https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
2
0
FK Zlatibor FK Backa Palanka
FK Zlatibor
FK Backa Palanka
14:00
TP
0
3
Potenza Palermo
Potenza
Palermo
17:00
TP
3
5
SGS Essen-Schonebeck VfB Speldorf
SGS Essen-Schonebeck
VfB Speldorf
8:54
TP
2
2
Lamia Ethnikos Achnas
Lamia
Ethnikos Achnas
16:14
TP
1
1
NK Tresnjevka NK Maksimir
NK Tresnjevka
NK Maksimir
16:30
TP
2
4
FK Chlumec nad Cidlinou FK Admira Praha
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Admira Praha
8:15
TP
2
1
MSK Povazska Bystrica TJ Jednota Banova
MSK Povazska Bystrica
TJ Jednota Banova
8:00
TP
2
0
Sporting Gijon Racing Ferrol
Sporting Gijon
Racing Ferrol
17:00
TP
0
1
CD Aguilas Almeria
CD Aguilas
Almeria
17:00
TP
1
3
Szombathelyi Haladas BFC Siofok
Szombathelyi Haladas
BFC Siofok
16:00
TP
2
0
Anorthosis Famagusta Doxa Katokopias
Anorthosis Famagusta
Doxa Katokopias
17:00
TP
5
4
Szolnoki Mav FC Cegledi VSE
Szolnoki Mav FC
Cegledi VSE
17:00
TP
0
1
CD Badajoz FC Porto B
CD Badajoz
FC Porto B
19:30
TP
0
1
Belasica Strumica Osogovo Kocani
Belasica Strumica
Osogovo Kocani
18:00
TP
1
0
Velez CF Malaga B
Velez CF
Malaga B
18:30
TP
2
0
Porto Lilla
Porto
Lilla
18:45
TP
1
1
Benfica Marsiglia
Benfica
Marsiglia
19:00
TP
0
4
FK Radnicki Beograd FK Cukaricki
FK Radnicki Beograd
FK Cukaricki
16:00
TP
2
2
Vasas SC Soroksar
Vasas SC
Soroksar
8:00
TP
6
0
Nyiregyhaza Spartacus Senyo Carnifex
Nyiregyhaza Spartacus
Senyo Carnifex
15:30
TP
3
2
Balatonfuredi FC Szekszardi
Balatonfuredi FC
Szekszardi
15:00
TP
15:00 Atalanta US Pergolettese
Atalanta
US Pergolettese
A
3
2
FC 03 Differdange FC Rodange
FC 03 Differdange
FC Rodange
15:00
TP
1
1
Shevardeni Sabail FC
Shevardeni
Sabail FC
14:00
TP
3
1
SC Union Nettetal VfL Tonisberg
SC Union Nettetal
VfL Tonisberg
13:00
TP
10
0
1. FC Bocholt RSV Meinerzhagen
1. FC Bocholt
RSV Meinerzhagen
13:00
TP
1
3
Vasas SC Pecsi MFC
Vasas SC
Pecsi MFC
15:00
TP
4
0
SpVgg Erkenschwick ASC 09 Dortmund
SpVgg Erkenschwick
ASC 09 Dortmund
13:30
TP
3
0
AZ Panathinaikos
AZ
Panathinaikos
14:00
TP
1
2
Feyenoord PAOK Salonicco
Feyenoord
PAOK Salonicco
12:30
TP
1
6
TSG Sprockhovel VfB Hilden
TSG Sprockhovel
VfB Hilden
15:30
TP
0
1
Salernitana Gubbio
Salernitana
Gubbio
15:30
TP
2
0
FC Struga Trim & Lum KF Gjilani
FC Struga Trim & Lum
KF Gjilani
15:00
TP
1
2
III Keruleti TUE Ujpest
III Keruleti TUE
Ujpest
15:25
TP
4
1
FC Emmen Heracles
FC Emmen
Heracles
12:30
TP
ru Russia - 2ª Divisione
2
0
Khimki-M FK Kvant Obninsk
Khimki-M
FK Kvant Obninsk
10:00
TP
1
2
FC Olymp-Dolgoprudny-2 Yenisey-M Krasnoyarsk
FC Olymp-Dolgoprudny-2
Yenisey-M Krasnoyarsk
15:00
TP
us USA - NPSL
2
1
Tulsa Athletics Southern States SC
Tulsa Athletics
Southern States SC
20:00
TP
0
2
Minneapolis City SC SC Cleveland
Minneapolis City SC
SC Cleveland
18:30
TP
7
6
FC Baltimore FC Motown
FC Baltimore
FC Motown
21:00
TP
4
2
Denton Diablos FC FC Golden State
Denton Diablos FC
FC Golden State
0:30
TP
ar Argentina - Nacional B
2
0
Agropecuario Gimnasia Mendoza
Agropecuario
Gimnasia Mendoza
19:00
TP
2
1
Quilmes Deportivo Riestra
Quilmes
Deportivo Riestra
18:00
TP
3
0
Deportivo Moron All Boys
Deportivo Moron
All Boys
18:05
TP
0
0
CA Tigre Belgrano
CA Tigre
Belgrano
18:10
TP
0
2
Instituto AC Cordoba Defensores de Belgrano
Instituto AC Cordoba
Defensores de Belgrano
18:30
TP
1
0
Club Atletico Mitre Nueva Chicago
Club Atletico Mitre
Nueva Chicago
18:30
TP
br Brasile - Serie D
0
2
Uniao Rondonopolis Aparecidense
Uniao Rondonopolis
Aparecidense
19:00
TP
1
0
CS Sergipe Atletico Alagoinhas
CS Sergipe
Atletico Alagoinhas
19:00
TP
2
2
Retro FC Brasil Itabaiana
Retro FC Brasil
Itabaiana
19:00
TP
0
1
Aimore RS Juventus Jaragua Do Sul
Aimore RS
Juventus Jaragua Do Sul
18:00
TP
1
1
Penarol AM Sao Raimundo RR
Penarol AM
Sao Raimundo RR
19:00
TP
2
0
Galvez AC Ypiranga AP
Galvez AC
Ypiranga AP
20:00
TP
2
0
Ferroviaria SP Boa
Ferroviaria SP
Boa
18:00
TP
2
1
Rio Branco ES CA Patrocinense
Rio Branco ES
CA Patrocinense
18:00
TP
3
1
Treze Caucaia
Treze
Caucaia
19:00
TP
1
0
Bahia de Feira ASA
Bahia de Feira
ASA
19:00
TP
us USA - MLS
2
1
Minnesota United FC Portland Timbers
Minnesota United FC
Portland Timbers
0:00
TP
1
1
San Jose Earthquakes Houston Dynamo
San Jose Earthquakes
Houston Dynamo
2:00
TP
1
1
Inter Miami CF Philadelphia Union
Inter Miami CF
Philadelphia Union
23:30
TP
1
2
Chicago Fire Toronto FC
Chicago Fire
Toronto FC
0:00
TP
3
0
Real Salt Lake Colorado Rapids
Real Salt Lake
Colorado Rapids
2:00
TP
3
0
Nashville SC FC Cincinnati
Nashville SC
FC Cincinnati
0:30
TP
4
0
FC Dallas LA Galaxy
FC Dallas
LA Galaxy
0:30
TP
2
1
New England Revolution CF Montreal
New England Revolution
CF Montreal
22:00
TP
2
2
Los Angeles FC Vancouver Whitecaps
Los Angeles FC
Vancouver Whitecaps
2:30
TP
5
0
New York City FC Orlando City SC
New York City FC
Orlando City SC
22:00
TP
fi Finlandia - Kolmonen
3
1
EPS Reservi CLE
EPS Reservi
CLE
12:00
TP
3
2
ESPA EIF Academy
ESPA
EIF Academy
16:15
TP
3
1
KPV Akatemia FC Kiisto
KPV Akatemia
FC Kiisto
12:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
8
0
Zenit Salavat Devon-2004 Oktyabrskiy
Zenit Salavat
Devon-2004 Oktyabrskiy
13:00
TP
1
2
Ssha Almetevska Almetevsk Neftekhimik Nizhnekamsk
Ssha Almetevska Almetevsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
11:00
TP
1
5
Ishimbay Spartak Tuimazy Dubl
Ishimbay
Spartak Tuimazy Dubl
13:00
TP
4
1
Bars Zainsk Nknh Nizhnekamsk
Bars Zainsk
Nknh Nizhnekamsk
14:00
TP
2
1
Everest - Vysokaya Gora Ssh 3 Avangard
Everest - Vysokaya Gora
Ssh 3 Avangard
14:00
TP
0
0
Nefis Kazan Smena Kazan
Nefis Kazan
Smena Kazan
8:00
TP
us USA - USL Championship
1
0
Memphis 901 FC Tulsa
Memphis 901 FC
Tulsa
0:30
TP
0
0
New Mexico United El Paso Locomotive FC
New Mexico United
El Paso Locomotive FC
1:30
TP
1
1
Rio Grande Valley FC Toros Austin Bold FC
Rio Grande Valley FC Toros
Austin Bold FC
1:00
TP
2
2
Orange County SC Sacramento Republic
Orange County SC
Sacramento Republic
2:00
TP
0
1
San Diego Loyal Phoenix Rising FC
San Diego Loyal
Phoenix Rising FC
2:30
TP
0
0
OKC Energy FC Sporting Kansas City II
OKC Energy FC
Sporting Kansas City II
0:30
TP
ng Nigeria - Premier League
0
0
Heartland FC Kwara United
Heartland FC
Kwara United
15:00
TP
2
0
Rivers United Ifeanyi Ubah United
Rivers United
Ifeanyi Ubah United
15:00
TP
0
0
Plateau United Lobi Stars FC
Plateau United
Lobi Stars FC
15:00
TP
2
1
Enyimba MFM FC
Enyimba
MFM FC
15:00
TP
4
0
Nasarawa United Sunshine Stars FC
Nasarawa United
Sunshine Stars FC
15:00
TP
1
0
Warri Wolves FC Wikki Tourists
Warri Wolves FC
Wikki Tourists
15:00
TP
1
0
Kano Pillars Abia Warriors
Kano Pillars
Abia Warriors
15:00
TP
2
0
Katsina Utd Dakkada FC
Katsina Utd
Dakkada FC
15:00
TP
1
1
Adamawa United FC Enugu Rangers
Adamawa United FC
Enugu Rangers
15:00
TP
3
0
Akwa United Jigawa Golden Stars
Akwa United
Jigawa Golden Stars
15:00
TP
br Brasile - Campionato U20
3
3
Atletico Alagoinhas U20 Jacuipense U20
Atletico Alagoinhas U20
Jacuipense U20
18:00
TP
2
1
Atletico Goianiense U20 Vasco da Gama U20
Atletico Goianiense U20
Vasco da Gama U20
18:00
TP
3
1
Vitoria BA U20 Juazeirense U20
Vitoria BA U20
Juazeirense U20
18:00
TP
3
2
Atletico Paranaense U20 Santos U20
Atletico Paranaense U20
Santos U20
19:00
TP
4
0
Sao Paulo U20 Bahia U20
Sao Paulo U20
Bahia U20
18:00
TP
1
1
Ceara U20 Flamengo U20
Ceara U20
Flamengo U20
18:00
TP
3
2
Palmeiras U20 Botafogo RJ U20
Palmeiras U20
Botafogo RJ U20
19:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
6
1
Temp Barnaul Tom-M Tomsk
Temp Barnaul
Tom-M Tomsk
8:00
TP
1
0
Polimer Barnaul Sibir-M Novosibirsk
Polimer Barnaul
Sibir-M Novosibirsk
11:30
TP
br Brasile - Serie B
4
1
Vasco Da Gama Guarani
Vasco Da Gama
Guarani
0:00
TP
1
0
Operario PR Coritiba
Operario PR
Coritiba
21:15
TP
1
1
Avai Brasil de Pelotas
Avai
Brasil de Pelotas
23:30
TP
2
1
CS Alagoano Vitoria
CS Alagoano
Vitoria
0:00
TP
2
3
Sampaio Correa CRB
Sampaio Correa
CRB
23:30
TP
ar Argentina - Torneo A
1
0
CA Chaco For Ever Gimnasia y Esgrima
CA Chaco For Ever
Gimnasia y Esgrima
18:00
TP
3
2
Olimpo B Blanca Sportivo Estudiantes
Olimpo B Blanca
Sportivo Estudiantes
18:00
TP
1
3
Deportivo Madryn Independiente Chivilcoy
Deportivo Madryn
Independiente Chivilcoy
18:00
TP
2
2
Unión Sunchales Boca Unidos
Unión Sunchales
Boca Unidos
18:00
TP
1
0
Juventud Unida Universitario Club Villa Mitre
Juventud Unida Universitario
Club Villa Mitre
18:00
TP
2
1
Atletico Camioneros Ferro Carril Oeste LP
Atletico Camioneros
Ferro Carril Oeste LP
18:00
TP
2
0
Sol de Mayo Cipolletti
Sol de Mayo
Cipolletti
18:00
TP
1
1
Sansinena Sportivo Desamparados
Sansinena
Sportivo Desamparados
18:00
TP
1
1
Sportivo Penarol Club Ciudad de Bolivar
Sportivo Penarol
Club Ciudad de Bolivar
18:00
TP
1
1
Huracan Las Heras Club Circulo Deportivo
Huracan Las Heras
Club Circulo Deportivo
18:30
TP
0
2
Sportivo Belgrano Sarmiento de Resistencia
Sportivo Belgrano
Sarmiento de Resistencia
18:30
TP
0
0
Centro Nord CA Douglas Haig
Centro Nord
CA Douglas Haig
18:30
TP
0
3
Defensores de Belgrano VR Juventud Unida G.
Defensores de Belgrano VR
Juventud Unida G.
18:30
TP
br Brasile - Serie A
3
0
Atletico Mineiro EC Bahia
Atletico Mineiro
EC Bahia
14:00
TP
2
1
Athletico Paranaense Internacional
Athletico Paranaense
Internacional
21:15
TP
1
0
Fortaleza EC Bragantino
Fortaleza EC
Bragantino
19:00
TP
5
1
Flamengo San Paolo
Flamengo
San Paolo
19:00
TP
0
0
Sport Recife Ceara
Sport Recife
Ceara
23:30
TP
0
1
Santos Atletico GO
Santos
Atletico GO
21:15
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
2
3
El Entag El Harby Al Ahly Cairo
El Entag El Harby
Al Ahly Cairo
17:00
TP
se Svezia - Superettan
4
0
AFC Eskilstuna Orgryte IS
AFC Eskilstuna
Orgryte IS
15:00
TP
1
0
IFK Varnamo Vasalunds IF
IFK Varnamo
Vasalunds IF
15:00
TP
is Islanda - Premier League
3
2
Vikingur Reykjavik Stjarnan
Vikingur Reykjavik
Stjarnan
19:15
TP
0
3
HK Kopavogur Valur Reykjavik
HK Kopavogur
Valur Reykjavik
19:15
TP
0
3
IA Akranes FH Hafnarfjordur
IA Akranes
FH Hafnarfjordur
17:00
TP
0
1
Leiknir Reykjavik KA Akureyri
Leiknir Reykjavik
KA Akureyri
17:00
TP
2
0
Keflavik Breidablik
Keflavik
Breidablik
19:15
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
0
0
3 de Febrero Sportivo Ameliano
3 de Febrero
Sportivo Ameliano
14:00
TP
0
1
Fulgencio Yegros Tacuary
Fulgencio Yegros
Tacuary
18:45
TP
0
2
Rubio Nu 2 de Mayo
Rubio Nu
2 de Mayo
18:45
TP
0
2
Guarani de Trinidad Resistencia FC
Guarani de Trinidad
Resistencia FC
18:45
TP
0
1
Club General Diaz Deportivo Capiata
Club General Diaz
Deportivo Capiata
14:00
TP
0
2
Sportivo Iteno Sportivo Trinidense
Sportivo Iteno
Sportivo Trinidense
14:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
1
1
Deportivo Lara Yaracuyanos
Deportivo Lara
Yaracuyanos
23:00
TP
1
1
Gran Valencia Carabobo
Gran Valencia
Carabobo
21:00
TP
is Islanda - 4ª Divisione
0
1
KM Reykjavik Midas
KM Reykjavik
Midas
14:00
TP
ar Argentina - Primera C Metropolitana
0
0
Real Pilar Club Leandro N. Alem
Real Pilar
Club Leandro N. Alem
18:00
TP
0
1
Ferrocarril Midland San Martin de Burzaco
Ferrocarril Midland
San Martin de Burzaco
18:00
TP
2
1
General Lamadrid Berazategui
General Lamadrid
Berazategui
18:00
TP
1
1
CA Claypole Argentino Merlo
CA Claypole
Argentino Merlo
18:00
TP
1
0
Deportivo Español El Porvenir
Deportivo Español
El Porvenir
18:00
TP
0
1
Deportivo Laferrere CA Ituzaingo
Deportivo Laferrere
CA Ituzaingo
18:00
TP
0
1
Victoriano Arenas Excursionistas
Victoriano Arenas
Excursionistas
18:00
TP
0
1
Lujan Sportivo Italiano
Lujan
Sportivo Italiano
18:00
TP
1
1
CA Atlas Central Cordoba de Rosario
CA Atlas
Central Cordoba de Rosario
18:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
1
1
BK Hacken Elfsborg
BK Hacken
Elfsborg
15:30
TP
2
1
Hammarby IFK Norrkoping
Hammarby
IFK Norrkoping
15:30
TP
0
1
Kalmar FF Djurgarden
Kalmar FF
Djurgarden
13:00
TP
by Bielorussia - Premier League
0
2
BATE Borisov Dinamo Brest
BATE Borisov
Dinamo Brest
17:45
TP
1
2
FC Smorgon Isloch
FC Smorgon
Isloch
15:00
TP
15:00 Torpedo Zhodino Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino
Slavia Mozyr
RV
ir Iran - Lega Pro
1
3
Nassaji Mazandaran Esteghlal
Nassaji Mazandaran
Esteghlal
16:45
TP
2
0
Sepahan Zob Ahan
Sepahan
Zob Ahan
16:45
TP
2
1
Mes Rafsanjan Shahr Khodro
Mes Rafsanjan
Shahr Khodro
16:45
TP
3
1
Persepolis Tractor Sazi
Persepolis
Tractor Sazi
16:45
TP
0
5
Machine Sazi Tabriz Peykan
Machine Sazi Tabriz
Peykan
16:45
TP
1
0
SaiPa FC Aluminium Arak
SaiPa FC
Aluminium Arak
16:45
TP
1
2
Naft Mased Soleiman Gol Gohar
Naft Mased Soleiman
Gol Gohar
16:45
TP
2
0
Foolad Khuzestan Sanat Naft Abadan
Foolad Khuzestan
Sanat Naft Abadan
16:45
TP
is Islanda - 3ª Divisione
4
1
Hottur/Huginn KFS
Hottur/Huginn
KFS
13:00
TP
2
1
Sindri Augnablik Kopavogur
Sindri
Augnablik Kopavogur
16:00
TP
1
0
Vidir Gardur Dalvik/Reynir
Vidir Gardur
Dalvik/Reynir
16:00
TP
uy Uruguay - Apertura
3
0
Nacional De Football Villa Espanola
Nacional De Football
Villa Espanola
21:00
TP
3
3
Liverpool Montevideo Penarol
Liverpool Montevideo
Penarol
18:00
TP
ua Ucraina - Persha Liga
0
0
FC Podillya Khmelnytskyi Obolon Brovar Kiev
FC Podillya Khmelnytskyi
Obolon Brovar Kiev
14:00
TP
4
1
Hirnyk Kryvyi Rih Olimpik Donetsk
Hirnyk Kryvyi Rih
Olimpik Donetsk
14:00
TP
1
0
Nyva Ternopil Polissya Zhytomyr
Nyva Ternopil
Polissya Zhytomyr
15:45
TP
au Australia NPL Queensland
0
0
Brisbane Olympic FC Eastern Suburbs
Brisbane Olympic FC
Eastern Suburbs
8:00
TP
2
0
Sunshine Coast Wanderers Gold Coast United
Sunshine Coast Wanderers
Gold Coast United
6:15
TP
cl Cile - Primera B
2
1
San Marcos De Arica Barnechea
San Marcos De Arica
Barnechea
15:00
TP
au Australia - Victoria Premier League
5:00 St Albans Saints Hume City
St Albans Saints
Hume City
RV
rs Serbia - Super Liga
2
4
Metalac Gornji FK Backa Topola
Metalac Gornji
FK Backa Topola
16:55
TP
0
2
Vojvodina Partizan Belgrado
Vojvodina
Partizan Belgrado
19:00
TP
br Brasile - Serie C
1
1
Manaus Paysandu
Manaus
Paysandu
20:00
TP
2
2
AE Altos Jacuipense
AE Altos
Jacuipense
19:00
TP
2
1
Botafogo SP Ituano
Botafogo SP
Ituano
14:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo C
1
0
SJK II Kemi City FC
SJK II
Kemi City FC
15:30
TP
ro Romania - Liga 1
4
1
FCSB CS U Craiova
FCSB
CS U Craiova
18:30
TP
2
0
Farul Constanta Gaz Metan Medias
Farul Constanta
Gaz Metan Medias
15:30
TP
fi Finlandia - Veikkausliiga
0
2
IFK Mariehamn FC Inter
IFK Mariehamn
FC Inter
13:30
TP
1
0
KuPS Kuopio FC Ilves
KuPS Kuopio
FC Ilves
15:30
TP
1
1
FC Honka Lahti
FC Honka
Lahti
15:30
TP
cn Cina - Super League
10:30 Shanghai Haigang Tianjin Jinmen Tigers
Shanghai Haigang
Tianjin Jinmen Tigers
RV
12:30 Beijing Guoan Shanghai Shenhua
Beijing Guoan
Shanghai Shenhua
RV
8:30 Wuhan Hebei
Wuhan
Hebei
RV
8:30 Changchun Yatai Dalian Pro
Changchun Yatai
Dalian Pro
RV
au Australia - New South Wales Premier League
5:00 Blacktown City Sydney Olympic
Blacktown City
Sydney Olympic
RV
5:00 Sydney FC U21 Rockdale Ilinden FC
Sydney FC U21
Rockdale Ilinden FC
RV
5:00 Sutherland Sharks Wollongong Wolves
Sutherland Sharks
Wollongong Wolves
RV
5:00 Marconi Stallions Manly Utd
Marconi Stallions
Manly Utd
RV
5:00 Sydney United 58 Apia L Tigers
Sydney United 58
Apia L Tigers
RV
5:00 Mt Druitt Town Rangers Northbridge FC Bulls
Mt Druitt Town Rangers
Northbridge FC Bulls
RV
5:00 Sydney FC Rockdale Ilinden FC
Sydney FC
Rockdale Ilinden FC
D
kr Corea del Sud - K3 League
1
1
Yangju Citizen Paju Citizen FC
Yangju Citizen
Paju Citizen FC
8:00
TP
is Islanda - Campionato U19
13:00 IBV/KFS/KFR U19 Grotta/Kria U19
IBV/KFS/KFR U19
Grotta/Kria U19
D
4
2
Breidablik/Augnablik U19 Thor U19
Breidablik/Augnablik U19
Thor U19
13:00
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
1
2
Belarus State University FC Gazgolder
Belarus State University
FC Gazgolder
17:50
TP
3
2
FC Urozhaynaya Tractor
FC Urozhaynaya
Tractor
16:35
TP
2
1
AFC Vargi FK Krumkachy Minsk
AFC Vargi
FK Krumkachy Minsk
15:35
TP
fi Finlandia - Ykkönen
2
0
MP Klubi-04
MP
Klubi-04
15:30
TP
ke Kenya - Premier League
1
0
Bandari FC Posta Rangers
Bandari FC
Posta Rangers
12:00
TP
0
3
Kariobangi Sharks KCB
Kariobangi Sharks
KCB
10:00
TP
1
2
Sofapaka FC Kakamega Homeboyz
Sofapaka FC
Kakamega Homeboyz
12:00
TP
2
2
Nzoia Sugar AFC Leopards
Nzoia Sugar
AFC Leopards
12:15
TP
2
1
Wazito FC Mathare United
Wazito FC
Mathare United
12:15
TP
0
2
Western Stima Vihiga United
Western Stima
Vihiga United
10:00
TP
lv Lettonia - Virsliga
15:00 FK Liepaja Valmiera FC
FK Liepaja
Valmiera FC
D
1
2
FK Spartaks Jurmala Rigas FS
FK Spartaks Jurmala
Rigas FS
15:00
TP
1
0
Riga FC Metta/LU
Riga FC
Metta/LU
17:00
TP
us USA - USL League One
1
2
FC Tucson Union Omaha
FC Tucson
Union Omaha
2:00
TP
1
1
Forward Madison FC Fort Lauderdale CF
Forward Madison FC
Fort Lauderdale CF
0:00
TP
2
2
South Georgia Tormenta FC Richmond Kickers
South Georgia Tormenta FC
Richmond Kickers
0:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A
2
2
Kiffen PEPO
Kiffen
PEPO
15:30
TP
kr Corea del Sud - K-League 2
2
1
Chungnam Asan FC Gyeongnam FC
Chungnam Asan FC
Gyeongnam FC
10:00
TP
1
2
Bucheon Jeonnam Dragons
Bucheon
Jeonnam Dragons
11:00
TP
us USA - UPSL
1
3
LSA Limeno U20 Cornerstone Toppro
LSA Limeno U20
Cornerstone Toppro
20:00
TP
0
2
Minneapolis City SC 2 New York Contour United
Minneapolis City SC 2
New York Contour United
20:00
TP
1
2
Capital City FC Boise Cutthroats FC
Capital City FC
Boise Cutthroats FC
0:00
TP
by Bielorussia - 1ª Divisione
1
1
Shakhtar Petrikov FC Orsha
Shakhtar Petrikov
FC Orsha
15:30
TP
1
1
FK Arsenal Dzyarzhynsk FC Lida
FK Arsenal Dzyarzhynsk
FC Lida
11:00
TP
1
1
FK Lokomotiv Gomel Volna Pinsk
FK Lokomotiv Gomel
Volna Pinsk
13:30
TP
ee Estonia - Esiliiga
8
2
Paide Linnameeskond II JK Tammeka Tartu II
Paide Linnameeskond II
JK Tammeka Tartu II
16:00
TP
au Australia - Northern NSW - Premier League
3
2
Charlestown Azzurri Newcastle Olympic FC
Charlestown Azzurri
Newcastle Olympic FC
4:30
TP
0
0
Broadmeadow Magic Valentine Phoenix
Broadmeadow Magic
Valentine Phoenix
4:30
TP
lt Lituania - Lega A
14:00 Suduva Marijampole FK Kauno Zalgiris
Suduva Marijampole
FK Kauno Zalgiris
RV
14:00 Suduva Marijampole FK Zalgiris Vilnius
Suduva Marijampole
FK Zalgiris Vilnius
RV
0
1
Nevezis FK Dainava Alytus
Nevezis
FK Dainava Alytus
16:00
TP
gm Gambia - GFA League
2
0
Elite United Fortune FC
Elite United
Fortune FC
20:00
TP
1
0
WAA Banjul Gambia Armed Force
WAA Banjul
Gambia Armed Force
18:00
TP
2
1
Marimoo Brikama United
Marimoo
Brikama United
16:00
TP
2
1
BK Milan Gambia Ports Authority
BK Milan
Gambia Ports Authority
16:11
TP
2
2
Gamtel FC Hawks FC
Gamtel FC
Hawks FC
16:00
TP
jo Giordania - Campionato
1
3
Al Hussein SC Al-Faisaly Amman
Al Hussein SC
Al-Faisaly Amman
17:30
TP
4
1
Al-Wehdat Aqaba
Al-Wehdat
Aqaba
15:00
TP
cl Cile - Primera Division
1
1
Colo Colo Audax Italiano
Colo Colo
Audax Italiano
0:00
TP
1
2
Curico Unido Universidad de Chile
Curico Unido
Universidad de Chile
21:30
TP
2
0
Palestino Santiago Wanderers
Palestino
Santiago Wanderers
19:00
TP
0
0
Huachipato La Serena
Huachipato
La Serena
16:30
TP
kr Corea del Sud - K-League 1
2
5
Ulsan Hyundai Suwon FC
Ulsan Hyundai
Suwon FC
10:00
TP
2
2
Gangwon FC Jeju United
Gangwon FC
Jeju United
11:00
TP
by Bielorussia - 2ª Divisione
1
3
Victoria Maryina Gorka Partizan Soligorsk
Victoria Maryina Gorka
Partizan Soligorsk
15:00
TP
2
0
Neman Mosty Schuchin FK
Neman Mosty
Schuchin FK
10:00
TP
3
0
FK Polotsk FK Glubokoe
FK Polotsk
FK Glubokoe
10:00
TP
0
3
Aviador Orsha Gorodokskie
Aviador Orsha
Gorodokskie
12:00
TP
6
2
SMI Autotrans Krupki
SMI Autotrans
Krupki
9:00
TP
1
6
Granit-Agro Slonim City
Granit-Agro
Slonim City
14:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
1
3
Lokomotiv Plovdiv Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad
18:00
TP
2
4
CSKA 1948 Sofia CSKA Sofia
CSKA 1948 Sofia
CSKA Sofia
15:45
TP
pe Perù - Primera Division
1
1
FBC Melgar Cesar Vallejo
FBC Melgar
Cesar Vallejo
18:15
TP
0
1
UTC Cajamarca Universitario de Deportes
UTC Cajamarca
Universitario de Deportes
20:30
TP
2
2
Cusco FC Deportivo Binacional
Cusco FC
Deportivo Binacional
16:00
TP
sn Senegal - Premier League
6
7
Mbour Petite Cote ASC Jaraaf
Mbour Petite Cote
ASC Jaraaf
16:30
TP
fo Isole Faroe - Premier League
0
1
IF Fuglafjordur B68 Toftir
IF Fuglafjordur
B68 Toftir
14:00
TP
ru Russia - 1ª Divisione
0
2
PFC Kuban Veles
PFC Kuban
Veles
17:00
TP
2
2
Metallurg Lipetsk Akron Togliatti
Metallurg Lipetsk
Akron Togliatti
14:00
TP
bo Bolivia - Apertura
2
1
Atletico Palmaflor Vinto Guabira
Atletico Palmaflor Vinto
Guabira
17:00
TP
3
1
The Strongest Bolivar
The Strongest
Bolivar
21:15
TP
1
0
Independiente Petrolero Royal Pari FC
Independiente Petrolero
Royal Pari FC
19:00
TP
at Austria - 2. Liga
2
1
Austria Lustenau Grazer AK
Austria Lustenau
Grazer AK
8:30
TP
ec Ecuador - Campeonato Nacional
3
2
Independiente del Valle Orense
Independiente del Valle
Orense
19:00
TP
0
1
Deportivo Cuenca Emelec
Deportivo Cuenca
Emelec
1:00
TP
4
1
Club 9 de Octubre LDU Quito
Club 9 de Octubre
LDU Quito
21:30
TP
ar Argentina - Primera D Metropolitana
1
0
Puerto Nuevo Centro Espanyol
Puerto Nuevo
Centro Espanyol
18:00
TP
cz Repubblica Ceca - 1. Liga
1
0
Ceske Budejovice FK Teplice
Ceske Budejovice
FK Teplice
14:00
TP
0
1
FC Fastav Zlín Slavia Praga
FC Fastav Zlín
Slavia Praga
17:00
TP
0
1
Slovan Liberec Slovacko
Slovan Liberec
Slovacko
14:00
TP
2
1
Viktoria Plzen Mlada Boleslav
Viktoria Plzen
Mlada Boleslav
14:00
TP
de Germania - Lega 3
2
1
Viktoria 89 Berlin FC Viktoria Köln
Viktoria 89 Berlin
FC Viktoria Köln
11:00
TP
0
0
Verl SV Turkgucu Ataspor
Verl
SV Turkgucu Ataspor
12:00
TP
gb Scozia - Coppa di Lega
1
0
Hearts Inverness CT
Hearts
Inverness CT
16:15
TP
2
0
St Mirren Partick
St Mirren
Partick
14:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Premier Liga
0
2
NK Posusje Sarajevo
NK Posusje
Sarajevo
15:00
TP
1
1
FK Rudar Prijedor Siroki Brijeg
FK Rudar Prijedor
Siroki Brijeg
15:00
TP
15:00 Zrinjski Mostar Velez Mostar
Zrinjski Mostar
Velez Mostar
RV
0
0
Borac Banja Luka Leotar
Borac Banja Luka
Leotar
19:00
TP
md Moldavia - Divisione Nazionale
2
1
FC Milsami CS Petrocub
FC Milsami
CS Petrocub
17:00
TP
1
1
Sfintul Gheorghe FC Balti
Sfintul Gheorghe
FC Balti
15:00
TP
au Australia Capital Territory Premier League
2
0
Cooma Tigers Canberra Croatia FC
Cooma Tigers
Canberra Croatia FC
8:00
TP
0
2
Tuggeranong Utd Belconnen United
Tuggeranong Utd
Belconnen United
8:00
TP
kh Cambogia - C-League
2
2
Asia Euro United Angkor Tiger FC
Asia Euro United
Angkor Tiger FC
8:00
TP
2
2
Asia Euro United Angkor Tiger FC
Asia Euro United
Angkor Tiger FC
8:08
TP
0
0
Electricite du Cambodge Prey Veng
Electricite du Cambodge
Prey Veng
8:30
TP
ke Kenia - Super League
0
3
Silibwet Leons FC Vihiga Bullets
Silibwet Leons FC
Vihiga Bullets
12:18
TP
1
0
Kibera Black Stars Kenya Police FC
Kibera Black Stars
Kenya Police FC
12:00
TP
0
0
Soy United Fortune Sacco
Soy United
Fortune Sacco
12:00
TP
0
0
Mwatate United MCF FC
Mwatate United
MCF FC
9:00
TP
2
0
Mount Kenya United Sony Sugar FC
Mount Kenya United
Sony Sugar FC
12:00
TP
my Malesia - Premier League
12:15 Sarawak United Perak II
Sarawak United
Perak II
A
1
0
PDRM Kelantan United
PDRM
Kelantan United
13:00
TP
ar Argentina - Copa de la Liga Profesional
1
0
Rosario Central Velez Sarsfield
Rosario Central
Velez Sarsfield
18:45
TP
2
0
Patronato Parana Sarmiento
Patronato Parana
Sarmiento
16:30
TP
4
0
River Plate Union Santa Fe
River Plate
Union Santa Fe
21:00
TP
0
1
Estudiantes LP CA Independiente
Estudiantes LP
CA Independiente
23:15
TP
1
2
Defensa y Justicia Godoy Cruz
Defensa y Justicia
Godoy Cruz
16:30
TP
ch Svizzera - Challenge League
2
3
Wil 1900 Vaduz
Wil 1900
Vaduz
12:15
TP
12:15 FC Schaffhausen Kriens
FC Schaffhausen
Kriens
RV
bd Bangladesh - Premier League
10:00 Muktijoddha SKC Bashundhara Kings
Muktijoddha SKC
Bashundhara Kings
RV
10:00 Arambagh KS Sheikh Russel KC
Arambagh KS
Sheikh Russel KC
RV
au Australia - Queensland Premier League
3
1
Sunshine Coast Mitchelton FC
Sunshine Coast
Mitchelton FC
6:15
TP
dk Danimarca - Superligaen
1
1
Brondby Viborg
Brondby
Viborg
16:00
TP
1
1
Randers FC Odense BK
Randers FC
Odense BK
12:00
TP
0
0
FC Nordsjaelland AGF Aarhus
FC Nordsjaelland
AGF Aarhus
12:00
TP
0
0
FC Copenhagen Silkeborg
FC Copenhagen
Silkeborg
14:00
TP
hr Croazia - 1.HNL
2
0
HNK Rijeka Istra 1961
HNK Rijeka
Istra 1961
16:55
TP
1
2
Hajduk Spalato NK Osijek
Hajduk Spalato
NK Osijek
19:00
TP
si Slovenia - Prva Liga
1
1
NK Radomlje Olimpija Ljubljana
NK Radomlje
Olimpija Ljubljana
15:00
TP
3
1
Maribor NK Domzale
Maribor
NK Domzale
18:15
TP
de Germania - Bundesliga II
0
2
Sandhausen Fortuna Dusseldorf
Sandhausen
Fortuna Dusseldorf
11:30
TP
0
0
Norimberga Erzgebirge Aue
Norimberga
Erzgebirge Aue
11:30
TP
3
0
St Pauli Holstein Kiel
St Pauli
Holstein Kiel
11:30
TP
pl Polonia - Ekstraklasa
2
3
Piast Gliwice Rakow Czestochowa
Piast Gliwice
Rakow Czestochowa
13:00
TP
2
2
Slask Wroclaw Warta Poznan
Slask Wroclaw
Warta Poznan
15:30
TP
2
0
Pogon Szczecin Gornik Zabrze
Pogon Szczecin
Gornik Zabrze
18:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
1
2
Nykobing Lyngby
Nykobing
Lyngby
13:00
TP
12:00 Esbjerg Vendsyssel FF
Esbjerg
Vendsyssel FF
RV
bg Bulgaria - B PFG
1
1
Botev Plovdiv II Litex Lovech
Botev Plovdiv II
Litex Lovech
17:00
TP
ch Svizzera - Super League
0
2
Lugano FC Zurigo
Lugano