https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
pl Polonia - Liga III
1
1
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska Czarni Polaniec
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Czarni Polaniec
14:00
TP
1
1
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska Czarni Polaniec
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Czarni Polaniec
14:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
5
0
Peresvet Podolsk FK Kolomna
Peresvet Podolsk
FK Kolomna
16:00
TP
1
3
Chertanovo FC Yenisey Krasnoyarsk II
Chertanovo
FC Yenisey Krasnoyarsk II
10:00
TP
ar Argentina - Nacional B
0
0
San Martin de Tucuman Belgrano
San Martin de Tucuman
Belgrano
0:10
TP
br Brasile - Serie B
2
0
Guarani Clube Do Remo
Guarani
Clube Do Remo
19:00
TP
1
0
Avai Goias
Avai
Goias
22:00
TP
0
1
Brasil de Pelotas CRB
Brasil de Pelotas
CRB
22:00
TP
2
2
Sampaio Correa Brusque
Sampaio Correa
Brusque
22:00
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
0
1
Quilmes Riserve CSD Flandria Riserve
Quilmes Riserve
CSD Flandria Riserve
18:00
TP
3
1
Sportivo Italiano Riserve CA Claypole riserve
Sportivo Italiano Riserve
CA Claypole riserve
15:00
TP
2
0
Acassuso Riserve Atletico Fenix Riserve
Acassuso Riserve
Atletico Fenix Riserve
15:00
TP
1
1
Deportivo Merlo Riserve JJ Urquiza Riserve
Deportivo Merlo Riserve
JJ Urquiza Riserve
18:00
TP
4
1
CA Colegiales Riserve Sacachispas Riserve
CA Colegiales Riserve
Sacachispas Riserve
17:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
0
2
Guizhou FC Nantong Zhiyun
Guizhou FC
Nantong Zhiyun
11:35
TP
4
2
Meizhou Hakka Nanjing City
Meizhou Hakka
Nanjing City
11:35
TP
0
2
Beijing Institute Chengdu Rongcheng
Beijing Institute
Chengdu Rongcheng
11:35
TP
1
0
Sichuan Jiuniu Heilongjiang Ice City
Sichuan Jiuniu
Heilongjiang Ice City
7:30
TP
se Svezia - Superettan
3
0
Helsingborg Jonkopings Sodra
Helsingborg
Jonkopings Sodra
17:00
TP
es Spagna - Primera Division
1
2
Getafe Atletico Madrid
Getafe
Atletico Madrid
17:30
TP
0
2
Levante Celta Vigo
Levante
Celta Vigo
20:00
TP
1
2
Atletico Bilbao Rayo Vallecano
Atletico Bilbao
Rayo Vallecano
20:00
TP
it Italia - Serie A
1
3
Fiorentina Inter
Fiorentina
Inter
18:45
TP
2
2
Bologna Genoa
Bologna
Genoa
16:30
TP
2
1
Atalanta Sassuolo
Atalanta
Sassuolo
18:45
TP
gb Inghilterra - National League
0
0
Dover Solihull Moors
Dover
Solihull Moors
18:45
TP
rs Serbia - Super Liga
16:30 Radnicki Nis Metalac Gornji
Radnicki Nis
Metalac Gornji
RV
14:30 FK Radnik Surdulica FK Backa Topola
FK Radnik Surdulica
FK Backa Topola
RV
2
1
Vojvodina FK Kolubara
Vojvodina
FK Kolubara
16:30
TP
pe Perù - Segunda
0
1
Santos FC CD Los Chankas
Santos FC
CD Los Chankas
20:30
TP
0
2
Deportivo Llacuabamba Unión Comercio
Deportivo Llacuabamba
Unión Comercio
23:00
TP
bo Bolivia - Apertura
4
0
Guabira San Jose
Guabira
San Jose
19:00
TP
3
0
Real Potosi Real Santa Cruz
Real Potosi
Real Santa Cruz
23:00
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
1
2
Eksitek Zvezda VVS
Eksitek
Zvezda VVS
18:20
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
16:30 SpVgg Bayreuth Augsburg II
SpVgg Bayreuth
Augsburg II
RV
pe Perù - Primera Division
0
1
Ayacucho FC Alianza Atletico
Ayacucho FC
Alianza Atletico
20:30
TP
2
2
Cienciano UTC Cajamarca
Cienciano
UTC Cajamarca
16:00
TP
is Islanda - Campionato U19
1
0
Fylkir/Ellidi U19 Fram/Úlfarnir U19
Fylkir/Ellidi U19
Fram/Úlfarnir U19
20:00
TP
gb Inghilterra - League 1
2
2
Portsmouth Plymouth
Portsmouth
Plymouth
18:45
TP
1
3
Crewe Morecambe
Crewe
Morecambe
18:45
TP
1
1
Gillingham Charlton
Gillingham
Charlton
18:45
TP
gb Inghilterra - League 2
2
2
Crawley Town Harrogate Town
Crawley Town
Harrogate Town
18:45
TP
it Italia - Serie B
2
0
Cosenza Como
Cosenza
Como
18:30
TP
3
2
Spal Vicenza
Spal
Vicenza
18:30
TP
1
1
Pordenone Reggina
Pordenone
Reggina
18:30
TP
2
1
Pisa Monza
Pisa
Monza
18:30
TP
0
3
Crotone Lecce
Crotone
Lecce
18:30
TP
1
3
Alessandria Ascoli
Alessandria
Ascoli
16:00
TP
4
1
Benevento Cittadella
Benevento
Cittadella
16:00
TP
sa Arabia Saudita - 1ª Divisione
0
0
Najran SC Al Sahel
Najran SC
Al Sahel
15:40
TP
2
2
Al Orubah Al Jeel
Al Orubah
Al Jeel
15:55
TP
1
1
Hajer Al Kawkab
Hajer
Al Kawkab
17:15
TP
1
3
Al Wehda Mecca Al Jabalain
Al Wehda Mecca
Al Jabalain
16:00
TP
se Svezia - Folksam U21
2
3
IFK Varnamo U21 Landskrona BoIS U21
IFK Varnamo U21
Landskrona BoIS U21
15:00
TP
1
2
Osters IF U21 Trelleborgs U21
Osters IF U21
Trelleborgs U21
15:00
TP
3
2
Elfsborg U21 Norrby IF U21
Elfsborg U21
Norrby IF U21
15:00
TP
kr Corea del Sud - K-League 1
3
2
Suwon Bluewings Gangwon FC
Suwon Bluewings
Gangwon FC
5:00
TP
1
2
Gwangju FC Jeonbuk Motors
Gwangju FC
Jeonbuk Motors
7:30
TP
1
2
Pohang Steelers Ulsan Hyundai
Pohang Steelers
Ulsan Hyundai
10:00
TP
tr Turchia - Super Lig
0
0
Fatih Karagumruk Antalyaspor
Fatih Karagumruk
Antalyaspor
14:00
TP
1
2
Caykur Rizespor Altay SK Izmir
Caykur Rizespor
Altay SK Izmir
14:00
TP
0
1
Yeni Malatyaspor Sivasspor
Yeni Malatyaspor
Sivasspor
17:00
TP
3
3
Besiktas Adana Demirspor
Besiktas
Adana Demirspor
17:00
TP
gb Inghilterra - Qualificazioni FA Cup
1
0
Chester Darlington 1883
Chester
Darlington 1883
18:45
TP
0
1
Farnborough Met Police
Farnborough
Met Police
18:45
TP
2
0
St Albans Concord Rangers
St Albans
Concord Rangers
18:45
TP
2
0
Kettering Spalding United
Kettering
Spalding United
18:45
TP
1
2
Hadley Enfield Town
Hadley
Enfield Town
18:30
TP
1
0
Southport Chorley
Southport
Chorley
18:45
TP
1
0
Spennymoor Town AFC Fylde
Spennymoor Town
AFC Fylde
18:45
TP
1
0
Horsham Kingstonian
Horsham
Kingstonian
18:45
TP
1
0
Chippenham Town Poole Town
Chippenham Town
Poole Town
18:45
TP
3
1
Leiston Kings Langley
Leiston
Kings Langley
18:45
TP
0
1
Hemel Hempstead Ware
Hemel Hempstead
Ware
18:45
TP
2
3
Needham Market East Thurrock
Needham Market
East Thurrock
18:45
TP
4
0
Hereford FC Lymington Town
Hereford FC
Lymington Town
18:45
TP
0
1
Stowmarket Town Sudbury
Stowmarket Town
Sudbury
18:45
TP
0
2
FC United of Manchester Blyth Spartans
FC United of Manchester
Blyth Spartans
18:45
TP
3
0
Corinthian Casuals Leatherhead
Corinthian Casuals
Leatherhead
18:45
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo B
0
0
FC Honka Akatemia PIF Parainen
FC Honka Akatemia
PIF Parainen
15:30
TP
co Colombia - Primera A
3
0
Alianza Petrolera Patriotas FC
Alianza Petrolera
Patriotas FC
1:00
TP
kz Kazakistan - 1ª Divisione
3
0
Shakhtar Bulat Akademia Ontustyk
Shakhtar Bulat
Akademia Ontustyk
11:00
TP
1
1
FK Maktaaral FK Kyran
FK Maktaaral
FK Kyran
11:00
TP
0
4
FK Baykonur Kyzylorda Okzhetpes Kokshetau
FK Baykonur Kyzylorda
Okzhetpes Kokshetau
11:00
TP
0
1
FK Kairat Almaty II FK Aksu
FK Kairat Almaty II
FK Aksu
10:55
TP
4
0
Ekibastuz FK Igilik
Ekibastuz
FK Igilik
10:00
TP
2
1
FK Kyzylzhar II FK Taraz Karatau
FK Kyzylzhar II
FK Taraz Karatau
9:00
TP
at Austria - Regionalliga Centro
0
6
FC Gleisdorf 09 Sturm Graz II
FC Gleisdorf 09
Sturm Graz II
17:00
TP
kz Kazakistan - 2ª divisione
6
3
SD Family FK Ruzayevka
SD Family
FK Ruzayevka
10:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
3
2
FC Bunyodkor Lokomotiv Tashkent
FC Bunyodkor
Lokomotiv Tashkent
14:00
TP
0
0
Mashal Mubarek Sogdiana Jizzakh
Mashal Mubarek
Sogdiana Jizzakh
11:30
TP
fr Francia - Ligue 2
1
0
Auxerre Rodez Aveyron
Auxerre
Rodez Aveyron
18:00
TP
0
2
Dunkerque Tolosa
Dunkerque
Tolosa
18:00
TP
4
1
Grenoble Nancy
Grenoble
Nancy
18:00
TP
1
0
Le Havre US Quevilly
Le Havre
US Quevilly
18:00
TP
2
0
Paris FC Nimes
Paris FC
Nimes
18:00
TP
2
1
Valenciennes SC Bastia
Valenciennes
SC Bastia
18:00
TP
0
0
Ajaccio Niort
Ajaccio
Niort
18:00
TP
1
2
Guingamp Sochaux
Guingamp
Sochaux
18:00
TP
0
1
Caen Digione
Caen
Digione
18:00
TP
2
2
Amiens Pau
Amiens
Pau
18:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
1
1
Sloboda Tuzla NK Posusje
Sloboda Tuzla
NK Posusje
14:00
TP
0
2
Velez Mostar Borac Banja Luka
Velez Mostar
Borac Banja Luka
18:10
TP
dk Danimarca - Coppa DBU
0
2
AB Copenhagen FC Fredericia
AB Copenhagen
FC Fredericia
16:00
TP
0
4
Lyngby AaB
Lyngby
AaB
16:30
TP
0
3
FC Helsingor Odense BK
FC Helsingor
Odense BK
15:45
TP
0
1
Brabrand Kolding IF
Brabrand
Kolding IF
14:30
TP
co Colombia - Primera B
2
1
Orsomarso Boyaca Chico
Orsomarso
Boyaca Chico
20:00
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie
1
2
RKC Willem II
RKC
Willem II
19:00
TP
0
5
Fortuna Sittard Ajax
Fortuna Sittard
Ajax
16:45
TP
ro Romania - Liga III
1
1
Odorheiu Secuiesc FC Pucioasa
Odorheiu Secuiesc
FC Pucioasa
14:00
TP
ro Coppa di Romania
4
5
CS Mioveni Rapid Bucarest
CS Mioveni
Rapid Bucarest
18:30
TP
3
1
CS Minaur Baia Mare CSMS Iasi
CS Minaur Baia Mare
CSMS Iasi
13:00
TP
0
1
Petrolul Ploiesti FC U Craiova 1948
Petrolul Ploiesti
FC U Craiova 1948
15:45
TP
1
4
ACS Somuz Falticeni FC Voluntari
ACS Somuz Falticeni
FC Voluntari
12:00
TP
ar Argentina - Primera D Metropolitana
3
0
Argentino de Rosario Yupanqui
Argentino de Rosario
Yupanqui
18:00
TP
0
1
Deportivo Muniz Puerto Nuevo
Deportivo Muniz
Puerto Nuevo
18:00
TP
my Malesia - Premier League
2
1
Kelantan FC Selangor II
Kelantan FC
Selangor II
13:00
TP
13:00 Negeri Sembilan FAM-MSN Project
Negeri Sembilan
FAM-MSN Project
A
4
2
Negeri Sembilan PDRM
Negeri Sembilan
PDRM
13:00
TP
1
0
Kelantan United Terengganu II
Kelantan United
Terengganu II
13:00
TP
2
0
Kuching FA Perak II
Kuching FA
Perak II
13:00
TP
1
1
Johor Darul Takzim II Sarawak United
Johor Darul Takzim II
Sarawak United
13:00
TP
cz Coppa della Repubblica Ceca
2
0
Vysocina Jihlava Pardubice
Vysocina Jihlava
Pardubice
15:00
TP
1
2
FC Vlasim Sigma Olomouc
FC Vlasim
Sigma Olomouc
14:00
TP
2
4
Opava Mlada Boleslav
Opava
Mlada Boleslav
15:00
TP
2
1
Viktoria Plzen FK Pribram
Viktoria Plzen
FK Pribram
15:00
TP
world AFC Cup
2
0
Al Kuwait SC Al Salt
Al Kuwait SC
Al Salt
16:30
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
3
1
Varzim Estrela
Varzim
Estrela
17:00
TP
ch Svizzera - Challenge League
2
0
Aarau Wil 1900
Aarau
Wil 1900
18:30
TP
2
1
FC Schaffhausen Thun
FC Schaffhausen
Thun
16:00
TP
2
0
Vaduz Winterthur
Vaduz
Winterthur
16:00
TP
mx Messico - Campionato U20
1
2
FC Juarez U20 Atletico San Luis U20
FC Juarez U20
Atletico San Luis U20
14:00
TP
md Moldavia - Divisione Nazionale
0
1
Sfintul Gheorghe CS Petrocub
Sfintul Gheorghe
CS Petrocub
13:00
TP
uy Uruguay - Segunda
0
2
CA Atenas Danubio
CA Atenas
Danubio
21:30
TP
0
1
Villa Teresa Uruguay Montevideo
Villa Teresa
Uruguay Montevideo
19:00
TP
mx Messico - Liga de Expansion
0
1
Raya2 Expansion Mineros de Zacatecas
Raya2 Expansion
Mineros de Zacatecas
22:00
TP
gb Inghilterra - EFL Cup
4
1
Preston Cheltenham
Preston
Cheltenham
18:45
TP
10
9
QPR Everton
QPR
Everton
18:45
TP
0
3
Norwich Liverpool
Norwich
Liverpool
18:45
TP
4
6
Sheffield United Southampton
Sheffield United
Southampton
18:45
TP
1
3
Watford Stoke
Watford
Stoke
18:45
TP
0
2
Wigan Sunderland
Wigan
Sunderland
18:45
TP
4
1
Burnley Rochdale
Burnley
Rochdale
18:45
TP
6
1
Manchester City Wycombe
Manchester City
Wycombe
18:45
TP
7
0
Brentford Oldham
Brentford
Oldham
18:45
TP
5
6
Fulham Leeds
Fulham
Leeds
18:45
TP
de Germania - Landespokal
1
0
MSV Düsseldorf Cronenberger SC
MSV Düsseldorf
Cronenberger SC
17:45
TP
1
5
TSV 05 Ronsdorf SC Velbert
TSV 05 Ronsdorf
SC Velbert
17:30
TP
1
2
SGS Essen-Schonebeck SSVg Velbert
SGS Essen-Schonebeck
SSVg Velbert
17:00
TP
2
1
Leher TS TuS Komet Arsten
Leher TS
TuS Komet Arsten
17:30
TP
2
6
BSC Hastedt TS Woltmershausen
BSC Hastedt
TS Woltmershausen
17:30
TP
by Bielorussia - Campionato Riserve
5
0
Shakhtyor Soligorsk riserve Energetik-BGU Minsk Riserve
Shakhtyor Soligorsk riserve
Energetik-BGU Minsk Riserve
12:02
TP
sk Coppa di Slovacchia
0
3
Namestovo FK Pohronie
Namestovo
FK Pohronie
13:30
TP
4
2
STK Samorin SK Sered
STK Samorin
SK Sered
13:30
TP
0
3
Raca Bratislava AS Trencin
Raca Bratislava
AS Trencin
14:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
4
0
Millwall U23 Barnsley U23
Millwall U23
Barnsley U23
13:00
TP
2
0
Cardiff U23 Sheff Utd U23
Cardiff U23
Sheff Utd U23
12:00
TP
0
3
QPR U23 Coventry U23
QPR U23
Coventry U23
12:00
TP
1
4
Bristol City U23 Peterborough U23
Bristol City U23
Peterborough U23
12:00
TP
am Armenia - Premier League
0
2
BKMA FC Ararat Yerevan
BKMA FC
Ararat Yerevan
12:00
TP
ch Svizzera - Super League
2
2
FC Zurigo Servette
FC Zurigo
Servette
18:30
TP
py Paraguay - Divisione Professionale
1
2
Olimpia Asuncion Nacional Asunción
Olimpia Asuncion
Nacional Asunción
0:00
TP
gb Galles - Championship South
1
0
Carmarthen Risca United
Carmarthen
Risca United
18:30
TP
za Sud Africa - National First Division
3
2
Università di Pretoria Cape Town All Stars
Università di Pretoria
Cape Town All Stars
13:00
TP
1
1
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Black Leopards
Tshakhuma Tsha Madzivhadila
Black Leopards
13:00
TP
1
1
Ajax Cape Town Hungry Lions FC
Ajax Cape Town
Hungry Lions FC
13:00
TP
0
1
Uthongathi FC Platinum City Rovers
Uthongathi FC
Platinum City Rovers
13:00
TP
at Coppa d'Austria
4
0
FC Blau Weiss Linz ASK Elektra
FC Blau Weiss Linz
ASK Elektra
17:00
TP
1
6
ASV Siegendorf Wolfsberger AC
ASV Siegendorf
Wolfsberger AC
17:00
TP
6
5
SV Kapfenberg FK Austria Vienna
SV Kapfenberg
FK Austria Vienna
16:30
TP
2
3
SC Schwaz St Polten
SC Schwaz
St Polten
16:30
TP
1
0
SC Weiz Austria Lustenau
SC Weiz
Austria Lustenau
17:00
TP
1
3
SK Vorwärts Steyr Ried
SK Vorwärts Steyr
Ried
18:25
TP
0
1
Union Gurten Hartberg
Union Gurten
Hartberg
17:00
TP
1
0
SKU Amstetten FC Wacker Innsbruck
SKU Amstetten
FC Wacker Innsbruck
17:00
TP
1
5
SK Treibach Floridsdorfer AC
SK Treibach
Floridsdorfer AC
17:00
TP
ru Russia - Serie minori
0
2
Almaz Antey U21 Vyborzhanin Gorod U21
Almaz Antey U21
Vyborzhanin Gorod U21
17:00
TP
1
2
Lokomotiv San Pietroburgo U21 Nevsky Front San Pietroburgo U21
Lokomotiv San Pietroburgo U21
Nevsky Front San Pietroburgo U21
15:00
TP
bt Bhutan - Premier League
2
1
Gomo FC Paro Rinpung FC
Gomo FC
Paro Rinpung FC
9:00
TP
sg Singapore - Premier League
1
6
Tampines Rovers FC Lion City Sailors FC
Tampines Rovers FC
Lion City Sailors FC
11:45
TP
br Brasile - Coppa U20
0
0
Tupy GO U20 Jardim America GO U20
Tupy GO U20
Jardim America GO U20
18:30
TP
0
4
Belavistense U20 Vianopolis U20
Belavistense U20
Vianopolis U20
18:30
TP
ua Coppa d'Ucraina
0
3
MFK Mykolaiv FC Rukh Lviv
MFK Mykolaiv
FC Rukh Lviv
14:00
TP
2
1
FK Metal Kharkiv Desna Chernihiv
FK Metal Kharkiv
Desna Chernihiv
16:00
TP
au Australia - Brisbane Premier League Riserve
7
0
Albany Creek Riserve St George Willawong Riserve
Albany Creek Riserve
St George Willawong Riserve
9:30
TP
br Brasile - Campeonato Amapaense
0
0
Santos AP Trem AP
Santos AP
Trem AP
23:00
TP
de Germania - Oberliga Niedersachsen
3
0
Ramlingen-Ehlershausen HSC BW Schwalbe Tundern
Ramlingen-Ehlershausen
HSC BW Schwalbe Tundern
17:30
TP
sv El Salvador - Campionato Riserve
0
2
Once Deportivo de Ahuachapán Riserve Atletico Marte Riserve
Once Deportivo de Ahuachapán Riserve
Atletico Marte Riserve
18:00
TP
gb Inghilterra - Northern League - 1ª Div.
3
0
Belper Town Carlton Town
Belper Town
Carlton Town
18:45
TP
py Coppa del Paraguay
2
4
Deportivo Karai Chive River Plate Asuncion
Deportivo Karai Chive
River Plate Asuncion
21:00
TP
2
1
Sportivo Ameliano Independiente FBC
Sportivo Ameliano
Independiente FBC
23:30
TP
gb Inghilterra - EFL Trophy
1
0
Cambridge Utd Tottenham U21
Cambridge Utd
Tottenham U21
18:00
TP
2
1
Doncaster Man City U21
Doncaster
Man City U21
18:00
TP
0
3
Bradford Man Utd U21
Bradford
Man Utd U21
18:00
TP
co Colombia - Campionato regionale
3
5
Politecnico J.I.C. Total Soccer FC
Politecnico J.I.C.
Total Soccer FC
17:00
TP
au Australia - Brisbane Capital League 1
3
2
Moggill Ripley Valley FC
Moggill
Ripley Valley FC
10:30
TP
bg Coppa di Bulgaria
0
4
Rodopa Lokomotiv Plovdiv
Rodopa
Lokomotiv Plovdiv
12:45
TP
1
0
Etar 1924 Veliko Tarnovo Botev Plovdiv
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Botev Plovdiv
15:45
TP
1
0
Montana CSKA 1948 Sofia
Montana
CSKA 1948 Sofia
15:00
TP
0
6
Rozova Dolina Beroe
Rozova Dolina
Beroe
13:00
TP
0
3
Tundzha Yambol Arda Kardzhali
Tundzha Yambol
Arda Kardzhali
13:00
TP
1
0
Levski 2005 Krumovgrad Tsarsko Selo 2015
Levski 2005 Krumovgrad
Tsarsko Selo 2015
13:00
TP
br Brasile - Campeonato Gaúcho 2
23:00 Guarani RS Inter De Santa Maria
Guarani RS
Inter De Santa Maria
D
kg Kirghizistan - Top Liga
0
2
FK Kara-Balta FK Alga Bishkek
FK Kara-Balta
FK Alga Bishkek
10:00
TP
2
3
FC Ilbirs FC Dordoi Bishkek
FC Ilbirs
FC Dordoi Bishkek
10:00
TP
ee Coppa d'Estonia
4
2
FA Tartu Kalev JK Nomme United
FA Tartu Kalev
JK Nomme United
14:00
TP
2
3
Tallinna FC Infonet FC Flora Tallinn II
Tallinna FC Infonet
FC Flora Tallinn II
17:00
TP
gb Inghilterra - National League Nord
1
0
Alfreton Town Leamington
Alfreton Town
Leamington
18:45
TP
hr Coppa di Croazia
3
1
Mladost Zdralovi Inter Zapresic
Mladost Zdralovi
Inter Zapresic
13:30
TP
8
9
NK Dugopolje NK Lokomotiva Zagabria
NK Dugopolje
NK Lokomotiva Zagabria
13:30
TP
0
7
NK Pitomaca HNK Rijeka
NK Pitomaca
HNK Rijeka
13:00
TP
1
2
NK Primorac Biograd Hajduk Spalato
NK Primorac Biograd
Hajduk Spalato
15:00
TP
0
3
NK Vuteks Sloga Istra 1961
NK Vuteks Sloga
Istra 1961
13:30
TP
tj Tagikistan - Vysshaya Liga
0
1
Faizkand FK Khujand
Faizkand
FK Khujand
11:00
TP
1
0
FC Istiklol Khatlon Bokhtar
FC Istiklol
Khatlon Bokhtar
14:00
TP
no Norvegia - 3ª Divisione - Gruppo 3
4
2
Åkra Madla
Åkra
Madla
17:00
TP
mn Mongolia - Premier League
2
1
SP Falcons FC Athletic 220 FC
SP Falcons FC
Athletic 220 FC
8:00
TP
3
1
Khoromkhon Club Khangarid Klub
Khoromkhon Club
Khangarid Klub
5:00
TP
4
2
Ulaanbaatar City UB Mazaalainuud
Ulaanbaatar City
UB Mazaalainuud
2:00
TP
0
0
Khans Khuns-Erchim FC Ulaanbaatar
Khans Khuns-Erchim
FC Ulaanbaatar
11:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
3
1
Gabala FK-2 Neftchi Baku II
Gabala FK-2
Neftchi Baku II
11:00
TP
1
1
Moik Baku Sabail FC II
Moik Baku
Sabail FC II
11:30
TP
au Australia - Brisbane Capital League 1 Riserve
1
2
Moggill riserve Ripley Valley riserve
Moggill riserve
Ripley Valley riserve
8:30
TP
pt Portogallo - Campionato U23
0
1
Leixoes U23 Braga U23
Leixoes U23
Braga U23
14:00
TP
ee Estonia - Campionato U19
0
1
JK Nomme United U19 Tartu Helios U19
JK Nomme United U19
Tartu Helios U19
14:12
TP
1
5
FC Flora Tallinn U19 JK Viljandi Tulevik U19
FC Flora Tallinn U19
JK Viljandi Tulevik U19
14:00
TP
3
8
Pohja-Tallinna JK Volta U19 JK Tallinna Kalev U19
Pohja-Tallinna JK Volta U19
JK Tallinna Kalev U19
14:00
TP
pt Portogallo - Coppa di Lega
0
2
Sporting Covilha Guimaraes
Sporting Covilha
Guimaraes
19:15
TP
ie Irlanda - FAI Cup
3
1
Dundalk Finn Harps
Dundalk
Finn Harps
18:45
TP
gb Galles - Coppa di Lega
7
8
Bangor City Bala Town
Bangor City
Bala Town
18:45
TP
6
3
Connah's Quay Airbus UK
Connah's Quay
Airbus UK
18:45
TP
5
0
Haverfordwest County Undy Athletic
Haverfordwest County
Undy Athletic
18:45
TP
5
0
Newtown Caernarfon Town
Newtown
Caernarfon Town
18:45
TP
3
4
Prestatyn Town Holywell Town
Prestatyn Town
Holywell Town
18:45
TP
2
5
Aberystwyth Cardiff MU
Aberystwyth
Cardiff MU
19:00
TP
3
0
Barry Town Trefelin BGC
Barry Town
Trefelin BGC
18:45
TP
iq Campionato d’Iraq
0
2
Baghdad FC Al Kahrabaa
Baghdad FC
Al Kahrabaa
12:30
TP
jo Giordania - Divisione 1
2
0
Moghayer Al Sarhan Amman FC
Moghayer Al Sarhan
Amman FC
13:00
TP
4
0
Al Tora Mansheyat
Al Tora
Mansheyat
13:00
TP
ug Coppa d'Uganda
0
2
Uganda Police FC Vipers SC
Uganda Police FC
Vipers SC
12:30
TP
dk Danimarca - Lega U21
2
3
Frederiksberg BK U21 Husum BK U21
Frederiksberg BK U21
Husum BK U21
17:00
TP
gb Inghilterra - Southern League Div. One
6
2
St Neots Town Barton Rovers
St Neots Town
Barton Rovers
18:45
TP
0
1
North Leigh Berkhamsted
North Leigh
Berkhamsted
18:45
TP
at Austria - 2. Landesliga
4
0
USV Draxler Mooskirchen SV Räder Nais Tobelbad
USV Draxler Mooskirchen
SV Räder Nais Tobelbad
17:00
TP
lt Lituania - Campionato U19
2
1
FK Jonava U19 Banga Gargzdai U19
FK Jonava U19
Banga Gargzdai U19
14:00
TP
jo Giordania - Coppa di Giordania
2
1
Al-Wehdat Al-Jazeera
Al-Wehdat
Al-Jazeera
15:00
TP
5
6
Sahab SC Al-Faisaly Amman
Sahab SC
Al-Faisaly Amman
17:30
TP
br Brasile - Copa Paulista
2
1
Santos B Primavera SP
Santos B
Primavera SP
18:00
TP
3
0
EC Taubate Sao Caetano
EC Taubate
Sao Caetano
18:00
TP
1
2
Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo
Sao Bernardo SP
EC Sao Bernardo
18:00
TP
1
1
Rio Claro Noroeste
Rio Claro
Noroeste
18:00
TP
1
1
Atibaia CA Juventus
Atibaia
CA Juventus
18:00
TP
0
0
Botafogo SP B Comercial FC
Botafogo SP B
Comercial FC
18:00
TP
0
2
Sao Bento XV Piracicaba
Sao Bento
XV Piracicaba
18:00
TP
3
0
CA Votuporanguense Velo Clube SP
CA Votuporanguense
Velo Clube SP
18:00
TP
hn Honduras - Liga de Ascenso
2
2
Lone FC Atletico Choloma
Lone FC
Atletico Choloma
21:30
TP
pl Coppa di Polonia
2
1
KKS 1925 Kalisz Pogon Szczecin
KKS 1925 Kalisz
Pogon Szczecin
16:00
TP
1
3
Jagiellonia Bialystok Lechia Gdansk
Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk
15:30
TP
0
3
Slask Wroclaw II Zaglebie Lubin
Slask Wroclaw II
Zaglebie Lubin
18:00
TP
0
6
Ruch Zdzieszowice Zaglebie Sosnowiec
Ruch Zdzieszowice
Zaglebie Sosnowiec
13:00
TP
0
2
Polonia Sroda Wielkopolska GKS Jastrzebie
Polonia Sroda Wielkopolska
GKS Jastrzebie
13:30
TP
uy Uruguay - Campionato U19
1
1
Bella Vista U19 Central Espanol U19
Bella Vista U19
Central Espanol U19
12:00
TP
0
0
Boston River U19 Rentistas U19
Boston River U19
Rentistas U19
12:00
TP
2
1
Defensor Sporting U19 Progreso U19
Defensor Sporting U19
Progreso U19
12:00
TP
0
2
Penarol U19 Danubio U19
Penarol U19
Danubio U19
12:00
TP
2
1
CA River Plate U19 Deportivo Maldonado U19
CA River Plate U19
Deportivo Maldonado U19
13:30
TP
0
0
Plaza Colonia U19 Wanderers U19
Plaza Colonia U19
Wanderers U19
13:00
TP
world Campionato CONCACAF
0
6
Inter Moengo Tapoe CD Olimpia
Inter Moengo Tapoe
CD Olimpia
21:45
TP
be Coppa del Belgio
7
0
Union Saint Gilloise RC Lebbeke
Union Saint Gilloise
RC Lebbeke
18:30
TP
pl Polonia - Coppa regionale
2
7
Amator Kielpino Gwiazda Karsin
Amator Kielpino
Gwiazda Karsin
15:15
TP
nl Coppa dei Paesi Bass
2
2
DVS'33 Ermelo Noordwijk
DVS'33 Ermelo
Noordwijk
18:00
TP
2
3
Katwijk Harkemase Boys
Katwijk
Harkemase Boys
18:00
TP
3
0
Barendrecht Scheveningen
Barendrecht
Scheveningen
18:00
TP
3
1
GVVV Veenendaal Vvog
GVVV Veenendaal
Vvog
18:00
TP
0
2
HHC Hardenberg Capelle
HHC Hardenberg
Capelle
18:00
TP
3
1
IJsselmeervogels Sportlust '46
IJsselmeervogels
Sportlust '46
18:00
TP
4
1
Ajax Amateurs VVSB
Ajax Amateurs
VVSB
18:00
TP
1
2
Odin 59 De Treffers
Odin 59
De Treffers
18:00
TP
0
2
Quick Boys Rijnsburgse Boys
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
18:00
TP
2
3
HSV Hoek SteDoco
HSV Hoek
SteDoco
18:00
TP
in India - Calcutta Football League
0
1
Railways FC United SC
Railways FC
United SC
9:00
TP
qa Qatar - Stars League
1
0
Al-Arabi Doha Al Sailiya SC
Al-Arabi Doha
Al Sailiya SC
16:30
TP
1
1
Umm Salal Al-Ahli Doha
Umm Salal
Al-Ahli Doha
16:30
TP
2
1
Al-Shamal SC Qatar SC Doha
Al-Shamal SC
Qatar SC Doha
13:45
TP
uy Uruguay - Segunda B Nacional
4
0
Artigas Potencia
Artigas
Potencia
18:30
TP
br Brasile - Copa Gaúcha
0
1
Sapucaiense RS Novo Hamburgo
Sapucaiense RS
Novo Hamburgo
18:00
TP
br Coppa del Brasile U23
12:30 Inhumas U23 Flugoiania U23
Inhumas U23
Flugoiania U23
D
br Brasile - Campeonato Potiguar 2
2
2
Riachuelo AC Palmeira FC
Riachuelo AC
Palmeira FC
18:00
TP
1
1
Alecrim Visao Celeste
Alecrim
Visao Celeste
18:00
TP
au Australia - FFA Cup
6
0
Lions FC Casuarina FC
Lions FC
Casuarina FC
9:30
TP
in India - Punjab Super League
10:30 Minerva Punjab FC Sikh Regiment Centre FC
Minerva Punjab FC
Sikh Regiment Centre FC
D
eg Egitto - Supercoppa
2
3
Al Ahly Cairo Talaea El Geish
Al Ahly Cairo
Talaea El Geish
17:00
TP
rw Rwanda - Division 2
1
0
Etoile de L'Est Kirehe FC
Etoile de L'Est
Kirehe FC
12:00
TP
world Switzerland Regional Cup
1
2
VfR Kleinhuningen BCO Alemannia Basel
VfR Kleinhuningen
BCO Alemannia Basel
17:30
TP