https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
2
3
FK Blansko SC Znojmo
FK Blansko
SC Znojmo
9:15
TP
it Italia - Serie D
13:30 Carbonia Team Nuova Florida
Carbonia
Team Nuova Florida
D
13:30 Cjarlins Muzane Montebelluna
Cjarlins Muzane
Montebelluna
D
pl Polonia - Liga III
3
0
Blonianka Blonie MLKS Wissa Szczuczyn
Blonianka Blonie
MLKS Wissa Szczuczyn
12:00
TP
11:00 Sokol Aleksandrow Pelikan Lowicz
Sokol Aleksandrow
Pelikan Lowicz
RV
0
3
Ursus Warsawa LKS Lodz II
Ursus Warsawa
LKS Lodz II
12:00
TP
12:00 MLKS Znicz Biala Piska Pilica Bialobrzegi
MLKS Znicz Biala Piska
Pilica Bialobrzegi
RV
br Brasile - Campionato U20
3
2
Sao Jose EC U20 Gremio U20
Sao Jose EC U20
Gremio U20
18:30
TP
3
0
Uniao Frederiquense U20 Riograndense U20
Uniao Frederiquense U20
Riograndense U20
18:30
TP
1
2
CEO AL U20 Desportiva Aliança U20
CEO AL U20
Desportiva Aliança U20
18:00
TP
1
2
Nova Venecia U20 Forte Rio Bananal U20
Nova Venecia U20
Forte Rio Bananal U20
18:00
TP
1
2
CE Olhodaguense U20 Desportiva Aliança U20
CE Olhodaguense U20
Desportiva Aliança U20
18:00
TP
0
2
Porto Vitoria U20 Aster Brasil FC U20
Porto Vitoria U20
Aster Brasil FC U20
18:00
TP
3
4
FBC Riograndense U20 Brasil de Pelotas U20
FBC Riograndense U20
Brasil de Pelotas U20
18:30
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
3
1
San Lorenzo Riserve Sarmiento Riserve
San Lorenzo Riserve
Sarmiento Riserve
12:00
TP
1
0
Platense Riserve Huracan Riserve
Platense Riserve
Huracan Riserve
12:00
TP
1
1
Racing Club Riserve Lanus Riserve
Racing Club Riserve
Lanus Riserve
12:00
TP
1
0
CA Patronato Riserve Godoy Cruz Riserve
CA Patronato Riserve
Godoy Cruz Riserve
12:00
TP
12:00 CA Talleres de Córdoba Riserve CA Aldosivi Riserve
CA Talleres de Córdoba Riserve
CA Aldosivi Riserve
D
5
1
San Martin de Tucuman Riserve Gimnasia Jujuy riserve
San Martin de Tucuman Riserve
Gimnasia Jujuy riserve
20:05
TP
br Brasile - Serie A
0:30 Chapecoense Atletico GO
Chapecoense
Atletico GO
RV
it Italia - Serie A
0
1
Juventus Atalanta
Juventus
Atalanta
17:00
TP
0
2
Venezia Inter
Venezia
Inter
19:45
TP
2
1
Empoli Fiorentina
Empoli
Fiorentina
14:00
TP
3
1
Sampdoria Verona
Sampdoria
Verona
14:00
TP
br Brasile - Incontri
3
1
Guarani de Juazeiro Campo Grande CE
Guarani de Juazeiro
Campo Grande CE
18:00
TP
es Spagna - Segunda Division
2
0
Valladolid FC Cartagena
Valladolid
FC Cartagena
19:30
TP
3
0
Burgos Malaga
Burgos
Malaga
15:00
TP
1
1
Sporting Gijon Fuenlabrada
Sporting Gijon
Fuenlabrada
17:15
TP
0
0
Almeria Huesca
Almeria
Huesca
17:15
TP
ar Argentina Liga Profesional
2
0
CA Talleres de Córdoba CA Aldosivi
CA Talleres de Córdoba
CA Aldosivi
20:00
TP
es Spagna - Primera Division
1
1
Valencia Rayo Vallecano
Valencia
Rayo Vallecano
15:15
TP
1
2
Alaves Celta Vigo
Alaves
Celta Vigo
13:00
TP
1
3
Villarreal Barcellona
Villarreal
Barcellona
20:00
TP
0
0
Maiorca Getafe
Maiorca
Getafe
17:30
TP
se Svezia - Superettan
1
3
Trelleborgs FF Jonkopings Sodra
Trelleborgs FF
Jonkopings Sodra
14:00
TP
2
1
GAIS GIF Sundsvall
GAIS
GIF Sundsvall
14:00
TP
1
2
Vasalunds IF Orgryte IS
Vasalunds IF
Orgryte IS
14:00
TP
1
0
AFC Eskilstuna Landskrona BoIS
AFC Eskilstuna
Landskrona BoIS
14:00
TP
1
2
Falkenbergs FF IK Brage
Falkenbergs FF
IK Brage
14:00
TP
2
2
Helsingborg Vasteras SK
Helsingborg
Vasteras SK
14:00
TP
1
2
IFK Varnamo Norrby IF
IFK Varnamo
Norrby IF
14:00
TP
2
1
Osters IF Akropolis IF
Osters IF
Akropolis IF
14:00
TP
tr Turchia - Campionato U19
2
0
Besiktas U19 Giresunspor U19
Besiktas U19
Giresunspor U19
9:00
TP
2
1
Caykur Rizespor U19 Kayserispor U19
Caykur Rizespor U19
Kayserispor U19
9:00
TP
3
1
Boluspor U19 Eyupspor U19
Boluspor U19
Eyupspor U19
9:00
TP
8:30 Istanbulspor U19 Denizlispor U19
Istanbulspor U19
Denizlispor U19
D
9:00 Samsunspor U19 Adanaspor U19
Samsunspor U19
Adanaspor U19
D
9:00 Kocaelispor U19 Menemen Belediyespor U19
Kocaelispor U19
Menemen Belediyespor U19
D
gb Inghilterra - Championship
1
1
Preston Fulham
Preston
Fulham
12:30
TP
2
2
Bournemouth Coventry
Bournemouth
Coventry
15:00
TP
1
2
Huddersfield Middlesbrough
Huddersfield
Middlesbrough
15:00
TP
2
1
Hull Millwall
Hull
Millwall
15:00
TP
1
2
Luton Cardiff
Luton
Cardiff
15:00
TP
2
3
Swansea Reading
Swansea
Reading
15:00
TP
0
1
Stoke Blackburn
Stoke
Blackburn
15:00
TP
0
0
Peterborough Barnsley
Peterborough
Barnsley
15:00
TP
1
0
Birmingham Blackpool
Birmingham
Blackpool
15:00
TP
gb Inghilterra - League 1
0
1
Lincoln City Accrington Stanley
Lincoln City
Accrington Stanley
15:15
TP
2
2
AFC Wimbledon Fleetwood Town
AFC Wimbledon
Fleetwood Town
15:00
TP
1
2
Cambridge Utd Sunderland
Cambridge Utd
Sunderland
15:00
TP
2
0
Burton Albion Doncaster
Burton Albion
Doncaster
15:00
TP
0
4
Morecambe Milton Keynes Dons
Morecambe
Milton Keynes Dons
15:00
TP
1
0
Shrewsbury Charlton
Shrewsbury
Charlton
15:00
TP
2
2
Sheffield Wednesday Wycombe
Sheffield Wednesday
Wycombe
15:00
TP
1
2
Plymouth Wigan
Plymouth
Wigan
15:00
TP
0
0
Oxford Utd Rotherham
Oxford Utd
Rotherham
15:00
TP
0
1
Gillingham Portsmouth
Gillingham
Portsmouth
15:00
TP
2
2
Bolton Cheltenham
Bolton
Cheltenham
15:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
1
2
Odd BK Valerenga
Odd BK
Valerenga
17:00
TP
4
1
Lillestrom Stromsgodset
Lillestrom
Stromsgodset
17:00
TP
gb Inghilterra - National League
2
1
Notts County Dag & Red
Notts County
Dag & Red
17:20
TP
0
1
Kings Lynn Town Aldershot
Kings Lynn Town
Aldershot
15:00
TP
15:00 Eastleigh Solihull Moors
Eastleigh
Solihull Moors
RV
15:00 Grimsby Boreham Wood
Grimsby
Boreham Wood
RV
15:00 Maidenhead Utd Chesterfield
Maidenhead Utd
Chesterfield
RV
2
3
Torquay Halifax
Torquay
Halifax
15:00
TP
1
2
Altrincham Southend
Altrincham
Southend
15:00
TP
1
4
Wealdstone Stockport
Wealdstone
Stockport
15:00
TP
1
2
Woking Barnet
Woking
Barnet
15:00
TP
2
0
Wrexham Bromley
Wrexham
Bromley
15:00
TP
1
1
Yeovil Dover
Yeovil
Dover
15:00
TP
pl Polonia - Liga I
17:00 Stomil Olsztyn GKS Jastrzebie
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzebie
RV
5
2
MKS Puszcza Niepolomice Korona Kielce
MKS Puszcza Niepolomice
Korona Kielce
19:30
TP
1
0
Chrobry Glogow Arka Gdynia
Chrobry Glogow
Arka Gdynia
11:40
TP
ua Ucraina - Persha Liga
1
2
Polissya Zhytomyr FC Podillya Khmelnytskyi
Polissya Zhytomyr
FC Podillya Khmelnytskyi
12:15
TP
4
2
Nyva Ternopil Kremin Kreminchuh
Nyva Ternopil
Kremin Kreminchuh
11:15
TP
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie
1
0
NAC Helmond Sport
NAC
Helmond Sport
15:30
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
2
0
VfB Stuttgart II Rot-Weiss Koblenz
VfB Stuttgart II
Rot-Weiss Koblenz
13:00
TP
4
0
Bahlinger SC Pirmasens
Bahlinger SC
Pirmasens
13:00
TP
4
3
VfR Aalen Mainz II
VfR Aalen
Mainz II
13:00
TP
4
0
TSG Balingen TSV Schott Mainz
TSG Balingen
TSV Schott Mainz
13:00
TP
1
1
FC Giessen FC Astoria Walldorf
FC Giessen
FC Astoria Walldorf
13:00
TP
0
0
FSV Francoforte SSV Ulm 1846
FSV Francoforte
SSV Ulm 1846
13:00
TP
gb Inghilterra - League 2
1
0
Sutton Utd Barrow
Sutton Utd
Barrow
15:00
TP
1
1
Swindon Harrogate Town
Swindon
Harrogate Town
15:00
TP
2
0
Port Vale Hartlepool
Port Vale
Hartlepool
15:00
TP
1
1
Scunthorpe Bradford
Scunthorpe
Bradford
15:00
TP
2
0
Salford City Oldham
Salford City
Oldham
15:00
TP
1
1
Rochdale Exeter
Rochdale
Exeter
15:00
TP
1
0
Northampton Leyton Orient
Northampton
Leyton Orient
15:00
TP
2
0
Forest Green Bristol Rovers
Forest Green
Bristol Rovers
15:00
TP
15:00 Tranmere Stevenage
Tranmere
Stevenage
RV
1
0
Carlisle Walsall
Carlisle
Walsall
15:00
TP
1
2
Crawley Town Mansfield
Crawley Town
Mansfield
15:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
5
2
SpVgg Bayreuth Nurnberg II
SpVgg Bayreuth
Nurnberg II
13:00
TP
13:00 Rain am Lech FV Illertissen
Rain am Lech
FV Illertissen
RV
0
2
Viktoria Aschaffenburg TSV Aubstadt
Viktoria Aschaffenburg
TSV Aubstadt
13:00
TP
13:00 Buchbach Greuther Furth II
Buchbach
Greuther Furth II
RV
13:00 TSV 1860 Rosenheim Augsburg II
TSV 1860 Rosenheim
Augsburg II
RV
2
2
Schweinfurt 05 Wacker Burghausen
Schweinfurt 05
Wacker Burghausen
13:00
TP
13:00 SV Schalding-Heining SC Eltersdorf
SV Schalding-Heining
SC Eltersdorf
RV
0
2
FC Pipinsried VfB Eichstätt
FC Pipinsried
VfB Eichstätt
13:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
1
1
Sichuan Jiuniu Beijing Sport - Università FC
Sichuan Jiuniu
Beijing Sport - Università FC
11:30
TP
3
0
Shaanxi Athletic Suzhou Dongwu
Shaanxi Athletic
Suzhou Dongwu
11:30
TP
4
0
Nantong Zhiyun Liaoning Shenyang Urban
Nantong Zhiyun
Liaoning Shenyang Urban
6:30
TP
pl Polonia - Liga II
3
0
Wigry Suwalki KKS 1925 Kalisz
Wigry Suwalki
KKS 1925 Kalisz
11:00
TP
0
3
Hutnik Krakow Olimpia Elblag
Hutnik Krakow
Olimpia Elblag
12:00
TP
0
2
Radunia Stezyca Garbarnia Krakow
Radunia Stezyca
Garbarnia Krakow
12:00
TP
1
4
Sokol Ostroda Chojniczanka Chojnice
Sokol Ostroda
Chojniczanka Chojnice
12:00
TP
0
0
Znicz Pruszków GKS Belchatow
Znicz Pruszków
GKS Belchatow
11:00
TP
15:00 Stal Rzeszow Pogon Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszow
Pogon Grodzisk Mazowiecki
D
jp Giappone - J-League
4
1
Kawasaki Frontale Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Gamba Osaka
5:00
TP
2
2
Avispa Fukuoka Vegalta Sendai
Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai
5:00
TP
2
0
Oita Yokohama FC
Oita
Yokohama FC
5:00
TP
0
1
Urawa Red Diamonds Shimizu S-Pulse
Urawa Red Diamonds
Shimizu S-Pulse
5:00
TP
3
1
Consadole Sapporo Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol
5:00
TP
0
1
Shonan Bellmare Tokushima Vortis
Shonan Bellmare
Tokushima Vortis
5:00
TP
2
1
Cerezo Osaka Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Nagoya Grampus
5:00
TP
1
2
Sanfrecce Hiroshima FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
FC Tokyo
5:00
TP
0
2
Vissel Kobe Yokohama F-Marinos
Vissel Kobe
Yokohama F-Marinos
5:00
TP
1
0
Kashima Antlers Sagan Tosu
Kashima Antlers
Sagan Tosu
5:00
TP
fr Francia - Campionato U19
4
3
SA Merignac U19 Rennes U19
SA Merignac U19
Rennes U19
10:00
TP
4
1
Nantes U19 Avranches U19
Nantes U19
Avranches U19
13:30
TP
1
0
Montpellier U19 AS Beziers U19
Montpellier U19
AS Beziers U19
13:30
TP
1
0
Dijon U19 Troyes U19
Dijon U19
Troyes U19
13:30
TP
ru Russia - 1ª Divisione
0
3
Akron Togliatti FC Orenburg
Akron Togliatti
FC Orenburg
11:00
TP
0
0
Baltika Kaliningrad Kamaz Nab Chelny
Baltika Kaliningrad
Kamaz Nab Chelny
15:00
TP
1
1
Tom Tomsk Neftekhimik Nizhnekamsk
Tom Tomsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
8:00
TP
1
0
Krasnodar II Metallurg Lipetsk
Krasnodar II
Metallurg Lipetsk
13:00
TP
1
2
Rotor Volgograd Fakel Voronezh
Rotor Volgograd
Fakel Voronezh
11:00
TP
3
1
FK Yenisey SKA Energia Khabarovsk
FK Yenisey
SKA Energia Khabarovsk
9:00
TP
2
1
Spartak Mosca II Tekstilshik Ivanovo
Spartak Mosca II
Tekstilshik Ivanovo
11:00
TP
0
2
PFC Kuban FC Olimp-Dolgoprudny
PFC Kuban
FC Olimp-Dolgoprudny
13:00
TP
2
1
Alania Vladikavkaz Veles
Alania Vladikavkaz
Veles
13:00
TP
1
0
Torpedo Mosca Volgar G Astrakhan
Torpedo Mosca
Volgar G Astrakhan
11:00
TP
no Norvegia - 1. Division
2
2
IK Start Sandnes Ulf
IK Start
Sandnes Ulf
14:00
TP
1
0
Stjørdals/Blink Aalesund
Stjørdals/Blink
Aalesund
14:00
TP
2
1
Ullensaker/Kisa Sogndal
Ullensaker/Kisa
Sogndal
14:00
TP
1
1
Raufoss Asane
Raufoss
Asane
14:00
TP
1
2
Grorud Ham-Kam
Grorud
Ham-Kam
14:00
TP
3
1
Fredrikstad Ranheim
Fredrikstad
Ranheim
14:00
TP
0
2
Bryne Strommen
Bryne
Strommen
14:00
TP
4
1
KFUM Jerv
KFUM
Jerv
14:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
4
0
Liverpool Southampton
Liverpool
Southampton
15:00
TP
1
2
Crystal Palace Aston Villa
Crystal Palace
Aston Villa
15:00
TP
0
0
Brighton Leeds
Brighton
Leeds
17:30
TP
0
0
Norwich Wolverhampton
Norwich
Wolverhampton
15:00
TP
2
0
Arsenal Newcastle
Arsenal
Newcastle
12:30
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
15:00 Gainsborough Hyde Utd
Gainsborough
Hyde Utd
RV
15:00 Matlock Town Scarborough Athletic
Matlock Town
Scarborough Athletic
RV
15:00 Nantwich Town Lancaster City
Nantwich Town
Lancaster City
RV
15:00 Stafford Rangers South Shields
Stafford Rangers
South Shields
RV
2
0
FC United of Manchester Mickleover Sports
FC United of Manchester
Mickleover Sports
15:00
TP
15:00 Stalybridge Atherton Collieries
Stalybridge
Atherton Collieries
RV
15:00 Buxton Witton Albion
Buxton
Witton Albion
RV
15:00 Scarborough Athletic Grantham
Scarborough Athletic
Grantham
RV
15:00 Whitby Grantham
Whitby
Grantham
RV
1
0
Bamber Bridge Basford Utd
Bamber Bridge
Basford Utd
15:00
TP
15:00 Warrington Town Radcliffe FC
Warrington Town
Radcliffe FC
RV
15:00 Ashton Utd Morpeth Town
Ashton Utd
Morpeth Town
RV
rs Serbia - Prva Liga
0
3
Radnicki Sremska Mitrovica FK Indija
Radnicki Sremska Mitrovica
FK Indija
12:00
TP
0
2
Buducnost Dobanovci FK Timok Zajecar
Buducnost Dobanovci
FK Timok Zajecar
12:00
TP
1
1
FK Kabel Novi Sad FK Backa Palanka
FK Kabel Novi Sad
FK Backa Palanka
12:00
TP
0
1
Rad Belgrade FK Macva Sabac
Rad Belgrade
FK Macva Sabac
12:00
TP
2
0
Loznica FK Graficar Beograd
Loznica
FK Graficar Beograd
12:00
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
3
1
IFK Goteborg U19 Atvidabergs FF U19
IFK Goteborg U19
Atvidabergs FF U19
13:00
TP
2
1
Elfsborg U19 Malmo FF U19
Elfsborg U19
Malmo FF U19
13:00
TP
4
3
Osters IF U19 BK Hacken U19
Osters IF U19
BK Hacken U19
13:00
TP
3
7
Orebro SK U19 IK Sirius U19
Orebro SK U19
IK Sirius U19
12:00
TP
1
2
GAIS U19 Orgryte U19
GAIS U19
Orgryte U19
12:00
TP
4
0
Kalmar FF U19 Jonkopings Sodra IF U19
Kalmar FF U19
Jonkopings Sodra IF U19
13:00
TP
7
0
Halmstads BK U19 Angelholms FF U19
Halmstads BK U19
Angelholms FF U19
11:00
TP
2
0
FC Djursholm U19 Brommapojkarna U19
FC Djursholm U19
Brommapojkarna U19
14:30
TP
1
1
Djurgardens IF U19 IFK Lidingo U19
Djurgardens IF U19
IFK Lidingo U19
11:00
TP
2
0
Helsingborgs U19 Mjallby AIF U19
Helsingborgs U19
Mjallby AIF U19
11:30
TP
ve Venezuela - Primera Division
1
0
Aragua CD Hermanos Colmenares
Aragua
CD Hermanos Colmenares
20:00
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
0
2
El Sharqia Dokhan El Gounah
El Sharqia Dokhan
El Gounah
15:30
TP
ro Romania - Liga 1
0
0
ACS Sepsi Chindia Targoviste
ACS Sepsi
Chindia Targoviste
13:00
TP
0
1
ACS UTA Batrana Doamna FC Arges Pitesti
ACS UTA Batrana Doamna
FC Arges Pitesti
15:30
TP
1
1
Rapid Bucarest CS Mioveni
Rapid Bucarest
CS Mioveni
18:30
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
1
0
Rot-Weiss Essen SV Rodinghausen
Rot-Weiss Essen
SV Rodinghausen
13:00
TP
1
2
SV Lippstadt 08 Rot-Weiss Oberhausen
SV Lippstadt 08
Rot-Weiss Oberhausen
13:00
TP
2
1
Wuppertaler Sportfreunde Lotte
Wuppertaler
Sportfreunde Lotte
13:00
TP
2
1
SC Fortuna Köln Borussia M'gladbach II
SC Fortuna Köln
Borussia M'gladbach II
13:00
TP
0
0
SV Straelen FC Wegberg-Beeck
SV Straelen
FC Wegberg-Beeck
13:00
TP
1
3
VfB Homberg FC Köln II
VfB Homberg
FC Köln II
13:00
TP
2
2
Bonner SC Rot Weiss Ahlen
Bonner SC
Rot Weiss Ahlen
13:00
TP
rs Serbia - Super Liga
1
2
FK Radnicki 1923 FK Napredak
FK Radnicki 1923
FK Napredak
12:00
TP
0
3
Metalac Gornji FK Cukaricki
Metalac Gornji
FK Cukaricki
16:00
TP
hr Croazia - 3. HNL
1
1
NK Nehaj Senj NK Rudar Labin
NK Nehaj Senj
NK Rudar Labin
12:30
TP
12:30 NK Vodice Hrvace
NK Vodice
Hrvace
D
it Italia - Serie B
4
0
Benevento Reggina
Benevento
Reggina
13:00
TP
1
1
Ascoli Monza
Ascoli
Monza
13:00
TP
1
0
Alessandria Cremonese
Alessandria
Cremonese
13:00
TP
1
1
Perugia Cittadella
Perugia
Cittadella
17:30
TP
0
1
Cosenza Spal
Cosenza
Spal
13:00
TP
0
1
Brescia Pisa
Brescia
Pisa
15:15
TP
2
2
Frosinone Pordenone
Frosinone
Pordenone
13:00
TP
ro Romania - Liga III
2
1
ACS Bucovina Radauti AS Stiinta Miroslava
ACS Bucovina Radauti
AS Stiinta Miroslava
12:00
TP
2
1
CS Ocna Mures ACS Viitorul Cluj
CS Ocna Mures
ACS Viitorul Cluj
12:00
TP
0
1
Real Bradu Unirea Bascov
Real Bradu
Unirea Bascov
12:00
TP
5
2
CS Gilortul Targu Carbunesti Armata Aurul Brad
CS Gilortul Targu Carbunesti
Armata Aurul Brad
12:10
TP
3
0
FC Voluntari II FC Agricola Borcea
FC Voluntari II
FC Agricola Borcea
12:00
TP
2
1
AFC Progresul Spartac Bucuresti Steaua Bucharest II
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Steaua Bucharest II
12:00
TP
3
1
CSO Petrolul Potcoava ACS Flacara Horezu
CSO Petrolul Potcoava
ACS Flacara Horezu
12:00
TP
1
1
CS Tunari CSM Flacara Moreni
CS Tunari
CSM Flacara Moreni
12:00
TP
de Germania - Lega 3
2
0
Magdeburg Eintracht Braunschweig
Magdeburg
Eintracht Braunschweig
13:00
TP
0
0
Wehen SV Verl
Wehen SV
Verl
13:00
TP
0
0
Borussia Dortmund II Kaiserslautern
Borussia Dortmund II
Kaiserslautern
13:00
TP
2
0
Saarbrucken Viktoria 89 Berlin
Saarbrucken
Viktoria 89 Berlin
13:00
TP
1
3
Wurzburger Kickers SV Meppen
Wurzburger Kickers
SV Meppen
13:00
TP
2
3
TSV Havelse Monaco 1860
TSV Havelse
Monaco 1860
13:00
TP
fr Francia - Ligue 1
0
1
Nizza Metz
Nizza
Metz
20:00
TP
1
1
Lilla Nantes
Lilla
Nantes
16:00
TP
tr Turchia - Super Lig
0
4
Besiktas Giresunspor
Besiktas
Giresunspor
16:00
TP
1
0
Caykur Rizespor Kayserispor
Caykur Rizespor
Kayserispor
13:00
TP
3
0
Antalyaspor Alanyaspor
Antalyaspor
Alanyaspor
10:30
TP
ar Argentina - Primera B Metropolitana
1
1
JJ Urquiza Sacachispas
JJ Urquiza
Sacachispas
20:00
TP
0
3
CA San Miguel Club Comunicaciones
CA San Miguel
Club Comunicaciones
20:00
TP
1
0
Los Andes CA Colegiales
Los Andes
CA Colegiales
20:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
2
0
Strumska Slava Marek Dupnitsa
Strumska Slava
Marek Dupnitsa
12:30
TP
2
1
CSKA 1948 Sofia II Sportist Svoge
CSKA 1948 Sofia II
Sportist Svoge
12:30
TP
1
2
Maritsa Plovdiv Botev Plovdiv II
Maritsa Plovdiv
Botev Plovdiv II
12:30
TP
2
0
FC Hebar Pazardzhik Septemvri Simitli
FC Hebar Pazardzhik
Septemvri Simitli
12:30
TP
0
1
Levski Lom Minyor Pernik
Levski Lom
Minyor Pernik
12:30
TP
1
0
Litex Lovech FK Sozopol
Litex Lovech
FK Sozopol
12:30
TP
4
0
Ludogorets Razgrad II Yantra Gabrovo
Ludogorets Razgrad II
Yantra Gabrovo
12:30
TP
2
1
Spartak Varna Montana
Spartak Varna
Montana
10:45
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
2
1
FC Arouca Boavista
FC Arouca
Boavista
18:00
TP
0
3
FC Famalicão Portimonense
FC Famalicão
Portimonense
15:30
TP
bo Bolivia - Apertura
3
1
Oriente Petrolero Real Tomayapo
Oriente Petrolero
Real Tomayapo
0:30
TP
6
1
Always Ready Guabira
Always Ready
Guabira
19:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Svealand
4
2
Gamla Upsala SK Enkopings SK
Gamla Upsala SK
Enkopings SK
13:00
TP
0
0
FC Järfälla Kvarnsvedens IK
FC Järfälla
Kvarnsvedens IK
13:00
TP
0
2
IFK Lidingo Sandvikens AIK FK
IFK Lidingo
Sandvikens AIK FK
13:00
TP
1
3
FC Gute IFK Stocksund
FC Gute
IFK Stocksund
13:00
TP
0
5
FC Arlanda Skiljebo SK
FC Arlanda
Skiljebo SK
13:00
TP
4
1
FC Stockholm Internazionale Kungsängens IF
FC Stockholm Internazionale
Kungsängens IF
13:00
TP
3
1
Enskede IK Karlbergs BK
Enskede IK
Karlbergs BK
13:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland
1
3
Ytterhogdals IK Skellefteå FF
Ytterhogdals IK
Skellefteå FF
11:00
TP
0
2
Sandviks IK Bodens BK FF
Sandviks IK
Bodens BK FF
15:00
TP
1
1
Friska Viljor FC Frösö IF
Friska Viljor FC
Frösö IF
11:30
TP
2
0
Team TG FF Stöde IF
Team TG FF
Stöde IF
12:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
1
2
Man Utd U23 Crystal Palace U23
Man Utd U23
Crystal Palace U23
12:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland
1
0
Hässleholms IF Sölvesborgs GoIF
Hässleholms IF
Sölvesborgs GoIF
14:00
TP
3
2
FK Karlskrona BK Olympic
FK Karlskrona
BK Olympic
14:00
TP
2
1
Räppe GOIF Nosaby
Räppe GOIF
Nosaby
14:00
TP
3
0
IFK Karlshamn FC Rosengård 1917
IFK Karlshamn
FC Rosengård 1917
14:00
TP
10
0
Eslövs BK KSF Prespa Birlik
Eslövs BK
KSF Prespa Birlik
14:00
TP
0
1
Kristianstad FC Asarums IF FK
Kristianstad FC
Asarums IF FK
14:00
TP
14:00 FBK Balkan IFK Hässleholm
FBK Balkan
IFK Hässleholm
D
ru Russia - Campionato giovanile
11
1
Zenit S. Pietroburgo U19 UOR-5 U19
Zenit S. Pietroburgo U19
UOR-5 U19
11:00
TP
si Slovenia - 2. SNL
6
0
NK Nafta 1903 NS Drava Ptuj
NK Nafta 1903
NS Drava Ptuj
12:30
TP
0
3
ND Beltinci NK Rudar Velenje
ND Beltinci
NK Rudar Velenje
12:30
TP
2
1
NK Rogaska NK Triglav Kranj
NK Rogaska
NK Triglav Kranj
12:30
TP
4
0
Jadran Dekani NK Primorje Ajdovscina
Jadran Dekani
NK Primorje Ajdovscina
12:00
TP
4
2
ND Ilirija Lubiana NK Fuzinar
ND Ilirija Lubiana
NK Fuzinar
12:30
TP
it Italia - Serie C - Girone B
2
0
Olbia Pontedera
Olbia
Pontedera
13:30
TP
1
3
Robur Siena Grosseto
Robur Siena
Grosseto
16:30
TP
eg Egitto - 2ª Divisione
1
0
Beni Suef SC Suhag
Beni Suef SC
Suhag
12:30
TP
zm Zambia - Super League
1
0
Kafue Celtic Konkola Blades
Kafue Celtic
Konkola Blades
11:00
TP
1
0
Prison Leopards FC Nkana FC
Prison Leopards FC
Nkana FC
13:00
TP
0
1
Nkwazi Kabwe Warriors
Nkwazi
Kabwe Warriors
13:00
TP
1
0
Forest Rangers Kansanshi Dynamos
Forest Rangers
Kansanshi Dynamos
13:00
TP
3
0
Power Dynamos Indeni FC
Power Dynamos
Indeni FC
13:00
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
15:00 Merthyr Town Wimborne Town
Merthyr Town
Wimborne Town
RV
15:00 Salisbury FC Tiverton Town
Salisbury FC
Tiverton Town
D
15:00 Met Police Hartley Wintney
Met Police
Hartley Wintney
RV
2
1
Kings Langley Hayes & Yeading
Kings Langley
Hayes & Yeading
15:00
TP
15:00 Harrow Borough Farnborough
Harrow Borough
Farnborough
RV
1
3
Gosport Borough Swindon Supermarine
Gosport Borough
Swindon Supermarine
15:00
TP
3
1
Hendon Walton Casuals
Hendon
Walton Casuals
15:00
TP
2
2
Beaconsfield Chesham
Beaconsfield
Chesham
15:00
TP
1
0
Weston-S-Mare Dorchester
Weston-S-Mare
Dorchester
15:00
TP
1
1
Taunton Town Poole Town
Taunton Town
Poole Town
15:00
TP
15:00 Truro City Yate Town
Truro City
Yate Town
RV
15:00 Met Police Yate Town
Met Police
Yate Town