https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Jaguares de Cordoba Barranquilla FC
co
Coppa della Colombia
luglio 29, 2021 10:30 PM
Jaguares de Cordoba
Barranquilla FC
1 ---
---
2 ---
world Amichevoli Europa 1 2
18:20 Liverpool Hertha Berlino
Liverpool
Hertha Berlino
18:45 Hythe Town Maidstone Utd
Hythe Town
Maidstone Utd
gb Amichevoli Regno Unito 1 2
18:00 Belper Town Rotherham
Belper Town
Rotherham
15:30 Pisa Pro Sesto
Pisa
Pro Sesto
15:00 Fiorentina US Levico Terme
Fiorentina
US Levico Terme
15:00 Verona Modena
Verona
Modena
14:30 Bochum Vitesse
Bochum
Vitesse
17:00 Kickers Offenbach Rot-Weiss Essen
Kickers Offenbach
Rot-Weiss Essen
fi Finlandia - Kolmonen 1 2
16:00 TP-T Janpa
TP-T
Janpa
16:00 Norrvalla FF KPV Akatemia
Norrvalla FF
KPV Akatemia
16:15 PPJ Puiu
PPJ
Puiu
15:30 AIFK TPS II
AIFK
TPS II
17:00 Tikka EIF Academy
Tikka
EIF Academy
17:00 PP-70 PJK
PP-70
PJK
15:30 Roi United RoPo
Roi United
RoPo
16:00 Korsnäs FF Nykarleby IK
Korsnäs FF
Nykarleby IK
16:00 FC Kontu NJS II
FC Kontu
NJS II
17:15 ESPA ToTe
ESPA
ToTe
us USA - MLS 1 2
2:30 Los Angeles FC Minnesota United FC
Los Angeles FC
Minnesota United FC
us USA - USL Championship 1 2
0:30 San Antonio FC El Paso Locomotive FC
San Antonio FC
El Paso Locomotive FC
0:00 Sporting Kansas City II Louisville City FC
Sporting Kansas City II
Louisville City FC
br Brasile - Campionato U20 1 2
18:00 Internacional U20 Atletico Paranaense U20
Internacional U20
Atletico Paranaense U20
18:00 Chapecoense U20 Gremio FBPA U20
Chapecoense U20
Gremio FBPA U20
eg Egitto - 1ª Divisione 1 2
17:00 Aswan FC Al Ahly Cairo
Aswan FC
Al Ahly Cairo
ec Ecuador - Primera B 1 2
0:00 Guayaquil SC Chacaritas SC
Guayaquil SC
Chacaritas SC
is Islanda - 1 Deild 1 2
19:15 UMF Selfoss Throttur Reykjavik
UMF Selfoss
Throttur Reykjavik
is Islanda - 3ª Divisione 1 2
18:00 KFS KFG Gardabaer
KFS
KFG Gardabaer
cl Cile - Primera B 1 2
22:00 CD Arturo Fernández Vial Deportes Iquique
CD Arturo Fernández Vial
Deportes Iquique
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2 1 2
11:00 Odd II Nardo
Odd II
Nardo
14:00 Vard Haugesund Notodden
Vard Haugesund
Notodden
pe Perù - Segunda 1 2
20:00 Atletico Grau Union Huaral
Atletico Grau
Union Huaral
18:00 Santos FC FC Carlos Stein
Santos FC
FC Carlos Stein
15:30 Pirata FC CD Coopsol
Pirata FC
CD Coopsol
23:00 Juan Aurich Unión Comercio
Juan Aurich
Unión Comercio
20:30 Deportivo Llacuabamba Cultural Santa Rosa
Deportivo Llacuabamba
Cultural Santa Rosa
20:00 Comerciantes Unidos Sport Chavelines Juniors
Comerciantes Unidos
Sport Chavelines Juniors
lt Lituania - Lega 1 1 2
16:00 FK Kauno Zalgiris II FK Vilnius
FK Kauno Zalgiris II
FK Vilnius
cl Cile - Primera Division 1 2
23:00 Universidad de Chile Nublense
Universidad de Chile
Nublense
0:30 Union La Calera Palestino
Union La Calera
Palestino
19:00 Santiago Wanderers Colo Colo
Santiago Wanderers
Colo Colo
16:30 CD Antofagasta Universidad Catolica
CD Antofagasta
Universidad Catolica
world UEFA Europa Conference League Qualifying 1 2
18:00 Connah's Quay KF Prishtina
Connah's Quay
KF Prishtina
17:30 Breidablik FK Austria Vienna
Breidablik
FK Austria Vienna
17:30 Maccabi Tel Aviv Sutjeska
Maccabi Tel Aviv
Sutjeska
17:30 CS Fola Esch Shakhter Soligorsk
CS Fola Esch
Shakhter Soligorsk
17:15 T.N.S. FK Kauno Zalgiris
T.N.S.
FK Kauno Zalgiris
18:00 Vojvodina FK Panevezys
Vojvodina
FK Panevezys
20:00 Santa Clara KF Shkupi Skopje
Santa Clara
KF Shkupi Skopje
18:00 Borac Banja Luka Linfield
Borac Banja Luka
Linfield
18:00 Shkendija Tetovo Riga FC
Shkendija Tetovo
Riga FC
18:00 Puskas Academy Rigas FS
Puskas Academy
Rigas FS
18:00 HNK Rijeka Gzira United
HNK Rijeka
Gzira United
18:00 Partizani Tirana Basilea
Partizani Tirana
Basilea
18:00 Slask Wroclaw Ararat Yerevan
Slask Wroclaw
Ararat Yerevan
18:00 AEK Atene Velez Mostar
AEK Atene
Velez Mostar
18:30 Servette Molde
Servette
Molde
18:30 Aris Salonicco FC Astana
Aris Salonicco
FC Astana
18:30 CS U Craiova Laci
CS U Craiova
Laci
18:45 Dunajska Streda Partizan Belgrado
Dunajska Streda
Partizan Belgrado
18:45 Maribor Hammarby
Maribor
Hammarby
18:45 Bohemians Dublin F91 Dudelange
Bohemians Dublin
F91 Dudelange
19:00 NK Osijek Pogon Szczecin
NK Osijek
Pogon Szczecin
19:00 Vllaznia Shkoder AEL Limassol
Vllaznia Shkoder
AEL Limassol
18:00 Feyenoord KF Drita
Feyenoord
KF Drita
17:00 BATE Borisov Dinamo Batumi
BATE Borisov
Dinamo Batumi
17:00 Rakow Czestochowa Suduva Marijampole
Rakow Czestochowa
Suduva Marijampole
16:00 Bodo/Glimt Valur Reykjavik
Bodo/Glimt
Valur Reykjavik
16:30 FC Santa Coloma Hibernian
FC Santa Coloma
Hibernian
16:30 FC Levadia Tallinn Dundalk
FC Levadia Tallinn
Dundalk
16:30 BK Hacken Aberdeen
BK Hacken
Aberdeen
16:00 Vorskla Poltava KuPS Kuopio
Vorskla Poltava
KuPS Kuopio
16:00 Birkirkara Olimpija Ljubljana
Birkirkara
Olimpija Ljubljana
16:00 FC Honka NK Domzale
FC Honka
NK Domzale
16:00 Dinamo Brest Viktoria Plzen
Dinamo Brest
Viktoria Plzen
16:45 Zilina Apollon Limassol
Zilina
Apollon Limassol
16:00 Vaduz Ujpest
Vaduz
Ujpest
17:00 Sivasspor CS Petrocub
Sivasspor
CS Petrocub
16:00 Keshla FK PFC Sochi
Keshla FK
PFC Sochi
15:00 Tobol Kostanay Hajduk Spalato
Tobol Kostanay
Hajduk Spalato
14:00 FK Liepaja CSKA Sofia
FK Liepaja
CSKA Sofia
13:00 Shakhter Karagandy FCSB
Shakhter Karagandy
FCSB
16:30 ACS Sepsi Spartak Trnava
ACS Sepsi
Spartak Trnava
16:00 FK Sumqayit FK Cukaricki
FK Sumqayit
FK Cukaricki
17:00 Torpedo Zhodino FC Copenhagen
Torpedo Zhodino
FC Copenhagen
17:00 Slovacko Lokomotiv Plovdiv
Slovacko
Lokomotiv Plovdiv
17:00 Valerenga Gent
Valerenga
Gent
17:00 FC Milsami Elfsborg
FC Milsami
Elfsborg
17:00 AGF Aarhus Larne FC
AGF Aarhus
Larne FC
17:00 Maccabi Haifa Dinamo Tbilisi
Maccabi Haifa
Dinamo Tbilisi
17:00 MS Ashdod FK Qarabag
MS Ashdod
FK Qarabag
17:00 Hapoel Beer Sheva Arda Kardzhali
Hapoel Beer Sheva
Arda Kardzhali
17:00 Rosenborg FH Hafnarfjordur
Rosenborg
FH Hafnarfjordur
fo Isole Faroe - Premier League 1 2
13:00 HB Torshavn KI Klaksvik
HB Torshavn
KI Klaksvik
fo Isole Faroe - 1ª Divisione 1 2
15:00 HB Torshavn II B36 Torshavn II
HB Torshavn II
B36 Torshavn II
gm Gambia - 2ª divisione 1 2
16:30 Latrikunda Utd Steve Biko FC
Latrikunda Utd
Steve Biko FC
ar Argentina - Copa de la Liga Profesional 1 2
17:15 Central Cordoba CA Talleres de Córdoba
Central Cordoba
CA Talleres de Córdoba
19:30 Arsenal de Sarandi Argentinos Jrs
Arsenal de Sarandi
Argentinos Jrs
uy Uruguay - Segunda 1 2
23:30 Villa Teresa CA Atenas
Villa Teresa
CA Atenas
21:00 Juventud De Las Piedras Central Espanol
Juventud De Las Piedras
Central Espanol
18:30 Danubio Rocha
Danubio
Rocha
br Brasile - Campeonato de Aspirantes 1 2
20:00 Cuiaba U23 Santos U23
Cuiaba U23
Santos U23
18:00 Coritiba U23 EC Vitoria U23
Coritiba U23
EC Vitoria U23
18:00 Figueirense U23 Bragantino U23
Figueirense U23
Bragantino U23
18:00 Ceara U23 CRB U23
Ceara U23
CRB U23
18:00 Fluminense U23 Ponte Preta U23
Fluminense U23
Ponte Preta U23
18:00 Corinthians U23 Fortaleza U23
Corinthians U23
Fortaleza U23
18:00 Avai U23 Gremio RS U23
Avai U23
Gremio RS U23
18:00 EC Bahia U23 EC Juventude U23
EC Bahia U23
EC Juventude U23
cr Costa Rica - 1ª Divisione 1 2
0:00 Herediano Guadalupe FC
Herediano
Guadalupe FC
1:00 AD San Carlos Alajuelense
AD San Carlos
Alajuelense
br Brasile - Coppa di Brasile 1 2
19:30 Fortaleza EC CRB
Fortaleza EC
CRB
0:30 San Paolo Vasco Da Gama
San Paolo
Vasco Da Gama
23:00 Flamengo ABC
Flamengo
ABC
0:30 Atletico Mineiro EC Bahia
Atletico Mineiro
EC Bahia
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
13:00 FC Lviv U19 Shakhtar Donetsk U19
FC Lviv U19
Shakhtar Donetsk U19
13:00 Kolos Kovalivka U19 FC Metalist 1925 U19
Kolos Kovalivka U19
FC Metalist 1925 U19
ht CONCACAF Gold Cup 1 2
23:30 USA Qatar
USA
Qatar
world Amichevoli America 1 2
0:30 Millonarios Atletico Nacional Medellin
Millonarios
Atletico Nacional Medellin
mx Messico - Liga de Expansion 1 2
21:00 Atletico Morelia Mineros de Zacatecas
Atletico Morelia
Mineros de Zacatecas
0:00 Tampico Madero Universidad Guadalajara
Tampico Madero
Universidad Guadalajara
co Coppa della Colombia 1 2
1:05 Independiente Medellin Once Caldas
Independiente Medellin
Once Caldas
22:30 Jaguares de Cordoba Barranquilla FC
Jaguares de Cordoba
Barranquilla FC
br Brasile - Campeonato Amapaense 1 2
23:00 San Paolo AP Ypiranga AP
San Paolo AP
Ypiranga AP
br Brasile - Campeonato Acriano 1 2
18:30 Vasco da Gama AC Atletico Acreano
Vasco da Gama AC
Atletico Acreano
us USA NISA Independent Cup 1 2
0:00 Detroit City FC Livonia City
Detroit City FC
Livonia City
ni Coppa del Nicaragua 1 2
1:00 Deportivo Ocotal El Sauce FC
Deportivo Ocotal
El Sauce FC
ar Argentina Liga Profesional 1 2
21:45 Gimnasia LP Rosario Central
Gimnasia LP
Rosario Central
0:00 Lanus River Plate
Lanus
River Plate