https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
SC Kufu 98 PK Keski-Uusimaa
fi
Finlandia - Kakkonen Gruppo A
settembre 25, 2021 4:00 PM
SC Kufu 98
PK Keski-Uusimaa
1 ---
---
2 ---
pl Polonia - Liga III 1 2
15:00 Odra Wodzislaw Rekord Bielsko-Biala
Odra Wodzislaw
Rekord Bielsko-Biala
10:00 Baltyk Koszalin Zawisza Bydgoszcz
Baltyk Koszalin
Zawisza Bydgoszcz
12:00 Sokol Aleksandrow MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Sokol Aleksandrow
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
14:00 Wisloka Debica ChKS Chelmianka Chelm
Wisloka Debica
ChKS Chelmianka Chelm
14:00 Unia Janikowo GKS Przodkowo
Unia Janikowo
GKS Przodkowo
14:00 KSZO Ostrowiec LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
KSZO Ostrowiec
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
15:00 Bron Radom GKS Wikielec
Bron Radom
GKS Wikielec
9:00 Legia Varsavia II Unia Skierniewice
Legia Varsavia II
Unia Skierniewice
14:00 Polonia Sroda Wielkopolska Baltyk Gdynia
Polonia Sroda Wielkopolska
Baltyk Gdynia
14:00 Polonia Bytom Falubaz Zielona Gora
Polonia Bytom
Falubaz Zielona Gora
14:00 Foto-Higiena Gac Gwarek Tarnowskie Gory
Foto-Higiena Gac
Gwarek Tarnowskie Gory
14:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki Blonianka Blonie
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Blonianka Blonie
14:00 MLKS Znicz Biala Piska Polonia Varsavia
MLKS Znicz Biala Piska
Polonia Varsavia
11:00 KS Kutno Jagiellonia Bialystok II
KS Kutno
Jagiellonia Bialystok II
14:00 Gorzów Wielkopolski Stal Brzeg
Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg
13:00 Cracovia Krakau II Podlasie Biala Podlaska
Cracovia Krakau II
Podlasie Biala Podlaska
14:00 Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
13:00 Elana Torun Sokol Kleczew
Elana Torun
Sokol Kleczew
13:00 Tomasovia Tomaszów Korona Rzeszow
Tomasovia Tomaszów
Korona Rzeszow
14:00 Piast Zmigrod MKS Kluczbork
Piast Zmigrod
MKS Kluczbork
13:00 KS Pogon Nowe Skalmierzyce Jarota Jarocin
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin
10:00 Miedz Legnica II Zaglebie Lubin II
Miedz Legnica II
Zaglebie Lubin II
13:00 LKS Goczalkowice Zdroj Karkonosze Jelenia Gora
LKS Goczalkowice Zdroj
Karkonosze Jelenia Gora
14:00 Pilica Bialobrzegi MLKS Wissa Szczuczyn
Pilica Bialobrzegi
MLKS Wissa Szczuczyn
14:00 MKP Carina Gubin Gornik Zabrze II
MKP Carina Gubin
Gornik Zabrze II
14:00 KP Starogard Gdanski ZKS Kluczevia
KP Starogard Gdanski
ZKS Kluczevia
14:00 Mamry Gizycko Legionovia Legionowo
Mamry Gizycko
Legionovia Legionowo
11:00 Czarni Polaniec Unia Tarnow
Czarni Polaniec
Unia Tarnow
15:30 Stolem Gniewino OKS Swit Skolwin
Stolem Gniewino
OKS Swit Skolwin
11:00 Blekitni Stargard Olimpia Grudziadz
Blekitni Stargard
Olimpia Grudziadz
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
11:00 FC Yenisey Krasnoyarsk II FC Olimp-Dolgoprudny II
FC Yenisey Krasnoyarsk II
FC Olimp-Dolgoprudny II
br Brasile - Campionato U20 1 2
18:00 Chapecoense U20 Corinthians U20
Chapecoense U20
Corinthians U20
br Brasile - Serie D 1 2
19:00 Campinense Clube Guarany de Sobral
Campinense Clube
Guarany de Sobral
23:00 Esportivo Bento Goncalves Ferroviaria SP
Esportivo Bento Goncalves
Ferroviaria SP
19:00 Caxias RS Uniao Rondonopolis
Caxias RS
Uniao Rondonopolis
18:00 FC Atlético Cearense Paragominas FC
FC Atlético Cearense
Paragominas FC
us USA - MLS 1 2
19:30 Philadelphia Union Atlanta United
Philadelphia Union
Atlanta United
23:30 New York City FC New York Red Bulls
New York City FC
New York Red Bulls
23:00 New England Revolution Orlando City SC
New England Revolution
Orlando City SC
23:30 Columbus Crew CF Montreal
Columbus Crew
CF Montreal
23:30 DC United FC Cincinnati
DC United
FC Cincinnati
ar Argentina - Nacional B 1 2
19:30 Agropecuario Club Atletico Mitre
Agropecuario
Club Atletico Mitre
17:10 Quilmes CA Estudiantes Caseros
Quilmes
CA Estudiantes Caseros
0:10 Club Atlético Temperley Chacarita Juniors
Club Atlético Temperley
Chacarita Juniors
18:00 Tristan Suarez Atletico Rafaela
Tristan Suarez
Atletico Rafaela
16:30 Deportivo Riestra San Martin de Tucuman
Deportivo Riestra
San Martin de Tucuman
18:30 Almagro Villa Dalmine
Almagro
Villa Dalmine
18:30 Ferro Carril Oeste Guillermo Brown
Ferro Carril Oeste
Guillermo Brown
18:00 Santamarina Tandil CA San Telmo
Santamarina Tandil
CA San Telmo
18:00 CA Guemes San Martin de San Juan
CA Guemes
San Martin de San Juan
21:10 CA Tigre CA Alvarado
CA Tigre
CA Alvarado
us USA - USL Championship 1 2
23:30 Miami FC Loudoun United FC
Miami FC
Loudoun United FC
23:00 Hartford Athletic Tampa Bay Rowdies
Hartford Athletic
Tampa Bay Rowdies
23:00 Pittsburgh Riverhounds Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Charleston Battery
0:00 Sporting Kansas City II Tulsa
Sporting Kansas City II
Tulsa
br Brasile - Serie B 1 2
0:30 Brusque Vasco Da Gama
Brusque
Vasco Da Gama
21:30 CRB Avai
CRB
Avai
20:30 AD Confianca Operario PR
AD Confianca
Operario PR
19:00 Londrina Vitoria
Londrina
Vitoria
br Brasile - Serie A 1 2
20:00 Ceara Chapecoense
Ceara
Chapecoense
22:00 Corinthians Palmeiras
Corinthians
Palmeiras
jp Giappone - J2-League 1 2
9:30 Kyoto Sanga FC Tochigi SC
Kyoto Sanga FC
Tochigi SC
5:00 Albirex Niigata Ventforet Kofu
Albirex Niigata
Ventforet Kofu
10:00 Renofa Yamaguchi V-Varen Nagasaki
Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki
10:00 Ehime FC Montedio Yamagata
Ehime FC
Montedio Yamagata
10:00 Jubilo Iwata FC Ryukyu
Jubilo Iwata
FC Ryukyu
5:00 Omiya Ardija Sagamihara
Omiya Ardija
Sagamihara
5:00 Thespa Kusatsu JEF Utd Chiba
Thespa Kusatsu
JEF Utd Chiba
cn Cina - 1ª Divisione 1 2
11:35 Liaoning Shenyang Urban Meizhou Hakka
Liaoning Shenyang Urban
Meizhou Hakka
7:30 Kunshan FC Beijing Institute
Kunshan FC
Beijing Institute
11:35 Chengdu Rongcheng Sichuan Jiuniu
Chengdu Rongcheng
Sichuan Jiuniu
11:35 Nantong Zhiyun Zibo Cuju
Nantong Zhiyun
Zibo Cuju
se Svezia - Superettan 1 2
13:00 Vasteras SK GIF Sundsvall
Vasteras SK
GIF Sundsvall
13:00 Vasalunds IF Akropolis IF
Vasalunds IF
Akropolis IF
13:00 Landskrona BoIS Norrby IF
Landskrona BoIS
Norrby IF
11:00 GAIS Falkenbergs FF
GAIS
Falkenbergs FF
15:00 Jonkopings Sodra IK Brage
Jonkopings Sodra
IK Brage
no Norvegia - Eliteserien 1 2
16:00 Stromsgodset Sarpsborg
Stromsgodset
Sarpsborg
16:00 Lillestrom Tromso
Lillestrom
Tromso
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
14:00 Hanacka Slavia Kromeriz Hlucin
Hanacka Slavia Kromeriz
Hlucin
13:30 Slovan Velvary SK Sokol Zapy
Slovan Velvary
SK Sokol Zapy
13:30 Usti N Orlici Pardubice B
Usti N Orlici
Pardubice B
13:30 FK Blansko CSK Uhersky Brod
FK Blansko
CSK Uhersky Brod
13:30 Dolní Benešov SC Znojmo
Dolní Benešov
SC Znojmo
8:15 Velke Mezirici Frydek Mistek
Velke Mezirici
Frydek Mistek
8:15 Hradec Kralove B FK Zbuzany 1953
Hradec Kralove B
FK Zbuzany 1953
8:15 FK Chlumec nad Cidlinou FK Prepere
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Prepere
8:15 Bohemians 1905 B Dukla Praha B
Bohemians 1905 B
Dukla Praha B
8:30 Povltavska FA Slavoj Vysehrad
Povltavska FA
Slavoj Vysehrad
8:30 FC Karlovy Vary FK Admira Praha
FC Karlovy Vary
FK Admira Praha
8:15 FK Jablonec B SK Sokol Brozany
FK Jablonec B
SK Sokol Brozany
8:30 Slovan Liberec U21 Sokol Zivanice
Slovan Liberec U21
Sokol Zivanice
8:15 Motorlet Praga Slavia Praga B
Motorlet Praga
Slavia Praga B
8:15 Benesov Jiskra Domazlice
Benesov
Jiskra Domazlice
8:15 Banik Sokolov FK Loko Vltavin
Banik Sokolov
FK Loko Vltavin
8:30 Sokol Hostoun SK Rakovnik
Sokol Hostoun
SK Rakovnik
8:30 Kraluv Dvur FC Pisek
Kraluv Dvur
FC Pisek
es Spagna - Primera Division 1 2
14:15 Valencia Atletico Bilbao
Valencia
Atletico Bilbao
19:00 Real Madrid Villarreal
Real Madrid
Villarreal
16:30 Siviglia Espanyol
Siviglia
Espanyol
12:00 Alaves Atletico Madrid
Alaves
Atletico Madrid
it Italia - Serie A 1 2
13:00 Spezia Milan
Spezia
Milan
18:45 Genoa Verona
Genoa
Verona
16:00 Inter Atalanta
Inter
Atalanta
es Spagna - Segunda Division 1 2
16:15 Amorebieta Eibar
Amorebieta
Eibar
14:00 UD Ibiza Burgos
UD Ibiza
Burgos
16:15 Las Palmas Ponferradina
Las Palmas
Ponferradina
jp Giappone - J-League 1 2
6:00 FC Tokyo Urawa Red Diamonds
FC Tokyo
Urawa Red Diamonds
5:00 Vegalta Sendai Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
Tokushima Vortis
9:00 Yokohama FC Yokohama F-Marinos
Yokohama FC
Yokohama F-Marinos
10:00 Avispa Fukuoka Sagan Tosu
Avispa Fukuoka
Sagan Tosu
lt Lituania - II Lyga 1 2
14:00 Garliava Kaunas BE1 NFA
Garliava Kaunas
BE1 NFA
17:00 FM FORTŪNA Kaunas FK FM Ateitis
FM FORTŪNA Kaunas
FK FM Ateitis
12:00 FK Dziugas Telsiai II FM Klaipedos
FK Dziugas Telsiai II
FM Klaipedos
se Svezia - Allsvenskan 1 2
15:30 Malmo FF Orebro SK
Malmo FF
Orebro SK
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
13:30 Slavija Sarajevo FK ZVIJEZDA 09
Slavija Sarajevo
FK ZVIJEZDA 09
13:30 HNK Orasje Rudar Kakanj
HNK Orasje
Rudar Kakanj
14:00 FK Kozara Gradiska Sloboda Novi Grad
FK Kozara Gradiska
Sloboda Novi Grad
14:00 FK Borac Kozarska Sutjeska Foca
FK Borac Kozarska
Sutjeska Foca
13:30 Gradina Srebrenik NK Travnik
Gradina Srebrenik
NK Travnik
13:30 Jedinstvo Bihac NK Vis Simm-Bau
Jedinstvo Bihac
NK Vis Simm-Bau
14:00 FK Krupa Tekstilac Derventa
FK Krupa
Tekstilac Derventa
14:00 FK Buducnost Pilica FK Omarska
FK Buducnost Pilica
FK Omarska
14:00 Podrinje FK Drina Zvornik
Podrinje
FK Drina Zvornik
14:00 FK Modrica Sloga Doboj
FK Modrica
Sloga Doboj
13:30 HNK Tomislav Buducnost Banovici
HNK Tomislav
Buducnost Banovici
13:30 FK Radnik Hadzici Bratstvo Gracanica
FK Radnik Hadzici
Bratstvo Gracanica
13:30 NK Igman Konjic NK Zvijezda Gradacac
NK Igman Konjic
NK Zvijezda Gradacac
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
14:00 Atyra FC Independiente FBC
Atyra FC
Independiente FBC
14:00 Sportivo Ameliano Sportivo San Lorenzo
Sportivo Ameliano
Sportivo San Lorenzo
ua Ucraina - Persha Liga 1 2
12:30 Ahrobiznes Volochysk FC Podillya Khmelnytskyi
Ahrobiznes Volochysk
FC Podillya Khmelnytskyi
pl Polonia - Liga I 1 2
18:30 Chrobry Glogow GKS Jastrzebie
Chrobry Glogow
GKS Jastrzebie
16:00 Arka Gdynia MKS Puszcza Niepolomice
Arka Gdynia
MKS Puszcza Niepolomice
10:40 Odra Opole GKS Katowice
Odra Opole
GKS Katowice
no Norvegia - 1. Division 1 2
13:00 Aalesund Strommen
Aalesund
Strommen
13:00 KFUM Grorud
KFUM
Grorud
13:00 Ranheim Asane
Ranheim
Asane
13:00 Sandnes Ulf Stjørdals/Blink
Sandnes Ulf
Stjørdals/Blink
13:00 Sogndal Bryne
Sogndal
Bryne
13:00 Ullensaker/Kisa Raufoss
Ullensaker/Kisa
Raufoss
de Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
12:00 FC Giessen TSV Steinbach
FC Giessen
TSV Steinbach
12:00 Bahlinger SC FSV Francoforte
Bahlinger SC
FSV Francoforte
12:00 TSV Schott Mainz Elversberg
TSV Schott Mainz
Elversberg
12:00 Mainz II Kickers Offenbach
Mainz II
Kickers Offenbach
12:00 Hessen Kassel Rot-Weiss Koblenz
Hessen Kassel
Rot-Weiss Koblenz
12:00 VfR Aalen SG Sonnenhof Grossaspach
VfR Aalen
SG Sonnenhof Grossaspach
br Brasile - Serie C 1 2
20:00 Santa Cruz FC Botafogo PB
Santa Cruz FC
Botafogo PB
20:00 Mirassol Novorizontino
Mirassol
Novorizontino
18:00 Parana Oeste
Parana
Oeste
20:00 Volta Redonda Tombense MG
Volta Redonda
Tombense MG
20:00 Paysandu Manaus
Paysandu
Manaus
20:00 Figueirense Criciuma
Figueirense
Criciuma
20:00 Jacuipense AE Altos
Jacuipense
AE Altos
20:00 Ferroviario Floresta EC
Ferroviario
Floresta EC
20:00 Ituano Botafogo SP
Ituano
Botafogo SP
20:00 Sao Jose PA Ypiranga
Sao Jose PA
Ypiranga
is Islanda - Premier League 1 2
14:00 Fylkir Reykjavik Valur Reykjavik
Fylkir Reykjavik
Valur Reykjavik
14:00 Vikingur Reykjavik Leiknir Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Leiknir Reykjavik
14:00 KA Akureyri FH Hafnarfjordur
KA Akureyri
FH Hafnarfjordur
14:00 Keflavik IA Akranes
Keflavik
IA Akranes
14:00 Breidablik HK Kopavogur
Breidablik
HK Kopavogur
14:00 Stjarnan KR Reykjavik
Stjarnan
KR Reykjavik
ve Venezuela - Primera Division 1 2
20:00 Zulia Estudiantes Merida
Zulia
Estudiantes Merida
22:15 Caracas Metropolitanos FC
Caracas
Metropolitanos FC
20:00 Deportivo Zulia Estudiantes Merida
Deportivo Zulia
Estudiantes Merida
pl Polonia - Liga II 1 2
14:00 Sokol Ostroda Ruch Chorzow
Sokol Ostroda
Ruch Chorzow
16:00 KKS 1925 Kalisz Hutnik Krakow
KKS 1925 Kalisz
Hutnik Krakow
11:00 Pogon Grodzisk Mazowiecki Motor Lublin
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Motor Lublin
gb Inghilterra - National League 1 2
14:00 Dover Bromley
Dover
Bromley
14:00 Eastleigh Woking
Eastleigh
Woking
16:20 Chesterfield Torquay
Chesterfield
Torquay
14:00 Maidenhead Utd Grimsby
Maidenhead Utd
Grimsby
14:00 Stockport Wrexham
Stockport
Wrexham
14:00 Boreham Wood Yeovil
Boreham Wood
Yeovil
14:00 Barnet Weymouth
Barnet
Weymouth
14:00 Altrincham Notts County
Altrincham
Notts County
14:00 Aldershot Halifax
Aldershot
Halifax
14:00 Kings Lynn Town Wealdstone
Kings Lynn Town
Wealdstone
14:00 Dag & Red Solihull Moors
Dag & Red
Solihull Moors
ro Romania - Liga 1 1 2
14:00 FC Arges Pitesti Chindia Targoviste
FC Arges Pitesti
Chindia Targoviste
18:00 FCSB FC Academica Clinceni
FCSB
FC Academica Clinceni
cl Cile - Primera Division 1 2
15:00 Cobresal CD Antofagasta
Cobresal
CD Antofagasta
18:00 Union Espanola La Serena
Union Espanola
La Serena
0:00 Union La Calera O'Higgins
Union La Calera
O'Higgins
20:30 Melipilla Audax Italiano
Melipilla
Audax Italiano
23:00 Everton de Vina Curico Unido
Everton de Vina
Curico Unido
gb Inghilterra - Premier League 1 2
14:00 Watford Newcastle
Watford
Newcastle
11:30 Manchester United Aston Villa
Manchester United
Aston Villa
14:00 Everton Norwich
Everton
Norwich
14:00 Leicester Burnley
Leicester
Burnley
14:00 Leeds West Ham
Leeds
West Ham
11:30 Chelsea Manchester City
Chelsea
Manchester City
16:30 Brentford Liverpool
Brentford
Liverpool
se Svezia - 1ª Divisione Nord 1 2
14:00 Piteå IF Sandvikens IF
Piteå IF
Sandvikens IF
11:00 Hudiksvalls FF Karlstad BK
Hudiksvalls FF
Karlstad BK
11:00 Gefle IF Örebro Syrianska IF
Gefle IF
Örebro Syrianska IF
rs Serbia - Super Liga 1 2
17:00 FK Kolubara Radnicki Nis
FK Kolubara
Radnicki Nis
14:00 FK Backa Topola Vojvodina
FK Backa Topola
Vojvodina
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
12:00 IK Oddevold IFK Skövde FK
IK Oddevold
IFK Skövde FK
11:00 Ahlafors IF Vanersborgs FK
Ahlafors IF
Vanersborgs FK
11:00 Stenungsunds IF Grebbestads IF
Stenungsunds IF
Grebbestads IF
12:00 BK Forward Lidköpings FK
BK Forward
Lidköpings FK
13:00 Yxhults IK IK Gauthiod
Yxhults IK
IK Gauthiod
14:00 IFK Tidaholm IF Karlstad II
IFK Tidaholm
IF Karlstad II
bo Bolivia - Apertura 1 2
21:00 San Jose Blooming
San Jose
Blooming
by Bielorussia - Premier League 1 2
13:00 FC Minsk FC Slutsk
FC Minsk
FC Slutsk
11:00 Isloch Torpedo Zhodino
Isloch
Torpedo Zhodino
16:30 FC Rukh Brest BATE Borisov
FC Rukh Brest
BATE Borisov
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
12:00 FC Pipinsried Buchbach
FC Pipinsried
Buchbach
12:00 SV Schalding-Heining Viktoria Aschaffenburg
SV Schalding-Heining
Viktoria Aschaffenburg
12:00 SV Heimstetten Nurnberg II
SV Heimstetten
Nurnberg II
12:00 Bayern Monaco II Rain am Lech
Bayern Monaco II
Rain am Lech
12:00 VfB Eichstätt TSV Aubstadt
VfB Eichstätt
TSV Aubstadt
pe Perù - Primera Division 1 2
18:15 Carlos Manucci Cienciano
Carlos Manucci
Cienciano
20:30 Alianza Atletico Alianza Lima
Alianza Atletico
Alianza Lima
16:00 UTC Cajamarca Ayacucho FC
UTC Cajamarca
Ayacucho FC
gb Inghilterra - Championship 1 2
14:00 Blackburn Cardiff
Blackburn
Cardiff
14:00 Blackpool Barnsley
Blackpool
Barnsley
14:00 Bournemouth Luton
Bournemouth
Luton
14:00 Swansea Huddersfield
Swansea
Huddersfield
14:00 Bristol City Fulham
Bristol City
Fulham
14:00 Stoke Hull
Stoke
Hull
14:00 Nottingham Forest Millwall
Nottingham Forest
Millwall
14:00 Sheffield United Derby
Sheffield United
Derby
14:00 Birmingham Preston
Birmingham
Preston
11:30 Reading Middlesbrough
Reading
Middlesbrough
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2 1 2
14:00 Arendal Skeid
Arendal
Skeid
ma Marocco - GNF 1 1 2
20:30 Youssoufia Berrechid Rapide Oued Zem
Youssoufia Berrechid
Rapide Oued Zem
18:15 OC Safi Mouloudia Oujda
OC Safi
Mouloudia Oujda
16:00 SC Chabab Mohammadia Difaa El Jadida
SC Chabab Mohammadia
Difaa El Jadida
ar Argentina - Primera B Metropolitana 1 2
18:00 Defensores Unidos Club Comunicaciones
Defensores Unidos
Club Comunicaciones
18:00 Sacachispas Canuelas FC
Sacachispas
Canuelas FC
14:35 CA Colegiales Talleres Remedios
CA Colegiales
Talleres Remedios
18:00 Los Andes CA San Miguel
Los Andes
CA San Miguel
18:00 Fenix UAI Urquiza
Fenix
UAI Urquiza
18:00 Villa San Carlos Deportivo Armenio
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
17:00 Guimaraes Benfica
Guimaraes
Benfica
19:30 CD Tondela FC Famalicão
CD Tondela
FC Famalicão
14:30 Moreirense FC Arouca
Moreirense
FC Arouca
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
13:00 Stöde IF Team TG FF
Stöde IF
Team TG FF
10:00 Skellefteå FF Ytterhogdals IK
Skellefteå FF
Ytterhogdals IK
12:00 Bodens BK FF Sandviks IK
Bodens BK FF
Sandviks IK
13:00 Frösö IF Friska Viljor FC
Frösö IF
Friska Viljor FC
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland 1 2
13:00 Räppe GOIF IFK Hässleholm
Räppe GOIF
IFK Hässleholm
13:00 Hässleholms IF IFK Berga
Hässleholms IF
IFK Berga
13:00 IFK Karlshamn Sölvesborgs GoIF
IFK Karlshamn
Sölvesborgs GoIF
12:00 Kristianstad FC KSF Prespa Birlik
Kristianstad FC
KSF Prespa Birlik
11:00 FBK Balkan FC Rosengård 1917
FBK Balkan
FC Rosengård 1917
de Germania - Lega 3 1 2
12:00 Verl Monaco 1860
Verl
Monaco 1860
12:00 FC Viktoria Köln Duisburg
FC Viktoria Köln
Duisburg
12:00 SV Meppen Saarbrucken
SV Meppen
Saarbrucken
12:00 Kaiserslautern VfL Osnabruck
Kaiserslautern
VfL Osnabruck
12:00 Eintracht Braunschweig Waldhof Mannheim
Eintracht Braunschweig
Waldhof Mannheim
12:00 Wurzburger Kickers Wehen SV
Wurzburger Kickers
Wehen SV
se Svezia - 1ª Divisione Sud 1 2
11:00 Utsiktens BK Lindome GIF
Utsiktens BK
Lindome GIF
12:00 Torns IF Vänersborgs IF
Torns IF
Vänersborgs IF
14:00 IFK Malmö FK FC Trollhättan
IFK Malmö FK
FC Trollhättan
14:00 Atvidabergs FF Lunds BK
Atvidabergs FF
Lunds BK
14:00 Osterlen FF Oskarshamns AIK
Osterlen FF
Oskarshamns AIK
13:00 FC Linköping City Qviding FIF
FC Linköping City
Qviding FIF
14:00 Skövde AIK Tvååkers IF
Skövde AIK
Tvååkers IF
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Svealand 1 2
12:00 FC Stockholm Internazionale IFK Lidingo
FC Stockholm Internazionale
IFK Lidingo
11:30 Kvarnsvedens IK Karlbergs BK
Kvarnsvedens IK
Karlbergs BK
12:00 IFK Österåkers FK FC Arlanda
IFK Österåkers FK
FC Arlanda
12:00 Kungsängens IF FC Järfälla
Kungsängens IF
FC Järfälla
12:00 Skiljebo SK Enskede IK
Skiljebo SK
Enskede IK
13:00 Enkopings SK FC Gute
Enkopings SK
FC Gute
gb Inghilterra - League 1 1 2
14:00 Morecambe Accrington Stanley
Morecambe
Accrington Stanley
14:00 Wigan Cheltenham
Wigan
Cheltenham
14:00 Sunderland Bolton
Sunderland
Bolton
14:00 Shrewsbury AFC Wimbledon
Shrewsbury
AFC Wimbledon
14:00 Plymouth Doncaster
Plymouth
Doncaster
14:00 Oxford Utd Gillingham
Oxford Utd
Gillingham
14:00 Rotherham Crewe
Rotherham
Crewe
14:00 Milton Keynes Dons Wycombe
Milton Keynes Dons
Wycombe
14:00 Charlton Portsmouth
Charlton
Portsmouth
14:00 Cambridge Utd Fleetwood Town
Cambridge Utd
Fleetwood Town
14:00 Burton Albion Lincoln City
Burton Albion
Lincoln City
14:00 Ipswich Sheffield Wednesday
Ipswich
Sheffield Wednesday
se Svezia - 2ª Divisione Ovest - Götaland 1 2
12:00 Eskilsminne IF Onsala BK
Eskilsminne IF
Onsala BK
14:00 Västra Frölunda IF IK Tord
Västra Frölunda IF
IK Tord
13:00 Husqvarna FF Höganäs BK
Husqvarna FF
Höganäs BK
12:00 BK Astrio Varbergs GIF FK
BK Astrio
Varbergs GIF FK
11:30 Sävedalens IF Dalstorps IF
Sävedalens IF
Dalstorps IF
11:30 Ullareds IK Vinbergs IF
Ullareds IK
Vinbergs IF
11:00 Angelholm Assyriska BK
Angelholm
Assyriska BK
gb Inghilterra - League 2 1 2
14:00 Harrogate Town Stevenage
Harrogate Town
Stevenage
14:00 Crawley Town Bradford
Crawley Town
Bradford
14:00 Leyton Orient Mansfield
Leyton Orient
Mansfield
14:00 Rochdale Oldham
Rochdale
Oldham
14:00 Salford City Northampton
Salford City
Northampton
14:00 Forest Green Tranmere
Forest Green
Tranmere
14:00 Hartlepool Exeter
Hartlepool
Exeter
14:00 Scunthorpe Port Vale
Scunthorpe
Port Vale
14:00 Sutton Utd Carlisle
Sutton Utd
Carlisle
14:00 Swindon Colchester
Swindon
Colchester
14:00 Walsall Bristol Rovers
Walsall
Bristol Rovers
ar Argentina Liga Profesional 1 2
0:15 Estudiantes LP Platense
Estudiantes LP
Platense
18:45 Arsenal de Sarandi Lanus
Arsenal de Sarandi
Lanus
23:15 Central Cordoba River Plate
Central Cordoba
River Plate
18:45 CA Talleres de Córdoba Rosario Central
CA Talleres de Córdoba
Rosario Central
16:30 CA Aldosivi Gimnasia LP
CA Aldosivi
Gimnasia LP
21:00 Banfield Atlético Tucumán
Banfield
Atlético Tucumán
ru Russia - 1ª Divisione 1 2
9:00 Tom Tomsk PFC Kuban
Tom Tomsk
PFC Kuban
13:00 Rotor Volgograd Kamaz Nab Chelny
Rotor Volgograd
Kamaz Nab Chelny
13:00 FC Orenburg FK Yenisey
FC Orenburg
FK Yenisey
13:00 Volgar G Astrakhan FC Olimp-Dolgoprudny
Volgar G Astrakhan
FC Olimp-Dolgoprudny
13:30 Metallurg Lipetsk Tekstilshik Ivanovo
Metallurg Lipetsk
Tekstilshik Ivanovo
7:00 SKA Energia Khabarovsk Veles
SKA Energia Khabarovsk
Veles
16:00 Baltika Kaliningrad Alania Vladikavkaz
Baltika Kaliningrad
Alania Vladikavkaz
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Krasnodar II
Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar II
14:00 Akron Togliatti Torpedo Mosca
Akron Togliatti
Torpedo Mosca
15:00 Fakel Voronezh Spartak Mosca II
Fakel Voronezh
Spartak Mosca II
au Australia NPL Queensland 1 2
9:30 Moreton Bay United Logan Lightning
Moreton Bay United
Logan Lightning
7:00 Peninsula Power Brisbane Roar FC U21
Peninsula Power
Brisbane Roar FC U21
8:00 Lions FC Brisbane Strikers
Lions FC
Brisbane Strikers
8:00 Eastern Suburbs Capalaba FC
Eastern Suburbs
Capalaba FC
8:00 Brisbane Olympic FC Redlands United
Brisbane Olympic FC
Redlands United
8:00 Gold Coast United Magpies Crusaders
Gold Coast United
Magpies Crusaders
8:00 Sunshine Coast Wanderers Gold Coast Knights
Sunshine Coast Wanderers
Gold Coast Knights
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Svealand 1 2
12:00 Rynninge IK Arameiska-Syrianska
Rynninge