https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
BUL FC Uganda Police FC
ug
Uganda - Premier League
ottobre 22, 2021 12:00 PM
BUL FC
Uganda Police FC
1 ---
---
2 ---
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
3:00 Sakhalin Sakhalinsk FK Kaluga
Sakhalin Sakhalinsk
FK Kaluga
11:00 FC Essentuki Dinamo Stavropol
FC Essentuki
Dinamo Stavropol
5:00 FK Dinamo Vladivostok Dynamo Bryansk
FK Dinamo Vladivostok
Dynamo Bryansk
br Brasile - Campionato U20 1 2
19:00 Atletico Mineiro U20 Botafogo RJ U20
Atletico Mineiro U20
Botafogo RJ U20
ar Argentina - Nacional B 1 2
20:10 CA Guemes Santamarina Tandil
CA Guemes
Santamarina Tandil
us USA - USL Championship 1 2
23:00 Hartford Athletic Charlotte Independence
Hartford Athletic
Charlotte Independence
br Brasile - Serie B 1 2
22:00 Guarani AD Confianca
Guarani
AD Confianca
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
15:00 FC Pisek Slavia Praga B
FC Pisek
Slavia Praga B
it Italia - Serie A 1 2
18:45 Sampdoria Spezia
Sampdoria
Spezia
16:30 Torino Genoa
Torino
Genoa
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
14:00 EC Agua Santa U20 Nacional AC U20
EC Agua Santa U20
Nacional AC U20
20:00 Corinthians U20 Sao Caetano U20
Corinthians U20
Sao Caetano U20
18:00 Mirassol U20 Independente U20
Mirassol U20
Independente U20
18:00 Oeste U20 CA Penapolense U20
Oeste U20
CA Penapolense U20
18:00 Itapirense U20 VOCEM U20
Itapirense U20
VOCEM U20
es Spagna - Primera Division 1 2
19:00 Osasuna Granada
Osasuna
Granada
es Spagna - Segunda Division 1 2
19:00 Eibar FC Cartagena
Eibar
FC Cartagena
cl Cile - Primera B 1 2
22:00 San Marcos De Arica Puerto Montt
San Marcos De Arica
Puerto Montt
ua Ucraina - Persha Liga 1 2
14:30 Volyn Lutsk Kremin Kreminchuh
Volyn Lutsk
Kremin Kreminchuh
jp Giappone - J-League 1 2
10:00 Urawa Red Diamonds Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds
Kashiwa Reysol
pl Polonia - Liga I 1 2
18:30 Chrobry Glogow Miedz Legnica
Chrobry Glogow
Miedz Legnica
de Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
17:00 Kickers Offenbach VfR Aalen
Kickers Offenbach
VfR Aalen
17:00 SSV Ulm 1846 TSG Balingen
SSV Ulm 1846
TSG Balingen
17:30 TSG 1899 Hoffenheim II Pirmasens
TSG 1899 Hoffenheim II
Pirmasens
16:30 FC 08 Homburg TSV Steinbach
FC 08 Homburg
TSV Steinbach
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
20:00 3 de Febrero General Caballero
3 de Febrero
General Caballero
ar Argentina Liga Profesional 1 2
0:15 CA Talleres de Córdoba River Plate
CA Talleres de Córdoba
River Plate
cl Cile - Primera Division 1 2
0:00 Union La Calera Cobresal
Union La Calera
Cobresal
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
18:00 FC Utrecht Riserve Top Oss
FC Utrecht Riserve
Top Oss
18:00 FC Eindhoven Ajax Riserve
FC Eindhoven
Ajax Riserve
18:00 ADO Den Haag Excelsior
ADO Den Haag
Excelsior
18:00 Almere City FC PSV Riserve
Almere City FC
PSV Riserve
18:00 FC Dordrecht Den Bosch
FC Dordrecht
Den Bosch
18:00 AZ Riserve FC Volendam
AZ Riserve
FC Volendam
18:00 NAC Maastricht
NAC
Maastricht
18:00 VVV De Graafschap
VVV
De Graafschap
18:00 Telstar Helmond Sport
Telstar
Helmond Sport
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
17:00 Bayern Monaco II Nurnberg II
Bayern Monaco II
Nurnberg II
17:00 Unterhaching Greuther Furth II
Unterhaching
Greuther Furth II
17:00 SC Eltersdorf FV Illertissen
SC Eltersdorf
FV Illertissen
17:30 Memmingen Augsburg II
Memmingen
Augsburg II
ve Venezuela - Primera Division 1 2
20:00 Aragua Carabobo
Aragua
Carabobo
0:00 Zamora Estudiantes Merida
Zamora
Estudiantes Merida
22:00 Deportivo Lara Gran Valencia
Deportivo Lara
Gran Valencia
20:00 Yaracuyanos Academia Puerto Cabello
Yaracuyanos
Academia Puerto Cabello
gb Inghilterra - Premier League 1 2
19:00 Arsenal Aston Villa
Arsenal
Aston Villa
ro Romania - Liga 1 1 2
17:30 Chindia Targoviste CS U Craiova
Chindia Targoviste
CS U Craiova
14:30 FC U Craiova 1948 Gaz Metan Medias
FC U Craiova 1948
Gaz Metan Medias
rs Serbia - Super Liga 1 2
16:00 FK Cukaricki FK Proleter Novi Sad
FK Cukaricki
FK Proleter Novi Sad
14:00 FK Radnik Surdulica FK Vozdovac
FK Radnik Surdulica
FK Vozdovac
pe Perù - Primera Division 1 2
20:30 Sport Boys Carlos Manucci
Sport Boys
Carlos Manucci
16:00 Academia Deportiva Cantolao UTC Cajamarca
Academia Deportiva Cantolao
UTC Cajamarca
18:15 Ayacucho FC Cienciano
Ayacucho FC
Cienciano
ar Argentina - Primera B Metropolitana 1 2
18:00 Argentino Quilmes Sacachispas
Argentino Quilmes
Sacachispas
se Svezia - Juniorallsvenskan 1 2
17:30 Orebro SK U19 Vasalunds IF U19
Orebro SK U19
Vasalunds IF U19
de Germania - Regionalliga Ovest 1 2
17:30 Bonner SC SC Preussen Munster
Bonner SC
SC Preussen Munster
de Germania - Lega 3 1 2
17:00 VfL Osnabruck Hallescher FC
VfL Osnabruck
Hallescher FC
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
19:15 Guimaraes Maritimo
Guimaraes
Maritimo
by Bielorussia - Premier League 1 2
17:00 Neman Grodno BATE Borisov
Neman Grodno
BATE Borisov
co Colombia - Primera A 1 2
22:00 Jaguares de Cordoba Envigado FC
Jaguares de Cordoba
Envigado FC
bo Bolivia - Apertura 1 2
19:30 San Jose Club Aurora
San Jose
Club Aurora
23:30 Oriente Petrolero Guabira
Oriente Petrolero
Guabira
fr Francia - Ligue 1 1 2
19:00 St Etienne Angers
St Etienne
Angers
it Italia - Serie B 1 2
18:30 Alessandria Crotone
Alessandria
Crotone
tr Turchia - Super Lig 1 2
17:00 Yeni Malatyaspor Altay SK Izmir
Yeni Malatyaspor
Altay SK Izmir
ru Russia - Campionato giovanile 1 2
10:00 FK Khimki U19 PFC Sochi U19
FK Khimki U19
PFC Sochi U19
9:30 Ural U19 FC Nizhny Novgorod U19
Ural U19
FC Nizhny Novgorod U19
11:00 CSKA Mosca U19 Dynamo Moscow U19
CSKA Mosca U19
Dynamo Moscow U19
13:30 Krasnodar U19 Lokomotiv Mosca U19
Krasnodar U19
Lokomotiv Mosca U19
11:00 Spartak Mosca U19 Konoplev Football Academy U19
Spartak Mosca U19
Konoplev Football Academy U19
10:00 Arsenal Tula U19 UOR-5 U19
Arsenal Tula U19
UOR-5 U19
11:00 FC Akhmat Grozny U19 Rostov U19
FC Akhmat Grozny U19
Rostov U19
9:00 Krylia Sovetov U19 Strogino U19
Krylia Sovetov U19
Strogino U19
9:00 Rubin Kazan U19 FC Ufa U19
Rubin Kazan U19
FC Ufa U19
hr Croazia - 2.HNL 1 2
13:00 NK Sesvete NK Solin
NK Sesvete
NK Solin
us USA - USL League One 1 2
20:00 Toronto FC ll Fort Lauderdale CF
Toronto FC ll
Fort Lauderdale CF
at Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 SV Allerheiligen SV Ried II
SV Allerheiligen
SV Ried II
17:30 Deutschlandsberger SC UVB Vocklamarkt
Deutschlandsberger SC
UVB Vocklamarkt
17:00 FC Gleisdorf 09 WSC Hertha
FC Gleisdorf 09
WSC Hertha
17:00 FC Wels ATSV Stadl-Paura
FC Wels
ATSV Stadl-Paura
13:30 WAC St Andra II SC Weiz
WAC St Andra II
SC Weiz
fi Finlandia - Veikkausliiga 1 2
14:30 Lahti AC Oulu
Lahti
AC Oulu
15:30 SJK FC Ilves
SJK
FC Ilves
bg Bulgaria - B PFG 1 2
13:00 Marek Dupnitsa Levski Lom
Marek Dupnitsa
Levski Lom
kr Corea del Sud - K3 League 1 2
10:00 Busan Trans Corp Gyeongju HNP
Busan Trans Corp
Gyeongju HNP
10:00 Daejeon Korail Changwon City
Daejeon Korail
Changwon City
10:00 Gimpo Citizen FC Hwaseong FC
Gimpo Citizen FC
Hwaseong FC
it Italia - Campionato Primavera 1 1 2
12:30 Spal U19 Genoa U19
Spal U19
Genoa U19
14:30 Sassuolo U19 Torino U19
Sassuolo U19
Torino U19
bg Bulgaria - 1ª Liga 1 2
14:15 Tsarsko Selo 2015 Lokomotiv Sofia
Tsarsko Selo 2015
Lokomotiv Sofia
17:45 Lokomotiv Plovdiv CSKA 1948 Sofia
Lokomotiv Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
ro Romania - Liga III 1 2
12:00 Unirea Bascov FC Academica Clinceni II
Unirea Bascov
FC Academica Clinceni II
pl Polonia - Ekstraklasa 1 2
18:30 Lech Poznan Wisla Plock
Lech Poznan
Wisla Plock
16:00 Radomiak Radom Gornik Leczna
Radomiak Radom
Gornik Leczna
gb Inghilterra - Premier League 2 1 2
18:00 Norwich U23 Birmingham U23
Norwich U23
Birmingham U23
18:00 Burnley U23 Middlesbrough U23
Burnley U23
Middlesbrough U23
18:00 Fulham U23 Nottingham Forest U23
Fulham U23
Nottingham Forest U23
18:00 Derby U23 Crystal Palace U23
Derby U23
Crystal Palace U23
18:00 Arsenal U23 Everton U23
Arsenal U23
Everton U23
17:00 Aston Villa U23 Sunderland U23
Aston Villa U23
Sunderland U23
18:00 Leeds U23 Brighton U23
Leeds U23
Brighton U23
uz Uzbekistan - PFL 1 2
10:30 Termez Surkhon Qizilqum Zarafshon
Termez Surkhon
Qizilqum Zarafshon
13:15 FC Bunyodkor FK Turan
FC Bunyodkor
FK Turan
cz Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
14:30 Vysocina Jihlava Sparta Praga B
Vysocina Jihlava
Sparta Praga B
sa Arabia Saudita - Premier League 1 2
15:20 Damac FC Al Hazm
Damac FC
Al Hazm
15:05 Al Faisaly Harmah Al Taawon Buraidah
Al Faisaly Harmah
Al Taawon Buraidah
17:00 Al Ittihad Jeddah Al Shabab Riyadh
Al Ittihad Jeddah
Al Shabab Riyadh
au Australia - South Australian Premier League 1 2
9:00 Adelaide City Adelaide Comets
Adelaide City
Adelaide Comets
tz Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Kagera Sugar Mtibwa Sugar
Kagera Sugar
Mtibwa Sugar
de Germania - Oberliga Bayern Sud 1 2
18:00 SV Donaustauf VFB Hallbergmoos
SV Donaustauf
VFB Hallbergmoos
18:00 FC Ingolstadt II TSV Kottern
FC Ingolstadt II
TSV Kottern
ee Estonia - Esiliiga 1 2
16:00 JK Tallinna Kalev JK Nomme United
JK Tallinna Kalev
JK Nomme United
nl Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
18:00 Willem II Fortuna Sittard
Willem II
Fortuna Sittard
fr Francia - Championnat National 1 2
17:00 Boulogne Chateauroux
Boulogne
Chateauroux
17:00 Annecy Cholet
Annecy
Cholet
17:00 Laval Bourg-Peronnas
Laval
Bourg-Peronnas
17:00 Sedan Stade Briochin
Sedan
Stade Briochin
17:00 Chambly Thelle FC Creteil
Chambly Thelle FC
Creteil
17:00 US Orleans 45 Avranches
US Orleans 45
Avranches
17:00 Concarneau Sete 34
Concarneau
Sete 34
17:00 Villefranche FC Bastia-Borgo
Villefranche
FC Bastia-Borgo
ro Romania - Liga II 1 2
12:30 FC Buzau FC Unirea 2004 Slobozia
FC Buzau
FC Unirea 2004 Slobozia
de Germania - Regionalliga Nord Est 1 2
17:00 Hertha Berlin II Berliner AK 07
Hertha Berlin II
Berliner AK 07
17:00 Babelsberg 03 FC Lok Leipzig
Babelsberg 03
FC Lok Leipzig
17:00 FSV 63 Luckenwalde TeBe Berlino
FSV 63 Luckenwalde
TeBe Berlino
de Germania - Oberliga Hessen 1 2
18:00 Rot-Weiss Walldorf SV Zeilsheim
Rot-Weiss Walldorf
SV Zeilsheim
at Austria - 2. Liga 1 2
18:25 Austria Lustenau FC Blau Weiss Linz
Austria Lustenau
FC Blau Weiss Linz
16:30 SKU Amstetten FK Austria Vienna II
SKU Amstetten
FK Austria Vienna II
16:30 FC Wacker Innsbruck FC Juniors OO
FC Wacker Innsbruck
FC Juniors OO
16:30 SK Vorwärts Steyr SV Lafnitz
SK Vorwärts Steyr
SV Lafnitz
16:30 Floridsdorfer AC SV Horn
Floridsdorfer AC
SV Horn
il Israele - Lega Leumit 1 2
13:00 Hapoel Ramat Gan Maccabi Achi Nazareth
Hapoel Ramat Gan
Maccabi Achi Nazareth
13:00 Hapoel Rishon Lezion Sektzia Nes Tziona
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Nes Tziona
13:00 Bnei Yehuda Tel Aviv Hapoel Afula
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Afula
13:00 Maccabi Bnei Raina Hapoel Raanana
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Raanana
13:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Hapoel Umm al-Fahm
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Umm al-Fahm
13:00 Hapoel Kfar Saba AS Ashdod
Hapoel Kfar Saba
AS Ashdod
13:00 Hapoel Akko SC Kfar Qasim
Hapoel Akko
SC Kfar Qasim
13:00 Hapoel Petah Tikva Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Petah Tikva
Ironi Ramat Hasharon
jo Giordania - Campionato 1 2
17:30 Al-Jalil Ma'an
Al-Jalil
Ma'an
ir Iran - Lega Pro 1 2
14:30 Foolad Khuzestan Persepolis
Foolad Khuzestan
Persepolis
de Germania - Bundesliga II 1 2
16:30 Erzgebirge Aue FC Ingolstadt
Erzgebirge Aue
FC Ingolstadt
16:30 Paderborn Amburgo
Paderborn
Amburgo
mx Messico - Campionato U20 1 2
13:30 Mazatlan FC U20 Queretaro U20
Mazatlan FC U20
Queretaro U20
ie Irlanda - First Division 1 2
18:45 UCD Treaty United FC
UCD
Treaty United FC
18:45 Galway United Bray Wanderers
Galway United
Bray Wanderers
be Belgio - Prima divisione A 1 2
18:45 Seraing United Charleroi
Seraing United
Charleroi
ru Russia - Premier League 1 2
16:00 Dinamo Mosca FK Khimki
Dinamo Mosca
FK Khimki
ma Marocco - GNF 2 1 2
14:30 IZK Khemisset Chabab Atlas Khénifra
IZK Khemisset
Chabab Atlas Khénifra
14:30 Raja Beni Mellal Stade Marocain Du Rabat
Raja Beni Mellal
Stade Marocain Du Rabat
ua Ucraina - Vyscha Liga 1 2
14:00 Desna Chernihiv PFC Oleksandria
Desna Chernihiv
PFC Oleksandria
16:30 FC Metalist 1925 Ingulets Petrovo
FC Metalist 1925
Ingulets Petrovo
dk Danimarca - Superligaen 1 2
17:00 Vejle FC Nordsjaelland
Vejle
FC Nordsjaelland
de Germania - Oberliga Baden-Württemberg 1 2
17:00 1. FC Bruchsal FC Astoria Walldorf II
1. FC Bruchsal
FC Astoria Walldorf II
17:00 Pforzheim TSG Backnang
Pforzheim
TSG Backnang
16:30 Rielasingen-Arlen FC 08 Villingen
Rielasingen-Arlen
FC 08 Villingen
de Germania - Oberliga Bayern Nord 1 2
17:00 DJK Gebenbach ASV Cham
DJK Gebenbach
ASV Cham
17:00 Eintracht Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
Eintracht Bamberg
DJK Don Bosco Bamberg
17:00 ATSV Erlangen Würzburger FV
ATSV Erlangen
Würzburger FV
dk Danimarca - 1ª Divisione 1 2
16:30 Hvidovre IF HB Køge
Hvidovre IF
HB Køge
17:00 Hobro IK Jammerbugt
Hobro IK
Jammerbugt
pt Portogallo - Segunda Liga 1 2
17:00 Academico Viseu Varzim
Academico Viseu
Varzim
17:00 Vilafranquense Leixoes
Vilafranquense
Leixoes
gb Inghilterra - Development League U23 1 2
13:00 Charlton U23 Millwall U23
Charlton U23
Millwall U23
ch Svizzera - Challenge League 1 2
18:30 Stade Lausanne-Ouchy Yverdon Sport FC
Stade Lausanne-Ouchy
Yverdon Sport FC
18:30 Aarau Thun
Aarau
Thun
18:30 Wil 1900 Neuchatel Xamax
Wil 1900
Neuchatel Xamax
pa Panama - Liga Prom 1 2
0:00 San Francisco Riserve Universidad de Panama
San Francisco Riserve
Universidad de Panama
md Moldova - Divisione A 1 2
12:00 Sporting Trestieni Real Succes
Sporting Trestieni
Real Succes
12:00 Olimp Comrat Dacia Buiucani
Olimp Comrat
Dacia Buiucani
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
10:00 Veres U19 FC Mariupol U19
Veres U19
FC Mariupol U19
9:00 Chernomorets Odessa U19 FC Lviv U19
Chernomorets Odessa U19
FC Lviv U19
at Austria - Regionalliga Est 1 2
17:30 FCM Traiskirchen Admira Wacker Modling II
FCM Traiskirchen
Admira Wacker Modling II
17:00 SV Leobendorf ASK Elektra
SV Leobendorf
ASK Elektra
17:00 First Vienna FC 1894 SC Wiener Viktoria
First Vienna FC 1894
SC Wiener Viktoria
17:30 FC Marchfeld Donauauen ASK/BSC Bruck Leitha
FC Marchfeld Donauauen
ASK/BSC Bruck Leitha
md Moldavia - Divisione Nazionale 1 2
11:00 Zimbru Chisinau FC Dinamo Auto
Zimbru Chisinau
FC Dinamo Auto
hr Croazia - 1.HNL 1 2
16:00 HNK Sibenik Slaven Belupo
HNK Sibenik
Slaven Belupo
tr Turchia - 1 Lig 1 2
17:00 Ankaragucu Manisa BBSK
Ankaragucu
Manisa BBSK
17:00 Eyupspor Adanaspor
Eyupspor
Adanaspor
de Germania - Bundesliga 1 2
18:30 Mainz Augsburg
Mainz
Augsburg
am Armenia - Lega 1 1 2
11:00 Ararat Armenia II Alashkert FC II
Ararat Armenia II
Alashkert FC II
11:00 Gandzasar Kapan BKMA Vagharshapat 2
Gandzasar Kapan
BKMA Vagharshapat 2
n Irlanda del Nord - Premiership 1 2
18:45 Dungannon Swifts Carrick Rangers
Dungannon Swifts
Carrick Rangers
am Armenia - Premier League 1 2
11:00 FC Van Sevan FC
FC Van
Sevan FC
14:00 FC Noah Ararat Yerevan
FC Noah
Ararat Yerevan
de Germania - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 1 2
17:30 SG 2000 Mulheim-Karlich TuS Koblenz
SG 2000 Mulheim-Karlich
TuS Koblenz
hu Ungheria - NB I 1 2
13:30 Zalaegerszegi TE Gyirmot SE
Zalaegerszegi TE
Gyirmot SE
18:00 Ujpest MOL Fehervar FC
Ujpest
MOL Fehervar FC
15:45 Paksi Kisvarda FC
Paksi
Kisvarda FC
ca Canada - Premier League 1 2
1:00 Cavalry FC Pacific FC (CA)
Cavalry FC
Pacific FC (CA)
gb Galles - Championship South 1 2
18:30 Port Talbot Goytre United
Port Talbot
Goytre United
18:30 Risca United Undy Athletic
Risca United
Undy Athletic
18:30 Afan Lido Cwmbran Celtic
Afan Lido
Cwmbran Celtic
18:30 Ammanford AFC Cambrian & Clydach
Ammanford AFC
Cambrian & Clydach
18:30 Llanelli Taffs Well
Llanelli
Taffs Well
cy Cipro - 1ª Divisione 1 2
16:00 Olympiakos Nicosia Doxa Katokopias
Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias
at Austria - Regionalliga Tirolo 1 2
17:30 Fugen/Uderns SV Hall
Fugen/Uderns
SV Hall
17:00 SV Telfs SC Schwaz
SV Telfs
SC Schwaz
17:00 FC Kufstein SVG Reichenau
FC Kufstein
SVG Reichenau
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo 3 1 2
11:30 Gumushanespor Derince Spor A.S.
Gumushanespor
Derince Spor A.S.
11:30 Cankaya FK Modafen Spor
Cankaya FK
Modafen Spor
ae EAU - Premier League 1 2
14:15 Ajman SCC Al Dhafra SCC
Ajman SCC
Al Dhafra SCC
14:15 Sharjah SCC Al Nasr SC
Sharjah SCC
Al Nasr SC
16:30 Shabab Al Ahli Dubai Al Jazira SC
Shabab Al Ahli Dubai
Al Jazira SC
ug Uganda - Premier League 1 2
12:00 BUL FC Uganda Police FC
BUL FC
Uganda Police FC
12:00 Bright Stars Onduparaka FC
Bright Stars
Onduparaka FC
12:00 Vipers SC Wakiso United
Vipers SC
Wakiso United
de Germania - Oberliga Niedersachsen 1 2
17:30 Heeslinger SC TB Uphusen
Heeslinger SC
TB Uphusen
17:30 MTV Wolfenbuttel Arminia Hannover
MTV Wolfenbuttel
Arminia Hannover
sk Slovacchia - Super Liga 1 2
15:00 SK Sered Zilina
SK Sered
Zilina
me Montenegro - Druga Liga 1 2
12:30 OFK Mladost DG OFK Titograd
OFK Mladost DG
OFK Titograd
de Germania - Oberliga NOFV Sud 1 2
16:00 Carl Zeiss Jena II FC International Leipzig
Carl Zeiss Jena II
FC International Leipzig
gb Galles - Premier League 1 2
19:00 Aberystwyth Penybont
Aberystwyth
Penybont
18:45 Flint Town Utd T.N.S.
Flint Town Utd
T.N.S.
de Germania - Oberliga Westfalen 1 2
17:30 Wattenscheid 09 TuS Ennepetal
Wattenscheid 09
TuS Ennepetal
de Germania - Oberliga NOFV Nord 1 2
17:30 Hertha Zehlendorf Hertha 06 Charlottenburg
Hertha Zehlendorf
Hertha 06 Charlottenburg
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 1 2
11:00 Elaziz Belediyespor Yeni Orduspor
Elaziz Belediyespor
Yeni Orduspor
ni Nicaragua - Apertura 1 2
1:00 Real Madriz FC UNAN Managua
Real Madriz FC
UNAN Managua
1:00 Diriangen Deportivo Ocotal
Diriangen
Deportivo Ocotal
gb Galles - Championship North 1 2
18:30 Conwy Borough FC Bangor City
Conwy Borough FC
Bangor City
18:45 Ruthin Town FC Gresford Athletic
Ruthin Town FC
Gresford Athletic
cy Cipro - 2ª Divisione 1 2
16:00 Agia Napa Ermis Aradippou
Agia Napa
Ermis Aradippou
co Coppa della Colombia 1 2
1:00 Atletico Nacional Medellin Deportivo Cali
Atletico Nacional Medellin
Deportivo Cali
de Germania - Oberliga Amburgo 1 2
18:00 Amburgo SV III Niendorfer TSV
Amburgo SV III
Niendorfer TSV
17:30 TuS Osdorf FC Union Tornesch
TuS Osdorf
FC Union Tornesch
es Spain Primera Division RFEF Group 1 1 2
19:00 Extremadura Tudelano
Extremadura
Tudelano
pt Portogallo - Campionato U23 1 2
14:00 Rio Ave U23 Braga U23
Rio Ave U23
Braga U23
dk Denmark Division 2 1 2
17:00 Hellerup IK FA 2000
Hellerup IK
FA 2000
n Nord Irlanda - IFA Championship 1 2
19:00 Newry City Dergview FC
Newry City
Dergview FC
id Indonesia - Liga 1 1 2
13:45 Madura United Persija Jakarta
Madura United
Persija Jakarta
11:15 Persib Bandung PSS Sleman
Persib Bandung
PSS Sleman
8:15 Persita Tangerang Persikabo 1973
Persita Tangerang
Persikabo 1973
8:15 Borneo FC PSM Makassar
Borneo FC
PSM Makassar
es Spain Primera Division RFEF Group 2 1 2
19:00 UE Costa Brava RB Linense
UE Costa Brava
RB Linense
gi Gibilterra - National League 1 2
18:45 Europa Point Manchester 62 FC
Europa Point
Manchester 62 FC
pt Portugal Liga 3 1 2
13:00 Guimaraes B Anadia
Guimaraes B
Anadia
18:30 FC Felgueiras Braga B
FC Felgueiras
Braga B
world CAF Champions League 1 2
17:00 El Zamalek Tusker
El Zamalek
Tusker
world CAF Confederations Cup 1 2
14:00 GD Interclube CFFA
GD Interclube
CFFA
14:00 AS Vita Club Marumo Gallants
AS Vita Club
Marumo Gallants
pk Pakistan - Premier League 1 2
10:00 Civil Aviation Authority FC Pakistan Navy
Civil Aviation Authority FC
Pakistan Navy
be Belgio - Prima divisione B 1 2
18:00 Royal Excel Mouscron RWD Molenbeek
Royal Excel Mouscron
RWD Molenbeek
ie Irlanda - FAI Cup 1 2
18:45 St Patricks Dundalk
St Patricks
Dundalk
18:45 Bohemians Dublin Waterford FC
Bohemians Dublin
Waterford FC
world Campionato CONCACAF 1 2
2:00 CD Marathon Motagua
CD Marathon
Motagua
0:00 Deportivo Saprissa CSD Comunicaciones
Deportivo Saprissa
CSD Comunicaciones
mt Malta - Challenge League 1 2
15:00 Vittoriosa Stars San Gwann FC
Vittoriosa Stars
San Gwann FC
19:00 Luqa SA Tarxien Rainbows FC
Luqa SA
Tarxien Rainbows FC
17:00 Zejtun Corinthians Naxxar Lions
Zejtun Corinthians
Naxxar Lions
ae EAU - 1ª divisione 1 2
12:55 Al Ramms Mirbih Al Fujairah
Al Ramms Mirbih
Al Fujairah
12:55 Al Taawon Dibba Al Fujairah
Al Taawon
Dibba Al Fujairah
12:55 Hatta Dubai Masfut
Hatta Dubai
Masfut
12:55 Al Bataeh Al Thaid
Al Bataeh
Al Thaid
om Oman - Campionato 1 2
16:10 Al Rustaq Bahla
Al Rustaq
Bahla
12:55 Al-Suwaiq Al Ittihad Salalah
Al-Suwaiq
Al Ittihad Salalah
15:30 Al-Nasr Salalah Oman FC
Al-Nasr Salalah
Oman FC
world U17 Europei, Qualificazioni 1 2
14:00 Armenia U17 Bielorussia U17
Armenia U17
Bielorussia U17
13:00 Georgia U17 Islanda U17
Georgia U17
Islanda U17
13:00 Ungheria U17 Estonia U17
Ungheria U17
Estonia U17
14:00 Slovakia U17 Inghilterra U17
Slovakia U17
Inghilterra U17