https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
16:30 ASD Villa d'Almè Arconatese
ASD Villa d'Almè
Arconatese
D
2
2
ASD Seravezza Calcio Sammaurese
ASD Seravezza Calcio
Sammaurese
13:00
TP
13:00 Citta Di S. Agata ASD Castrovillari Calcio
Citta Di S. Agata
ASD Castrovillari Calcio
D
13:00 US Mariglianese SS Nola 1925
US Mariglianese
SS Nola 1925
D
1
0
ASD Paterno ASD Licata
ASD Paterno
ASD Licata
13:00
TP
13:00 Portici 1906 Citta di Messina
Portici 1906
Citta di Messina
D
0
0
Real Agro Aversa ASD San Luca
Real Agro Aversa
ASD San Luca
13:00
TP
13:00 Rende ASD Sancataldese
Rende
ASD Sancataldese
D
2
1
Aglianese Correggese
Aglianese
Correggese
13:00
TP
13:00 Bagnolese Prato
Bagnolese
Prato
D
13:00 ASD Fanfulla Ravenna
ASD Fanfulla
Ravenna
D
1
1
Lentigione Tritium
Lentigione
Tritium
13:00
TP
1
1
Ghivizzano SCD Progresso Calcio
Ghivizzano
SCD Progresso Calcio
13:00
TP
13:00 Cavese ASD Biancavilla
Cavese
ASD Biancavilla
D
1
0
Rimini Real Forte Querceta
Rimini
Real Forte Querceta
13:00
TP
3
1
ASD Sasso Marconi Forli
ASD Sasso Marconi
Forli
13:00
TP
4
1
Trapani Santa Maria FC
Trapani
Santa Maria FC
13:00
TP
1
2
Cittanova Interpiana ASD Troina
Cittanova Interpiana
ASD Troina
13:00
TP
5
1
Casertana FBC Gravina
Casertana
FBC Gravina
13:00
TP
2
1
Carpi Borgo San Donnino
Carpi
Borgo San Donnino
13:00
TP
13:00 Rotonda Sorrento Calcio
Rotonda
Sorrento Calcio
D
2
0
Nocerina AC Nardo
Nocerina
AC Nardo
13:00
TP
2
0
ASD Alcione Mezzolara
ASD Alcione
Mezzolara
13:00
TP
4
0
Audace Cerignola Bisceglie 1913
Audace Cerignola
Bisceglie 1913
13:00
TP
3
0
U.S Bitonto Città di Fasano
U.S Bitonto
Città di Fasano
13:00
TP
0
0
Brindisi San Giorgio 1926
Brindisi
San Giorgio 1926
13:00
TP
0
3
ACSD Saluzzo Casale
ACSD Saluzzo
Casale
13:00
TP
13:00 USD Lavello Casarano
USD Lavello
Casarano
D
13:00 USD Pont Donnaz Derthona
USD Pont Donnaz
Derthona
D
18:00 Acireale ASD Giarre
Acireale
ASD Giarre
D
1
3
US Breno ASD Brusaporto
US Breno
ASD Brusaporto
13:00
TP
1
2
USD Castellanzese Desenzano Calvina
USD Castellanzese
Desenzano Calvina
13:00
TP
13:00 A.C. Crema 1908 Olginatese
A.C. Crema 1908
Olginatese
D
1
1
Legnano USD Casatese
Legnano
USD Casatese
13:00
TP
3
1
Novara ASD RG Ticino
Novara
ASD RG Ticino
16:00
TP
0
2
Real Calepina FC Caravaggio
Real Calepina FC
Caravaggio
13:00
TP
1
2
FC Lamezia Terme Gelbison
FC Lamezia Terme
Gelbison
16:00
TP
13:00 Franciacorta Sona
Franciacorta
Sona
D
13:00 Virtus Ciserano Bergamo Vis Nova Giussano
Virtus Ciserano Bergamo
Vis Nova Giussano
D
13:00 FC Francavilla ASD Molfetta
FC Francavilla
ASD Molfetta
D
13:00 Borgosesia AC Bra
Borgosesia
AC Bra
D
14:00 Asti Ligorna
Asti
Ligorna
D
13:00 Polisportiva Virtus Matino Team Altamura
Polisportiva Virtus Matino
Team Altamura
D
1
0
Chieri 1955 Sestri Levante
Chieri 1955
Sestri Levante
13:00
TP
1
3
Fossano Calcio SC Caronnese
Fossano Calcio
SC Caronnese
13:00
TP
13:00 ASDC Gozzano Sanremese
ASDC Gozzano
Sanremese
D
13:00 ASD Imperia Citta Di Varese
ASD Imperia
Citta Di Varese
D
2
2
Sangiuliano City Nova Ponte San Pietro
Sangiuliano City Nova
Ponte San Pietro
13:00
TP
2
5
AC Leon Monza Brianza US Folgore Caratese
AC Leon Monza Brianza
US Folgore Caratese
13:00
TP
1
1
Lavagnese FC Vado
Lavagnese
FC Vado
13:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
2
0
FC Novosibirsk FC Irtysh Omsk
FC Novosibirsk
FC Irtysh Omsk
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
2
0
Nautico Capibaribe U20 Santa Cruz FC U20
Nautico Capibaribe U20
Santa Cruz FC U20
18:00
TP
0
1
Miguelense AL U20 Agrimaq Pilarense U20
Miguelense AL U20
Agrimaq Pilarense U20
18:00
TP
1
4
Gramadense U20 Gremio U20
Gramadense U20
Gremio U20
18:00
TP
2
1
Vasco da Gama U20 Flamengo U20
Vasco da Gama U20
Flamengo U20
20:00
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
1
0
CA Talleres de Córdoba Riserve River Plate Riserve
CA Talleres de Córdoba Riserve
River Plate Riserve
13:00
TP
0
2
Estudiantes LP Riserve Atletico Tucuman Riserve
Estudiantes LP Riserve
Atletico Tucuman Riserve
13:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
1
Villa Dalmine Ferro Carril Oeste
Villa Dalmine
Ferro Carril Oeste
0:10
TP
br Brasile - Serie A
1
2
Ceara Palmeiras
Ceara
Palmeiras
22:00
TP
br Brasile - Serie B
3
0
Coritiba Sampaio Correa
Coritiba
Sampaio Correa
0:30
TP
ru Russia - 3ª Divisione
3
0
Metallurg-OEMK Lokomotiv Liski
Metallurg-OEMK
Lokomotiv Liski
12:00
TP
es Spagna - Segunda Division
3
3
Alcorcon Leganes
Alcorcon
Leganes
19:00
TP
0
0
Fuenlabrada Amorebieta
Fuenlabrada
Amorebieta
17:00
TP
1
1
Valladolid UD Ibiza
Valladolid
UD Ibiza
17:00
TP
2
0
Lugo Las Palmas
Lugo
Las Palmas
19:00
TP
cl Cile - Primera B
2
2
San Luis de Quillota Santiago Morning
San Luis de Quillota
Santiago Morning
22:30
TP
3
2
CD Arturo Fernández Vial Cobreloa
CD Arturo Fernández Vial
Cobreloa
22:00
TP
lt Lituania - II Lyga
2
4
FK Dziugas Telsiai II FK FM Ateitis
FK Dziugas Telsiai II
FK FM Ateitis
12:30
TP
ua Ucraina - Persha Liga
0
1
Obolon Brovar Kiev FC Kramatorsk
Obolon Brovar Kiev
FC Kramatorsk
14:30
TP
1
0
Olimpik Donetsk Vpk Agro Shevchenkivka
Olimpik Donetsk
Vpk Agro Shevchenkivka
12:15
TP
pl Polonia - Liga I
0
1
Gornik Polkowice MKS Puszcza Niepolomice
Gornik Polkowice
MKS Puszcza Niepolomice
16:00
TP
1
0
Odra Opole Skra Czestochowa
Odra Opole
Skra Czestochowa
18:30
TP
gb Inghilterra - Championship
2
0
Middlesbrough Barnsley
Middlesbrough
Barnsley
18:45
TP
2
3
Reading Blackpool
Reading
Blackpool
19:00
TP
2
1
Preston Coventry
Preston
Coventry
18:45
TP
2
1
Swansea West Brom
Swansea
West Brom
18:45
TP
2
0
Fulham Cardiff
Fulham
Cardiff
18:45
TP
1
2
Hull Peterborough
Hull
Peterborough
18:45
TP
0
0
Huddersfield Birmingham
Huddersfield
Birmingham
18:45
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
2
0
Fernando de la Mora Club General Diaz
Fernando de la Mora
Club General Diaz
19:00
TP
ar Argentina Liga Profesional
0
1
Arsenal de Sarandi Gimnasia LP
Arsenal de Sarandi
Gimnasia LP
17:30
TP
1
4
Banfield Huracan
Banfield
Huracan
22:00
TP
1
2
Central Cordoba Velez Sarsfield
Central Cordoba
Velez Sarsfield
0:15
TP
1
1
Estudiantes LP Atlético Tucumán
Estudiantes LP
Atlético Tucumán
22:00
TP
1
3
San Lorenzo Lanus
San Lorenzo
Lanus
19:45
TP
cl Cile - Primera Division
1
2
O'Higgins Melipilla
O'Higgins
Melipilla
0:00
TP
1
4
La Serena Colo Colo
La Serena
Colo Colo
17:00
TP
3
2
Universidad Catolica Santiago Wanderers
Universidad Catolica
Santiago Wanderers
21:30
TP
no Norvegia - 1. Division
3
0
IK Start Grorud
IK Start
Grorud
16:00
TP
1
1
Sogndal Ham-Kam
Sogndal
Ham-Kam
16:00
TP
3
2
Sandnes Ulf Asane
Sandnes Ulf
Asane
16:00
TP
3
1
Fredrikstad Strommen
Fredrikstad
Strommen
16:00
TP
5
2
Raufoss Stjørdals/Blink
Raufoss
Stjørdals/Blink
16:00
TP
0
0
Ullensaker/Kisa Jerv
Ullensaker/Kisa
Jerv
16:00
TP
0
1
KFUM Bryne
KFUM
Bryne
13:00
TP
3
3
Ranheim Aalesund
Ranheim
Aalesund
18:00
TP
pl Polonia - Liga II
0
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki Lech Poznan II
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Lech Poznan II
13:00
TP
br Brasile - Incontri
0
2
AA Batel AC Paranavai
AA Batel
AC Paranavai
18:30
TP
1
3
Cerrado EC Associação Esportiva Evangélica
Cerrado EC
Associação Esportiva Evangélica
18:30
TP
0
1
Sport Club Belem Pedreira EC
Sport Club Belem
Pedreira EC
12:30
TP
0
3
GRECAL Patriotas FA
GRECAL
Patriotas FA
18:30
TP
0
4
Portuguesa Londrinense Aruko Sports Brasil
Portuguesa Londrinense
Aruko Sports Brasil
18:30
TP
22:30 Goiania Goiatuba
Goiania
Goiatuba
D
6
0
Inhumas Aparecida GO
Inhumas
Aparecida GO
19:00
TP
1
2
Monte Cristo EC Uniao Inhumas
Monte Cristo EC
Uniao Inhumas
12:30
TP
2
0
Criciuma Marcilio Dias
Criciuma
Marcilio Dias
18:30
TP
gb Inghilterra - Qualificazioni FA Cup
4
2
Havant and W Torquay
Havant and W
Torquay
18:45
TP
hr Croazia - 3. HNL
1
1
HNK Segesta Gaj Mace
HNK Segesta
Gaj Mace
13:00
TP
1
0
Lucko NK Tresnjevka
Lucko
NK Tresnjevka
13:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
1
0
FK Macva Sabac FK Zlatibor
FK Macva Sabac
FK Zlatibor
15:00
TP
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
1
2
Al Wehda Mecca Al Kawkab
Al Wehda Mecca
Al Kawkab
15:35
TP
1
2
Al Qadisiya Al Khubar Al Khaleej Saihat
Al Qadisiya Al Khubar
Al Khaleej Saihat
16:45
TP
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2
2
3
Nardo Oygarden FK
Nardo
Oygarden FK
13:00
TP
ma Marocco - GNF 1
1
3
Mouloudia Oujda Raja Casablanca
Mouloudia Oujda
Raja Casablanca
19:30
TP
3
3
RSB Berkane Olympique Khouribga
RSB Berkane
Olympique Khouribga
17:15
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland
1
2
Notvikens IK Umeå FC Academy
Notvikens IK
Umeå FC Academy
17:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland
1
0
FBK Balkan IFK Karlshamn
FBK Balkan
IFK Karlshamn
17:00
TP
17:00 Eslövs BK FC Rosengård 1917
Eslövs BK
FC Rosengård 1917
A
bo Bolivia - Apertura
0
0
Always Ready Jorge Wilstermann
Always Ready
Jorge Wilstermann
19:00
TP
4
1
Bolivar San Jose
Bolivar
San Jose
0:00
TP
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 1
3
1
Kongsvinger Asker
Kongsvinger
Asker
17:00
TP
au Australia NPL Queensland
9:00 Brisbane Olympic FC Magpies Crusaders
Brisbane Olympic FC
Magpies Crusaders
RV
se Svezia - Folksam U21
1
0
IFK Varnamo U21 Helsingborg U21
IFK Varnamo U21
Helsingborg U21
15:00
TP
6
3
Landskrona BoIS U21 Trelleborgs U21
Landskrona BoIS U21
Trelleborgs U21
15:00
TP
hu Ungheria - NB II
2
2
Csakvari TK Szolnoki Mav FC
Csakvari TK
Szolnoki Mav FC
16:00
TP
ao Angola Girabola
2
2
Primeiro de Agosto Petro Luanda
Primeiro de Agosto
Petro Luanda
15:00
TP
ke Kenya - Premier League
1
1
Ulinzi Stars Bidco United
Ulinzi Stars
Bidco United
12:00
TP
0
3
Vihiga Bullets Kariobangi Sharks
Vihiga Bullets
Kariobangi Sharks
10:00
TP
12:00 Vihiga United Nzoia Sugar
Vihiga United
Nzoia Sugar
D
3
1
Kenya Police FC Nzoia Sugar
Kenya Police FC
Nzoia Sugar
10:00
TP
0
1
AFC Leopards Gor Mahia
AFC Leopards
Gor Mahia
12:00
TP
1
1
FC Talanta KCB
FC Talanta
KCB
12:00
TP
1
2
Sofapaka FC Mathare United
Sofapaka FC
Mathare United
12:00
TP
12:00 Kakamega Homeboyz Tusker
Kakamega Homeboyz
Tusker
RV
0
2
Bandari FC Posta Rangers
Bandari FC
Posta Rangers
12:00
TP
lt Lituania - Lega 1
2
1
FK Siauliai FK Minija
FK Siauliai
FK Minija
16:00
TP
zm Zambia - Super League
4
0
ZESCO United Kansanshi Dynamos
ZESCO United
Kansanshi Dynamos
13:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 4
0
0
Urduliz FT Leioa
Urduliz FT
Leioa
17:30
TP
by Bielorussia - 1ª Divisione
0
2
FK Arsenal Dzyarzhynsk FK Krumkachy Minsk
FK Arsenal Dzyarzhynsk
FK Krumkachy Minsk
15:00
TP
ee Estonia - Esiliiga
0
1
FC Flora Tallinn II FC Elva
FC Flora Tallinn II
FC Elva
16:00
TP
4
0
Paide Linnameeskond II Tartu JK Welco
Paide Linnameeskond II
Tartu JK Welco
16:00
TP
co Colombia - Primera B
0
0
Bogota FC Real Cartagena
Bogota FC
Real Cartagena
0:40
TP
ee Estonia - Meistriliiga
1
2
Parnu JK Vaprus JK Tammeka Tartu
Parnu JK Vaprus
JK Tammeka Tartu
15:00
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
1
1
Chemnitzer Cottbus
Chemnitzer
Cottbus
17:00
TP
0
3
Vfb Germania Halberstadt VSG Altglienicke
Vfb Germania Halberstadt
VSG Altglienicke
17:00
TP
ir Iran - Lega Pro
1
0
Esteghlal Havadar SC
Esteghlal
Havadar SC
14:30
TP
0
1
Sanat Naft Abadan Zob Ahan
Sanat Naft Abadan
Zob Ahan
14:30
TP
4
1
Gol Gohar Tractor Sazi
Gol Gohar
Tractor Sazi
12:30
TP
jo Giordania - Campionato
1
1
Al Salt Al-Faisaly Amman
Al Salt
Al-Faisaly Amman
15:00
TP
1
2
Al-Baqa'a Al Hussein SC
Al-Baqa'a
Al Hussein SC
17:30
TP
mx Messico - Liga de Expansion
3
1
Venados FC Mineros de Zacatecas
Venados FC
Mineros de Zacatecas
0:05
TP
0
0
Pumas Tabasco Cancun FC
Pumas Tabasco
Cancun FC
2:05
TP
1
0
Club Celaya Oaxaca
Club Celaya
Oaxaca
22:00
TP
hu Ungheria - NB III
1
1
Hajduszoboszlo SE Kisvarda II
Hajduszoboszlo SE
Kisvarda II
11:00
TP
11:00 Dabas-Gyon FC Kozarmisleny SE
Dabas-Gyon FC
Kozarmisleny SE
D
2
0
Kazincbarcikai BSC BKV Elore SC
Kazincbarcikai BSC
BKV Elore SC
11:00
TP
0
1
ESMTK Ferencvarosi TC II
ESMTK
Ferencvarosi TC II
11:00
TP
1
6
FC Nagykanizsa BVSC Zuglo
FC Nagykanizsa
BVSC Zuglo
11:00
TP
0
1
Gerjeni SK Budapest Honved II
Gerjeni SK
Budapest Honved II
11:00
TP
2
0
Monori SE Rakosmenti KSK
Monori SE
Rakosmenti KSK
11:00
TP
1
0
Paksi SE II Mohacsi TE
Paksi SE II
Mohacsi TE
11:00
TP
5
0
MTE 1904 Kelen SC
MTE 1904
Kelen SC
11:00
TP
1
1
Puskas Academy II Papai Perutz
Puskas Academy II
Papai Perutz
11:00
TP
2
5
Komarom VSE Gyirmot FC Gyor II
Komarom VSE
Gyirmot FC Gyor II
11:00
TP
1
4
Senyo Carnifex Diosgyori VTK II
Senyo Carnifex
Diosgyori VTK II
11:00
TP
3
1
Veszprem FC Balatonfuredi FC
Veszprem FC
Balatonfuredi FC
11:00
TP
0
0
Bicskei TC FC Tatabanya
Bicskei TC
FC Tatabanya
16:00
TP
5
4
Erdi VSE Andrashida SC
Erdi VSE
Andrashida SC
11:00
TP
0
1
Debreceni II Putnok
Debreceni II
Putnok
11:00
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga
0
4
Lokomotiv Tbilisi Dila Gori
Lokomotiv Tbilisi
Dila Gori
16:30
TP
1
1
FC Samtredia FC Shukura
FC Samtredia
FC Shukura
10:30
TP
1
1
Dinamo Batumi Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
14:30
TP
0
1
Samgurali FC Telavi
Samgurali
FC Telavi
10:30
TP
1
1
Torpedo Kutaisi FC Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
FC Saburtalo Tbilisi
12:30
TP
lt Lituania - Lega A
0
1
FK Kauno Zalgiris FK Dziugas Telsiai
FK Kauno Zalgiris
FK Dziugas Telsiai
15:00
TP
jp Giappone - J3-League
0
0
Vanraure Hachinohe Parceiro Nagano
Vanraure Hachinohe
Parceiro Nagano
10:00
TP
de Germania - Landespokal
2
0
TSV 1881 Gau-Odernheim TB Jahn Zeiskam 1896
TSV 1881 Gau-Odernheim
TB Jahn Zeiskam 1896
17:30
TP
2
3
FC Rastpfuhl FSV Jagersburg
FC Rastpfuhl
FSV Jagersburg
17:00
TP
0
2
TUS Bovinghausen 04 Eintracht Rheine
TUS Bovinghausen 04
Eintracht Rheine
17:30
TP
1
3
SG Neitersen/Altenkirchen TuS Koblenz
SG Neitersen/Altenkirchen
TuS Koblenz
18:03
TP
0
1
Yeg Hassel SV Rodinghausen
Yeg Hassel
SV Rodinghausen
17:30
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 13
0
1
Mazarron CF Lorca Deportiva
Mazarron
CF Lorca Deportiva
15:30
TP
mx Messico - Campionato U20
2
1
Tigres U20 Pachuca U20
Tigres U20
Pachuca U20
14:00
TP
0
2
Leon U20 Unam Pumas U20
Leon U20
Unam Pumas U20
14:00
TP
0
1
Toluca U20 Necaxa U20
Toluca U20
Necaxa U20
14:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
1
1
Borac Banja Luka FK Tuzla City
Borac Banja Luka
FK Tuzla City
14:30
TP
za Sud Africa - Premier
0
1
Golden Arrows Mamelodi Sundowns
Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
13:30
TP
0
0
Maritzburg Utd Orlando Pirates
Maritzburg Utd
Orlando Pirates
15:30
TP
eu UEFA Champions League
0
1
Zenit S. Pietroburgo Juventus
Zenit S. Pietroburgo
Juventus
19:00
TP
4
0
Chelsea Malmo FF
Chelsea
Malmo FF
19:00
TP
0
0
Lilla Siviglia
Lilla
Siviglia
19:00
TP
1
0
Barcellona Dinamo Kiev
Barcellona
Dinamo Kiev
16:45
TP
3
1
FC Salisburgo Wolfsburg
FC Salisburgo
Wolfsburg
16:45
TP
0
4
Benfica Bayern Monaco
Benfica
Bayern Monaco
19:00
TP
3
2
Manchester United Atalanta
Manchester United
Atalanta
19:00
TP
1
4
Young Boys Villarreal
Young Boys
Villarreal
19:00
TP
fo Isole Faroe - Premier League
2
1
HB Torshavn KI Klaksvik
HB Torshavn
KI Klaksvik
18:00
TP
de Germania - Oberliga Baden-Württemberg
1
1
Goppinger SV SV Linx
Goppinger SV
SV Linx
17:00
TP
4
0
Reutlingen Sportfreunde Dorfmerkingen
Reutlingen
Sportfreunde Dorfmerkingen
17:00
TP
4
0
TSV Ilshofen FV Lörrach-Brombach
TSV Ilshofen
FV Lörrach-Brombach
14:30
TP
lv Lettonia - Virsliga
2
5
Metta/LU Rigas FS
Metta/LU
Rigas FS
15:30
TP
uy Uruguay - Segunda
0
1
Racing Club Montevideo Defensor Sporting
Racing Club Montevideo
Defensor Sporting
1:15
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
18:45 Gosport Borough Hayes & Yeading
Gosport Borough
Hayes & Yeading
RV
gb Inghilterra - Development League U23
2
1
Crewe U23 Barnsley U23
Crewe U23
Barnsley U23
12:00
TP
pa Panama - Liga Prom
3
1
Alianza FC riserve Panama City FC
Alianza FC riserve
Panama City FC
21:00
TP
0
0
CD Arabe Unido Riserve Champions FC Academy
CD Arabe Unido Riserve
Champions FC Academy
21:00
TP
1
2
CA Independiente de la Chorrera Riserve Udelas FC
CA Independiente de la Chorrera Riserve
Udelas FC
22:00
TP
it Italia - Serie C - Girone C
2
1
Taranto Fidelis Andria
Taranto
Fidelis Andria
19:00
TP
2
2
Catania Avellino
Catania
Avellino
19:00
TP
1
0
Monopoli Juve Stabia
Monopoli
Juve Stabia
19:00
TP
2
0
Paganese Potenza
Paganese
Potenza
19:00
TP
1
0
Palermo Virtus Francavilla
Palermo
Virtus Francavilla
19:00
TP
2
3
AP Turris Campobasso
AP Turris
Campobasso
18:00
TP
0
2
US Latina Calcio Catanzaro
US Latina Calcio
Catanzaro
19:00
TP
0
0
Messina Vibonese
Messina
Vibonese
15:30
TP
2
0
AZ Picerno ASD Monterosi Tuscia
AZ Picerno ASD
Monterosi Tuscia
17:00
TP
1
1
Bari Foggia
Bari
Foggia
18:30
TP
hr Croazia - 1.HNL
1
2
HNK Rijeka NK Lokomotiva Zagabria
HNK Rijeka
NK Lokomotiva Zagabria
15:00
TP
sk Slovacchia - 2. Liga
7
0
FC Petrzalka Akademia STK Samorin
FC Petrzalka Akademia
STK Samorin
12:30
TP
world AFC Cup
3
2
Nasaf Lee Man FC
Nasaf
Lee Man FC
13:00
TP
2
0
Al-Muharraq Al Kuwait SC
Al-Muharraq
Al Kuwait SC
16:00
TP
mx Messico - Apertura
2
1
Club America Santos Laguna
Club America
Santos Laguna
0:05
TP
0
0
Atlas Cruz Azul
Atlas
Cruz Azul
2:05
TP
2
0
Puebla Mazatlan FC
Puebla
Mazatlan FC
0:00
TP
cz Repubblica Ceca - Campionato Primavera
0
1
Slovacko U19 FK Pardubice U19
Slovacko U19
FK Pardubice U19
10:15
TP
ar Argentina - Campionato regionale
0
2
Argentino Mendoza Andes Talleres
Argentino Mendoza
Andes Talleres
19:35
TP
0
1
Parana San Nicolas CSD Jose C Paz
Parana San Nicolas
CSD Jose C Paz
20:22
TP
1
4
Gimnasia Mendoza riserve Deportivo Guaymallen
Gimnasia Mendoza riserve
Deportivo Guaymallen
19:00
TP
2
2
CA Chaco For Ever riserve Sarmiento de Resistencia riserve
CA Chaco For Ever riserve
Sarmiento de Resistencia riserve
19:00
TP
1
1
Deportivo Guiraldes FC Barberan
Deportivo Guiraldes
FC Barberan
19:00
TP
2
2
Unidos de Olmos CA Ever Ready
Unidos de Olmos
CA Ever Ready
19:30
TP
sk Coppa di Slovacchia
0
1
OFK Banik Lehota FK Pohronie
OFK Banik Lehota
FK Pohronie
13:00
TP
it Italia - Serie C - Girone A
2
2
AlbinoLeffe Juventus U23
AlbinoLeffe
Juventus U23
12:30
TP
1
3
Seregno Virtus Verona
Seregno
Virtus Verona
16:00
TP
1
2
Trento AC Feralpisalò
Trento
AC Feralpisalò
16:00
TP
2
0
Sudtirol Piacenza
Sudtirol
Piacenza
16:00
TP
2
2
Pro Sesto Padova
Pro Sesto
Padova
16:00
TP
2
3
Legnago Salus Pro Patria
Legnago Salus
Pro Patria
16:00
TP
3
1
US Fiorenzuola US Pergolettese
US Fiorenzuola
US Pergolettese
16:00
TP
2
1
Triestina Mantova
Triestina
Mantova
16:00
TP
eu UEFA Europa League
3
4
Spartak Mosca Leicester
Spartak Mosca
Leicester
14:30
TP
cr Costa Rica - Segunda
20:00 AD Carmelita Municipal Garabito
AD Carmelita
Municipal Garabito
RV
za Sud Africa - National First Division
0
2
Hungry Lions FC Richards Bay FC
Hungry Lions FC
Richards Bay FC
13:30
TP
gt Guatemala - Primera Division
0
2
CSD Amatitlan Deportivo San Pedro
CSD Amatitlan
Deportivo San Pedro
17:00
TP
se Coppa di Svezia
1
3
Hudiksvalls FF Hammarby
Hudiksvalls FF
Hammarby
15:00
TP
no Norvegia - Interkretsserie U19
2
1
Skeid U19 Brumunddal U19
Skeid U19
Brumunddal U19
16:30
TP
world AFC Champions League
5
6
Ulsan Hyundai Pohang Steelers
Ulsan Hyundai
Pohang Steelers
10:00
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 9
2
4
Motril Juventud Torremolinos CF
Motril
Juventud Torremolinos CF
18:00
TP
de Germania - Regionalliga Nord
1
1
Luneburger SK Hansa VfB Oldenburg
Luneburger SK Hansa
VfB Oldenburg
17:00
TP
br Brasile - Coppa U20
1
2
Serra Macaense U20 Fluminense U20
Serra Macaense U20
Fluminense U20
18:00
TP
0
0
Barra daTijuca U20 Boavista RJ U20
Barra daTijuca U20
Boavista RJ U20
18:00
TP
fi Finlandia - Lega U20
1
2
Inter Turku U20 FC Honka U20
Inter Turku U20
FC Honka U20
15:15
TP
ni Nicaragua - Apertura
23:00 CD Walter Ferretti Jalapa
CD Walter Ferretti
Jalapa
D
xk Kosovo - Superliga
0
0
KF Dukagjini KF Ballkani
KF Dukagjini
KF Ballkani
11:00
TP
2
1
KF Gjilani KF Drenica Skenderaj
KF Gjilani
KF Drenica Skenderaj
11:00
TP
py Coppa del Paraguay
5
0
Libertad Asuncion Guarani de Trinidad
Libertad Asuncion
Guarani de Trinidad
20:30
TP
sv El Salvador - Campionato Riserve
2
1
CD Águila Riserve AD Isidro Metapán Riserve
CD Águila Riserve
AD Isidro Metapán Riserve
21:30
TP
4
2
Santa Tecla Riserve Atletico Marte Riserve
Santa Tecla Riserve
Atletico Marte Riserve
21:00
TP
22:30 Alianza FC San Salvador Riserve AD Chalatenago Riserve
Alianza FC San Salvador Riserve
AD Chalatenago Riserve
D
19:00 Jocoro FC Reserves Riserve CD FAS riserve
Jocoro FC Reserves Riserve
CD FAS riserve
D
sv El Salvador - Apertura
0
0
Jocoro FC CD FAS
Jocoro FC
CD FAS
21:00
TP
bg Bulgaria - Terza divisione
3
2
Atletik Kuklen Asenovets
Atletik Kuklen
Asenovets
13:00
TP
et Etiopia - Premier League
3
1
Fasil Kenema Hadiya Hossana
Fasil Kenema
Hadiya Hossana
12:00
TP
0
0
Sebeta City Kedus Giorgis
Sebeta City
Kedus Giorgis
15:00
TP
lv Lettonia - 1. Liga
1
4
FK Dinamo Riga/Staicele Albatroz SC/FS Jelgava
FK Dinamo Riga/Staicele
Albatroz SC/FS Jelgava
11:00
TP
xk Kosovo - 1° Divisione
1
1
Flamurtari KF Vushtrria
Flamurtari
KF Vushtrria
11:00
TP
2
1
KF Vitia KF Fushë Kosova
KF Vitia
KF Fushë Kosova
11:00
TP
0
0
KF Kika KF Ramiz Sadiku
KF Kika
KF Ramiz Sadiku
11:00
TP
2
4
KF 2 Korriku KF Ferizaj
KF 2 Korriku
KF Ferizaj
11:00
TP
2
1
KF Arberia Vllaznia
KF Arberia
Vllaznia
11:00
TP
1
0
ISTOGU SkyRed
ISTOGU
SkyRed
11:00
TP
3
2
KF Trepca Mitrovice FK Onix Banje
KF Trepca Mitrovice
FK Onix Banje
11:00
TP
1
1
Vellaznimi Gjakova KF Rahoveci
Vellaznimi Gjakova
KF Rahoveci
11:00
TP
2
3
KF Drenasi Trepca 89
KF Drenasi
Trepca 89
11:00
TP
2
1
KF Besa Peje A&N
KF Besa Peje
A&N
11:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
2
0
Moik Baku Zaqatala
Moik Baku
Zaqatala
10:00
TP
2
4
PFK Turan Tovuz Qaradag Lokbatan
PFK Turan Tovuz
Qaradag Lokbatan
10:30
TP
2
3
Zira IK II Sabah FK II
Zira IK II
Sabah FK II
10:00
TP
ve Venezuela - Segunda Division
2
1
Fundacion AIFI Real Frontera
Fundacion AIFI
Real Frontera
19:30
TP
eu UEFA Youth League
0
3
Lilla U19 Siviglia U19
Lilla U19
Siviglia U19
12:00
TP
0
0
Barcellona U19 Dinamo Kiev U19
Barcellona U19
Dinamo Kiev U19
12:00
TP
2
0
Maccabi Haifa U19 FK Zalgiris Vilnius U19
Maccabi Haifa U19
FK Zalgiris Vilnius U19
14:00
TP
1
3
Young Boys U19 Villarreal U19
Young Boys U19
Villarreal U19
14:00
TP
4
2
Man Utd U19 Atalanta U19
Man Utd U19
Atalanta U19
12:00
TP
1
1
Empoli U19 NK Domzale U19
Empoli U19
NK Domzale U19
17:00
TP
3
0
FC Salisburgo U19 Wolfsburg U19
FC Salisburgo U19
Wolfsburg U19
12:00
TP
2
0
MSK Zilina U19 PAOK Salonika U19
MSK Zilina U19
PAOK Salonika U19
14:30
TP
4
0
Deportivo La Coruna U19 Pogon Szczecin U19
Deportivo La Coruna U19
Pogon Szczecin U19
18:00
TP
3
1
Hajduk Spalato U19 Shkendija Tetovo U19
Hajduk Spalato U19
Shkendija Tetovo U19
15:00
TP
1
2
Hammarby U19 Rangers U19
Hammarby U19
Rangers U19
17:00
TP
3
0
Angers U19 FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Angers U19
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
16:00
TP
2
0
Trabzonspor U19 FK Zvijezda 09 U19
Trabzonspor U19
FK Zvijezda 09 U19
11:00
TP
4
0
Benfica U19 Bayern Monaco U19
Benfica U19
Bayern Monaco U19
14:00
TP
2
0
Stella Rossa Belgrado U19 St Patricks U19
Stella Rossa Belgrado U19
St Patricks U19
15:00
TP
0
2
Zenit S. Pietroburgo U19 Juventus U19
Zenit S. Pietroburgo U19
Juventus U19
11:00
TP
4
2
Chelsea U19 Malmo FF U19
Chelsea U19
Malmo FF U19
11:00
TP
2
0
Trabzonspor U19 NK Zvijezda Gradacac U19
Trabzonspor U19
NK Zvijezda Gradacac U19
11:00
TP
2
0
FC Minsk U19 BFC Daugavpils U19
FC Minsk U19
BFC Daugavpils U19
11:00
TP
1
0
Kairat Almaty U19 Apoel Nicosia U19
Kairat Almaty U19
Apoel Nicosia U19
11:00
TP
3
3
Sparta Praga U19 MTK Budapest U19
Sparta Praga U19
MTK Budapest U19
12:00
TP
no Norvegia - Elite League U19
2
1
Tromso U19 Stromsgodset U19
Tromso U19
Stromsgodset U19
11:30
TP
kr Corea del Sud - K4 League
1
3
Jeonju Citizen FC Gangwon FC Riserve
Jeonju Citizen FC
Gangwon FC Riserve
5:00
TP
pt Portogallo - Campionato U23
1
1
Guimaraes U23 Vizela U23
Guimaraes U23
Vizela U23
10:00
TP
rs Serbia - Campionato U19
1
1
FK Spartak Zdrepceva Krv U19 FK Graficar U19
FK Spartak Zdrepceva Krv U19
FK Graficar U19
11:00
TP
1
0
Partizan Belgrado U19 Cukaricki U19
Partizan Belgrado U19
Cukaricki U19
9:00
TP
1
2
FK Radnicki 1923 U19 IMT Novi Belgrado U19
FK Radnicki 1923 U19
IMT Novi Belgrado U19
11:00
TP
1
0
FK Vozdovac U19 TSC Backa Topola U19
FK Vozdovac U19
TSC Backa Topola U19
11:30
TP
0
1
OFK Belgrado U19 FK Rad Beograd U19
OFK Belgrado U19
FK Rad Beograd U19
9:00
TP
0
2
FK Macva Sabac U19 Mladost Lucani U19
FK Macva Sabac U19
Mladost Lucani U19
11:30
TP
5
1
FK Brodarac U19 FK Zemun U19
FK Brodarac U19
FK Zemun U19
8:00
TP
id Indonesia - Liga 1
0
1
PS Barito Putera PSIS Semarang
PS Barito Putera
PSIS Semarang
13:30
TP
th Tailandia - Premier League
1
2
Ratchaburi FC Bangkok United
Ratchaburi FC
Bangkok United
11:00
TP
mk Coppa di Macedonia del Nord
2
4
Belasica Strumica FK Sileks
Belasica Strumica
FK Sileks
12:00
TP
1
0
KF Shkupi Skopje Tikves Kavadarci
KF Shkupi Skopje
Tikves Kavadarci
12:00
TP
5
4
Pelister Bitola Rabotnicki Skopje
Pelister Bitola
Rabotnicki Skopje
12:00
TP
4
0
Bregalnica Stip Ohrid
Bregalnica Stip
Ohrid
12:00
TP
4
2
Vardar Skopje FK Skopje
Vardar Skopje
FK Skopje
12:00
TP
5
0
Shkendija Tetovo Renova Dzepciste
Shkendija Tetovo
Renova Dzepciste
12:00
TP
4
6
Akademija Pandev Makedonija Gj. P
Akademija Pandev
Makedonija Gj. P
12:00
TP
6
5
FC Struga Trim & Lum FK Borec
FC Struga Trim & Lum
FK Borec
12:00
TP
uy Uruguay - Clausura
0
0
Plaza Colonia CA River Plate
Plaza Colonia
CA River Plate
20:30
TP
1
1
Atletico Fenix Montevideo Liverpool Montevideo
Atletico Fenix Montevideo
Liverpool Montevideo
18:15
TP
3
1
Rentistas Villa Espanola
Rentistas
Villa Espanola
13:15
TP
br Brasile - Copa Gaúcha
18:00 SER Santo Angelo GE Gloria
SER Santo Angelo
GE Gloria
D
0
4
CA Carazinho Passo Fundo RS
CA Carazinho
Passo Fundo RS
18:00
TP
4
1
Aimore RS Cruzeiro RS
Aimore RS
Cruzeiro RS
22:30
TP
0
6
SC 12 Horas Sao Jose PA
SC 12 Horas
Sao Jose PA
18:00
TP
23:00 Farroupilha SER Santo Angelo
Farroupilha
SER Santo Angelo
D
sm Campionato Sammarinese
1
0
La Fiorita Tre Penne
La Fiorita
Tre Penne
19:15
TP
1
0
SS Murata AC Libertas
SS Murata
AC Libertas
19:15
TP
2
1
Tre Fiori Pennarossa
Tre Fiori
Pennarossa
19:15
TP
1
2
SP Cailungo SS Folgore/Falciano
SP Cailungo
SS Folgore/Falciano
19:15
TP
0
0
FC Fiorentino SS Cosmos
FC Fiorentino
SS Cosmos
19:15
TP
in India JKFA Pro League
2
2
Kashmir Maharaja Ali Jana FC
Kashmir Maharaja
Ali Jana FC
7:30
TP
1
2
Iqbal Sports J&K Bank XI
Iqbal Sports
J&K Bank XI
10:00
TP
iq Campionato d’Iraq
1
0
Al Quwa Al Jawiya Al Karkh
Al Quwa Al Jawiya
Al Karkh
16:30
TP
1
0 </