https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
pl Polonia - Liga III
2
2
Baltyk Gdynia Baltyk Koszalin
Baltyk Gdynia
Baltyk Koszalin
15:00
TP
1
2
GKS Wikielec Mamry Gizycko
GKS Wikielec
Mamry Gizycko
16:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
2
1
Rotor Volgograd II Dinamo Stavropol
Rotor Volgograd II
Dinamo Stavropol
13:00
TP
1
0
FC Irtysh Omsk Torpedo Miass
FC Irtysh Omsk
Torpedo Miass
13:00
TP
2
1
Rotor Volgograd II Dinamo Stavropol
Rotor Volgograd II
Dinamo Stavropol
13:00
TP
3
0
Dynamo Barnaul FK Spartak Tuymazy
Dynamo Barnaul
FK Spartak Tuymazy
9:30
TP
fi Finlandia - Kolmonen
2
0
TPS II VG-62
TPS II
VG-62
16:30
TP
1
1
HPS Tips Vantaa
HPS
Tips Vantaa
17:30
TP
0
1
Poxyt CLE
Poxyt
CLE
15:15
TP
2
2
KJP Union Plaani
KJP
Union Plaani
15:30
TP
0
5
Liry HaPK
Liry
HaPK
15:30
TP
0
2
Kings SC AC Barca
Kings SC
AC Barca
17:15
TP
3
3
FC Espoo II HIFK 2
FC Espoo II
HIFK 2
17:15
TP
2
1
P-Iirot MaPS
P-Iirot
MaPS
16:00
TP
2
1
P-Iirot Masku
P-Iirot
Masku
16:00
TP
2
4
NuPS FC Espoo
NuPS
FC Espoo
15:15
TP
1
3
LPS Helsinki FC Finnkurd
LPS Helsinki
FC Finnkurd
16:40
TP
br Brasile - Campionato U20
0
4
EC Taveiropolis U20 Operario FC U20
EC Taveiropolis U20
Operario FC U20
17:00
TP
18:00 Retro FC Brasil U20 Ipojuca AC U20
Retro FC Brasil U20
Ipojuca AC U20
D
4
1
Uniao ABC U20 Comercial U20
Uniao ABC U20
Comercial U20
18:00
TP
6
0
Santa Cruz FC U20 Ferroviario do Cabo U20
Santa Cruz FC U20
Ferroviario do Cabo U20
18:00
TP
0
0
Dourados AC U20 Aquidauanense U20
Dourados AC U20
Aquidauanense U20
18:00
TP
3
0
Goiania U20 Inhumas U20
Goiania U20
Inhumas U20
18:30
TP
2
0
Gremio FBPA U20 Brasil de Pelotas U20
Gremio FBPA U20
Brasil de Pelotas U20
18:00
TP
7
0
Goias U20 Aparecida U20
Goias U20
Aparecida U20
18:30
TP
br Brasile - Serie D
3
1
Aparecidense Caldense MG
Aparecidense
Caldense MG
19:00
TP
us USA - MLS
0
4
Inter Miami CF New York Red Bulls
Inter Miami CF
New York Red Bulls
23:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
3
CA Brown de Adrogue CA Guemes
CA Brown de Adrogue
CA Guemes
18:35
TP
1
1
Atletico Rafaela Ferro Carril Oeste
Atletico Rafaela
Ferro Carril Oeste
18:30
TP
1
2
Nueva Chicago Gimnasia Mendoza
Nueva Chicago
Gimnasia Mendoza
20:35
TP
1
1
San Martin de San Juan Almagro
San Martin de San Juan
Almagro
19:00
TP
br Brasile - Serie B
0
0
Brusque Vitoria
Brusque
Vitoria
19:00
TP
2
1
Clube Do Remo Avai
Clube Do Remo
Avai
0:30
TP
1
0
Coritiba Vila Nova
Coritiba
Vila Nova
22:00
TP
2
0
AD Confianca Sampaio Correa
AD Confianca
Sampaio Correa
23:30
TP
ru Russia - Campionato regionale
6
0
SSh-75/2 Burevestnik
SSh-75/2
Burevestnik
11:00
TP
4
0
Rodina-M Yunost Moskvy-Spartak-2
Rodina-M
Yunost Moskvy-Spartak-2
11:00
TP
2
3
FC La-Liga FC Boradigyakh
FC La-Liga
FC Boradigyakh
11:00
TP
1
0
Rosich Moskovskiy FC Krylia Sovetov-Alyans
Rosich Moskovskiy
FC Krylia Sovetov-Alyans
11:00
TP
1
5
Tsarskoye Selo Konstantinovsky-Okrug U19
Tsarskoye Selo
Konstantinovsky-Okrug U19
17:30
TP
4
2
FK Avangard GUTID Saint Petersburg
FK Avangard
GUTID Saint Petersburg
16:30
TP
1
2
Gidroer Kronshtadt Inter Lesgafta
Gidroer Kronshtadt
Inter Lesgafta
17:45
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
0
0
Gimnasia LP Riserve Union Santa Fe Riserve
Gimnasia LP Riserve
Union Santa Fe Riserve
13:00
TP
0
2
Lanus Riserve Newell's Riserve
Lanus Riserve
Newell's Riserve
13:00
TP
1
2
CA Patronato Riserve Estudiantes LP Riserve
CA Patronato Riserve
Estudiantes LP Riserve
13:00
TP
1
2
Rosario Central Riserve San Lorenzo Riserve
Rosario Central Riserve
San Lorenzo Riserve
13:00
TP
0
1
Colon Riserve Central Cordoba SdE Riserve
Colon Riserve
Central Cordoba SdE Riserve
13:00
TP
2
0
Huracan Riserve CA Independiente Riserve
Huracan Riserve
CA Independiente Riserve
13:00
TP
0
0
Godoy Cruz Riserve Sarmiento Riserve
Godoy Cruz Riserve
Sarmiento Riserve
15:00
TP
1
1
Velez Sarsfield Riserve CA Aldosivi Riserve
Velez Sarsfield Riserve
CA Aldosivi Riserve
18:00
TP
0
1
River Plate Riserve Arsenal de Sarandi Riserve
River Plate Riserve
Arsenal de Sarandi Riserve
17:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
1
0
Rassvet Krasnoyarsk FK Raspadskaya
Rassvet Krasnoyarsk
FK Raspadskaya
10:00
TP
0
3
Khimik Koryazhma Almaz-Antey
Khimik Koryazhma
Almaz-Antey
7:00
TP
1
1
Baikal Irkutsk Tom-M Tomsk
Baikal Irkutsk
Tom-M Tomsk
9:00
TP
0
3
Fakel Kirov Dinamo Vologda
Fakel Kirov
Dinamo Vologda
14:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
1
0
Zhejiang Nanjing City
Zhejiang
Nanjing City
11:35
TP
2
1
Heilongjiang Ice City Chengdu Rongcheng
Heilongjiang Ice City
Chengdu Rongcheng
11:35
TP
0
0
Guizhou FC Beijing Sport - Università FC
Guizhou FC
Beijing Sport - Università FC
11:35
TP
2
0
Shaanxi Athletic Beijing Institute
Shaanxi Athletic
Beijing Institute
7:30
TP
cz Repubblica Ceca - 3. Liga
3
0
Hlucin Dolní Benešov
Hlucin
Dolní Benešov
16:00
TP
es Spagna - Primera Division
1
2
Celta Vigo Cadiz
Celta Vigo
Cadiz
19:00
TP
es Spagna - Segunda Division
0
4
Alcorcon Almeria
Alcorcon
Almeria
19:00
TP
it Italia - Serie A
0
1
Sassuolo Torino
Sassuolo
Torino
18:45
TP
lt Lituania - II Lyga
1
3
FK Saned Hegelmann Litauen II
FK Saned
Hegelmann Litauen II
15:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
3
1
Sutjeska Foca Zeljeznicar Banja Luka
Sutjeska Foca
Zeljeznicar Banja Luka
16:30
TP
br Brasile - Campeonato Paulista U20
12
1
Sao Paulo U20 SC Brasil U20
Sao Paulo U20
SC Brasil U20
18:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
0
2
Independiente FBC Tacuary
Independiente FBC
Tacuary
18:45
TP
2
2
Fernando de la Mora Sportivo Trinidense
Fernando de la Mora
Sportivo Trinidense
14:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
4
0
FC Alliance Lipova Dolina FC Hirnyk Sport Komsomolsk
FC Alliance Lipova Dolina
FC Hirnyk Sport Komsomolsk
13:30
TP
1
1
Metalist Kharkiv Polissya Zhytomyr
Metalist Kharkiv
Polissya Zhytomyr
15:30
TP
21:00 Obolon Brovar Kiev FC Kramatorsk
Obolon Brovar Kiev
FC Kramatorsk
A
pl Polonia - Liga I
18:30 CWKS Resovia Rzeszów Miedz Legnica
CWKS Resovia Rzeszów
Miedz Legnica
RV
1
1
GKS Jastrzebie Zaglebie Sosnowiec
GKS Jastrzebie
Zaglebie Sosnowiec
16:00
TP
is Islanda - 3ª Divisione
2
1
Augnablik Kopavogur Dalvik/Reynir
Augnablik Kopavogur
Dalvik/Reynir
19:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
2
1
Atlético Venezuela Mineros
Atlético Venezuela
Mineros
20:00
TP
3
0
Deportivo Tachira Zulia
Deportivo Tachira
Zulia
0:30
TP
2
1
Zamora Trujillanos
Zamora
Trujillanos
23:00
TP
pl Polonia - Liga II
2
0
Slask Wroclaw II KKS 1925 Kalisz
Slask Wroclaw II
KKS 1925 Kalisz
12:30
TP
hr Croazia - 3. HNL
0
1
NK Naprijed Hreljin NK Nehaj Senj
NK Naprijed Hreljin
NK Nehaj Senj
14:30
TP
ro Romania - Liga 1
4
0
FC Voluntari CS Mioveni
FC Voluntari
CS Mioveni
15:00
TP
1
2
Rapid Bucarest Gaz Metan Medias
Rapid Bucarest
Gaz Metan Medias
18:00
TP
cl Cile - Primera Division
1
1
Cobresal Huachipato
Cobresal
Huachipato
14:00
TP
rs Serbia - Srpska Liga
0
0
FK Trayal Krusevac FK Jagodina Tabane
FK Trayal Krusevac
FK Jagodina Tabane
14:00
TP
2
0
FK Studentski Grad FK Zvezdara
FK Studentski Grad
FK Zvezdara
11:00
TP
0
1
FK TEK Sloga OFK Belgrado
FK TEK Sloga
OFK Belgrado
14:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
1
1
Newcastle Leeds
Newcastle
Leeds
19:00
TP
rs Serbia - Super Liga
3
1
Metalac Gornji FK Kolubara
Metalac Gornji
FK Kolubara
17:00
TP
0
2
FK Radnik Surdulica Vojvodina
FK Radnik Surdulica
Vojvodina
17:00
TP
2
1
FK Novi Pazar Radnicki Nis
FK Novi Pazar
Radnicki Nis
14:00
TP
by Bielorussia - Premier League
0
1
Torpedo Zhodino Energetik-BGU Minsk
Torpedo Zhodino
Energetik-BGU Minsk
17:00
TP
15:00 FK Sputnik FC Rukh Brest
FK Sputnik
FC Rukh Brest
A
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie
0
1
FC Dordrecht Telstar
FC Dordrecht
Telstar
18:00
TP
2
1
Den Bosch AZ Riserve
Den Bosch
AZ Riserve
18:00
TP
3
1
De Graafschap Excelsior
De Graafschap
Excelsior
18:00
TP
1
0
Maastricht FC Eindhoven
Maastricht
FC Eindhoven
18:00
TP
2
4
Almere City FC Ajax Riserve
Almere City FC
Ajax Riserve
18:00
TP
2
0
Roda Top Oss
Roda
Top Oss
18:00
TP
0
3
Helmond Sport FC Utrecht Riserve
Helmond Sport
FC Utrecht Riserve
18:00
TP
1
2
NAC FC Emmen
NAC
FC Emmen
18:00
TP
2
1
FC Volendam VVV
FC Volendam
VVV
18:00
TP
ma Marocco - GNF 1
1
1
FUS Rabat Youssoufia Berrechid
FUS Rabat
Youssoufia Berrechid
20:30
TP
bo Bolivia - Apertura
1
1
Real Tomayapo Guabira
Real Tomayapo
Guabira
23:30
TP
0
0
San Jose Real Potosi
San Jose
Real Potosi
19:00
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
1
4
BY Torpedo Mzkt
BY Torpedo
Mzkt
16:20
TP
2
6
B-12 Minsk Serebryanka
B-12 Minsk
Serebryanka
18:50
TP
pe Perù - Primera Division
0
2
Cusco FC Alianza Lima
Cusco FC
Alianza Lima
20:30
TP
2
2
Alianza Atletico Cienciano
Alianza Atletico
Cienciano
16:00
TP
1
6
UTC Cajamarca Sporting Cristal
UTC Cajamarca
Sporting Cristal
18:15
TP
1
1
FBC Melgar Ayacucho FC
FBC Melgar
Ayacucho FC
23:00
TP
de Germania - Regionalliga Bayern
2
2
Buchbach Bayern Monaco II
Buchbach
Bayern Monaco II
17:00
TP
17:00 Viktoria Aschaffenburg FC Pipinsried
Viktoria Aschaffenburg
FC Pipinsried
RV
0
3
Wacker Burghausen SV Heimstetten
Wacker Burghausen
SV Heimstetten
17:00
TP
17:00 TSV 1860 Rosenheim FV Illertissen
TSV 1860 Rosenheim
FV Illertissen
RV
pt Portogallo - Primeira Liga
2
1
Portimonense Santa Clara
Portimonense
Santa Clara
19:15
TP
at Austria - Landesliga
0
2
Deutschkreutz ASV Siegendorf
Deutschkreutz
ASV Siegendorf
17:30
TP
2
3
SV Lebring Usv Mettersdorf
SV Lebring
Usv Mettersdorf
17:00
TP
4
2
SAK Klagenfurt SV Kraig
SAK Klagenfurt
SV Kraig
16:00
TP
0
3
TSV Neumarkt OTSU Hallein
TSV Neumarkt
OTSU Hallein
17:00
TP
0
2
SC Bad Sauerbrunn Parndorf
SC Bad Sauerbrunn
Parndorf
17:30
TP
1
1
SV Donau SC Mannswörth
SV Donau
SC Mannswörth
16:00
TP
3
0
Weinland Gamlitz SC Fürstenfeld
Weinland Gamlitz
SC Fürstenfeld
17:00
TP
2
2
St Jakob/Rosental ATUS Ferlach
St Jakob/Rosental
ATUS Ferlach
17:00
TP
2
2
SV Gerasdorf Stammersdorf ASV 13 Vienna
SV Gerasdorf Stammersdorf
ASV 13 Vienna
16:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione Ovest - Götaland
3
1
Assyriska BK Ullareds IK
Assyriska BK
Ullareds IK
17:30
TP
is Islanda - Campionato U19
5
1
Stjarnan/KFG U19 Throttur Reykjavik U19
Stjarnan/KFG U19
Throttur Reykjavik U19
19:00
TP
ru Russia - Campionato giovanile
0
3
FK Khimki U19 Krasnodar U19
FK Khimki U19
Krasnodar U19
10:00
TP
2
1
PFC Sochi U19 Chertanovo U19
PFC Sochi U19
Chertanovo U19
11:00
TP
1
2
Arsenal Tula U19 Rostov U19
Arsenal Tula U19
Rostov U19
9:00
TP
0
1
Konoplev Football Academy U19 FC Ufa U19
Konoplev Football Academy U19
FC Ufa U19
9:00
TP
1
0
Krylia Sovetov U19 CSKA Mosca U19
Krylia Sovetov U19
CSKA Mosca U19
8:00
TP
1
2
Ural U19 Dynamo Moscow U19
Ural U19
Dynamo Moscow U19
8:00
TP
2
2
Spartak Mosca U19 Rubin Kazan U19
Spartak Mosca U19
Rubin Kazan U19
11:00
TP
3
1
FC Nizhny Novgorod U19 Strogino U19
FC Nizhny Novgorod U19
Strogino U19
12:00
TP
1
0
Lokomotiv Mosca U19 FC Akhmat Grozny U19
Lokomotiv Mosca U19
FC Akhmat Grozny U19
13:30
TP
de Germania - Lega 3
1
0
TSV Havelse FC Viktoria Köln
TSV Havelse
FC Viktoria Köln
17:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
2
0
FK Timok Zajecar FK Kabel Novi Sad
FK Timok Zajecar
FK Kabel Novi Sad
14:00
TP
1
2
FK Graficar Beograd Javor Ivanjica
FK Graficar Beograd
Javor Ivanjica
14:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
0
1
Sassuolo U19 Genoa U19
Sassuolo U19
Genoa U19
15:00
TP
us USA - USL League One
3
1
New England Revolution Riserve Richmond Kickers
New England Revolution Riserve
Richmond Kickers
23:00
TP
1
1
Toronto FC ll Forward Madison FC
Toronto FC ll
Forward Madison FC
20:00
TP
de Germania - Regionalliga Ovest
17:30 Sportfreunde Lotte SC Wiedenbruck
Sportfreunde Lotte
SC Wiedenbruck
RV
1
0
Rot-Weiss Essen Schalke II
Rot-Weiss Essen
Schalke II
17:30
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo B
3
0
Ilves Kissat EPS
Ilves Kissat
EPS
15:30
TP
si Slovenia - 2. SNL
2
6
NS Drava Ptuj NK Triglav Kranj
NS Drava Ptuj
NK Triglav Kranj
13:30
TP
it Italia - Serie B
0
2
Como Frosinone
Como
Frosinone
16:00
TP
2
2
Brescia Crotone
Brescia
Crotone
18:30
TP
bg Bulgaria - B PFG
4
0
Etar 1924 Veliko Tarnovo Sportist Svoge
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Sportist Svoge
16:00
TP
1
3
PFC Dobrudzha Dobrich Maritsa Plovdiv
PFC Dobrudzha Dobrich
Maritsa Plovdiv
14:00
TP
14:00 Levski Lom CSKA 1948 Sofia II
Levski Lom
CSKA 1948 Sofia II
RV
1
3
Septemvri Simitli Strumska Slava
Septemvri Simitli
Strumska Slava
14:00
TP
1
1
Marek Dupnitsa Litex Lovech
Marek Dupnitsa
Litex Lovech
14:00
TP
fr Francia - Ligue 1
3
0
Strasburgo Metz
Strasburgo
Metz
19:00
TP
tr Turchia - Super Lig
2
1
Altay SK Izmir Goztepe
Altay SK Izmir
Goztepe
17:00
TP
3
4
Yeni Malatyaspor Fatih Karagumruk
Yeni Malatyaspor
Fatih Karagumruk
17:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
2
1
Botev Plovdiv Beroe
Botev Plovdiv
Beroe
17:30
TP
0
2
Tsarsko Selo 2015 Lokomotiv Plovdiv
Tsarsko Selo 2015
Lokomotiv Plovdiv
13:00
TP
3
0
Arda Kardzhali Pirin Blagoevgrad
Arda Kardzhali
Pirin Blagoevgrad
15:15
TP
at Austria - Regionalliga Centro
0
1
TUS Bad Gleichenberg Deutschlandsberger SC
TUS Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger SC
17:00
TP
1
6
SK Treibach WAC St Andra II
SK Treibach
WAC St Andra II
17:00
TP
2
0
WSC Hertha SV Allerheiligen
WSC Hertha
SV Allerheiligen
17:00
TP
0
4
SC Kalsdorf St. Anna am Aigen
SC Kalsdorf
St. Anna am Aigen
17:00
TP
0
0
SV Spittal/Drau SC Weiz
SV Spittal/Drau
SC Weiz
17:00
TP
lt Lituania - Lega 1
0
3
FK Riteriai II Banga Gargzdai II
FK Riteriai II
Banga Gargzdai II
14:00
TP
1
1
FK Panevezys II FK Zalgiris Vilnius II
FK Panevezys II
FK Zalgiris Vilnius II
15:00
TP
ie Irlanda - Leinster Senior League
4
3
Larkview Boys Rush Athletic
Larkview Boys
Rush Athletic
19:00
TP
1
3
Leixlip United Tolka Rovers
Leixlip United
Tolka Rovers
18:45
TP
2
1
St Mochtas Killester Donnycarney FC
St Mochtas
Killester Donnycarney FC
18:45
TP
2
7
Portlaoise AFC Swords Celtic FC
Portlaoise AFC
Swords Celtic FC
18:30
TP
2
1
Liffey Wanderers Bluebell United
Liffey Wanderers
Bluebell United
18:45
TP
1
2
Collinstown FC St Patricks CY FC
Collinstown FC
St Patricks CY FC
19:00
TP
cz Repubblica Ceca - 2. Liga
2
0
FK Usti nad Labem Varnsdorf
FK Usti nad Labem
Varnsdorf
16:00
TP
0
1
FC Vlasim SK Prostejov
FC Vlasim
SK Prostejov
14:30
TP
2
3
Dukla Praga FK Pribram
Dukla Praga
FK Pribram
14:30
TP
il Coppa d'Israele
2
1
MS Jerusalem Hapoel Segev Shalom
MS Jerusalem
Hapoel Segev Shalom
8:56
TP
at Austria - 2. Liga
0
1
SV Horn SV Kapfenberg
SV Horn
SV Kapfenberg
16:30
TP
1
0
SKU Amstetten FC Blau Weiss Linz
SKU Amstetten
FC Blau Weiss Linz
16:30
TP
1
0
SV Lafnitz St Polten
SV Lafnitz
St Polten
16:30
TP
2
2
FC Wacker Innsbruck FC Liefering
FC Wacker Innsbruck
FC Liefering
16:10
TP
2
2
FC Juniors OO FK Austria Vienna II
FC Juniors OO
FK Austria Vienna II
16:30
TP
lu Lussemburgo - Divisione Nazionale
3
1
Progres Niedercorn US Hostert
Progres Niedercorn
US Hostert
18:00
TP
sa Arabia Saudita - Premier League
1
1
Al Ahli Jeddah Al Fateh SC
Al Ahli Jeddah
Al Fateh SC
17:30
TP
1
1
Damac FC Al Shabab Riyadh
Damac FC
Al Shabab Riyadh
15:45
TP
3
5
Al Taawon Buraidah Al Raed
Al Taawon Buraidah
Al Raed
15:45
TP
cz Repubblica Ceca - 1. Liga
2
0
Hradec Kralove Pardubice
Hradec Kralove
Pardubice
17:00
TP
1
1
Sigma Olomouc Banik Ostrava
Sigma Olomouc
Banik Ostrava
17:00
TP
lt Lituania - Lega A
1
2
FK Dainava Alytus Suduva Marijampole
FK Dainava Alytus
Suduva Marijampole
15:00
TP
pl Polonia - Ekstraklasa
5
0
Lech Poznan Wisla Cracovia
Lech Poznan
Wisla Cracovia
18:30
TP
2
1
Zaglebie Lubin Termalica BB Nieciecza
Zaglebie Lubin
Termalica BB Nieciecza
16:00
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
1
1
Deportivo Saprissa AD Guanacasteca
Deportivo Saprissa
AD Guanacasteca
2:00
TP
jo Giordania - Campionato
1
0
Ramtha SC Sahab SC
Ramtha SC
Sahab SC
17:30
TP
0
4
Al-Jazeera Al-Faisaly Amman
Al-Jazeera
Al-Faisaly Amman
15:00
TP
0
1
Al-Jalil Al Hussein SC
Al-Jalil
Al Hussein SC
17:30
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
0
1
Sarajevo Leotar
Sarajevo
Leotar
16:00
TP
2
1
Borac Banja Luka Siroki Brijeg
Borac Banja Luka
Siroki Brijeg
18:00
TP
ro Romania - Liga II
2
0
Petrolul Ploiesti FC Ripensia Timisoara
Petrolul Ploiesti
FC Ripensia Timisoara
13:00
TP
fr Francia - Championnat National
0
0
Sedan Creteil
Sedan
Creteil
17:00
TP
0
1
Red Star FC 93 Villefranche
Red Star FC 93
Villefranche
17:00
TP
2
2
US Orleans 45 Annecy
US Orleans 45
Annecy
17:00
TP
2
1
Laval Le Mans
Laval
Le Mans
17:00
TP
2
2
Chambly Thelle FC FC Bastia-Borgo
Chambly Thelle FC
FC Bastia-Borgo
17:00
TP
1
0
Bourg-Peronnas Chateauroux
Bourg-Peronnas
Chateauroux
17:00
TP
2
3
Boulogne Cholet
Boulogne
Cholet
17:00
TP
0
0
Sete 34 Stade Briochin
Sete 34
Stade Briochin
17:00
TP
ma Marocco - GNF 2
0
1
MAT Tetouan ASS Sale
MAT Tetouan
ASS Sale
16:00
TP
1
0
WAF Widad Fes Renaissance Zemamra
WAF Widad Fes
Renaissance Zemamra
16:00
TP
bd Bangladesh - Premier League
0
1
Sheikh Russel KC Bashundhara Kings
Sheikh Russel KC
Bashundhara Kings
10:00
TP
fo Isole Faroe - 1ª Divisione
3
4
Skala HB Torshavn II
Skala
HB Torshavn II
17:00
TP
de Germania - Bundesliga II
1
0
Norimberga Hansa Rostock
Norimberga
Hansa Rostock
16:30
TP
1
2
Schalke 04 Karlsruhe
Schalke 04
Karlsruhe
16:30
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
2
4
FC Fredericia FC Helsingor
FC Fredericia
FC Helsingor
16:00
TP
1
1
Lyngby HB Køge
Lyngby
HB Køge
17:00
TP
dk Danimarca - Superligaen
2
0
AaB Odense BK
AaB
Odense BK
17:00
TP
ro Romania - Liga III
2
2
Dinamo Bucarest II Rapid Bucuresti II
Dinamo Bucarest II
Rapid Bucuresti II
14:00
TP
2
1
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II Jiul Petrosani
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
Jiul Petrosani
14:00
TP
2
0
Farul Constanta II Gloria Popesti Leordeni
Farul Constanta II
Gloria Popesti Leordeni
14:00
TP
0
2
CSM Alexandria CSM Slatina
CSM Alexandria
CSM Slatina
14:00
TP
1
2
CFR Cluj II FC Somesul Dej
CFR Cluj II
FC Somesul Dej
14:00
TP
0
2
CSM Deva Scolar Resita
CSM Deva
Scolar Resita
14:00
TP
2
1
FC Academica Clinceni II CSM Flacara Moreni
FC Academica Clinceni II
CSM Flacara Moreni
14:00
TP
3
4
CSM Pascani AS Stiinta Miroslava
CSM Pascani
AS Stiinta Miroslava
14:00
TP
2
1
Ghiroda SI Giarmata VII CS Avantul Periam
Ghiroda SI Giarmata VII
CS Avantul Periam
14:00
TP
1
1
CS Soimii Lipova Pobeda Star Bisnov
CS Soimii Lipova
Pobeda Star Bisnov
14:00
TP
2
0
Odorheiu Secuiesc ACS Sepsi II
Odorheiu Secuiesc
ACS Sepsi II
14:00
TP
nl Paesi Bassi - Eredivisie
1
1
Sparta Rotterdam NEC
Sparta Rotterdam
NEC
18:00
TP
my Malesia - Premier League
0
2
Kuching FA Terengganu II
Kuching FA
Terengganu II
8:45
TP
md Moldova - Divisione A
1
0
Dacia Buiucani Real Succes
Dacia Buiucani
Real Succes
13:00
TP
de Germania - Regionalliga Nord Est
4
2
Babelsberg 03 TeBe Berlino
Babelsberg 03
TeBe Berlino
17:00
TP
17:00 Lichtenberg 47 VfB Auerbach
Lichtenberg 47
VfB Auerbach
RV
es Spagna - Tercera Gruppo 12
1
1
CD Buzanada CD Santa Ursula
CD Buzanada
CD Santa Ursula
20:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
4
2
Aston Villa U23 West Brom U23
Aston Villa U23
West Brom U23
17:00
TP
3
3
Blackburn U23 Tottenham U23
Blackburn U23
Tottenham U23
18:00
TP
ua Ucraina - Vyscha Liga
1
0
Desna Chernihiv FC Rukh Lviv
Desna Chernihiv
FC Rukh Lviv
16:30
TP
be Belgio - Prima divisione A
1
2
Cercle Bruges Eupen
Cercle Bruges
Eupen
18:45
TP
md Moldavia - Divisione Nazionale
1
1
CS Petrocub FC Milsami
CS Petrocub
FC Milsami
16:00
TP
1
2
FC Balti Sfintul Gheorghe
FC Balti
Sfintul Gheorghe
16:00
TP
uy Uruguay - Segunda
0:00 Defensor Sporting Cerro
Defensor Sporting
Cerro
A
1
0
Cerro Albion FC
Cerro
Albion FC
0:00
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
0
0
Sporting Covilha Penafiel
Sporting Covilha
Penafiel
17:00
TP
il Israele - Lega Leumit
11:00 Hapoel Afula Hapoel Iksal Imad
Hapoel Afula
Hapoel Iksal Imad
A
mx Messico - Campionato U20
1
2
Necaxa U20 Atlas U20
Necaxa U20
Atlas U20
14:00
TP
ua Ucraina - Druha Liga
5
0
Metalurg Zaporizhya FK Sumy
Metalurg Zaporizhya
FK Sumy
15:00
TP
1
3
Msc Dnipro Cherkasy Epicentr Dunaivtsi
Msc Dnipro Cherkasy
Epicentr Dunaivtsi
13:00
TP
1
1
MFA Munkach Mukachevo LNZ Lebedyn
MFA Munkach Mukachevo
LNZ Lebedyn
13:00
TP
2
1
MFK Mykolaiv FC Krystal Kherson
MFK Mykolaiv
FC Krystal Kherson
13:00
TP
2
0
FC Livyi Bereh AFSK Kiev
FC Livyi Bereh
AFSK Kiev
16:00
TP
hr Croazia - 1.HNL
2
2
NK Hrvatski Dragovoljac HNK Rijeka
NK Hrvatski Dragovoljac
HNK Rijeka
18:00
TP
by Bielorussia - Campionato Riserve
3
1
BATE Borisov riserve Shakhtyor Soligorsk riserve
BATE Borisov riserve
Shakhtyor Soligorsk riserve
12:59
TP
4
0
FC Slutsk Riserve FK Gomel Riserve
FC Slutsk Riserve
FK Gomel Riserve
12:01
TP
5
0
Dinamo Brest Riserve Slavia Mozyr Riserve
Dinamo Brest Riserve
Slavia Mozyr Riserve
12:00
TP
ua Ucraina - Campionato Primavera
4
1
SC Dnipro-1 U19 Veres U19
SC Dnipro-1 U19
Veres U19
8:00
TP
0
1
FC Ingulets U19 Kolos Kovalivka U19
FC Ingulets U19
Kolos Kovalivka U19
10:00
TP
de Germania - Oberliga Bayern Nord
0
3
SV Seligenporten Ansbach
SV Seligenporten
Ansbach
16:30
TP
pa Panama - Liga Prom
0
0
Atletico Chiriqui B Universidad de Panama
Atletico Chiriqui B
Universidad de Panama
23:00
TP
1
2
Sporting San Miguelito Riserve Tauro FC II
Sporting San Miguelito Riserve
Tauro FC II
23:00
TP
1
1
Alianza FC riserve UMECIT
Alianza FC riserve
UMECIT
21:00
TP
1
6
Union Cocle SD Atletico Nacional
Union Cocle
SD Atletico Nacional
20:00
TP
sk Slovacchia - 2. Liga
2
3
FK Zeleziarne Podbrezova KFC Komarno
FK Zeleziarne Podbrezova
KFC Komarno
15:00
TP
ee Estonia - Liiga II
6
1
JK Tulevik Viljandi II Parnu JK Vaprus II
JK Tulevik Viljandi II
Parnu JK Vaprus II
16:00
TP
8
1
JK Piraaja Tallinn FC Kose
JK Piraaja Tallinn
FC Kose
16:45
TP
9
0
FC Elva II Ida-Virumaa FC Alliance U21
FC Elva II
Ida-Virumaa FC Alliance U21
16:00
TP
at Austria - Regionalliga Est
3
1
ASK Elektra FC Mauerwerk
ASK Elektra
FC Mauerwerk
17:30
TP
1
1
ASK/BSC Bruck Leitha FCM Traiskirchen
ASK/BSC Bruck Leitha
FCM Traiskirchen
17:00
TP
1
1
FC Marchfeld Donauauen First Vienna FC 1894
FC Marchfeld Donauauen
First Vienna FC 1894
17:30
TP
0
0
Wiener Sportclub ASV Drassburg
Wiener Sportclub
ASV Drassburg
17:30
TP
au Australia - Queensland Premier League
0
2
Western Pride FC Ipswich Knights
Western Pride FC
Ipswich Knights
9:00
TP
2
4
Wolves Mitchelton FC
Wolves
Mitchelton FC
9:30
TP
world Colombia - Primera C
1
0
Nueva Generacion GCC CF UC
Nueva Generacion GCC
CF UC
18:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
2
0
Charlton U23 Sheff Wed U23
Charlton U23
Sheff Wed U23
12:00
TP
3
1
Watford U23 Hull U23
Watford U23
Hull U23
12:00
TP
gt Guatemala - Liga Nacional
2
1
Malacateco Guastatoya
Malacateco
Guastatoya
17:00
TP
de Germania - Bundesliga
2
1
Hertha Berlino Greuther Furth
Hertha Berlino
Greuther Furth
18:30
TP
gb Galles - Championship South
3
0
Taffs Well Undy Athletic
Taffs Well
Undy Athletic
18:30
TP
1
2
Afan Lido Goytre United
Afan Lido
Goytre United
18:30
TP
0
0
Pontypridd Town Briton Ferry
Pontypridd Town
Briton Ferry
18:45
TP
1
2
Llanelli Llantwit Major
Llanelli
Llantwit Major
18:30
TP
1
7
Port Talbot Ammanford AFC
Port Talbot
Ammanford AFC
18:30
TP
jm Giamaica - Premier League
10:30 Humble Lions Dunbeholden FC
Humble Lions
Dunbeholden FC
A
pl Polonia - Campionato regionale
17:00 Pomezania Malbork FC Olimpia Sztum
Pomezania Malbork FC
Olimpia Sztum
D
cr Costa Rica - Segunda
3
3
Marineros de Puntarenas Municipal Garabito
Marineros de Puntarenas
Municipal Garabito
21:00
TP
no Norvegia - Interkretsserie U19
1
2
Lillestrom 2 U19 Ham-Kam U19
Lillestrom 2 U19
Ham-Kam U19
16:30
TP
sk Slovacchia - Super Liga
2
0
Spartak Trnava SK Sered
Spartak Trnava
SK Sered
15:00
TP
al Albania - Campionato
1
1
Dinamo Tirana Laci
Dinamo Tirana
Laci
17:45
TP
za Sud Africa - National First Division
0
1
Ajax Cape Town Uthongathi FC
Ajax Cape Town
Uthongathi FC
13:00
TP
0
2
Richards Bay FC Black Leopards
Richards Bay FC
Black Leopards
13:00
TP
ae EAU - Premier League
3
2
Al Jazira SC Emirates Club RAK
Al Jazira SC
Emirates Club RAK
14:45
TP
1
1
Ajman SCC Al Urooba
Ajman SCC
Al Urooba
14:45
TP
4
1
Al Ain SCC Al Ittihad Kalba
Al Ain SCC
Al Ittihad Kalba
17:00
TP
cy Cipro - 1ª Divisione
0
0
PAEEK Aris Limassol
PAEEK
Aris Limassol
16:00
TP
me Montenegro Prva Liga
0
1
Buducnost Podgorica FK Jezero
Buducnost Podgorica
FK Jezero
16:00
TP
bg Bulgaria - Terza divisione
2
1
FK Hebar Pazarzhik II Belasitsa
FK Hebar Pazarzhik II
Belasitsa
14:00
TP
at Austria - Regionalliga Tirolo
1
1
SV Wörgl SVG Reichenau
SV Wörgl
SVG Reichenau
17:30
TP
1
3
SV Innsbruck SC Schwaz
SV Innsbruck
SC Schwaz
17:00
TP
pa Panama - LPF
3
0
CA Independiente de la Chorrera Sporting San Miguelito
CA Independiente de la Chorrera
Sporting San Miguelito
0:00
TP
gb Galles - Premier League
1
2
Newtown Aberystwyth
Newtown
Aberystwyth
18:45
TP
sg Singapore - Premier League
1
1
Lion City Sailors FC Albirex Niigata Singapore
Lion City Sailors FC
Albirex Niigata Singapore
11:45
TP
ar Argentina - Campionato regionale
2
1
Bochofilo Bochazo Union Sunchales LRF
Bochofilo Bochazo
Union Sunchales LRF
0:03
TP
es Spagna - Tercera Gruppo 16
4
0
Varea Agoncillo
Varea
Agoncillo
19:30
TP
mx Messico - Apertura
4
1
Atletico San Luis Tijuana
Atletico San Luis
Tijuana
0:00
TP
</