https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
13:00 FC Francavilla Brindisi
FC Francavilla
Brindisi
D
1
2
Lavagnese Citta Di Varese
Lavagnese
Citta Di Varese
13:00
TP
13:00 Arzachena ASD Lanusei
Arzachena
ASD Lanusei
D
13:00 Tiferno Lerchi ASD Lornano Badesse
Tiferno Lerchi
ASD Lornano Badesse
D
13:00 Poggibonsi ASD Cannara
Poggibonsi
ASD Cannara
D
13:00 US Pianese Scandicci
US Pianese
Scandicci
D
13:00 Foligno Montespaccato
Foligno
Montespaccato
D
13:00 Arezzo ASD Sporting Trestina
Arezzo
ASD Sporting Trestina
D
0
0
AS Ostia Mare Cynthiabalonga
AS Ostia Mare
Cynthiabalonga
13:00
TP
3
0
Rimini Prato
Rimini
Prato
13:00
TP
13:00 Real Agro Aversa Santa Maria FC
Real Agro Aversa
Santa Maria FC
D
13:00 ASD Paterno ASD Sancataldese
ASD Paterno
ASD Sancataldese
D
2
0
Cavese Rende
Cavese
Rende
13:00
TP
13:00 ASD Licata Citta di Messina
ASD Licata
Citta di Messina
D
13:00 Gelbison ASD Castrovillari Calcio
Gelbison
ASD Castrovillari Calcio
D
13:00 ACSD Saluzzo AC Bra
ACSD Saluzzo
AC Bra
D
13:00 ASDC Gozzano ASD Imperia
ASDC Gozzano
ASD Imperia
D
0
1
Torres Giugliano
Torres
Giugliano
13:00
TP
3
1
Chieri 1955 Borgosesia
Chieri 1955
Borgosesia
13:00
TP
1
1
SC Caronnese Sanremese
SC Caronnese
Sanremese
13:00
TP
0
4
Recanatese Tolentino
Recanatese
Tolentino
13:00
TP
13:00 Vastogirardi Castelfidardo
Vastogirardi
Castelfidardo
D
2
2
Fano Vastese
Fano
Vastese
13:00
TP
1
2
ASD Pineto Calcio Castelnuovo
ASD Pineto Calcio
Castelnuovo
13:00
TP
13:00 Atletico Terme Fiuggi San Nicolò
Atletico Terme Fiuggi
San Nicolò
D
13:00 USD Pont Donnaz Sestri Levante
USD Pont Donnaz
Sestri Levante
D
13:00 Vis Nova Giussano US Breno
Vis Nova Giussano
US Breno
AB
13:00 Virtus Ciserano Bergamo Legnano
Virtus Ciserano Bergamo
Legnano
D
13:00 Franciacorta Ponte San Pietro
Franciacorta
Ponte San Pietro
D
1
0
Sona A.C. Crema 1908
Sona
A.C. Crema 1908
13:00
TP
1
1
Real Calepina FC ASD Brusaporto
Real Calepina FC
ASD Brusaporto
13:00
TP
2
0
US Folgore Caratese Olginatese
US Folgore Caratese
Olginatese
13:00
TP
3
3
Gladiator Aprilia
Gladiator
Aprilia
13:00
TP
13:00 Vis Artena Afragolese 1944
Vis Artena
Afragolese 1944
D
13:00 Caravaggio Desenzano Calvina
Caravaggio
Desenzano Calvina
D
13:00 Audace Cerignola Città di Fasano
Audace Cerignola
Città di Fasano
D
14:30 Carbonia USD Latte Dolce
Carbonia
USD Latte Dolce
D
0
2
Fossano Calcio Ligorna
Fossano Calcio
Ligorna
14:00
TP
2
1
Casertana SS Nola 1925
Casertana
SS Nola 1925
13:00
TP
2
0
Gavorrano ASD Cascina Calcio
Gavorrano
ASD Cascina Calcio
13:00
TP
3
2
ASD Muravera Atletico Uri
ASD Muravera
Atletico Uri
13:00
TP
13:00 Carbonia USD Latte Dolce
Carbonia
USD Latte Dolce
D
13:00 Gavorrano ASD Cascina Caclio
Gavorrano
ASD Cascina Caclio
D
4
2
AC Nardo Team Altamura
AC Nardo
Team Altamura
13:00
TP
13:00 USD Lavello ASD Molfetta
USD Lavello
ASD Molfetta
D
13:00 FBC Gravina Casarano
FBC Gravina
Casarano
D
2
2
U.S Bitonto Rotonda
U.S Bitonto
Rotonda
13:00
TP
0
0
Bisceglie 1913 Nocerina
Bisceglie 1913
Nocerina
13:00
TP
1
3
Montebelluna San Martino Speme
Montebelluna
San Martino Speme
13:00
TP
1
1
Novara Asti
Novara
Asti
13:00
TP
13:00 ASD Cartigliano Cattolica SM Calcio
ASD Cartigliano
Cattolica SM Calcio
D
1
1
Correggese SCD Progresso Calcio
Correggese
SCD Progresso Calcio
13:00
TP
1
2
Citta Di S. Agata Trapani
Citta Di S. Agata
Trapani
13:00
TP
13:00 ASD Fanfulla Sammaurese
ASD Fanfulla
Sammaurese
D
0
0
Mezzolara Borgo San Donnino
Mezzolara
Borgo San Donnino
13:00
TP
1
2
ASD Seravezza Calcio Lentigione
ASD Seravezza Calcio
Lentigione
13:00
TP
4
0
Aglianese Tritium
Aglianese
Tritium
13:00
TP
13:00 Ghivizzano ASD Sasso Marconi
Ghivizzano
ASD Sasso Marconi
D
13:00 Real Forte Querceta Ravenna
Real Forte Querceta
Ravenna
D
13:00 Athletic Carpi Bagnolese
Athletic Carpi
Bagnolese
D
4
1
Campodarsego Este
Campodarsego
Este
13:00
TP
13:00 Asd Alcione Milano Forli
Asd Alcione Milano
Forli
D
13:00 Acireale Cittanova
Acireale
Cittanova
D
13:00 Portici 1906 Giarre
Portici 1906
Giarre
D
2
0
FC Lamezia Terme ASD Troina
FC Lamezia Terme
ASD Troina
13:00
TP
3
0
Casale ASD RG Ticino
Casale
ASD RG Ticino
13:00
TP
0
3
GSD Ambrosiana ASD Union Arzignanochiampo
GSD Ambrosiana
ASD Union Arzignanochiampo
13:00
TP
2
1
Arconatese USD Casatese
Arconatese
USD Casatese
13:00
TP
13:00 ASD San Luca ASD Biancavilla
ASD San Luca
ASD Biancavilla
D
pl Polonia - Liga III
2
0
Jagiellonia Bialystok II Sokol Aleksandrow
Jagiellonia Bialystok II
Sokol Aleksandrow
12:00
TP
4
1
MKP Carina Gubin Piast Zmigrod
MKP Carina Gubin
Piast Zmigrod
14:00
TP
1
0
Podlasie Biala Podlaska LKS Lagow
Podlasie Biala Podlaska
LKS Lagow
14:00
TP
3
0
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki Ursus Warsawa
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Ursus Warsawa
14:00
TP
1
3
Wisla Sandomierz Cracovia Krakau II
Wisla Sandomierz
Cracovia Krakau II
14:00
TP
1
2
Blonianka Blonie KS Kutno
Blonianka Blonie
KS Kutno
9:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
5
0
Shinnik Yaroslavl Khimik Dzerzhinsk
Shinnik Yaroslavl
Khimik Dzerzhinsk
13:00
TP
fi Finlandia - Kolmonen
1
1
TuPS FC Kuusysi
TuPS
FC Kuusysi
12:00
TP
1
2
Saaksjærven Loiske Tervakosken Pato
Saaksjærven Loiske
Tervakosken Pato
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
1
1
Fortaleza U20 Atletico Mineiro U20
Fortaleza U20
Atletico Mineiro U20
18:00
TP
2
1
Cruzeiro U20 Fluminense U20
Cruzeiro U20
Fluminense U20
18:30
TP
3
1
Flamengo U20 Bahia U20
Flamengo U20
Bahia U20
18:00
TP
2
3
CA Itapemirim U20 Sport Clube Capixaba U20
CA Itapemirim U20
Sport Clube Capixaba U20
18:00
TP
4
0
Vasco da Gama U20 Ceara U20
Vasco da Gama U20
Ceara U20
13:00
TP
0
1
America MG U20 Palmeiras U20
America MG U20
Palmeiras U20
13:00
TP
4
1
Resende RJ U20 Madureira RJ U20
Resende RJ U20
Madureira RJ U20
14:00
TP
4
2
Chapecoense U20 Atletico Paranaense U20
Chapecoense U20
Atletico Paranaense U20
18:00
TP
0
2
Nova Prata RS U20 APAFUT U20
Nova Prata RS U20
APAFUT U20
14:00
TP
3
1
Corinthians U20 Santos U20
Corinthians U20
Santos U20
19:00
TP
br Brasile - Serie D
1
2
Sao Raimundo RR Paragominas FC
Sao Raimundo RR
Paragominas FC
20:00
TP
3
2
ABC Retro FC Brasil
ABC
Retro FC Brasil
19:00
TP
0
2
Itabaiana America RN
Itabaiana
America RN
19:00
TP
0
2
Nova Mutum EC Uberlandia
Nova Mutum EC
Uberlandia
19:00
TP
1
2
Castanhal Moto Club de São Luís
Castanhal
Moto Club de São Luís
18:00
TP
us USA - MLS
3
4
Austin FC San Jose Earthquakes
Austin FC
San Jose Earthquakes
0:00
TP
2
0
CF Montreal Chicago Fire
CF Montreal
Chicago Fire
17:00
TP
2
1
Portland Timbers Los Angeles FC
Portland Timbers
Los Angeles FC
23:30
TP
3
2
Houston Dynamo FC Dallas
Houston Dynamo
FC Dallas
1:30
TP
1
0
Real Salt Lake Seattle Sounders
Real Salt Lake
Seattle Sounders
1:30
TP
3
0
Minnesota United FC LA Galaxy
Minnesota United FC
LA Galaxy
0:00
TP
3
1
Philadelphia Union Orlando City SC
Philadelphia Union
Orlando City SC
20:00
TP
ar Argentina - Nacional B
0
0
CA San Telmo Defensores de Belgrano
CA San Telmo
Defensores de Belgrano
18:00
TP
1
2
Independiente Rivadavia Tristan Suarez
Independiente Rivadavia
Tristan Suarez
19:00
TP
0
1
CA Alvarado Quilmes
CA Alvarado
Quilmes
21:05
TP
1
1
CA Atlanta Club Atlético Temperley
CA Atlanta
Club Atlético Temperley
18:00
TP
us USA - USL Championship
0
3
New York Red Bulls II Memphis 901 FC
New York Red Bulls II
Memphis 901 FC
17:00
TP
0
1
Sacramento Republic San Antonio FC
Sacramento Republic
San Antonio FC
2:30
TP
1
0
San Diego Loyal Tacoma Defiance
San Diego Loyal
Tacoma Defiance
22:00
TP
2
1
Phoenix Rising FC Orange County SC
Phoenix Rising FC
Orange County SC
2:30
TP
0
1
Oakland Roots LA Galaxy II
Oakland Roots
LA Galaxy II
2:00
TP
2
1
New Mexico United Real Monarchs SLC
New Mexico United
Real Monarchs SLC
1:30
TP
0
1
Tulsa Austin Bold FC
Tulsa
Austin Bold FC
0:00
TP
1
2
Rio Grande Valley FC Toros Colorado Switchbacks FC
Rio Grande Valley FC Toros
Colorado Switchbacks FC
0:30
TP
br Brasile - Serie B
1
1
Vasco Da Gama Cruzeiro
Vasco Da Gama
Cruzeiro
19:00
TP
br Brasile - Serie A
1
0
Internacional Fortaleza EC
Internacional
Fortaleza EC
14:00
TP
0
1
Flamengo Gremio
Flamengo
Gremio
23:30
TP
1
1
EC Bahia Bragantino
EC Bahia
Bragantino
0:00
TP
0
0
Ceara Santos
Ceara
Santos
0:00
TP
2
1
San Paolo Atletico GO
San Paolo
Atletico GO
19:00
TP
1
1
Corinthians America MG
Corinthians
America MG
21:15
TP
ar Argentina - Torneo A
2
0
Deportivo Madryn Huracan Las Heras
Deportivo Madryn
Huracan Las Heras
18:00
TP
1
1
Club Ciudad de Bolivar Sol de Mayo
Club Ciudad de Bolivar
Sol de Mayo
18:00
TP
1
2
Sportivo Estudiantes Sansinena
Sportivo Estudiantes
Sansinena
18:00
TP
1
1
Sportivo Las Parejas Gimnasia y Tiro
Sportivo Las Parejas
Gimnasia y Tiro
18:00
TP
2
1
CA Douglas Haig Sarmiento de Resistencia
CA Douglas Haig
Sarmiento de Resistencia
18:00
TP
0
2
Club Circulo Deportivo Ferro Carril Oeste LP
Club Circulo Deportivo
Ferro Carril Oeste LP
18:00
TP
3
0
Boca Unidos Juventud Unida G.
Boca Unidos
Juventud Unida G.
19:00
TP
3
2
Racing de Cordoba Defensores Pronunciamiento
Racing de Cordoba
Defensores Pronunciamiento
18:00
TP
3
2
Centro Nord Unión Sunchales
Centro Nord
Unión Sunchales
18:30
TP
1
2
Sportivo Penarol Juventud Unida Universitario
Sportivo Penarol
Juventud Unida Universitario
19:00
TP
0
0
Independiente Chivilcoy Sportivo Desamparados
Independiente Chivilcoy
Sportivo Desamparados
19:00
TP
1
0
Cipolletti Club Villa Mitre
Cipolletti
Club Villa Mitre
19:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
4
3
Khimik Koryazhma Spbkls
Khimik Koryazhma
Spbkls
18:00
TP
1
2
Akademiya Sporta Shebekino FC Yelets
Akademiya Sporta Shebekino
FC Yelets
9:00
TP
jp Giappone - J2-League
1
1
Blaublitz Akita Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita
Giravanz Kitakyushu
6:00
TP
1
3
Tokyo Verdy Albirex Niigata
Tokyo Verdy
Albirex Niigata
9:00
TP
1
1
Zweigen Kanazawa Matsumoto Y FC
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Y FC
10:00
TP
2
0
Sagamihara Renofa Yamaguchi
Sagamihara
Renofa Yamaguchi
8:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
1
1
Mjondalen Sandefjord
Mjondalen
Sandefjord
16:00
TP
1
3
Sarpsborg Rosenborg
Sarpsborg
Rosenborg
16:00
TP
1
3
Viking Bodo/Glimt
Viking
Bodo/Glimt
16:00
TP
1
1
Tromso SK Brann
Tromso
SK Brann
18:00
TP
1
1
Valerenga Molde
Valerenga
Molde
16:00
TP
se Svezia - Superettan
0
2
Akropolis IF Vasteras SK
Akropolis IF
Vasteras SK
11:00
TP
0
2
Falkenbergs FF Osters IF
Falkenbergs FF
Osters IF
13:00
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
3
0
Banik Ostrava B SFK Vrchovina
Banik Ostrava B
SFK Vrchovina
8:00
TP
2
2
SC Znojmo Vysocina Jihlava B
SC Znojmo
Vysocina Jihlava B
8:15
TP
4
1
Slavia Praga B Sokol Hostoun
Slavia Praga B
Sokol Hostoun
8:15
TP
0
0
SK Sokol Zapy Usti N Orlici
SK Sokol Zapy
Usti N Orlici
13:30
TP
1
0
SK Sokol Brozany Bohemians 1905 B
SK Sokol Brozany
Bohemians 1905 B
13:30
TP
2
0
FK Admira Praha Banik Sokolov
FK Admira Praha
Banik Sokolov
8:15
TP
2
0
Slovacko II FC Fastav Zlín II
Slovacko II
FC Fastav Zlín II
8:15
TP
1
0
Viktoria Plzen B Povltavska FA
Viktoria Plzen B
Povltavska FA
8:30
TP
0
0
Dukla Praha B Slovan Liberec U21
Dukla Praha B
Slovan Liberec U21
8:15
TP
3
1
Pardubice B FK Chlumec nad Cidlinou
Pardubice B
FK Chlumec nad Cidlinou
8:15
TP
es Spagna - Primera Division
1
2
Valencia Real Madrid
Valencia
Real Madrid
19:00
TP
0
0
Real Sociedad Siviglia
Real Sociedad
Siviglia
14:15
TP
2
2
Real Betis Espanyol
Real Betis
Espanyol
16:30
TP
0
0
Maiorca Villarreal
Maiorca
Villarreal
12:00
TP
es Spagna - Segunda Division
0
0
Huesca Fuenlabrada
Huesca
Fuenlabrada
12:00
TP
1
2
Tenerife Mirandes
Tenerife
Mirandes
16:15
TP
3
2
Eibar Sporting Gijon
Eibar
Sporting Gijon
16:15
TP
4
0
Ponferradina Malaga
Ponferradina
Malaga
14:00
TP
it Italia - Serie A
3
2
Verona Roma
Verona
Roma
16:00
TP
1
2
Venezia Spezia
Venezia
Spezia
13:00
TP
1
1
Juventus Milan
Juventus
Milan
18:45
TP
2
2
Lazio Cagliari
Lazio
Cagliari
16:00
TP
0
3
Empoli Sampdoria
Empoli
Sampdoria
10:30
TP
lt Lituania - II Lyga
1
0
Panerys Vilnius FK Siauliai II
Panerys Vilnius
FK Siauliai II
15:00
TP
0
1
FK Sveikata FK Ekranas
FK Sveikata
FK Ekranas
11:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
2
0
GOSK Gabela FK Radnik Hadzici
GOSK Gabela
FK Radnik Hadzici
14:00
TP
3
0
FK Omarska FK Modrica
FK Omarska
FK Modrica
14:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
0
0
Deportivo Capiata 2 de Mayo
Deportivo Capiata
2 de Mayo
14:00
TP
2
1
Resistencia FC Atyra FC
Resistencia FC
Atyra FC
14:00
TP
1
0
Guarani de Trinidad Fulgencio Yegros
Guarani de Trinidad
Fulgencio Yegros
19:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
3
0
IFK Norrkoping Orebro SK
IFK Norrkoping
Orebro SK
13:00
TP
0
1
Halmstad Kalmar FF
Halmstad
Kalmar FF
15:30
TP
3
1
Ostersunds FK Elfsborg
Ostersunds FK
Elfsborg
13:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
0
2
Ahrobiznes Volochysk Olimpik Donetsk
Ahrobiznes Volochysk
Olimpik Donetsk
12:30
TP
4
1
FC Podillya Khmelnytskyi Kremin Kreminchuh
FC Podillya Khmelnytskyi
Kremin Kreminchuh
10:15
TP
cn Cina - 2 ª Divisione
3
1
Hebei Kungfu Dongguan Guanlian
Hebei Kungfu
Dongguan Guanlian
7:00
TP
5
1
Qingdao Manatee Xiamen Ludao
Qingdao Manatee
Xiamen Ludao
7:00
TP
br Brasile - Serie C
1
1
Manaus Ferroviario
Manaus
Ferroviario
19:00
TP
1
0
Botafogo PB Jacuipense
Botafogo PB
Jacuipense
23:00
TP
2
1
Tombense MG Santa Cruz FC
Tombense MG
Santa Cruz FC
21:00
TP
0
0
Ypiranga Ituano
Ypiranga
Ituano
14:00
TP
pl Polonia - Liga I
2
0
Odra Opole Stomil Olsztyn
Odra Opole
Stomil Olsztyn
13:00
TP
1
1
GKS Tychy 71 Widzew Lodz
GKS Tychy 71
Widzew Lodz
10:40
TP
2
2
MKS Puszcza Niepolomice Chrobry Glogow
MKS Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow
16:00
TP
is Islanda - Premier League
1
0
FH Hafnarfjordur Breidablik
FH Hafnarfjordur
Breidablik
16:15
TP
0
1
Leiknir Reykjavik Keflavik
Leiknir Reykjavik
Keflavik
14:00
TP
5
0
IA Akranes Fylkir Reykjavik
IA Akranes
Fylkir Reykjavik
14:00
TP
1
2
KR Reykjavik Vikingur Reykjavik
KR Reykjavik
Vikingur Reykjavik
16:15
TP
1
4
Valur Reykjavik KA Akureyri
Valur Reykjavik
KA Akureyri
18:30
TP
no Norvegia - 1. Division
2
0
Fredrikstad Ullensaker/Kisa
Fredrikstad
Ullensaker/Kisa
13:00
TP
pl Polonia - Liga II
1
0
Hutnik Krakow Chojniczanka Chojnice
Hutnik Krakow
Chojniczanka Chojnice
14:00
TP
1
2
MKP Pogon Siedlce Pogon Grodzisk Mazowiecki
MKP Pogon Siedlce
Pogon Grodzisk Mazowiecki
12:00
TP
3
0
Radunia Stezyca Olimpia Elblag
Radunia Stezyca
Olimpia Elblag
13:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
1
2
Estudiantes Merida CD Hermanos Colmenares
Estudiantes Merida
CD Hermanos Colmenares
22:15
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
1
4
SG Sonnenhof Grossaspach TSG Balingen
SG Sonnenhof Grossaspach
TSG Balingen
12:00
TP
2
0
Kickers Offenbach FC Astoria Walldorf
Kickers Offenbach
FC Astoria Walldorf
12:00
TP
2
1
SSV Ulm 1846 Hessen Kassel
SSV Ulm 1846
Hessen Kassel
12:00
TP
is Islanda - 1 Deild
1
2
IBV Vestmannaeyjar IF Vestri
IBV Vestmannaeyjar
IF Vestri
14:00
TP
ar Argentina - Primera C Metropolitana
0
0
Berazategui Central Cordoba de Rosario
Berazategui
Central Cordoba de Rosario
18:00
TP
2
2
Deportivo Laferrere Lujan
Deportivo Laferrere
Lujan
18:00
TP
2
1
Club Leandro N. Alem San Martin de Burzaco
Club Leandro N. Alem
San Martin de Burzaco
18:00
TP
0
0
CA Claypole Ferrocarril Midland
CA Claypole
Ferrocarril Midland
18:00
TP
4
0
Real Pilar CA Atlas
Real Pilar
CA Atlas
18:00
TP
2
1
CA Ituzaingo El Porvenir
CA Ituzaingo
El Porvenir
16:30
TP
hr Croazia - 3. HNL
3
2
NK Trnje NK Tresnjevka
NK Trnje
NK Tresnjevka
9:00
TP
0
3
NK Urania NK Neretvanac Opuzen
NK Urania
NK Neretvanac Opuzen
14:30
TP
4
0
NK Bistra NK Vrbovec
NK Bistra
NK Vrbovec
15:00
TP
2
1
NK Bedem Ivankovo NK Slavonac Bukovlje
NK Bedem Ivankovo
NK Slavonac Bukovlje
14:30
TP
ro Romania - Liga 1
0
0
ACS Sepsi ACS UTA Batrana Doamna
ACS Sepsi
ACS UTA Batrana Doamna
13:00
TP
1
2
Dinamo Bucuresti FC Botosani
Dinamo Bucuresti
FC Botosani
16:00
TP
0
1
FC Academica Clinceni FC Arges Pitesti
FC Academica Clinceni
FC Arges Pitesti
10:30
TP
gb Inghilterra - Premier League
0
3
Tottenham Chelsea
Tottenham
Chelsea
15:30
TP
2
1
Brighton Leicester
Brighton
Leicester
13:00
TP
1
2
West Ham Manchester United
West Ham
Manchester United
13:00
TP
se Svezia - 1ª Divisione Nord
5
2
Sandvikens IF Assyriska Föreningen
Sandvikens IF
Assyriska Föreningen
15:00
TP
0
1
Örebro Syrianska IF Piteå IF
Örebro Syrianska IF
Piteå IF
11:00
TP
2
2
Dalkurd FF Sollentuna United FF
Dalkurd FF
Sollentuna United FF
14:00
TP
0
1
IFK Luleå Umeå FC
IFK Luleå
Umeå FC
14:00
TP
1
1
Hammarby TFF Hudiksvalls FF
Hammarby TFF
Hudiksvalls FF
14:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland
0
1
IF Karlstad II IK Oddevold
IF Karlstad II
IK Oddevold
13:00
TP
rs Serbia - Super Liga
1
1
Partizan Belgrado Stella Rossa Belgrado
Partizan Belgrado
Stella Rossa Belgrado
16:00
TP
by Bielorussia - Premier League
2
1
Dinamo Minsk Isloch
Dinamo Minsk
Isloch
13:00
TP
3
1
FC Vitebsk FC Minsk
FC Vitebsk
FC Minsk
15:00
TP
5
0
Neman Grodno FC Smorgon
Neman Grodno
FC Smorgon
17:00
TP
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2
2
2
Nardo Arendal
Nardo
Arendal
14:00
TP
0
1
Levanger Egersund
Levanger
Egersund
12:30
TP
2
1
Flekkerøy Odd II
Flekkerøy
Odd II
14:00
TP
bo Bolivia - Apertura
3
0
Oriente Petrolero Atletico Palmaflor Vinto
Oriente Petrolero
Atletico Palmaflor Vinto
23:30
TP
3
1
The Strongest Jorge Wilstermann
The Strongest
Jorge Wilstermann
21:15
TP
2
1
Independiente Petrolero Bolivar
Independiente Petrolero
Bolivar
19:00
TP
ma Marocco - GNF 1
2
1
Raja Casablanca Olympique Khouribga
Raja Casablanca
Olympique Khouribga
16:00
TP
0
2
Rapide Oued Zem WAC Casablanca
Rapide Oued Zem
WAC Casablanca
20:30
TP
1
1
RSB Berkane OC Safi
RSB Berkane
OC Safi
18:15
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
6
1
Tractor Volat Capital
Tractor
Volat Capital
17:30
TP
4
1
AFC Vargi Fast
AFC Vargi
Fast
14:00
TP
3
0
FK Krumkachy Minsk Baltika
FK Krumkachy Minsk
Baltika
13:45
TP
1
3
Turbosport LT Minsk
Turbosport
LT Minsk
12:30
TP
1
8
Sunderland Belarus Dubl
Sunderland Belarus
Dubl
16:15
TP
2
2
Favorit Minsk FC Machulishchi
Favorit Minsk
FC Machulishchi
18:45
TP
3
0
AFC Celtic Minsk BHT 2009
AFC Celtic Minsk
BHT 2009
15:00
TP
1
1
FC Device Black Label
FC Device
Black Label
15:15
TP
4
1
Dream Team Malanka
Dream Team
Malanka
13:45
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
5
0
Porto Moreirense
Porto
Moreirense
17:00
TP
0
1
Estoril Sporting
Estoril
Sporting
19:30
TP
1
1
Vizela Pacos Ferreira
Vizela
Pacos Ferreira
14:30
TP
at Austria - Landesliga
2
0
ASK Klagenfurt St. Andra/WAC Junior
ASK Klagenfurt
St. Andra/WAC Junior
8:30
TP
1
2
SK Ebbs FC Volders
SK Ebbs
FC Volders
15:00
TP
2
2
Slovan HAC Sportunion Mauer
Slovan HAC
Sportunion Mauer
8:30
TP
pe Perù - Primera Division
3
1
Sport Huancayo CD Universidad San Martin
Sport Huancayo
CD Universidad San Martin
16:00
TP
0
2
Universitario de Deportes Deportivo Municipal
Universitario de Deportes
Deportivo Municipal
20:30
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
0
1
Santa Marta SC Mirandela
Santa Marta
SC Mirandela
14:00
TP
1
2
FC Barreirense Olhanense
FC Barreirense
Olhanense
12:00
TP
2
1
Louletano DC CF Esperança de Lagos
Louletano DC
CF Esperança de Lagos
14:00
TP
0
0
Juventude Evora GUS Montemor
Juventude Evora
GUS Montemor
14:00
TP
2
0
Sacavenense Grupo Sportivo Loures
Sacavenense
Grupo Sportivo Loures
14:00
TP
2
1
GD Peniche Clube Condeixa
GD Peniche
Clube Condeixa
14:00
TP
1
0
Leca FC GDSC Alvarenga
Leca FC
GDSC Alvarenga
14:00
TP
5
0
Gondomar CD Gouveia
Gondomar
CD Gouveia
14:00
TP
1
0
Sao Martinho Vila Mea
Sao Martinho
Vila Mea
14:00
TP
0
1
Macedo Cavaleiros Amarante
Macedo Cavaleiros
Amarante
14:00
TP
1
0
Salgueiros Uniao de Coimbra
Salgueiros
Uniao de Coimbra
14:00
TP
1
0
ARC Oleiros SC Praiense
ARC Oleiros
SC Praiense
9:00
TP
1
3
SC Vila Real Berco SC
SC Vila Real
Berco SC
14:00
TP
1
0
CD Pinhalnovense Moncarapachense
CD Pinhalnovense
Moncarapachense
14:00
TP
1
0
SC Ideal Belenenses
SC Ideal
Belenenses
15:00
TP
2
2
GD Fontinhas Clube Uniao Idanhense
GD Fontinhas
Clube Uniao Idanhense
13:30
TP
0
1
Serpa Imortal DC
Serpa
Imortal DC
14:00
TP
1
1
SU Sintrense Pero Pinheiro
SU Sintrense
Pero Pinheiro
14:00
TP
1
1
Merelinense FC Limianos
Merelinense FC
Limianos
14:00
TP
1
1
Sport Benfica e Castelo Branco CG Vitoria Sernache
Sport Benfica e Castelo Branco
CG Vitoria Sernache
14:00
TP
1
3