https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
13:30 ASD Paterno Citta di Messina
ASD Paterno
Citta di Messina
D
13:30 ASD Muravera Real Monterotondo
ASD Muravera
Real Monterotondo
D
13:30 ASDC Gozzano Fossano Calcio
ASDC Gozzano
Fossano Calcio
D
1
2
Lavagnese Derthona
Lavagnese
Derthona
13:30
TP
13:30 Novara ACSD Saluzzo
Novara
ACSD Saluzzo
D
13:30 Cavese Real Agro Aversa
Cavese
Real Agro Aversa
D
13:30 Vastogirardi Aurora Alto Casertano
Vastogirardi
Aurora Alto Casertano
D
13:30 Polisportiva Virtus Matino Audace Cerignola
Polisportiva Virtus Matino
Audace Cerignola
D
13:30 Olginatese Sangiuliano City Nova
Olginatese
Sangiuliano City Nova
D
0
0
SSD Porto D’Ascoli Recanatese
SSD Porto D’Ascoli
Recanatese
13:30
TP
0
1
Chieri 1955 USD Pont Donnaz
Chieri 1955
USD Pont Donnaz
13:30
TP
13:30 Real Calepina FC AC Leon Monza Brianza
Real Calepina FC
AC Leon Monza Brianza
D
13:30 FC Spinea 1966 Clodiense
FC Spinea 1966
Clodiense
D
13:30 Unipomezia ASD Sporting Trestina
Unipomezia
ASD Sporting Trestina
D
13:30 Nereto FC ASD Trastevere
Nereto FC
ASD Trastevere
D
13:30 Insieme Formia ASD Lanusei
Insieme Formia
ASD Lanusei
D
13:30 San Giorgio 1926 SS Nola 1925
San Giorgio 1926
SS Nola 1925
D
13:30 US Mariglianese Casertana
US Mariglianese
Casertana
D
1
1
AC Dolomiti Bellunesi US Adriese
AC Dolomiti Bellunesi
US Adriese
13:30
TP
13:30 Citta Di Varese Sanremese
Citta Di Varese
Sanremese
D
13:30 Borgosesia Casale
Borgosesia
Casale
D
13:30 Tiferno Lerchi ASD Cascina Valdera
Tiferno Lerchi
ASD Cascina Valdera
D
0
0
Caravaggio Virtus Ciserano Bergamo
Caravaggio
Virtus Ciserano Bergamo
13:30
TP
13:30 Acireale Portici 1906
Acireale
Portici 1906
D
0
4
ASD Molfetta Città di Fasano
ASD Molfetta
Città di Fasano
14:00
TP
14:00 Citta Di S. Agata FC Lamezia Terme
Citta Di S. Agata
FC Lamezia Terme
D
0
1
ASD Imperia FC Vado
ASD Imperia
FC Vado
14:00
TP
1
1
Arconatese Sona
Arconatese
Sona
13:30
TP
1
1
US Breno USD Castellanzese
US Breno
USD Castellanzese
13:30
TP
1
1
Desenzano Calvina ASD Brusaporto
Desenzano Calvina
ASD Brusaporto
13:30
TP
13:30 USD Casatese Ponte San Pietro
USD Casatese
Ponte San Pietro
D
13:30 AC Bra Sestri Levante
AC Bra
Sestri Levante
D
0
1
A.C. Crema 1908 Legnano
A.C. Crema 1908
Legnano
13:30
TP
2
1
US Folgore Caratese Vis Nova Giussano
US Folgore Caratese
Vis Nova Giussano
13:30
TP
13:30 Franciacorta ASD Villa d'Almè
Franciacorta
ASD Villa d'Almè
D
0
0
Fano ASD Pineto Calcio
Fano
ASD Pineto Calcio
13:30
TP
1
1
Castelfidardo Tolentino
Castelfidardo
Tolentino
13:30
TP
13:30 Castelnuovo Atletico Terme Fiuggi
Castelnuovo
Atletico Terme Fiuggi
RV
0
2
Chieti San Nicolò
Chieti
San Nicolò
13:30
TP
13:30 Vastese ASD Montegiorgio
Vastese
ASD Montegiorgio
RV
1
0
US Levico Terme San Martino Speme
US Levico Terme
San Martino Speme
13:30
TP
13:30 Atletico Uri Giugliano
Atletico Uri
Giugliano
D
13:30 Sorrento Calcio Team Altamura
Sorrento Calcio
Team Altamura
D
13:30 Afragolese 1944 Cassino
Afragolese 1944
Cassino
D
13:30 Prato Borgo San Donnino
Prato
Borgo San Donnino
D
13:30 Lentigione Correggese
Lentigione
Correggese
D
13:30 Bagnolese Real Forte Querceta
Bagnolese
Real Forte Querceta
D
13:30 Vis Artena Arzachena
Vis Artena
Arzachena
D
1
1
USD Latte Dolce Cynthiabalonga
USD Latte Dolce
Cynthiabalonga
13:30
TP
0
0
Gladiator Torres
Gladiator
Torres
13:30
TP
13:30 Aprilia AS Ostia Mare
Aprilia
AS Ostia Mare
D
1
2
Scandicci Foligno
Scandicci
Foligno
13:30
TP
13:30 ASD Seravezza Calcio ASD Fanfulla
ASD Seravezza Calcio
ASD Fanfulla
D
1
5
ASD Pro Livorno San Donato Tavarnelle
ASD Pro Livorno
San Donato Tavarnelle
13:30
TP
13:30 Poggibonsi Arezzo
Poggibonsi
Arezzo
D
13:30 US Pianese Sangiovannese
US Pianese
Sangiovannese
D
3
2
Virtus Flaminia Montespaccato
Virtus Flaminia
Montespaccato
13:30
TP
0
3
ASD Cannara Gavorrano
ASD Cannara
Gavorrano
13:30
TP
13:30 ASD Sancataldese ASD Biancavilla
ASD Sancataldese
ASD Biancavilla
D
1
1
Rende ASD Licata
Rende
ASD Licata
13:30
TP
13:30 Santa Maria FC ASD Castrovillari Calcio
Santa Maria FC
ASD Castrovillari Calcio
D
13:30 ASD Sasso Marconi Mezzolara
ASD Sasso Marconi
Mezzolara
D
2
2
Tritium Sammaurese
Tritium
Sammaurese
13:30
TP
1
0
Forli SCD Progresso Calcio
Forli
SCD Progresso Calcio
13:30
TP
13:30 Cattolica SM Calcio ASD Union Arzignanochiampo
Cattolica SM Calcio
ASD Union Arzignanochiampo
D
13:30 Rotonda Casarano
Rotonda
Casarano
D
4
3
Nocerina USD Lavello
Nocerina
USD Lavello
13:30
TP
13:30 FC Francavilla FBC Gravina
FC Francavilla
FBC Gravina
D
0
0
Brindisi Bisceglie 1913
Brindisi
Bisceglie 1913
13:30
TP
2
0
U.S Bitonto AC Nardo
U.S Bitonto
AC Nardo
13:30
TP
13:30 AC Mestre Campodarsego
AC Mestre
Campodarsego
D
13:30 Luparense FC Este
Luparense FC
Este
D
13:30 Delta Rovigo GSD Ambrosiana
Delta Rovigo
GSD Ambrosiana
D
1
3
ASD Caldiero Terme ASD Cartigliano
ASD Caldiero Terme
ASD Cartigliano
13:30
TP
1
0
Carpi ASD Alcione
Carpi
ASD Alcione
13:30
TP
13:30 FC Matese Sambenedettese
FC Matese
Sambenedettese
D
13:30 Ligorna ASD RG Ticino
Ligorna
ASD RG Ticino
D
1
2
Asti SC Caronnese
Asti
SC Caronnese
13:30
TP
13:30 ASD Troina ASD Giarre
ASD Troina
ASD Giarre
D
0
0
Cittanova Interpiana Gelbison
Cittanova Interpiana
Gelbison
13:30
TP
2
0
Trapani ASD San Luca
Trapani
ASD San Luca
13:30
TP
1
1
Rimini Ravenna
Rimini
Ravenna
13:30
TP
13:30 Ghivizzano Aglianese
Ghivizzano
Aglianese
D
pl Polonia - Liga III
0
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki Mamry Gizycko
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Mamry Gizycko
11:00
TP
3
4
Jagiellonia Bialystok II Legionovia Legionowo
Jagiellonia Bialystok II
Legionovia Legionowo
12:30
TP
5
3
Zaglebie Lubin II Piast Zmigrod
Zaglebie Lubin II
Piast Zmigrod
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
0
1
APAFUT U20 SER Caxias do Sul U20
APAFUT U20
SER Caxias do Sul U20
23:00
TP
4
0
Serra Macaense U20 Duque de Caxias U20
Serra Macaense U20
Duque de Caxias U20
18:00
TP
1
1
Perolas Negras U20 Serrano U20
Perolas Negras U20
Serrano U20
18:00
TP
4
0
Barra Mansa U20 Queimados U20
Barra Mansa U20
Queimados U20
18:00
TP
7
1
CSE U20 Talisma Sertaozinho U20
CSE U20
Talisma Sertaozinho U20
18:00
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
2
0
Rosario Central Riserve River Plate Riserve
Rosario Central Riserve
River Plate Riserve
12:00
TP
br Brasile - Serie A
1
0
Corinthians Athletico Paranaense
Corinthians
Athletico Paranaense
19:00
TP
2
0
San Paolo Sport Recife
San Paolo
Sport Recife
0:30
TP
2
1
Atletico Mineiro Fluminense
Atletico Mineiro
Fluminense
19:00
TP
br Brasile - Serie B
2
2
Goias Brusque
Goias
Brusque
19:00
TP
3
0
Londrina Vasco Da Gama
Londrina
Vasco Da Gama
19:00
TP
4
0
CS Alagoano Brasil de Pelotas
CS Alagoano
Brasil de Pelotas
19:00
TP
0
1
Vitoria Vila Nova
Vitoria
Vila Nova
19:00
TP
0
0
Clube Do Remo AD Confianca
Clube Do Remo
AD Confianca
19:00
TP
2
1
Avai Sampaio Correa
Avai
Sampaio Correa
19:00
TP
2
2
Botafogo Guarani
Botafogo
Guarani
19:00
TP
2
1
Operario PR CRB
Operario PR
CRB
19:00
TP
it Italia - Serie A
0
0
Udinese Genoa
Udinese
Genoa
11:30
TP
0
1
Spezia Bologna
Spezia
Bologna
14:00
TP
1
0
Roma Torino
Roma
Torino
17:00
TP
1
3
Milan Sassuolo
Milan
Sassuolo
14:00
TP
4
0
Napoli Lazio
Napoli
Lazio
19:45
TP
br Brasile - Incontri
3
1
Uberaba Boston City FC
Uberaba
Boston City FC
19:00
TP
2
1
Sport Lagoa Seca Auto Esporte
Sport Lagoa Seca
Auto Esporte
19:00
TP
0
0
Santarritense FC Manchester Futbol Club
Santarritense FC
Manchester Futbol Club
13:00
TP
1
1
Nova Venecia FC Aster Brasil FC
Nova Venecia FC
Aster Brasil FC
18:00
TP
0
0
Araxa EC MG Varginha EC
Araxa EC MG
Varginha EC
13:00
TP
6
0
CSP Serrano PB
CSP
Serrano PB
18:00
TP
0
0
Caravaggio FC Blumenau EC
Caravaggio FC
Blumenau EC
19:00
TP
es Spagna - Segunda Division
0
1
UD Ibiza Ponferradina
UD Ibiza
Ponferradina
15:00
TP
1
1
Amorebieta Real Saragozza
Amorebieta
Real Saragozza
15:00
TP
4
1
Leganes Las Palmas
Leganes
Las Palmas
13:00
TP
2
0
Tenerife Real Sociedad B
Tenerife
Real Sociedad B
17:15
TP
ar Argentina Liga Profesional
2
2
Rosario Central River Plate
Rosario Central
River Plate
20:00
TP
1
0
Estudiantes LP Velez Sarsfield
Estudiantes LP
Velez Sarsfield
0:30
TP
es Spagna - Primera Division
3
1
Real Betis Levante
Real Betis
Levante
13:00
TP
1
4
Cadiz Atletico Madrid
Cadiz
Atletico Madrid
17:30
TP
2
1
Real Madrid Siviglia
Real Madrid
Siviglia
20:00
TP
1
0
Espanyol Real Sociedad
Espanyol
Real Sociedad
15:15
TP
jp Giappone - J2-League
0
1
Renofa Yamaguchi Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
5:00
TP
1
4
Blaublitz Akita Tokyo Verdy
Blaublitz Akita
Tokyo Verdy
4:00
TP
2
1
Zweigen Kanazawa Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
Montedio Yamagata
5:00
TP
1
2
Giravanz Kitakyushu Tochigi SC
Giravanz Kitakyushu
Tochigi SC
5:00
TP
0
0
Machida Zelvia Omiya Ardija
Machida Zelvia
Omiya Ardija
5:00
TP
0
1
V-Varen Nagasaki Fagiano Okayama
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama
5:00
TP
1
1
FC Ryukyu Albirex Niigata
FC Ryukyu
Albirex Niigata
4:00
TP
0
0
JEF Utd Chiba Kyoto Sanga FC
JEF Utd Chiba
Kyoto Sanga FC
5:00
TP
2
1
Mito Hollyhock Ehime FC
Mito Hollyhock
Ehime FC
5:00
TP
0
0
Thespa Kusatsu Jubilo Iwata
Thespa Kusatsu
Jubilo Iwata
5:00
TP
1
1
Sagamihara Matsumoto Y FC
Sagamihara
Matsumoto Y FC
4:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
1
0
Gazisehir Gaziantep FK U19 Konyaspor U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
Konyaspor U19
9:00
TP
1
0
Altinordu U19 Ankaragucu U19
Altinordu U19
Ankaragucu U19
9:00
TP
2
1
Fatih Karagumruk U19 Trabzonspor U19
Fatih Karagumruk U19
Trabzonspor U19
9:00
TP
0
2
Yeni Malatyaspor U19 Galatasaray U19
Yeni Malatyaspor U19
Galatasaray U19
9:00
TP
2
0
Sivasspor U19 Hatayspor U19
Sivasspor U19
Hatayspor U19
9:00
TP
3
1
Keciorengucu U19 Umraniyespor U19
Keciorengucu U19
Umraniyespor U19
9:00
TP
3
1
Tuzlaspor U19 BB Erzurumspor U19
Tuzlaspor U19
BB Erzurumspor U19
9:00
TP
gb Inghilterra - Championship
2
0
Sheffield United Bristol City
Sheffield United
Bristol City
12:30
TP
gb Inghilterra - League 1
2
1
Ipswich Crewe
Ipswich
Crewe
15:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
1
2
Haugesund Sandefjord
Haugesund
Sandefjord
16:00
TP
2
3
Kristiansund BK Viking
Kristiansund BK
Viking
16:00
TP
0
0
Tromso Stabaek
Tromso
Stabaek
16:00
TP
0
0
Rosenborg Bodo/Glimt
Rosenborg
Bodo/Glimt
16:00
TP
1
3
Mjondalen Sarpsborg
Mjondalen
Sarpsborg
16:00
TP
0
1
SK Brann Molde
SK Brann
Molde
18:00
TP
pl Polonia - Liga I
0
1
GKS Tychy 71 CWKS Resovia Rzeszów
GKS Tychy 71
CWKS Resovia Rzeszów
11:40
TP
3
2
Widzew Lodz Zaglebie Sosnowiec
Widzew Lodz
Zaglebie Sosnowiec
17:00
TP
1
1
Sandecja Nowy Sacz Gornik Polkowice
Sandecja Nowy Sacz
Gornik Polkowice
14:00
TP
cl Cile - Primera Division
2
2
Santiago Wanderers Audax Italiano
Santiago Wanderers
Audax Italiano
15:00
TP
fr Francia - Campionato U19
3
1
Le Mans U19 Brest U19
Le Mans U19
Brest U19
10:00
TP
2
2
Vertou U19 Laval U19
Vertou U19
Laval U19
13:30
TP
13:30 Torcy U19 Clermont Foot U19
Torcy U19
Clermont Foot U19
D
0
2
Nimes U19 Sporting Club Toulon U19
Nimes U19
Sporting Club Toulon U19
13:30
TP
13:30 CA Pontarlier U19 Lione U19
CA Pontarlier U19
Lione U19
RV
1
1
Bordeaux U19 Concarneau U19
Bordeaux U19
Concarneau U19
10:00
TP
2
1
Colomiers U19 Cannes U19
Colomiers U19
Cannes U19
10:00
TP
13:30 Nancy U19 Metz U19
Nancy U19
Metz U19
D
1
2
FC Chambly Oise U19 JA Drancy U19
FC Chambly Oise U19
JA Drancy U19
13:30
TP
0
1
Ajaccio U19 Marsiglia U19
Ajaccio U19
Marsiglia U19
13:30
TP
13:30 Bourg-Peronnas U19 Sochaux U19
Bourg-Peronnas U19
Sochaux U19
RV
13:30 Montfermeil FC U19 St Pryve St Hilaire U19
Montfermeil FC U19
St Pryve St Hilaire U19
D
2
2
Tours U19 Guingamp U19
Tours U19
Guingamp U19
13:30
TP
0
3
Valenciennes U19 Amiens SC U19
Valenciennes U19
Amiens SC U19
13:30
TP
1
1
Evreux FC 27 U19 Le Havre U19
Evreux FC 27 U19
Le Havre U19
13:30
TP
0
1
Angers U19 Chateauroux U19
Angers U19
Chateauroux U19
13:30
TP
0
6
ASC Pieve di Lota U19 Tolosa U19
ASC Pieve di Lota U19
Tolosa U19
13:30
TP
1
2
Dijon ASPTT U19 Strasbourg U19
Dijon ASPTT U19
Strasbourg U19
11:30
TP
0
0
Monaco U19 Nizza U19
Monaco U19
Nizza U19
13:30
TP
13:30 St Etienne U19 Istres U19
St Etienne U19
Istres U19
RV
13:30 Caen U19 PSG U19
Caen U19
PSG U19
D
1
2
Chambly Thelle U19 JA Drancy U19
Chambly Thelle U19
JA Drancy U19
13:30
TP
3
0
Paris FC U19 Auxerre U19
Paris FC U19
Auxerre U19
13:30
TP
2
2
Lens U19 Lilla U19
Lens U19
Lilla U19
13:30
TP
2
0
US Orleans U19 Feignies-Aulnoye U19
US Orleans U19
Feignies-Aulnoye U19
13:30
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
2
1
AD Castro Daire Valadares Gaia FC
AD Castro Daire
Valadares Gaia FC
15:00
TP
0
1
ARC Oleiros AC Marinhense
ARC Oleiros
AC Marinhense
15:00
TP
1
2
Macedo de Cavaleiros Sao Martinho
Macedo de Cavaleiros
Sao Martinho
15:00
TP
2
3
Amarante Paredes
Amarante
Paredes
15:00
TP
1
2
Berco SC SC Mirandela
Berco SC
SC Mirandela
15:00
TP
1
2
Limianos Vilaverdense
Limianos
Vilaverdense
15:00
TP
1
0
Merelinense FC AD Camacha
Merelinense FC
AD Camacha
15:00
TP
2
0
SC Maria da Fonte SC Vianense
SC Maria da Fonte
SC Vianense
15:00
TP
15:00 Olhanense Imortal DC
Olhanense
Imortal DC
D
2
2
Louletano DC CD Pinhalnovense
Louletano DC
CD Pinhalnovense
15:00
TP
0
1
Coruchense Sacavenense
Coruchense
Sacavenense
15:00
TP
1
2
Operario Desportivo Lagoa Grupo Sportivo Loures
Operario Desportivo Lagoa
Grupo Sportivo Loures
15:00
TP
0
1
Sport Benfica e Castelo Branco GD Fontinhas
Sport Benfica e Castelo Branco
GD Fontinhas
15:00
TP
2
0
SC Espinho Uniao de Coimbra
SC Espinho
Uniao de Coimbra
15:00
TP
2
1
GD Peniche Sertanense FC
GD Peniche
Sertanense FC
15:00
TP
6
0
Leca FC Ferreira de Aves
Leca FC
Ferreira de Aves
15:00
TP
0
3
SC Vila Real Vila Mea
SC Vila Real
Vila Mea
15:00
TP
0
2
Santa Marta FC Tirsense
Santa Marta
FC Tirsense
15:00
TP
0
3
Forjaes Maritimo B
Forjaes
Maritimo B
15:00
TP
0
3
Serpa Juventude Evora
Serpa
Juventude Evora
15:00
TP
2
2
FC Barreirense Moncarapachense
FC Barreirense
Moncarapachense
15:00
TP
2
1
CF Esperança de Lagos GUS Montemor
CF Esperança de Lagos
GUS Montemor
15:00
TP
3
0
Gondomar Salgueiros
Gondomar
Salgueiros
13:00
TP
1
0
Pero Pinheiro O Elvas
Pero Pinheiro
O Elvas
15:00
TP
2
3
Clube Condeixa CG Vitoria Sernache
Clube Condeixa
CG Vitoria Sernache
15:00
TP
0
0
GDSC Alvarenga CD Gouveia
GDSC Alvarenga
CD Gouveia
15:00
TP
2
1
SU Sintrense CF Os Belenenses
SU Sintrense
CF Os Belenenses
15:00
TP
2
2
Rabo Peixe SC Ideal
Rabo Peixe
SC Ideal
16:00
TP
1
1
SC Praiense Clube Uniao Idanhense
SC Praiense
Clube Uniao Idanhense
16:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
1
1
Hirnyk Kryvyi Rih Ahrobiznes Volochysk
Hirnyk Kryvyi Rih
Ahrobiznes Volochysk
13:30
TP
1
1
Vpk Agro Shevchenkivka FC Uzhgorod
Vpk Agro Shevchenkivka
FC Uzhgorod
12:15
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
0
1
FC 08 Homburg Kickers Offenbach
FC 08 Homburg
Kickers Offenbach
13:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
0
0
Zibo Cuju Jiangxi Beidamen
Zibo Cuju
Jiangxi Beidamen
7:00
TP
1
0
Heilongjiang Ice City Nanjing City
Heilongjiang Ice City
Nanjing City
11:30
TP
se Svezia - Allsvenskan
4
0
IFK Goteborg Ostersunds FK
IFK Goteborg
Ostersunds FK
14:00
TP
0
0
Halmstad Hammarby
Halmstad
Hammarby
16:30
TP
4
1
Degerfors IFK Norrkoping
Degerfors
IFK Norrkoping
14:00
TP
0
1
Kalmar FF Malmo FF
Kalmar FF
Malmo FF
16:30
TP
2
3
Djurgarden Varbergs BoIS FC
Djurgarden
Varbergs BoIS FC
14:00
TP
pl Polonia - Liga II
1
2
Slask Wroclaw II MKP Pogon Siedlce
Slask Wroclaw II
MKP Pogon Siedlce
12:00
TP
1
2
KS Wisla Pulawy Lech Poznan II
KS Wisla Pulawy
Lech Poznan II
15:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
4
2
Leicester Watford
Leicester
Watford
14:00
TP
1
0
Brentford Everton
Brentford
Everton
14:00
TP
1
1
Chelsea Manchester United
Chelsea
Manchester United
16:30
TP
2
1
Manchester City West Ham
Manchester City
West Ham
14:00
TP
14:00 Burnley Tottenham
Burnley
Tottenham
RV
cn Cina - 2 ª Divisione
0
3
Sichuan Minzu Cina U20
Sichuan Minzu
Cina U20
6:30
TP
0
1
Qingdao Red Lions Yichun Grand Tiger
Qingdao Red Lions
Yichun Grand Tiger
6:30
TP
1
0
Xi'an Wolves Hebei Zhuoao
Xi'an Wolves
Hebei Zhuoao
6:00
TP
2
1
Yanbian Longding Hunan Billows
Yanbian Longding
Hunan Billows
6:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
1
0
FK Zeleznicar Pancevo FK Zlatibor
FK Zeleznicar Pancevo
FK Zlatibor
12:00
TP
3
2
Javor Ivanjica FK Zarkovo
Javor Ivanjica
FK Zarkovo
14:00
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
0
8
Angby U19 Taby FK U19
Angby U19
Taby FK U19
16:00
TP
5
1
IK Frej Taby U19 Vasalunds IF U19
IK Frej Taby U19
Vasalunds IF U19
15:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
1
0
Deportivo Tachira Caracas
Deportivo Tachira
Caracas
19:00
TP
21:00 Portuguesa Atlético Venezuela
Portuguesa
Atlético Venezuela
D
eg Egitto - 1ª Divisione
13:00 El Masry Misr Lel Makasa
El Masry
Misr Lel Makasa
RV
13:00 Enppi Pyramids FC
Enppi
Pyramids FC
RV
ar Argentina - Primera C Metropolitana
2
0
CS Dock Sud Berazategui
CS Dock Sud
Berazategui
20:00
TP
ro Romania - Liga 1
1
1
FC Botosani FC Voluntari
FC Botosani
FC Voluntari
15:30
TP
2
3
CS U Craiova FCSB
CS U Craiova
FCSB
18:15
TP
co Colombia - Primera A
1
1
Atletico Nacional Medellin Junior
Atletico Nacional Medellin
Junior
1:05
TP
rs Serbia - Super Liga
0
3
FK Vozdovac Partizan Belgrado
FK Vozdovac
Partizan Belgrado
15:30
TP
2
1
FK Kolubara FK Backa Topola
FK Kolubara
FK Backa Topola
12:00
TP
3
0
Stella Rossa Belgrado Spartak Subotica
Stella Rossa Belgrado
Spartak Subotica
13:25
TP
3
0
Radnicki Nis FK Radnik Surdulica
Radnicki Nis
FK Radnik Surdulica
12:00
TP
hr Croazia - 3. HNL
5
1
NK Omladinac Gornja Vrba NK Nask Nasice
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Nask Nasice
12:00
TP
0
2
NK Koprivnica NK Medimurje Cakovec
NK Koprivnica
NK Medimurje Cakovec
12:30
TP
it Italia - Serie B
1
1
Como Parma
Como
Parma
19:30
TP
de Germania - Lega 3
0
1
VfL Osnabruck Freiburg II
VfL Osnabruck
Freiburg II
12:00
TP
2
0
FC Viktoria Köln Hallescher FC
FC Viktoria Köln
Hallescher FC
13:00
TP
fr Francia - Ligue 1
1
3
St Etienne Paris Saint Germain
St Etienne
Paris Saint Germain
12:00
TP
0
2
Lorient Rennes
Lorient
Rennes
14:00
TP
1
1
Monaco Strasburgo
Monaco
Strasburgo
14:00
TP
0
1
Montpellier Lione
Montpellier
Lione
16:00
TP
1
0
Reims Clermont Foot
Reims
Clermont Foot
14:00
TP
1
2
Bordeaux Brest
Bordeaux
Brest
14:00
TP
1
0
Marsiglia Troyes
Marsiglia
Troyes
19:45
TP
tr Turchia - Super Lig
0
2
Fatih Karagumruk Trabzonspor
Fatih Karagumruk
Trabzonspor
13:00
TP
0
0
Yeni Malatyaspor Galatasaray
Yeni Malatyaspor
Galatasaray
16:00
TP
4
0
Sivasspor Hatayspor
Sivasspor
Hatayspor
13:00
TP
3
2
Gazisehir Gaziantep FK Konyaspor
Gazisehir Gaziantep FK
Konyaspor
10:30
TP
ar Argentina - Primera B Metropolitana
1
2
UAI Urquiza Canuelas FC
UAI Urquiza
Canuelas FC
20:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
0
3
PFC Dobrudzha Dobrich Etar 1924 Veliko Tarnovo
PFC Dobrudzha Dobrich
Etar 1924 Veliko Tarnovo
10:30
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland
3
0
Nordvärmland FF IK Gauthiod
Nordvärmland FF
IK Gauthiod
12:00
TP
7
1
IK Oddevold IF Karlstad II
IK Oddevold
IF Karlstad II
12:00
TP
3
1
Stenungsunds IF IFK Kumla
Stenungsunds IF
IFK Kumla
12:00
TP
2
5
Ahlafors IF Angered BK
Ahlafors IF
Angered BK
12:00
TP
10
0
BK Forward Vanersborgs FK
BK Forward
Vanersborgs FK
12:00
TP
0
0
Yxhults IK Grebbestads IF
Yxhults IK
Grebbestads IF
12:00
TP
0
0
IFK Tidaholm Lidköpings FK
IFK Tidaholm
Lidköpings FK
12:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
2
0
Sporting CD Tondela
Sporting
CD Tondela
18:00
TP
2
0
Maritimo Pacos Ferreira
Maritimo
Pacos Ferreira
15:30
TP
bo Bolivia - Apertura
5
0
Royal Pari FC Real Potosi
Royal Pari FC
Real Potosi
19:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
3
0
Liverpool U23 Leicester U23
Liverpool U23
Leicester U23
14:00
TP
3
1
Southampton U23 West Brom U23
Southampton U23
West Brom U23
14:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland
0
2
Täfteå IK Umeå FC Academy
Täfteå IK
Umeå FC Academy
15:00
TP
3
0
Gottne IF Notvikens IK
Gottne IF
Notvikens IK
13:00
TP
1
1
Bergnäsets AIK Storfors AIK
Bergnäsets AIK
Storfors AIK
17:30
TP
pe Perù - Primera Division
0
0
Sporting Cristal Alianza Lima
Sporting Cristal
Alianza Lima
20:00
TP
it Italia - Serie C - Girone B
1
1
Gubbio Ancona-Matelica
Gubbio
Ancona-Matelica
13:30
TP
6
1
Modena Pistoiese
Modena
Pistoiese
13:30
TP
3
3
Reggiana Viterbese
Reggiana
Viterbese
13:30
TP
3
1
Virtus Entella Cesena
Virtus Entella
Cesena
13:30
TP
0
0
Pescara Lucchese
Pescara
Lucchese
13:30
TP
4
0
Carrarese Teramo
Carrarese
Teramo
13:30
TP
1
1
Aquila 1902 Montevarchi Vis Pesaro
Aquila 1902 Montevarchi
Vis Pesaro
13:30
TP
3
0
Fermana Imolese
Fermana
Imolese
13:30
TP
by Bielorussia - Premier League
0
4
Isloch Energetik-BGU Minsk
Isloch
Energetik-BGU Minsk
10:00
TP
0
0
Slavia Mozyr Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
10:00
TP
1
0
FC Smorgon FC Minsk
FC Smorgon
FC Minsk
10:00
TP
14:00 FK Sputnik FC Slutsk
FK Sputnik
FC Slutsk
A
3
2
FC Rukh Brest Dinamo Brest
FC Rukh Brest
Dinamo Brest
10:00
TP
3
1
Neman Grodno Torpedo Zhodino
Neman Grodno
Torpedo Zhodino
10:00
TP
4
0
BATE Borisov FC Vitebsk
BATE Borisov