https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
13:00 ASD RG Ticino Fossano Calcio
ASD RG Ticino
Fossano Calcio
D
2
2
AC Dolomiti Bellunesi Este
AC Dolomiti Bellunesi
Este
13:00
TP
13:00 Bagnolese Lentigione
Bagnolese
Lentigione
D
4
4
FC Vado USD Pont Donnaz
FC Vado
USD Pont Donnaz
13:00
TP
13:00 Sestri Levante Lavagnese
Sestri Levante
Lavagnese
D
13:00 ASD Imperia Borgosesia
ASD Imperia
Borgosesia
D
0
2
AC Bra ASDC Gozzano
AC Bra
ASDC Gozzano
13:00
TP
1
1
Borgo San Donnino Aglianese
Borgo San Donnino
Aglianese
13:00
TP
13:00 Derthona Asti
Derthona
Asti
D
13:00 Real Calepina FC Franciacorta
Real Calepina FC
Franciacorta
D
2
0
Forli Ghivizzano
Forli
Ghivizzano
13:00
TP
2
2
Ravenna ASD Sasso Marconi
Ravenna
ASD Sasso Marconi
13:00
TP
13:00 Olginatese Legnano
Olginatese
Legnano
D
13:00 ASD Biancavilla FC Lamezia Terme
ASD Biancavilla
FC Lamezia Terme
D
13:00 Sammaurese Rimini
Sammaurese
Rimini
D
13:30 Real Forte Querceta ASD Fanfulla
Real Forte Querceta
ASD Fanfulla
D
3
1
ASD Molfetta Brindisi
ASD Molfetta
Brindisi
13:00
TP
13:00 SCD Progresso Calcio ASD Alcione
SCD Progresso Calcio
ASD Alcione
D
1
1
Arconatese AC Leon Monza Brianza
Arconatese
AC Leon Monza Brianza
18:00
TP
13:00 Torres Real Monterotondo
Torres
Real Monterotondo
D
13:00 Desenzano Calvina Sangiuliano City Nova
Desenzano Calvina
Sangiuliano City Nova
D
14:00 Sanremese ACSD Saluzzo
Sanremese
ACSD Saluzzo
D
13:00 USD Casatese USD Castellanzese
USD Casatese
USD Castellanzese
D
13:00 Mezzolara Correggese
Mezzolara
Correggese
D
pl Polonia - Liga III
2
3
Baltyk Gdynia OKS Swit Skolwin
Baltyk Gdynia
OKS Swit Skolwin
13:00
TP
0
2
ChKS Chelmianka Chelm Orleta Radzyn Podlaski
ChKS Chelmianka Chelm
Orleta Radzyn Podlaski
13:00
TP
1
3
Jarota Jarocin KP Starogard Gdanski
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdanski
13:30
TP
0
0
Unia Tarnow Wisloka Debica
Unia Tarnow
Wisloka Debica
13:00
TP
4
0
Olimpia Grudziadz Baltyk Koszalin
Olimpia Grudziadz
Baltyk Koszalin
13:00
TP
0
2
Sleza Wroclaw Foto-Higiena Gac
Sleza Wroclaw
Foto-Higiena Gac
13:00
TP
1
0
Falubaz Zielona Gora Gorzów Wielkopolski
Falubaz Zielona Gora
Gorzów Wielkopolski
13:00
TP
0
1
Gwarek Tarnowskie Gory Miedz Legnica II
Gwarek Tarnowskie Gory
Miedz Legnica II
13:00
TP
2
0
Rekord Bielsko-Biala LKS Goczalkowice Zdroj
Rekord Bielsko-Biala
LKS Goczalkowice Zdroj
12:30
TP
3
0
Sokol Kleczew Polonia Sroda Wielkopolska
Sokol Kleczew
Polonia Sroda Wielkopolska
14:00
TP
1
3
MLKS Znicz Biala Piska Ursus Warsawa
MLKS Znicz Biala Piska
Ursus Warsawa
12:00
TP
1
2
Avia Swidnik KSZO Ostrowiec
Avia Swidnik
KSZO Ostrowiec
12:00
TP
1
2
MKS Kluczbork Polonia Bytom
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
15:00
TP
2
0
Zawisza Bydgoszcz Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino
15:00
TP
1
1
GKS Wikielec Legionovia Legionowo
GKS Wikielec
Legionovia Legionowo
13:00
TP
0
1
Stal Brzeg Gornik Zabrze II
Stal Brzeg
Gornik Zabrze II
13:00
TP
2
0
Legia Varsavia II MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Legia Varsavia II
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
9:00
TP
0
0
Podlasie Biala Podlaska Sokol Sieniawa
Podlasie Biala Podlaska
Sokol Sieniawa
13:00
TP
2
1
Bron Radom Polonia Varsavia
Bron Radom
Polonia Varsavia
15:00
TP
14:00 Karkonosze Jelenia Gora Piast Zmigrod
Karkonosze Jelenia Gora
Piast Zmigrod
D
2
2
Pniowek Pawlowice Slaskie Odra Wodzislaw
Pniowek Pawlowice Slaskie
Odra Wodzislaw
13:30
TP
1
3
Kotwica Kolobrzeg KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kolobrzeg
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
13:00
TP
2
8
Pilica Bialobrzegi Jagiellonia Bialystok II
Pilica Bialobrzegi
Jagiellonia Bialystok II
13:00
TP
1
0
Korona Rzeszow LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Korona Rzeszow
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
13:30
TP
1
0
Podhale Nowy Targ Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
13:00
TP
1
0
Zaglebie Lubin II MKP Carina Gubin
Zaglebie Lubin II
MKP Carina Gubin
11:00
TP
3
0
Stal Stalowa Wola Czarni Polaniec
Stal Stalowa Wola
Czarni Polaniec
13:00
TP
1
3
Mamry Gizycko Blonianka Blonie
Mamry Gizycko
Blonianka Blonie
12:00
TP
1
2
ZKS Kluczevia Unia Janikowo
ZKS Kluczevia
Unia Janikowo
12:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
4
2
Ural-D Yekaterinburg FC Zvezda Perm
Ural-D Yekaterinburg
FC Zvezda Perm
9:30
TP
br Brasile - Campionato U20
18:00 CTE Colatina U20 Gremio Esportivo Laranjeiras U20
CTE Colatina U20
Gremio Esportivo Laranjeiras U20
D
1
3
Itumbiara U20 Atletico Goianiense U20
Itumbiara U20
Atletico Goianiense U20
18:30
TP
1
2
Morrinhos U20 Goiania U20
Morrinhos U20
Goiania U20
18:30
TP
1
2
Floresta EC U20 Pague Menos U20
Floresta EC U20
Pague Menos U20
18:30
TP
3
0
Nova Prata RS U20 Garibaldi U20
Nova Prata RS U20
Garibaldi U20
18:00
TP
3
0
Nova Prata RS U20 Garibaldi RS U20
Nova Prata RS U20
Garibaldi RS U20
18:00
TP
2
1
Vitoria ES U20 CA Itapemirim U20
Vitoria ES U20
CA Itapemirim U20
18:00
TP
3
0
Santa Cruz FC U20 Ibis SC U20
Santa Cruz FC U20
Ibis SC U20
18:00
TP
1
1
Olaria RJ U20 Serra Macaense U20
Olaria RJ U20
Serra Macaense U20
18:00
TP
0
2
Novo Hamburgo RS U20 SC Ivoti U20
Novo Hamburgo RS U20
SC Ivoti U20
18:00
TP
1
2
Chapecoense U20 Criciuma U20
Chapecoense U20
Criciuma U20
18:00
TP
3
2
Sao Jose EC U20 Brasil de Pelotas U20
Sao Jose EC U20
Brasil de Pelotas U20
18:00
TP
18:00 Gramadense U20 Gremio U20
Gramadense U20
Gremio U20
D
18:00 Ypiranga RS U20 Santo Angelo U20
Ypiranga RS U20
Santo Angelo U20
D
3
0
Aquidauanense U20 Maracaju AC U20
Aquidauanense U20
Maracaju AC U20
19:00
TP
1
2
SE Pontaporanense U20 Dourados AC U20
SE Pontaporanense U20
Dourados AC U20
19:00
TP
18:00 Joinville U20 Hercilio Luz U20
Joinville U20
Hercilio Luz U20
D
1
0
Vilavelhense U20 Rio Branco AC U20
Vilavelhense U20
Rio Branco AC U20
18:00
TP
fi Finlandia - Kolmonen
2
2
TPS II Masku
TPS II
Masku
15:30
TP
1
5
AIFK VG-62
AIFK
VG-62
10:15
TP
us USA - MLS
2
2
CF Montreal Philadelphia Union
CF Montreal
Philadelphia Union
17:00
TP
3
1
Los Angeles FC San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
San Jose Earthquakes
19:30
TP
br Brasile - Serie D
4
2
Campinense Clube America RN
Campinense Clube
America RN
20:30
TP
1
1
Aparecidense Uberlandia
Aparecidense
Uberlandia
18:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
1
CA Brown de Adrogue Gimnasia Jujuy
CA Brown de Adrogue
Gimnasia Jujuy
18:00
TP
0
2
Atletico Rafaela Barracas Central
Atletico Rafaela
Barracas Central
0:10
TP
1
1
Santamarina Tandil Almagro
Santamarina Tandil
Almagro
19:00
TP
us USA - USL Championship
4
3
Real Monarchs SLC Austin Bold FC
Real Monarchs SLC
Austin Bold FC
19:00
TP
3
6
Las Vegas Lights FC Phoenix Rising FC
Las Vegas Lights FC
Phoenix Rising FC
21:00
TP
br Brasile - Serie B
2
1
Vasco Da Gama Coritiba
Vasco Da Gama
Coritiba
19:30
TP
2
2
Brasil de Pelotas Vila Nova
Brasil de Pelotas
Vila Nova
0:30
TP
2
3
Ponte Preta Nautico Capibaribe
Ponte Preta
Nautico Capibaribe
19:00
TP
3
1
Goias CS Alagoano
Goias
CS Alagoano
0:30
TP
ar Argentina - Torneo A
1
0
Defensores de Belgrano VR Boca Unidos
Defensores de Belgrano VR
Boca Unidos
19:00
TP
2
3
Huracan Las Heras Cipolletti
Huracan Las Heras
Cipolletti
19:00
TP
2
0
Atletico Camioneros Club Circulo Deportivo
Atletico Camioneros
Club Circulo Deportivo
18:00
TP
0
0
Crucero Del Norte CA Douglas Haig
Crucero Del Norte
CA Douglas Haig
18:00
TP
3
1
Deportivo Madryn Sportivo Estudiantes
Deportivo Madryn
Sportivo Estudiantes
18:30
TP
0
0
Sol de Mayo Independiente Chivilcoy
Sol de Mayo
Independiente Chivilcoy
18:30
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
1
0
Frydek Mistek FC Fastav Zlín II
Frydek Mistek
FC Fastav Zlín II
8:15
TP
0
2
Velke Mezirici SK Unicov
Velke Mezirici
SK Unicov
8:15
TP
3
0
Benesov Banik Sokolov
Benesov
Banik Sokolov
8:15
TP
3
1
Sokol Zivanice Mladá Boleslav B
Sokol Zivanice
Mladá Boleslav B
12:30
TP
0
0
Hlucin Slovan Rosice
Hlucin
Slovan Rosice
8:15
TP
3
1
Jiskra Domazlice Sokol Hostoun
Jiskra Domazlice
Sokol Hostoun
13:30
TP
3
1
SK Rakovnik Povltavska FA
SK Rakovnik
Povltavska FA
8:15
TP
2
1
FK Loko Vltavin Motorlet Praga
FK Loko Vltavin
Motorlet Praga
8:15
TP
3
3
FK Zbuzany 1953 SK Sokol Brozany
FK Zbuzany 1953
SK Sokol Brozany
8:15
TP
3
1
FK Prepere Slovan Liberec U21
FK Prepere
Slovan Liberec U21
8:30
TP
1
0
CSK Uhersky Brod FC Vratimov
CSK Uhersky Brod
FC Vratimov
12:30
TP
2
0
Viktoria Otrokovice Vysocina Jihlava B
Viktoria Otrokovice
Vysocina Jihlava B
8:15
TP
jp Giappone - J2-League
0
1
FC Ryukyu Ehime FC
FC Ryukyu
Ehime FC
9:30
TP
0
1
Sagamihara Montedio Yamagata
Sagamihara
Montedio Yamagata
5:00
TP
2
2
Giravanz Kitakyushu Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
5:00
TP
1
1
V-Varen Nagasaki Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
5:00
TP
0
2
Blaublitz Akita Machida Zelvia
Blaublitz Akita
Machida Zelvia
4:00
TP
it Italia - Serie A
2
1
Spezia Salernitana
Spezia
Salernitana
13:00
TP
3
1
Lazio Inter
Lazio
Inter
16:00
TP
3
2
Milan Verona
Milan
Verona
18:45
TP
br Brasile - Campeonato Paulista U20
0
5
Velo Clube U20 Corinthians U20
Velo Clube U20
Corinthians U20
18:00
TP
se Svezia - Superettan
1
2
GAIS IFK Varnamo
GAIS
IFK Varnamo
11:00
TP
0
1
AFC Eskilstuna Vasteras SK
AFC Eskilstuna
Vasteras SK
13:00
TP
es Spagna - Primera Division
1
0
Real Sociedad Maiorca
Real Sociedad
Maiorca
19:00
TP
0
0
Levante Getafe
Levante
Getafe
16:30
TP
es Spagna - Segunda Division
1
3
Girona Huesca
Girona
Huesca
14:00
TP
1
0
Sporting Gijon Alcorcon
Sporting Gijon
Alcorcon
19:00
TP
2
1
Las Palmas Tenerife
Las Palmas
Tenerife
16:15
TP
2
3
Amorebieta FC Cartagena
Amorebieta
FC Cartagena
14:00
TP
1
1
Malaga Real Saragozza
Malaga
Real Saragozza
18:30
TP
no Norvegia - Eliteserien
0
0
Lillestrom Kristiansund BK
Lillestrom
Kristiansund BK
16:00
TP
3
0
Molde Tromso
Molde
Tromso
16:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
2
0
FK ZVIJEZDA 09 Tekstilac Derventa
FK ZVIJEZDA 09
Tekstilac Derventa
12:30
TP
2
0
NK Zvijezda Gradacac Tekstilac Derventa
NK Zvijezda Gradacac
Tekstilac Derventa
12:30
TP
1
0
HNK Orasje Jedinstvo Bihac
HNK Orasje
Jedinstvo Bihac
13:00
TP
3
2
Ljubic Prnjavor FK Buducnost Pilica
Ljubic Prnjavor
FK Buducnost Pilica
12:30
TP
1
1
NK Zvijezda Gradacac NK Travnik
NK Zvijezda Gradacac
NK Travnik
13:00
TP
1
1
FK Drina Zvornik Sloboda Novi Grad
FK Drina Zvornik
Sloboda Novi Grad
12:30
TP
3
0
Sloga Doboj FK Kozara Gradiska
Sloga Doboj
FK Kozara Gradiska
12:30
TP
1
3
Bratstvo Gracanica Mladost Doboj Kakanj
Bratstvo Gracanica
Mladost Doboj Kakanj
13:00
TP
1
1
Podrinje FK Modrica
Podrinje
FK Modrica
12:30
TP
0
2
Rudar Kakanj FK Radnik Hadzici
Rudar Kakanj
FK Radnik Hadzici
13:00
TP
3
2
Buducnost Banovici Gradina Srebrenik
Buducnost Banovici
Gradina Srebrenik
13:00
TP
1
3
NK Vis Simm-Bau NK Tosk Tesanj
NK Vis Simm-Bau
NK Tosk Tesanj
13:00
TP
2
1
NK Igman Konjic HNK Tomislav
NK Igman Konjic
HNK Tomislav
13:00
TP
4
0
Sutjeska Foca Slavija Sarajevo
Sutjeska Foca
Slavija Sarajevo
15:30
TP
cl Cile - Primera B
2
0
Cobreloa Deportes Copiapo
Cobreloa
Deportes Copiapo
18:00
TP
lt Lituania - II Lyga
11:15 FK FM Ateitis Utenis Utena
FK FM Ateitis
Utenis Utena
D
3
2
Garliava Kaunas FK Viltis Vilnius
Garliava Kaunas
FK Viltis Vilnius
10:00
TP
jp Giappone - J-League
1
1
Sagan Tosu Shonan Bellmare
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
5:00
TP
2
1
Yokohama F-Marinos Consadole Sapporo
Yokohama F-Marinos
Consadole Sapporo
10:00
TP
1
1
Urawa Red Diamonds Gamba Osaka
Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka
6:00
TP
0
1
Shimizu S-Pulse Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
6:00
TP
1
0
Vissel Kobe Avispa Fukuoka
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
7:00
TP
5
3
Yokohama FC Tokushima Vortis
Yokohama FC
Tokushima Vortis
7:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
3
0
Hirnyk Kryvyi Rih FC Kramatorsk
Hirnyk Kryvyi Rih
FC Kramatorsk
12:30
TP
0
2
FC Podillya Khmelnytskyi Prykarpattya Ivano Frankivsk
FC Podillya Khmelnytskyi
Prykarpattya Ivano Frankivsk
10:15
TP
se Svezia - Allsvenskan
2
1
Sirius Varbergs BoIS FC
Sirius
Varbergs BoIS FC
15:30
TP
2
1
Degerfors Halmstad
Degerfors
Halmstad
13:00
TP
0
3
Ostersunds FK Malmo FF
Ostersunds FK
Malmo FF
13:00
TP
pl Polonia - Liga I
4
0
Miedz Legnica Zaglebie Sosnowiec
Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec
16:00
TP
0
0
Skra Czestochowa GKS Katowice
Skra Czestochowa
GKS Katowice
18:30
TP
3
0
CWKS Resovia Rzeszów Chrobry Glogow
CWKS Resovia Rzeszów
Chrobry Glogow
10:40
TP
3
1
GKS Jastrzebie Gornik Polkowice
GKS Jastrzebie
Gornik Polkowice
13:00
TP
0
1
Podbeskidzie Bielsko Biala Sandecja Nowy Sacz
Podbeskidzie Bielsko Biala
Sandecja Nowy Sacz
16:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
2
0
General Caballero Fulgencio Yegros
General Caballero
Fulgencio Yegros
12:30
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
0
2
Bahlinger SC SSV Ulm 1846
Bahlinger SC
SSV Ulm 1846
12:00
TP
0
2
FC Giessen FC 08 Homburg
FC Giessen
FC 08 Homburg
12:00
TP
1
3
Mainz II Hessen Kassel
Mainz II
Hessen Kassel
12:00
TP
0
0
Pirmasens Rot-Weiss Koblenz
Pirmasens
Rot-Weiss Koblenz
12:00
TP
1
1
TSV Schott Mainz TSG 1899 Hoffenheim II
TSV Schott Mainz
TSG 1899 Hoffenheim II
12:00
TP
3
1
TSV Steinbach FSV Francoforte
TSV Steinbach
FSV Francoforte
12:00
TP
cl Cile - Primera Division
2
1
Santiago Wanderers Everton de Vina
Santiago Wanderers
Everton de Vina
18:00
TP
1
3
Cobresal Universidad Catolica
Cobresal
Universidad Catolica
14:00
TP
0
2
Nublense Union La Calera
Nublense
Union La Calera
0:00
TP
2
1
Union Espanola Curico Unido
Union Espanola
Curico Unido
20:30
TP
gb Inghilterra - Championship
4
1
Fulham QPR
Fulham
QPR
11:30
TP
2
1
Nottingham Forest Blackpool
Nottingham Forest
Blackpool
14:00
TP
2
2
Blackburn Coventry
Blackburn
Coventry
14:00
TP
0
2
Bristol City Bournemouth
Bristol City
Bournemouth
14:00
TP
2
0
Huddersfield Hull
Huddersfield
Hull
14:00
TP
2
0
Middlesbrough Peterborough
Middlesbrough
Peterborough
14:00
TP
0
2
Millwall Luton
Millwall
Luton
14:00
TP
0
0
Preston Derby
Preston
Derby
14:00
TP
1
0
Reading Barnsley
Reading
Barnsley
14:00
TP
2
1
Sheffield United Stoke
Sheffield United
Stoke
14:00
TP
pl Polonia - Liga II
1
1
Motor Lublin Wigry Suwalki
Motor Lublin
Wigry Suwalki
16:00
TP
1
2
Hutnik Krakow Stal Rzeszow
Hutnik Krakow
Stal Rzeszow
13:00
TP
3
0
MKP Pogon Siedlce Sokol Ostroda
MKP Pogon Siedlce
Sokol Ostroda
13:00
TP
2
4
Ruch Chorzow KS Wisla Pulawy
Ruch Chorzow
KS Wisla Pulawy
15:15
TP
2
1
GKS Belchatow KKS 1925 Kalisz
GKS Belchatow
KKS 1925 Kalisz
13:00
TP
3
2
Lech Poznan II Chojniczanka Chojnice
Lech Poznan II
Chojniczanka Chojnice
11:00
TP
2
1
Garbarnia Krakow Pogon Grodzisk Mazowiecki
Garbarnia Krakow
Pogon Grodzisk Mazowiecki
12:00
TP
no Norvegia - 1. Division
2
2
Strommen Sandnes Ulf
Strommen
Sandnes Ulf
13:00
TP
3
3
Asane Ullensaker/Kisa
Asane
Ullensaker/Kisa
13:00
TP
2
1
Grorud Raufoss
Grorud
Raufoss
13:00
TP
3
0
Ham-Kam KFUM
Ham-Kam
KFUM
13:00
TP
2
2
Stjørdals/Blink IK Start
Stjørdals/Blink
IK Start
13:00
TP
2
1
Jerv Ranheim
Jerv
Ranheim
13:00
TP
0
1
Bryne Fredrikstad
Bryne
Fredrikstad
13:00
TP
ar Argentina Liga Profesional
0
0
Velez Sarsfield Arsenal de Sarandi
Velez Sarsfield
Arsenal de Sarandi
0:15
TP
2
1
Defensa y Justicia Estudiantes LP
Defensa y Justicia
Estudiantes LP
0:15
TP
1
1
Lanus Banfield
Lanus
Banfield
21:00
TP
1
0
Gimnasia LP Newell's
Gimnasia LP
Newell's
18:45
TP
3
4
Sarmiento Union Santa Fe
Sarmiento
Union Santa Fe
16:30
TP
at Austria - Landesliga
12:00 Sportunion Mauer SC Mannswörth
Sportunion Mauer
SC Mannswörth
D
1
2
FC Stadlau SV Schwechat
FC Stadlau
SV Schwechat
12:00
TP
13:00 SV Frauental SC Bruck an der Mur
SV Frauental
SC Bruck an der Mur
D
4
2
SV Lafnitz II Rottenmann
SV Lafnitz II
Rottenmann
17:00
TP
gb Inghilterra - Northern Premier League
1
2
Atherton Collieries Mickleover Sports
Atherton Collieries
Mickleover Sports
14:00
TP
3
2
Scarborough Athletic Witton Albion
Scarborough Athletic
Witton Albion
14:00
TP
2
1
Ashton Utd Nantwich Town
Ashton Utd
Nantwich Town
14:00
TP
14:00 Buxton Hyde Utd
Buxton
Hyde Utd
RV
14:00 Basford Utd Hyde Utd
Basford Utd
Hyde Utd
D
0
1
Matlock Town South Shields
Matlock Town
South Shields
14:00
TP
14:00 Morpeth Town Basford Utd
Morpeth Town
Basford Utd
RV
2
0
Radcliffe FC Lancaster City
Radcliffe FC
Lancaster City
14:00
TP
0
0
Warrington Town Whitby
Warrington Town
Whitby
14:00
TP
1
2
Stalybridge Bamber Bridge
Stalybridge
Bamber Bridge
14:00
TP
0
1
FC United of Manchester Grantham
FC United of Manchester
Grantham
14:00
TP
0
0
Stafford Rangers Gainsborough
Stafford Rangers
Gainsborough
14:00
TP
ir Iran - 1ª Divisione
2
0
Malavan Arman Gohar
Malavan
Arman Gohar
11:30
TP
11:45 Mes Shahr-e Babak Pars Jonoubi Jam
Mes Shahr-e Babak
Pars Jonoubi Jam
RV
1
1
SaiPa FC Esteghlal Khuzestan
SaiPa FC
Esteghlal Khuzestan
11:45
TP
1
0
Kheybar Khorramabad Shahrdari Astara
Kheybar Khorramabad
Shahrdari Astara
12:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
1
1
Nurnberg II Memmingen
Nurnberg II
Memmingen
12:00
TP
4
1
TSV Aubstadt FC Pipinsried
TSV Aubstadt
FC Pipinsried
12:00
TP
12:00 SV Heimstetten SC Eltersdorf
SV Heimstetten
SC Eltersdorf
RV
2
1
Rain am Lech Unterhaching
Rain am Lech
Unterhaching
12:00
TP
2
2
Greuther Furth II SV Schalding-Heining
Greuther Furth II
SV Schalding-Heining
12:00
TP
2
0
Augsburg II VfB Eichstätt
Augsburg II
VfB Eichstätt
12:00
TP
1
1
FV Illertissen Schweinfurt 05
FV Illertissen
Schweinfurt 05
12:00
TP
gb Inghilterra - Qualificazioni FA Cup
4
2
Harrow Borough Chelmsford
Harrow Borough
Chelmsford
14:00
TP
4
1
Southend Chertsey Town
Southend
Chertsey Town
14:00
TP
1
2
Hungerford Town Bromley
Hungerford Town
Bromley
14:00
TP
3
1
Sudbury Dartford
Sudbury
Dartford
14:00
TP
2
2
Dorking Wanderers Hayes & Yeading
Dorking Wanderers
Hayes & Yeading
14:00
TP
2
0
Ebbsfleet United Hampton & Richmond
Ebbsfleet United
Hampton & Richmond
14:00
TP
1
1
Boston Utd Stratford Town
Boston Utd
Stratford Town
14:00
TP
1
0
Banbury Bath City
Banbury
Bath City
14:00
TP
0
5
Bromsgrove Grimsby
Bromsgrove
Grimsby
11:30
TP
2
2
Torquay Havant and W
Torquay
Havant and W
14:00
TP
2
1
Bowers Pitsea Aldershot
Bowers Pitsea
Aldershot
14:00
TP
0
1
Bedfont Sports Kidderminster
Bedfont Sports
Kidderminster
14:00
TP
3
3
Eastleigh Folkestone Invicta
Eastleigh
Folkestone Invicta
14:00
TP
1
0
Horsham Woking
Horsham
Woking
14:00
TP
3
0
Stockport Stamford
Stockport
Stamford
14:00
TP
1
1
York Morpeth Town
York
Morpeth Town
14:00
TP
2
2
Kettering Buxton
Kettering
Buxton
14:00
TP
0
0
Pontefract Collieries Halifax
Pontefract Collieries
Halifax
14:00
TP
0
1
Hereford FC Solihull Moors
Hereford FC
Solihull Moors
14:00
TP
0
0
Tamworth Notts County
Tamworth
Notts County
14:00
TP
1
1
Brackley Guiseley
Brackley
Guiseley
14:00
TP
1
1
Corinthian Casuals St Albans
Corinthian Casuals
St Albans
14:00
TP
0
0
Marske United Gateshead
Marske United
Gateshead
14:00
TP
0
4
Curzon Ashton Chesterfield
Curzon Ashton
Chesterfield
14:00
TP
2
3
Southport Altrincham
Southport
Altrincham
14:00
TP
1
1
Marine Wrexham
Marine
Wrexham
14:00
TP
1
1
Dover Yate Town
Dover
Yate Town
14:00
TP
1
1
Yeovil Weymouth
Yeovil
Weymouth
14:00
TP
0
1
Barnet Boreham Wood
Barnet
Boreham Wood
14:00
TP
1
2
Wealdstone Dag & Red
Wealdstone
Dag & Red
14:00
TP
2
1
Kings Lynn Town Peterborough Sports
Kings Lynn Town
Peterborough Sports
14:00
TP
3
1
Maidenhead Utd Hastings Utd
Maidenhead Utd
Hastings Utd
14:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
1
2
Deportivo Tachira Zamora
Deportivo Tachira
Zamora
0:30
TP
3
0
Aragua Yaracuyanos
Aragua
Yaracuyanos
20:00
TP
br Brasile - Serie C
3
1
Ituano Paysandu
Ituano
Paysandu
20:00
TP
gb Inghilterra - League 1
2
2
Cambridge Utd Ipswich
Cambridge Utd
Ipswich
14:00
TP
1
0
Cheltenham Accrington Stanley
Cheltenham
Accrington Stanley
14:00
TP
2
2
AFC Wimbledon Sheffield Wednesday
AFC Wimbledon
Sheffield Wednesday
14:00
TP
1
0
Shrewsbury Milton Keynes Dons
Shrewsbury
Milton Keynes Dons
14:00
TP
4
1
Rotherham Portsmouth
Rotherham
Portsmouth
14:00
TP
0
2
Doncaster Wycombe
Doncaster
Wycombe
14:00
TP
1
3
Oxford Utd Plymouth
Oxford Utd
Plymouth
14:00
TP
2
1
Lincoln City Charlton
Lincoln City
Charlton
14:00
TP
0
4
Bolton Wigan
Bolton
Wigan