https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
12:00 FC Copenhagen Silkeborg
FC Copenhagen
Silkeborg
D
ar Argentina - Campionato Riserve
0
3
Central Cordoba SdE Riserve Union Santa Fe Riserve
Central Cordoba SdE Riserve
Union Santa Fe Riserve
12:00
TP
2
1
River Plate Riserve Defensa y Justicia Riserve
River Plate Riserve
Defensa y Justicia Riserve
12:00
TP
2
3
Lanus Riserve Rosario Central Riserve
Lanus Riserve
Rosario Central Riserve
12:00
TP
0
2
Godoy Cruz Riserve Platense Riserve
Godoy Cruz Riserve
Platense Riserve
12:00
TP
1
0
Colon Riserve Atletico Tucuman Riserve
Colon Riserve
Atletico Tucuman Riserve
12:00
TP
br Brasile - Incontri
7
5
Cerrado EC Associação Esportiva Evangélica
Cerrado EC
Associação Esportiva Evangélica
18:30
TP
es Spagna - Primera Division
2
1
Granada Alaves
Granada
Alaves
20:00
TP
gb Inghilterra - Championship
1
1
Fulham Bournemouth
Fulham
Bournemouth
19:45
TP
pl Polonia - Liga I
5
0
Zaglebie Sosnowiec Gornik Polkowice
Zaglebie Sosnowiec
Gornik Polkowice
17:00
TP
2
0
Miedz Legnica GKS Tychy 71
Miedz Legnica
GKS Tychy 71
19:30
TP
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie
1
1
Helmond Sport FC Volendam
Helmond Sport
FC Volendam
19:00
TP
2
5
FC Dordrecht Roda
FC Dordrecht
Roda
19:00
TP
1
1
Maastricht Top Oss
Maastricht
Top Oss
19:00
TP
2
0
Almere City FC FC Eindhoven
Almere City FC
FC Eindhoven
19:00
TP
1
3
Telstar VVV
Telstar
VVV
19:00
TP
0
5
Den Bosch NAC
Den Bosch
NAC
19:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
0
3
Xinjiang Tianshan Heilongjiang Ice City
Xinjiang Tianshan
Heilongjiang Ice City
11:30
TP
2
2
Jiangxi Beidamen Beijing Institute
Jiangxi Beidamen
Beijing Institute
7:00
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
2
0
TSG 1899 Hoffenheim II VfB Stuttgart II
TSG 1899 Hoffenheim II
VfB Stuttgart II
18:00
TP
0
4
FC Astoria Walldorf TSV Steinbach
FC Astoria Walldorf
TSV Steinbach
18:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
18:00 Wacker Burghausen Viktoria Aschaffenburg
Wacker Burghausen
Viktoria Aschaffenburg
RV
18:00 SC Eltersdorf Unterhaching
SC Eltersdorf
Unterhaching
RV
2
0
Bayern Monaco II FV Illertissen
Bayern Monaco II
FV Illertissen
18:00
TP
dz Algeria - 1ª Divisione
16:00 MC Alger Paradou AC
MC Alger
Paradou AC
RV
13:30 ASO Chlef JS Saoura
ASO Chlef
JS Saoura
RV
13:30 JS Kabylie US Biskra
JS Kabylie
US Biskra
RV
1
1
RC Relizane CS Constantine
RC Relizane
CS Constantine
14:00
TP
0
2
WA Tlemcen Olympique Medea
WA Tlemcen
Olympique Medea
14:00
TP
cn Cina - 2 ª Divisione
1
1
Kunming Zheng He Shipman Yanbian Longding
Kunming Zheng He Shipman
Yanbian Longding
6:00
TP
it Italia - Serie B
1
0
Perugia Vicenza
Perugia
Vicenza
19:30
TP
ro Romania - Liga 1
1
0
FC Academica Clinceni Dinamo Bucuresti
FC Academica Clinceni
Dinamo Bucuresti
19:00
TP
co Colombia - Primera A
3
0
Millonarios Alianza Petrolera
Millonarios
Alianza Petrolera
1:05
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
18:30 Rot Weiss Ahlen Rot-Weiss Essen
Rot Weiss Ahlen
Rot-Weiss Essen
RV
18:30 Borussia M'gladbach II Fortuna Dusseldorf II
Borussia M'gladbach II
Fortuna Dusseldorf II
RV
de Germania - Lega 3
1
2
Zwickau Saarbrucken
Zwickau
Saarbrucken
18:00
TP
ro Romania - Liga III
1
3
CSM Flacara Moreni AFC Progresul Spartac Bucuresti
CSM Flacara Moreni
AFC Progresul Spartac Bucuresti
11:00
TP
1
1
ACS Sepsi II ACS KSE Targu Secuiesc
ACS Sepsi II
ACS KSE Targu Secuiesc
11:00
TP
1
0
Aerostar Bacau CSM Ramnicu Sarat
Aerostar Bacau
CSM Ramnicu Sarat
11:00
TP
2
0
ACS Viitorul Cluj Avantul Reghin
ACS Viitorul Cluj
Avantul Reghin
11:00
TP
5
1
CSM Alexandria CS Sporting Rosiori
CSM Alexandria
CS Sporting Rosiori
11:00
TP
0
2
FC Arges Pitesti II Rapid Bucuresti II
FC Arges Pitesti II
Rapid Bucuresti II
11:00
TP
0
7
AFC Hermannstadt 2 FC Pucioasa
AFC Hermannstadt 2
FC Pucioasa
11:00
TP
3
0
Unirea Bascov Dinamo Bucarest II
Unirea Bascov
Dinamo Bucarest II
11:00
TP
1
0
CSC Dumbravita Gloria Lunca Teuz Cermei
CSC Dumbravita
Gloria Lunca Teuz Cermei
11:00
TP
0
2
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II CSM Deva
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
CSM Deva
11:00
TP
4
2
Steaua Bucharest II Real Bradu
Steaua Bucharest II
Real Bradu
11:00
TP
2
0
CSM Slatina CSO Petrolul Potcoava
CSM Slatina
CSO Petrolul Potcoava
11:00
TP
ma Marocco - GNF 1
15:00 Mouloudia Oujda FUS Rabat
Mouloudia Oujda
FUS Rabat
RV
15:00 Difaa El Jadida WAC Casablanca
Difaa El Jadida
WAC Casablanca
RV
15:00 RSB Berkane Rapide Oued Zem
RSB Berkane
Rapide Oued Zem
RV
15:00 FAR Rabat SC Chabab Mohammedia
FAR Rabat
SC Chabab Mohammedia
RV
15:00 JS Soualem Youssoufia Berrechid
JS Soualem
Youssoufia Berrechid
RV
tr Turchia - Super Lig
1
1
Kasimpasa Besiktas
Kasimpasa
Besiktas
17:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
0
3
Portimonense Porto
Portimonense
Porto
19:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
3
1
Derby U23 Chelsea U23
Derby U23
Chelsea U23
19:00
TP
1
3
Leeds U23 Leicester U23
Leeds U23
Leicester U23
19:00
TP
4
2
Fulham U23 Wolverhampton U23
Fulham U23
Wolverhampton U23
19:00
TP
3
0
Brighton U23 Liverpool U23
Brighton U23
Liverpool U23
13:00
TP
5
2
Norwich U23 Reading U23
Norwich U23
Reading U23
15:00
TP
bo Bolivia - Apertura
0
0
Real Tomayapo The Strongest
Real Tomayapo
The Strongest
0:00
TP
ru Russia - Campionato giovanile
4
2
PFC Sochi U19 Zenit S. Pietroburgo U19
PFC Sochi U19
Zenit S. Pietroburgo U19
11:00
TP
4
0
Krasnodar U19 Arsenal Tula U19
Krasnodar U19
Arsenal Tula U19
11:00
TP
0
2
Rostov U19 Chertanovo U19
Rostov U19
Chertanovo U19
11:00
TP
0
1
Spartak Mosca U19 CSKA Mosca U19
Spartak Mosca U19
CSKA Mosca U19
11:00
TP
0
1
Strogino U19 Rubin Kazan U19
Strogino U19
Rubin Kazan U19
11:00
TP
4
1
Ural U19 FC Ufa U19
Ural U19
FC Ufa U19
11:00
TP
5
2
FC Nizhny Novgorod U19 Konoplev Football Academy U19
FC Nizhny Novgorod U19
Konoplev Football Academy U19
11:00
TP
1
2
Krylia Sovetov U19 Dynamo Moscow U19
Krylia Sovetov U19
Dynamo Moscow U19
11:00
TP
1
2
FC Akhmat Grozny U19 FK Khimki U19
FC Akhmat Grozny U19
FK Khimki U19
11:00
TP
1
0
Lokomotiv Mosca U19 UOR-5 U19
Lokomotiv Mosca U19
UOR-5 U19
11:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 11
3
2
Serverense Felanitx
Serverense
Felanitx
18:30
TP
eg Egitto - 2ª Divisione
1
1
Al Nasr Cairo Petrojet
Al Nasr Cairo
Petrojet
12:30
TP
3
1
El Daklyeh Port Fouad
El Daklyeh
Port Fouad
12:30
TP
2
3
Belbeis FC Wadi Degla
Belbeis FC
Wadi Degla
12:30
TP
1
1
FC Porto Suez ZED FC
FC Porto Suez
ZED FC
12:30
TP
1
1
El Entag El Harby Banha
El Entag El Harby
Banha
12:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
3
0
San Ignacio Amurrio
San Ignacio
Amurrio
18:00
TP
fr Francia - Ligue 2
1
0
Rodez Aveyron Nimes
Rodez Aveyron
Nimes
20:00
TP
2
1
US Quevilly Nancy
US Quevilly
Nancy
20:00
TP
3
0
Amiens Dunkerque
Amiens
Dunkerque
20:00
TP
0
0
Ajaccio Valenciennes
Ajaccio
Valenciennes
20:00
TP
2
1
Sochaux Pau
Sochaux
Pau
20:00
TP
1
0
Paris FC SC Bastia
Paris FC
SC Bastia
20:00
TP
1
2
Grenoble Le Havre
Grenoble
Le Havre
20:00
TP
dz Algeria - Campionato Primavera
7
1
CR Belouizdad U21 NA Hussein Dey U21
CR Belouizdad U21
NA Hussein Dey U21
9:00
TP
2
1
ASO Chlef U21 JS Saoura U21
ASO Chlef U21
JS Saoura U21
9:00
TP
1
0
JS Kabylie U21 US Biskra U21
JS Kabylie U21
US Biskra U21
9:00
TP
1
1
MC Oran U21 RC Arba U21
MC Oran U21
RC Arba U21
14:00
TP
1
1
HB Chelghoum Laid U21 USM Alger U21
HB Chelghoum Laid U21
USM Alger U21
14:00
TP
1
2
NC Magra U21 ES Setif U21
NC Magra U21
ES Setif U21
9:00
TP
hr Croazia - 2.HNL
1
0
Dinamo Zagabria II NK Kustosija
Dinamo Zagabria II
NK Kustosija
12:30
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
3
0
Hertha Berlin II Vfb Germania Halberstadt
Hertha Berlin II
Vfb Germania Halberstadt
18:00
TP
2
0
Babelsberg 03 SV Tasmania Berlin
Babelsberg 03
SV Tasmania Berlin
18:00
TP
2
0
Carl Zeiss Jena Berliner AK 07
Carl Zeiss Jena
Berliner AK 07
18:00
TP
pl Polonia - Ekstraklasa
3
1
Gornik Zabrze Slask Wroclaw
Gornik Zabrze
Slask Wroclaw
19:30
TP
2
1
Stal Mielec Wisla Plock
Stal Mielec
Wisla Plock
17:00
TP
ro Romania - Liga II
0
0
CS Concordia Chiajna AFC Hermannstadt
CS Concordia Chiajna
AFC Hermannstadt
15:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior League
2
4
Maynooth University Town FC Bluebell United
Maynooth University Town FC
Bluebell United
20:00
TP
de Germania - Oberliga Hessen
4
2
Hessen Dreieich FC Eddersheim
Hessen Dreieich
FC Eddersheim
18:30
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie
1
1
Groningen PEC Zwolle
Groningen
PEC Zwolle
19:00
TP
fr Francia - Championnat National
0
1
US Orleans 45 Sete 34
US Orleans 45
Sete 34
18:00
TP
1
0
Villefranche Creteil
Villefranche
Creteil
18:00
TP
2
1
Red Star FC 93 Bourg-Peronnas
Red Star FC 93
Bourg-Peronnas
18:00
TP
1
0
FC Bastia-Borgo Le Mans
FC Bastia-Borgo
Le Mans
18:00
TP
2
2
Chambly Thelle FC Sedan
Chambly Thelle FC
Sedan
18:00
TP
1
2
Boulogne Laval
Boulogne
Laval
18:00
TP
de Germania - Bundesliga II
4
0
Werder Brema Erzgebirge Aue
Werder Brema
Erzgebirge Aue
17:30
TP
1
3
Darmstadt Fortuna Dusseldorf
Darmstadt
Fortuna Dusseldorf
17:30
TP
tz Tanzania - Premier League
1
2
Ruvu Shooting Namungo FC
Ruvu Shooting
Namungo FC
13:00
TP
il Israele - Lega Leumit
14:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Hapoel Iksal Imad
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Iksal Imad
A
0
2
Hapoel Rishon Lezion Hapoel Akko
Hapoel Rishon Lezion
Hapoel Akko
13:00
TP
2
0
Maccabi Bnei Raina Ironi Ramat Hasharon
Maccabi Bnei Raina
Ironi Ramat Hasharon
13:00
TP
0
0
AS Ashdod Sektzia Nes Tziona
AS Ashdod
Sektzia Nes Tziona
13:00
TP
0
1
Hapoel Ramat Gan SC Kfar Qasim
Hapoel Ramat Gan
SC Kfar Qasim
13:00
TP
1
2
Hapoel Afula Hapoel Raanana
Hapoel Afula
Hapoel Raanana
13:00
TP
1
2
Hapoel Kfar Saba Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Umm al-Fahm
13:00
TP
0
0
Bnei Yehuda Tel Aviv Maccabi Achi Nazareth
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Achi Nazareth
13:00
TP
1
2
Beitar Tel Aviv Bat Yam Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Petah Tikva
13:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 13
3
0
Ciudad de Murcia Huercal Overa CF
Ciudad de Murcia
Huercal Overa CF
20:00
TP
id Indonesia - Liga 3
0
2
Sahedewa Galapagos Utd PS Tunas Muda Ubud
Sahedewa Galapagos Utd
PS Tunas Muda Ubud
7:00
TP
0
0
Binjai United PSSA Asahan
Binjai United
PSSA Asahan
9:13
TP
9:00 Deltras Sidoarjo Blitar Poetra FC
Deltras Sidoarjo
Blitar Poetra FC
D
2
2
Persemar Martapura Perseam Amuntai
Persemar Martapura
Perseam Amuntai
7:14
TP
3
2
PSDS Deli Serdang Saba Bangunan United
PSDS Deli Serdang
Saba Bangunan United
7:00
TP
1
3
Batak United Karo United
Batak United
Karo United
7:00
TP
6:00 Madura FC Arema Indonesia
Madura FC
Arema Indonesia
D
be Belgio - Prima divisione A
1
2
Sint-Truidense Union Saint Gilloise
Sint-Truidense
Union Saint Gilloise
19:45
TP
mx Messico - Liga de Expansion
0
2
Venados FC Atlante
Venados FC
Atlante
1:00
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
3
2
Santos de Guápiles Alajuelense
Santos de Guápiles
Alajuelense
1:00
TP
ru Russia - Premier League
2
2
Zenit S. Pietroburgo Rostov
Zenit S. Pietroburgo
Rostov
16:00
TP
ua Ucraina - Vyscha Liga
6
1
Shakhtar Donetsk FC Lviv
Shakhtar Donetsk
FC Lviv
15:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
6
2
Zrinjski Mostar Leotar
Zrinjski Mostar
Leotar
17:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
2
3
Wigan U23 Barnsley U23
Wigan U23
Barnsley U23
13:00
TP
ma Marocco - GNF 2
1
0
Raja Beni Mellal IZK Khemisset
Raja Beni Mellal
IZK Khemisset
14:30
TP
1
2
USM Oujda Union de Touarga
USM Oujda
Union de Touarga
14:30
TP
de Germania - Bundesliga
2
1
Union Berlino RB Lipsia
Union Berlino
RB Lipsia
19:30
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga
2
2
Dinamo Batumi Dila Gori
Dinamo Batumi
Dila Gori
15:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
1
2
Hobro IK FC Helsingor
Hobro IK
FC Helsingor
18:00
TP
0
2
FC Fredericia AC Horsens
FC Fredericia
AC Horsens
17:30
TP
il Israele - Liga Bet Sud
1
1
Ironi Beit Dagan Hapoel Hod Hasharon
Ironi Beit Dagan
Hapoel Hod Hasharon
11:00
TP
6
0
Beitar Ramat Gan Hapoel Pardesiyah Noam
Beitar Ramat Gan
Hapoel Pardesiyah Noam
9:00
TP
1
3
Hapoel Merhavim Ironi Modiin
Hapoel Merhavim
Ironi Modiin
10:00
TP
0
0
FC Ironi Or Yehuda Beitar Ironi Kiryat Gat
FC Ironi Or Yehuda
Beitar Ironi Kiryat Gat
9:00
TP
0
2
Roei Heshbon Tel Aviv Hapoel Qalansawe
Roei Heshbon Tel Aviv
Hapoel Qalansawe
11:30
TP
4
2
MS Bnei Jaffa Ortodoxim Beitar Kfar Saba Shlomi
MS Bnei Jaffa Ortodoxim
Beitar Kfar Saba Shlomi
11:15
TP
2
0
Maccabi Ironi Netivot Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Ironi Netivot
Maccabi Ironi Sderot
10:00
TP
1
2
Maccabi Amishav Petah Tikva Hapoel Kiryat Ono
Maccabi Amishav Petah Tikva
Hapoel Kiryat Ono
11:00
TP
de Germania - Oberliga Niederrhein
2
0
SSVg Velbert 1. FC Mönchengladbach
SSVg Velbert
1. FC Mönchengladbach
18:30
TP
1
2
SC Düsseldorf West TV Jahn Hiesfeld
SC Düsseldorf West
TV Jahn Hiesfeld
18:30
TP
19:00 Kleve SC Velbert
Kleve
SC Velbert
D
ua Ucraina - Campionato Primavera
9:30 Veres U19 Dinamo Kiev U19
Veres U19
Dinamo Kiev U19
RV
2
1
FC Metalist 1925 U19 Kolos Kovalivka U19
FC Metalist 1925 U19
Kolos Kovalivka U19
10:00
TP
2
0
FC Rukh Vynnyky U19 FC Vorskla Poltava U19
FC Rukh Vynnyky U19
FC Vorskla Poltava U19
10:00
TP
ch Svizzera - Challenge League
0
0
Stade Lausanne-Ouchy Neuchatel Xamax
Stade Lausanne-Ouchy
Neuchatel Xamax
19:30
TP
2
0
Aarau Winterthur
Aarau
Winterthur
19:30
TP
2
1
Yverdon Sport FC FC Schaffhausen
Yverdon Sport FC
FC Schaffhausen
19:30
TP
mx Messico - Apertura
0
1
Unam Pumas Atlas
Unam Pumas
Atlas
3:00
TP
ug Uganda - Premier League
12:00 Busoga United FC URA
Busoga United FC
URA
RV
am Armenia - Premier League
10:00 Sevan FC Pyunik Yerevan
Sevan FC
Pyunik Yerevan
RV
0
0
FC Urartu Ararat Armenia
FC Urartu
Ararat Armenia
14:30
TP
za Sud Africa - National First Division
0
1
Platinum City Rovers Cape Town All Stars
Platinum City Rovers
Cape Town All Stars
13:30
TP
hu Ungheria - NB I
2
3
Paksi Budapest Honved
Paksi
Budapest Honved
19:00
TP
de Germania - Oberliga Mittelrhein
2
1
Bergisch Gladbach 09 Fortuna Colonia II
Bergisch Gladbach 09
Fortuna Colonia II
18:30
TP
gb Galles - Championship South
3
1
Llanelli Goytre United
Llanelli
Goytre United
19:30
TP
1
1
Taffs Well Cambrian & Clydach
Taffs Well
Cambrian & Clydach
19:30
TP
8
1
Pontypridd Town Afan Lido
Pontypridd Town
Afan Lido
19:45
TP
2
1
Risca United Ammanford AFC
Risca United
Ammanford AFC
19:30
TP
am Armenia - Lega 1
0
5
Pyunik Yerevan II FK Lernayin Artsakh Goris
Pyunik Yerevan II
FK Lernayin Artsakh Goris
11:00
TP
2
1
Alashkert FC II Gandzasar Kapan
Alashkert FC II
Gandzasar Kapan
10:30
TP
cy Cipro - 1ª Divisione
1
0
Aris Limassol Olympiakos Nicosia
Aris Limassol
Olympiakos Nicosia
17:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 9
2
1
Real Jaen CD Huetor Vega
Real Jaen
CD Huetor Vega
19:15
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga 2
3
0
FC Gagra FC Gareji
FC Gagra
FC Gareji
9:30
TP
4
0
Wit Georgia FC Zugdidi
Wit Georgia
FC Zugdidi
9:30
TP
5
3
FC Rustavi Shevardeni
FC Rustavi
Shevardeni
9:30
TP
2
1
FC Merani Tbilisi FC Sioni Bolnisi
FC Merani Tbilisi
FC Sioni Bolnisi
9:30
TP
0
6
Chikhura Sachkhere Merani Martvili
Chikhura Sachkhere
Merani Martvili
9:30
TP
al Albania - Campionato
5
0
Laci Dinamo Tirana
Laci
Dinamo Tirana
12:45
TP
1
1
Teuta Vllaznia Shkoder
Teuta
Vllaznia Shkoder
15:45
TP
gb Galles - Premier League
1
4
Bala Town T.N.S.
Bala Town
T.N.S.
19:45
TP
br Brasile - Coppa U20
2
0
Canedense U20 Campineira U20
Canedense U20
Campineira U20
18:30
TP
id Indonesia - Liga 1
1
2
PSIS Semarang PSS Sleman
PSIS Semarang
PSS Sleman
11:15
TP
1
0
Persija Jakarta Persikabo 1973
Persija Jakarta
Persikabo 1973
13:45
TP
2
0
Persik Kediri Persita Tangerang
Persik Kediri
Persita Tangerang
8:15
TP
il Israele - Campionato Primavera
1
0
Maccabi Amidar Ramat Gan U19 Shimshon Tel Aviv U19
Maccabi Amidar Ramat Gan U19
Shimshon Tel Aviv U19
9:00
TP
sk Slovacchia - Super Liga
1
2
FC Vion Zlate Moravce Slovan Bratislava
FC Vion Zlate Moravce
Slovan Bratislava
16:00
TP
pl Polonia - Campionato Primavera
2
1
Rakow Czestochowa U18 Jagiellonia Bialystok U18
Rakow Czestochowa U18
Jagiellonia Bialystok U18
11:00
TP
lu Lussemburgo - Éirepromotioun
2
5
FC Marisca Mersch UN 97 Kaerjeng
FC Marisca Mersch
UN 97 Kaerjeng
19:00
TP
il Israele - Lega Alef Sud
1
2
MS Ironi Kuseife Maccabi Yavne
MS Ironi Kuseife
Maccabi Yavne
10:30
TP
2
1
Maccabi Shaaraim Hapoel Azor
Maccabi Shaaraim
Hapoel Azor
11:00
TP
2
0
Hapoel Holon Yaniv Hapoel Marmorek
Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Marmorek
11:15
TP
0
2
Maccabi Ironi Ashdod Shimson Kafr Quasim
Maccabi Ironi Ashdod
Shimson Kafr Quasim
11:00
TP
2
1
AS Nordia Gerusalemme Maccabi Herzliya
AS Nordia Gerusalemme
Maccabi Herzliya
10:00
TP
2
1
Hapoel Kfar Shalem Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Bikat Hayarden
11:43
TP
0
1
Hapoel Ashkelon Shimshon Tel Aviv
Hapoel Ashkelon
Shimshon Tel Aviv
10:00
TP
sv El Salvador - Apertura
0
0
AD Chalatenango CD FAS
AD Chalatenango
CD FAS
0:30
TP
et Etiopia - Premier League
0
1
Hadiya Hossana Addis Ababa Ketema
Hadiya Hossana
Addis Ababa Ketema
15:00
TP
0
0
Sebeta City Dire Dawa
Sebeta City
Dire Dawa
12:00
TP
gb Galles - Championship North
0
3
Llangefni Town Conwy Borough FC
Llangefni Town
Conwy Borough FC
19:30
TP
2
1
Colwyn Bay Gresford Athletic
Colwyn Bay
Gresford Athletic
19:45
TP
au Australia - A-League
0
2
Wellington Phoenix Western Sydney Wanderers
Wellington Phoenix
Western Sydney Wanderers
8:45
TP
il Israele - Liga Bet Nord
2
1
Maccabi Nujeidat Ahmed Tzeirey Um El Fahem
Maccabi Nujeidat Ahmed
Tzeirey Um El Fahem
8:30
TP
10:40 Hapoel Ramot Menashe Hapoel Beit Shean
Hapoel Ramot Menashe
Hapoel Beit Shean
D
9:30 Hapoel Sandala Gilboa Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Sandala Gilboa
Ihud Bnei Kfar Kara
D
10:50 Tzeirei Sakhnin Hapoel Ironi Safed
Tzeirei Sakhnin
Hapoel Ironi Safed
D
1
0
Beitar Haifa Yakov Hapoel Tirat Karmel
Beitar Haifa Yakov
Hapoel Tirat Karmel
11:00
TP
de Germania - Oberliga Amburgo
1
4
HSV Barmbek-Uhlenhorst Wandsbeker TSV Concordia
HSV Barmbek-Uhlenhorst
Wandsbeker TSV Concordia
18:30
TP
18:30 Hamm United Bramfelder SV
Hamm United
Bramfelder SV
RV
gb Scozia - League 2
0
1
Edinburgh City Annan Athletic
Edinburgh City
Annan Athletic
19:45
TP
cy Cipro - 2ª Divisione
1
0
Onisilos Sotira Achyronas Liopetriou
Onisilos Sotira
Achyronas Liopetriou
17:00
TP
il Israele - Lega Alef Nord
4
2
Hapoel Herzliya Ironi Nesher
Hapoel Herzliya
Ironi Nesher
10:45
TP
1
2
Hapoel Kaukab Tzeirei Kfar Kanna
Hapoel Kaukab
Tzeirei Kfar Kanna
12:00
TP
9:00 Hapoel Iksal Imad Maccabi Tamra
Hapoel Iksal Imad
Maccabi Tamra
D
10:45 Sport Club Tira SC Haifa Robbie Shapiro
Sport Club Tira
SC Haifa Robbie Shapiro
D
2
1
Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Hapoel Migdal Haemeq
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
11:00
TP
0
0
Hapoel Kafr Kanna Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Kafr Kanna
Maccabi Tzur Shalom
11:00
TP
3
1
Ironi Tiberias Hapoel Bnei Zalfa
Ironi Tiberias
Hapoel Bnei Zalfa
8:45
TP
1
2
Hapoel Kaukab Hapoel Kfar Kana
Hapoel Kaukab
Hapoel Kfar Kana
12:00
TP
gb Scozia - Championship
1
0
Inverness CT Kilmarnock
Inverness CT
Kilmarnock
19:45
TP
ir Iran - 2ª Divisione
4
0
Shahrdari Mahshahr Niroye Zamini
Shahrdari Mahshahr
Niroye Zamini
10:30
TP
1
1
Shahid Oraki Eslamshahr Naft o Gass Gachsaran
Shahid Oraki Eslamshahr
Naft o Gass Gachsaran
10:30
TP
1
0
Sepidrood Rasht Payam Mashhad
Sepidrood Rasht
Payam Mashhad
10:30
TP
pt Portugal Liga 3
0
0
Oriental Dragon Sporting B
Oriental Dragon
Sporting B
15:00
TP
2
1
Anadia SC São João de Ver
Anadia
SC São João de Ver
19:30
TP
kw Kuwait - Campionato
2
2
Al Arabi SC Al Salmiyah SC
Al Arabi SC
Al Salmiyah SC
16:35
TP
2
1
Al Tadamon SC Yarmouk
Al Tadamon SC
Yarmouk
14:20
TP
pt Portogallo - Campionato U23
0
2
Guimaraes U23 Braga U23
Guimaraes U23
Braga U23
11:00
TP
bf Burkina Faso - Campionato
1
1
ASFA-Yennenga Vitesse FC
ASFA-Yennenga
Vitesse FC
15:30
TP
1
1
RC Bobo Dioulasso AS Police Ouagadougou
RC Bobo Dioulasso
AS Police Ouagadougou
15:30
TP
n Nord Irlanda - IFA Championship
3
0
Dundela Ballyclare Comrades
Dundela
Ballyclare Comrades
19:45
TP
2
0
Newry City Annagh United
Newry City
Annagh United
19:45
TP
ml Mali - Première Division
0
2
Club Olympique de Bamako Yeelen
Club Olympique de Bamako
Yeelen
18:00
TP
1
0
Black Star Real Bamako
Black Star
Real Bamako
16:00
TP
gi Gibilterra - National League
6
2
Lynx FC Europa Point
Lynx FC
Europa Point
19:45
TP
mt Malta - Challenge League
20:00 Swieqi Utd Qrendi FC
Swieqi Utd
Qrendi FC
D
1
0
Naxxar Lions Rabat Ajax
Naxxar Lions
Rabat Ajax
16:00
TP
fr Francia - National 2
0
1
Angouleme Bergerac Perigord
Angouleme
Bergerac Perigord
19:00
TP
ae EAU - 1ª divisione
1
1
Al Fujairah Masfut
Al Fujairah
Masfut
12:35
TP
2
3
Al Taawon Al Jazira Al Hamra
Al Taawon
Al Jazira Al Hamra
12:35
TP
1
0
Dibba Al Fujairah Masafi
Dibba Al Fujairah
Masafi
12:35
TP
3
1
Al Hamriyah Gulf Heroes FC
Al Hamriyah
Gulf Heroes FC
12:40
TP
cw Curaçao - Sekshon Pagá
0
0
SV SUBT RKV FC Sithoc
SV SUBT
RKV FC Sithoc
0:00
TP
1
1
Inter Willemstad Scherpenheuvel
Inter Willemstad
Scherpenheuvel
0:00
TP
be Belgio - Prima divisione B
3
0
Deinze Excelsior Virton
Deinze
Excelsior Virton
19:00
TP
sa Arabia Saudita Divisione 2
0
1
Al-Rawdhah Club Al-Saqer FC
Al-Rawdhah Club
Al-Saqer FC
11:55
TP
2
1
Al-Arabi Al-Saudi Al Entesar Club
Al-Arabi Al-Saudi
Al Entesar Club
12:20
TP
1
1
Weg Taif SC Al Dahab
Weg Taif SC
Al Dahab
12:35
TP
0
0
Al Safa Al Nairyah
Al Safa
Al Nairyah
11:55
TP
gb Inghilterra - FA Cup
0
2
Gateshead Charlton
Gateshead
Charlton
19:45
TP
1
0
Rotherham Stockport
Rotherham
Stockport
19:45
TP
uy Uruguay - Campionato U19
4
0
Rentistas U19 Danubio U19
Rentistas U19
Danubio U19
12:00
TP
2
1
Boston River U19 Racing Club de Montevideo U19
Boston River U19
Racing Club de Montevideo U19
12:00
TP
4
3
Liverpool Montevideo U19 Cerro U19
Liverpool Montevideo U19
Cerro U19
12:00
TP
in India - Bangalore Super Division
7
0
Kickstart FC ADE
Kickstart FC
ADE
8:15
TP
0
1
Bangalore Dream United FC BUFC
Bangalore Dream United FC
BUFC
10:15
TP
0
1
Students Union ASC
Students Union
ASC
6:15
TP
bo Bolivia - Nacional B
2
1
Universitario De Vinto Universitario de Sucre
Universitario De Vinto
Universitario de Sucre
19:30
TP
bi Burundi - Premier League
0
3
Royal Muramvya FC Les Crocos FC de Rumonge
Royal Muramvya FC
Les Crocos FC de Rumonge
13:00
TP
gb Inghilterra - Premier League Cup U23
2
4
Swansea U23 West Ham U23
Swansea U23
West Ham U23
12:00
TP
ar Argentina - Torneo Regional Amateur
10
3
Deportivo Metalurgico Las Campanas
Deportivo Metalurgico
Las Campanas
20:00
TP
in India - Super League
0
0
Chennaiyin FC East Bengal Club
Chennaiyin FC
East Bengal Club
14:00
TP
ie Irlanda - Munster Senior League
19:45 St Marys AFC Ringmahon Rangers
St Marys AFC
Ringmahon Rangers
D
br Brasile - Copa Nordeste U20
0
7
Presidente Medici U20 Fluminense PI U20
Presidente Medici U20
Fluminense PI U20
18:00
TP
0
2
Ceara U20 Fortaleza U20
Ceara U20
Fortaleza U20
18:00
TP
in India - Trofeo Santosh
0
4
Haryana Delhi FC
Haryana
Delhi FC
4:00
TP
0
11
Uttrakhand Roundglass Punjab FC
Uttrakhand
Roundglass Punjab FC
9:30
TP
7:00 Bihar Jharkhand
Bihar
Jharkhand
D
ps Palestina - 1ª Divisione
3
0
Taraji Wadi Al-Nes Islami Sour Baher
Taraji Wadi Al-Nes
Islami Sour Baher
13:00
TP
world Mexico Liga TDP
1
1
Tuzos Pachuca CD Matamoros
Tuzos Pachuca
CD Matamoros
17:00
TP
1
3
CD Novillos Neza Club Carsaf
CD Novillos Neza
Club Carsaf
17:00
TP
br Others
Ipswich Bolton
Ipswich
Bolton
11:18
TP
fj Isole Figi - National Football League
2
1
Labasa FC Navua FC
Labasa FC
Navua FC
7:05
TP
world FIFA Arab Cup
0
1
Mauritania Emirati Arabi Uniti
Mauritania
Emirati Arabi Uniti
16:00
TP
2
1
Qatar Oman
Qatar
Oman
13:00
TP
0
0
Bahrain Iraq
Bahrain
Iraq
10:00
TP
2
0
Siria Tunisia
Siria
Tunisia
19:00
TP
ne Niger - Super League
1
1
AS Police Niger AS Douanes de Niamey
AS Police Niger
AS Douanes de Niamey
15:15
TP
np Nepal - 1ª Divisione
1
1
Friends Club Kopundole Three Star Club
Friends Club Kopundole
Three Star Club
7:15
TP
4
1
Satdobato Youth Club Nepal APF
Satdobato Youth Club
Nepal APF
11:00
TP
bd Bangladesh - Independence Cup
2
3
Rahmatgonj MFS Swadhinata KS
Rahmatgonj MFS
Swadhinata KS
11:45
TP
lb Libano - 2ª divisione
2
3
Sporting Al Koulailah Shabab Majdal Anjar
Sporting Al Koulailah
Shabab Majdal Anjar
12:15
TP
1
0
Nahda Barelias Al Egtmaaey Trablos
Nahda Barelias
Al Egtmaaey Trablos
12:15
TP
world Germany Landesliga
1
0
FV Wiehl 2000 SSV Homburg Numbrecht
FV Wiehl 2000
SSV Homburg Numbrecht
19:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior Cup
2
1
Larkview Boys Skerries Town FC
Larkview Boys
Skerries Town FC
19:45
TP
ie Irlanda - Coppa Amatori
1
1
Leixlip United St Francis FC
Leixlip United
St Francis FC
19:45
TP