https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
it Italia - Serie D
2
2
FC Vado Derthona
FC Vado
Derthona
14:00
TP
13:00 ASD Caldiero Terme Luparense FC
ASD Caldiero Terme
Luparense FC
D
14:00 Cjarlins Muzane AC Mestre
Cjarlins Muzane
AC Mestre
D
13:00 ASD Pro Livorno Virtus Flaminia
ASD Pro Livorno
Virtus Flaminia
D
14:00 Clodiense US Adriese
Clodiense
US Adriese
D
pl Polonia - Liga III
7
0
Zaglebie Lubin II Odra Wodzislaw
Zaglebie Lubin II
Odra Wodzislaw
11:00
TP
14:00 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska Czarni Polaniec
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Czarni Polaniec
RV
2
1
Unia Tarnow Tomasovia Tomaszów
Unia Tarnow
Tomasovia Tomaszów
14:00
TP
0
0
MLKS Wissa Szczuczyn Legia Varsavia II
MLKS Wissa Szczuczyn
Legia Varsavia II
14:00
TP
3
1
Legionovia Legionowo Pilica Bialobrzegi
Legionovia Legionowo
Pilica Bialobrzegi
14:00
TP
2
1
LKS Lodz II Bron Radom
LKS Lodz II
Bron Radom
14:00
TP
2
1
Polonia Varsavia Lechia Tomaszow Mazowiecki
Polonia Varsavia
Lechia Tomaszow Mazowiecki
17:11
TP
15:00 Karkonosze Jelenia Gora Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Gora
Gorzów Wielkopolski
D
2
2
Stal Stalowa Wola Orleta Radzyn Podlaski
Stal Stalowa Wola
Orleta Radzyn Podlaski
14:00
TP
0
1
Gornik Zabrze II LKS Goczalkowice Zdroj
Gornik Zabrze II
LKS Goczalkowice Zdroj
10:00
TP
2
4
Stal Brzeg Miedz Legnica II
Stal Brzeg
Miedz Legnica II
10:00
TP
0
0
Rekord Bielsko-Biala Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biala
Polonia Bytom
12:00
TP
12:00 Korona Rzeszow Sokol Sieniawa
Korona Rzeszow
Sokol Sieniawa
RV
0
2
ZKS Kluczevia Polonia Sroda Wielkopolska
ZKS Kluczevia
Polonia Sroda Wielkopolska
12:00
TP
2
2
Avia Swidnik Siarka Tarnobrzeg
Avia Swidnik
Siarka Tarnobrzeg
14:00
TP
4
1
Zawisza Bydgoszcz KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
15:00
TP
1
1
Pniowek Pawlowice Slaskie MKS Kluczbork
Pniowek Pawlowice Slaskie
MKS Kluczbork
14:30
TP
3
2
Unia Skierniewice MLKS Znicz Biala Piska
Unia Skierniewice
MLKS Znicz Biala Piska
13:00
TP
1
2
Jarota Jarocin Elana Torun
Jarota Jarocin
Elana Torun
14:00
TP
2
0
Sokol Kleczew Blekitni Stargard
Sokol Kleczew
Blekitni Stargard
14:00
TP
2
3
Olimpia Grudziadz Pogon Szczecin II
Olimpia Grudziadz
Pogon Szczecin II
13:00
TP
1
1
Gwarek Tarnowskie Gory Sleza Wroclaw
Gwarek Tarnowskie Gory
Sleza Wroclaw
13:00
TP
3
1
OKS Swit Skolwin KP Starogard Gdanski
OKS Swit Skolwin
KP Starogard Gdanski
14:00
TP
1
5
Podhale Nowy Targ ChKS Chelmianka Chelm
Podhale Nowy Targ
ChKS Chelmianka Chelm
14:30
TP
1
0
KSZO Ostrowiec Wisloka Debica
KSZO Ostrowiec
Wisloka Debica
13:00
TP
1
3
Stolem Gniewino Unia Janikowo
Stolem Gniewino
Unia Janikowo
15:30
TP
0
2
Falubaz Zielona Gora Foto-Higiena Gac
Falubaz Zielona Gora
Foto-Higiena Gac
14:30
TP
2
0
Kotwica Kolobrzeg GKS Przodkowo
Kotwica Kolobrzeg
GKS Przodkowo
13:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
2
1
Kuban Holding FC Biolog-Novokubansk
Kuban Holding
FC Biolog-Novokubansk
13:00
TP
3
0
Dynamo Makhachkala FK Chernomorets Novorossiysk
Dynamo Makhachkala
FK Chernomorets Novorossiysk
15:00
TP
0
1
FC Murom FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
FC Murom
FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
13:00
TP
0
1
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast Torpedo Vladimir
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Torpedo Vladimir
13:00
TP
1
2
FK Chita FK Krasava Odintsovo
FK Chita
FK Krasava Odintsovo
6:00
TP
6
0
FK Forte Taganrog FC Essentuki
FK Forte Taganrog
FC Essentuki
13:00
TP
4
1
SKA-Khabarovsk-M Strogino
SKA-Khabarovsk-M
Strogino
7:00
TP
1
1
FK Ryazan Fakel Voronezh II
FK Ryazan
Fakel Voronezh II
11:00
TP
0
0
FC Orenburg II FC Zvezda Perm
FC Orenburg II
FC Zvezda Perm
11:00
TP
2
0
Anzhi Makhachkala Spartak Nalchik
Anzhi Makhachkala
Spartak Nalchik
12:30
TP
2
1
Zenit St Petersburg II Baltika-BFU Kaliningrad
Zenit St Petersburg II
Baltika-BFU Kaliningrad
10:00
TP
1
2
Khimki-M Znamya Noginsk
Khimki-M
Znamya Noginsk
10:00
TP
0
2
Alania Vladikavkaz II FK Legion Dynamo
Alania Vladikavkaz II
FK Legion Dynamo
12:00
TP
1
1
Nosta Novotroitsk FK Tyumen
Nosta Novotroitsk
FK Tyumen
12:00
TP
1
3
Dinamo St Petersburg FK Leningradets
Dinamo St Petersburg
FK Leningradets
16:00
TP
2
1
FC Vidnoe FK Kvant Obninsk
FC Vidnoe
FK Kvant Obninsk
10:00
TP
0
6
FC Kairat Mosca FK Tver
FC Kairat Mosca
FK Tver
13:00
TP
1
0
Zenit Penza FK Kaluga
Zenit Penza
FK Kaluga
13:00
TP
5
0
Sokol Saratov Salyut Belgorod
Sokol Saratov
Salyut Belgorod
13:00
TP
1
3
Saturn Ramenskoye FK Saransk
Saturn Ramenskoye
FK Saransk
13:00
TP
5:00 FK Dinamo Vladivostok Sakhalin Sakhalinsk
FK Dinamo Vladivostok
Sakhalin Sakhalinsk
RV
0
0
Dynamo Bryansk Avangard Kursk
Dynamo Bryansk
Avangard Kursk
14:00
TP
1
3
FK Chelyabinsk FK Volga Ulyanovsk
FK Chelyabinsk
FK Volga Ulyanovsk
11:00
TP
1
1
FK Druzhba Maikop FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
FK Druzhba Maikop
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
14:30
TP
1
2
FK Znamya Truda FC Olimp-Dolgoprudny II
FK Znamya Truda
FC Olimp-Dolgoprudny II
11:00
TP
4
3
Ural-D Yekaterinburg FK Lada Tolyatti
Ural-D Yekaterinburg
FK Lada Tolyatti
9:00
TP
fi Finlandia - Kolmonen
12:00 NoPS Tampere United
NoPS
Tampere United
D
11:00 OPS-JP TP-47
OPS-JP
TP-47
D
7
0
TP-T TKT
TP-T
TKT
10:00
TP
1
4
Valtti PKKU II
Valtti
PKKU II
8:00
TP
0
1
FC Kirkkonummi ToTe
FC Kirkkonummi
ToTe
11:00
TP
2
2
ESPA Töölön Taisto
ESPA
Töölön Taisto
11:30
TP
3
1
FC Viikingit KoiPS
FC Viikingit
KoiPS
12:00
TP
br Brasile - Campionato U20
0
1
Riachao SE U20 Falcon SE U20
Riachao SE U20
Falcon SE U20
18:00
TP
0
3
Serrano U20 Petrolina PE U20
Serrano U20
Petrolina PE U20
18:00
TP
1
2
Atletico Goianiense U20 Internacional U20
Atletico Goianiense U20
Internacional U20
18:00
TP
1
4
Brusque U20 Criciuma U20
Brusque U20
Criciuma U20
18:15
TP
1
3
Vila Nova U20 Aseev U20
Vila Nova U20
Aseev U20
18:30
TP
0
1
Santa Cruz SE U20 Estanciano U20
Santa Cruz SE U20
Estanciano U20
18:00
TP
2
2
Novo Hamburgo RS U20 Sao Jose EC U20
Novo Hamburgo RS U20
Sao Jose EC U20
18:00
TP
1
0
Caxias RS U20 FC Marau RS U20
Caxias RS U20
FC Marau RS U20
18:00
TP
7
2
Gremio RS U20 Sport Recife U20
Gremio RS U20
Sport Recife U20
18:00
TP
br Brasile - Serie D
3
5
Juazeirense FC Atlético Cearense
Juazeirense
FC Atlético Cearense
19:00
TP
2
4
Portuguesa Desportos Caxias RS
Portuguesa Desportos
Caxias RS
19:00
TP
3
0
4 de Julho EC Penarol AM
4 de Julho EC
Penarol AM
19:00
TP
0
3
FC Cascavel Cianorte
FC Cascavel
Cianorte
19:00
TP
5
4
Joinville Bangu
Joinville
Bangu
18:00
TP
4
6
Santo Andre SP Esportivo Bento Goncalves
Santo Andre SP
Esportivo Bento Goncalves
18:00
TP
1
0
Ferroviaria SP Brasiliense
Ferroviaria SP
Brasiliense
20:00
TP
5
3
Campinense Clube CS Sergipe
Campinense Clube
CS Sergipe
18:00
TP
1
1
Boa Uniao Rondonopolis
Boa
Uniao Rondonopolis
20:00
TP
us USA - MLS
1
2
FC Cincinnati New York City FC
FC Cincinnati
New York City FC
23:30
TP
3
2
Atlanta United DC United
Atlanta United
DC United
19:30
TP
1
1
New England Revolution Columbus Crew
New England Revolution
Columbus Crew
23:00
TP
2
1
Toronto FC Nashville SC
Toronto FC
Nashville SC
23:30
TP
ar Argentina - Nacional B
0
1
Guillermo Brown Deportivo Moron
Guillermo Brown
Deportivo Moron
18:30
TP
1
1
CA Estudiantes Caseros Agropecuario
CA Estudiantes Caseros
Agropecuario
18:00
TP
1
1
Barracas Central Gimnasia Jujuy
Barracas Central
Gimnasia Jujuy
18:00
TP
1
0
Almirante Brown Deportivo Riestra
Almirante Brown
Deportivo Riestra
21:10
TP
1
0
Villa Dalmine Santamarina Tandil
Villa Dalmine
Santamarina Tandil
18:00
TP
0
0
Chacarita Juniors Estudiantes Rio Cuarto
Chacarita Juniors
Estudiantes Rio Cuarto
19:10
TP
3
1
Club Atletico Mitre Deportivo Maipu
Club Atletico Mitre
Deportivo Maipu
0:00
TP
us USA - USL Championship
0
2
Atlanta United II Tampa Bay Rowdies
Atlanta United II
Tampa Bay Rowdies
23:30
TP
1
1
Birmingham Legion FC OKC Energy FC
Birmingham Legion FC
OKC Energy FC
23:30
TP
1
1
Miami FC Charleston Battery
Miami FC
Charleston Battery
23:30
TP
0
2
Indy Eleven Louisville City FC
Indy Eleven
Louisville City FC
23:00
TP
1
0
Charlotte Independence Pittsburgh Riverhounds
Charlotte Independence
Pittsburgh Riverhounds
23:00
TP
br Brasile - Serie B
0
0
Ponte Preta Guarani
Ponte Preta
Guarani
0:30
TP
2
1
Goias Brasil de Pelotas
Goias
Brasil de Pelotas
22:00
TP
3
1
Botafogo Nautico Capibaribe
Botafogo
Nautico Capibaribe
19:30
TP
0
2
Londrina CS Alagoano
Londrina
CS Alagoano
19:30
TP
ru Russia - Campionato regionale
3
1
Ssh 3 Avangard Kamaz Nab Chelny 2
Ssh 3 Avangard
Kamaz Nab Chelny 2
12:00
TP
2
0
Spbpu Zvezda St Petersburg-2
Spbpu
Zvezda St Petersburg-2
12:30
TP
br Brasile - Serie A
2
1
Athletico Paranaense EC Juventude
Athletico Paranaense
EC Juventude
21:45
TP
3
0
Atletico Mineiro Sport Recife
Atletico Mineiro
Sport Recife
22:00
TP
0
2
Chapecoense Palmeiras
Chapecoense
Palmeiras
20:00
TP
ar Argentina - Torneo A
1
2
Gimnasia y Esgrima Sportivo Belgrano
Gimnasia y Esgrima
Sportivo Belgrano
19:00
TP
1
0
Olimpo B Blanca Atletico Camioneros
Olimpo B Blanca
Atletico Camioneros
18:30
TP
0
0
CA Chaco For Ever Defensores de Belgrano VR
CA Chaco For Ever
Defensores de Belgrano VR
21:00
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
1
1
Atletico Tucuman Riserve Boca Juniors Riserve
Atletico Tucuman Riserve
Boca Juniors Riserve
12:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
2
1
FC Olimp-Dolgoprudny II Legion Ivanteevka
FC Olimp-Dolgoprudny II
Legion Ivanteevka
16:30
TP
3
2
Peresvet Podolsk FC Kobart Lobnya-2
Peresvet Podolsk
FC Kobart Lobnya-2
12:00
TP
3
4
FC Kraskovo Pioner Ramenskoe
FC Kraskovo
Pioner Ramenskoe
12:00
TP
1
0
Olimp-Skopa Mosca Bogorodski Vityaz
Olimp-Skopa Mosca
Bogorodski Vityaz
12:00
TP
2
0
Vityaz Podolsk Venyukovo Chekhov
Vityaz Podolsk
Venyukovo Chekhov
12:00
TP
jp Giappone - J2-League
3
3
Machida Zelvia V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
10:00
TP
0
2
Montedio Yamagata Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
Kyoto Sanga FC
10:00
TP
0
1
FC Ryukyu Thespa Kusatsu
FC Ryukyu
Thespa Kusatsu
10:00
TP
0
0
Tochigi SC Mito Hollyhock
Tochigi SC
Mito Hollyhock
9:00
TP
1
0
JEF Utd Chiba Ehime FC
JEF Utd Chiba
Ehime FC
9:00
TP
1
0
Ventforet Kofu Omiya Ardija
Ventforet Kofu
Omiya Ardija
9:00
TP
1
1
Jubilo Iwata Fagiano Okayama
Jubilo Iwata
Fagiano Okayama
10:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
1
1
Sichuan Jiuniu Kunshan FC
Sichuan Jiuniu
Kunshan FC
11:35
TP
3
1
Wuhan Three Towns Zibo Cuju
Wuhan Three Towns
Zibo Cuju
11:35
TP
0
3
Xinjiang Tianshan Nantong Zhiyun
Xinjiang Tianshan
Nantong Zhiyun
8:30
TP
se Svezia - Superettan
1
4
IK Brage GAIS
IK Brage
GAIS
13:00
TP
1
2
AFC Eskilstuna Vasalunds IF
AFC Eskilstuna
Vasalunds IF
13:00
TP
1
0
GIF Sundsvall Landskrona BoIS
GIF Sundsvall
Landskrona BoIS
15:00
TP
1
1
Norrby IF Trelleborgs FF
Norrby IF
Trelleborgs FF
11:00
TP
no Norvegia - Eliteserien
2
3
Odd BK Lillestrom
Odd BK
Lillestrom
16:00
TP
3
2
Kristiansund BK Haugesund
Kristiansund BK
Haugesund
16:00
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
2
4
Viktoria Otrokovice FK Blansko
Viktoria Otrokovice
FK Blansko
8:15
TP
0
4
FK Prepere Hradec Kralove B
FK Prepere
Hradec Kralove B
8:30
TP
4
2
SK Rakovnik FC Karlovy Vary
SK Rakovnik
FC Karlovy Vary
8:15
TP
2
2
FK Teplice B FK Jablonec B
FK Teplice B
FK Jablonec B
9:00
TP
0
1
CSK Uhersky Brod SK Unicov
CSK Uhersky Brod
SK Unicov
13:30
TP
1
0
Slovan Rosice FC Vratimov
Slovan Rosice
FC Vratimov
13:30
TP
3
1
Sokol Zivanice Slovan Velvary
Sokol Zivanice
Slovan Velvary
13:30
TP
0
2
Slavoj Vysehrad Kraluv Dvur
Slavoj Vysehrad
Kraluv Dvur
8:15
TP
0
2
FK Loko Vltavin Benesov
FK Loko Vltavin
Benesov
8:15
TP
2
0
FC Pisek Motorlet Praga
FC Pisek
Motorlet Praga
8:15
TP
2
0
Sigma Olomouc B Velke Mezirici
Sigma Olomouc B
Velke Mezirici
8:15
TP
2
4
Frydek Mistek Hanacka Slavia Kromeriz
Frydek Mistek
Hanacka Slavia Kromeriz
8:15
TP
3
0
Jiskra Domazlice FK Pribram B
Jiskra Domazlice
FK Pribram B
14:30
TP
1
1
FK Zbuzany 1953 Mladá Boleslav B
FK Zbuzany 1953
Mladá Boleslav B
8:15
TP
es Spagna - Primera Division
3
0
Rayo Vallecano Getafe
Rayo Vallecano
Getafe
12:00
TP
0
0
Atletico Madrid Atletico Bilbao
Atletico Madrid
Atletico Bilbao
14:15
TP
1
1
Elche Levante
Elche
Levante
16:30
TP
0
2
Alaves Osasuna
Alaves
Osasuna
19:00
TP
jp Giappone - J-League
0
0
Sagan Tosu Oita
Sagan Tosu
Oita
10:00
TP
4
0
FC Tokyo Yokohama FC
FC Tokyo
Yokohama FC
10:00
TP
2
1
Nagoya Grampus Yokohama F-Marinos
Nagoya Grampus
Yokohama F-Marinos
10:00
TP
1
3
Tokushima Vortis Kawasaki Frontale
Tokushima Vortis
Kawasaki Frontale
9:30
TP
1
0
Vissel Kobe Consadole Sapporo
Vissel Kobe
Consadole Sapporo
9:00
TP
2
1
Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai
10:00
TP
1
1
Shonan Bellmare Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
Avispa Fukuoka
9:00
TP
0
3
Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
9:00
TP
3
1
Kashima Antlers Gamba Osaka
Kashima Antlers
Gamba Osaka
9:00
TP
2
0
Urawa Red Diamonds Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka
10:00
TP
es Spagna - Segunda Division
1
1
UD Ibiza Oviedo
UD Ibiza
Oviedo
14:00
TP
1
1
Real Saragozza Real Sociedad B
Real Saragozza
Real Sociedad B
16:15
TP
2
1
FC Cartagena Lugo
FC Cartagena
Lugo
19:00
TP
1
0
Leganes Amorebieta
Leganes
Amorebieta
16:15
TP
1
0
Girona Valladolid
Girona
Valladolid
18:30
TP
it Italia - Serie A
6
1
Inter Bologna
Inter
Bologna
16:00
TP
1
2
Genoa Fiorentina
Genoa
Fiorentina
13:00
TP
0
1
Salernitana Atalanta
Salernitana
Atalanta
18:45
TP
lt Lituania - II Lyga
0
1
FK Silute BE1 NFA
FK Silute
BE1 NFA
10:00
TP
3
2
FM Klaipedos Vilnius FK Zalgiris C
FM Klaipedos
Vilnius FK Zalgiris C
15:00
TP
3
0
FK Kauno Zalgiris III FM FORTŪNA Kaunas
FK Kauno Zalgiris III
FM FORTŪNA Kaunas
14:00
TP
1
0
Utenis Utena Nevezis II
Utenis Utena
Nevezis II
13:00
TP
1
4
FK Dainava Alytus II Garliava Kaunas
FK Dainava Alytus II
Garliava Kaunas
11:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
1
0
Sloboda Novi Grad Slavija Sarajevo
Sloboda Novi Grad
Slavija Sarajevo
14:00
TP
6
0
FK ZVIJEZDA 09 FK Buducnost Pilica
FK ZVIJEZDA 09
FK Buducnost Pilica
14:00
TP
3
0
NK Zvijezda Gradacac Mladost Doboj Kakanj
NK Zvijezda Gradacac
Mladost Doboj Kakanj
14:00
TP
1
1
NK Travnik NK Tosk Tesanj
NK Travnik
NK Tosk Tesanj
14:00
TP
0
1
FK Drina Zvornik FK Krupa
FK Drina Zvornik
FK Krupa
14:00
TP
2
1
FK Gorazde Gradina Srebrenik
FK Gorazde
Gradina Srebrenik
14:00
TP
4
0
Sloga Doboj FK Borac Kozarska
Sloga Doboj
FK Borac Kozarska
14:00
TP
1
0
Buducnost Banovici Jedinstvo Bihac
Buducnost Banovici
Jedinstvo Bihac
14:00
TP
5
1
Ljubic Prnjavor Podrinje
Ljubic Prnjavor
Podrinje
14:00
TP
3
1
Tekstilac Derventa FK Kozara Gradiska
Tekstilac Derventa
FK Kozara Gradiska
14:00
TP
1
1
NK Vis Simm-Bau HNK Orasje
NK Vis Simm-Bau
HNK Orasje
14:00
TP
3
0
Bratstvo Gracanica HNK Tomislav
Bratstvo Gracanica
HNK Tomislav
14:00
TP
1
0
Rudar Kakanj NK Igman Konjic
Rudar Kakanj
NK Igman Konjic
14:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
0
0
Rubio Nu Sportivo Iteno
Rubio Nu
Sportivo Iteno
14:00
TP
0
2
Club General Diaz Sportivo Ameliano
Club General Diaz
Sportivo Ameliano
14:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
0
0
BK Hacken Mjällby AIF
BK Hacken
Mjällby AIF
15:30
TP
1
2
Degerfors Sirius
Degerfors
Sirius
13:00
TP
1
1
Malmo FF Djurgarden
Malmo FF
Djurgarden
13:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
1
1
Prykarpattya Ivano Frankivsk Hirnyk Kryvyi Rih
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Hirnyk Kryvyi Rih
10:15
TP
1
0
Volyn Lutsk Vpk Agro Shevchenkivka
Volyn Lutsk
Vpk Agro Shevchenkivka
12:30
TP
br Brasile - Serie C
1
0
Novorizontino Parana
Novorizontino
Parana
22:00
TP
1
2
Botafogo SP Figueirense
Botafogo SP
Figueirense
20:00
TP
0
1
Oeste Sao Jose PA
Oeste
Sao Jose PA
14:00
TP
3
0
Criciuma Mirassol
Criciuma
Mirassol
20:00
TP
1
1
Floresta EC Volta Redonda
Floresta EC
Volta Redonda
18:00
TP
2
3
AE Altos Paysandu
AE Altos
Paysandu
20:00
TP
pl Polonia - Liga I
0
1
Korona Kielce Sandecja Nowy Sacz
Korona Kielce
Sandecja Nowy Sacz
18:30
TP
1
2
LKS Lodz Podbeskidzie Bielsko Biala
LKS Lodz
Podbeskidzie Bielsko Biala
10:40
TP
no Norvegia - 1. Division
1
2
Grorud Sogndal
Grorud
Sogndal
13:00
TP
0
0
Strommen Ham-Kam
Strommen
Ham-Kam
13:00
TP
5
1
Raufoss KFUM
Raufoss
KFUM
13:00
TP
1
0
Jerv Sandnes Ulf
Jerv
Sandnes Ulf
13:00
TP
1
0
Ranheim Stjørdals/Blink
Ranheim
Stjørdals/Blink
16:00
TP
4
2
Bryne IK Start
Bryne
IK Start
13:00
TP
1
6
Asane Aalesund
Asane
Aalesund
13:00
TP
is Islanda - 3ª Divisione
4
2
KFG Gardabaer Sindri
KFG Gardabaer
Sindri
14:00
TP
4
3
KFS Tindastoll
KFS
Tindastoll
14:00
TP
1
2
Ellidi IH Hafnarfjordur
Ellidi
IH Hafnarfjordur
14:00
TP
1
2
Hottur/Huginn Aegir Thorlakshofn
Hottur/Huginn
Aegir Thorlakshofn
14:00
TP
0
0
Einherji Vidir Gardur
Einherji
Vidir Gardur
14:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
0
1
Gran Valencia Aragua
Gran Valencia
Aragua
22:15
TP
0
0
Deportivo La Guaira Academia Puerto Cabello
Deportivo La Guaira
Academia Puerto Cabello
20:00
TP
pl Polonia - Liga II
3
1
KS Wisla Pulawy Stal Rzeszow
KS Wisla Pulawy
Stal Rzeszow
14:00
TP
3
0
Motor Lublin Garbarnia Krakow
Motor Lublin
Garbarnia Krakow
15:00
TP
0
1
GKS Belchatow Lech Poznan II
GKS Belchatow
Lech Poznan II
10:30
TP
1
0
Ruch Chorzow Wigry Suwalki
Ruch Chorzow
Wigry Suwalki
16:00
TP
3
2
Znicz Pruszków Sokol Ostroda
Znicz Pruszków
Sokol Ostroda
14:00
TP
de Germania - Regionalliga Sud Ovest
1
0
TSV Steinbach VfR Aalen
TSV Steinbach
VfR Aalen
12:00
TP
1
0
FC 08 Homburg TSV Schott Mainz
FC 08 Homburg
TSV Schott Mainz
12:00
TP
5
0
Elversberg Mainz II
Elversberg
Mainz II
12:00
TP
0
1
VfB Stuttgart II Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
Bahlinger SC
13:30
TP
2
2
FSV Francoforte Pirmasens
FSV Francoforte
Pirmasens
12:00
TP
0
2
Rot-Weiss Koblenz TSG 1899 Hoffenheim II
Rot-Weiss Koblenz
TSG 1899 Hoffenheim II
12:00
TP
is Islanda - 1 Deild
0
1
UMF Selfoss Fjolnir
UMF Selfoss
Fjolnir
14:00
TP
2
3
Throttur Reykjavik Thor Akureyri
Throttur Reykjavik
Thor Akureyri
14:00
TP
2
4
Grindavik Vikingur Olafsvik
Grindavik
Vikingur Olafsvik
14:00
TP
6
1
Fram Reykjavik Afturelding
Fram Reykjavik
Afturelding
14:00
TP
ar Argentina - Primera C Metropolitana
1
2
CS Dock Sud Deportivo Español
CS Dock Sud
Deportivo Español
18:00
TP
gb Inghilterra - National League
1
1
Weymouth Dover
Weymouth
Dover
16:20
TP
0
2
Yeovil Chesterfield
Yeovil
Chesterfield
14:00
TP
14:00 Yeovil Altrincham
Yeovil
Altrincham
RV
2
0
Bromley Barnet
Bromley
Barnet
14:00
TP
2
0
Grimsby Eastleigh
Grimsby
Eastleigh
14:00
TP
1
0
Wrexham Dag & Red
Wrexham
Dag & Red
14:00
TP
14:00 Woking Chesterfield
Woking
Chesterfield
RV
2
2
Wealdstone Aldershot
Wealdstone
Aldershot
14:00
TP
1
0
Torquay Southend
Torquay
Southend
14:00
TP
3
0
Halifax Stockport
Halifax
Stockport
14:00
TP
3
1
Solihull Moors Boreham Wood
Solihull Moors
Boreham Wood
14:00
TP
1
0
Notts County Maidenhead Utd
Notts County
Maidenhead Utd
14:00
TP
hr Croazia - 3. HNL
2
0
NK Granicar Zupanja NK Vuteks Sloga
NK Granicar Zupanja
NK Vuteks Sloga
14:30
TP
1
1
Vukovar 91 Belisce
Vukovar 91
Belisce
14:30
TP
ro Romania - Liga 1
0
1
FC U Craiova 1948 FCSB
FC U Craiova 1948
FCSB
17:00
TP
2
0
Chindia Targoviste Farul Constanta
Chindia Targoviste
Farul Constanta
11:30
TP
gb Inghilterra - Premier League
0
2
Wolverhampton Brentford
Wolverhampton
Brentford
11:30
TP
1
3
Norwich Watford
Norwich
Watford
14:00
TP
3
0
Aston Villa Everton
Aston Villa
Everton
16:30
TP
0
0
Manchester City Southampton
Manchester City
Southampton
14:00
TP
3
0
Liverpool Crystal Palace
Liverpool
Crystal Palace
14:00
TP
0
1
Burnley Arsenal
Burnley
Arsenal
14:00
TP
se Svezia - 1ª Divisione Nord
0
1
Brommapojkarna Gefle IF
Brommapojkarna
Gefle IF
11:00
TP
2
1
Karlstad BK Taby FK
Karlstad BK
Taby FK
14:00
TP
3
1
IFK Haninge IF Sylvia
IFK Haninge
IF Sylvia
12:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland
1
3
IK Gauthiod Nordvärmland FF
IK Gauthiod
Nordvärmland FF
12:00
TP
5
2
Grebbestads IF Yxhults IK
Grebbestads IF
Yxhults IK
12:00
TP
3
1
Angered BK Ahlafors IF
Angered BK
Ahlafors IF
12:00
TP