https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
world Amichevoli Europa
0
4
Bronshoj BK FC Roskilde
Bronshoj BK
FC Roskilde
10:00
TP
2
2
ACS Foresta Suceava Ceahlaul Piatra Neamt
ACS Foresta Suceava
Ceahlaul Piatra Neamt
8:00
TP
3
0
CSA Steaua Bucarest FC Unirea Constanta
CSA Steaua Bucarest
FC Unirea Constanta
8:00
TP
5
1
Peterborough Sports Mickleover Sports
Peterborough Sports
Mickleover Sports
14:00
TP
1
2
UD Ibiza Maiorca
UD Ibiza
Maiorca
18:03
TP
1
1
Lusitania Lourosa Valadares Gaia FC
Lusitania Lourosa
Valadares Gaia FC
9:30
TP
3
0
Monza Pro Sesto
Monza
Pro Sesto
13:00
TP
0
0
Budapest Honved Villarreal B
Budapest Honved
Villarreal B
18:00
TP
3
0
Getafe Atromitos Athinon
Getafe
Atromitos Athinon
8:00
TP
2
2
Sokol Kleczew KKS 1925 Kalisz
Sokol Kleczew
KKS 1925 Kalisz
14:00
TP
0
2
Ashton Utd Altrincham
Ashton Utd
Altrincham
14:00
TP
2
3
St Etienne Clermont Foot
St Etienne
Clermont Foot
16:00
TP
0
0
Sassuolo Sudtirol
Sassuolo
Sudtirol
16:00
TP
3
0
Ruch Chorzow MKS Kluczbork
Ruch Chorzow
MKS Kluczbork
14:00
TP
2
3
Brighouse Town Matlock Town
Brighouse Town
Matlock Town
11:00
TP
0
1
Vitesse Lommel
Vitesse
Lommel
16:00
TP
11:00 FC Utrecht Riserve Excelsior
FC Utrecht Riserve
Excelsior
D
1
0
Osasuna B SD Logrones
Osasuna B
SD Logrones
9:30
TP
1
4
ACS Bucovina Radauti CSMS Iasi
ACS Bucovina Radauti
CSMS Iasi
8:00
TP
2
2
SpVg Porz 1919 Duren
SpVg Porz 1919
Duren
11:00
TP
0
4
Algeciras CF Cadiz
Algeciras CF
Cadiz
18:30
TP
0
0
Renova Dzepciste Malisheva
Renova Dzepciste
Malisheva
15:30
TP
9:19 Socuéllamos Linares Deportivo
Socuéllamos
Linares Deportivo
D
5
2
GKS Tychy 71 GKS Jastrzebie
GKS Tychy 71
GKS Jastrzebie
8:00
TP
0
1
Chojniczanka Chojnice KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz
9:20
TP
3
0
Eintracht Norderstedt Greifswalder SV 04
Eintracht Norderstedt
Greifswalder SV 04
12:00
TP
2
2
Cardiff Exeter
Cardiff
Exeter
12:00
TP
1
0
Wuppertaler Ratingen SV Germania 04/19 EV
Wuppertaler
Ratingen SV Germania 04/19 EV
12:00
TP
2
2
TSG Hoffenheim Greuther Furth
TSG Hoffenheim
Greuther Furth
12:00
TP
0
1
Vukovar 91 NK Dubrava Zagabria
Vukovar 91
NK Dubrava Zagabria
18:15
TP
0
3
Vicenza Cagliari
Vicenza
Cagliari
14:00
TP
3
4
Merani Martvili Kolkheti Poti
Merani Martvili
Kolkheti Poti
14:00
TP
0
3
East Grinstead Town Crawley Town
East Grinstead Town
Crawley Town
14:00
TP
1
1
Amorebieta UD Logrones
Amorebieta
UD Logrones
9:30
TP
0
1
Al Ain SCC UCAM Murcia CF
Al Ain SCC
UCAM Murcia CF
8:00
TP
0
1
Atletico Bilbao B Mirandes
Atletico Bilbao B
Mirandes
9:30
TP
0
3
VfB Ginsheim TuS Koblenz
VfB Ginsheim
TuS Koblenz
14:00
TP
6
2
Utrecht Volos NFC
Utrecht
Volos NFC
16:00
TP
1
7
SD Videm ND Beltinci
SD Videm
ND Beltinci
16:00
TP
1
3
KSK Heist Standard Liegi Riserve
KSK Heist
Standard Liegi Riserve
17:30
TP
17:00 Racing Club Villalbes Deportivo La Coruna
Racing Club Villalbes
Deportivo La Coruna
D
1
3
Bicskei TC Ivancsa
Bicskei TC
Ivancsa
8:00
TP
2
1
Lens Reims
Lens
Reims
10:50
TP
3
0
GKS Katowice LKS Goczalkowice Zdroj
GKS Katowice
LKS Goczalkowice Zdroj
10:40
TP
10:30 Volendam Riserve AZ Riserve
Volendam Riserve
AZ Riserve
D
2
1
Radomiak Radom GKS Belchatow
Radomiak Radom
GKS Belchatow
10:00
TP
3
2
Valencia FC Cartagena
Valencia
FC Cartagena
17:00
TP
0
1
Real Aviles CF Oviedo
Real Aviles CF
Oviedo
17:00
TP
0
2
FC Ripensia Timisoara ASU Politehnica Timisoara
FC Ripensia Timisoara
ASU Politehnica Timisoara
8:00
TP
0
0
Zalaegerszegi TE AEK Larnaca
Zalaegerszegi TE
AEK Larnaca
17:00
TP
2
1
Petrolul Ploiesti CS Concordia Chiajna
Petrolul Ploiesti
CS Concordia Chiajna
17:00
TP
2
1
Nyiregyhaza Spartacus Balmazujvaros FC
Nyiregyhaza Spartacus
Balmazujvaros FC
8:00
TP
2
0
Malaga Sevilla Atletico
Malaga
Sevilla Atletico
17:00
TP
1
2
Den Bosch Maastricht
Den Bosch
Maastricht
10:00
TP
2
0
Widzew Lodz Pogon Grodzisk Mazowiecki
Widzew Lodz
Pogon Grodzisk Mazowiecki
10:00
TP
0
1
Recreativo de Huelva Real Betis B
Recreativo de Huelva
Real Betis B
17:30
TP
1
1
AFC Hermannstadt ACS Viitorul Selimbar
AFC Hermannstadt
ACS Viitorul Selimbar
8:00
TP
0
3
AFC Hornchurch Dag & Red
AFC Hornchurch
Dag & Red
14:00
TP
3
1
Le Mans Versailles 78
Le Mans
Versailles 78
16:00
TP
0
1
Aris Limassol Hapoel Jerusalem FC
Aris Limassol
Hapoel Jerusalem FC
16:00
TP
2
1
CD Badajoz Benfica B
CD Badajoz
Benfica B
18:00
TP
0
5
Almansa Albacete
Almansa
Albacete
18:00
TP
18:00 Budapest Honved Villarreal
Budapest Honved
Villarreal
A
4
1
Willem II Lierse Kempenzonen
Willem II
Lierse Kempenzonen
11:00
TP
1
2
Brescia Renate
Brescia
Renate
16:00
TP
2
1
MFK Vranov nad Toplou MFK Snina
MFK Vranov nad Toplou
MFK Snina
8:00
TP
16:00 Tempo Overijse RWD Molenbeek
Tempo Overijse
RWD Molenbeek
D
2
1
FK Macva Sabac FK Backa Palanka
FK Macva Sabac
FK Backa Palanka
16:00
TP
14:00 Wattenscheid 09 Luner SV
Wattenscheid 09
Luner SV
D
0
1
Sirens Floriana
Sirens
Floriana
16:00
TP
16:00 Polvorin Bergantinos
Polvorin
Bergantinos
D
2
1
NK Jarun Karlovac
NK Jarun
Karlovac
8:00
TP
0
1
Heracles NEC
Heracles
NEC
11:00
TP
2
1
Dover Folkestone Invicta
Dover
Folkestone Invicta
14:00
TP
2
3
Benesov Bohemians 1905 B
Benesov
Bohemians 1905 B
8:00
TP
2
0
Unirea Dej Gloria Bistrita
Unirea Dej
Gloria Bistrita
8:00
TP
0
0
OFK Belgrado FK Borac Sakule
OFK Belgrado
FK Borac Sakule
15:30
TP
1
1
Jedinstvo UB Radnicki Sremska Mitrovica
Jedinstvo UB
Radnicki Sremska Mitrovica
15:30
TP
4
0
B93 Copenhagen FA 2000
B93 Copenhagen
FA 2000
10:00
TP
1
1
Hutnik Krakow Polonia Bytom
Hutnik Krakow
Polonia Bytom
9:00
TP
1
0
Banik Sokolov Chomutov
Banik Sokolov
Chomutov
9:00
TP
2
1
VfB Homberg TVD Velbert
VfB Homberg
TVD Velbert
13:00
TP
1
1
Pisa Cremonese
Pisa
Cremonese
15:00
TP
2
0
TUS Bovinghausen 04 TuS Haltern
TUS Bovinghausen 04
TuS Haltern
15:30
TP
1
1
FC Saburtalo Tbilisi Torpedo Kutaisi
FC Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
12:00
TP
2
1
Komarom VSE MTK Budapest II
Komarom VSE
MTK Budapest II
9:00
TP
4
1
SV Atlas Delmenhorst Bremer SV
SV Atlas Delmenhorst
Bremer SV
13:00
TP
2
1
PEC Zwolle Cambuur Leeuwarden
PEC Zwolle
Cambuur Leeuwarden
12:30
TP
1
0
Bologna AC Feralpisalò
Bologna
AC Feralpisalò
14:30
TP
1
1
Olimpia Grudziadz Elana Torun
Olimpia Grudziadz
Elana Torun
9:00
TP
0
3
Extremadura FC Porto B
Extremadura
FC Porto B
20:30
TP
3
1
Bristol City Milton Keynes Dons
Bristol City
Milton Keynes Dons
12:30
TP
2
0
Paksi Budafoki MTE
Paksi
Budafoki MTE
9:00
TP
15:00 Villefranche Jura Sud Foot
Villefranche
Jura Sud Foot
D
2
3
TuS Blau-Weiss Lohne VfB Oldenburg
TuS Blau-Weiss Lohne
VfB Oldenburg
9:00
TP
3
0
Angers Troyes
Angers
Troyes
15:00
TP
1
3
Brest Nantes
Brest
Nantes
9:00
TP
1
0
Westerlo OFI Creta
Westerlo
OFI Creta
15:00
TP
0
0
Verona Virtus Verona
Verona
Virtus Verona
15:00
TP
0
2
Borussia Dortmund Atletico Bilbao
Borussia Dortmund
Atletico Bilbao
14:00
TP
0
2
Nizza Union Berlino
Nizza
Union Berlino
14:00
TP
0
2
FC Rapperswil-Jona YF Juventus
FC Rapperswil-Jona
YF Juventus
15:00
TP
15:00 Torino Bochum
Torino
Bochum
A
5
1
Kickers Offenbach Bergisch Gladbach 09
Kickers Offenbach
Bergisch Gladbach 09
12:31
TP
3
0
Hanacka Slavia Kromeriz FC Fastav Zlín II
Hanacka Slavia Kromeriz
FC Fastav Zlín II
8:30
TP
3
1
Stal Rzeszow Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszow
Siarka Tarnobrzeg
8:30
TP
0
1
Pniowek Pawlowice Slaskie Rekord Bielsko-Biala
Pniowek Pawlowice Slaskie
Rekord Bielsko-Biala
8:30
TP
3
0
FC Sioni Bolnisi FC Rustavi
FC Sioni Bolnisi
FC Rustavi
7:00
TP
2
3
Barnet Peterborough
Barnet
Peterborough
13:00
TP
1
1
Slovan Rosice FC Brno II
Slovan Rosice
FC Brno II
9:00
TP
2
0
Unirea Dej ACS Unu Fotbal Club Gloria
Unirea Dej
ACS Unu Fotbal Club Gloria
8:00
TP
2
0
Stomil Olsztyn Sokol Ostroda
Stomil Olsztyn
Sokol Ostroda
9:00
TP
12:00 SV Lippstadt 08 Holzwickeder SC
SV Lippstadt 08
Holzwickeder SC
A
0
3
ASC 09 Dortmund Rot-Weiss Oberhausen
ASC 09 Dortmund
Rot-Weiss Oberhausen
12:00
TP
0
2
Ohrid Rabotnicki Skopje
Ohrid
Rabotnicki Skopje
15:00
TP
12:00 ADO Den Haag Twente
ADO Den Haag
Twente
D
0
5
KS Wisla Pulawy Polonia Varsavia
KS Wisla Pulawy
Polonia Varsavia
15:00
TP
0
1
NK Marsonia 1909 HNK Cibalia
NK Marsonia 1909
HNK Cibalia
15:30
TP
3
0
Inter Zapresic NK Maksimir
Inter Zapresic
NK Maksimir
8:00
TP
2
0
Javor Ivanjica FK Graficar Beograd
Javor Ivanjica
FK Graficar Beograd
15:00
TP
2
0
Miedz Legnica Chrobry Glogow
Miedz Legnica
Chrobry Glogow
15:00
TP
1
3
Zalaegerszegi TE II NK Nafta 1903
Zalaegerszegi TE II
NK Nafta 1903
13:00
TP
10
0
SC Cham FC Thalwil
SC Cham
FC Thalwil
9:00
TP
0
2
Falubaz Zielona Gora Zaglebie Lubin II
Falubaz Zielona Gora
Zaglebie Lubin II
9:00
TP
0
2
Elche Real Saragozza
Elche
Real Saragozza
19:00
TP
2
1
De Graafschap Telstar
De Graafschap
Telstar
12:00
TP
2
1
Braga Pacos Ferreira
Braga
Pacos Ferreira
19:00
TP
0
1
FK Zarkovo Buducnost Dobanovci
FK Zarkovo
Buducnost Dobanovci
9:00
TP
1
6
FV Dudenhofen FC Astoria Walldorf II
FV Dudenhofen
FC Astoria Walldorf II
9:00
TP
2
1
SC Wiener Viktoria FC Stadlau
SC Wiener Viktoria
FC Stadlau
15:00
TP
6
0
Perugia Aquila 1902 Montevarchi
Perugia
Aquila 1902 Montevarchi
15:00
TP
3
2
SK Sokol Zapy Viktoria Plzen B
SK Sokol Zapy
Viktoria Plzen B
15:00
TP
0
0
Legionovia Legionowo MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Legionovia Legionowo
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
9:00
TP
4
4
Podbeskidzie Bielsko Biala Garbarnia Krakow
Podbeskidzie Bielsko Biala
Garbarnia Krakow
15:00
TP
2
1
Colonia Elversberg
Colonia
Elversberg
15:00
TP
1
1
Farnborough Slough
Farnborough
Slough
12:00
TP
12:00 SV Empor Berlin BSV Eintracht Mahlsdorf
SV Empor Berlin
BSV Eintracht Mahlsdorf
A
0
0
St Johnstone Fleetwood Town
St Johnstone
Fleetwood Town
12:00
TP
2
0
FC Monheim FSV Vohwinkel Wuppertal
FC Monheim
FSV Vohwinkel Wuppertal
12:00
TP
us USA - USL League Two
2
1
Des Moines Menace Kalamazoo FC
Des Moines Menace
Kalamazoo FC
1:30
TP
2
4
South Georgia Tormenta FC II North Carolina Fusion U23
South Georgia Tormenta FC II
North Carolina Fusion U23
0:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
0
4
FK Lada Tolyatti FK Volga Ulyanovsk
FK Lada Tolyatti
FK Volga Ulyanovsk
13:00
TP
1
1
FK Tver FK Chita
FK Tver
FK Chita
13:00
TP
3
0
SKA-Khabarovsk-M Znamya Noginsk
SKA-Khabarovsk-M
Znamya Noginsk
7:00
TP
2
2
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast Dinamo Moscow II
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Dinamo Moscow II
13:00
TP
2
0
FK Chelyabinsk FC Orenburg II
FK Chelyabinsk
FC Orenburg II
13:00
TP
3
0
Saturn Ramenskoye FK Kolomna
Saturn Ramenskoye
FK Kolomna
15:00
TP
1
1
Dinamo Stavropol FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
Dinamo Stavropol
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
15:00
TP
3
0
Dynamo-Dagestan Makhachkala FK Druzhba Maikop
Dynamo-Dagestan Makhachkala
FK Druzhba Maikop
15:00
TP
1
1
FC Kairat Mosca FC Smolensk
FC Kairat Mosca
FC Smolensk
15:00
TP
1
0
Shinnik Yaroslavl Torpedo Vladimir
Shinnik Yaroslavl
Torpedo Vladimir
15:00
TP
1
0
Zvezda San Pietroburgo Luch Energiya
Zvezda San Pietroburgo
Luch Energiya
12:00
TP
1
1
FK Znamya Truda FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
FK Znamya Truda
FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
15:00
TP
0
0
FK Kaluga Dynamo Bryansk
FK Kaluga
Dynamo Bryansk
15:00
TP
3
0
Dinamo Mahachkala FK Druzhba Maikop
Dinamo Mahachkala
FK Druzhba Maikop
15:00
TP
0
5
FC Essentuki FC Biolog-Novokubansk
FC Essentuki
FC Biolog-Novokubansk
16:00
TP
1
4
Avangard Kursk Khimik-Arsenal
Avangard Kursk
Khimik-Arsenal
15:30
TP
13:00 Spartak Tuimazy Torpedo Miass
Spartak Tuimazy
Torpedo Miass
A
0
2
Zenit Penza Sokol Saratov
Zenit Penza
Sokol Saratov
14:00
TP
0
3
FK Tuapse Chaika Petropavlovskaya
FK Tuapse
Chaika Petropavlovskaya
14:00
TP
0
0
SKA Rostov Spartak Nalchik
SKA Rostov
Spartak Nalchik
14:00
TP
3
0
Anzhi Makhachkala Rotor Volgograd II
Anzhi Makhachkala
Rotor Volgograd II
14:00
TP
2
1
Ural-D Yekaterinburg Nosta Novotroitsk
Ural-D Yekaterinburg
Nosta Novotroitsk
9:00
TP
3
2
Dinamo St Petersburg Baltika-Bfu Kaliningrad
Dinamo St Petersburg
Baltika-Bfu Kaliningrad
14:00
TP
0
0
Khimik Dzerzhinsk Chertanovo
Khimik Dzerzhinsk
Chertanovo
14:00
TP
1
1
Strogino FC Saransk
Strogino
FC Saransk
14:00
TP
0
3
FK Tyumen FC Novosibirsk
FK Tyumen
FC Novosibirsk
14:00
TP
gb Amichevoli Regno Unito
0
1
Warrington Town Tranmere
Warrington Town
Tranmere
14:00
TP
1
2
Sutton Utd Aldershot
Sutton Utd
Aldershot
16:00
TP
1
0
Dartford AFC Wimbledon
Dartford
AFC Wimbledon
14:00
TP
1
2
Stalybridge Curzon Ashton
Stalybridge
Curzon Ashton
14:00
TP
2
4
Ware Royston Town
Ware
Royston Town
14:00
TP
0
1
Stratford Town Yeovil
Stratford Town
Yeovil
14:00
TP
14:00 Basford Utd Leek Town
Basford Utd
Leek Town
RV
0
2
Colchester Gillingham
Colchester
Gillingham
14:00
TP
2
2
Crewe Nottingham Forest
Crewe
Nottingham Forest
14:00
TP
14:00 East Thurrock Concord Rangers
East Thurrock
Concord Rangers
D
2
0
Cleethorpes Town Grantham
Cleethorpes Town
Grantham
11:30
TP
1
2
Eastbourne Borough Kingstonian
Eastbourne Borough
Kingstonian
14:00
TP
1
0
Frome Town Yate Town
Frome Town
Yate Town
14:00
TP
4
0
Bromley Ebbsfleet United
Bromley
Ebbsfleet United
11:30
TP
0
1
AFC Telford Notts County
AFC Telford
Notts County
14:00
TP
1
2
Blyth Spartans South Shields
Blyth Spartans
South Shields
14:00
TP
0
0
Chatham Town Welling
Chatham Town
Welling
14:00
TP
0
4
Haringey Borough Oxford City
Haringey Borough
Oxford City
14:00
TP
5
1
North Ferriby Utd Albion Sports
North Ferriby Utd
Albion Sports
14:12
TP
0
0
Leamington Forest Green
Leamington
Forest Green
12:00
TP
4
4
Hyde Utd Bradford P A
Hyde Utd
Bradford P A
14:00
TP
1
2
Radcliffe FC Chester
Radcliffe FC
Chester
14:00
TP
0
2
Chorley Dorking Wanderers
Chorley
Dorking Wanderers
14:00
TP
3
3
Bath City Gloucester
Bath City
Gloucester
14:00
TP
2
2
Bedford Town Wealdstone
Bedford Town
Wealdstone
12:00
TP
0
1
Grimsby Rotherham
Grimsby
Rotherham
12:00
TP
1
1
Reading Charlton
Reading
Charlton
13:00
TP
1
3
Belper Town Coalville
Belper Town
Coalville
12:00
TP
2
0
Cliftonville Newry City
Cliftonville
Newry City
13:00
TP
0
4
Harrogate Town Sunderland
Harrogate Town
Sunderland
14:00
TP
2
0
Bradford Blackburn
Bradford
Blackburn
14:00
TP
1
1
Luton Portsmouth
Luton
Portsmouth
14:00
TP
1
2
Maidenhead Utd Leyton Orient
Maidenhead Utd
Leyton Orient
14:00
TP
0
5
Kidderminster Walsall
Kidderminster
Walsall
14:00
TP
2
0
Cheltenham Coventry
Cheltenham
Coventry
14:00
TP
0
1
Carlisle Blackpool
Carlisle
Blackpool
14:00
TP
2
1
Salford City Derby
Salford City
Derby
14:00
TP
1
3
Rushall Olympic Stafford Rangers
Rushall Olympic
Stafford Rangers
14:00
TP
3
2
Northampton Birmingham
Northampton
Birmingham
14:00
TP
3
1
Crusaders HW Welders
Crusaders
HW Welders
14:00
TP
3
0
Shepshed Dynamo Sheffield FC
Shepshed Dynamo
Sheffield FC
14:00
TP
0
1
AFC Fylde Rochdale
AFC Fylde
Rochdale
14:00
TP
14:00 Bristol Rovers Swansea
Bristol Rovers
Swansea
A
0
1
Barrow Bolton
Barrow
Bolton
14:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
0
Gimnasia Jujuy Santamarina Tandil
Gimnasia Jujuy
Santamarina Tandil
18:00
TP
1
1
Independiente Rivadavia Villa Dalmine
Independiente Rivadavia
Villa Dalmine
18:30
TP
1
2
CA Estudiantes Caseros Almirante Brown
CA Estudiantes Caseros
Almirante Brown
18:00
TP
0
2
Atletico Rafaela San Martin de San Juan
Atletico Rafaela
San Martin de San Juan
18:30
TP
1
1
Ferro Carril Oeste CA Guemes
Ferro Carril Oeste
CA Guemes
18:10
TP
3
2
Barracas Central CA San Telmo
Barracas Central
CA San Telmo
18:30
TP
0
3
Guillermo Brown CA Brown de Adrogue
Guillermo Brown
CA Brown de Adrogue
18:00
TP
2
0
CA Alvarado San Martin de Tucuman
CA Alvarado
San Martin de Tucuman
22:00
TP
br Brasile - Serie D
2
0
ABC Campinense Clube
ABC
Campinense Clube
19:00
TP
0
0
Caldense MG Rio Branco VN
Caldense MG
Rio Branco VN
19:00
TP
2
1
Palmas FR Moto Club de São Luís
Palmas FR
Moto Club de São Luís
18:30
TP
1
1
Bangu Inter de Limeira
Bangu
Inter de Limeira
18:00
TP
0
2
Sousa EC America RN
Sousa EC
America RN
19:00
TP
4
0
4 de Julho EC Paragominas FC
4 de Julho EC
Paragominas FC
19:00
TP
2
0
Juventude MA Guarany de Sobral
Juventude MA
Guarany de Sobral
18:30
TP
3
2
Imperatriz Tocantinopolis EC
Imperatriz
Tocantinopolis EC
19:00
TP
0
0
Joinville Esportivo Bento Goncalves
Joinville
Esportivo Bento Goncalves
18:00
TP
2
0
Santo Andre SP Madureira RJ
Santo Andre SP
Madureira RJ
18:00
TP
3
1
FC Cascavel Rio Branco PR
FC Cascavel
Rio Branco PR
19:00
TP
0
3
Murici Juazeirense
Murici
Juazeirense
19:00
TP
1
1
Porto Velho EC Nova Mutum EC
Porto Velho EC
Nova Mutum EC
19:30
TP
2
0
GA Sampaio Atletico Acreano
GA Sampaio
Atletico Acreano
21:00
TP
0
0
Marcilio Dias Caxias RS
Marcilio Dias
Caxias RS
18:00
TP
2
1
Goianesia SE Gama
Goianesia
SE Gama
18:00
TP
2
0
Uberlandia EC Aguia Negra MS
Uberlandia
EC Aguia Negra MS
19:00
TP
2
1
Castanhal Fast Clube
Castanhal
Fast Clube
18:00
TP
0
0
FC Atlético Cearense Central SC
FC Atlético Cearense
Central SC
18:00
TP
3
0
Brasiliense SC Jaragua
Brasiliense
SC Jaragua
18:00
TP
0
1
Boavista RJ Portuguesa Desportos
Boavista RJ
Portuguesa Desportos
18:00
TP
0
1
Sao Bento Cianorte
Sao Bento
Cianorte
18:00
TP
us USA - MLS
0
1
Atlanta United Columbus Crew
Atlanta United
Columbus Crew
19:30
TP
fi Finlandia - Kolmonen
0
2
Peimari United FC Aland
Peimari United
FC Aland
11:00
TP
1
1
HIFK 2 Tips Vantaa
HIFK 2
Tips Vantaa
12:30
TP
2
3
Iku FC Haka J
Iku
FC Haka J
9:00
TP
2
3
Ikaalisten Urheilijat FC Haka Juniors
Ikaalisten Urheilijat
FC Haka Juniors
9:00
TP
0
0
TP-47 OPS-JP
TP-47
OPS-JP
12:00
TP
4
0
HauPa RoPo
HauPa
RoPo
12:00
TP
1
10
FC Viikingit PPJ
FC Viikingit
PPJ
12:00
TP
3
0
HaPK Edustus STPS
HaPK
Edustus STPS
12:00
TP
10:00 KoiPS HPS
KoiPS
HPS
D
1
1
SC Riverball JJK/2
SC Riverball
JJK/2
10:30
TP
11:00 SIF Virkia
SIF
Virkia
D
3
1
ToTe NuPS
ToTe
NuPS
11:00
TP
2
0
RPS Lions Liry
RPS Lions
Liry
11:00
TP
2
3
FC Kirkkonummi EBK
FC Kirkkonummi
EBK
11:00
TP
3
2
FC Finnkurd MPS/Atletico Malmi
FC Finnkurd
MPS/Atletico Malmi
13:00
TP
us USA - USL Championship
3
2
Real Monarchs SLC Las Vegas Lights FC
Real Monarchs SLC
Las Vegas Lights FC
2:00
TP
3
1
Tampa Bay Rowdies Loudoun United FC
Tampa Bay Rowdies
Loudoun United FC
23:30
TP
1
1
Colorado Switchbacks FC Louisville City FC
Colorado Switchbacks FC
Louisville City FC
2:55
TP
2
0
Hartford Athletic Miami FC
Hartford Athletic
Miami FC
23:00
TP
1
2
Indy Eleven Birmingham Legion FC
Indy Eleven
Birmingham Legion FC
23:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
6
1
Rus Timashevsk PSK Pervorechenskoye
Rus Timashevsk
PSK Pervorechenskoye
15:00
TP
0
1
Miras Knity Kazan Savinovo Kazan
Miras Knity Kazan
Savinovo Kazan
14:00
TP
3
1
Motor Akademiya Kazan Ssh 3 Zelenodolsk
Motor Akademiya Kazan
Ssh 3 Zelenodolsk
12:00
TP
5
0
Sshor Vahitovski Rayon FC Groza Kazan
Sshor Vahitovski Rayon
FC Groza Kazan
11:00
TP
6
2
Spartak-Junior Zenit-Stfk Sterlitamak
Spartak-Junior
Zenit-Stfk Sterlitamak
7:00
TP
2
5
GNS Spartak Pioner Leningradskaya
GNS Spartak
Pioner Leningradskaya
15:00
TP
1
1
Rostselmash Rostov On Don Ooo Kalinina
Rostselmash Rostov On Don
Ooo Kalinina
15:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
1
1
Torpedo-2 Miass Tobol Tobolsk
Torpedo-2 Miass
Tobol Tobolsk
12:00
TP
4
3
Dinamo-M Barnaul Baikal Irkutsk
Dinamo-M Barnaul
Baikal Irkutsk
10:00
TP
1
1
FC Ilpar II FK Metallurg Magnitogorsk
FC Ilpar II
FK Metallurg Magnitogorsk
13:00
TP
6
2
SSHOR Zvezda Perm Irtysh-D Omsk
SSHOR Zvezda Perm
Irtysh-D Omsk
10:00
TP
3
0
Tyumen-D Uralets Nizhny Tagil
Tyumen-D
Uralets Nizhny Tagil
8:00
TP
br Brasile - Serie B
1
1
Nautico Capibaribe Brusque
Nautico Capibaribe
Brusque
22:30
TP
0
1
AD Confianca Botafogo
AD Confianca
Botafogo
19:30
TP
0
0
Vila Nova Cruzeiro
Vila Nova
Cruzeiro
19:30
TP
br Brasile - Campionato U20
0
2
America SE U20 Confianca U20
America SE U20
Confianca U20
18:00
TP
2
1
Sport Recife U20 Fortaleza U20
Sport Recife U20
Fortaleza U20
18:00
TP
0
5
Cruzeiro U20 SE Gama U20
Cruzeiro U20
SE Gama U20
18:30
TP
2
3
Cruzeiro U20 Corinthians U20
Cruzeiro U20
Corinthians U20
12:30
TP
2
0
Fluminense U20 Chapecoense U20
Fluminense U20
Chapecoense U20
18:00
TP
2
7
Ceilandense U20 Luziania U20
Ceilandense U20
Luziania U20
18:30
TP
0
2
America EC Pedrinhas U20 Confianca U20
America EC Pedrinhas U20
Confianca U20
18:00
TP
0
1
America MG U20 Atletico Mineiro U20
America MG U20
Atletico Mineiro U20
20:00
TP
1
0
Legiao FC U20 Capital CF U20
Legiao FC U20
Capital CF U20
18:30
TP
4
0
UNIRB U20 Vitoria da Conquista U20
UNIRB U20
Vitoria da Conquista U20
18:00
TP
1
1
Piaui U20 Fluminense PI U20
Piaui U20
Fluminense PI U20
19:00
TP
13:30 Cruzeiro DF U20 SE Gama U20
Cruzeiro DF U20
SE Gama U20
D
2
0
Lagarto U20 Sergipe U20
Lagarto U20
Sergipe U20
18:00
TP
ar Argentina - Torneo A
0
2
Crucero Del Norte Sportivo Las Parejas
Crucero Del Norte
Sportivo Las Parejas
18:30
TP
0
0
Defensores Pronunciamiento Gimnasia y Tiro
Defensores Pronunciamiento
Gimnasia y Tiro
18:00
TP
br Brasile - Serie A
1
1
Gremio America MG
Gremio
America MG
20:00
TP
1
0
Palmeiras Fluminense
Palmeiras
Fluminense
22:00
TP
se Svezia - Superettan
2
0
Landskrona BoIS GIF Sundsvall
Landskrona BoIS
GIF Sundsvall
15:00
TP
0
1
IK Brage Trelleborgs FF
IK Brage
Trelleborgs FF
15:00
TP
ma Marocco - GNF 1
0
0
FAR Rabat OC Safi
FAR Rabat
OC Safi
16:00
TP
1
0
Mouloudia Oujda HUSA Agadir
Mouloudia Oujda
HUSA Agadir
20:30
TP
0
0
Ittihad Tanger MAS Fes
Ittihad Tanger
MAS Fes
20:30
TP
1
1
SC Chabab Mohammadia WAC Casablanca
SC Chabab Mohammadia
WAC Casablanca
18:15
TP
jp Giappone - J-League
3
3
Sagan Tosu Cerezo Osaka
Sagan Tosu
Cerezo Osaka
10:00
TP
0
1
Gamba Osaka Kashima Antlers
Gamba Osaka
Kashima Antlers
10:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
0
2
Deportivo Santaní Fernando de la Mora
Deportivo Santaní
Fernando de la Mora
14:00
TP
1
0
General Caballero Atyra FC
General Caballero
Atyra FC
14:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
2
1
Caracas UCV
Caracas
UCV
23:00
TP
1
4
Zamora Portuguesa
Zamora
Portuguesa
21:00
TP
ao Angola Girabola
4
2
Primeiro de Agosto Santa Rita de Cassia
Primeiro de Agosto
Santa Rita de Cassia
14:00
TP
2
0
Sagrada Esperanca Progresso do Sambizanga
Sagrada Esperanca
Progresso do Sambizanga
14:30
TP
0
1
Desportivo da Huila Petro Luanda
Desportivo da Huila
Petro Luanda
14:30
TP
1
0
Recreativo do Libolo Wiliete SC
Recreativo do Libolo
Wiliete SC
14:30
TP
1
0
Baixa de Cassanje GD Interclube
Baixa de Cassanje
GD Interclube
14:30
TP
2
0
FC Bravos do Maquis CR Da Caala
FC Bravos do Maquis
CR Da Caala
14:30
TP
1
2
Ferroviario do Huambo SC de Cabinda
Ferroviario do Huambo
SC de Cabinda
14:30
TP
1
1
FC Cuando Cubango Academica do Lobito
FC Cuando Cubango
Academica do Lobito
14:30
TP
is Islanda - 4ª Divisione
2
1
Lettir Reykjavik Samherjar
Lettir Reykjavik
Samherjar
16:00
TP
2
3
IBU Uppsveitir KFB
IBU Uppsveitir
KFB
14:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
2
0
Sirius Degerfors
Sirius
Degerfors
15:30
TP
0
2
Mjällby AIF Malmo FF
Mjällby AIF
Malmo FF
13:00
TP
by Bielorussia - Premier League
1
0
Neman Grodno FC Slutsk
Neman Grodno
FC Slutsk
15:00
TP
15:00 Shakhter Soligorsk Energetik-BGU Minsk
Shakhter Soligorsk
Energetik-BGU Minsk
RV
3
1
Dinamo Minsk FC Vitebsk
Dinamo Minsk
FC Vitebsk
17:45
TP
tz Tanzania - Premier League
3
1
Coastal Union Pamba SC
Coastal Union
Pamba SC
13:00
TP
0
1
Mtibwa Sugar Transit Camp
Mtibwa Sugar
Transit Camp
13:00
TP
is Islanda - 1 Deild
1
2
IF Vestri UMF Selfoss
IF Vestri
UMF Selfoss
14:00
TP
14:00 Kordrengir Afturelding
Kordrengir
Afturelding
RV
is Islanda - 3ª Divisione
2
1
Einherji KFS
Einherji
KFS
11:00
TP
1
4
Tindastoll KFG Gardabaer
Tindastoll
KFG Gardabaer
14:00
TP
uy Uruguay - Apertura
0
2
Torque Cerrito
Torque
Cerrito
22:15
TP
1
1
IA Sud America Atletico Fenix Montevideo
IA Sud America
Atletico Fenix Montevideo
18:00
TP