https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
0
0
Prato ASD Seravezza Calcio
Prato
ASD Seravezza Calcio
18:45
TP
pl Polonia - Liga III
3
2
GKS Przodkowo Elana Torun
GKS Przodkowo
Elana Torun
13:00
TP
1
2
Pogon Szczecin II Blekitni Stargard
Pogon Szczecin II
Blekitni Stargard
17:00
TP
br Brasile - Campionato U20
1
3
Aparecida U20 Vila Nova U20
Aparecida U20
Vila Nova U20
18:30
TP
3
0
Trindade U20 Inhumas U20
Trindade U20
Inhumas U20
18:30
TP
1
0
Aparecidense U20 Aseev U20
Aparecidense U20
Aseev U20
18:30
TP
1
1
Anapolina U20 Goias U20
Anapolina U20
Goias U20
18:30
TP
4
1
Internacional U20 SER Caxias do Sul U20
Internacional U20
SER Caxias do Sul U20
18:00
TP
18:00 Gremio Nacional U20 Uniao Harmonia U20
Gremio Nacional U20
Uniao Harmonia U20
D
ar Argentina - Campionato Riserve
1
1
Colon Riserve CA Talleres de Córdoba Riserve
Colon Riserve
CA Talleres de Córdoba Riserve
13:00
TP
1
3
River Plate Riserve San Lorenzo Riserve
River Plate Riserve
San Lorenzo Riserve
13:00
TP
3
0
Godoy Cruz Riserve Central Cordoba SdE Riserve
Godoy Cruz Riserve
Central Cordoba SdE Riserve
12:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
17:30 Tsarskoye Selo Pobeda St Petersburg
Tsarskoye Selo
Pobeda St Petersburg
D
2
2
Zvezda St Petersburg-2 Mashtekh
Zvezda St Petersburg-2
Mashtekh
16:00
TP
0
2
FC Aprelevka Troitsk
FC Aprelevka
Troitsk
17:00
TP
18:00 GUTID Saint Petersburg FK Avangard
GUTID Saint Petersburg
FK Avangard
D
0
0
Burevestnik Yunost Moskvy-Spartak-2
Burevestnik
Yunost Moskvy-Spartak-2
17:00
TP
1
0
FC Krylia Sovetov-Alyans Kuntsevo
FC Krylia Sovetov-Alyans
Kuntsevo
16:00
TP
4
3
FC La-Liga SSh-75/2
FC La-Liga
SSh-75/2
12:00
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
3
1
Hanacka Slavia Kromeriz FK Blansko
Hanacka Slavia Kromeriz
FK Blansko
16:00
TP
br Brasile - Campeonato Paulista U20
1
5
VOCEM U20 Palmeiras U20
VOCEM U20
Palmeiras U20
18:00
TP
1
1
Amparo U20 Guarani SP U20
Amparo U20
Guarani SP U20
18:00
TP
2
1
Capivariano U20 Sao Paulo U20
Capivariano U20
Sao Paulo U20
18:00
TP
5
2
Santos U20 Taubate U20
Santos U20
Taubate U20
18:00
TP
0
1
Nacional AC U20 Desportivo Brasil U20
Nacional AC U20
Desportivo Brasil U20
18:00
TP
2
0
Portuguesa Santista U20 EC Agua Santa U20
Portuguesa Santista U20
EC Agua Santa U20
18:00
TP
1
2
Monte Azul U20 Mirassol U20
Monte Azul U20
Mirassol U20
18:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
6
0
Zeljeznicar Banja Luka FK Borac Kozarska
Zeljeznicar Banja Luka
FK Borac Kozarska
12:30
TP
lt Lituania - II Lyga
5
1
Nevezis II Vilnius FK Zalgiris C
Nevezis II
Vilnius FK Zalgiris C
15:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
15:00 Olimpik Donetsk Polissya Zhytomyr
Olimpik Donetsk
Polissya Zhytomyr
RV
2
0
Nyva Ternopil Vpk Agro Shevchenkivka
Nyva Ternopil
Vpk Agro Shevchenkivka
15:30
TP
pl Polonia - Liga I
0
1
Korona Kielce Widzew Lodz
Korona Kielce
Widzew Lodz
18:30
TP
3
0
MKS Puszcza Niepolomice Odra Opole
MKS Puszcza Niepolomice
Odra Opole
16:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
3
1
Club General Diaz 2 de Mayo
Club General Diaz
2 de Mayo
17:45
TP
cl Cile - Primera Division
0
1
Huachipato CD Antofagasta
Huachipato
CD Antofagasta
15:30
TP
pl Polonia - Liga II
1
1
Znicz Pruszków Olimpia Elblag
Znicz Pruszków
Olimpia Elblag
16:00
TP
at Austria - Landesliga
1
4
SC Bad Sauerbrunn Ritzing
SC Bad Sauerbrunn
Ritzing
17:30
TP
0
3
ASK Mannersdorf Langenrohr
ASK Mannersdorf
Langenrohr
17:30
TP
5
4
Deutschkreutz SV Leithaprodersdorf
Deutschkreutz
SV Leithaprodersdorf
17:30
TP
2
0
Ostbahn XI Favoritner AC
Ostbahn XI
Favoritner AC
16:00
TP
17:00 DSV Leoben USV Gnas
DSV Leoben
USV Gnas
D
1
0
SV Lebring SC Fürstenfeld
SV Lebring
SC Fürstenfeld
17:00
TP
0
1
Feldkirchen ATUS Ferlach
Feldkirchen
ATUS Ferlach
17:00
TP
0
1
SAK Klagenfurt St Jakob/Rosental
SAK Klagenfurt
St Jakob/Rosental
16:30
TP
2
0
Kremser SC SCU Kilb
Kremser SC
SCU Kilb
17:30
TP
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie
1
2
Top Oss FC Emmen
Top Oss
FC Emmen
18:00
TP
0
0
Helmond Sport ADO Den Haag
Helmond Sport
ADO Den Haag
18:00
TP
3
0
Excelsior VVV
Excelsior
VVV
18:00
TP
0
0
De Graafschap FC Eindhoven
De Graafschap
FC Eindhoven
18:00
TP
1
5
Telstar FC Volendam
Telstar
FC Volendam
18:00
TP
2
1
Maastricht FC Dordrecht
Maastricht
FC Dordrecht
18:00
TP
3
1
Ajax Riserve FC Utrecht Riserve
Ajax Riserve
FC Utrecht Riserve
18:00
TP
1
0
NAC AZ Riserve
NAC
AZ Riserve
18:00
TP
2
2
Roda PSV Riserve
Roda
PSV Riserve
18:00
TP
1
0
Den Bosch Almere City FC
Den Bosch
Almere City FC
18:00
TP
ar Argentina Liga Profesional
0
0
Godoy Cruz Central Cordoba
Godoy Cruz
Central Cordoba
17:30
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
2
2
Wacker Burghausen Bayern Monaco II
Wacker Burghausen
Bayern Monaco II
17:00
TP
0
1
Viktoria Aschaffenburg SpVgg Bayreuth
Viktoria Aschaffenburg
SpVgg Bayreuth
17:00
TP
gb Inghilterra - League 1
3
2
Burton Albion Morecambe
Burton Albion
Morecambe
18:45
TP
ro Romania - Liga 1
2
1
Gaz Metan Medias Dinamo Bucuresti
Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti
17:30
TP
rs Serbia - Super Liga
0
0
FK Vozdovac FK Napredak
FK Vozdovac
FK Napredak
15:00
TP
0
1
FK Novi Pazar Spartak Subotica
FK Novi Pazar
Spartak Subotica
13:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
2
6
Rot Weiss Ahlen FC Köln II
Rot Weiss Ahlen
FC Köln II
17:00
TP
5
1
Fortuna Dusseldorf II Schalke II
Fortuna Dusseldorf II
Schalke II
16:30
TP
1
0
FC Wegberg-Beeck Borussia M'gladbach II
FC Wegberg-Beeck
Borussia M'gladbach II
17:30
TP
se Svezia - Juniorallsvenskan
17:30 IFK Norrköping U19 Degerfors IF U19
IFK Norrköping U19
Degerfors IF U19
D
17:00 Orebro SK U19 AIK U19
Orebro SK U19
AIK U19
D
de Germania - Lega 3
1
2
Viktoria 89 Berlin VfL Osnabruck
Viktoria 89 Berlin
VfL Osnabruck
17:00
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
17:30 Sunderland Belarus B-12 Minsk
Sunderland Belarus
B-12 Minsk
D
18:45 Baltika Black Label
Baltika
Black Label
D
17:50 Arena Dubl
Arena
Dubl
D
se Svezia - 1ª Divisione Sud
2
0
Ljungskile Qviding FIF
Ljungskile
Qviding FIF
17:00
TP
rs Serbia - Srpska Liga
0
1
FK TEK Sloga FK Brodarac
FK TEK Sloga
FK Brodarac
13:00
TP
ru Russia - Campionato giovanile
1
1
UOR-5 U19 FK Khimki U19
UOR-5 U19
FK Khimki U19
10:00
TP
3
4
Ural U19 Rubin Kazan U19
Ural U19
Rubin Kazan U19
9:00
TP
0
1
Konoplev Football Academy U19 CSKA Mosca U19
Konoplev Football Academy U19
CSKA Mosca U19
9:00
TP
0
1
FC Ufa U19 Krylia Sovetov U19
FC Ufa U19
Krylia Sovetov U19
10:00
TP
2
1
PFC Sochi U19 FC Akhmat Grozny U19
PFC Sochi U19
FC Akhmat Grozny U19
9:00
TP
3
0
Lokomotiv Mosca U19 Zenit S. Pietroburgo U19
Lokomotiv Mosca U19
Zenit S. Pietroburgo U19
16:00
TP
1
0
Rostov U19 Krasnodar U19
Rostov U19
Krasnodar U19
10:00
TP
1
3
FC Nizhny Novgorod U19 Spartak Mosca U19
FC Nizhny Novgorod U19
Spartak Mosca U19
11:00
TP
1
0
Dynamo Moscow U19 Strogino U19
Dynamo Moscow U19
Strogino U19
12:00
TP
1
0
Arsenal Tula U19 Chertanovo U19
Arsenal Tula U19
Chertanovo U19
10:00
TP
tr Turchia - Super Lig
3
2
Istanbul Basaksehir Besiktas
Istanbul Basaksehir
Besiktas
17:00
TP
hr Croazia - 2.HNL
1
0
Inter Zapresic Orijent
Inter Zapresic
Orijent
15:00
TP
si Slovenia - 2. SNL
13:30 NS Drava Ptuj ND Ilirija Lubiana
NS Drava Ptuj
ND Ilirija Lubiana
D
1
1
NK Nafta 1903 Krka Novo Mesto
NK Nafta 1903
Krka Novo Mesto
18:00
TP
3
0
NK Triglav Kranj NK Bilje
NK Triglav Kranj
NK Bilje
16:00
TP
at Austria - Regionalliga Centro
2
1
UVB Vocklamarkt SV Allerheiligen
UVB Vocklamarkt
SV Allerheiligen
17:00
TP
2
3
SK Treibach Sturm Graz II
SK Treibach
Sturm Graz II
17:00
TP
1
0
SC Weiz Deutschlandsberger SC
SC Weiz
Deutschlandsberger SC
17:00
TP
0
0
TUS Bad Gleichenberg FC Gleisdorf 09
TUS Bad Gleichenberg
FC Gleisdorf 09
17:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo C
2
4
OLS OTP
OLS
OTP
15:30
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
1
2
Milan U19 Napoli U19
Milan U19
Napoli U19
13:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
3
0
Septemvri Sofia Minyor Pernik
Septemvri Sofia
Minyor Pernik
13:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo B
1
1
Tampereen Ilves 2 HJS Akatemia
Tampereen Ilves 2
HJS Akatemia
16:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
0
0
Lokomotiv Plovdiv Arda Kardzhali
Lokomotiv Plovdiv
Arda Kardzhali
17:15
TP
3
1
Pirin Blagoevgrad Botev Vratsa
Pirin Blagoevgrad
Botev Vratsa
15:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior League
0
1
Leixlip United Newbridge Town FC
Leixlip United
Newbridge Town FC
18:45
TP
lt Lituania - Lega 1
3
1
Banga Gargzdai II FK Kauno Zalgiris II
Banga Gargzdai II
FK Kauno Zalgiris II
17:00
TP
1
1
Lietava Jonava FK Panevezys II
Lietava Jonava
FK Panevezys II
15:00
TP
zm Zambia - Super League
5
0
Green Buffaloes Indeni FC
Green Buffaloes
Indeni FC
13:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
1
0
Nasaf FK Metallurg Bekabad
Nasaf
FK Metallurg Bekabad
13:30
TP
3
2
AGMK Mashal Mubarek
AGMK
Mashal Mubarek
12:00
TP
ro Romania - Liga III
1
2
Inainte Modelu Recolta Gheorghe Doja
Inainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
12:00
TP
1
2
CSM Ramnicu Sarat CSM Focsani
CSM Ramnicu Sarat
CSM Focsani
12:00
TP
2
0
CFR Cluj II CS Sportul Simleu Silvaniei
CFR Cluj II
CS Sportul Simleu Silvaniei
12:00
TP
1
6
Gloria Popesti Leordeni CS Afumati
Gloria Popesti Leordeni
CS Afumati
12:00
TP
0
0
Pandurii Targu Jiu Jiul Petrosani
Pandurii Targu Jiu
Jiul Petrosani
12:00
TP
9
0
Farul Constanta II CSM Oltenita
Farul Constanta II
CSM Oltenita
12:00
TP
12:00 CSM Pascani CSM Bacau
CSM Pascani
CSM Bacau
D
3
1
ACS Sepsi II AFC Hermannstadt 2
ACS Sepsi II
AFC Hermannstadt 2
12:00
TP
4
6
Dinamo Bucarest II CSM Flacara Moreni
Dinamo Bucarest II
CSM Flacara Moreni
12:00
TP
3
2
CS Soimii Lipova ACS Progresul Pecica
CS Soimii Lipova
ACS Progresul Pecica
12:00
TP
0
1
FC Arges Pitesti II Unirea Bascov
FC Arges Pitesti II
Unirea Bascov
12:00
TP
2
4
CS Unirea Ungheni 2018 CS Hunedoara
CS Unirea Ungheni 2018
CS Hunedoara
12:00
TP
1
1
ACS Vedita Colonesti MS CSM Slatina
ACS Vedita Colonesti MS
CSM Slatina
12:00
TP
1
0
CS U Craiova II ACS Flacara Horezu
CS U Craiova II
ACS Flacara Horezu
12:00
TP
0
1
FC Academica Clinceni II AFC Progresul Spartac Bucuresti
FC Academica Clinceni II
AFC Progresul Spartac Bucuresti
12:00
TP
4
2
Ariesul Turda Gloria Bistrita
Ariesul Turda
Gloria Bistrita
12:00
TP
au Australia - South Australian Premier League
1
0
Adelaide Comets Sturt Lions
Adelaide Comets
Sturt Lions
10:00
TP
cz Repubblica Ceca - 2. Liga
2
1
FK Usti nad Labem FC Vlasim
FK Usti nad Labem
FC Vlasim
16:00
TP
2
2
Brno MFK Vyskov
Brno
MFK Vyskov
15:00
TP
ke Kenya - Premier League
4
0
Posta Rangers Vihiga Bullets
Posta Rangers
Vihiga Bullets
12:15
TP
10:00 Kariobangi Sharks Gor Mahia
Kariobangi Sharks
Gor Mahia
RV
0
0
Nzoia Sugar Sofapaka FC
Nzoia Sugar
Sofapaka FC
11:00
TP
2
3
Bidco United Bandari FC
Bidco United
Bandari FC
10:00
TP
eg Egitto - 2ª Divisione
0
1
Tersana SC ZED FC
Tersana SC
ZED FC
12:30
TP
4
0
Wadi Degla Port Fouad
Wadi Degla
Port Fouad
12:30
TP
0
2
Belbeis FC FC Porto Suez
Belbeis FC
FC Porto Suez
12:30
TP
0
1
El Merrikh Petrojet
El Merrikh
Petrojet
12:30
TP
1
0
Al Qanah Banha
Al Qanah
Banha
12:30
TP
1
1
Telecom Egypt Al Nasr Cairo
Telecom Egypt
Al Nasr Cairo
12:30
TP
2
1
El Daklyeh El Entag El Harby
El Daklyeh
El Entag El Harby
12:30
TP
ie Irlanda - Premier Division
1
0
Derry City St Patricks
Derry City
St Patricks
18:45
TP
1
1
Bohemians Dublin Dundalk
Bohemians Dublin
Dundalk
18:45
TP
4
1
Waterford FC Finn Harps
Waterford FC
Finn Harps
18:45
TP
2
0
Drogheda United Longford Town
Drogheda United
Longford Town
18:45
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
4
3
Burnley U23 Norwich U23
Burnley U23
Norwich U23
12:00
TP
3
0
Fulham U23 Reading U23
Fulham U23
Reading U23
18:00
TP
ee Estonia - Esiliiga
2
2
JK Tammeka Tartu II Paide Linnameeskond II
JK Tammeka Tartu II
Paide Linnameeskond II
16:00
TP
de Germania - Oberliga Bayern Sud
3
2
TSV 1880 Wasserburg SV Donaustauf
TSV 1880 Wasserburg
SV Donaustauf
17:30
TP
0
2
VFB Hallbergmoos TSV Schwabmünchen
VFB Hallbergmoos
TSV Schwabmünchen
17:30
TP
at Austria - 2. Liga
2
0
Floridsdorfer AC SK Vorwärts Steyr
Floridsdorfer AC
SK Vorwärts Steyr
16:30
TP
6
0
Austria Lustenau SV Kapfenberg
Austria Lustenau
SV Kapfenberg
16:30
TP
2
0
FC Liefering FC Juniors OO
FC Liefering
FC Juniors OO
16:30
TP
6
1
St Polten Grazer AK
St Polten
Grazer AK
16:30
TP
kz Kazakistan - 2ª divisione
2
1
FK Kaspyi Aktau riserve FK Atyrau Riserve
FK Kaspyi Aktau riserve
FK Atyrau Riserve
10:00
TP
0
1
Jas Qyran Zhetysu Taldykorgan Reserves
Jas Qyran
Zhetysu Taldykorgan Reserves
9:30
TP
3
1
FC Taraz Riserve Kaisar Kyzylorda Riserve
FC Taraz Riserve
Kaisar Kyzylorda Riserve
10:00
TP
2
2
Akademia Ontustyk Riserve Ordabasy Riserve
Akademia Ontustyk Riserve
Ordabasy Riserve
10:00
TP
0
1
Turan riserve Yassy Turkistan
Turan riserve
Yassy Turkistan
10:00
TP
1
3
Okzhetpes Kokshetau Riserve Shakhter Karagandy Riserve
Okzhetpes Kokshetau Riserve
Shakhter Karagandy Riserve
8:00
TP
5
2
Akzhayik Uralsk Riserve Kyran Riserve
Akzhayik Uralsk Riserve
Kyran Riserve
9:00
TP
ro Romania - Liga II
0
3
FC Ripensia Timisoara Universitatea Cluj
FC Ripensia Timisoara
Universitatea Cluj
14:30
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
3
2
Union Furstenwalde Hertha Berlin II
Union Furstenwalde
Hertha Berlin II
17:00
TP
2
0
Carl Zeiss Jena BFC Dynamo
Carl Zeiss Jena
BFC Dynamo
17:00
TP
de Germania - Oberliga Hessen
2
2
FC Eddersheim Rot-Weiss Walldorf
FC Eddersheim
Rot-Weiss Walldorf
17:30
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
4
0
Deportivo Saprissa Guadalupe FC
Deportivo Saprissa
Guadalupe FC
2:00
TP
il Israele - Lega Leumit
0
3
Ironi Ramat Hasharon Hapoel Akko
Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Akko
13:00
TP
0
2
Hapoel Afula Maccabi Bnei Raina
Hapoel Afula
Maccabi Bnei Raina
13:00
TP
0
0
Maccabi Achi Nazareth Hapoel Petah Tikva
Maccabi Achi Nazareth
Hapoel Petah Tikva
13:00
TP
14:00 Maccabi Achi Nazareth Hapoel Iksal Imad
Maccabi Achi Nazareth
Hapoel Iksal Imad
A
0
0
AS Ashdod Bnei Yehuda Tel Aviv
AS Ashdod
Bnei Yehuda Tel Aviv
13:00
TP
2
2
SC Kfar Qasim Hapoel Kfar Saba
SC Kfar Qasim
Hapoel Kfar Saba
13:00
TP
lt Lituania - Lega A
1
1
Suduva Marijampole FK Riteriai
Suduva Marijampole
FK Riteriai
15:00
TP
jo Giordania - Campionato
3
1
Al Hussein SC Sahab SC
Al Hussein SC
Sahab SC
17:30
TP
3
0
Al-Faisaly Amman Al-Jalil
Al-Faisaly Amman
Al-Jalil
15:00
TP
0
1
Al-Baqa'a Al Salt
Al-Baqa'a
Al Salt
17:30
TP
ie Irlanda - First Division
1
0
UCD Cork City
UCD
Cork City
18:45
TP
2
0
Cobh Ramblers Shelbourne
Cobh Ramblers
Shelbourne
18:45
TP
1
2
Bray Wanderers Cabinteely FC
Bray Wanderers
Cabinteely FC
18:30
TP
1
1
Treaty United FC Athlone Town
Treaty United FC
Athlone Town
18:45
TP
2
1
Galway United Wexford FC
Galway United
Wexford FC
18:45
TP
de Germania - Bundesliga II
0
1
Hannover 96 Schalke 04
Hannover 96
Schalke 04
16:30
TP
1
1
Paderborn Jahn Regensburg
Paderborn
Jahn Regensburg
16:30
TP
mx Messico - Campionato U20
3
1
Mazatlan FC U20 Atlas U20
Mazatlan FC U20
Atlas U20
14:30
TP
14:00 Necaxa U20 Puebla U20
Necaxa U20
Puebla U20
D
ma Marocco - GNF 2
0
1
KACM Marrakesh MAT Tetouan
KACM Marrakesh
MAT Tetouan
15:30
TP
3
2
Olympique Dcheira WAF Widad Fes
Olympique Dcheira
WAF Widad Fes
15:30
TP
be Belgio - Prima divisione A
2
0
Club Bruges KV Kortrijk
Club Bruges
KV Kortrijk
18:45
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
0
1
Velez Mostar Zrinjski Mostar
Velez Mostar
Zrinjski Mostar
15:00
TP
ua Ucraina - Vyscha Liga
6
1
Shakhtar Donetsk Zorya
Shakhtar Donetsk
Zorya
14:00
TP
dk Danimarca - Superligaen
1
1
Viborg Silkeborg
Viborg
Silkeborg
17:00
TP
ua Ucraina - Druha Liga
1
3
MFA Munkach Mukachevo Dinaz Vyshgorod
MFA Munkach Mukachevo
Dinaz Vyshgorod
10:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
0
1
Fremad Amager FC Fredericia
Fremad Amager
FC Fredericia
17:00
TP
de Germania - Oberliga Bayern Nord
0
0
SV Seligenporten SV Vatan Spor Aschaffenburg
SV Seligenporten
SV Vatan Spor Aschaffenburg
16:30
TP
0
0
Feucht SC Eintracht Bamberg
Feucht SC
Eintracht Bamberg
17:00
TP
il Israele - Liga Bet Sud
1
1
SC Shicun Hamizrah MS Hapoel Yeroham
SC Shicun Hamizrah
MS Hapoel Yeroham
9:30
TP
2
0
Hapoel Qalansawe Beitar Ramat Gan
Hapoel Qalansawe
Beitar Ramat Gan
9:30
TP
11:00 Hapoel Hod Hasharon Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Mahane Yehuda
D
2
1
Beitar Kfar Saba Shlomi Shimshon Bnei Tayibe
Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe
9:30
TP
0
2
Hakoah Amidar Ramat Gan Hapoel Kiryat Ono
Hakoah Amidar Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono
10:00
TP
3
0
Ironi Beit Dagan Sporting Club Tel Aviv
Ironi Beit Dagan
Sporting Club Tel Aviv
11:00
TP
1
1
Hapoel Ironi Gedera SC Ramla
Hapoel Ironi Gedera
SC Ramla
9:00
TP
eu UEFA Champions League
Malmo FF Team A
Malmo FF
Team A
17:01
TP
ch Svizzera - Challenge League
0
2
Neuchatel Xamax Vaduz
Neuchatel Xamax
Vaduz
18:30
TP
0
2
Stade Lausanne-Ouchy Aarau
Stade Lausanne-Ouchy
Aarau
18:30
TP
0
2
Thun Winterthur
Thun
Winterthur
18:30
TP
md Moldova - Divisione A
2
2
FCM Ungheni Victoria Bardar
FCM Ungheni
Victoria Bardar
12:00
TP
1
0
FC Sucleia FC Iskra Rabnita
FC Sucleia
FC Iskra Rabnita
12:00
TP
0
1
Sheriff Tiraspol II Sporting Trestieni
Sheriff Tiraspol II
Sporting Trestieni
12:00
TP
5
0
Dacia Buiucani CF Sparta Selemet
Dacia Buiucani
CF Sparta Selemet
12:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
5
1
Sheff Wed U23 Peterborough U23
Sheff Wed U23
Peterborough U23
12:00
TP
ua Ucraina - Campionato Primavera
0
1
FC Mariupol U19 FC Metalist 1925 U19
FC Mariupol U19
FC Metalist 1925 U19
10:00
TP
0
6
Shakhtar Donetsk U19 Zorya U19
Shakhtar Donetsk U19
Zorya U19
8:00
TP
13:00 FC Ingulets U19 FC Rukh Vynnyky U19
FC Ingulets U19
FC Rukh Vynnyky U19
D
3
3
FC Lviv U19 Dinamo Kiev U19
FC Lviv U19
Dinamo Kiev U19
10:00
TP
2
1
SC Dnipro-1 U19 Kolos Kovalivka U19
SC Dnipro-1 U19
Kolos Kovalivka U19
9:00
TP
at Austria - Regionalliga Est
0
1
ASK Elektra FC Marchfeld Donauauen
ASK Elektra
FC Marchfeld Donauauen
17:30
TP
0
2
ASV Drassburg FCM Traiskirchen
ASV Drassburg
FCM Traiskirchen
17:30
TP
0
3
Wiener Sportclub First Vienna FC 1894
Wiener Sportclub
First Vienna FC 1894
17:30
TP
5
1
ASK/BSC Bruck Leitha Wiener Neustadt
ASK/BSC Bruck Leitha
Wiener Neustadt
17:00
TP
hr Croazia - 1.HNL
2
2
NK Hrvatski Dragovoljac NK Lokomotiva Zagabria
NK Hrvatski Dragovoljac
NK Lokomotiva Zagabria
16:00
TP
ru Altra partita
3
5
Smena Komsomolsk FK Sportakademklub Mosca
Smena Komsomolsk
FK Sportakademklub Mosca
9:00
TP
1
5
Luch FK Rosich
Luch
FK Rosich
12:00
TP
de Germania - Bundesliga
5
0
TSG Hoffenheim Colonia
TSG Hoffenheim
Colonia
18:30
TP
sk Slovacchia - 2. Liga
3
0
FK Zeleziarne Podbrezova MSK Zilina B
FK Zeleziarne Podbrezova
MSK Zilina B
13:00
TP
be Belgio - Campionato Riserve
6
1
Genk Riserve Standard Liegi Riserve
Genk Riserve
Standard Liegi Riserve
17:30
TP
am Armenia - Premier League
2
1
FC Noah Sevan FC
FC Noah
Sevan FC
12:00
TP
1
1
Pyunik Yerevan Alashkert FC
Pyunik Yerevan
Alashkert FC
15:00
TP
mx Messico - Apertura
1
1
Queretaro Tijuana
Queretaro
Tijuana
1:00
TP
hu Ungheria - NB I
0
1
MTK Budapest Puskas Academy
MTK Budapest
Puskas Academy
18:00
TP
de Germania - Oberliga Niederrhein
5
2
SSVg Velbert Schwarz-Weiß Essen
SSVg Velbert
Schwarz-Weiß Essen
17:30
TP
cr Costa Rica - Segunda
19:00 Escorpiones de Belen FC AD Carmelita
Escorpiones de Belen FC
AD Carmelita
D
by Bielorussia - Campionato Riserve
1
2
FC Smorgon riserve FC Vitebsk Riserve
FC Smorgon riserve
FC Vitebsk Riserve
11:00
TP
2
3
Slavia Mozyr Riserve BATE Borisov riserve
Slavia Mozyr Riserve
BATE Borisov riserve
11:00
TP
3
2
FC Isloch Riserve FC Slutsk Riserve
FC Isloch Riserve
FC Slutsk Riserve
12:00
TP
ar Argentina - Campionato regionale
1
2
Atletico Rafaela Riserve CA Brown San Vicente
Atletico Rafaela Riserve
CA Brown San Vicente
0:30
TP
19:00 Deportivo Lujan CA Vilar Alvear
Deportivo Lujan
CA Vilar Alvear
D
de Germania - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
17:30 FSV Salmrohr SG 2000 Mulheim-Karlich
FSV Salmrohr
SG 2000 Mulheim-Karlich
RV
ca Canada - Premier League
2
1
Cavalry FC York United FC
Cavalry FC
York United FC
1:00
TP
cz Repubblica Ceca - 4. Liga
3
3
Chomutov FK Neratovice-Byskovice
Chomutov
FK Neratovice-Byskovice
16:30
TP
ee Estonia - Liiga II
0
3
JK Piraaja Tallinn Rummu Dunamo
JK Piraaja Tallinn
Rummu Dunamo
16:45
TP
2
1
FA Tartu Kalev Maardu Linnameeskond II
FA Tartu Kalev
Maardu Linnameeskond II
16:00
TP
de Germania - Bundesliga U19
0
0
Karlsruhe U19 Stuttgarter Kickers U19
Karlsruhe U19
Stuttgarter Kickers U19
17:00
TP
1
2
Hansa Rostock U19 Hertha Berlino U19
Hansa Rostock U19
Hertha Berlino U19
13:30
TP
at Austria - Regionalliga Tirolo
3
2
SV Hall FC Kufstein
SV Hall
FC Kufstein
17:00
TP
17:30 FC Kitzbuhel Fugen/Uderns
FC Kitzbuhel
Fugen/Uderns
D
il Israele - Campionato Primavera
2
2
Maccabi Amidar Ramat Gan U19 Hapoel Petah Tikva U19
Maccabi Amidar Ramat Gan U19
Hapoel Petah Tikva U19
12:30
TP
ug Uganda - Premier League
0
2
Express FC Arua Hill SC
Express FC
Arua Hill SC
12:00
TP
1
1
Onduparaka FC UPDF FC
Onduparaka FC
UPDF FC
11:55
TP
3
1
Mbarara City Bright Stars
Mbarara City
Bright Stars
12:00
TP
sk Slovacchia - Super Liga
2
1
FK Tatran Liptovsky Mikulas AS Trencin
FK Tatran Liptovsky Mikulas
AS Trencin
15:00
TP
de Germania - Oberliga Niedersachsen
2
2
VfL Oldenburg SC Spelle-Venhaus
VfL Oldenburg
SC Spelle-Venhaus
17:45
TP
de Germania - Regionalliga Nord
0
0
SV Drochtersen-Assel Hamburg SV II
SV Drochtersen-Assel
Hamburg SV II
17:00
TP
dk Danimarca - Danmarkserien - Gruppo 3
3
2
Marienlyst OKS
Marienlyst
OKS
17:00
TP
me Montenegro Prva Liga
2
1
OFK Petrovac FK Podgorica
OFK Petrovac
FK Podgorica
16:00
TP
il Israele - Liga Bet Nord
1
0
Maccabi Nujeidat Ahmed MS Tirat HaCarmel
Maccabi Nujeidat Ahmed
MS Tirat HaCarmel
8:30
TP
4
3
Hapoel Sandala Gilboa Ihud Bnei Baqa
Hapoel Sandala Gilboa
Ihud Bnei Baqa
8:00
TP
5
3
Hapoel Tirat Karmel Hapoel Daliyat Al-Karmel
Hapoel Tirat Karmel
Hapoel Daliyat Al-Karmel
12:00
TP
jp Giappone - Football League
2
1
Kariya Kochi United
Kariya
Kochi United
4:00
TP
gb Scozia - League 2
2
3
Edinburgh City Kelty Hearts
Edinburgh City
Kelty Hearts
18:45
TP
pl Polonia - Campionato Primavera
0
0
Rakow Czestochowa U18 Pogon Szczecin U18
Rakow Czestochowa U18
Pogon Szczecin U18
10:00
TP
gb Inghilterra - Northern League - 1ª Div.
0
5
Ossett United Liversedge
Ossett United
Liversedge
18:45
TP
xk Kosovo - Superliga
4
0
KF Drenica Skenderaj KF Feronikeli
KF Drenica Skenderaj
KF Feronikeli
11:00
TP
1
1
KF Ulpiana KF Drita
KF Ulpiana
KF Drita
11:00
TP
mk Macedonia del Nord - Prva Liga
0
1
Rabotnicki Skopje FK Skopje
Rabotnicki Skopje
FK Skopje
12:00
TP
au Australia - SA Premier League Riserve
1
3
Adelaide Comets Riserve Adelaide Raiders Riserve
Adelaide Comets Riserve
Adelaide Raiders Riserve
7:00
TP
au Australia - Brisbane Premier League Riserve
3
0
Albany Creek Riserve Toowong Riserve
Albany Creek Riserve
Toowong Riserve
9:30
TP
at Austria - Regionalliga Salisburgo
0
2
SV Wals-Grünau Seekirchen
SV Wals-Grünau
Seekirchen
17:00
TP
0
3
Salzburger AK USK Anif
Salzburger AK
USK Anif
17:00
TP
0
3
SV Grodig SV Kuchl
SV Grodig
SV Kuchl
16:30
TP
1
2
TSV St. Johann SV Austria Salzburg
TSV St. Johann
SV Austria Salzburg
17:30
TP
cy Cipro - 2ª Divisione
1
3
Onisilos Sotira APK Karmotissa
Onisilos Sotira
APK Karmotissa
16:00
TP
3
2
Ermis Aradippou Nea Salamis Famagusta
Ermis Aradippou
Nea Salamis Famagusta
16:00
TP
il Israele - Lega Alef Sud
2
1
Hapoel Bikat Hayarden Bnei Eilat
Hapoel Bikat Hayarden
Bnei Eilat
9:13
TP
1
2
AS Nordia Gerusalemme Hapoel Holon Yaniv
AS Nordia Gerusalemme
Hapoel Holon Yaniv
10:45
TP
1
2
Hapoel Azor Sport Club Dimona
Hapoel Azor
Sport Club Dimona
9:30
TP
2
1
Maccabi Yavne Hapoel Bnei Lod
Maccabi Yavne
Hapoel Bnei Lod
10:00
TP
0
1
Maccabi Shaaraim Maccabi Ironi Ashdod
Maccabi Shaaraim
Maccabi Ironi Ashdod
11:30
TP
0
1
Shimson Kafr Quasim Hapoel Marmorek
Shimson Kafr Quasim
Hapoel Marmorek
11:30
TP
1
0
Maccabi Kabilio Jaffa Shimshon Tel Aviv
Maccabi Kabilio Jaffa
Shimshon Tel Aviv
11:45
TP
3
2
Hapoel Ashkelon MS Ironi Kuseife
Hapoel Ashkelon
MS Ironi Kuseife
10:00
TP
11:00 Maccabi Herzliya Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Herzliya
Hapoel Kfar Shalem
D
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 1
0
1
Gjelleraasen Lillestrøm 2
Gjelleraasen
Lillestrøm 2
16:00
TP
ge Georgia - Liga 3
3
0
FC Merani Tbilisi 2 Didube 2014
FC Merani Tbilisi 2
Didube 2014
10:30
TP
gb Scozia - Championship
1
6
Hamilton Partick
Hamilton
Partick
18:45
TP
world Sud America - Qualificazioni Coppa del Mondo
4
1
Brasile Uruguay
Brasile
Uruguay
0:30
TP
3
0
Cile Venezuela
Cile
Venezuela
0:00
TP
de Germania - Oberliga Amburgo
0
1
Hamm United TuS Dassendorf
Hamm United
TuS Dassendorf
17:30
TP
1
2
TuS Osdorf TSV Buchholz 08
TuS Osdorf
TSV Buchholz 08
17:30
TP
bf Burkina Faso - Campionato
15:30 AS Police Ouagadougou ASF Bolo Dioulasso
AS Police Ouagadougou
ASF Bolo Dioulasso
R
kg Kirghizistan - Top Liga
5
2
FC Kaganat Neftchi Kochkor
FC Kaganat
Neftchi Kochkor
9:30
TP
pt Coppa del Portogallo
0
4
Academica FC Famalicão
Academica
FC Famalicão
17:00
TP
0
5
SU Sintrense Porto
SU Sintrense
Porto
17:45
TP
br Brasile - Copa Paulista
4
0
Atibaia Sao Caetano
Atibaia
Sao Caetano
18:00
TP
0
4
EC Taubate Portuguesa Desportos
EC Taubate
Portuguesa Desportos
18:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
1
2
FK Sumqayit II FK Kapaz
FK Sumqayit II
FK Kapaz
10:30
TP
2
0
Zaqatala Zira IK II
Zaqatala
Zira IK II
10:30
TP
0
2
Qaradag Lokbatan Keshla FK II
Qaradag Lokbatan
Keshla FK II
10:30
TP
il Israele - Lega Alef Nord
12:30 SC Tzeirey Taibe Hapoel Kaukab
SC Tzeirey Taibe
Hapoel Kaukab
D
2
0
Hapoel Bueine Hapoel Migdal Haemeq
Hapoel Bueine
Hapoel Migdal Haemeq
11:00
TP
0
3
Hapoel Bnei Fureidis Hapoel Bnei Arrara Ara
Hapoel Bnei Fureidis
Hapoel Bnei Arrara Ara
12:00
TP
1
1
Maccabi Tzur Shalom Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
9:00
TP
1
2
Hapoel Bnei Zalfa Hapoel Herzliya
Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Herzliya
10:30
TP
0
0
Ironi Tiberias Sport Club Tira
Ironi Tiberias
Sport Club Tira
10:30
TP
1
1
Tzeirei Kfar Kanna SC Haifa Robbie Shapiro
Tzeirei Kfar Kanna
SC Haifa Robbie Shapiro
11:00
TP
1
0
Maccabi Tamra Ironi Nesher
Maccabi Tamra
Ironi Nesher
11:00
TP
pt Portogallo - Campionato U23
1
1
Rio Ave U23 Guimaraes U23
Rio Ave U23
Guimaraes U23
10:00
TP
es Spain Primera Division RFEF Group 1
2
4
CD Calahorra Real Unión Irún
CD Calahorra
Real Unión Irún
17:00
TP
rs Serbia - Campionato U19
1
1
FK Graficar U19 Vojvodina U19
FK Graficar U19
Vojvodina U19
12:00
TP
0
2
Stella Rossa Belgrado U19 Partizan Belgrado U19
Stella Rossa Belgrado U19
Partizan Belgrado U19
15:00
TP
dk Denmark Division 2
2
1
Skive Aarhus Fremad
Skive
Aarhus Fremad
17:00
TP
id Indonesia - Liga 1
3
0
PSIS Semarang Persik Kediri
PSIS Semarang
Persik Kediri
8:15
TP
3
2
PSS Sleman PS Barito Putera
PSS Sleman
PS Barito Putera
11:15
TP
es Spain Primera Division RFEF Group 2
1
0
Sabadell Atletico Sanluqueno
Sabadell
Atletico Sanluqueno
17:00
TP
gi Gibilterra - National League
18:45 Mons Calpe SC Lions Gibraltar
Mons Calpe SC
Lions Gibraltar
D
ps Palestina - West Bank Liga