https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Ionikos Giannina
gr
Grecia - Superleague 1
settembre 23, 2021 3:15 PM
Ionikos
Giannina
1 ---
---
2 ---
us USA - USL Championship 1 2
0:00 Memphis 901 FC Indy Eleven
Memphis 901 FC
Indy Eleven
1:00 Austin Bold FC El Paso Locomotive FC
Austin Bold FC
El Paso Locomotive FC
2:00 Tacoma Defiance Sacramento Republic
Tacoma Defiance
Sacramento Republic
2:00 Oakland Roots San Diego Loyal
Oakland Roots
San Diego Loyal
br Brasile - Serie B 1 2
0:30 Brasil de Pelotas CRB
Brasil de Pelotas
CRB
22:00 CS Alagoano Botafogo
CS Alagoano
Botafogo
es Spagna - Primera Division 1 2
17:30 Granada Real Sociedad
Granada
Real Sociedad
20:00 Cadiz Barcellona
Cadiz
Barcellona
17:30 Osasuna Real Betis
Osasuna
Real Betis
it Italia - Serie A 1 2
16:30 Torino Lazio
Torino
Lazio
16:30 Sampdoria Napoli
Sampdoria
Napoli
18:45 Roma Udinese
Roma
Udinese
se Svezia - Allsvenskan 1 2
17:00 Mjällby AIF Halmstad
Mjällby AIF
Halmstad
17:00 Varbergs BoIS FC BK Hacken
Varbergs BoIS FC
BK Hacken
17:00 Hammarby IFK Goteborg
Hammarby
IFK Goteborg
17:00 Kalmar FF AIK
Kalmar FF
AIK
cl Cile - Primera B 1 2
21:30 Union San Felipe Universidad de Concepcion
Union San Felipe
Universidad de Concepcion
0:00 Deportes Iquique Deportes Copiapo
Deportes Iquique
Deportes Copiapo
cn Cina - 2 ª Divisione 1 2
7:00 Guangxi Pingguo Haliao Shanghai Jiading Huilong
Guangxi Pingguo Haliao
Shanghai Jiading Huilong
7:00 Hebei Kungfu Qingdao Manatee
Hebei Kungfu
Qingdao Manatee
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
18:00 America SP U20 Tanabi U20
America SP U20
Tanabi U20
18:00 Fernandopolis U20 Monte Azul U20
Fernandopolis U20
Monte Azul U20
18:00 Brasilis FC U20 Rio Branco SP U20
Brasilis FC U20
Rio Branco SP U20
18:00 Amparo U20 Jaguariuna FC U20
Amparo U20
Jaguariuna FC U20
18:00 XV Piracicaba U20 Independente U20
XV Piracicaba U20
Independente U20
18:00 Ferroviaria SP U20 Velo Clube U20
Ferroviaria SP U20
Velo Clube U20
18:00 Itapirense U20 Ponte Preta U20
Itapirense U20
Ponte Preta U20
18:00 Capivariano U20 SC Atibaia U20
Capivariano U20
SC Atibaia U20
18:00 São Bernardo U20 Desportivo Brasil U20
São Bernardo U20
Desportivo Brasil U20
18:00 Guarani SP U20 Ituano U20
Guarani SP U20
Ituano U20
18:00 Marilia AC U20 CA Penapolense U20
Marilia AC U20
CA Penapolense U20
18:00 EC Sao Bernardo U20 Santo Andre U20
EC Sao Bernardo U20
Santo Andre U20
18:00 Corinthians U20 Juventus SP U20
Corinthians U20
Juventus SP U20
18:00 Sao Paulo U20 Oeste U20
Sao Paulo U20
Oeste U20
18:00 Palmeiras U20 Sao Jose Dos Campos U20
Palmeiras U20
Sao Jose Dos Campos U20
18:00 Santos U20 Sao Caetano U20
Santos U20
Sao Caetano U20
18:00 Portuguesa Desportos U20 Nacional AC U20
Portuguesa Desportos U20
Nacional AC U20
18:00 GO Audax U20 GE Osasco U20
GO Audax U20
GE Osasco U20
18:00 Uniao Mogi U20 Suzano SP U20
Uniao Mogi U20
Suzano SP U20
18:00 Sao Bento U20 SC Brasil U20
Sao Bento U20
SC Brasil U20
18:00 Portuguesa Santista U20 EC Agua Santa U20
Portuguesa Santista U20
EC Agua Santa U20
18:00 XV de Jau U20 CA Taquaritinga SP U20
XV de Jau U20
CA Taquaritinga SP U20
18:00 Bragantino U20 Ibrachina U20
Bragantino U20
Ibrachina U20
18:00 VOCEM U20 CA Assisense U20
VOCEM U20
CA Assisense U20
18:00 Taubate U20 Flamengo SP U20
Taubate U20
Flamengo SP U20
18:00 Inter Limeira U20 GD Saocarlense U20
Inter Limeira U20
GD Saocarlense U20
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
17:30 Storfors AIK Bergnäsets AIK
Storfors AIK
Bergnäsets AIK
pe Perù - Primera Division 1 2
18:15 Academia Deportiva Cantolao Deportivo Binacional
Academia Deportiva Cantolao
Deportivo Binacional
23:00 CD Universidad San Martin Cesar Vallejo
CD Universidad San Martin
Cesar Vallejo
16:00 Deportivo Municipal Sport Huancayo
Deportivo Municipal
Sport Huancayo
20:30 Alianza Universidad Universitario de Deportes
Alianza Universidad
Universitario de Deportes
world Coppa Libertadores 1 2
0:30 Flamengo Barcelona Guayaquil
Flamengo
Barcelona Guayaquil
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 1 1 2
15:00 Fløya Valerenga 2
Fløya
Valerenga 2
ee Estonia - Esiliiga 1 2
14:00 Paide Linnameeskond II FC Levadia Tallinn U21
Paide Linnameeskond II
FC Levadia Tallinn U21
15:00 JK Tallinna Kalev Maardu Linnameeskond
JK Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
tr Turchia - Super Lig 1 2
14:00 Konyaspor Trabzonspor
Konyaspor
Trabzonspor
17:00 Fenerbahce Giresunspor
Fenerbahce
Giresunspor
17:00 Alanyaspor Kasimpasa
Alanyaspor
Kasimpasa
il Coppa d'Israele 1 2
16:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Hapoel Akko
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Akko
sa Arabia Saudita - Premier League 1 2
15:30 Al Feiha Al Ahli Jeddah
Al Feiha
Al Ahli Jeddah
15:45 Al Taee Al Ittifaq Dammam
Al Taee
Al Ittifaq Dammam
17:25 Al Shabab Riyadh Al Hilal Riyadh
Al Shabab Riyadh
Al Hilal Riyadh
15:25 Al-Nassr Riyadh Al Batin
Al-Nassr Riyadh
Al Batin
nl Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
16:45 Cambuur Leeuwarden Heracles
Cambuur Leeuwarden
Heracles
19:00 Twente AZ
Twente
AZ
si Slovenia - Prva Liga 1 2
13:00 Tabor Sezana NS Mura
Tabor Sezana
NS Mura
18:15 Maribor NK Celje
Maribor
NK Celje
15:00 Koper NK Aluminij
Koper
NK Aluminij
gb Scozia - Coppa di Lega 1 2
18:45 Celtic Raith
Celtic
Raith
18:45 Dundee Utd Hibernian
Dundee Utd
Hibernian
mx Messico - Campionato U20 1 2
17:00 Pachuca U20 Necaxa U20
Pachuca U20
Necaxa U20
ge Georgia - Erovnuli Liga 2 1 2
12:00 FC Rustavi FC Zugdidi
FC Rustavi
FC Zugdidi
12:00 FC Gagra FC Sioni Bolnisi
FC Gagra
FC Sioni Bolnisi
12:00 Chikhura Sachkhere FC Gareji
Chikhura Sachkhere
FC Gareji
12:00 FC Merani Tbilisi Shevardeni
FC Merani Tbilisi
Shevardeni
12:00 Wit Georgia Merani Martvili
Wit Georgia
Merani Martvili
br Brasile - Campeonato de Aspirantes 1 2
18:00 Ceara U23 Corinthians U23
Ceara U23
Corinthians U23
18:00 Figueirense U23 Gremio RS U23
Figueirense U23
Gremio RS U23
18:00 EC Bahia U23 Bragantino U23
EC Bahia U23
Bragantino U23
18:00 Avai U23 Fortaleza U23
Avai U23
Fortaleza U23
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
13:00 Kolos Kovalivka U19 FC Vorskla Poltava U19
Kolos Kovalivka U19
FC Vorskla Poltava U19
il Israele - Lega Leumit 1 2
17:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Afula
17:00 Hapoel Petah Tikva Hapoel Raanana
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Raanana
17:00 Maccabi Bnei Raina Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Bnei Raina
Bnei Yehuda Tel Aviv
17:00 Ironi Ramat Hasharon Hapoel Umm al-Fahm
Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Umm al-Fahm
17:00 Maccabi Achi Nazareth SC Kfar Qasim
Maccabi Achi Nazareth
SC Kfar Qasim
mx Messico - Liga de Expansion 1 2
2:00 Pumas Tabasco Venados FC
Pumas Tabasco
Venados FC
0:00 Tampico Madero Cimarrones de Sonora FC
Tampico Madero
Cimarrones de Sonora FC
ch Svizzera - Super League 1 2
18:30 Lugano Grasshoppers
Lugano
Grasshoppers
18:30 Sion Lucerna
Sion
Lucerna
am Armenia - Premier League 1 2
14:00 Pyunik Yerevan Sevan FC
Pyunik Yerevan
Sevan FC
ru Coppa di Russia 1 2
11:00 FK Zenit Izhevsk CSKA Mosca
FK Zenit Izhevsk
CSKA Mosca
ae EAU - Premier League 1 2
14:45 Al Urooba Al Ain SCC
Al Urooba
Al Ain SCC
14:45 Al Ittihad Kalba Al Wasl SC
Al Ittihad Kalba
Al Wasl SC
17:00 Al Wahda Abu Dhabi Shabab Al Ahli Dubai
Al Wahda Abu Dhabi
Shabab Al Ahli Dubai
mx Messico - Apertura 1 2
0:06 Monterrey Toluca
Monterrey
Toluca
at Coppa d'Austria 1 2
18:30 FC Flyeralarm Admira Rapid Vienna
FC Flyeralarm Admira
Rapid Vienna
16:00 LASK Linz SV Stripfing/Weiden
LASK Linz
SV Stripfing/Weiden
ua Coppa d'Ucraina 1 2
14:00 Prykarpattya Ivano Frankivsk Chernomorets Odessa
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Chernomorets Odessa
10:00 Epicentr Dunaivtsi FC Metalist 1925
Epicentr Dunaivtsi
FC Metalist 1925
hn Honduras - Lega Nazionale 1 2
1:00 CD Victoria Honduras Progreso
CD Victoria
Honduras Progreso
gr Grecia - Superleague 1 1 2
17:30 Volos NFC Atromitos Athinon
Volos NFC
Atromitos Athinon
15:15 Ionikos Giannina
Ionikos
Giannina
ni Nicaragua - Apertura 1 2
2:00 CD Walter Ferretti Diriangen
CD Walter Ferretti
Diriangen
bg Coppa di Bulgaria 1 2
15:00 Maritsa Plovdiv Slavia Sofia
Maritsa Plovdiv
Slavia Sofia
15:00 Minyor Pernik Cherno More Varna
Minyor Pernik
Cherno More Varna
15:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Botev Vratsa
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Botev Vratsa
15:00 Spartak Varna Ludogorets Razgrad
Spartak Varna
Ludogorets Razgrad
py Coppa del Paraguay 1 2
21:00 2 de Mayo 22 De Setiembre FBC
2 de Mayo
22 De Setiembre FBC
0:15 Rubio Nu Sol de America
Rubio Nu
Sol de America
23:30 Club 1 de Marzo Pilar Tacuary
Club 1 de Marzo Pilar
Tacuary
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 5 1 2
16:00 Molde 2 Aalesunds FK 2
Molde 2
Aalesunds FK 2
world Campionato CONCACAF 1 2
2:00 CD Marathon Real Esteli
CD Marathon
Real Esteli
0:00 CSD Comunicaciones Alianza FC
CSD Comunicaciones
Alianza FC
22:00 Santos de Guápiles Plaza Amador
Santos de Guápiles
Plaza Amador
id Indonesia - Liga 1 1 2
8:15 Persik Kediri PSM Makassar
Persik Kediri
PSM Makassar
ps Palestina - West Bank Liga 1 2
13:00 Thagafi Tulkarem Al Birah
Thagafi Tulkarem
Al Birah
16:00 Markaz Tulkarm Islami Kalkelea
Markaz Tulkarm
Islami Kalkelea
pl Coppa di Polonia 1 2
18:30 Slask Wroclaw Termalica BB Nieciecza
Slask Wroclaw
Termalica BB Nieciecza
15:30 LKS Lodz Cracovia Krakow
LKS Lodz
Cracovia Krakow
bh Bahrain - Kings Cup 1 2
15:15 East Riffa Bahrain SC
East Riffa
Bahrain SC
17:30 Manama Qalali
Manama
Qalali