https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
1
2
UR La Louvière Centre Anderlecht Riserve
UR La Louvière Centre
Anderlecht Riserve
18:30
TP
2
3
HHC Hardenberg FC Groningen U21
HHC Hardenberg
FC Groningen U21
17:15
TP
ru Russia - 2ª Divisione
0
1
Khimik Dzerzhinsk Dinamo Moscow II
Khimik Dzerzhinsk
Dinamo Moscow II
11:00
TP
2
3
Chertanovo FC Murom
Chertanovo
FC Murom
13:00
TP
2
1
Salyut Belgorod FK Arsenal Tula II
Salyut Belgorod
FK Arsenal Tula II
13:00
TP
1
0
FK Ryazan Avangard Kursk
FK Ryazan
Avangard Kursk
13:00
TP
5
1
FK Saransk FK Kolomna
FK Saransk
FK Kolomna
15:00
TP
2
1
FK Krasava Odintsovo Zvezda San Pietroburgo
FK Krasava Odintsovo
Zvezda San Pietroburgo
13:00
TP
1
0
Shinnik Yaroslavl FK Znamya Truda
Shinnik Yaroslavl
FK Znamya Truda
15:00
TP
0
1
Luch Energiya FK Tver
Luch Energiya
FK Tver
13:00
TP
0
2
FC Olimp-Dolgoprudny II FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
FC Olimp-Dolgoprudny II
FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
12:00
TP
0
0
FC Kairat Mosca Dinamo St Petersburg
FC Kairat Mosca
Dinamo St Petersburg
12:00
TP
0
0
Fakel Voronezh II Sokol Saratov
Fakel Voronezh II
Sokol Saratov
12:00
TP
1
4
Znamya Noginsk Rodina Moscow
Znamya Noginsk
Rodina Moscow
12:00
TP
2
2
Khimki-M Saturn Ramenskoye
Khimki-M
Saturn Ramenskoye
10:00
TP
0
0
FK Dinamo Vladivostok FK Kaluga
FK Dinamo Vladivostok
FK Kaluga
5:00
TP
1
1
Sakhalin Sakhalinsk Dynamo Bryansk
Sakhalin Sakhalinsk
Dynamo Bryansk
3:00
TP
5
0
Strogino FC Vidnoe
Strogino
FC Vidnoe
10:00
TP
2
0
FK Leningradets Baltika-BFU Kaliningrad
FK Leningradets
Baltika-BFU Kaliningrad
13:00
TP
1
0
FK Chita Zenit St Petersburg II
FK Chita
Zenit St Petersburg II
7:00
TP
1
1
SKA-Khabarovsk-M Peresvet Podolsk
SKA-Khabarovsk-M
Peresvet Podolsk
6:00
TP
0
4
FC Yenisey Krasnoyarsk II FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
FC Yenisey Krasnoyarsk II
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
9:00
TP
br Brasile - Campionato U20
1
1
Aparecidense U20 Trindade U20
Aparecidense U20
Trindade U20
18:30
TP
18:00 SC Doze Horas U20 SC Jau U20
SC Doze Horas U20
SC Jau U20
D
18:30 Atletico Goianiense U20 Inhumas U20
Atletico Goianiense U20
Inhumas U20
D
3
3
Aparecida U20 Anapolina U20
Aparecida U20
Anapolina U20
18:30
TP
0
1
Aseev U20 Goiania U20
Aseev U20
Goiania U20
12:30
TP
3
2
Goias U20 Morrinhos U20
Goias U20
Morrinhos U20
18:30
TP
6
1
Vila Nova U20 Itumbiara U20
Vila Nova U20
Itumbiara U20
18:30
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
2
2
Real Pilar Riserve Victoriano Arenas Riserve
Real Pilar Riserve
Victoriano Arenas Riserve
15:00
TP
1
0
Villa Dalmine Riserve Barracas Central Riserve
Villa Dalmine Riserve
Barracas Central Riserve
18:00
TP
13:00 General Lamadrid Riserve CS Dock Sud riserve
General Lamadrid Riserve
CS Dock Sud riserve
D
6
0
Boca Juniors Riserve Godoy Cruz Riserve
Boca Juniors Riserve
Godoy Cruz Riserve
13:00
TP
1
2
Arsenal de Sarandi Riserve Gimnasia LP Riserve
Arsenal de Sarandi Riserve
Gimnasia LP Riserve
13:00
TP
3
2
CA Brown de Adrogue Riserve Temperley Riserve
CA Brown de Adrogue Riserve
Temperley Riserve
18:00
TP
0
2
Tristan Suarez Riserve Quilmes Riserve
Tristan Suarez Riserve
Quilmes Riserve
17:00
TP
2
0
CA Estudiantes Caseros Riserve Nueva Chicago Riserve
CA Estudiantes Caseros Riserve
Nueva Chicago Riserve
18:30
TP
1
0
Leandro N. Alem Riserve Ferrocarril Midland riserve
Leandro N. Alem Riserve
Ferrocarril Midland riserve
15:00
TP
2
0
Central Cordoba SdE Riserve Velez Sarsfield Riserve
Central Cordoba SdE Riserve
Velez Sarsfield Riserve
12:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
0
Club Atletico Mitre CA Alvarado
Club Atletico Mitre
CA Alvarado
0:30
TP
1
1
Belgrano Estudiantes Rio Cuarto
Belgrano
Estudiantes Rio Cuarto
0:05
TP
2
1
San Martin de Tucuman Club Atlético Temperley
San Martin de Tucuman
Club Atlético Temperley
0:10
TP
se Svezia - Superettan
1
4
Falkenbergs FF Helsingborg
Falkenbergs FF
Helsingborg
17:00
TP
2
0
Landskrona BoIS Jonkopings Sodra
Landskrona BoIS
Jonkopings Sodra
17:00
TP
es Spagna - Segunda Division
0
1
Tenerife Eibar
Tenerife
Eibar
19:00
TP
0
0
Huesca Malaga
Huesca
Malaga
17:00
TP
1
0
FC Cartagena Sporting Gijon
FC Cartagena
Sporting Gijon
17:00
TP
cl Cile - Primera B
1
0
Club Deportes Santa Cruz Rangers de Talca
Club Deportes Santa Cruz
Rangers de Talca
19:00
TP
1
1
Coquimbo Unido Deportes Temuco
Coquimbo Unido
Deportes Temuco
16:30
TP
lt Lituania - II Lyga
3
6
FM Klaipedos FK Saned
FM Klaipedos
FK Saned
17:00
TP
pl Polonia - Liga I
0
2
CWKS Resovia Rzeszów Miedz Legnica
CWKS Resovia Rzeszów
Miedz Legnica
16:00
TP
gb Inghilterra - Championship
2
2
Derby Luton
Derby
Luton
18:45
TP
0
1
Stoke Bournemouth
Stoke
Bournemouth
18:45
TP
1
0
QPR Blackburn
QPR
Blackburn
18:45
TP
1
2
Sheffield United Millwall
Sheffield United
Millwall
18:45
TP
1
2
Bristol City Nottingham Forest
Bristol City
Nottingham Forest
18:45
TP
ar Argentina Liga Profesional
1
1
Platense Rosario Central
Platense
Rosario Central
17:30
TP
at Austria - Landesliga
17:00 Weinland Gamlitz Ilzer SV
Weinland Gamlitz
Ilzer SV
D
1
1
SC Fürstenfeld TUS Heiligenkreuz
SC Fürstenfeld
TUS Heiligenkreuz
17:00
TP
gb Inghilterra - League 1
1
0
Gillingham Doncaster
Gillingham
Doncaster
18:45
TP
2
3
Charlton Accrington Stanley
Charlton
Accrington Stanley
18:45
TP
3
1
Cheltenham Morecambe
Cheltenham
Morecambe
18:45
TP
0
4
Crewe Sunderland
Crewe
Sunderland
18:45
TP
0
1
Fleetwood Town Burton Albion
Fleetwood Town
Burton Albion
18:45
TP
3
0
Plymouth Bolton
Plymouth
Bolton
18:45
TP
0
1
Lincoln City AFC Wimbledon
Lincoln City
AFC Wimbledon
18:45
TP
2
0
Oxford Utd Shrewsbury
Oxford Utd
Shrewsbury
18:45
TP
0
4
Portsmouth Ipswich
Portsmouth
Ipswich
18:45
TP
0
0
Rotherham Wycombe
Rotherham
Wycombe
18:45
TP
1
2
Wigan Milton Keynes Dons
Wigan
Milton Keynes Dons
18:45
TP
1
1
Cambridge Utd Sheffield Wednesday
Cambridge Utd
Sheffield Wednesday
18:45
TP
gb Inghilterra - Qualificazioni FA Cup
2
0
Wrexham Marine
Wrexham
Marine
18:45
TP
3
2
Gateshead Marske United
Gateshead
Marske United
18:45
TP
18:45 Yate Town Dover
Yate Town
Dover
D
2
3
Folkestone Invicta Eastleigh
Folkestone Invicta
Eastleigh
18:45
TP
2
2
Hayes & Yeading Dorking Wanderers
Hayes & Yeading
Dorking Wanderers
18:45
TP
4
0
Notts County Tamworth
Notts County
Tamworth
18:45
TP
3
2
Stratford Town Boston Utd
Stratford Town
Boston Utd
18:45
TP
3
1
Buxton Kettering
Buxton
Kettering
18:45
TP
1
3
Morpeth Town York
Morpeth Town
York
18:45
TP
1
0
Halifax Pontefract Collieries
Halifax
Pontefract Collieries
18:45
TP
2
1
Guiseley Brackley
Guiseley
Brackley
18:45
TP
br Brasile - Incontri
1
1
Santa Rosa PA Caete FC
Santa Rosa PA
Caete FC
12:30
TP
18:00 Rio Branco AC Pinheiros
Rio Branco AC
Pinheiros
D
3
0
Sport Real Tradentes PA
Sport Real
Tradentes PA
12:30
TP
0
0
Pinheirense EC Vila Rica PA
Pinheirense EC
Vila Rica PA
18:30
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
18:45 Buxton Scarborough Athletic
Buxton
Scarborough Athletic
RV
de Germania - Regionalliga Bayern
1
1
Viktoria Aschaffenburg Unterhaching
Viktoria Aschaffenburg
Unterhaching
17:00
TP
1
1
Bayern Monaco II SpVgg Bayreuth
Bayern Monaco II
SpVgg Bayreuth
17:00
TP
gb Inghilterra - League 2
1
2
Sutton Utd Swindon
Sutton Utd
Swindon
18:45
TP
1
1
Barrow Scunthorpe
Barrow
Scunthorpe
18:45
TP
1
3
Oldham Walsall
Oldham
Walsall
18:45
TP
1
1
Colchester Bristol Rovers
Colchester
Bristol Rovers
18:45
TP
1
3
Bradford Hartlepool
Bradford
Hartlepool
18:45
TP
1
3
Crawley Town Exeter
Crawley Town
Exeter
18:45
TP
0
0
Salford City Rochdale
Salford City
Rochdale
18:45
TP
2
2
Harrogate Town Tranmere
Harrogate Town
Tranmere
18:45
TP
1
1
Leyton Orient Forest Green
Leyton Orient
Forest Green
18:45
TP
1
1
Mansfield Port Vale
Mansfield
Port Vale
18:45
TP
2
2
Newport County Carlisle
Newport County
Carlisle
18:45
TP
3
0
Northampton Stevenage
Northampton
Stevenage
18:45
TP
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
1
3
Al Orubah Ohod Madinah
Al Orubah
Ohod Madinah
15:25
TP
1
0
Al Adalh Al Sahel
Al Adalh
Al Sahel
14:50
TP
0
0
Jeddah Club Al Jeel
Jeddah Club
Al Jeel
15:35
TP
1
1
Al Ain FC Najran SC
Al Ain FC
Najran SC
15:25
TP
ma Marocco - GNF 1
0
2
Ittihad Tanger FAR Rabat
Ittihad Tanger
FAR Rabat
19:30
TP
bo Bolivia - Apertura
2
1
Real Potosi Oriente Petrolero
Real Potosi
Oriente Petrolero
19:00
TP
se Svezia - Folksam U21
2
3
Kalmar FF U21 Halmstads U21
Kalmar FF U21
Halmstads U21
15:00
TP
1
5
Norrby IF U21 BK Hacken U21
Norrby IF U21
BK Hacken U21
15:00
TP
7
2
Degerfors IF U21 GIF Sundsvall U21
Degerfors IF U21
GIF Sundsvall U21
13:00
TP
2
2
Mjallby U21 Osters IF U21
Mjallby U21
Osters IF U21
14:00
TP
2
1
Orgryte U21 GAIS U21
Orgryte U21
GAIS U21
14:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
2
0
CSKA 1948 Sofia II Septemvri Simitli
CSKA 1948 Sofia II
Septemvri Simitli
15:00
TP
ro Romania - Liga III
3
2
CS Afumati Farul Constanta II
CS Afumati
Farul Constanta II
12:00
TP
0
4
Unirea Bascov Rapid Bucuresti II
Unirea Bascov
Rapid Bucuresti II
12:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
2
1
Lokomotiv Plovdiv Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Plovdiv
Pirin Blagoevgrad
12:00
TP
ao Angola Girabola
1
2
Desportivo da Huila Sagrada Esperanca
Desportivo da Huila
Sagrada Esperanca
14:30
TP
14:00 CR Da Caala GD Interclube
CR Da Caala
GD Interclube
D
ec Ecuador - Campeonato Nacional
1
1
Independiente del Valle Manta FC
Independiente del Valle
Manta FC
0:00
TP
tz Tanzania - Premier League
0
2
KMC FC Young Africans
KMC FC
Young Africans
13:00
TP
1
0
Azam FC Namungo FC
Azam FC
Namungo FC
15:55
TP
co Colombia - Primera B
0
1
Barranquilla FC Leones
Barranquilla FC
Leones
1:00
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
1
0
Cartagines Sporting San Jose
Cartagines
Sporting San Jose
17:00
TP
ir Iran - Lega Pro
2
0
Sepahan Mes Rafsanjan
Sepahan
Mes Rafsanjan
14:30
TP
1
0
Nassaji Mazandaran Fajr Shahid Sepasi
Nassaji Mazandaran
Fajr Shahid Sepasi
12:00
TP
0
0
Peykan Naft Mased Soleiman
Peykan
Naft Mased Soleiman
12:30
TP
0
0
Padide Mashhad Aluminium Arak
Padide Mashhad
Aluminium Arak
12:30
TP
0
0
Shahr Khodro Aluminium Arak
Shahr Khodro
Aluminium Arak
12:30
TP
mx Messico - Campionato U20
2
1
Puebla U20 Mazatlan FC U20
Puebla U20
Mazatlan FC U20
14:00
TP
1
1
Queretaro U20 Monterrey U20
Queretaro U20
Monterrey U20
14:00
TP
0
0
Atlas U20 Cruz Azul U20
Atlas U20
Cruz Azul U20
14:00
TP
it Italia - Serie C - Girone B
1
2
Pescara Modena
Pescara
Modena
19:00
TP
1
1
Imolese Pistoiese
Imolese
Pistoiese
19:00
TP
1
1
Grosseto Teramo
Grosseto
Teramo
19:00
TP
0
0
Fermana Lucchese
Fermana
Lucchese
19:00
TP
2
1
Cesena Pontedera
Cesena
Pontedera
19:00
TP
3
1
Reggiana Ancona-Matelica
Reggiana
Ancona-Matelica
19:00
TP
4
0
Gubbio Carrarese
Gubbio
Carrarese
16:30
TP
0
0
Virtus Entella Vis Pesaro
Virtus Entella
Vis Pesaro
19:00
TP
0
2
Aquila 1902 Montevarchi Olbia
Aquila 1902 Montevarchi
Olbia
15:30
TP
2
0
Viterbese Robur Siena
Viterbese
Robur Siena
12:30
TP
de Germania - Landespokal
2
3
SV Morlautern Arminia Ludwigshafen
SV Morlautern
Arminia Ludwigshafen
17:30
TP
0
4
SV Rochling Volklingen FC 08 Homburg
SV Rochling Volklingen
FC 08 Homburg
17:00
TP
2
0
SG 2000 Mulheim-Karlich Rot-Weiss Koblenz
SG 2000 Mulheim-Karlich
Rot-Weiss Koblenz
17:30
TP
6
0
SV 19 Sevelen Union Wetten
SV 19 Sevelen
Union Wetten
18:00
TP
za Sud Africa - Premier
0
1
TS Galaxy Amazulu
TS Galaxy
Amazulu
15:30
TP
2
2
Marumo Gallants Royal AM FC
Marumo Gallants
Royal AM FC
13:30
TP
dk Danimarca - Coppa DBU
8
7
Kolding IF Nykobing
Kolding IF
Nykobing
17:00
TP
eu UEFA Champions League
0
5
Shakhtar Donetsk Real Madrid
Shakhtar Donetsk
Real Madrid
19:00
TP
1
4
Besiktas Sporting
Besiktas
Sporting
16:45
TP
3
2
Paris Saint Germain RB Lipsia
Paris Saint Germain
RB Lipsia
19:00
TP
4
0
Ajax Borussia Dortmund
Ajax
Borussia Dortmund
19:00
TP
3
1
Inter Sheriff Tiraspol
Inter
Sheriff Tiraspol
19:00
TP
2
3
Atletico Madrid Liverpool
Atletico Madrid
Liverpool
19:00
TP
1
0
Porto Milan
Porto
Milan
19:00
TP
1
5
Club Bruges Manchester City
Club Bruges
Manchester City
16:45
TP
uy Uruguay - Segunda
2
0
Albion FC Rampla Juniors
Albion FC
Rampla Juniors
1:15
TP
gb Inghilterra - Development League U23
3
1
Millwall U23 Swansea U23
Millwall U23
Swansea U23
12:30
TP
0
2
QPR U23 Colchester U23
QPR U23
Colchester U23
12:00
TP
4
1
Cardiff U23 Charlton U23
Cardiff U23
Charlton U23
12:00
TP
gb Inghilterra - Isthmian Premier Division
1
2
East Thurrock Bishop's Stortford
East Thurrock
Bishop's Stortford
18:45
TP
4
0
Merstham Bowers Pitsea
Merstham
Bowers Pitsea
18:45
TP
0
2
Horsham Cheshunt
Horsham
Cheshunt
18:45
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League South
1
2
Salisbury FC Chesham
Salisbury FC
Chesham
18:45
TP
18:45 Wimborne Town Weston-S-Mare
Wimborne Town
Weston-S-Mare
D
18:45 Truro City Tiverton Town
Truro City
Tiverton Town
D
18:45 Dorchester Hartley Wintney
Dorchester
Hartley Wintney
D
18:45 Merthyr Town Poole Town
Merthyr Town
Poole Town
D
0
1
Swindon Supermarine Taunton Town
Swindon Supermarine
Taunton Town
18:45
TP
18:45 Hendon Met Police
Hendon
Met Police
D
0
2
Kings Langley Harrow Borough
Kings Langley
Harrow Borough
18:45
TP
gb Inghilterra - Southern Premier League Central
3
0
Needham Market Biggleswade Town
Needham Market
Biggleswade Town
18:45
TP
18:45 Stratford Town Nuneaton
Stratford Town
Nuneaton
RV
4
1
Rushall Olympic Bromsgrove
Rushall Olympic
Bromsgrove
18:45
TP
18:45 Alvechurch Tamworth
Alvechurch
Tamworth
RV
6
2
Coalville Peterborough Sports
Coalville
Peterborough Sports
18:45
TP
18:45 Banbury Leiston
Banbury
Leiston
D
1
0
St Ives Town Hitchin
St Ives Town
Hitchin
18:45
TP
1
0
Lowestoft Town Royston Town
Lowestoft Town
Royston Town
18:45
TP
ru Altra partita
3
0
SSh-75 Trudovye Rezervy
SSh-75
Trudovye Rezervy
10:00
TP
4
0
FSM Stolica Minsk
FSM
Stolica Minsk
10:00
TP
3
1
Luch Torpedo Mosca II
Luch
Torpedo Mosca II
10:00
TP
0
1
Afk Geraklion Moscow FK Sportakademklub Mosca
Afk Geraklion Moscow
FK Sportakademklub Mosca
10:00
TP
sk Coppa di Slovacchia
0
3
MFK Kezmarok MFK Skalica
MFK Kezmarok
MFK Skalica
12:00
TP
ar Argentina - Campionato regionale
2
4
Talleres de Maria Juana Sportivo Norte
Talleres de Maria Juana
Sportivo Norte
1:08
TP
eu UEFA Europa League
2
0
Celtic Ferencvarosi TC
Celtic
Ferencvarosi TC
14:30
TP
de Germania - Bundesliga U19
10:00 Hertha Berlino U19 FC Magdeburg U19
Hertha Berlino U19
FC Magdeburg U19
RV
world AFC Champions League
1
2
Al-Nassr Riyadh Al Hilal Riyadh
Al-Nassr Riyadh
Al Hilal Riyadh
18:00
TP
de Germania - Regionalliga Nord
0
2
Hamburg SV II SC Weiche Flensburg 08
Hamburg SV II
SC Weiche Flensburg 08
17:00
TP
br Brasile - Coppa U20
1
1
Flugoiania U20 Campineira U20
Flugoiania U20
Campineira U20
12:00
TP
il Israele - Liga Bet Nord
0
1
Hapoel Dir Hana Ironi Bnei Kabul
Hapoel Dir Hana
Ironi Bnei Kabul
17:00
TP
uy Uruguay - Lega Riserve
1
1
Plaza Colonia riserve Atletico Fenix Riserve
Plaza Colonia riserve
Atletico Fenix Riserve
18:30
TP
2
1
Cerrito Riserve Villa Espanola riserve
Cerrito Riserve
Villa Espanola riserve
18:30
TP
2
3
Progreso Riserve Montevideo Wanderers Riserve
Progreso Riserve
Montevideo Wanderers Riserve
18:30
TP
gb Inghilterra - Northern League - 1ª Div.
1
3
Hebburn Town Brighouse Town
Hebburn Town
Brighouse Town
18:45
TP
4
3
Spalding United Soham Town Rangers
Spalding United
Soham Town Rangers
18:45
TP
3
1
Cleethorpes Town Stocksbridge PS
Cleethorpes Town
Stocksbridge PS
18:45
TP
xk Kosovo - Superliga
0
6
KF Ulpiana KF Llapi
KF Ulpiana
KF Llapi
11:00
TP
0
2
KF Feronikeli KF Drita
KF Feronikeli
KF Drita
11:00
TP
2
1
KF Prishtina Malisheva
KF Prishtina
Malisheva
11:00
TP
au Australia - SA Premier League Riserve
1
1
Metrostars Riserve Adelaide Raiders Riserve
Metrostars Riserve
Adelaide Raiders Riserve
8:33
TP
at Austria - Regionalliga Salisburgo
0
1
Seekirchen SV Grodig
Seekirchen
SV Grodig
17:00
TP
3
0
FC Pinzgau SV Wals-Grünau
FC Pinzgau
SV Wals-Grünau
17:00
TP
et Etiopia - Premier League
0
0
Ethiopia Bunna Sidama Bunna
Ethiopia Bunna
Sidama Bunna
15:00
TP
3
0
Bahir Dar Kenema FC Addis Ababa Ketema
Bahir Dar Kenema FC
Addis Ababa Ketema
12:00
TP
mr Mauritania - 1ª Divisione
1
2
Medine Trarza ASC Tevragh Zeine
Medine Trarza
ASC Tevragh Zeine
16:30
TP
0
3
ACS Ksar ASC Tidjikja
ACS Ksar
ASC Tidjikja
14:30
TP
br Brasile - Copa Paulista
0
1
Sao Bento Noroeste
Sao Bento
Noroeste
18:00
TP
0
2
Rio Claro XV Piracicaba
Rio Claro
XV Piracicaba
18:00
TP
0
1
Santos B EC Sao Bernardo
Santos B
EC Sao Bernardo
18:00
TP
1
0
Sao Bernardo SP Primavera SP
Sao Bernardo SP
Primavera SP
18:00
TP
0
0
Portuguesa Desportos Atibaia
Portuguesa Desportos
Atibaia
18:00
TP
0
2
CA Votuporanguense Comercial FC
CA Votuporanguense
Comercial FC
18:00
TP
2
0
Botafogo SP B Velo Clube SP
Botafogo SP B
Velo Clube SP
18:00
TP
4
0
Sao Caetano CA Juventus
Sao Caetano
CA Juventus
18:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
5
0
Neftchi Baku II FK Sumqayit II
Neftchi Baku II
FK Sumqayit II
11:00
TP
1
2
Keshla FK II FK Qarabag II
Keshla FK II
FK Qarabag II
11:00
TP
au Australia - South Australia State League Riserve
2
3
West Torrens Birkalla Riserve Modbury Jets Riserve
West Torrens Birkalla Riserve
Modbury Jets Riserve
8:34
TP
no Norvegia - Elite League U19
4
1
Ullensaker/Kisa U19 Mjondalen U19
Ullensaker/Kisa U19
Mjondalen U19
18:15
TP
jo Giordania - Divisione 1
2
5
Al Tora Al-Sareeh
Al Tora
Al-Sareeh
12:30
TP
4
0
Al-Yarmouk Mansheyat
Al-Yarmouk
Mansheyat
12:30
TP
il Israele - Lega Alef Nord
1
4
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye Tzeirei Kfar Kanna
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Tzeirei Kfar Kanna
12:30
TP
eu UEFA Youth League
1
3
Besiktas U19 Sporting U19
Besiktas U19
Sporting U19
11:30
TP
1
1
Club Brugge U19 Manchester City U19
Club Brugge U19
Manchester City U19
11:30
TP
7
0
AZ U19 FK Gabala U19
AZ U19
FK Gabala U19
15:00
TP
1
5
Ajax U19 Borussia Dortmund U19
Ajax U19
Borussia Dortmund U19
12:00
TP
2
1
Inter U19 Sheriff Tiraspol U19
Inter U19
Sheriff Tiraspol U19
12:00
TP
2
0
Atletico Madrid U19 Liverpool U19
Atletico Madrid U19
Liverpool U19
14:00
TP
3
2
Shakhtar Donetsk U19 Real Madrid U19
Shakhtar Donetsk U19
Real Madrid U19
10:00
TP
1
1
Akademia e Futbollit U19 Septemvri Sofia U19
Akademia e Futbollit U19
Septemvri Sofia U19
12:30
TP
3
1
Genk U19 Cologne U19
Genk U19
Cologne U19
16:00
TP
3
1
FC Porto U19 Milan U19
FC Porto U19
Milan U19
13:30
TP
10
1
Midtjylland U19 Rosenborg U19
Midtjylland U19
Rosenborg U19
13:30
TP
3
0
PSG U19 RB Lipsia U19
PSG U19
RB Lipsia U19
13:00
TP
cn Cina - FA Cup
4
0
Wuhan Qingdao FC
Wuhan
Qingdao FC
7:30
TP
1
2
Shaanxi Athletic Shanghai Haigang
Shaanxi Athletic
Shanghai Haigang
7:30
TP
1
3
Cangzhou Mighty Lions Shenzhen
Cangzhou Mighty Lions
Shenzhen
7:00
TP
1
2
Chengdu Rongcheng Sichuan Jiuniu
Chengdu Rongcheng
Sichuan Jiuniu
11:30
TP
mn Mongolia - Premier League
1
2
Khoromkhon Club Tuv Buganuud
Khoromkhon Club
Tuv Buganuud
10:30
TP
br Brasile - Copa Gaúcha
3
0
Sapucaiense RS Garibaldi RS
Sapucaiense RS
Garibaldi RS
18:00
TP
sm Campionato Sammarinese
0
1
SC Faetano SS San Giovanni
SC Faetano
SS San Giovanni
19:15
TP
2
1
Juvenes/Dogana SP Domagnano
Juvenes/Dogana
SP Domagnano
19:15
TP
pk Pakistan - Premier League
0
3
Karachi United Pakistan Air Force
Karachi United
Pakistan Air Force
10:00
TP
4
3
Pakistan Navy Humma FC
Pakistan Navy
Humma FC
13:15
TP
bh Bahrain - 2ª Divisione
7
0
Al-Shabab Manama Al Tadamun Buri
Al-Shabab Manama
Al Tadamun Buri
15:00
TP
3
1
Malkiya Sitra
Malkiya
Sitra
15:00
TP
3
1
Bahrain SC Qalali
Bahrain SC
Qalali
15:00
TP
gb Inghilterra - Southern League Div. One
3
2
Sittingbourne Whitstable Town
Sittingbourne
Whitstable Town
18:45
TP
3
2
Harlow Welwyn Garden City
Harlow
Welwyn Garden City
18:46
TP
at Austria - Coppa Dilettanti
11
0
Slovan HAC SC Kopten
Slovan HAC
SC Kopten
17:30
TP
5
4
Sportunion Schonbrunn Favoritner AC
Sportunion Schonbrunn
Favoritner AC
17:00
TP
6
0
Red Star Penzing FCJ Alt Ottakring
Red Star Penzing
FCJ Alt Ottakring
16:45
TP
at Austria - 2. Landesliga
2
1
FC Gratkorn SV Pachern
FC Gratkorn
SV Pachern
17:03
TP
ru Russia - 4ª Divisione
0
2
Volzhane FK Astrakhan
Volzhane
FK Astrakhan
15:30
TP
id Indonesia - Liga 2
1
0
RANS Cilegon Badak Lampung
RANS Cilegon
Badak Lampung
11:30
TP
0
2
AHHA PS Pati FC PSIM Yogyakarta
AHHA PS Pati FC
PSIM Yogyakarta
8:15
TP
0
2
Kalteng Putra FC Mitra Kukar
Kalteng Putra FC
Mitra Kukar
13:30
TP
gb Inghilterra - Premier League Cup U23
1
2
Burnley U23 Peterborough U23
Burnley U23
Peterborough U23
18:00
TP
pl Polonia - Coppa regionale
0
6
Orzel Subkowy GKS Przodkowo
Orzel Subkowy
GKS Przodkowo
13:00
TP
br Brasile - Campeonato Carioca B2
0
0
Barra da Tijuca RJ Buzios
Barra da Tijuca RJ
Buzios
18:00
TP
qa Qatar - Lega 2
3
1
Lusail Al Bidda SC
Lusail
Al Bidda SC
16:00
TP
1
0
Al-Shahaniya SC Al-Mu'aidar
Al-Shahaniya SC
Al-Mu'aidar
16:00
TP
kw Coppa di Kuwait
16:45 Al Kuwait SC Yarmouk
Al Kuwait SC
Yarmouk
D
2
3
Al Salmiyah SC Khaitan
Al Salmiyah SC
Khaitan
14:45
TP
16:45 Al Naser SC Al Fahaheel SC
Al Naser SC
Al Fahaheel SC
D
by Belarus ALF Cup
18:20 Goryn Dubl
Goryn
Dubl
D
in India - Punjab Super League
2
2
Jagat Singh Palahi FA Sikh Regiment Centre FC
Jagat Singh Palahi FA
Sikh Regiment Centre FC
10:00
TP
2
2
CRPF Sant Baba Bhag Singh FA
CRPF
Sant Baba Bhag Singh FA
10:00
TP
in India - Delhi Senior Division
1
1
Hindustan FC Garhwal FC
Hindustan FC
Garhwal FC
10:00
TP
10:00 Uttrakhand National United SC
Uttrakhand
National United SC
D
6
1
Rangers SC Delhi United
Rangers SC
Delhi United
7:30
TP
gb Inghilterra - Isthmian Division One North
4
2
Sudbury Great Wakering Rovers
Sudbury
Great Wakering Rovers
18:45
TP
sy Siria - 2ª Divisione
0
1
Al Mohafza Al Yaqdhah
Al Mohafza
Al Yaqdhah
12:00
TP
1
1
AL-Kesswh Al-Dumair FC
AL-Kesswh
Al-Dumair FC
12:00
TP
0
3
Al-Nabek Al-Arabi (SYR)
Al-Nabek
Al-Arabi (SYR)
12:00
TP
0
1
Ommal Hama Al Horiyah
Ommal Hama
Al Horiyah
12:00
TP
1
1
Al Kiswa Al-Dumair FC
Al Kiswa
Al-Dumair FC
12:00
TP
gb Inghilterra - Isthmian Division One South
0
1
Northwood Basingstoke
Northwood
Basingstoke
19:00
TP
0
1
Marlow Hanwell Town
Marlow
Hanwell Town
18:45
TP
in India - Goa Pro League
2
0
FC Goa II Velsao SCC
FC Goa II
Velsao SCC
10:30
TP
dk Danimarca - Campionato Riserve
3
3
Silkeborg IF Riserve AGF Aarhus riserve
Silkeborg IF Riserve
AGF Aarhus riserve
8:30
TP
world U17 Europei, Qualificazioni
1
0
Inghilterra U17 Bielorussia U17
Inghilterra U17
Bielorussia U17
15:00
TP
5
0
Slovakia U17 Armenia U17
Slovakia U17
Armenia U17
12:00
TP
ie Irlanda - FAI Intermediate Cup
3
2
St Patricks CY FC UCD
St Patricks CY FC
UCD
18:30
TP
in India Madhya Pradesh Premier League
3
2
Madan Maharaj FC Bharti FC
Madan Maharaj FC
Bharti FC
7:45
TP
6
0
The Diamond Rock FA Social Warrior FC
The Diamond Rock FA
Social Warrior FC
10:00
TP
0
3
Barwani FC Eagles FC (India)
Barwani FC
Eagles FC (India)
5:30
TP
ro Romania - Liga 4
1
0
CS Dinamo Bucuresti AS Dan Chilom
CS Dinamo Bucuresti
AS Dan Chilom
13:00
TP
n Irlanda del Nord - County Antrim Shield
18:45 Ballyclare Comrades Crusaders
Ballyclare Comrades
Crusaders
RV
5
1
Linfield Dundela
Linfield
Dundela
18:45
TP