https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
br Brasile - Campionato U20
1
1
SER Caxias do Sul U20 Internacional U20
SER Caxias do Sul U20
Internacional U20
18:30
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
1
2
Argentinos Jrs Riserve Gimnasia LP Riserve
Argentinos Jrs Riserve
Gimnasia LP Riserve
12:00
TP
3:00 Rosario Central Riserve River Plate Riserve
Rosario Central Riserve
River Plate Riserve
D
1
0
Boca Juniors Riserve Newell's Riserve
Boca Juniors Riserve
Newell's Riserve
12:00
TP
0
2
Defensa y Justicia Riserve Colon Riserve
Defensa y Justicia Riserve
Colon Riserve
12:00
TP
0
2
Temperley Riserve CA Tigre Riserve
Temperley Riserve
CA Tigre Riserve
12:00
TP
2
1
Quilmes Riserve Chacarita Juniors Riserve
Quilmes Riserve
Chacarita Juniors Riserve
20:02
TP
ar Argentina - Nacional B
0
1
Ferro Carril Oeste San Martin de Tucuman
Ferro Carril Oeste
San Martin de Tucuman
0:10
TP
it Italia - Serie A
0
0
Verona Cagliari
Verona
Cagliari
19:45
TP
3
1
Fiorentina Sampdoria
Fiorentina
Sampdoria
17:30
TP
4
0
Atalanta Venezia
Atalanta
Venezia
17:30
TP
0
2
Salernitana Juventus
Salernitana
Juventus
19:45
TP
ar Argentina Liga Profesional
4
2
Platense Huracan
Platense
Huracan
0:30
TP
1
0
San Lorenzo Sarmiento
San Lorenzo
Sarmiento
20:00
TP
5
0
Central Cordoba Arsenal de Sarandi
Central Cordoba
Arsenal de Sarandi
0:30
TP
gb Inghilterra - National League
0
2
Wrexham Yeovil
Wrexham
Yeovil
19:45
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
18:00 SSV Ulm 1846 SG Sonnenhof Grossaspach
SSV Ulm 1846
SG Sonnenhof Grossaspach
RV
cn Cina - 1ª Divisione
0
2
Beijing Sport - Università FC Shaanxi Athletic
Beijing Sport - Università FC
Shaanxi Athletic
11:30
TP
0
1
Suzhou Dongwu Nantong Zhiyun
Suzhou Dongwu
Nantong Zhiyun
11:30
TP
0
2
Meizhou Hakka Wuhan Three Towns
Meizhou Hakka
Wuhan Three Towns
11:35
TP
1
3
Zhejiang Chengdu Rongcheng
Zhejiang
Chengdu Rongcheng
7:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
1
3
SC Eltersdorf Memmingen
SC Eltersdorf
Memmingen
18:00
TP
18:00 Unterhaching Schweinfurt 05
Unterhaching
Schweinfurt 05
RV
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
2
4
Al Draih Al Sahel
Al Draih
Al Sahel
12:05
TP
1
0
Al Orubah Al Adalh
Al Orubah
Al Adalh
12:20
TP
1
1
Al Nahdha Al Ain FC
Al Nahdha
Al Ain FC
14:25
TP
3
2
Ohod Madinah Al Khaleej Saihat
Ohod Madinah
Al Khaleej Saihat
12:35
TP
gb Inghilterra - Premier League
1
0
Leeds Crystal Palace
Leeds
Crystal Palace
20:15
TP
1
1
Newcastle Norwich
Newcastle
Norwich
19:30
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
19:45 Nantwich Town Gainsborough
Nantwich Town
Gainsborough
RV
19:45 Atherton Collieries Ashton Utd
Atherton Collieries
Ashton Utd
RV
2
1
Morpeth Town Basford Utd
Morpeth Town
Basford Utd
19:45
TP
it Italia - Serie B
4
1
Monza Cosenza
Monza
Cosenza
19:30
TP
1
3
Spal Lecce
Spal
Lecce
19:30
TP
1
2
Reggina Ascoli
Reggina
Ascoli
19:30
TP
1
1
Cremonese Frosinone
Cremonese
Frosinone
17:00
TP
2
0
Pordenone Alessandria
Pordenone
Alessandria
19:30
TP
1
1
Pisa Perugia
Pisa
Perugia
17:00
TP
2
3
Vicenza Benevento
Vicenza
Benevento
19:30
TP
de Germania - Lega 3
0
2
Wurzburger Kickers Eintracht Braunschweig
Wurzburger Kickers
Eintracht Braunschweig
18:00
TP
1
3
Monaco 1860 Waldhof Mannheim
Monaco 1860
Waldhof Mannheim
18:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
18:30 Fortuna Dusseldorf II SC Wiedenbruck
Fortuna Dusseldorf II
SC Wiedenbruck
RV
pt Portogallo - Primeira Liga
4
1
Braga Vizela
Braga
Vizela
20:15
TP
bo Bolivia - Apertura
0
2
San Jose Oriente Petrolero
San Jose
Oriente Petrolero
19:45
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
19:30 Hartley Wintney Poole Town
Hartley Wintney
Poole Town
RV
3
0
Hendon Met Police
Hendon
Met Police
19:45
TP
19:45 Harrow Borough Hayes & Yeading
Harrow Borough
Hayes & Yeading
RV
19:45 Weston-S-Mare Swindon Supermarine
Weston-S-Mare
Swindon Supermarine
RV
de Germania - Regionalliga Nord Est
1
3
Berliner AK 07 BFC Dynamo
Berliner AK 07
BFC Dynamo
18:00
TP
ro Romania - Liga II
1
2
Universitatea Cluj Astra Giurgiu
Universitatea Cluj
Astra Giurgiu
15:30
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
2
1
Botev Plovdiv Botev Vratsa
Botev Plovdiv
Botev Vratsa
13:00
TP
2
1
Beroe Slavia Sofia
Beroe
Slavia Sofia
15:30
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League Central
4
2
Stratford Town Nuneaton
Stratford Town
Nuneaton
19:45
TP
19:45 Biggleswade Town Tamworth
Biggleswade Town
Tamworth
D
4
1
Peterborough Sports Hednesford
Peterborough Sports
Hednesford
19:45
TP
5
1
Alvechurch Stourbridge
Alvechurch
Stourbridge
19:45
TP
pt Portogallo - Campionato U19
1
0
Rio Ave U19 Braga U19
Rio Ave U19
Braga U19
15:00
TP
gb Inghilterra - Isthmian Premier Division
2
0
Horsham Wingate & Finchley
Horsham
Wingate & Finchley
19:45
TP
2
2
Merstham Bishop's Stortford
Merstham
Bishop's Stortford
19:45
TP
1
2
Potters Bar Town Carshalton Ath
Potters Bar Town
Carshalton Ath
19:45
TP
19:45 Bowers Pitsea Cray Wanderers
Bowers Pitsea
Cray Wanderers
D
tz Tanzania - Premier League
1
0
Azam FC Mtibwa Sugar
Azam FC
Mtibwa Sugar
16:00
TP
0
2
Mbeya Kwanza FC Young Africans
Mbeya Kwanza FC
Young Africans
13:00
TP
1
1
Biashara United Mara Polisi Tanzania FC
Biashara United Mara
Polisi Tanzania FC
13:00
TP
ir Iran - Lega Pro
0
0
Aluminium Arak Zob Ahan
Aluminium Arak
Zob Ahan
11:30
TP
0
0
Padide Mashhad Fajr Shahid Sepasi
Padide Mashhad
Fajr Shahid Sepasi
11:30
TP
0
0
Foolad Khuzestan Tractor Sazi
Foolad Khuzestan
Tractor Sazi
12:30
TP
co Colombia - Primera B
1
3
Bogota FC Llaneros
Bogota FC
Llaneros
0:40
TP
id Indonesia - Liga 3
0
1
Sulut FC Panzer Pegadaian
Sulut FC
Panzer Pegadaian
7:37
TP
2
0
Gresik United Bumi Wali FC
Gresik United
Bumi Wali FC
9:00
TP
5:15 Paguyaman All Star Muara Tirta
Paguyaman All Star
Muara Tirta
D
0
1
Persepam Pamekasan Persepon Ponorogo
Persepam Pamekasan
Persepon Ponorogo
6:00
TP
0
1
Persekabpas Pasuruan Persatu Tuban
Persekabpas Pasuruan
Persatu Tuban
12:00
TP
2
0
Jakarta United FC Persitara Jakarta
Jakarta United FC
Persitara Jakarta
8:00
TP
0
2
PSJS Jakarta Selatan Taruna Persada
PSJS Jakarta Selatan
Taruna Persada
8:00
TP
pa Panama - Liga Prom
1
0
Mario Mendez FC SD Panama Oeste
Mario Mendez FC
SD Panama Oeste
0:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
1
1
Millwall U23 Bristol City U23
Millwall U23
Bristol City U23
13:30
TP
2
0
Cardiff U23 Colchester U23
Cardiff U23
Colchester U23
13:00
TP
1
4
Watford U23 Ipswich U23
Watford U23
Ipswich U23
13:00
TP
gb Inghilterra - EFL Trophy
2
1
Charlton Aston Villa U21
Charlton
Aston Villa U21
19:00
TP
4
3
Sutton Utd Stevenage
Sutton Utd
Stevenage
19:45
TP
1
2
Swindon Colchester
Swindon
Colchester
19:45
TP
19:45 Tranmere Harrogate Town
Tranmere
Harrogate Town
RV
6
4
Rotherham Port Vale
Rotherham
Port Vale
19:00
TP
1
0
Bolton Fleetwood Town
Bolton
Fleetwood Town
19:00
TP
2
0
Cambridge Utd Walsall
Cambridge Utd
Walsall
19:00
TP
5
4
Carlisle Lincoln City
Carlisle
Lincoln City
19:00
TP
4
5
Leyton Orient Milton Keynes Dons
Leyton Orient
Milton Keynes Dons
19:00
TP
2
5
Forest Green Chelsea U21
Forest Green
Chelsea U21
19:00
TP
5
6
Accrington Stanley Wigan
Accrington Stanley
Wigan
19:45
TP
rw Rwanda - National League
2
1
Musanze FC Gorilla FC
Musanze FC
Gorilla FC
13:00
TP
13:00 APR FC Mukura
APR FC
Mukura
RV
tr Turchia - 1 Lig
17:00 Tuzlaspor Erzurum BB
Tuzlaspor
Erzurum BB
RV
n Irlanda del Nord - Premiership
1
1
Larne FC Cliftonville
Larne FC
Cliftonville
19:45
TP
1
2
Warrenpoint Town Ballymena Utd
Warrenpoint Town
Ballymena Utd
19:45
TP
2
0
Linfield Carrick Rangers
Linfield
Carrick Rangers
19:45
TP
0
2
Dungannon Swifts Glenavon
Dungannon Swifts
Glenavon
19:45
TP
19:45 Coleraine Glentoran
Coleraine
Glentoran
RV
2
0
Crusaders Portadown
Crusaders
Portadown
19:45
TP
de Germania - Oberliga Niedersachsen
1
0
FC Hagen/Uthlede TB Uphusen
FC Hagen/Uthlede
TB Uphusen
19:00
TP
am Armenia - Premier League
1
0
Alashkert FC Ararat Yerevan
Alashkert FC
Ararat Yerevan
10:00
TP
ro Coppa di Romania
1
2
Chindia Targoviste ACS Sepsi
Chindia Targoviste
ACS Sepsi
18:30
TP
gb Inghilterra - National League Nord
3
0
Hereford FC Kettering
Hereford FC
Kettering
19:45
TP
19:45 AFC Telford Guiseley
AFC Telford
Guiseley
RV
ug Uganda - Premier League
0
1
Busoga United FC Arua Hill SC
Busoga United FC
Arua Hill SC
12:00
TP
0
0
URA Uganda Police FC
URA
Uganda Police FC
12:00
TP
2
4
Tooro United UPDF FC
Tooro United
UPDF FC
12:00
TP
4
2
Wakiso United Bright Stars
Wakiso United
Bright Stars
12:00
TP
1
0
Mbarara City SC Villa
Mbarara City
SC Villa
12:00
TP
1
1
Onduparaka FC Express FC
Onduparaka FC
Express FC
12:00
TP
gb Inghilterra - FA Trophy
1
0
Farsley Stalybridge
Farsley
Stalybridge
19:45
TP
0
1
Whitby Nantwich Town
Whitby
Nantwich Town
19:45
TP
1
3
Liversedge Lancaster City
Liversedge
Lancaster City
19:45
TP
0
0
Spennymoor Town Chorley
Spennymoor Town
Chorley
19:45
TP
1
1
Southport Darlington 1883
Southport
Darlington 1883
19:45
TP
3
2
Matlock Town Marske United
Matlock Town
Marske United
19:45
TP
gb Inghilterra - National League Sud
1
0
Oxford City Ebbsfleet United
Oxford City
Ebbsfleet United
19:45
TP
0
0
Tonbridge Angels St Albans
Tonbridge Angels
St Albans
19:45
TP
pa Panama - LPF
0
0
Alianza FC Panama Tauro FC
Alianza FC Panama
Tauro FC
0:00
TP
br Brasile - Coppa U20
12:30 Campineira U20 Pires do Rio U20
Campineira U20
Pires do Rio U20
D
3
2
Goiania U20 Maracanã U20
Goiania U20
Maracanã U20
12:30
TP
2
1
Santa Barbara U20 Belavistense U20
Santa Barbara U20
Belavistense U20
13:00
TP
il Israele - Campionato Primavera
3
0
Hapoel Ra'anana U19 Hapoel Bnei Sakhnin U19
Hapoel Ra'anana U19
Hapoel Bnei Sakhnin U19
17:30
TP
1
1
Maccabi Netanya U19 Hapoel Kiryat Shmona U19
Maccabi Netanya U19
Hapoel Kiryat Shmona U19
12:30
TP
0
0
Hapoel Kfar Saba U19 Hapoel Hadera U19
Hapoel Kfar Saba U19
Hapoel Hadera U19
11:00
TP
5
0
Beitar Gerusalemme U19 FC Nesher U19
Beitar Gerusalemme U19
FC Nesher U19
14:00
TP
2
3
Maccabi Tel Aviv U19 Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Tel Aviv U19
14:00
TP
2
1
Maccabi Petach Tikva U19 Sektzia Nes Tziona U19
Maccabi Petach Tikva U19
Sektzia Nes Tziona U19
14:00
TP
sk Slovacchia - Super Liga
2
2
FK Senica Zilina
FK Senica
Zilina
14:00
TP
id Indonesia - Liga 1
5
0
Bali Utd Pusam FC Persiraja Aceh
Bali Utd Pusam FC
Persiraja Aceh
13:45
TP
il Israele - Premier League
1
1
Maccabi Petach Tikva Hapoel Hadera
Maccabi Petach Tikva
Hapoel Hadera
17:00
TP
2
0
Hapoel Bnei Sakhnin Beitar Jerusalem
Hapoel Bnei Sakhnin
Beitar Jerusalem
18:15
TP
0
1
Maccabi Netanya MS Ashdod
Maccabi Netanya
MS Ashdod
17:30
TP
il Israele - Lega Alef Sud
1
3
Hapoel Azor Bnei Eilat
Hapoel Azor
Bnei Eilat
12:00
TP
1
3
Sport Club Dimona Hapoel Kfar Shalem
Sport Club Dimona
Hapoel Kfar Shalem
12:00
TP
1
0
Maccabi Yavne AS Nordia Gerusalemme
Maccabi Yavne
AS Nordia Gerusalemme
12:00
TP
3
1
Hapoel Marmorek Hapoel Ashkelon
Hapoel Marmorek
Hapoel Ashkelon
12:00
TP
3
0
Shimshon Tel Aviv Hapoel Bnei Lod
Shimshon Tel Aviv
Hapoel Bnei Lod
12:00
TP
2
3
Maccabi Herzliya Maccabi Shaaraim
Maccabi Herzliya
Maccabi Shaaraim
17:30
TP
1
2
Hapoel Bikat Hayarden MS Ironi Kuseife
Hapoel Bikat Hayarden
MS Ironi Kuseife
12:30
TP
12:30 Shimson Kafr Quasim Hapoel Holon Yaniv
Shimson Kafr Quasim
Hapoel Holon Yaniv
D
10:00 Hapoel Marmorek Hapoel Ashkelon
Hapoel Marmorek
Hapoel Ashkelon
D
tr Coppa di Turchia
4
0
Antalyaspor Amedspor
Antalyaspor
Amedspor
18:00
TP
4
2
Altay SK Izmir Manisa BBSK
Altay SK Izmir
Manisa BBSK
12:00
TP
5
0
Adana Demirspor Serik Belediyespor
Adana Demirspor
Serik Belediyespor
16:00
TP
2
1
Bursaspor Kirsehir Belediyespor
Bursaspor
Kirsehir Belediyespor
12:00
TP
5
0
Bandirmaspor Sanliurfaspor
Bandirmaspor
Sanliurfaspor
10:00
TP
5
0
Kasimpasa Antalya Kestelspor
Kasimpasa
Antalya Kestelspor
10:00
TP
2
3
Istanbulspor Afjet Afyonspor
Istanbulspor
Afjet Afyonspor
11:00
TP
3
5
Genclerbirligi Mardin BB
Genclerbirligi
Mardin BB
11:00
TP
2
4
Istanbul Basaksehir Bodrum BLD Spor
Istanbul Basaksehir
Bodrum BLD Spor
14:00
TP
gb Inghilterra - Northern League - 1ª Div.
19:45 Colne Warrington Rylands
Colne
Warrington Rylands
RV
4
0
Belper Town Sutton Coldfield
Belper Town
Sutton Coldfield
19:45
TP
gb Scozia - Premiership
1
0
Motherwell Dundee Utd
Motherwell
Dundee Utd
19:45
TP
et Etiopia - Premier League
1
1
Kedus Giorgis Sidama Bunna
Kedus Giorgis
Sidama Bunna
12:00
TP
2
1
Ethiopia Bunna Jimma Aba Jifar
Ethiopia Bunna
Jimma Aba Jifar
15:00
TP
uy Uruguay - Clausura
4
2
CA River Plate Villa Espanola
CA River Plate
Villa Espanola
12:45
TP
0
0
Atletico Fenix Montevideo Boston River
Atletico Fenix Montevideo
Boston River
19:30
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
3
2
Qaradag Lokbatan Sabah FK II
Qaradag Lokbatan
Sabah FK II
10:00
TP
0
3
FK Sumqayit II Moik Baku
FK Sumqayit II
Moik Baku
10:00
TP
1
1
FK Qarabag II Zaqatala
FK Qarabag II
Zaqatala
10:00
TP
il Israele - Lega Alef Nord
1
1
SC Tzeirey Taibe Ironi Tiberias
SC Tzeirey Taibe
Ironi Tiberias
18:45
TP
12:00 Hapoel Kaukab Maccabi Tamra
Hapoel Kaukab
Maccabi Tamra
D
0
1
Tzeirei Kfar Kanna Hapoel Kafr Kanna
Tzeirei Kfar Kanna
Hapoel Kafr Kanna
12:30
TP
2
0
Ironi Nesher Hapoel Bnei Arrara Ara
Ironi Nesher
Hapoel Bnei Arrara Ara
15:30
TP
5
0
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye Sport Club Tira
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Sport Club Tira
12:30
TP
0
0
Hapoel Bnei Zalfa Hapoel Bueine
Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Bueine
12:30
TP
0
2
Maccabi Tzur Shalom Hapoel Migdal Haemeq
Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Migdal Haemeq
11:30
TP
0
1
SC Haifa Robbie Shapiro Hapoel Herzliya
SC Haifa Robbie Shapiro
Hapoel Herzliya
12:00
TP
co Colombia - Campionato regionale
0
0
Molino Veijo CD Los Del Sur
Molino Veijo
CD Los Del Sur
17:16
TP
pl Coppa di Polonia
1
2
Korona Kielce Gornik Leczna
Korona Kielce
Gornik Leczna
17:00
TP
7
5
Olimpia Grudziadz MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Olimpia Grudziadz
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
11:00
TP
19:45 Piast Gliwice Gornik Zabrze
Piast Gliwice
Gornik Zabrze
A
id Indonesia - Liga 2
0
1
Persijap Jepara PSIM Yogyakarta
Persijap Jepara
PSIM Yogyakarta
11:15
TP
1
1
AHHA PS Pati FC PS Hizbul Wathan
AHHA PS Pati FC
PS Hizbul Wathan
8:15
TP
hr Coppa di Croazia
6
4
HNK Gorica Istra 1961
HNK Gorica
Istra 1961
15:00
TP
3
6
NK Lokomotiva Zagabria Hajduk Spalato
NK Lokomotiva Zagabria
Hajduk Spalato
17:30
TP
gi Gibilterra - National League
3
0
Lincoln Red Imps Mons Calpe SC
Lincoln Red Imps
Mons Calpe SC
19:45
TP
mt Malta - Challenge League
2
7
Rabat Ajax San Gwann FC
Rabat Ajax
San Gwann FC
19:30
TP
ci Costa d’Avorio - Premier Division
2
0
SOL FC Abobo USC Bassam
SOL FC Abobo
USC Bassam
15:30
TP
1
0
Societe Omnisports De L'Armee CO Korhogo
Societe Omnisports De L'Armee
CO Korhogo
18:00
TP
gb Inghilterra - FA Cup
2
1
Exeter Bradford
Exeter
Bradford
19:45
TP
ni Nicaragua - Segunda Division
2
1
Real Xolotlan Aguilas FC
Real Xolotlan
Aguilas FC
21:00
TP
bo Bolivia - Campionato riserve
2
3
Real Tomayapo riserve Nacional Potosi riserve
Real Tomayapo riserve
Nacional Potosi riserve
13:00
TP
gb Inghilterra - Southern League Div. One
19:45 Hertford Town Thame Utd
Hertford Town
Thame Utd
D
2
0
Hastings Utd Chichester City
Hastings Utd
Chichester City
19:45
TP
es Spagna - Coppa del Re
0
2
Racing Rioja CF FC Cartagena
Racing Rioja CF
FC Cartagena
19:00
TP
0
1
Naxara FC Andorra
Naxara
FC Andorra
17:30
TP
2
0
Atletico Sanluqueno Sabadell
Atletico Sanluqueno
Sabadell
19:30
TP
1
0
Sporting Gijon UC Ceares
Sporting Gijon
UC Ceares
19:00
TP
0
1
Teruel Alcorcon
Teruel
Alcorcon
19:00
TP
0
1
UD Montijo Burgos
UD Montijo
Burgos
20:00
TP
0
5
CD Ebro Celta Vigo
CD Ebro
Celta Vigo
20:00
TP
0
7
CD Laguna Granada
CD Laguna
Granada
18:00
TP
0
8
Victoria CF Villarreal
Victoria CF
Villarreal
18:00
TP
0
3
Unami CP Alaves
Unami CP
Alaves
18:00
TP
1
5
CFJ Mollerusa Getafe
CFJ Mollerusa
Getafe
20:00
TP
0
2
CD Cayon Huesca
CD Cayon
Huesca
15:00
TP
0
1
Marchamalo Valladolid
Marchamalo
Valladolid
15:00
TP
0
3
CD Badajoz Alcoyano
CD Badajoz
Alcoyano
20:00
TP
in India - Bangalore Super Division
4
1
Kickstart FC BUFC
Kickstart FC
BUFC
8:15
TP
1
3
ADE FC Deccan
ADE
FC Deccan
6:15
TP
0
3
MEG Bengaluru B
MEG
Bengaluru B
10:15
TP
sy Coppa di Siria
0
3
Ommal Hama Morek
Ommal Hama
Morek
11:00
TP
6
0
Efrin Al Hayjanah
Efrin
Al Hayjanah
11:00
TP
gb Scozia - League Challenge Cup
2
3
Hamilton Kilmarnock
Hamilton
Kilmarnock
19:45
TP
4
5
Inverness CT Raith
Inverness CT
Raith
19:45
TP
5
1
Cove Rangers Rangers B
Cove Rangers
Rangers B
19:45
TP
rs Coppa di Serbia
3
4
FK Radnicki Beograd Metalac Gornji
FK Radnicki Beograd
Metalac Gornji
11:55
TP
ar Argentina - Torneo Regional Amateur
1
2
CA Juventud de Puerto Tirol Don Orione
CA Juventud de Puerto Tirol
Don Orione
19:45
TP
in India - Super League
6
4
Odisha FC East Bengal Club
Odisha FC
East Bengal Club
14:00
TP
my Coppa di Malesia
2
0
Kuala Lumpur City Johor Darul Takzim
Kuala Lumpur City
Johor Darul Takzim
13:00
TP
nl Paesi Bassi - Campionato U21
3
2
FC Groningen U21 Heerenveen U21
FC Groningen U21
Heerenveen U21
14:00
TP
gb Inghilterra - Southern League Cup
2
1
Walton Casuals Hayes & Yeading
Walton Casuals
Hayes & Yeading
19:45
TP
1
2
Harlow Berkhamsted
Harlow
Berkhamsted
19:45
TP
2
1
Royston Town St Neots Town
Royston Town
St Neots Town
19:45
TP
2
0
Rushall Olympic Bromsgrove
Rushall Olympic
Bromsgrove
19:45
TP
gb Inghilterra - Isthmian Division One South
0
1
Staines Town Basingstoke
Staines Town
Basingstoke
19:45
TP
gb Inghilterra - Incontri Campionato Riserve
1
1
Morecambe Riserve Preston Riserve
Morecambe Riserve
Preston Riserve
12:58
TP
bw Botswana - Premier League
0
3
Notwane FC Masitaoka FC
Notwane FC
Masitaoka FC
16:00
TP
2
1
Jwaneng Galaxy FC Prisons XI Gaborone
Jwaneng Galaxy FC
Prisons XI Gaborone
14:00
TP
2
1
BDF XI Gaborone United
BDF XI
Gaborone United
16:00
TP
dk Danimarca - Campionato Riserve
1
2
Odense BK Riserve Vejle Riserve
Odense BK Riserve
Vejle Riserve
13:00
TP
br Brasile - Copa Nordeste U20
4
0
Vitoria BA U20 Jacyoba AC U20
Vitoria BA U20
Jacyoba AC U20
18:00
TP
1
6
Boca Juniors SE U20 Bahia U20
Boca Juniors SE U20
Bahia U20
18:00
TP
in India - Trofeo Santosh
0
1
Nagaland Mizoram
Nagaland
Mizoram
8:30
TP
0
0
Arunachal Pradesh Assam
Arunachal Pradesh
Assam
9:00
TP
2
0
Tripura Manipur
Tripura
Manipur
4:00
TP
py Paraguay - Campionato U19
0
4
Club Nacional U19 Club Olimpia U19
Club Nacional U19
Club Olimpia U19
12:00
TP
gb Inghilterra - Isthmian Cup
2
3
Basildon Utd Romford
Basildon Utd
Romford
19:45
TP
world FIFA Arab Cup
5
1
Tunisia Mauritania
Tunisia
Mauritania
10:00
TP
2
1
Emirati Arabi Uniti Siria
Emirati Arabi Uniti
Siria
19:00
TP
1
1
Iraq Oman
Iraq
Oman
13:00
TP
1
0
Qatar Bahrain
Qatar
Bahrain
16:30
TP
bd Bangladesh - Independence Cup
1
1
Chittagong Abahani Bangladesh Police Club
Chittagong Abahani
Bangladesh Police Club
10:00
TP
6
0
Bashundhara Kings Bangladesh Navy
Bashundhara Kings
Bangladesh Navy
13:15
TP
in India - IFA Shield
8:30 Hyderabad FC II Peerless SC
Hyderabad FC II
Peerless SC
D