Oussera
USMM Hadjout
14:00
TP
2
1
MC El Eulma JSM Skikda
MC El Eulma
JSM Skikda
14:00
TP
0
1
AS Ain M'lila JS Bordj Menaiel
AS Ain M'lila
JS Bordj Menaiel
14:00
TP
2
1
USM Khenchela US Chaouia
USM Khenchela
US Chaouia
14:00
TP
3
0
RB Ouargla JSM Bejaia
RB Ouargla
JSM Bejaia
14:00
TP
2
0
JSM Tiaret WA Boufarik
JSM Tiaret
WA Boufarik
14:00
TP
0
0
MO Bejaia USM Annaba
MO Bejaia
USM Annaba
14:00
TP
1
1
CA Batna NRB Teleghma
CA Batna
NRB Teleghma
14:00
TP
1
2
IRB Lakhdaria MO Constantine
IRB Lakhdaria
MO Constantine
14:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
3
0
Tottenham U23 Man City U23
Tottenham U23
Man City U23
12:00
TP
bo Bolivia - Apertura
2
3
Club Aurora Atletico Palmaflor Vinto
Club Aurora
Atletico Palmaflor Vinto
19:00
TP
ar Argentina - Primera B Metropolitana
20:00 Canuelas FC Fenix
Canuelas FC
Fenix
D
4
1
Club Comunicaciones Argentino Quilmes
Club Comunicaciones
Argentino Quilmes
20:00
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
2
2
Tiverton Town Gosport Borough
Tiverton Town
Gosport Borough
15:00
TP
6
2
Poole Town Kings Langley
Poole Town
Kings Langley
15:00
TP
0
4
Beaconsfield Yate Town
Beaconsfield
Yate Town
15:00
TP
3
2
Farnborough Merthyr Town
Farnborough
Merthyr Town
15:00
TP
1
2
Hartley Wintney Weston-S-Mare
Hartley Wintney
Weston-S-Mare
15:00
TP
1
4
Wimborne Town Hendon
Wimborne Town
Hendon
15:00
TP
2
1
Swindon Supermarine Salisbury FC
Swindon Supermarine
Salisbury FC
15:00
TP
1
2
Hayes & Yeading Met Police
Hayes & Yeading
Met Police
15:00
TP
1
1
Walton Casuals Taunton Town
Walton Casuals
Taunton Town
15:00
TP
3
1
Chesham Truro City
Chesham
Truro City
15:00
TP
3
1
Dorchester Harrow Borough
Dorchester
Harrow Borough
15:00
TP
it Italia - Serie C - Girone B
16:30 Lucchese Carrarese
Lucchese
Carrarese
AB
0
3
Pontedera Teramo
Pontedera
Teramo
13:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 7
1
0
RSD Alcala Parla
RSD Alcala
Parla
15:00
TP
1
1
CD Paracuellos Antamira Getafe B
CD Paracuellos Antamira
Getafe B
12:00
TP
2
2
AD Complutense Alcala Ursaria
AD Complutense Alcala
Ursaria
17:00
TP
2
2
ED Moratalaz Trival Valderas
ED Moratalaz
Trival Valderas
15:00
TP
1
4
CD Colonia Moscardo Alcorcon B
CD Colonia Moscardo
Alcorcon B
18:00
TP
1
1
Rayo Vallecano B Tres Cantos
Rayo Vallecano B
Tres Cantos
17:30
TP
2
1
Atletico Madrid B Las Rozas
Atletico Madrid B
Las Rozas
11:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 11
1
1
Llosetense UD Son Veri
Llosetense
UD Son Veri
14:45
TP
2
0
Mallorca B Mercadal
Mallorca B
Mercadal
15:00
TP
0
0
SD Portmany Inter Ibiza
SD Portmany
Inter Ibiza
16:00
TP
0
3
Santanyi Manacor
Santanyi
Manacor
15:30
TP
0
3
Binissalem CD Murense
Binissalem
CD Murense
15:30
TP
2
1
PE Sant Jordi Rotlet Molinar
PE Sant Jordi
Rotlet Molinar
15:00
TP
0
1
Collerense CE Campos
Collerense
CE Campos
17:30
TP
0
1
Poblense Platges de Calvia
Poblense
Platges de Calvia
15:00
TP
ke Kenya - Premier League
1
0
Bidco United AFC Leopards
Bidco United
AFC Leopards
12:00
TP
1
0
Wazito FC Ulinzi Stars
Wazito FC
Ulinzi Stars
12:00
TP
0
1
Nzoia Sugar Kakamega Homeboyz
Nzoia Sugar
Kakamega Homeboyz
11:00
TP
0
2
Mathare United FC Talanta
Mathare United
FC Talanta
12:00
TP
1
2
Nairobi City Stars Kariobangi Sharks
Nairobi City Stars
Kariobangi Sharks
10:00
TP
0
2
Kenya Police FC Sofapaka FC
Kenya Police FC
Sofapaka FC
12:15
TP
zm Zambia - Super League
0
3
Indeni FC Lusaka Dynamos
Indeni FC
Lusaka Dynamos
11:00
TP
2
0
Nkana FC Forest Rangers
Nkana FC
Forest Rangers
13:00
TP
1
2
Konkola Blades Green Eagles
Konkola Blades
Green Eagles
13:00
TP
3
3
Green Buffaloes Prison Leopards FC
Green Buffaloes
Prison Leopards FC
13:00
TP
1
0
Chambishi FC Nkwazi
Chambishi FC
Nkwazi
13:00
TP
0
0
Kansanshi Dynamos Buildcon FC
Kansanshi Dynamos
Buildcon FC
13:00
TP
es Spagna - Campionato primavera
11:00 Archena FC U19 Elche U19
Archena FC U19
Elche U19
D
2
3
CD Marino U19 SD San Jose U19
CD Marino U19
SD San Jose U19
12:00
TP
2
0
Espanyol U19 UE Sant Andreu U19
Espanyol U19
UE Sant Andreu U19
17:00
TP
0
1
RC Victoria U19 Orientacion Maritima U19
RC Victoria U19
Orientacion Maritima U19
11:00
TP
2
3
Trival Valderas U19 Las Rozas U19
Trival Valderas U19
Las Rozas U19
10:00
TP
1
2
CD Pamplona U19 Osasuna U19
CD Pamplona U19
Osasuna U19
10:00
TP
1
0
Union Viera CF U19 Arucas CF U19
Union Viera CF U19
Arucas CF U19
13:00
TP
1
1
Atletico Perines U19 CD Bezana U19
Atletico Perines U19
CD Bezana U19
9:00
TP
1
0
Valladolid U19 Union Adarve U19
Valladolid U19
Union Adarve U19
11:00
TP
4
0
UD Cornella U19 Cerdanyola del Valles FC U19
UD Cornella U19
Cerdanyola del Valles FC U19
18:30
TP
1
0
Vazquez Cultural U19 Cordoba U19
Vazquez Cultural U19
Cordoba U19
16:00
TP
0
2
Villegas U19 Tudelano U19
Villegas U19
Tudelano U19
11:30
TP
1
1
Danok Bat U19 Eibar U19
Danok Bat U19
Eibar U19
12:00
TP
3
0
Lleida Esportiu U19 UD Montecarlo U19
Lleida Esportiu U19
UD Montecarlo U19
11:30
TP
1
1
Compostela U19 Real Oviedo U19
Compostela U19
Real Oviedo U19
15:00
TP
2
1
Cartagena FC U19 CF Talavera U19
Cartagena FC U19
CF Talavera U19
15:00
TP
0
1
Arenas Club de Getxo U19 Real Sociedad U19
Arenas Club de Getxo U19
Real Sociedad U19
11:45
TP
1
2
Recreativo Huelva U19 Granada U19
Recreativo Huelva U19
Granada U19
14:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
1
1
Beti Gazte Aurrera Ondarroa
Beti Gazte
Aurrera Ondarroa
15:30
TP
3
2
Tolosa CD Vitoria
Tolosa
CD Vitoria
15:30
TP
1
1
Cultural de Durango SD Beasain
Cultural de Durango
SD Beasain
16:00
TP
1
0
Portugalete Barakaldo
Portugalete
Barakaldo
16:00
TP
0
0