https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
CD Mirandes II UD Santa Marta
es
Spagna - Tercera Gruppo 8
ottobre 23, 2021 2:30 PM
CD Mirandes II
UD Santa Marta
1 ---
---
2 ---
pl Polonia - Liga III 1 2
12:00 MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki Pilica Bialobrzegi
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Pilica Bialobrzegi
12:00 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska Avia Swidnik
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Avia Swidnik
10:00 Baltyk Koszalin Kotwica Kolobrzeg
Baltyk Koszalin
Kotwica Kolobrzeg
12:00 ZKS Kluczevia Baltyk Gdynia
ZKS Kluczevia
Baltyk Gdynia
12:00 Orleta Radzyn Podlaski LKS Lagow
Orleta Radzyn Podlaski
LKS Lagow
12:00 Siarka Tarnobrzeg ChKS Chelmianka Chelm
Siarka Tarnobrzeg
ChKS Chelmianka Chelm
12:00 Czarni Polaniec Wisla Sandomierz
Czarni Polaniec
Wisla Sandomierz
12:00 KSZO Ostrowiec Stal Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec
Stal Stalowa Wola
12:00 KS Pogon Nowe Skalmierzyce GKS Przodkowo
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo
12:00 KP Starogard Gdanski Sokol Kleczew
KP Starogard Gdanski
Sokol Kleczew
12:00 Unia Tarnow Korona Rzeszow
Unia Tarnow
Korona Rzeszow
12:00 Miedz Legnica II Pniowek Pawlowice Slaskie
Miedz Legnica II
Pniowek Pawlowice Slaskie
12:00 Unia Janikowo Blekitni Stargard
Unia Janikowo
Blekitni Stargard
12:00 Sokol Aleksandrow MLKS Znicz Biala Piska
Sokol Aleksandrow
MLKS Znicz Biala Piska
12:00 Blonianka Blonie Bron Radom
Blonianka Blonie
Bron Radom
12:00 LKS Goczalkowice Zdroj Falubaz Zielona Gora
LKS Goczalkowice Zdroj
Falubaz Zielona Gora
12:00 Piast Zmigrod Foto-Higiena Gac
Piast Zmigrod
Foto-Higiena Gac
10:00 KS Kutno Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Kutno
Lechia Tomaszow Mazowiecki
10:00 Unia Skierniewice LKS Lodz II
Unia Skierniewice
LKS Lodz II
13:00 OKS Swit Skolwin Zawisza Bydgoszcz
OKS Swit Skolwin
Zawisza Bydgoszcz
13:00 Polonia Bytom Sleza Wroclaw
Polonia Bytom
Sleza Wroclaw
15:00 Odra Wodzislaw MKS Kluczbork
Odra Wodzislaw
MKS Kluczbork
15:00 Polonia Varsavia Pelikan Lowicz
Polonia Varsavia
Pelikan Lowicz
11:00 Elana Torun Pogon Szczecin II
Elana Torun
Pogon Szczecin II
15:30 Stolem Gniewino Jarota Jarocin
Stolem Gniewino
Jarota Jarocin
13:00 Polonia Sroda Wielkopolska Olimpia Grudziadz
Polonia Sroda Wielkopolska
Olimpia Grudziadz
13:00 Wisloka Debica Cracovia Krakau II
Wisloka Debica
Cracovia Krakau II
17:00 Karkonosze Jelenia Gora Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Gora
Stal Brzeg
11:00 Gorzów Wielkopolski Gwarek Tarnowskie Gory
Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Gory
13:00 MKP Carina Gubin Rekord Bielsko-Biala
MKP Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biala
11:00 MLKS Wissa Szczuczyn GKS Wikielec
MLKS Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec
12:00 Ursus Warsawa Legia Varsavia II
Ursus Warsawa
Legia Varsavia II
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
11:00 FK Legion Dynamo FK Tuapse
FK Legion Dynamo
FK Tuapse
12:00 Chaika Petropavlovskaya FK Forte Taganrog
Chaika Petropavlovskaya
FK Forte Taganrog
13:00 FK Mashuk-KMV Pyatigorsk Rotor Volgograd II
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Rotor Volgograd II
10:00 FK Chelyabinsk Torpedo Miass
FK Chelyabinsk
Torpedo Miass
10:00 FK Tyumen FK Lada Tolyatti
FK Tyumen
FK Lada Tolyatti
11:00 FC Biolog-Novokubansk SKA Rostov
FC Biolog-Novokubansk
SKA Rostov
11:00 FK Spartak Tuymazy FK Volga Ulyanovsk
FK Spartak Tuymazy
FK Volga Ulyanovsk
11:00 Nosta Novotroitsk Amkar Perm
Nosta Novotroitsk
Amkar Perm
12:00 FC Zvezda Perm Ural-D Yekaterinburg
FC Zvezda Perm
Ural-D Yekaterinburg
15:00 FK Druzhba Maikop Alania Vladikavkaz II
FK Druzhba Maikop
Alania Vladikavkaz II
11:00 FK Zenit Izhevsk FC Orenburg II
FK Zenit Izhevsk
FC Orenburg II
us USA - MLS 1 2
22:00 Columbus Crew New York Red Bulls
Columbus Crew
New York Red Bulls
23:30 Philadelphia Union Nashville SC
Philadelphia Union
Nashville SC
23:30 Toronto FC CF Montreal
Toronto FC
CF Montreal
23:30 New York City FC DC United
New York City FC
DC United
19:30 Seattle Sounders Sporting Kansas City
Seattle Sounders
Sporting Kansas City
ar Argentina - Nacional B 1 2
18:30 CA Estudiantes Caseros Club Atletico Mitre
CA Estudiantes Caseros
Club Atletico Mitre
0:10 Independiente Rivadavia Atletico Rafaela
Independiente Rivadavia
Atletico Rafaela
18:30 Barracas Central Guillermo Brown
Barracas Central
Guillermo Brown
22:10 CA Tigre Chacarita Juniors
CA Tigre
Chacarita Juniors
20:10 Deportivo Moron Defensores de Belgrano
Deportivo Moron
Defensores de Belgrano
18:30 All Boys Almagro
All Boys
Almagro
21:00 CA Alvarado CA Atlanta
CA Alvarado
CA Atlanta
us USA - USL Championship 1 2
23:00 Loudoun United FC Tampa Bay Rowdies
Loudoun United FC
Tampa Bay Rowdies
23:00 Indy Eleven Tulsa
Indy Eleven
Tulsa
23:00 Pittsburgh Riverhounds Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Charleston Battery
1:00 Real Monarchs SLC Colorado Switchbacks FC
Real Monarchs SLC
Colorado Switchbacks FC
23:30 Louisville City FC Memphis 901 FC
Louisville City FC
Memphis 901 FC
br Brasile - Serie A 1 2
22:15 Fortaleza EC Athletico Paranaense
Fortaleza EC
Athletico Paranaense
22:00 Fluminense Flamengo
Fluminense
Flamengo
20:00 Santos America MG
Santos
America MG
20:00 EC Juventude Ceara
EC Juventude
Ceara
br Brasile - Serie B 1 2
19:30 Vitoria Brasil de Pelotas
Vitoria
Brasil de Pelotas
22:00 CS Alagoano Operario PR
CS Alagoano
Operario PR
0:30 Avai Cruzeiro
Avai
Cruzeiro
ar Argentina - Torneo A 1 2
18:00 Boca Unidos Unión Sunchales
Boca Unidos
Unión Sunchales
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
8:15 FK Jablonec B Pardubice B
FK Jablonec B
Pardubice B
8:15 Mladá Boleslav B SK Sokol Zapy
Mladá Boleslav B
SK Sokol Zapy
12:00 Vysocina Jihlava B CSK Uhersky Brod
Vysocina Jihlava B
CSK Uhersky Brod
12:30 Slovan Velvary FK Chlumec nad Cidlinou
Slovan Velvary
FK Chlumec nad Cidlinou
8:15 Motorlet Praga Jiskra Domazlice
Motorlet Praga
Jiskra Domazlice
8:30 Povltavska FA FK Admira Praha
Povltavska FA
FK Admira Praha
8:15 Slavoj Vysehrad SK Rakovnik
Slavoj Vysehrad
SK Rakovnik
8:30 Kraluv Dvur FK Loko Vltavin
Kraluv Dvur
FK Loko Vltavin
8:15 FC Vratimov Sigma Olomouc B
FC Vratimov
Sigma Olomouc B
12:30 SFK Vrchovina Frydek Mistek
SFK Vrchovina
Frydek Mistek
12:30 Slovan Rosice Banik Ostrava B
Slovan Rosice
Banik Ostrava B
12:30 Dolní Benešov Viktoria Otrokovice
Dolní Benešov
Viktoria Otrokovice
8:15 Banik Sokolov Viktoria Plzen B
Banik Sokolov
Viktoria Plzen B
9:00 FK Teplice B Sokol Zivanice
FK Teplice B
Sokol Zivanice
12:30 Usti N Orlici FK Zbuzany 1953
Usti N Orlici
FK Zbuzany 1953
12:30 FK Blansko Velke Mezirici
FK Blansko
Velke Mezirici
jp Giappone - J2-League 1 2
6:00 Jubilo Iwata Ehime FC
Jubilo Iwata
Ehime FC
5:00 Montedio Yamagata Thespa Kusatsu
Montedio Yamagata
Thespa Kusatsu
5:00 Omiya Ardija Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
5:00 Albirex Niigata Blaublitz Akita
Albirex Niigata
Blaublitz Akita
5:00 Ventforet Kofu V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
it Italia - Serie A 1 2
16:00 Sassuolo Venezia
Sassuolo
Venezia
13:00 Salernitana Empoli
Salernitana
Empoli
18:45 Bologna Milan
Bologna
Milan
se Svezia - Superettan 1 2
13:00 Jonkopings Sodra Orgryte IS
Jonkopings Sodra
Orgryte IS
13:00 Norrby IF Osters IF
Norrby IF
Osters IF
11:00 Vasalunds IF Vasteras SK
Vasalunds IF
Vasteras SK
es Spagna - Primera Division 1 2
12:00 Valencia Maiorca
Valencia
Maiorca
14:15 Cadiz Alaves
Cadiz
Alaves
16:30 Siviglia Levante
Siviglia
Levante
16:30 Elche Espanyol
Elche
Espanyol
19:00 Atletico Bilbao Villarreal
Atletico Bilbao
Villarreal
es Spagna - Segunda Division 1 2
16:15 Sporting Gijon Valladolid
Sporting Gijon
Valladolid
14:00 UD Ibiza Fuenlabrada
UD Ibiza
Fuenlabrada
19:00 Leganes Tenerife
Leganes
Tenerife
18:30 Malaga Lugo
Malaga
Lugo
no Norvegia - Eliteserien 1 2
14:00 Viking Lillestrom
Viking
Lillestrom
16:00 Stabaek Molde
Stabaek
Molde
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
13:00 FK Modrica Zeljeznicar Banja Luka
FK Modrica
Zeljeznicar Banja Luka
13:00 FK Krupa Sloga Doboj
FK Krupa
Sloga Doboj
12:30 HNK Tomislav HNK Orasje
HNK Tomislav
HNK Orasje
13:00 FK Kozara Gradiska Sutjeska Foca
FK Kozara Gradiska
Sutjeska Foca
13:00 Tekstilac Derventa FK Omarska
Tekstilac Derventa
FK Omarska
13:00 FK Borac Kozarska FK Drina Zvornik
FK Borac Kozarska
FK Drina Zvornik
13:00 Slavija Sarajevo Ljubic Prnjavor
Slavija Sarajevo
Ljubic Prnjavor
13:00 FK Buducnost Pilica Podrinje
FK Buducnost Pilica
Podrinje
12:30 FK Radnik Hadzici NK Igman Konjic
FK Radnik Hadzici
NK Igman Konjic
12:30 Gradina Srebrenik NK Vis Simm-Bau
Gradina Srebrenik
NK Vis Simm-Bau
12:30 FK Gorazde Bratstvo Gracanica
FK Gorazde
Bratstvo Gracanica
12:30 NK Travnik GOSK Gabela
NK Travnik
GOSK Gabela
12:30 Mladost Doboj Kakanj Buducnost Banovici
Mladost Doboj Kakanj
Buducnost Banovici
12:30 Jedinstvo Bihac NK Zvijezda Gradacac
Jedinstvo Bihac
NK Zvijezda Gradacac
cl Cile - Primera B 1 2
18:30 Magallanes Club Deportes Santa Cruz
Magallanes
Club Deportes Santa Cruz
23:30 Rangers de Talca Coquimbo Unido
Rangers de Talca
Coquimbo Unido
ua Ucraina - Persha Liga 1 2
10:15 Prykarpattya Ivano Frankivsk FC Alliance Lipova Dolina
Prykarpattya Ivano Frankivsk
FC Alliance Lipova Dolina
12:30 Polissya Zhytomyr Hirnyk Kryvyi Rih
Polissya Zhytomyr
Hirnyk Kryvyi Rih
jp Giappone - J-League 1 2
5:00 Tokushima Vortis Oita
Tokushima Vortis
Oita
8:00 Gamba Osaka Sagan Tosu
Gamba Osaka
Sagan Tosu
5:00 Vegalta Sendai Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima
5:00 FC Tokyo Kashima Antlers
FC Tokyo
Kashima Antlers
6:00 Shonan Bellmare Yokohama FC
Shonan Bellmare
Yokohama FC
gb Inghilterra - National League 1 2
14:00 Barnet Wrexham
Barnet
Wrexham
14:00 Weymouth Wealdstone
Weymouth
Wealdstone
14:00 Dag & Red Southend
Dag & Red
Southend
14:00 Solihull Moors Halifax
Solihull Moors
Halifax
14:00 Chesterfield Boreham Wood
Chesterfield
Boreham Wood
14:00 Notts County Stockport
Notts County
Stockport
14:00 Aldershot Bromley
Aldershot
Bromley
16:20 Maidenhead Utd Woking
Maidenhead Utd
Woking
14:00 Grimsby Yeovil
Grimsby
Yeovil
14:00 Eastleigh Altrincham
Eastleigh
Altrincham
14:00 Torquay Kings Lynn Town
Torquay
Kings Lynn Town
se Svezia - Allsvenskan 1 2
15:30 BK Hacken Halmstad
BK Hacken
Halmstad
13:00 Djurgarden Kalmar FF
Djurgarden
Kalmar FF
pl Polonia - Liga I 1 2
10:40 Gornik Polkowice Korona Kielce
Gornik Polkowice
Korona Kielce
18:30 GKS Tychy 71 Skra Czestochowa
GKS Tychy 71
Skra Czestochowa
13:00 Arka Gdynia CWKS Resovia Rzeszów
Arka Gdynia
CWKS Resovia Rzeszów
16:00 GKS Katowice MKS Puszcza Niepolomice
GKS Katowice
MKS Puszcza Niepolomice
de Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
12:00 FC Astoria Walldorf Mainz II
FC Astoria Walldorf
Mainz II
12:00 Hessen Kassel TSV Schott Mainz
Hessen Kassel
TSV Schott Mainz
12:00 Rot-Weiss Koblenz Bahlinger SC
Rot-Weiss Koblenz
Bahlinger SC
12:00 Elversberg FC Giessen
Elversberg
FC Giessen
12:00 FSV Francoforte SG Sonnenhof Grossaspach
FSV Francoforte
SG Sonnenhof Grossaspach
gb Inghilterra - Championship 1 2
14:00 Peterborough QPR
Peterborough
QPR
14:00 Birmingham Swansea
Birmingham
Swansea
14:00 Millwall Stoke
Millwall
Stoke
14:00 Luton Hull
Luton
Hull
14:00 Coventry Derby
Coventry
Derby
11:30 Cardiff Middlesbrough
Cardiff
Middlesbrough
14:00 Bournemouth Huddersfield
Bournemouth
Huddersfield
14:00 Blackpool Preston
Blackpool
Preston
14:00 West Brom Bristol City
West Brom
Bristol City
14:00 Blackburn Reading
Blackburn
Reading
cl Cile - Primera Division 1 2
21:00 Nublense Everton de Vina
Nublense
Everton de Vina
ar Argentina Liga Profesional 1 2
23:15 Rosario Central Racing Club
Rosario Central
Racing Club
21:00 Defensa y Justicia Platense
Defensa y Justicia
Platense
18:45 Gimnasia LP Central Cordoba
Gimnasia LP
Central Cordoba
pl Polonia - Liga II 1 2
13:00 Sokol Ostroda Motor Lublin
Sokol Ostroda
Motor Lublin
12:55 KKS 1925 Kalisz Lech Poznan II
KKS 1925 Kalisz
Lech Poznan II
13:00 Olimpia Elblag Pogon Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Elblag
Pogon Grodzisk Mazowiecki
13:00 Chojniczanka Chojnice Garbarnia Krakow
Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Krakow
13:00 KS Wisla Pulawy Slask Wroclaw II
KS Wisla Pulawy
Slask Wroclaw II
16:00 Stal Rzeszow MKP Pogon Siedlce
Stal Rzeszow
MKP Pogon Siedlce
12:00 Znicz Pruszków Ruch Chorzow
Znicz Pruszków
Ruch Chorzow
12:00 Wigry Suwalki GKS Belchatow
Wigry Suwalki
GKS Belchatow
no Norvegia - 1. Division 1 2
12:30 Jerv IK Start
Jerv
IK Start
gb Inghilterra - League 1 1 2
14:00 Accrington Stanley Portsmouth
Accrington Stanley
Portsmouth
14:00 Bolton Gillingham
Bolton
Gillingham
14:00 AFC Wimbledon Wigan
AFC Wimbledon
Wigan
14:00 Morecambe Plymouth
Morecambe
Plymouth
14:00 Wycombe Crewe
Wycombe
Crewe
14:00 Sunderland Charlton
Sunderland
Charlton
14:00 Sheffield Wednesday Lincoln City
Sheffield Wednesday
Lincoln City
14:00 Shrewsbury Cambridge Utd
Shrewsbury
Cambridge Utd
14:00 Milton Keynes Dons Rotherham
Milton Keynes Dons
Rotherham
14:00 Ipswich Fleetwood Town
Ipswich
Fleetwood Town
14:00 Doncaster Cheltenham
Doncaster
Cheltenham
14:00 Burton Albion Oxford Utd
Burton Albion
Oxford Utd
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
14:30 Roda FC Emmen
Roda
FC Emmen
gb Inghilterra - Northern Premier League 1 2
14:00 Basford Utd Radcliffe FC
Basford Utd
Radcliffe FC
14:00 Mickleover Sports Stalybridge
Mickleover Sports
Stalybridge
14:00 South Shields Buxton
South Shields
Buxton
14:00 Nantwich Town Morpeth Town
Nantwich Town
Morpeth Town
14:00 Lancaster City Matlock Town
Lancaster City
Matlock Town
14:00 Grantham Warrington Town
Grantham
Warrington Town
14:00 Gainsborough Atherton Collieries
Gainsborough
Atherton Collieries
14:00 Whitby Stafford Rangers
Whitby
Stafford Rangers
14:00 Bamber Bridge Ashton Utd
Bamber Bridge
Ashton Utd
14:00 Hyde Utd Scarborough Athletic
Hyde Utd
Scarborough Athletic
14:00 Witton Albion FC United of Manchester
Witton Albion
FC United of Manchester
ir Iran - 1ª Divisione 1 2
11:30 Shahrdari Hamedan Malavan
Shahrdari Hamedan
Malavan
13:30 Esteghlal Khuzestan Baderan Teheran
Esteghlal Khuzestan
Baderan Teheran
11:30 Arman Gohar Shahin Bushehr
Arman Gohar
Shahin Bushehr
11:30 Shahrdari Astara Khoosheh Talai
Shahrdari Astara
Khoosheh Talai
11:30 Mes Kerman Mes Shahr-e Babak
Mes Kerman
Mes Shahr-e Babak
11:30 Qashqai Shiraz SaiPa FC
Qashqai Shiraz
SaiPa FC
11:30 FC Vista Turbine Esteghlal Molasani
FC Vista Turbine
Esteghlal Molasani
13:30 Pars Jonoubi Jam Kheybar Khorramabad
Pars Jonoubi Jam
Kheybar Khorramabad
11:15 Rayka Babol Machine Sazi Tabriz
Rayka Babol
Machine Sazi Tabriz
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
12:00 FC Pipinsried Wacker Burghausen
FC Pipinsried
Wacker Burghausen
12:00 TSV 1860 Rosenheim Rain am Lech
TSV 1860 Rosenheim
Rain am Lech
12:00 SV Schalding-Heining TSV Aubstadt
SV Schalding-Heining
TSV Aubstadt
12:00 Schweinfurt 05 Viktoria Aschaffenburg
Schweinfurt 05
Viktoria Aschaffenburg
12:00 VfB Eichstätt SV Heimstetten
VfB Eichstätt
SV Heimstetten
12:00 SpVgg Bayreuth Buchbach
SpVgg Bayreuth
Buchbach
ve Venezuela - Primera Division 1 2
22:00 Portuguesa Zulia
Portuguesa
Zulia
22:00 Metropolitanos FC LALA FC
Metropolitanos FC
LALA FC
22:00 Atlético Venezuela Monagas
Atlético Venezuela
Monagas
22:00 UCV Mineros
UCV
Mineros
22:00 Yaracuyanos Academia Puerto Cabello
Yaracuyanos
Academia Puerto Cabello
br Brasile - Serie C 1 2
22:00 Botafogo PB Criciuma
Botafogo PB
Criciuma
20:00 Paysandu Ituano
Paysandu
Ituano
ru Russia - 1ª Divisione 1 2
13:00 Rotor Volgograd Alania Vladikavkaz
Rotor Volgograd
Alania Vladikavkaz
14:00 Torpedo Mosca FK Yenisey
Torpedo Mosca
FK Yenisey
10:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Tekstilshik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshik Ivanovo
14:00 Krasnodar II PFC Kuban
Krasnodar II
PFC Kuban
9:00 Tom Tomsk Volgar G Astrakhan
Tom Tomsk
Volgar G Astrakhan
12:00 Akron Togliatti FC Olimp-Dolgoprudny
Akron Togliatti
FC Olimp-Dolgoprudny
14:00 Kamaz Nab Chelny Spartak Mosca II
Kamaz Nab Chelny
Spartak Mosca II
14:00 Fakel Voronezh Metallurg Lipetsk
Fakel Voronezh
Metallurg Lipetsk
11:00 FC Orenburg SKA Energia Khabarovsk
FC Orenburg
SKA Energia Khabarovsk
16:00 Baltika Kaliningrad Veles
Baltika Kaliningrad
Veles
gb Inghilterra - League 2 1 2
14:00 Forest Green Salford City
Forest Green
Salford City
14:00 Hartlepool Harrogate Town
Hartlepool
Harrogate Town
14:00 Carlisle Oldham
Carlisle
Oldham
14:00 Exeter Mansfield
Exeter
Mansfield
14:00 Bristol Rovers Newport County
Bristol Rovers
Newport County
14:00 Port Vale Colchester
Port Vale
Colchester
14:00 Rochdale Sutton Utd
Rochdale
Sutton Utd
14:00 Scunthorpe Crawley Town
Scunthorpe
Crawley Town
14:00 Walsall Barrow
Walsall
Barrow
14:00 Tranmere Northampton
Tranmere
Northampton
14:00 Swindon Bradford
Swindon
Bradford
14:00 Stevenage Leyton Orient
Stevenage
Leyton Orient
gb Inghilterra - Premier League 1 2
14:00 Leeds Wolverhampton
Leeds
Wolverhampton
14:00 Everton Watford
Everton
Watford
14:00 Crystal Palace Newcastle
Crystal Palace
Newcastle
16:30 Brighton Manchester City
Brighton
Manchester City
14:00 Southampton Burnley
Southampton
Burnley
11:30 Chelsea Norwich
Chelsea
Norwich
ro Romania - Liga 1 1 2
12:00 FC Voluntari FC Arges Pitesti
FC Voluntari
FC Arges Pitesti
17:30 Dinamo Bucuresti Rapid Bucarest
Dinamo Bucuresti
Rapid Bucarest
14:30 CS Mioveni FC Botosani
CS Mioveni
FC Botosani
fr Francia - Campionato U19 1 2
13:00 St Etienne U19 Nimes U19
St Etienne U19
Nimes U19
13:00 Rennes U19 Brest U19
Rennes U19
Brest U19
13:00 Clermont Foot U19 CA Pontarlier U19
Clermont Foot U19
CA Pontarlier U19
9:00 Nizza U19 Tolosa U19
Nizza U19
Tolosa U19
se Svezia - 1ª Divisione Nord 1 2
14:00 Taby FK Sandvikens IF
Taby FK
Sandvikens IF
11:00 Brommapojkarna Sollentuna United FF
Brommapojkarna
Sollentuna United FF
11:00 Gefle IF Hudiksvalls FF
Gefle IF
Hudiksvalls FF
14:00 Örebro Syrianska IF Hammarby TFF
Örebro Syrianska IF
Hammarby TFF
rs Serbia - Prva Liga 1 2
12:00 Radnicki Sremska Mitrovica Loznica
Radnicki Sremska Mitrovica
Loznica
12:00 FK Indija Buducnost Dobanovci
FK Indija
Buducnost Dobanovci
12:00 FK Graficar Beograd FK Timok Zajecar
FK Graficar Beograd
FK Timok Zajecar
12:00 Rad Belgrade FK Kabel Novi Sad
Rad Belgrade
FK Kabel Novi Sad
12:00 Javor Ivanjica FK Zeleznicar Pancevo
Javor Ivanjica
FK Zeleznicar Pancevo
rs Serbia - Super Liga 1 2
13:00 Mladost Lucani FK Kolubara
Mladost Lucani
FK Kolubara
15:00 Spartak Subotica Metalac Gornji
Spartak Subotica
Metalac Gornji
pe Perù - Primera Division 1 2
20:30 Universitario de Deportes Cusco FC
Universitario de Deportes
Cusco FC
16:00 Sport Huancayo Deportivo Binacional
Sport Huancayo
Deportivo Binacional
18:15 CD Universidad San Martin Alianza Atletico
CD Universidad San Martin
Alianza Atletico
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
12:00 Ahlafors IF IFK Kumla
Ahlafors IF
IFK Kumla
12:00 Nordvärmland FF IFK Skövde FK
Nordvärmland FF
IFK Skövde FK
12:00 IK Gauthiod Lidköpings FK
IK Gauthiod
Lidköpings FK
12:00 Angered BK Vanersborgs FK
Angered BK
Vanersborgs FK
ar Argentina - Primera B Metropolitana 1 2
21:00 Los Andes Acassuso
Los Andes
Acassuso
21:00 Fenix CSD Flandria
Fenix
CSD Flandria
21:00 Defensores Unidos Deportivo Merlo
Defensores Unidos
Deportivo Merlo
21:00 Deportivo Armenio Talleres Remedios
Deportivo Armenio
Talleres Remedios
21:00 CA Colegiales Canuelas FC
CA Colegiales
Canuelas FC
18:00 Club Comunicaciones UAI Urquiza
Club Comunicaciones
UAI Urquiza
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2 1 2
12:00 Egersund Fram
Egersund
Fram
11:30 Oygarden FK Arendal
Oygarden FK
Arendal
ma Marocco - GNF 1 1 2
19:30 HUSA Agadir Youssoufia Berrechid
HUSA Agadir
Youssoufia Berrechid
17:15 MAS Fes Difaa El Jadida
MAS Fes
Difaa El Jadida
se Svezia - Juniorallsvenskan 1 2
11:00 GAIS U19 BK Hacken U19
GAIS U19
BK Hacken U19
12:00 IK Sirius U19 Angby U19
IK Sirius U19
Angby U19
12:00 Halmstads BK U19 Kalmar FF U19
Halmstads BK U19
Kalmar FF U19
12:00 Trelleborgs FF U19 Osters IF U19
Trelleborgs FF U19
Osters IF U19
12:00 Mjallby AIF U19 Malmo FF U19
Mjallby AIF U19
Malmo FF U19
11:00 Degerfors IF U19 FC Djursholm U19
Degerfors IF U19
FC Djursholm U19
13:00 Helsingborgs U19 Elfsborg U19
Helsingborgs U19
Elfsborg U19
13:00 IFK Goteborg U19 Jonkopings Sodra IF U19
IFK Goteborg U19
Jonkopings Sodra IF U19
14:30 AIK U19 Djurgardens IF U19
AIK U19
Djurgardens IF U19
de Germania - Regionalliga Ovest 1 2
12:00 Schalke II VfB Homberg
Schalke II
VfB Homberg
12:00 Borussia M'gladbach II SV Rodinghausen
Borussia M'gladbach II
SV Rodinghausen
12:00 SV Lippstadt 08 Fortuna Dusseldorf II
SV Lippstadt 08
Fortuna Dusseldorf II
12:00 Sportfreunde Lotte FC Wegberg-Beeck
Sportfreunde Lotte
FC Wegberg-Beeck
12:00 FC Köln II Rot-Weiss Essen
FC Köln II
Rot-Weiss Essen
12:00 Alemannia Aachen Rot Weiss Ahlen
Alemannia Aachen
Rot Weiss Ahlen
12:00 SC Wiedenbruck SV Straelen
SC Wiedenbruck
SV Straelen
12:00 Rot-Weiss Oberhausen SC Fortuna Köln
Rot-Weiss Oberhausen
SC Fortuna Köln
12:00 KFC Uerdingen 05 Wuppertaler
KFC Uerdingen 05
Wuppertaler
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
12:00 Bodens BK FF Frösö IF
Bodens BK FF
Frösö IF
11:45 Notvikens IK Storfors AIK
Notvikens IK
Storfors AIK
10:00 Ytterhogdals IK Täfteå IK
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
12:00 Skellefteå FF Stöde IF
Skellefteå FF
Stöde IF
14:15 Bergnäsets AIK Friska Viljor FC
Bergnäsets AIK
Friska Viljor FC
14:00 Sandviks IK Team TG FF
Sandviks IK
Team TG FF
12:00 IFK Östersund Gottne IF
IFK Östersund
Gottne IF
de Germania - Lega 3 1 2
12:00 Waldhof Mannheim Zwickau
Waldhof Mannheim
Zwickau
12:00 Saarbrucken Monaco 1860
Saarbrucken
Monaco 1860
12:00 Wehen SV SV Meppen
Wehen SV
SV Meppen
12:00 Wurzburger Kickers SV Turkgucu Ataspor
Wurzburger Kickers
SV Turkgucu Ataspor
12:00 Freiburg II Verl
Freiburg II
Verl
12:00 Magdeburg Viktoria 89 Berlin
Magdeburg
Viktoria 89 Berlin
by Bielorussia - Premier League 1 2
12:00 FC Vitebsk Shakhter Soligorsk
FC Vitebsk
Shakhter Soligorsk
14:00 FK Gomel Energetik-BGU Minsk
FK Gomel
Energetik-BGU Minsk
10:00 FC Slutsk FC Smorgon
FC Slutsk
FC Smorgon
16:00 Dinamo Brest Isloch
Dinamo Brest
Isloch
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
19:30 Sporting Moreirense
Sporting
Moreirense
14:30 Santa Clara FC Famalicão
Santa Clara
FC Famalicão
17:00 CD Tondela Porto
CD Tondela