https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Esteghlal Sepahan
ir
Iran - Lega Pro
luglio 30, 2021 4:45 PM
Esteghlal
Sepahan
1 ---
---
2 ---
world Amichevoli Europa 1 2
18:00 Vicenza Lecce
Vicenza
Lecce
16:45 Heracles RKC
Heracles
RKC
17:00 Real Saragozza Atromitos Athinon
Real Saragozza
Atromitos Athinon
18:30 Coalville Mickleover Sports
Coalville
Mickleover Sports
gb Amichevoli Regno Unito 1 2
17:30 Cambuur Leeuwarden FC Emmen
Cambuur Leeuwarden
FC Emmen
15:00 Borussia Dortmund Bologna
Borussia Dortmund
Bologna
16:00 Espanyol Cadiz
Espanyol
Cadiz
17:00 Valencia Levante
Valencia
Levante
17:00 Osasuna Valladolid
Osasuna
Valladolid
18:45 Burton Albion Newcastle
Burton Albion
Newcastle
18:00 Fleetwood Town Leeds
Fleetwood Town
Leeds
17:00 NEC OFI Creta
NEC
OFI Creta
us USA - MLS 1 2
23:30 New York City FC Columbus Crew
New York City FC
Columbus Crew
us USA - USL Championship 1 2
2:00 Tacoma Defiance San Diego Loyal
Tacoma Defiance
San Diego Loyal
dz Algeria - 1ª Divisione 1 2
19:00 CR Belouizdad JS Kabylie
CR Belouizdad
JS Kabylie
br Brasile - Serie B 1 2
19:30 Goias Operario PR
Goias
Operario PR
23:00 Coritiba Nautico Capibaribe
Coritiba
Nautico Capibaribe
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
23:00 Resistencia FC Deportivo Santaní
Resistencia FC
Deportivo Santaní
jp Giappone - J-League 1 2
9:00 Consadole Sapporo Gamba Osaka
Consadole Sapporo
Gamba Osaka
lt Lituania - II Lyga 1 2
16:00 FK Sveikata FK Siauliai II
FK Sveikata
FK Siauliai II
15:00 BE1 NFA FK Kauno Zalgiris III
BE1 NFA
FK Kauno Zalgiris III
by Bielorussia - Premier League 1 2
17:30 Energetik-BGU Minsk FC Rukh Brest
Energetik-BGU Minsk
FC Rukh Brest
14:00 FC Minsk FK Sputnik
FC Minsk
FK Sputnik
ec Ecuador - Primera B 1 2
0:00 El Nacional Club Atletico Porteno
El Nacional
Club Atletico Porteno
ir Iran - Lega Pro 1 2
16:45 Gol Gohar Nassaji Mazandaran
Gol Gohar
Nassaji Mazandaran
16:45 Sanat Naft Abadan Machine Sazi Tabriz
Sanat Naft Abadan
Machine Sazi Tabriz
16:45 Esteghlal Sepahan
Esteghlal
Sepahan
16:45 Tractor Sazi SaiPa FC
Tractor Sazi
SaiPa FC
16:45 Peykan Persepolis
Peykan
Persepolis
16:45 Zob Ahan Mes Rafsanjan
Zob Ahan
Mes Rafsanjan
16:45 Shahr Khodro Foolad Khuzestan
Shahr Khodro
Foolad Khuzestan
16:45 Aluminium Arak Naft Mased Soleiman
Aluminium Arak
Naft Mased Soleiman
uy Uruguay - Apertura 1 2
18:00 Rentistas Cerro Largo
Rentistas
Cerro Largo
au Australia NPL Queensland 1 2
9:45 Gold Coast Knights Logan Lightning
Gold Coast Knights
Logan Lightning
au Australia - Victoria Premier League 1 2
10:30 Oakleigh Cannons Port Melbourne SC
Oakleigh Cannons
Port Melbourne SC
10:30 Dandenong City Melbourne Knights
Dandenong City
Melbourne Knights
10:00 Green Gully Bentleigh Greens
Green Gully
Bentleigh Greens
rs Serbia - Super Liga 1 2
16:55 FK Proleter Novi Sad FK Novi Pazar
FK Proleter Novi Sad
FK Novi Pazar
19:00 FK Napredak FK Radnicki 1923
FK Napredak
FK Radnicki 1923
cn Cina - Super League 1 2
10:00 Shandong Taishan Henan Songshan Longmen
Shandong Taishan
Henan Songshan Longmen
12:00 Shenzhen Guangzhou FC
Shenzhen
Guangzhou FC
12:00 Cangzhou Mighty Lions Chongqing Liangjiang
Cangzhou Mighty Lions
Chongqing Liangjiang
10:00 Guangzhou City Qingdao FC
Guangzhou City
Qingdao FC
br Brasile - Serie C 1 2
23:00 Volta Redonda AE Altos
Volta Redonda
AE Altos
pl Polonia - Liga I 1 2
16:00 Odra Opole Miedz Legnica
Odra Opole
Miedz Legnica
18:00 Korona Kielce Skra Czestochowa
Korona Kielce
Skra Czestochowa
18:30 GKS Tychy 71 LKS Lodz
GKS Tychy 71
LKS Lodz
pl Polonia - Liga II 1 2
17:20 Ruch Chorzow MKP Pogon Siedlce
Ruch Chorzow
MKP Pogon Siedlce
ro Romania - Liga 1 1 2
15:30 Gaz Metan Medias FC Arges Pitesti
Gaz Metan Medias
FC Arges Pitesti
18:30 Rapid Bucarest Farul Constanta
Rapid Bucarest
Farul Constanta
fi Finlandia - Veikkausliiga 1 2
15:30 Lahti KTP
Lahti
KTP
15:30 FC Ilves AC Oulu
FC Ilves
AC Oulu
fi Finlandia - Ykkönen 1 2
15:30 TPS MP
TPS
MP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
17:00 IK Oddevold Ahlafors IF
IK Oddevold
Ahlafors IF
17:00 Lidköpings FK Grebbestads IF
Lidköpings FK
Grebbestads IF
au Australia - Brisbane Premier League 1 2
10:30 Centenary Stormers Mount Gravatt Hawks
Centenary Stormers
Mount Gravatt Hawks
ke Kenya - Premier League 1 2
12:00 Tusker Nairobi City Stars
Tusker
Nairobi City Stars
ee Estonia - Meistriliiga 1 2
16:30 Parnu JK Vaprus FC Kuressaare
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
us USA - USL League One 1 2
23:00 New England Revolution Riserve South Georgia Tormenta FC
New England Revolution Riserve
South Georgia Tormenta FC
20:00 Toronto FC ll Greenville Triumph SC
Toronto FC ll
Greenville Triumph SC
uz Uzbekistan - PFL 1 2
15:00 Lokomotiv Tashkent Nasaf
Lokomotiv Tashkent
Nasaf
15:00 Mashal Mubarek Termez Surkhon
Mashal Mubarek
Termez Surkhon
ie Irlanda - Premier Division 1 2
19:00 Finn Harps Bohemians Dublin
Finn Harps
Bohemians Dublin
19:00 Shamrock Rovers St Patricks
Shamrock Rovers
St Patricks
18:45 Drogheda United Waterford FC
Drogheda United
Waterford FC
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A 1 2
15:30 PEPO PeKa
PEPO
PeKa
lt Lituania - Lega 1 1 2
17:00 Lietava Jonava Suduva Marijampole II
Lietava Jonava
Suduva Marijampole II
15:00 FK Riteriai II FK Minija
FK Riteriai II
FK Minija
16:00 FK Atmosfera FK Babrungas
FK Atmosfera
FK Babrungas
lt Lituania - Lega A 1 2
15:00 Banga Gargzdai FK Dziugas Telsiai
Banga Gargzdai
FK Dziugas Telsiai
ie Irlanda - First Division 1 2
19:00 Wexford FC Galway United
Wexford FC
Galway United
18:45 Cabinteely FC Bray Wanderers
Cabinteely FC
Bray Wanderers
18:45 Athlone Town Treaty United FC
Athlone Town
Treaty United FC
18:45 Shelbourne Cobh Ramblers
Shelbourne
Cobh Ramblers
18:45 Cork City UCD
Cork City
UCD
si Slovenia - 2. SNL 1 2
16:00 NK Triglav Kranj ND Gorica
NK Triglav Kranj
ND Gorica
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
15:00 CSK Uhersky Brod Slovacko II
CSK Uhersky Brod
Slovacko II
15:30 Velke Mezirici Dolní Benešov
Velke Mezirici
Dolní Benešov
bg Bulgaria - 1ª Liga 1 2
18:00 Slavia Sofia Tsarsko Selo 2015
Slavia Sofia
Tsarsko Selo 2015
pe Perù - Primera Division 1 2
20:30 Deportivo Municipal Sporting Cristal
Deportivo Municipal
Sporting Cristal
16:00 Academia Deportiva Cantolao Ayacucho FC
Academia Deportiva Cantolao
Ayacucho FC
18:15 CD Universidad San Martin Cienciano
CD Universidad San Martin
Cienciano
cz Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
16:00 FK Usti nad Labem Vysocina Jihlava
FK Usti nad Labem
Vysocina Jihlava
ru Russia - Campionato giovanile 1 2
10:00 Strogino U19 Konoplev Football Academy U19
Strogino U19
Konoplev Football Academy U19
10:00 Arsenal Tula U19 Lokomotiv Mosca U19
Arsenal Tula U19
Lokomotiv Mosca U19
10:00 FC Nizhny Novgorod U19 Ural U19
FC Nizhny Novgorod U19
Ural U19
12:00 Rubin Kazan U19 CSKA Mosca U19
Rubin Kazan U19
CSKA Mosca U19
14:00 PFC Sochi U19 UOR-5 U19
PFC Sochi U19
UOR-5 U19
12:00 Dynamo Moscow U19 FC Ufa U19
Dynamo Moscow U19
FC Ufa U19
11:00 Chertanovo U19 FK Khimki U19
Chertanovo U19
FK Khimki U19
15:00 Rostov U19 Zenit S. Pietroburgo U19
Rostov U19
Zenit S. Pietroburgo U19
15:00 Krasnodar U19 FC Akhmat Grozny U19
Krasnodar U19
FC Akhmat Grozny U19
13:30 Spartak Mosca U19 Krylia Sovetov U19
Spartak Mosca U19
Krylia Sovetov U19
bo Bolivia - Apertura 1 2
22:15 Real Potosi Royal Pari FC
Real Potosi
Royal Pari FC
19:00 San Jose Nacional Potosi
San Jose
Nacional Potosi
at Austria - 2. Liga 1 2
16:30 Rapid Vienna II FC Juniors OO
Rapid Vienna II
FC Juniors OO
16:30 Grazer AK SV Horn
Grazer AK
SV Horn
16:30 FC Wacker Innsbruck SV Kapfenberg
FC Wacker Innsbruck
SV Kapfenberg
16:30 FC Liefering St Polten
FC Liefering
St Polten
cz Repubblica Ceca - 1. Liga 1 2
17:00 FK Teplice Slavia Praga
FK Teplice
Slavia Praga
de Germania - Lega 3 1 2
16:00 Duisburg TSV Havelse
Duisburg
TSV Havelse
md Moldova - Divisione A 1 2
15:00 Sheriff Tiraspol II Victoria Bardar
Sheriff Tiraspol II
Victoria Bardar
15:00 Dacia Buiucani FC Cahul
Dacia Buiucani
FC Cahul
15:00 Drochia Sporting Trestieni
Drochia
Sporting Trestieni
15:00 FC Sucleia FCM Ungheni
FC Sucleia
FCM Ungheni
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga 1 2
18:00 Sloboda Tuzla Leotar
Sloboda Tuzla
Leotar
ar Argentina - Copa de la Liga Profesional 1 2
0:00 Newell's Estudiantes LP
Newell's
Estudiantes LP
my Malesia - Premier League 1 2
13:00 Kelantan United Terengganu II
Kelantan United
Terengganu II
ch Svizzera - Challenge League 1 2
18:30 Winterthur Wil 1900
Winterthur
Wil 1900
bd Bangladesh - Premier League 1 2
10:00 Sheikh Russel KC Saif Sporting Club
Sheikh Russel KC
Saif Sporting Club
10:00 Dhaka Abahani Arambagh KS
Dhaka Abahani
Arambagh KS
hr Croazia - 1.HNL 1 2
18:00 NK Lokomotiva Zagabria NK Hrvatski Dragovoljac
NK Lokomotiva Zagabria
NK Hrvatski Dragovoljac
de Germania - Bundesliga II 1 2
16:30 Karlsruhe Darmstadt
Karlsruhe
Darmstadt
16:30 Paderborn Norimberga
Paderborn
Norimberga
pl Polonia - Ekstraklasa 1 2
18:00 Gornik Zabrze Lech Poznan
Gornik Zabrze
Lech Poznan
16:00 Zaglebie Lubin Gornik Leczna
Zaglebie Lubin
Gornik Leczna
si Slovenia - Prva Liga 1 2
18:15 NK Aluminij NK Radomlje
NK Aluminij
NK Radomlje
bg Bulgaria - B PFG 1 2
16:30 CSKA 1948 Sofia II Neftochimik 1962 Bourgas
CSKA 1948 Sofia II
Neftochimik 1962 Bourgas
15:30 PFC Dobrudzha Dobrich Botev Plovdiv II
PFC Dobrudzha Dobrich
Botev Plovdiv II
15:30 FC Hebar Pazardzhik Minyor Pernik
FC Hebar Pazardzhik
Minyor Pernik
17:00 Ludogorets Razgrad II Etar 1924 Veliko Tarnovo
Ludogorets Razgrad II
Etar 1924 Veliko Tarnovo
15:30 Maritsa Plovdiv Montana
Maritsa Plovdiv
Montana
16:00 Septemvri Simitli Yantra Gabrovo
Septemvri Simitli
Yantra Gabrovo
dk Danimarca - 1ª Divisione 1 2
17:00 Jammerbugt Lyngby
Jammerbugt
Lyngby
17:00 Hobro IK Vendsyssel FF
Hobro IK
Vendsyssel FF
at Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 FC Wels SV Allerheiligen
FC Wels
SV Allerheiligen
17:00 SK Treibach TUS Bad Gleichenberg
SK Treibach
TUS Bad Gleichenberg
17:00 Union Gurten ATSV Stadl-Paura
Union Gurten
ATSV Stadl-Paura
17:00 Sturm Graz II SC Weiz
Sturm Graz II
SC Weiz
17:00 SC Kalsdorf WSC Hertha
SC Kalsdorf
WSC Hertha
17:00 FC Gleisdorf 09 UVB Vocklamarkt
FC Gleisdorf 09
UVB Vocklamarkt
ua Ucraina - Vyscha Liga 1 2
18:00 Kolos Kovalivka FC Metalist 1925
Kolos Kovalivka
FC Metalist 1925
16:00 FC Lviv Shakhtar Donetsk
FC Lviv
Shakhtar Donetsk
hu Ungheria - NB I 1 2
18:30 Gyirmot SE MTK Budapest
Gyirmot SE
MTK Budapest
16:15 Paksi Mezokovesd Zsory
Paksi
Mezokovesd Zsory
ru Russia - Premier League 1 2
16:00 Arsenal Tula Rubin Kazan
Arsenal Tula
Rubin Kazan
16:00 Krylia Sovetov Spartak Mosca
Krylia Sovetov
Spartak Mosca
co Colombia - Primera B 1 2
20:00 Atletico Cali FC Tigres FC
Atletico Cali FC
Tigres FC
am Armenia - Premier League 1 2
15:00 BKMA FC Pyunik Yerevan
BKMA FC
Pyunik Yerevan
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
13:00 Chernomorets Odessa U19 SC Dnipro-1 U19
Chernomorets Odessa U19
SC Dnipro-1 U19
13:00 FC Minaj U19 PFC Oleksandria U19
FC Minaj U19
PFC Oleksandria U19
be Belgio - Prima divisione A 1 2
18:45 Genk KV Oostende
Genk
KV Oostende
sk Slovacchia - 2. Liga 1 2
16:00 FK Zeleziarne Podbrezova FC Rohoznik
FK Zeleziarne Podbrezova
FC Rohoznik
15:00 STK Samorin Slovan Bratislava B
STK Samorin
Slovan Bratislava B
at Austria - Regionalliga Est 1 2
17:00 ASK/BSC Bruck Leitha SV Leobendorf
ASK/BSC Bruck Leitha
SV Leobendorf
16:00 SV Stripfing/Weiden First Vienna FC 1894
SV Stripfing/Weiden
First Vienna FC 1894
17:00 ASV Drassburg Neusiedl
ASV Drassburg
Neusiedl
17:00 Wiener Sportclub FC Marchfeld Donauauen
Wiener Sportclub
FC Marchfeld Donauauen
17:00 FCM Traiskirchen FC Karabakh Wien
FCM Traiskirchen
FC Karabakh Wien
ht CONCACAF Gold Cup 1 2
2:00 Messico Canada
Messico
Canada
sk Slovacchia - Super Liga 1 2
18:00 SK Sered MFK Ruzomberok
SK Sered
MFK Ruzomberok
sg Singapore - Premier League 1 2
11:45 Hougang United FC Albirex Niigata Singapore
Hougang United FC
Albirex Niigata Singapore
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
17:00 Unterhaching Augsburg II
Unterhaching
Augsburg II
16:30 Viktoria Aschaffenburg Greuther Furth II
Viktoria Aschaffenburg
Greuther Furth II
17:00 SpVgg Bayreuth Wacker Burghausen
SpVgg Bayreuth
Wacker Burghausen
17:00 TSV 1860 Rosenheim Nurnberg II
TSV 1860 Rosenheim
Nurnberg II
17:00 Buchbach Rain am Lech
Buchbach
Rain am Lech
17:30 Memmingen FV Illertissen
Memmingen
FV Illertissen
17:00 Bayern Monaco II VfB Eichstätt
Bayern Monaco II
VfB Eichstätt
mx Messico - Campionato U20 1 2
14:00 Mazatlan FC U20 Pachuca U20
Mazatlan FC U20
Pachuca U20
14:00 Puebla U20 Chivas Guadalajara U20
Puebla U20
Chivas Guadalajara U20
kz Coppa del Kazakistan 1 2
14:00 FK Taraz FK Atyrau
FK Taraz
FK Atyrau
co Coppa della Colombia 1 2
0:00 Boyaca Chico Llaneros
Boyaca Chico
Llaneros
0:40 Deportivo Pereira Boca Juniors De Cali
Deportivo Pereira
Boca Juniors De Cali
br Brasile - Campeonato Amapaense 1 2
23:00 Santos AP Santana EC
Santos AP
Santana EC
de Germania - Regionalliga Nord Est 1 2
17:00 Chemnitzer Union Furstenwalde
Chemnitzer
Union Furstenwalde
pt Portogallo - Coppa di Lega 1 2
19:15 Pacos Ferreira Gil Vicente
Pacos Ferreira
Gil Vicente
de Germania - Oberliga Bayern Nord 1 2
16:30 Würzburger FV DJK Vilzing
Würzburger FV
DJK Vilzing
gb Galles - Championship South 1 2
18:30 Afan Lido Llanelli
Afan Lido
Llanelli
18:30 Ammanford AFC Taffs Well
Ammanford AFC
Taffs Well
at Austria - Regionalliga Tirolo 1 2
17:00 SV Hall SV Telfs
SV Hall
SV Telfs
17:00 SV Innsbruck Wacker Innsbruck II
SV Innsbruck
Wacker Innsbruck II
17:00 SC Imst WSG Swarovski Wattens II
SC Imst
WSG Swarovski Wattens II
17:00 FC Kitzbuhel FC Kufstein
FC Kitzbuhel
FC Kufstein
at Austria - Erste Liga 1 2
16:30 SV Lafnitz Austria Lustenau
SV Lafnitz
Austria Lustenau
18:25 Floridsdorfer AC FK Austria Vienna II
Floridsdorfer AC
FK Austria Vienna II