https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Quilmes Nueva Chicago
ar
Argentina - Nacional B
ottobre 24, 2021 6:10 PM
Quilmes
Nueva Chicago
1 ---
---
2 ---
it Italia - Serie D 1 2
13:00 Mezzolara Aglianese
Mezzolara
Aglianese
13:00 Montespaccato San Donato Tavarnelle
Montespaccato
San Donato Tavarnelle
13:00 ASD Licata Real Agro Aversa
ASD Licata
Real Agro Aversa
13:00 ASD Troina Acireale
ASD Troina
Acireale
13:00 ASD Biancavilla ASD Paterno
ASD Biancavilla
ASD Paterno
13:00 Virtus Flaminia Scandicci
Virtus Flaminia
Scandicci
13:00 Foligno Sangiovannese
Foligno
Sangiovannese
13:00 Gavorrano Arezzo
Gavorrano
Arezzo
13:00 ASD Lornano Badesse US Pianese
ASD Lornano Badesse
US Pianese
13:00 ASD Sporting Trestina ASD Pro Livorno
ASD Sporting Trestina
ASD Pro Livorno
13:00 Citta di Messina Rende
Citta di Messina
Rende
13:00 Cassino Arzachena
Cassino
Arzachena
13:00 Cynthiabalonga Team Nuova Florida
Cynthiabalonga
Team Nuova Florida
13:00 Giugliano ASD Muravera
Giugliano
ASD Muravera
13:00 ASD Lanusei Carbonia
ASD Lanusei
Carbonia
13:00 AS Ostia Mare Torres
AS Ostia Mare
Torres
13:00 USD Latte Dolce Aprilia
USD Latte Dolce
Aprilia
13:00 Correggese ASD Fanfulla
Correggese
ASD Fanfulla
13:00 Forli Lentigione
Forli
Lentigione
13:00 Gelbison Portici 1906
Gelbison
Portici 1906
13:00 ASD Castrovillari Calcio Cavese
ASD Castrovillari Calcio
Cavese
13:00 Ravenna Bagnolese
Ravenna
Bagnolese
13:00 Recanatese ASD Trastevere
Recanatese
ASD Trastevere
13:00 Desenzano Calvina Legnano
Desenzano Calvina
Legnano
13:00 Caravaggio Franciacorta
Caravaggio
Franciacorta
13:00 USD Casatese A.C. Crema 1908
USD Casatese
A.C. Crema 1908
13:00 US Folgore Caratese ASD Villa d'Almè
US Folgore Caratese
ASD Villa d'Almè
13:00 Ponte San Pietro USD Castellanzese
Ponte San Pietro
USD Castellanzese
13:00 Sona Virtus Ciserano Bergamo
Sona
Virtus Ciserano Bergamo
13:00 Chieti Castelfidardo
Chieti
Castelfidardo
13:00 FC Matese Castelnuovo
FC Matese
Castelnuovo
13:00 San Nicolò Vastese
San Nicolò
Vastese
13:00 FC Vado Fossano Calcio
FC Vado
Fossano Calcio
13:00 Tolentino Vastogirardi
Tolentino
Vastogirardi
13:00 AC Bra Chieri 1955
AC Bra
Chieri 1955
13:00 SC Caronnese ACSD Saluzzo
SC Caronnese
ACSD Saluzzo
13:00 Casale USD Pont Donnaz
Casale
USD Pont Donnaz
13:00 Derthona ASD Imperia
Derthona
ASD Imperia
13:00 Ligorna Borgosesia
Ligorna
Borgosesia
13:00 Sanremese Lavagnese
Sanremese
Lavagnese
13:00 Sestri Levante Novara
Sestri Levante
Novara
13:00 Prato ASD Sasso Marconi
Prato
ASD Sasso Marconi
13:00 Sammaurese Ghivizzano
Sammaurese
Ghivizzano
13:00 Arconatese Real Calepina FC
Arconatese
Real Calepina FC
13:00 Insieme Formia Vis Artena
Insieme Formia
Vis Artena
13:00 AC Nardo USD Lavello
AC Nardo
USD Lavello
13:00 Team Altamura FC Francavilla
Team Altamura
FC Francavilla
13:00 Casertana Audace Cerignola
Casertana
Audace Cerignola
13:00 Atletico Uri Gladiator
Atletico Uri
Gladiator
13:00 ASD Cascina Valdera ASD Cannara
ASD Cascina Valdera
ASD Cannara
13:00 San Martino Speme AC Dolomiti Bellunesi
San Martino Speme
AC Dolomiti Bellunesi
13:00 San Giorgio 1926 Nocerina
San Giorgio 1926
Nocerina
13:00 Bisceglie 1913 US Mariglianese
Bisceglie 1913
US Mariglianese
13:00 ASD Pineto Calcio Nereto Calcio
ASD Pineto Calcio
Nereto Calcio
13:00 Borgo San Donnino Rimini
Borgo San Donnino
Rimini
13:00 Unipomezia Poggibonsi
Unipomezia
Poggibonsi
13:00 US Adriese FC Spinea 1966
US Adriese
FC Spinea 1966
13:00 Vis Nova Giussano AC Leon Monza Brianza
Vis Nova Giussano
AC Leon Monza Brianza
13:00 ASD Montegiorgio SSD Porto D’Ascoli
ASD Montegiorgio
SSD Porto D’Ascoli
13:00 Real Monterotondo Afragolese 1944
Real Monterotondo
Afragolese 1944
13:00 ASD Brusaporto Sangiuliano City Nova
ASD Brusaporto
Sangiuliano City Nova
13:00 FBC Gravina Polisportiva Virtus Matino
FBC Gravina
Polisportiva Virtus Matino
13:00 Aurora Alto Casertano Atletico Terme Fiuggi
Aurora Alto Casertano
Atletico Terme Fiuggi
13:00 ASD Molfetta Sorrento Calcio
ASD Molfetta
Sorrento Calcio
13:00 SS Nola 1925 Brindisi
SS Nola 1925
Brindisi
13:00 Città di Fasano Rotonda
Città di Fasano
Rotonda
13:00 Casarano U.S Bitonto
Casarano
U.S Bitonto
13:00 Tritium ASD Seravezza Calcio
Tritium
ASD Seravezza Calcio
13:00 ASD Sancataldese Trapani
ASD Sancataldese
Trapani
13:00 ASD Giarre Citta Di S. Agata
ASD Giarre
Citta Di S. Agata
13:00 Santa Maria FC Cittanova Interpiana
Santa Maria FC
Cittanova Interpiana
13:00 ASD San Luca FC Lamezia Terme
ASD San Luca
FC Lamezia Terme
13:00 SCD Progresso Calcio Carpi
SCD Progresso Calcio
Carpi
13:00 Real Forte Querceta ASD Alcione
Real Forte Querceta
ASD Alcione
13:00 Citta Di Varese Asti
Citta Di Varese
Asti
13:00 ASD RG Ticino ASDC Gozzano
ASD RG Ticino
ASDC Gozzano
13:00 Sambenedettese Fano
Sambenedettese
Fano
13:00 Campodarsego Montebelluna
Campodarsego
Montebelluna
13:00 Cattolica SM Calcio Delta Rovigo
Cattolica SM Calcio
Delta Rovigo
13:00 Este ASD Cartigliano
Este
ASD Cartigliano
13:00 ASD Union Arzignanochiampo ASD Caldiero Terme
ASD Union Arzignanochiampo
ASD Caldiero Terme
13:00 US Levico Terme Cjarlins Muzane
US Levico Terme
Cjarlins Muzane
13:00 Luparense FC AC Mestre
Luparense FC
AC Mestre
13:00 Clodiense GSD Ambrosiana
Clodiense
GSD Ambrosiana
13:00 Olginatese US Breno
Olginatese
US Breno
pl Polonia - Liga III 1 2
13:00 Tomasovia Tomaszów Podlasie Biala Podlaska
Tomasovia Tomaszów
Podlasie Biala Podlaska
11:00 Sokol Sieniawa Podhale Nowy Targ
Sokol Sieniawa
Podhale Nowy Targ
10:00 Jagiellonia Bialystok II Mamry Gizycko
Jagiellonia Bialystok II
Mamry Gizycko
13:00 Gornik Zabrze II Zaglebie Lubin II
Gornik Zabrze II
Zaglebie Lubin II
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
11:00 Anzhi Makhachkala Kuban Holding
Anzhi Makhachkala
Kuban Holding
15:00 Spartak Nalchik Dynamo Makhachkala
Spartak Nalchik
Dynamo Makhachkala
br Brasile - Campionato U20 1 2
13:30 Palmeiras U20 Internacional U20
Palmeiras U20
Internacional U20
us USA - MLS 1 2
21:00 Austin FC Houston Dynamo
Austin FC
Houston Dynamo
0:00 Chicago Fire Real Salt Lake
Chicago Fire
Real Salt Lake
1:00 Colorado Rapids Portland Timbers
Colorado Rapids
Portland Timbers
0:00 Minnesota United FC Los Angeles FC
Minnesota United FC
Los Angeles FC
2:00 San Jose Earthquakes Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps
2:00 LA Galaxy FC Dallas
LA Galaxy
FC Dallas
0:00 Inter Miami CF FC Cincinnati
Inter Miami CF
FC Cincinnati
23:30 Orlando City SC New England Revolution
Orlando City SC
New England Revolution
br Brasile - Serie D 1 2
18:00 FC Atlético Cearense Campinense Clube
FC Atlético Cearense
Campinense Clube
20:30 Aparecidense ABC
Aparecidense
ABC
ar Argentina - Nacional B 1 2
18:10 Quilmes Nueva Chicago
Quilmes
Nueva Chicago
19:30 Deportivo Maipu San Martin de Tucuman
Deportivo Maipu
San Martin de Tucuman
us USA - USL Championship 1 2
2:30 Phoenix Rising FC Sacramento Republic
Phoenix Rising FC
Sacramento Republic
22:00 San Diego Loyal Oakland Roots
San Diego Loyal
Oakland Roots
0:30 San Antonio FC Austin Bold FC
San Antonio FC
Austin Bold FC
0:30 Rio Grande Valley FC Toros New Mexico United
Rio Grande Valley FC Toros
New Mexico United
2:00 Orange County SC Las Vegas Lights FC
Orange County SC
Las Vegas Lights FC
21:00 Birmingham Legion FC Sporting Kansas City II
Birmingham Legion FC
Sporting Kansas City II
20:30 Tacoma Defiance LA Galaxy II
Tacoma Defiance
LA Galaxy II
23:30 Miami FC New York Red Bulls II
Miami FC
New York Red Bulls II
br Brasile - Serie A 1 2
23:30 EC Bahia Chapecoense
EC Bahia
Chapecoense
19:00 Atletico Mineiro Cuiabá EC
Atletico Mineiro
Cuiabá EC
19:00 Internacional Corinthians
Internacional
Corinthians
21:15 Bragantino San Paolo
Bragantino
San Paolo
br Brasile - Serie B 1 2
19:00 Nautico Capibaribe Vasco Da Gama
Nautico Capibaribe
Vasco Da Gama
23:30 Brusque Vila Nova
Brusque
Vila Nova
19:00 Clube Do Remo Ponte Preta
Clube Do Remo
Ponte Preta
ar Argentina - Torneo A 1 2
14:00 CA Douglas Haig Centro Nord
CA Douglas Haig
Centro Nord
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
12:30 Sokol Hostoun FK Pribram B
Sokol Hostoun
FK Pribram B
12:30 SK Sokol Brozany Dukla Praha B
SK Sokol Brozany
Dukla Praha B
8:30 FC Karlovy Vary Benesov
FC Karlovy Vary
Benesov
8:15 SC Znojmo Slovacko II
SC Znojmo
Slovacko II
8:15 SK Unicov Hlucin
SK Unicov
Hlucin
8:30 Slovan Liberec U21 Hradec Kralove B
Slovan Liberec U21
Hradec Kralove B
8:30 FC Fastav Zlín II Hanacka Slavia Kromeriz
FC Fastav Zlín II
Hanacka Slavia Kromeriz
9:00 Bohemians 1905 B FK Prepere
Bohemians 1905 B
FK Prepere
jp Giappone - J2-League 1 2
6:00 Matsumoto Y FC FC Ryukyu
Matsumoto Y FC
FC Ryukyu
5:00 Mito Hollyhock Fagiano Okayama
Mito Hollyhock
Fagiano Okayama
5:00 Kyoto Sanga FC Renofa Yamaguchi
Kyoto Sanga FC
Renofa Yamaguchi
5:00 Machida Zelvia Tochigi SC
Machida Zelvia
Tochigi SC
6:00 Sagamihara Zweigen Kanazawa
Sagamihara
Zweigen Kanazawa
5:00 Tokyo Verdy JEF Utd Chiba
Tokyo Verdy
JEF Utd Chiba
it Italia - Serie A 1 2
13:00 Fiorentina Cagliari
Fiorentina
Cagliari
13:00 Verona Lazio
Verona
Lazio
16:00 Roma Napoli
Roma
Napoli
18:45 Inter Juventus
Inter
Juventus
10:30 Atalanta Udinese
Atalanta
Udinese
se Svezia - Superettan 1 2
13:00 IK Brage GIF Sundsvall
IK Brage
GIF Sundsvall
11:00 Akropolis IF Landskrona BoIS
Akropolis IF
Landskrona BoIS
es Spagna - Primera Division 1 2
16:30 Real Betis Rayo Vallecano
Real Betis
Rayo Vallecano
19:00 Atletico Madrid Real Sociedad
Atletico Madrid
Real Sociedad
14:15 Barcellona Real Madrid
Barcellona
Real Madrid
es Spagna - Segunda Division 1 2
16:15 Burgos Huesca
Burgos
Huesca
12:00 Amorebieta Real Sociedad B
Amorebieta
Real Sociedad B
12:00 Mirandes Almeria
Mirandes
Almeria
16:15 Ponferradina Oviedo
Ponferradina
Oviedo
19:00 Las Palmas Alcorcon
Las Palmas
Alcorcon
no Norvegia - Eliteserien 1 2
17:00 Odd BK SK Brann
Odd BK
SK Brann
15:00 Kristiansund BK Sarpsborg
Kristiansund BK
Sarpsborg
15:00 Rosenborg Sandefjord
Rosenborg
Sandefjord
15:00 Stromsgodset Bodo/Glimt
Stromsgodset
Bodo/Glimt
15:00 Tromso Mjondalen
Tromso
Mjondalen
15:00 Valerenga Haugesund
Valerenga
Haugesund
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
12:30 NK Tosk Tesanj Rudar Kakanj
NK Tosk Tesanj
Rudar Kakanj
12:30 Sloboda Novi Grad FK ZVIJEZDA 09
Sloboda Novi Grad
FK ZVIJEZDA 09
cl Cile - Primera B 1 2
18:00 Union San Felipe Deportes Copiapo
Union San Felipe
Deportes Copiapo
18:00 Deportes Temuco CD Arturo Fernández Vial
Deportes Temuco
CD Arturo Fernández Vial
lt Lituania - II Lyga 1 2
10:00 Garliava Kaunas BFA Vilnius II
Garliava Kaunas
BFA Vilnius II
10:00 Utenis Utena FM Klaipedos
Utenis Utena
FM Klaipedos
10:00 Vilnius FK Zalgiris C Hegelmann Litauen II
Vilnius FK Zalgiris C
Hegelmann Litauen II
10:00 FK Dziugas Telsiai II Nevezis II
FK Dziugas Telsiai II
Nevezis II
10:00 FK Saned FM FORTŪNA Kaunas
FK Saned
FM FORTŪNA Kaunas
10:00 FK Viltis Vilnius BE1 NFA
FK Viltis Vilnius
BE1 NFA
10:00 FK Silute FK Sveikata
FK Silute
FK Sveikata
10:00 FK FM Ateitis FK Kauno Zalgiris III
FK FM Ateitis
FK Kauno Zalgiris III
10:00 Panerys Vilnius FK Ekranas
Panerys Vilnius
FK Ekranas
10:00 FK Dainava Alytus II FK Siauliai II
FK Dainava Alytus II
FK Siauliai II
ua Ucraina - Persha Liga 1 2
12:30 FC Uzhgorod Olimpik Donetsk
FC Uzhgorod
Olimpik Donetsk
10:15 FC Kramatorsk Nyva Ternopil
FC Kramatorsk
Nyva Ternopil
15:45 FC Metalist Kharkiv FC Podillya Khmelnytskyi
FC Metalist Kharkiv
FC Podillya Khmelnytskyi
jp Giappone - J-League 1 2
6:00 Nagoya Grampus Vissel Kobe
Nagoya Grampus
Vissel Kobe
5:00 Consadole Sapporo Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka
8:00 Kawasaki Frontale Shimizu S-Pulse
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
10:00 Cerezo Osaka Yokohama F-Marinos
Cerezo Osaka
Yokohama F-Marinos
se Svezia - Allsvenskan 1 2
15:30 Varbergs BoIS FC Malmo FF
Varbergs BoIS FC
Malmo FF
15:30 AIK IFK Norrkoping
AIK
IFK Norrkoping
13:00 Mjällby AIF IFK Goteborg
Mjällby AIF
IFK Goteborg
13:00 Elfsborg Sirius
Elfsborg
Sirius
13:00 Hammarby Ostersunds FK
Hammarby
Ostersunds FK
pl Polonia - Liga I 1 2
16:00 Widzew Lodz LKS Lodz
Widzew Lodz
LKS Lodz
10:40 Zaglebie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko Biala
Zaglebie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko Biala
13:00 Odra Opole GKS Jastrzebie
Odra Opole
GKS Jastrzebie
gb Inghilterra - Championship 1 2
14:00 Nottingham Forest Fulham
Nottingham Forest
Fulham
11:30 Barnsley Sheffield United
Barnsley
Sheffield United
cl Cile - Primera Division 1 2
23:00 Huachipato Audax Italiano
Huachipato
Audax Italiano
19:30 Colo Colo Universidad Catolica
Colo Colo
Universidad Catolica
15:00 Melipilla Universidad de Chile
Melipilla
Universidad de Chile
ar Argentina Liga Profesional 1 2
21:00 Huracan San Lorenzo
Huracan
San Lorenzo
23:15 Velez Sarsfield Boca Juniors
Velez Sarsfield
Boca Juniors
18:45 Godoy Cruz Banfield
Godoy Cruz
Banfield
18:45 Colon Estudiantes LP
Colon
Estudiantes LP
pl Polonia - Liga II 1 2
12:00 Radunia Stezyca Hutnik Krakow
Radunia Stezyca
Hutnik Krakow
no Norvegia - 1. Division 1 2
13:00 Stjørdals/Blink Ullensaker/Kisa
Stjørdals/Blink
Ullensaker/Kisa
13:00 Ham-Kam Ranheim
Ham-Kam
Ranheim
13:00 Grorud Fredrikstad
Grorud
Fredrikstad
13:00 Strommen Sogndal
Strommen
Sogndal
13:00 Asane KFUM
Asane
KFUM
13:00 Aalesund Sandnes Ulf
Aalesund
Sandnes Ulf
13:00 Bryne Raufoss
Bryne
Raufoss
br Brasile - Serie C 1 2
21:00 Ypiranga Manaus
Ypiranga
Manaus
19:00 Novorizontino Tombense MG
Novorizontino
Tombense MG
ro Romania - Liga 1 1 2
17:30 Farul Constanta FCSB
Farul Constanta
FCSB
gb Inghilterra - Premier League 1 2
13:00 Brentford Leicester
Brentford
Leicester
13:00 West Ham Tottenham
West Ham
Tottenham
15:30 Manchester United Liverpool
Manchester United
Liverpool
fr Francia - Campionato U19 1 2
11:00 Dijon ASPTT U19 Paris FC U19
Dijon ASPTT U19
Paris FC U19
12:30 Strasbourg U19 Nancy U19
Strasbourg U19
Nancy U19
13:00 Amiens SC U19 Le Havre U19
Amiens SC U19
Le Havre U19
9:00 Chateauroux U19 Vertou U19
Chateauroux U19
Vertou U19
13:00 Feignies-Aulnoye U19 Caen U19
Feignies-Aulnoye U19
Caen U19
13:00 Sporting Club Toulon U19 Monaco U19
Sporting Club Toulon U19
Monaco U19
13:00 Cannes U19 Istres U19
Cannes U19
Istres U19
13:00 Laval U19 Guingamp U19
Laval U19
Guingamp U19
13:00 Auxerre U19 Dijon U19
Auxerre U19
Dijon U19
13:00 Marsiglia U19 ASC Pieve di Lota U19
Marsiglia U19
ASC Pieve di Lota U19
13:00 Tours U19 Nantes U19
Tours U19
Nantes U19
13:00 JA Drancy U19 PSG U19
JA Drancy U19
PSG U19
13:00 St Pryve St Hilaire U19 Valenciennes U19
St Pryve St Hilaire U19
Valenciennes U19
13:00 Montfermeil FC U19 US Orleans U19
Montfermeil FC U19
US Orleans U19
13:00 Montpellier U19 Ajaccio U19
Montpellier U19
Ajaccio U19
13:00 Evreux FC 27 U19 Lens U19
Evreux FC 27 U19
Lens U19
13:00 Metz U19 Sochaux U19
Metz U19
Sochaux U19
13:00 AS Beziers U19 Colomiers U19
AS Beziers U19
Colomiers U19
13:00 Lione U19 Troyes U19
Lione U19
Troyes U19
13:00 Bourg-Peronnas U19 Torcy U19
Bourg-Peronnas U19
Torcy U19
13:00 Concarneau U19 Le Mans U19
Concarneau U19
Le Mans U19
13:00 Avranches U19 SA Merignac U19
Avranches U19
SA Merignac U19
13:00 Angers U19 Bordeaux U19
Angers U19
Bordeaux U19
13:00 Lilla U19 Chambly Thelle U19
Lilla U19
Chambly Thelle U19
se Svezia - 1ª Divisione Nord 1 2
13:00 IFK Haninge Umeå FC
IFK Haninge
Umeå FC
14:00 IF Sylvia IFK Luleå
IF Sylvia
IFK Luleå
14:00 Dalkurd FF Assyriska Föreningen
Dalkurd FF
Assyriska Föreningen
11:00 Piteå IF Karlstad BK
Piteå IF
Karlstad BK
rs Serbia - Prva Liga 1 2
15:00 FK Macva Sabac IMT Novi Belgrado
FK Macva Sabac
IMT Novi Belgrado
12:00 FK Backa Palanka FK Zlatibor
FK Backa Palanka
FK Zlatibor
12:00 FK Zarkovo FK Mladost Gat Novi Sad
FK Zarkovo
FK Mladost Gat Novi Sad
rs Serbia - Super Liga 1 2
11:30 FK Backa Topola Partizan Belgrado
FK Backa Topola
Partizan Belgrado
15:00 Vojvodina FK Radnicki 1923
Vojvodina
FK Radnicki 1923
16:45 Stella Rossa Belgrado Radnicki Nis
Stella Rossa Belgrado
Radnicki Nis
pe Perù - Primera Division 1 2
20:30 Alianza Lima Sporting Cristal
Alianza Lima
Sporting Cristal
18:15 Cesar Vallejo Alianza Universidad
Cesar Vallejo
Alianza Universidad
16:00 Deportivo Municipal FBC Melgar
Deportivo Municipal
FBC Melgar
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione 1 2
15:15 Al Jabalain Al Shoalah
Al Jabalain
Al Shoalah
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
12:00 IK Oddevold Grebbestads IF
IK Oddevold
Grebbestads IF
12:00 BK Forward Stenungsunds IF
BK Forward
Stenungsunds IF
12:00 Yxhults IK IF Karlstad II
Yxhults IK
IF Karlstad II
ar Argentina - Primera B Metropolitana 1 2
18:00 Villa San Carlos CA San Miguel
Villa San Carlos
CA San Miguel
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2 1 2
12:00 Skeid Notodden
Skeid
Notodden
13:00 Levanger Sotra
Levanger
Sotra
11:00 Vard Haugesund Nardo
Vard Haugesund
Nardo
ma Marocco - GNF 1 1 2
15:00 OC Safi SC Chabab Mohammadia
OC Safi
SC Chabab Mohammadia
se Svezia - Juniorallsvenskan 1 2
11:00 Hammarby U19 Brommapojkarna U19
Hammarby U19
Brommapojkarna U19
12:00 Atvidabergs FF U19 Angelholms FF U19
Atvidabergs FF U19
Angelholms FF U19
14:00 IK Frej Taby U19 IFK Norrköping U19
IK Frej Taby U19
IFK Norrköping U19
pt Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
14:00 Santa Marta SC Vila Real
Santa Marta
SC Vila Real
14:00 Vila Mea Paredes
Vila Mea
Paredes
14:00 Merelinense FC SC Maria da Fonte
Merelinense FC
SC Maria da Fonte
15:00 Uniao Madeira Forjaes
Uniao Madeira
Forjaes
10:00 CSD Camara Lobos SC Vianense
CSD Camara Lobos
SC Vianense
14:00 Vilaverdense AD Camacha
Vilaverdense
AD Camacha
14:00 Limianos Maritimo B
Limianos
Maritimo B
14:00 Serpa FC Barreirense
Serpa
FC Barreirense
14:00 Juventude Evora CF Esperança de Lagos
Juventude Evora
CF Esperança de Lagos
14:00 Sao Martinho SC Mirandela
Sao Martinho
SC Mirandela
14:00 Coruchense SU Sintrense
Coruchense
SU Sintrense
14:00 Rabo Peixe Pero Pinheiro
Rabo Peixe
Pero Pinheiro
14:00 ARC Oleiros Clube Condeixa
ARC Oleiros
Clube Condeixa
14:00 GD Fontinhas SC Praiense
GD Fontinhas
SC Praiense
14:00 AC Marinhense CG Vitoria Sernache
AC Marinhense
CG Vitoria Sernache
14:00 Valadares Gaia FC CD Gouveia
Valadares Gaia FC
CD Gouveia
14:00 Gondomar Leca FC
Gondomar
Leca FC
14:00 AD Castro Daire GDSC Alvarenga
AD Castro Daire
GDSC Alvarenga
14:00 FC Tirsense Amarante
FC Tirsense
Amarante
14:00 Salgueiros SC Espinho
Salgueiros
SC Espinho
10:00 SC Ideal O Elvas
SC Ideal
O Elvas
14:00 Macedo de Cavaleiros Berco SC
Macedo de Cavaleiros
Berco SC
14:00 Sertanense FC Clube Uniao Idanhense
Sertanense FC
Clube Uniao Idanhense
14:00 CD Pinhalnovense Imortal DC
CD Pinhalnovense
Imortal DC
14:00 CF Os Belenenses Grupo Sportivo Loures
CF Os Belenenses
Grupo Sportivo Loures
14:00 Sacavenense Operario Desportivo Lagoa
Sacavenense
Operario Desportivo Lagoa
14:00 Sport Benfica e Castelo Branco GD Peniche
Sport Benfica e Castelo Branco
GD Peniche
14:00 Moncarapachense GUS Montemor
Moncarapachense
GUS Montemor
14:00 Ferreira de Aves Uniao de Coimbra
Ferreira de Aves
Uniao de Coimbra
de Germania - Lega 3 1 2
11:00 Borussia Dortmund II FC Viktoria Köln
Borussia Dortmund II
FC Viktoria Köln
12:00 TSV Havelse Eintracht Braunschweig
TSV Havelse
Eintracht Braunschweig
by Bielorussia - Premier League 1 2
10:30 FC Minsk Slavia Mozyr
FC Minsk
Slavia Mozyr
12:30 Torpedo Zhodino FC Rukh Brest
Torpedo Zhodino
FC Rukh Brest
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
17:00 Vizela Benfica
Vizela
Benfica
19:30 Portimonense Estoril
Portimonense
Estoril
14:30 Pacos Ferreira FC Arouca
Pacos Ferreira
FC Arouca
se Svezia - 1ª Divisione Sud 1 2
13:00 FC Linköping City FC Trollhättan
FC Linköping City
FC Trollhättan
12:00 Skövde AIK IFK Malmö FK
Skövde AIK
IFK Malmö FK
co Colombia - Primera A 1 2
1:10 Millonarios Junior
Millonarios
Junior
23:05 America de Cali Atletico Nacional Medellin
America de Cali
Atletico Nacional Medellin
21:00 Rionegro Aguilas Deportivo Cali
Rionegro Aguilas
Deportivo Cali
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Svealand 1 2
13:00 FC Stockholm Internazionale IFK Stocksund
FC Stockholm Internazionale
IFK Stocksund
bo Bolivia - Apertura 1 2
19:00 Independiente Petrolero Real Tomayapo
Independiente Petrolero
Real Tomayapo
21:15 Atletico Palmaflor Vinto Always Ready
Atletico Palmaflor Vinto
Always Ready
23:30 Real Santa Cruz Bolivar
Real Santa Cruz
Bolivar
it Italia - Serie B 1 2
18:30 Spal Como
Spal
Como
14:15 Reggina Parma
Reggina
Parma
12:00 Pisa Pordenone
Pisa
Pordenone
fr Francia - Ligue 1 1 2
13:00 Lens Metz
Lens
Metz
18:45 Marsiglia Paris Saint Germain
Marsiglia
Paris Saint Germain
13:00 Lorient Bordeaux
Lorient
Bordeaux
13:00 Reims Troyes
Reims
Troyes
13:00 Rennes Strasburgo
Rennes
Strasburgo
15:00 Monaco Montpellier
Monaco
Montpellier
11:00 Nizza Lione
Nizza
Lione
tr Turchia - Super Lig 1 2
16:00 Fenerbahce Alanyaspor
Fenerbahce
Alanyaspor
10:30 Fatih Karagumruk Hatayspor
Fatih Karagumruk
Hatayspor
13:00 Antalyaspor Istanbul Basaksehir
Antalyaspor
Istanbul Basaksehir
13:00 Sivasspor Adana Demirspor
Sivasspor
Adana Demirspor
se Svezia - 2ª Divisione Ovest - Götaland 1 2
11:30 Ullareds IK Eskilsminne IF
Ullareds IK
Eskilsminne IF
14:00 Sävedalens IF IK Tord
Sävedalens IF
IK Tord
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 1 1 2
12:00 Alta Asker
Alta
Asker
13:30 Brattvåg Eidsvold TF
Brattvåg
Eidsvold TF
hr Croazia - 2.HNL 1 2
13:00 Orijent NK Kustosija
Orijent
NK Kustosija
13:00 NK Osijek II NK Varazdin
NK Osijek II
NK Varazdin
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Svealand 1 2
12:00 Huddinge IF Karlslunds IF HFK
Huddinge IF
Karlslunds IF HFK
12:00 Eskilstuna City FK United IK Nordic
Eskilstuna City FK
United IK Nordic
12:00 Värmbols FC Nykopings BIS
Värmbols FC
Nykopings BIS
si Slovenia - 2. SNL 1 2
13:00 ND Beltinci Jadran Dekani
ND Beltinci
Jadran Dekani
18:00 Krka Novo Mesto Roltek DOB
Krka Novo Mesto
Roltek DOB
13:00 NK Fuzinar NK Rudar Velenje
NK Fuzinar
NK Rudar Velenje
us USA - USL League One 1 2
0:00 Forward Madison FC FC Tucson
Forward Madison FC
FC Tucson
0:30 North Texas SC New England Revolution Riserve
North Texas SC
New England Revolution Riserve
au Australia NPL Queensland 1 2
8:00 Sunshine Coast Wanderers Peninsula Power
Sunshine Coast Wanderers
Peninsula Power
7:00 Brisbane Strikers Brisbane Olympic FC
Brisbane Strikers
Brisbane Olympic FC
7:00 Capalaba FC Redlands United
Capalaba FC
Redlands United
7:00 Gold Coast Knights Gold Coast United
Gold Coast Knights
Gold Coast United
7:00 Brisbane Roar FC U21 Logan Lightning
Brisbane Roar FC U21
Logan Lightning
fi Finlandia - Veikkausliiga 1 2
15:30 HJK Helsinki FC Inter
HJK Helsinki