https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
3
2
TJ Prestice Bohemians 1905 B
TJ Prestice
Bohemians 1905 B
17:00
TP
pl Polonia - Liga III
4
1
Bron Radom KS Kutno
Bron Radom
KS Kutno
17:00
TP
3
1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki GKS Wikielec
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
GKS Wikielec
17:00
TP
br Brasile - Campionato U20
18:30 Uniao Frederiquense U20 Riograndense U20
Uniao Frederiquense U20
Riograndense U20
D
7
1
SC Doze Horas U20 Uniao Harmonia U20
SC Doze Horas U20
Uniao Harmonia U20
14:00
TP
18:30 EC Juventude U20 Marau FC U20
EC Juventude U20
Marau FC U20
D
br Brasile - Incontri
18:31 Cerrado EC Bela Vista
Cerrado EC
Bela Vista
D
ar Argentina Liga Profesional
4
0
River Plate Racing Club
River Plate
Racing Club
0:30
TP
tr Turchia - Campionato U19
3
2
Istanbul Basaksehir U19 Altay U19
Istanbul Basaksehir U19
Altay U19
11:00
TP
1
3
Genclerbirligi U19 Bursaspor U19
Genclerbirligi U19
Bursaspor U19
9:00
TP
9:00 Adana Demirspor U19 Kasimpasa U19
Adana Demirspor U19
Kasimpasa U19
D
4
0
Balikesirspor U19 Manisa FK U19
Balikesirspor U19
Manisa FK U19
11:00
TP
2
1
Antalyaspor U19 Alanyaspor U19
Antalyaspor U19
Alanyaspor U19
11:30
TP
pl Polonia - Liga I
0
0
LKS Lodz Skra Czestochowa
LKS Lodz
Skra Czestochowa
17:00
TP
2
3
GKS Katowice Miedz Legnica
GKS Katowice
Miedz Legnica
17:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
0
1
Olimpik Donetsk FC Hirnyk Sport Komsomolsk
Olimpik Donetsk
FC Hirnyk Sport Komsomolsk
11:15
TP
2
1
Volyn Lutsk Prykarpattya Ivano Frankivsk
Volyn Lutsk
Prykarpattya Ivano Frankivsk
15:30
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
0
0
SG Sonnenhof Grossaspach TSG 1899 Hoffenheim II
SG Sonnenhof Grossaspach
TSG 1899 Hoffenheim II
18:00
TP
2
2
TSV Steinbach Hessen Kassel
TSV Steinbach
Hessen Kassel
18:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
1
1
Bayern Monaco II Memmingen
Bayern Monaco II
Memmingen
18:00
TP
4
3
Unterhaching SV Heimstetten
Unterhaching
SV Heimstetten
18:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
0
0
Chengdu Rongcheng Meizhou Hakka
Chengdu Rongcheng
Meizhou Hakka
11:35
TP
1
2
Kunshan FC Wuhan Three Towns
Kunshan FC
Wuhan Three Towns
7:00
TP
pl Polonia - Liga II
0
0
Ruch Chorzow Motor Lublin
Ruch Chorzow
Motor Lublin
17:05
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
0
0
Ismaily SC Ghazl El Mahallah
Ismaily SC
Ghazl El Mahallah
15:30
TP
2
1
National Bank Al Moqawloon Al Arab
National Bank
Al Moqawloon Al Arab
13:00
TP
1
0
Talaea El Geish Coca Cola FC
Talaea El Geish
Coca Cola FC
18:00
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
18:00 IFK Norrköping U19 Hammarby U19
IFK Norrköping U19
Hammarby U19
D
18:15 AIK U19 Degerfors IF U19
AIK U19
Degerfors IF U19
D
hr Croazia - 3. HNL
0
0
NK Slavonija Pozega NK Kutjevo
NK Slavonija Pozega
NK Kutjevo
16:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
1
0
SC Preussen Munster SC Wiedenbruck
SC Preussen Munster
SC Wiedenbruck
18:00
TP
3
0
Fortuna Dusseldorf II Alemannia Aachen
Fortuna Dusseldorf II
Alemannia Aachen
17:30
TP
it Italia - Serie B
0
1
Crotone Vicenza
Crotone
Vicenza
17:00
TP
ro Romania - Liga III
3
0
CFR Cluj II CS Luceafarul Oradea
CFR Cluj II
CS Luceafarul Oradea
12:00
TP
4
2
Odorheiu Secuiesc AFC Hermannstadt 2
Odorheiu Secuiesc
AFC Hermannstadt 2
12:00
TP
0
8
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II Scolar Resita
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
Scolar Resita
12:00
TP
1
1
Ghiroda SI Giarmata VII CSC Dumbravita
Ghiroda SI Giarmata VII
CSC Dumbravita
12:00
TP
1
2
Ariesul Turda CS Unirea Ungheni 2018
Ariesul Turda
CS Unirea Ungheni 2018
12:00
TP
8
1
CSM Ramnicu Sarat Sportul Chiscani
CSM Ramnicu Sarat
Sportul Chiscani
12:00
TP
2
3
CSM Pascani ACS Foresta Suceava
CSM Pascani
ACS Foresta Suceava
12:00
TP
1
1
Farul Constanta II CSM Fetesti
Farul Constanta II
CSM Fetesti
12:00
TP
2
2
FC Academica Clinceni II Rapid Bucuresti II
FC Academica Clinceni II
Rapid Bucuresti II
12:00
TP
2
2
Dinamo Bucarest II FC Arges Pitesti II
Dinamo Bucarest II
FC Arges Pitesti II
12:00
TP
de Germania - Lega 3
1
3
Duisburg Waldhof Mannheim
Duisburg
Waldhof Mannheim
18:00
TP
tr Turchia - Super Lig
0
0
Istanbul Basaksehir Altay SK Izmir
Istanbul Basaksehir
Altay SK Izmir
17:00
TP
0
0
Adana Demirspor Kasimpasa
Adana Demirspor
Kasimpasa
17:00
TP
bo Bolivia - Apertura
19:00 Nacional Potosi San Jose
Nacional Potosi
San Jose
D
gb Inghilterra - Premier League 2
19:00 Newcastle U23 Aston Villa U23
Newcastle U23
Aston Villa U23
D
ru Russia - Campionato giovanile
2
0
PFC Sochi U19 Arsenal Tula U19
PFC Sochi U19
Arsenal Tula U19
12:00
TP
3
1
Rostov U19 FK Khimki U19
Rostov U19
FK Khimki U19
9:00
TP
5
2
CSKA Mosca U19 Rubin Kazan U19
CSKA Mosca U19
Rubin Kazan U19
11:00
TP
0
0
FC Akhmat Grozny U19 Lokomotiv Mosca U19
FC Akhmat Grozny U19
Lokomotiv Mosca U19
11:00
TP
1
1
Krasnodar U19 Chertanovo U19
Krasnodar U19
Chertanovo U19
11:00
TP
2
0
Spartak Mosca U19 FC Ufa U19
Spartak Mosca U19
FC Ufa U19
11:00
TP
0
2
FC Nizhny Novgorod U19 Krylia Sovetov U19
FC Nizhny Novgorod U19
Krylia Sovetov U19
10:00
TP
4
1
Dynamo Moscow U19 Konoplev Football Academy U19
Dynamo Moscow U19
Konoplev Football Academy U19
10:00
TP
2
3
Ural U19 Strogino U19
Ural U19
Strogino U19
8:00
TP
si Slovenia - 2. SNL
2
0
ND Gorica NK Brezice
ND Gorica
NK Brezice
12:30
TP
eg Egitto - 2ª Divisione
0
0
Tamiya Youth Center El Minya
Tamiya Youth Center
El Minya
12:30
TP
zm Zambia - Super League
1
1
Lusaka Dynamos Chambishi FC
Lusaka Dynamos
Chambishi FC
13:00
TP
hr Croazia - 2.HNL
0
0
NK Sesvete NK Rudes
NK Sesvete
NK Rudes
12:30
TP
1
1
Inter Zapresic Dinamo Zagabria II
Inter Zapresic
Dinamo Zagabria II
15:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
1
0
Napoli U19 Lecce U19
Napoli U19
Lecce U19
14:00
TP
ke Kenya - Premier League
12:00 Bidco United Posta Rangers
Bidco United
Posta Rangers
D
10:00 Kariobangi Sharks KCB
Kariobangi Sharks
KCB
D
gh Ghana - Premier League
18:00 Hearts of Oak Berekum Chelsea
Hearts of Oak
Berekum Chelsea
RV
0
1
Legon Cities FC Aduana Stars
Legon Cities FC
Aduana Stars
15:00
TP
de Germania - Oberliga Bayern Sud
19:00 FC Ingolstadt II VfR Garching
FC Ingolstadt II
VfR Garching
RV
18:30 VFB Hallbergmoos SpVgg Hankofen-Hailing
VFB Hallbergmoos
SpVgg Hankofen-Hailing
RV
bg Bulgaria - 1ª Liga
0
0
Slavia Sofia Botev Plovdiv
Slavia Sofia
Botev Plovdiv
12:30
TP
0
0
Botev Vratsa Tsarsko Selo 2015
Botev Vratsa
Tsarsko Selo 2015
10:15
TP
1
0
Cherno More Varna Beroe
Cherno More Varna
Beroe
14:45
TP
pl Polonia - Ekstraklasa
2
1
Piast Gliwice Termalica BB Nieciecza
Piast Gliwice
Termalica BB Nieciecza
17:00
TP
sa Arabia Saudita - Premier League
1
2
Al Ahli Jeddah Al-Nassr Riyadh
Al Ahli Jeddah
Al-Nassr Riyadh
16:40
TP
1
1
Al Taawon Buraidah Al Feiha
Al Taawon Buraidah
Al Feiha
14:50
TP
ro Romania - Liga II
1
0
AFC Hermannstadt Petrolul Ploiesti
AFC Hermannstadt
Petrolul Ploiesti
15:30
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
3
1
Optik Rathenow Berliner AK 07
Optik Rathenow
Berliner AK 07
18:00
TP
2
0
BFC Dynamo VSG Altglienicke
BFC Dynamo
VSG Altglienicke
18:00
TP
de Germania - Oberliga Hessen
0
0
Rot-Weiss Walldorf FV Bad Vilbel 1919
Rot-Weiss Walldorf
FV Bad Vilbel 1919
18:30
TP
cz Repubblica Ceca - 2. Liga
15:00 Vysocina Jihlava FK Usti nad Labem
Vysocina Jihlava
FK Usti nad Labem
RV
tz Tanzania - Premier League
2
1
Ruvu Shooting Kagera Sugar
Ruvu Shooting
Kagera Sugar
13:00
TP
de Germania - Bundesliga II
0
1
Fortuna Dusseldorf Heidenheim
Fortuna Dusseldorf
Heidenheim
17:30
TP
3
1
Jahn Regensburg Dinamo Dresda
Jahn Regensburg
Dinamo Dresda
17:30
TP
de Germania - Oberliga Bayern Nord
18:00 DJK Don Bosco Bamberg TSV Grossbardorf
DJK Don Bosco Bamberg
TSV Grossbardorf
RV
il Israele - Lega Leumit
1
1
Hapoel Petah Tikva Hapoel Ramat Gan
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Ramat Gan
13:00
TP
2
2
Ironi Ramat Hasharon Hapoel Rishon Lezion
Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Rishon Lezion
13:00
TP
14:00 Hapoel Iksal Imad Hapoel Ramat Gan
Hapoel Iksal Imad
Hapoel Ramat Gan
A
2
0
Hapoel Akko Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Akko
Beitar Tel Aviv Bat Yam
13:00
TP
0
1
Maccabi Achi Nazareth Maccabi Bnei Raina
Maccabi Achi Nazareth
Maccabi Bnei Raina
13:00
TP
2
1
Hapoel Raanana AS Ashdod
Hapoel Raanana
AS Ashdod
13:00
TP
at Austria - 2. Liga
1
4
FC Wacker Innsbruck FK Austria Vienna II
FC Wacker Innsbruck
FK Austria Vienna II
17:30
TP
0
0
Grazer AK Austria Lustenau
Grazer AK
Austria Lustenau
17:30
TP
2
2
SV Lafnitz FC Juniors OO
SV Lafnitz
FC Juniors OO
17:30
TP
de Germania - Bundesliga U19
1
1
Karlsruhe U19 SC Freiburg U19
Karlsruhe U19
SC Freiburg U19
15:00
TP
pa Panama - Liga Prom
2
0
SD Panama Oeste Mario Mendez FC
SD Panama Oeste
Mario Mendez FC
0:00
TP
ua Ucraina - Vyscha Liga
0
1
FC Mariupol FC Lviv
FC Mariupol
FC Lviv
17:30
TP
ua Ucraina - Druha Liga
5
0
Epicentr Dunaivtsi Chayka Petropavlovsk Borshchagovka
Epicentr Dunaivtsi
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka
12:00
TP
3
1
FC Peremoga Dnipro Energiya N Kakhovka
FC Peremoga Dnipro
Energiya N Kakhovka
11:00
TP
ma Marocco - GNF 2
0
0
Renaissance Zemamra Stade Marocain Du Rabat
Renaissance Zemamra
Stade Marocain Du Rabat
14:30
TP
2
1
Racing de Casablanca KACM Marrakesh
Racing de Casablanca
KACM Marrakesh
14:30
TP
dk Danimarca - Superligaen
1
1
AGF Aarhus Silkeborg
AGF Aarhus
Silkeborg
18:00
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
0
1
Farense Casa Pia
Farense
Casa Pia
18:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
3
0
Lyngby Jammerbugt
Lyngby
Jammerbugt
18:00
TP
1
1
FC Helsingor HB Køge
FC Helsingor
HB Køge
18:00
TP
id Indonesia - Liga 3
1
2
PS Gianyar East Bali FC
PS Gianyar
East Bali FC
7:00
TP
5:31 Dulupi FC PSP Pohuwato
Dulupi FC
PSP Pohuwato
D
6:15 Persipa Pati Persibat Batang
Persipa Pati
Persibat Batang
D
2
0
Persebi Boyolali Persekap Pekalongan
Persebi Boyolali
Persekap Pekalongan
8:30
TP
0
0
Lakeya FC Muara Tirta
Lakeya FC
Muara Tirta
7:15
TP
ua Ucraina - Campionato Primavera
1
1
FC Rukh Vynnyky U19 FC Metalist 1925 U19
FC Rukh Vynnyky U19
FC Metalist 1925 U19
10:00
TP
2
1
SC Dnipro-1 U19 FC Vorskla Poltava U19
SC Dnipro-1 U19
FC Vorskla Poltava U19
11:00
TP
1
0
Chernomorets Odessa U19 Desna Chernihiv U19
Chernomorets Odessa U19
Desna Chernihiv U19
10:00
TP
rw Rwanda - National League
1
1
Mukura Bugesera
Mukura
Bugesera
13:00
TP
0
1
Gorilla FC Gicumbi FC
Gorilla FC
Gicumbi FC
13:00
TP
mx Messico - Apertura
2
1
Puebla Leon
Puebla
Leon
1:00
TP
2
1
Santos Laguna Tigres UANL
Santos Laguna
Tigres UANL
3:05
TP
tr Turchia - 1 Lig
0
0
Balikesirspor Manisa BBSK
Balikesirspor
Manisa BBSK
14:30
TP
2
0
Genclerbirligi Bursaspor
Genclerbirligi
Bursaspor
17:00
TP
hr Croazia - 1.HNL
3
1
NK Osijek NK Lokomotiva Zagabria
NK Osijek
NK Lokomotiva Zagabria
17:00
TP
tr Turchia - 2.Lig Beya
5
2
24 Erzincanspor Amedspor
24 Erzincanspor
Amedspor
10:30
TP
tr Turchia - 2 Lig Kirmizi
3
0
Diyarbakirspor Serik Belediyespor
Diyarbakirspor
Serik Belediyespor
11:00
TP
am Armenia - Premier League
11:00 BKMA FC Sevan FC
BKMA FC
Sevan FC
RV
ug Uganda - Premier League
0
1
Arua Hill SC KCCA
Arua Hill SC
KCCA
12:00
TP
1
0
Bright Stars Tooro United
Bright Stars
Tooro United
12:00
TP
2
1
SC Villa Onduparaka FC
SC Villa
Onduparaka FC
12:00
TP
2
1
UPDF FC Busoga United FC
UPDF FC
Busoga United FC
12:00
TP
0
0
Uganda Police FC Mbarara City
Uganda Police FC
Mbarara City
12:00
TP
1
0
Express FC Wakiso United
Express FC
Wakiso United
12:00
TP
am Armenia - Lega 1
0
2
Ararat Armenia II FK Lernayin Artsakh Goris
Ararat Armenia II
FK Lernayin Artsakh Goris
11:00
TP
cy Cipro - 1ª Divisione
1
0
Ethnikos Achnas Olympiakos Nicosia
Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia
17:00
TP
al Albania - Campionato
2
1
Partizani Tirana Teuta
Partizani Tirana
Teuta
15:45
TP
sk Slovacchia - Super Liga
16:00 FK Senica Zilina
FK Senica
Zilina
AB
bh Coppa del Bahrain
4
0
East Riffa Al-Shabab Manama
East Riffa
Al-Shabab Manama
15:00
TP
3
0
Al Hidd Manama
Al Hidd
Manama
15:00
TP
2
1
Al Ittihad Malkiya
Al Ittihad
Malkiya
15:00
TP
4
0
East Riffa Al-Shabab Manama
East Riffa
Al-Shabab Manama
15:00
TP
0
0
Al Hala Sitra
Al Hala
Sitra
15:00
TP
2
0
Al-Muharraq Bahrain SC
Al-Muharraq
Bahrain SC
15:00
TP
id Indonesia - Liga 1
0
0
Bhayangkara Surabaya United PSIS Semarang
Bhayangkara Surabaya United
PSIS Semarang
13:30
TP
il Israele - Lega Alef Sud
5
0
Shimson Kafr Quasim Hapoel Ashkelon
Shimson Kafr Quasim
Hapoel Ashkelon
10:00
TP
1
1
Maccabi Shaaraim Maccabi Yavne
Maccabi Shaaraim
Maccabi Yavne
10:00
TP
0
4
Hapoel Holon Yaniv Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Kabilio Jaffa
10:00
TP
1
0
AS Nordia Gerusalemme MS Ironi Kuseife
AS Nordia Gerusalemme
MS Ironi Kuseife
10:00
TP
9:30 Sport Club Dimona Hapoel Bikat Hayarden
Sport Club Dimona
Hapoel Bikat Hayarden
D
uy Uruguay - Clausura
3
1
IA Sud America Rentistas
IA Sud America
Rentistas
12:45
TP
gm Gambia - GFA League
0
0
Fortune FC Steve Biko FC
Fortune FC
Steve Biko FC
16:00
TP
au Australia - A-League
1
0
Western United FC Perth Glory
Western United FC
Perth Glory
8:45
TP
de Germania - Oberliga Amburgo
3
3
Bramfelder SV HSV Barmbek-Uhlenhorst
Bramfelder SV
HSV Barmbek-Uhlenhorst
18:00
TP
0
2
Wandsbeker TSV Concordia TuS Dassendorf
Wandsbeker TSV Concordia
TuS Dassendorf
18:30
TP
cy Cipro - 2ª Divisione
1
2
Akritas Chlorakas APK Karmotissa
Akritas Chlorakas
APK Karmotissa
17:00
TP
ir Iran - 2ª Divisione
10:30 Abi Pooshan Shahrdari Mahshahr
Abi Pooshan
Shahrdari Mahshahr
D
il Israele - Lega Alef Nord
4
0
Ironi Nesher SC Tzeirey Taibe
Ironi Nesher
SC Tzeirey Taibe
11:00
TP
2
0
Hapoel Herzliya Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Hapoel Herzliya
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
10:30
TP
10:45 Hapoel Bueine Ironi Tiberias
Hapoel Bueine
Ironi Tiberias
D
1
2
Hapoel Bnei Arrara Ara SC Haifa Robbie Shapiro
Hapoel Bnei Arrara Ara
SC Haifa Robbie Shapiro
10:44
TP
2
0
Hapoel Bnei Zalfa Hapoel Iksal Imad
Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Iksal Imad
12:30
TP
1
1
Hapoel Migdal Haemeq Tzeirei Kfar Kanna
Hapoel Migdal Haemeq
Tzeirei Kfar Kanna
9:00
TP
0
0
Hapoel Kfar Kana Maccabi Tamra
Hapoel Kfar Kana
Maccabi Tamra
12:30
TP
xk Kosovo - 1° Divisione
0
0
KF Ferizaj KF Arberia
KF Ferizaj
KF Arberia
12:00
TP
kw Kuwait - Campionato
0
1
Al Tadamon SC Al Kuwait SC
Al Tadamon SC
Al Kuwait SC
16:35
TP
1
3
Yarmouk Kazma SC
Yarmouk
Kazma SC
14:20
TP
bf Burkina Faso - Campionato
2
0
Kiko FC Sonabel
Kiko FC
Sonabel
15:30
TP
pt Portugal Liga 3
2
1
CF Canelas 2010 Guimaraes B
CF Canelas 2010
Guimaraes B
15:00
TP
iq Campionato d’Iraq
1
2
Al Kahrabaa Naft Al-Wasat
Al Kahrabaa
Naft Al-Wasat
13:00
TP
ir Coppa d’Iran
0
1
Esteghlal Khuzestan Khalij Fars Mahshahr
Esteghlal Khuzestan
Khalij Fars Mahshahr
11:00
TP
sa Arabia Saudita Divisione 2
3
3
Tuwaiq FC Al-Rawdhah Club
Tuwaiq FC
Al-Rawdhah Club
12:15
TP
1
1
Al Taraji Al Nairyah
Al Taraji
Al Nairyah
11:55
TP
12:20 Al Taqdom Al Ansar
Al Taqdom
Al Ansar
D
uy Uruguay - Campionato U19
0
1
Central Espanol U19 Liverpool Montevideo U19
Central Espanol U19
Liverpool Montevideo U19
12:00
TP
1
2
Danubio U19 Atletico Fenix Montevideo U19
Danubio U19
Atletico Fenix Montevideo U19
12:00
TP
1
2
Wanderers U19 Rentistas U19
Wanderers U19
Rentistas U19
12:00
TP
qa Qatar - Coppa Stars
1
0
Al-Arabi Doha Al-Khor SC
Al-Arabi Doha
Al-Khor SC
13:00
TP
4
0
Qatar SC Doha Al Gharafa
Qatar SC Doha
Al Gharafa
15:10
TP
ae EAU - 1ª divisione
0
1
Dubai City Al Bataeh
Dubai City
Al Bataeh
12:40
TP
0
1
Masfut Dibba Al Fujairah
Masfut
Dibba Al Fujairah
12:40
TP
1
2
Al Thaid Al Fujairah
Al Thaid
Al Fujairah
12:40
TP
tz Tanzania - Prima divisione
1
1
African Lyon Pamba SC
African Lyon
Pamba SC
13:00
TP
ae Coppa degli EAU
2
2
Al Urooba Baniyas SC
Al Urooba
Baniyas SC
14:00
TP
1
4
Al Dhafra SCC Sharjah SCC
Al Dhafra SCC
Sharjah SCC
14:00
TP
0
1
Khor Fakkan Emirates Club RAK
Khor Fakkan
Emirates Club RAK
16:15
TP
my Coppa di Malesia
1
1
Melaka United Kuala Lumpur City
Melaka United
Kuala Lumpur City
14:08
TP
3
0
Johor Darul Takzim Terengganu
Johor Darul Takzim
Terengganu
13:00
TP
in India - Super League
1
3
FC Goa Jamshedpur FC
FC Goa
Jamshedpur FC
14:00
TP
sa Arabia Saudita - Campionato Primavera
0
0
Al Fateh SC U19 Al-Tai U19
Al Fateh SC U19
Al-Tai U19
12:15
TP
dk Danimarca - Campionato U19
3
1
Odense BK U19 Esbjerg U19
Odense BK U19
Esbjerg U19
17:45
TP
mo Macao - FA Cup
6
5
CPK Cheng Fung
CPK
Cheng Fung
11:30
TP
jp Giappone - Regional League
0
2
FC Tokushima Ococias Kyoto AC
FC Tokushima
Ococias Kyoto AC
1:45
TP
4:30 Ise-Shima Criacao Shinjuku
Ise-Shima
Criacao Shinjuku
D
zw Zimbabwe - Premier Soccer League
0
0
Cranborne Bullets FC Bulawayo Chiefs FC
Cranborne Bullets FC
Bulawayo Chiefs FC
13:00
TP
world Zanzibar Premier League
2
0
Mafunzo FC Malindi
Mafunzo FC
Malindi
13:00
TP
ps Palestina - 1ª Divisione
1
2
Shabab Alobaideya Markaz Askar
Shabab Alobaideya
Markaz Askar
13:00
TP
cr Costa Rica - Campionato U20
2
1
Alajuelense U20 AD San Carlos U20
Alajuelense U20
AD San Carlos U20
17:00
TP
bw Botswana - Premier League
1
1
Orapa United Masitaoka FC
Orapa United
Masitaoka FC
17:00
TP
br Brasile - Copa Nordeste U20
1
2
Confianca Sape U20 CRB U20
Confianca Sape U20
CRB U20
18:00
TP
18:00 Bahia U20 Jacyoba AC U20
Bahia U20
Jacyoba AC U20
D
1
0
Vitoria BA U20 Boca Juniors SE U20
Vitoria BA U20
Boca Juniors SE U20
18:00
TP
py Paraguay - Campionato U19
0
0
Sol de America U19 Club Nacional U19
Sol de America U19
Club Nacional U19
12:00
TP
ne Niger - Super League
0
2
Sahel SC Urana
Sahel SC
Urana
15:15
TP
ro Romania - Liga 4
12:00 Daco Getica Bucuresti ACS Sportivii Bucuresti
Daco Getica Bucuresti
ACS Sportivii Bucuresti
D
np Nepal - 1ª Divisione
1
0
Satdobato Youth Club Three Star Club
Satdobato Youth Club
Three Star Club
7:15
TP
2
1
Sankata FC Friends Club Kopundole
Sankata FC
Friends Club Kopundole
11:00
TP
lb Libano - 2ª divisione
1
0
Al-Mabarrah Al Islah
Al-Mabarrah
Al Islah
12:15
TP
world Chile U21 League
2
0
Universidad de Concepcion U21 Cobreloa U21
Universidad de Concepcion U21
Cobreloa U21
15:15
TP
world Mexico Liga TDP
6
0
Bombarderos de Tecamac FC Centro de Formacion Chaco Gimenez
Bombarderos de Tecamac FC
Centro de Formacion Chaco Gimenez
17:00
TP
3
2
Aztecas AMF Deportivo Halcones de Rayon
Aztecas AMF
Deportivo Halcones de Rayon
17:00
TP
om Oman - 1ª divisione
3
0
Ahli Sedab Fanja
Ahli Sedab
Fanja
13:50
TP
in India - Regional Cup
0
1
NACO Anouba Imagi Mangal
NACO
Anouba Imagi Mangal
7:30
TP
in India - IFA Shield
7
0
Gokulam Kerala FC Kidderpore SC
Gokulam Kerala FC
Kidderpore SC
8:30
TP