https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
1
0
San Nicolò FC Matese
San Nicolò
FC Matese
13:30
TP
pl Polonia - Liga III
11:00 Sokol Aleksandrow Pelikan Lowicz
Sokol Aleksandrow
Pelikan Lowicz
D
ar Argentina - Campionato Riserve
0
0
San Martin de Tucuman Riserve Instituto AC Cordoba riserve
San Martin de Tucuman Riserve
Instituto AC Cordoba riserve
12:11
TP
1
1
Banfield Riserve CA Independiente Riserve
Banfield Riserve
CA Independiente Riserve
12:00
TP
us USA - MLS
5
7
New England Revolution New York City FC
New England Revolution
New York City FC
0:30
TP
br Brasile - Serie A
3
0
America MG Chapecoense
America MG
Chapecoense
0:00
TP
1
3
Cuiabá EC Palmeiras
Cuiabá EC
Palmeiras
1:00
TP
it Italia - Serie A
2
0
Inter Spezia
Inter
Spezia
17:30
TP
ar Argentina Liga Profesional
4
1
Banfield CA Independiente
Banfield
CA Independiente
0:30
TP
tr Turchia - Campionato U19
3
1
Ankaragucu U19 Kocaelispor U19
Ankaragucu U19
Kocaelispor U19
9:00
TP
1
4
Gazisehir Gaziantep FK U19 Besiktas U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
Besiktas U19
9:00
TP
1
3
Samsunspor U19 Balikesirspor U19
Samsunspor U19
Balikesirspor U19
9:00
TP
0
1
Manisa FK U19 Denizlispor U19
Manisa FK U19
Denizlispor U19
9:00
TP
3
1
Umraniyespor U19 Istanbulspor U19
Umraniyespor U19
Istanbulspor U19
9:00
TP
1
1
Bandirmaspor U19 Menemen Belediyespor U19
Bandirmaspor U19
Menemen Belediyespor U19
9:00
TP
1
0
Altinordu U19 Tuzlaspor U19
Altinordu U19
Tuzlaspor U19
9:00
TP
4
0
Kasimpasa U19 Giresunspor U19
Kasimpasa U19
Giresunspor U19
9:00
TP
3
3
Konyaspor U19 Istanbul Basaksehir U19
Konyaspor U19
Istanbul Basaksehir U19
9:00
TP
2
0
Trabzonspor U19 Sivasspor U19
Trabzonspor U19
Sivasspor U19
9:00
TP
9:00 Kayserispor U19 Adana Demirspor U19
Kayserispor U19
Adana Demirspor U19
D
9:00 BB Erzurumspor U19 Bursaspor U19
BB Erzurumspor U19
Bursaspor U19
D
2
0
Goztepe U19 Yeni Malatyaspor U19
Goztepe U19
Yeni Malatyaspor U19
9:00
TP
0
1
Alanyaspor U19 Altay U19
Alanyaspor U19
Altay U19
9:00
TP
9:00 Caykur Rizespor U19 Fatih Karagumruk U19
Caykur Rizespor U19
Fatih Karagumruk U19
D
2
2
Eyupspor U19 Keciorengucu U19
Eyupspor U19
Keciorengucu U19
8:55
TP
9:00 Adanaspor U19 Genclerbirligi U19
Adanaspor U19
Genclerbirligi U19
D
pl Polonia - Liga I
1
0
Chrobry Glogow LKS Lodz
Chrobry Glogow
LKS Lodz
17:00
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
0
1
Valadares Gaia FC Leca FC
Valadares Gaia FC
Leca FC
15:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
1
2
Liaoning Shenyang Urban Sichuan Jiuniu
Liaoning Shenyang Urban
Sichuan Jiuniu
11:30
TP
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
2
1
Al Akhdoud Hajer
Al Akhdoud
Hajer
12:25
TP
0
1
Al Wehda Mecca Najran SC
Al Wehda Mecca
Najran SC
15:15
TP
3
0
Al Qadisiya Al Khubar Jeddah Club
Al Qadisiya Al Khubar
Jeddah Club
14:25
TP
pl Polonia - Liga II
1
1
MKP Pogon Siedlce Ruch Chorzow
MKP Pogon Siedlce
Ruch Chorzow
15:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
2
2
FK Graficar Beograd Buducnost Dobanovci
FK Graficar Beograd
Buducnost Dobanovci
12:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
21:00 Atlético Venezuela Aragua
Atlético Venezuela
Aragua
A
se Svezia - Juniorallsvenskan
18:00 Malmo FF U19 Osters IF U19
Malmo FF U19
Osters IF U19
D
it Italia - Serie B
0
1
Parma Brescia
Parma
Brescia
17:00
TP
rs Serbia - Super Liga
1
0
Stella Rossa Belgrado FK Vozdovac
Stella Rossa Belgrado
FK Vozdovac
17:30
TP
bg Bulgaria - B PFG
2
0
FC Hebar Pazardzhik Yantra Gabrovo
FC Hebar Pazardzhik
Yantra Gabrovo
12:30
TP
3
0
Litex Lovech Botev Plovdiv II
Litex Lovech
Botev Plovdiv II
12:30
TP
1
1
Ludogorets Razgrad II Minyor Pernik
Ludogorets Razgrad II
Minyor Pernik
12:30
TP
2
2
Marek Dupnitsa Septemvri Simitli
Marek Dupnitsa
Septemvri Simitli
12:30
TP
2
0
Maritsa Plovdiv Sportist Svoge
Maritsa Plovdiv
Sportist Svoge
12:30
TP
2
0
Septemvri Sofia Strumska Slava
Septemvri Sofia
Strumska Slava
12:30
TP
0
1
CSKA 1948 Sofia II Montana
CSKA 1948 Sofia II
Montana
12:30
TP
bo Bolivia - Apertura
1
2
Blooming Always Ready
Blooming
Always Ready
0:00
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
19:45 Tiverton Town Yate Town
Tiverton Town
Yate Town
RV
si Slovenia - 2. SNL
1
1
NK Krsko Roltek DOB
NK Krsko
Roltek DOB
12:30
TP
1
1
NK Krsko Roltek DOB
NK Krsko
Roltek DOB
12:30
TP
1
0
ND Gorica NK Nafta 1903
ND Gorica
NK Nafta 1903
12:00
TP
zm Zambia - Super League
1
1
Konkola Blades Nkana FC
Konkola Blades
Nkana FC
13:00
TP
ke Kenya - Premier League
12:00 FC Talanta Nzoia Sugar
FC Talanta
Nzoia Sugar
RV
10:00 AFC Leopards Mathare United
AFC Leopards
Mathare United
RV
12:00 Kariobangi Sharks Sofapaka FC
Kariobangi Sharks
Sofapaka FC
RV
12:00 Kakamega Homeboyz Nairobi City Stars
Kakamega Homeboyz
Nairobi City Stars
RV
12:00 Ulinzi Stars Kenya Police FC
Ulinzi Stars
Kenya Police FC
RV
hr Croazia - 2.HNL
1
0
HNK Cibalia Bijelo Brdo
HNK Cibalia
Bijelo Brdo
12:30
TP
ao Angola Girabola
0
1
Recreativo do Libolo Primeiro de Agosto
Recreativo do Libolo
Primeiro de Agosto
14:00
TP
1
2
SC de Cabinda Sagrada Esperanca
SC de Cabinda
Sagrada Esperanca
14:30
TP
15:00 Wiliete SC GD Interclube
Wiliete SC
GD Interclube
D
2
3
FC Bravos do Maquis Petro Luanda
FC Bravos do Maquis
Petro Luanda
14:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
0
1
Tsarsko Selo 2015 Levski Sofia
Tsarsko Selo 2015
Levski Sofia
15:30
TP
1
1
Lokomotiv Plovdiv Cherno More Varna
Lokomotiv Plovdiv
Cherno More Varna
13:00
TP
pt Portogallo - Campionato U19
0
1
União Leiria U19 Sporting U19
União Leiria U19
Sporting U19
11:00
TP
1
0
Vilafranquense U19 Belenenses U19
Vilafranquense U19
Belenenses U19
15:00
TP
1
1
Academica Coimbra SF U19 Benfica U19
Academica Coimbra SF U19
Benfica U19
13:00
TP
0
4
Vitoria Setubal U19 Alverca U19
Vitoria Setubal U19
Alverca U19
15:00
TP
15:00 Gil Vicente U19 Vizela U19
Gil Vicente U19
Vizela U19
D
0
4
Leixoes U19 Guimaraes U19
Leixoes U19
Guimaraes U19
15:00
TP
2
1
UD Oliveirense U19 Pacos Ferreira U19
UD Oliveirense U19
Pacos Ferreira U19
15:00
TP
1
1
Famalicao U19 Feirense U19
Famalicao U19
Feirense U19
15:00
TP
1
1
Tondela U19 FC Porto U19
Tondela U19
FC Porto U19
15:00
TP
tz Tanzania - Premier League
2
1
Simba Sports Club Geita Gold
Simba Sports Club
Geita Gold
16:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 12
14:15 Tenisca CD Marino
Tenisca
CD Marino
D
de Germania - Bundesliga U19
2
0
Hertha Berlino U19 Cottbus U19
Hertha Berlino U19
Cottbus U19
15:00
TP
17:30 Dinamo Dresda U19 Chemnitzer U19
Dinamo Dresda U19
Chemnitzer U19
D
1
2
Bayern Monaco U19 Augsburg U19
Bayern Monaco U19
Augsburg U19
17:00
TP
cz Repubblica Ceca - 1. Liga
3
0
Bohemians 1905 MFK Karvina
Bohemians 1905
MFK Karvina
17:00
TP
mx Messico - Liga de Expansion
1
0
Universidad Guadalajara Club Celaya
Universidad Guadalajara
Club Celaya
3:05
TP
2
2
Tampico Madero Atletico Morelia
Tampico Madero
Atletico Morelia
1:00
TP
it Italia - Serie C - Girone A
2
0
Padova Juventus U23
Padova
Juventus U23
13:30
TP
id Indonesia - Liga 3
0
0
Persinga Ngawi PS Kota Pahlawan
Persinga Ngawi
PS Kota Pahlawan
6:00
TP
1
5
Dulamayo FC Abdi United
Dulamayo FC
Abdi United
7:36
TP
8:00 Persiba Bantul PS HW UMY
Persiba Bantul
PS HW UMY
D
3
2
Persital FC Telaga Biru FC
Persital FC
Telaga Biru FC
5:31
TP
2
0
Villa 2000 B ABC Wirayudha
Villa 2000 B
ABC Wirayudha
8:28
TP
0
0
AC Majapahit Persekap Pasuruan
AC Majapahit
Persekap Pasuruan
12:00
TP
za Sud Africa - Premier
3
1
Marumo Gallants TS Galaxy
Marumo Gallants
TS Galaxy
15:15
TP
ee Estonia - Meistriliiga
1
5
FC Levadia Tallinn Flora Tallinn
FC Levadia Tallinn
Flora Tallinn
17:30
TP
uy Uruguay - Segunda
0
0
Central Espanol Racing Club Montevideo
Central Espanol
Racing Club Montevideo
0:45
TP
rw Rwanda - National League
0
2
Etincelles SC Kiyovu
Etincelles
SC Kiyovu
13:00
TP
1
0
Police FC Marines FC
Police FC
Marines FC
13:00
TP
1
2
Gicumbi FC AS Kigali
Gicumbi FC
AS Kigali
13:00
TP
2
2
Espoir FC Rayon Sports FC
Espoir FC
Rayon Sports FC
13:00
TP
0
0
Bugesera Rutsiro FC
Bugesera
Rutsiro FC
13:00
TP
1
0
Etoile de L'Est Gasogi Utd
Etoile de L'Est
Gasogi Utd
13:00
TP
am Armenia - Premier League
2
1
FC Noah Noravank
FC Noah
Noravank
12:00
TP
ug Uganda - Premier League
1
3
Gaddafi FC Vipers SC
Gaddafi FC
Vipers SC
12:00
TP
3
1
KCCA BUL FC
KCCA
BUL FC
12:00
TP
ro Coppa di Romania
0
0
ACS Poli Timisoara FC Arges Pitesti
ACS Poli Timisoara
FC Arges Pitesti
16:30
TP
16:30 SSU Politehnica Timisoara FC Arges Pitesti
SSU Politehnica Timisoara
FC Arges Pitesti
D
0
1
FC Buzau FC Voluntari
FC Buzau
FC Voluntari
13:30
TP
am Armenia - Lega 1
0
0
Ararat Armenia II FC Urartu II
Ararat Armenia II
FC Urartu II
10:00
TP
10:30 Shirak BKMA Vagharshapat 2
Shirak
BKMA Vagharshapat 2
RV
tr Coppa di Turchia
0
1
Caykur Rizespor Ankaraspor
Caykur Rizespor
Ankaraspor
10:00
TP
3
0
Denizlispor Agrispor
Denizlispor
Agrispor
11:00
TP
1
2
Adanaspor Kocaelispor
Adanaspor
Kocaelispor
12:00
TP
2
0
Fatih Karagumruk Sariyer
Fatih Karagumruk
Sariyer
12:00
TP
6
0
Alanyaspor Osmaniyespor FK
Alanyaspor
Osmaniyespor FK
14:00
TP
1
3
Altinordu 68 Yeni Aksarayspor
Altinordu
68 Yeni Aksarayspor
10:00
TP
4
0
Kayserispor 76 Igdir Belediyespor
Kayserispor
76 Igdir Belediyespor
16:00
TP
4
2
Boluspor Yeni Orduspor
Boluspor
Yeni Orduspor
11:00
TP
4
0
Samsunspor Utas Usakspor
Samsunspor
Utas Usakspor
11:00
TP
th Thailandia - 2ª Divisione
2
1
Muangkan Utd Chiangmai
Muangkan Utd
Chiangmai
11:00
TP
il Israele - Premier League
0
1
Hapoel Jerusalem FC Hapoel Kiryat Shmona
Hapoel Jerusalem FC
Hapoel Kiryat Shmona
17:00
TP
1
1
Maccabi Tel Aviv Hapoel Nof HaGalil
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Nof HaGalil
17:30
TP
bh Coppa del Bahrain
0
0
Al-Ahli Manama Al Budaiya
Al-Ahli Manama
Al Budaiya
15:00
TP
1
0
Bahrain SC Malkiya
Bahrain SC
Malkiya
15:00
TP
0
2
Al Hala Al-Muharraq
Al Hala
Al-Muharraq
15:00
TP
15:00 Al Hidd Al Khalidiyah
Al Hidd
Al Khalidiyah
D
me Montenegro Prva Liga
0
0
FK Podgorica FK Iskra Danilovgrad
FK Podgorica
FK Iskra Danilovgrad
14:00
TP
3
0
OFK Petrovac Sutjeska Niksic
OFK Petrovac
Sutjeska Niksic
16:00
TP
1
2
FK Jezero Buducnost Podgorica
FK Jezero
Buducnost Podgorica
12:00
TP
2
0
FK Zeta Golubovci FK Rudar Pljevlja
FK Zeta Golubovci
FK Rudar Pljevlja
13:00
TP
1
2
FK Mornar Bar FK Decic Tuzi
FK Mornar Bar
FK Decic Tuzi
15:00
TP
sv El Salvador - Campionato Riserve
0
0
CD Platense Zacatecoluca riserve Municipal Limeno Riserve
CD Platense Zacatecoluca riserve
Municipal Limeno Riserve
17:00
TP
gr Grecia - Gamma Ethniki
2
1
Panagriniakos Aias Gastounis
Panagriniakos
Aias Gastounis
13:00
TP
1
0
Nafpaktiakos Asteras Panaigialios
Nafpaktiakos Asteras
Panaigialios
13:00
TP
2
1
Anagennisi Artas Tilikratis
Anagennisi Artas
Tilikratis
13:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
2
1
Neftchi Baku II Sabail FC II
Neftchi Baku II
Sabail FC II
10:00
TP
2
2
FK Kapaz Zira IK II
FK Kapaz
Zira IK II
10:00
TP
1
1
Keshla FK II PFK Turan Tovuz
Keshla FK II
PFK Turan Tovuz
10:00
TP
bg Bulgaria - Terza divisione
17:00 Ustrem Donchevo Toshevo
Ustrem Donchevo
Toshevo
D
ua Coppa d'Ucraina
2
0
Dnipro-1 LNZ Lebedyn
Dnipro-1
LNZ Lebedyn
17:00
TP
co Colombia - Campionato regionale
3
1
Sellos Colombianos Talento y Vida
Sellos Colombianos
Talento y Vida
15:30
TP
pl Coppa di Polonia
0
2
Termalica BB Nieciecza Rakow Czestochowa
Termalica BB Nieciecza
Rakow Czestochowa
13:30
TP
0
4
Garbarnia Krakow Lech Poznan
Garbarnia Krakow
Lech Poznan
10:45
TP
2
1
Arka Gdynia Zaglebie Lubin
Arka Gdynia
Zaglebie Lubin
16:15
TP
ro Romania - Campionato U19
4
1
Farul Constanta U19 SC Dinamo 1948 Bucharest U19
Farul Constanta U19
SC Dinamo 1948 Bucharest U19
10:00
TP
id Indonesia - Liga 2
2
0
Sulut United FC Kalteng Putra FC
Sulut United FC
Kalteng Putra FC
11:15
TP
1
0
Persiba Balikpapan Mitra Kukar
Persiba Balikpapan
Mitra Kukar
8:15
TP
3
0
RANS Cilegon PSKC Kota Cimahi
RANS Cilegon
PSKC Kota Cimahi
8:15
TP
hr Coppa di Croazia
5
4
NK Osijek Slaven Belupo
NK Osijek
Slaven Belupo
15:00
TP
1
3
Dinamo Zagabria HNK Rijeka
Dinamo Zagabria
HNK Rijeka
17:30
TP
es Spagna - Coppa del Re
0
1
Mensajero Real Saragozza
Mensajero
Real Saragozza
15:30
TP
2
0
Bergantinos Tudelano
Bergantinos
Tudelano
17:30
TP
gr Coppa di Grecia
2
1
Panathinaikos Volos NFC
Panathinaikos
Volos NFC
17:00
TP
0
1
Niki Volou Panetolikos
Niki Volou
Panetolikos
13:00
TP
3
2
Levadiakos Olympiakos
Levadiakos
Olympiakos
15:00
TP
3
1
Aris Salonicco OFI Creta
Aris Salonicco
OFI Creta
15:00
TP
it Coppa Italia Primavera
4
1
Empoli U19 Ascoli U19
Empoli U19
Ascoli U19
10:30
TP
3
2
Sampdoria U19 Torino U19
Sampdoria U19
Torino U19
13:30
TP
2
0
Roma U19 Cosenza U19
Roma U19
Cosenza U19
10:00
TP
1
0
Juventus U19 Lazio U19
Juventus U19
Lazio U19
10:00
TP
3
2
Spal U19 Hellas Verona U19
Spal U19
Hellas Verona U19
13:30
TP
4
3
Fiorentina U19 Milan U19
Fiorentina U19
Milan U19
13:30
TP
2
4
Inter U19 Sassuolo U19
Inter U19
Sassuolo U19
13:30
TP
8
7
Atalanta U19 Cagliari U19
Atalanta U19
Cagliari U19
10:00
TP
uy Uruguay - Campionato U19
1
0
Progreso U19 Deportivo Maldonado U19
Progreso U19
Deportivo Maldonado U19
12:00
TP
mk Coppa di Macedonia del Nord
4
1
Makedonija Gj. P KF Shkupi Skopje
Makedonija Gj. P
KF Shkupi Skopje
12:00
TP
3
4
Shkendija Tetovo FC Struga Trim & Lum
Shkendija Tetovo
FC Struga Trim & Lum
12:00
TP
6
5
FK Sileks Bregalnica Stip
FK Sileks
Bregalnica Stip
12:00
TP
12:00 Pelister Bitola Vardar Skopje
Pelister Bitola
Vardar Skopje
RV
in India - Bangalore Super Division
0
4
Young Challengers Bangalore Independents
Young Challengers
Bangalore Independents
10:15
TP
sy Coppa di Siria
3
0
Al Ittihad Aleppo Al-Arabi (SYR)
Al Ittihad Aleppo
Al-Arabi (SYR)
11:00
TP
xk Coppa del Kosovo
1
0
Malisheva ISTOGU
Malisheva
ISTOGU
11:30
TP
0
1
A&N KF Gjilani
A&N
KF Gjilani
11:30
TP
11:30 KF Feronikeli KF Fushë Kosova
KF Feronikeli
KF Fushë Kosova
D
11:30 KF Drenica Skenderaj Vllaznia
KF Drenica Skenderaj
Vllaznia
D
2
1
KF Llapi KF Kika
KF Llapi
KF Kika
11:30
TP
11:30 KF Besa Peje KF Prishtina
KF Besa Peje
KF Prishtina
D
11:30 KF Rahoveci KF Ballkani
KF Rahoveci
KF Ballkani
D
3
0
KF Ulpiana Vellaznimi Gjakova
KF Ulpiana
Vellaznimi Gjakova
11:30
TP
world Campionato CONCACAF
2
1
CSD Comunicaciones Guastatoya
CSD Comunicaciones
Guastatoya
3:00
TP
rs Coppa di Serbia
1
0
Rad Belgrade FK Napredak
Rad Belgrade
FK Napredak
12:00
TP
0
1
FK Dubocica Partizan Belgrado
FK Dubocica
Partizan Belgrado
15:15
TP
2
1
FK Backa Topola FK Kolubara
FK Backa Topola
FK Kolubara
12:00
TP
1
2
FK Radnik Surdulica Loznica
FK Radnik Surdulica
Loznica
12:00
TP
gr Grecia - Coppa dilettanti
1
3
Anagennisi Patron Phgasos Mpegoulakiou
Anagennisi Patron
Phgasos Mpegoulakiou
12:30
TP
1
5
Agios Ierotheos Ilioupoli
Agios Ierotheos
Ilioupoli
12:30
TP
0
4
Panionios Kentavros Vrilission
Panionios
Kentavros Vrilission
12:41
TP
1
0
Athinaikos FC Pao Rouf
Athinaikos FC
Pao Rouf
12:30
TP
2
4
AO Chaidari Fostiras Tavros
AO Chaidari
Fostiras Tavros
12:30
TP
0
4
Panionios Amateurs Kentavros Vrilission
Panionios Amateurs
Kentavros Vrilission
12:30
TP
in India - Super League
1
5
ATK Mohun Bagan Mumbai City FC
ATK Mohun Bagan
Mumbai City FC
14:00
TP
hu Ungheria - 1ª Divisione U19
1
1
MOL Vidi FC U19 Puskas Academy U19
MOL Vidi FC U19
Puskas Academy U19
10:00
TP
lr Liberia - First Division
3
1
MC Breweries Nimba United FC
MC Breweries
Nimba United FC
15:00
TP
3
1
MC Breweries Nimba FC
MC Breweries
Nimba FC
15:47
TP
5
1
Freeport Heaven Eleven
Freeport
Heaven Eleven
15:30
TP
tw Taiwan - Premier League
1
4
Taipei City Tatung Tainan City
Taipei City Tatung
Tainan City
7:00
TP
2
0
Taichung Futuro Zhanyi Skywalker
Taichung Futuro
Zhanyi Skywalker
10:00
TP
3
2
Hang Yuen Università dello Sport di Taiwan
Hang Yuen
Università dello Sport di Taiwan
8:00
TP
1
1
Taiwan Power Company CPC FC
Taiwan Power Company
CPC FC
11:00
TP
au Australia - FFA Cup
0
1
Hume City Melbourne City
Hume City
Melbourne City
9:00
TP
1
2
Wollongong Wolves Central Coast Mariners
Wollongong Wolves
Central Coast Mariners
8:30
TP
0
1
Adelaide City Melbourne Victory
Adelaide City
Melbourne Victory
9:00
TP
si Slovenia - Campionato U19
1
1
NK Celje U19 NS Mura U19
NK Celje U19
NS Mura U19
12:00
TP
4
3
NK Bravo U19 FC Koper U19
NK Bravo U19
FC Koper U19
13:00
TP
1
3
NK Aluminij U19 NK Domzale U19
NK Aluminij U19
NK Domzale U19
10:00
TP
hu Ungheria - 2ª Divisione U19
4
2
Vac VLSE U19 Zalaegerszegi TE U19
Vac VLSE U19
Zalaegerszegi TE U19
14:00
TP
bw Botswana - Premier League
0
2
Security Systems FC Extension Gunners
Security Systems FC
Extension Gunners
14:00
TP
1
0
Morupule Wanderers FC Gilport Lions
Morupule Wanderers FC
Gilport Lions
14:00
TP
1
1
Mogoditshane Fighters Botswana Police XI SC
Mogoditshane Fighters
Botswana Police XI SC
14:00
TP
5
0
Township Rollers BR Highlanders
Township Rollers
BR Highlanders
14:00
TP
2
3
Sua Flamingoes Orapa United
Sua Flamingoes
Orapa United
14:00
TP
hk Hong Kong - Sapling Cup
2
0
HK Rangers FC Hong Kong U23
HK Rangers FC
Hong Kong U23
12:00
TP
br Brasile - Copa Nordeste U20
18:00 Confianca Sape U20 Nautico Capibaribe U20
Confianca Sape U20
Nautico Capibaribe U20
D
in India - Trofeo Santosh
11
1
Delhi FC Uttrakhand
Delhi FC
Uttrakhand
6:00
TP
4:00 Kerala Lakshadweep
Kerala
Lakshadweep
D
5
0
Odisha FC Bihar
Odisha FC
Bihar
9:00
TP
2
0
Roundglass Punjab FC Haryana
Roundglass Punjab FC
Haryana
9:30
TP
world FIFA Arab Cup
4
0
Marocco Palestina
Marocco
Palestina
16:00
TP
1
0
Egitto Libano
Egitto
Libano
13:00
TP
4
0
Algeria Sudan
Algeria
Sudan
10:00
TP
bd Bangladesh - Independence Cup
0
2
Bangladesh Police Club Sheikh Russel KC
Bangladesh Police Club
Sheikh Russel KC
14:00
TP
0
0
Uttar Baridhara Club Sheikh Jamal
Uttar Baridhara Club
Sheikh Jamal
12:00
TP
no Norvegia - 1ª divisione - Play-off
1
0
KFUM Sogndal
KFUM
Sogndal
17:00
TP
km Comoros Premier League
3
2
Volcan Club de Moroni Ngaya Club De Mde
Volcan Club de Moroni
Ngaya Club De Mde
12:00
TP