https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
pl Polonia - Liga III
0
1
Bron Radom Pelikan Lowicz
Bron Radom
Pelikan Lowicz
18:00
TP
1
2
Nielba Wagrowiec Kotwica Kolobrzeg
Nielba Wagrowiec
Kotwica Kolobrzeg
15:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione
4
0
Khimki-M Fakel Voronezh II
Khimki-M
Fakel Voronezh II
10:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
1
3
Buducnost Banovici Rudar Kakanj
Buducnost Banovici
Rudar Kakanj
15:30
TP
world Coppa Sudamericana
2
1
SD Aucas FBC Melgar
SD Aucas
FBC Melgar
0:30
TP
1
0
Libertad Asuncion Newell's
Libertad Asuncion
Newell's
0:30
TP
4
0
Penarol Corinthians
Penarol
Corinthians
0:30
TP
2
1
River Plate Asuncion Sport Huancayo
River Plate Asuncion
Sport Huancayo
0:30
TP
rs Serbia - Super Liga
0
3
FK Radnik Surdulica FK Backa Topola
FK Radnik Surdulica
FK Backa Topola
14:00
TP
1
1
Vojvodina Spartak Subotica
Vojvodina
Spartak Subotica
14:00
TP
0
5
FK Backa Palanka Stella Rossa Belgrado
FK Backa Palanka
Stella Rossa Belgrado
16:05
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
2
1
Braga Moreirense
Braga
Moreirense
20:15
TP
0
2
Pacos Ferreira Gil Vicente
Pacos Ferreira
Gil Vicente
18:00
TP
gb Inghilterra - Premier League
3
4
Newcastle Manchester City
Newcastle
Manchester City
19:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
0
2
FK Trajal FK Zarkovo
FK Trajal
FK Zarkovo
15:00
TP
world Coppa Libertadores
1
3
America de Cali Atletico Mineiro
America de Cali
Atletico Mineiro
0:00
TP
1
2
Always Ready Olimpia Asuncion
Always Ready
Olimpia Asuncion
0:00
TP
ro Romania - Liga 1
0
2
Chindia Targoviste Viitorul Constanta
Chindia Targoviste
Viitorul Constanta
17:30
TP
4
3
FC Academica Clinceni FC Botosani
FC Academica Clinceni
FC Botosani
14:30
TP
us USA - MLS
1
0
DC United Chicago Fire
DC United
Chicago Fire
0:00
TP
pt Portogallo - Campeonato Nacional
1
1
UD Leiria SCU Torreense
UD Leiria
SCU Torreense
19:30
TP
es Spagna - Segunda Division
0
2
Espanyol FC Cartagena
Espanyol
FC Cartagena
19:00
TP
ar Argentina - Nacional B
1
2
Chacarita Juniors Club Atlético Temperley
Chacarita Juniors
Club Atlético Temperley
20:10
TP
2
2
Atletico Rafaela Tristan Suarez
Atletico Rafaela
Tristan Suarez
0:10
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
0
1
National Bank Al Moqawloon Al Arab
National Bank
Al Moqawloon Al Arab
15:00
TP
1
2
Ghazl El Mahallah El Masry
Ghazl El Mahallah
El Masry
17:00
TP
3
2
Ismaily SC Aswan FC
Ismaily SC
Aswan FC
15:00
TP
3
1
El Zamalek Enppi
El Zamalek
Enppi
19:00
TP
de Germania - Lega 3
2
0
Saarbrucken SV Meppen
Saarbrucken
SV Meppen
17:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
1
0
Meizhou Hakka Sichuan Jiuniu
Meizhou Hakka
Sichuan Jiuniu
8:00
TP
2
0
Shaanxi Athletic Zibo Cuju
Shaanxi Athletic
Zibo Cuju
10:00
TP
au Australia - FFA Cup - Qual.
0
3
Elizabeth Downs SC Playford
Elizabeth Downs SC
Playford
10:00
TP
ir Iran - 1ª Divisione
0
0
Malavan Shahin Bushehr
Malavan
Shahin Bushehr
14:00
TP
1
0
Arman Gohar Kheybar Khorramabad
Arman Gohar
Kheybar Khorramabad
15:20
TP
1
0
Pars Jonoubi Jam Havadar SC
Pars Jonoubi Jam
Havadar SC
15:45
TP
2
1
Baderan Teheran Gol Reyhan
Baderan Teheran
Gol Reyhan
13:45
TP
2
1
Khosheh Talaei Shahrdari Astara
Khosheh Talaei
Shahrdari Astara
13:45
TP
0
0
Rayka Babol Esteghlal Khuzestan
Rayka Babol
Esteghlal Khuzestan
13:45
TP
0
1
Qashqai Shiraz Fajr Shahid Sepasi
Qashqai Shiraz
Fajr Shahid Sepasi
13:45
TP
1
0
Esteghlal Molasani Navad Urmia
Esteghlal Molasani
Navad Urmia
16:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 2
1
1
Cosenza U19 Crotone U19
Cosenza U19
Crotone U19
13:00
TP
1
2
Napoli U19 Lecce U19
Napoli U19
Lecce U19
13:00
TP
cn Cina - Super League
2
2
Shenzhen Shandong Taishan
Shenzhen
Shandong Taishan
10:00
TP
0
0
Guangzhou City Cangzhou Mighty Lions
Guangzhou City
Cangzhou Mighty Lions
12:00
TP
kz Kazakistan - Premier League
0
1
Shakhter Karagandy Turan
Shakhter Karagandy
Turan
8:00
TP
1
0
Akzhayik Uralsk Kairat Almaty
Akzhayik Uralsk
Kairat Almaty
10:00
TP
1
0
FC Astana Zhetysu
FC Astana
Zhetysu
14:00
TP
1
1
FK Aktobe Kaisar Kyzylorda
FK Aktobe
Kaisar Kyzylorda
12:00
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
2
0
Etar 1924 Veliko Tarnovo Botev Vratsa
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Botev Vratsa
14:30
TP
0
2
Montana Slavia Sofia
Montana
Slavia Sofia
17:00
TP
pl Polonia - Liga I
1
0
Arka Gdynia CWKS Resovia Rzeszów
Arka Gdynia
CWKS Resovia Rzeszów
18:40
TP
kw Kuwait - Campionato
1
1
Al Qadsia SC Kazma SC
Al Qadsia SC
Kazma SC
17:20
TP
0
2
Al Naser SC Al Kuwait SC
Al Naser SC
Al Kuwait SC
17:20
TP
0
0
Al Shabab Club Al Fahaheel SC
Al Shabab Club
Al Fahaheel SC
17:20
TP
3
0
Al Arabi SC Al Sahel SC
Al Arabi SC
Al Sahel SC
17:20
TP
0
3
Al Salmiyah SC Khaitan
Al Salmiyah SC
Khaitan
17:20
TP
us USA - USL Championship
0
1
New York Red Bulls II Miami FC
New York Red Bulls II
Miami FC
23:00
TP
0
3
Charleston Battery Charlotte Independence
Charleston Battery
Charlotte Independence
23:00
TP
3
1
Tacoma Defiance San Diego Loyal
Tacoma Defiance
San Diego Loyal
2:00
TP
tz Tanzania - Premier League
0
1
Gwambina FC JKT Tanzania
Gwambina FC
JKT Tanzania
13:00
TP
ug Uganda - Premier League
3
0
MYDA FC Busoga United FC
MYDA FC
Busoga United FC
13:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
2
0
Pirin Blagoevgrad Strumska Slava
Pirin Blagoevgrad
Strumska Slava
16:00
TP
rs Serbia - Srpska Liga
4
0
FK Brodarac Stepojevac Vaga
FK Brodarac
Stepojevac Vaga
15:00
TP
2
1
FK TEK Sloga BSK Batajnica
FK TEK Sloga
BSK Batajnica
14:30
TP
cz Repubblica Ceca - 2. Liga
3
2
Vysocina Jihlava Viktoria Zizkov
Vysocina Jihlava
Viktoria Zizkov
15:00
TP
il Israele - Lega Leumit
13:00 SC Kfar Qasim Hapoel Umm al-Fahm
SC Kfar Qasim
Hapoel Umm al-Fahm
D
13:00 Hapoel Petah Tikva Hapoel Afula
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula
D
ir Iran - Lega Pro
1
0
Gol Gohar Zob Ahan
Gol Gohar
Zob Ahan
13:25
TP
1
1
Tractor Sazi Sanat Naft Abadan
Tractor Sazi
Sanat Naft Abadan
14:00
TP
1
0
Nassaji Mazandaran Foolad Khuzestan
Nassaji Mazandaran
Foolad Khuzestan
13:55
TP
1
0
Persepolis Esteghlal
Persepolis
Esteghlal
15:00
TP
1
0
Aluminium Arak Shahr Khodro
Aluminium Arak
Shahr Khodro
13:30
TP
ch Svizzera - Challenge League
3
0
Stade Lausanne-Ouchy Wil 1900
Stade Lausanne-Ouchy
Wil 1900
18:00
TP
1
3
Thun Aarau
Thun
Aarau
18:00
TP
1
1
Neuchatel Xamax Grasshoppers
Neuchatel Xamax
Grasshoppers
18:00
TP
3
0
Kriens Winterthur
Kriens
Winterthur
18:00
TP
1
1
FC Schaffhausen FC Chiasso
FC Schaffhausen
FC Chiasso
18:00
TP
ar Argentina - Campionato Riserve
2
1
Newell's Riserve Estudiantes LP Riserve
Newell's Riserve
Estudiantes LP Riserve
15:30
TP
2
3
Argentinos Jrs Riserve Sarmiento Riserve
Argentinos Jrs Riserve
Sarmiento Riserve
20:30
TP
4
2
River Plate Riserve CA Independiente Riserve
River Plate Riserve
CA Independiente Riserve
18:00
TP
2
1
Boca Juniors Riserve Godoy Cruz Riserve
Boca Juniors Riserve
Godoy Cruz Riserve
13:00
TP
ve Venezuela - Primera Division
2
0
Caracas Monagas
Caracas
Monagas
20:00
TP
0
0
CD Hermanos Colmenares Zulia
CD Hermanos Colmenares
Zulia
22:15
TP
rw Rwanda - National League
2
0
Bugesera Gorilla FC
Bugesera
Gorilla FC
13:00
TP
0
1
Rutsiro FC Gasogi Utd
Rutsiro FC
Gasogi Utd
13:00
TP
3
1
APR FC Muhanga
APR FC
Muhanga
13:00
TP
1
1
Rayon Sports FC SC Kiyovu
Rayon Sports FC
SC Kiyovu
10:30
TP
cz Repubblica Ceca - 1. Liga
1
1
Slovan Liberec Brno
Slovan Liberec
Brno
18:00
TP
ec Ecuador - Primera B
1
4
Club Atletico Porteno Independiente Juniors
Club Atletico Porteno
Independiente Juniors
0:00
TP
it Italia - Campionato Primavera 1
2
3
Torino U19 Roma U19
Torino U19
Roma U19
13:00
TP
us USA - NPSL
6
0
Minneapolis City SC Dakota Fusion FC
Minneapolis City SC
Dakota Fusion FC
23:00
TP
au Australia - A-League
3
1
Macarthur FC Melbourne Victory
Macarthur FC
Melbourne Victory
9:05
TP
ie Irlanda - Premier Division
1
1
Finn Harps Dundalk
Finn Harps
Dundalk
16:45
TP
3
1
Drogheda United St Patricks
Drogheda United
St Patricks
18:45
TP
us USA - USL League Two
1
0
Seacoast United Phantoms FC Boston
Seacoast United Phantoms
FC Boston
23:30
TP
1
1
Charlotte Independence II Charlotte Eagles
Charlotte Independence II
Charlotte Eagles
23:00
TP
4
0
South Georgia Tormenta FC II Asheville City SC
South Georgia Tormenta FC II
Asheville City SC
23:00
TP
23:00 Tobacco Road Tri Cities FC
Tobacco Road
Tri Cities FC
A
am Armenia - Lega 1
3
1
BKMA FC FK Lernayin Artsakh Goris
BKMA FC
FK Lernayin Artsakh Goris
12:30
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
2
1
UD Oliveirense Academico Viseu
UD Oliveirense
Academico Viseu
15:30
TP
lt Lituania - Lega A
1
0
FK Zalgiris Vilnius FK Panevezys
FK Zalgiris Vilnius
FK Panevezys
15:00
TP
1
1
FK Dainava Alytus FK Riteriai
FK Dainava Alytus
FK Riteriai
17:00
TP
0
1
Nevezis Hegelmann Litauen
Nevezis
Hegelmann Litauen
16:00
TP
se Svezia - 1ª Divisione Sud
2
2
Lindome GIF Utsiktens BK
Lindome GIF
Utsiktens BK
17:00
TP
lv Lettonia - Virsliga
0
2
FK Ventspils Valmiera FC
FK Ventspils
Valmiera FC
15:00
TP
1
2
BFC Daugavpils FC Noah Jurmala
BFC Daugavpils
FC Noah Jurmala
14:00
TP
1
2
FK Liepaja Rigas FS
FK Liepaja
Rigas FS
15:00
TP
by Bielorussia - Premier League
2
0
Dinamo Minsk FC Smorgon
Dinamo Minsk
FC Smorgon
17:00
TP
0
2
FK Sputnik Slavia Mozyr
FK Sputnik
Slavia Mozyr
15:00
TP
au Australia - Victoria Premier League
5
1
Bentleigh Greens Melbourne Knights
Bentleigh Greens
Melbourne Knights
10:30
TP
2
0
Port Melbourne SC Green Gully
Port Melbourne SC
Green Gully
9:45
TP
br Brasile - Campeonato Paulista
0
1
Bragantino Palmeiras
Bragantino
Palmeiras
22:30
TP
14
13
Ponte Preta Botafogo SP
Ponte Preta
Botafogo SP
0:00
TP
lt Lituania - Lega 1
2
2
FK Silas Banga Gargzdai II
FK Silas
Banga Gargzdai II
15:00
TP
7
0
Lietava Jonava FK Atmosfera
Lietava Jonava
FK Atmosfera
16:00
TP
3
3
Suduva Marijampole II FK Vilnius
Suduva Marijampole II
FK Vilnius
15:00
TP
jo Giordania - Campionato
1
1
Al-Wehdat Al Salt
Al-Wehdat
Al Salt
15:00
TP
0
1
Al-Baqa'a Aqaba
Al-Baqa'a
Aqaba
17:30
TP
2
1
Al-Faisaly Amman Al-Jazeera
Al-Faisaly Amman
Al-Jazeera
17:30
TP
ie Irlanda - First Division
1
0
Treaty United FC Athlone Town
Treaty United FC
Athlone Town
18:45
TP
3
0
Bray Wanderers Cabinteely FC
Bray Wanderers
Cabinteely FC
18:30
TP
1
0
Galway United Wexford FC
Galway United
Wexford FC
18:45
TP
0
0
UCD Cork City
UCD
Cork City
18:45
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
0
0
Kolding IF Hobro IK
Kolding IF
Hobro IK
17:00
TP
n Irlanda del Nord - Premiership
4
0
Glenavon Warrenpoint Town
Glenavon
Warrenpoint Town
18:30
TP
sa Arabia Saudita - Premier League
2
1
Al Faisaly Harmah Abha
Al Faisaly Harmah
Abha
16:15
TP
1
0
Al Ahli Jeddah Al Qadisiya Al Khubar
Al Ahli Jeddah
Al Qadisiya Al Khubar
18:00
TP
1
1
Al Hilal Riyadh Al Baten
Al Hilal Riyadh
Al Baten
18:00
TP
0
2
Al Ain FC Al-Nassr Riyadh
Al Ain FC
Al-Nassr Riyadh
16:20
TP
4
3
Al Ittifaq Dammam Al Shabab Riyadh
Al Ittifaq Dammam
Al Shabab Riyadh
15:50
TP
dk Danimarca - 2ª Divisione - Gruppo 2
1
0
Hellerup IK Naestved IF
Hellerup IK
Naestved IF
17:00
TP
fi Finlandia - Veikkausliiga
2
0
KuPS Kuopio IFK Mariehamn
KuPS Kuopio
IFK Mariehamn
15:30
TP
1
2
FC Honka FC Inter
FC Honka
FC Inter
15:30
TP
0
3
Haka KTP
Haka
KTP
15:30
TP
dk Danimarca - Superligaen
2
2
Vejle Odense BK
Vejle
Odense BK
17:00
TP
au Australia - New South Wales Premier League
0
1
Mt Druitt Town Rangers Manly Utd
Mt Druitt Town Rangers
Manly Utd
9:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
1
1
Sportivo San Lorenzo Deportivo Santaní
Sportivo San Lorenzo
Deportivo Santaní
21:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
3
1
AGMK FC Bunyodkor
AGMK
FC Bunyodkor
13:55
TP
gb Inghilterra - Development League U23
1
2
Bristol City U23 Birmingham U23
Bristol City U23
Birmingham U23
12:00
TP
ru Russia - Campionato regionale
2
2
Baltavto Legirus St. Petersburg
Baltavto
Legirus St. Petersburg
18:00
TP
5
1
FK Avangard Tsarskoye Selo
FK Avangard
Tsarskoye Selo
16:30
TP
4
0
Gidroer Kronshtadt Pobeda St Petersburg
Gidroer Kronshtadt
Pobeda St Petersburg
17:45
TP
au Australia - Brisbane Premier League
10:30 Brisbane Knights Toowong
Brisbane Knights
Toowong
RV
ar Argentina - Primera B Metropolitana
1
4
Talleres Remedios CA Colegiales
Talleres Remedios
CA Colegiales
18:30
TP
world AFC Cup
2
2
FK Khujand Altyn Asyr FK
FK Khujand
Altyn Asyr FK
16:05
TP
3
1
Ahal FK FK Ravshan
Ahal FK
FK Ravshan
14:00
TP
4
0
Nasaf FK Alay
Nasaf
FK Alay
12:00
TP
is Islanda - 1 Deild
1
3
Kordrengir UMF Selfoss
Kordrengir
UMF Selfoss
19:15
TP
0
2
IBV Vestmannaeyjar Fram Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
Fram Reykjavik
18:00
TP
1
0
Fjolnir Grotta Seltjarnarnes
Fjolnir
Grotta Seltjarnarnes
19:15
TP
1
5
Vikingur Olafsvik Afturelding
Vikingur Olafsvik
Afturelding
19:15
TP
pa Panama - Liga Prom
2
0
Alianza FC riserve UMECIT
Alianza FC riserve
UMECIT
23:00
TP
mx Messico - Clausura
2
1
Santos Laguna Monterrey
Santos Laguna
Monterrey
2:05
TP
3
1
Pachuca Club America
Pachuca
Club America
0:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
4
0
Sibir-M Novosibirsk FC Altai Barnaul
Sibir-M Novosibirsk
FC Altai Barnaul
8:00
TP
4
0
Baikal Irkutsk Yenisey-M Krasnoyarsk
Baikal Irkutsk
Yenisey-M Krasnoyarsk
9:00
TP
1
1
FC Orel GU Dinamo-M Bryansk
FC Orel GU
Dinamo-M Bryansk
13:00
TP
br Brasile - Coppa U20
0
1
Vasco da Gama U20 Internacional U20
Vasco da Gama U20
Internacional U20
22:00
TP
az Azerbaijan - Premier League
2
2
FK Gabala Sabah
FK Gabala
Sabah
13:00
TP
0
1
FK Sumqayit Neftchi Baku
FK Sumqayit
Neftchi Baku
15:00
TP
2
0
FK Qarabag Keshla FK
FK Qarabag
Keshla FK
15:00
TP
2
0
Zira IK Sabail FC
Zira IK
Sabail FC
15:00
TP
br Brasile - Campeonato Sul-Matogrossense
3
0
Aquidauanense Uniao ABC
Aquidauanense
Uniao ABC
19:00
TP
ua Ucraina - Druha Liga
1
0
Msc Dnipro Cherkasy Yarud Mariupol
Msc Dnipro Cherkasy
Yarud Mariupol
14:00
TP
is Islanda - 2ª Divisione
4
4
Kari KV Vesturbaer
Kari
KV Vesturbaer
19:15
TP
me Montenegro Prva Liga
1
1
FK Iskra Danilovgrad Buducnost Podgorica
FK Iskra Danilovgrad
Buducnost Podgorica
18:00
TP
0
1
FK Decic Tuzi FK Podgorica
FK Decic Tuzi
FK Podgorica
18:00
TP
0
2
FK Rudar Pljevlja Sutjeska
FK Rudar Pljevlja
Sutjeska
18:00
TP
1
0
FK Jezero OFK Petrovac
FK Jezero
OFK Petrovac
18:00
TP
2
1
FK Zeta Golubovci OFK Titograd
FK Zeta Golubovci
OFK Titograd
18:00
TP
is Islanda - 3ª Divisione
1
1
Augnablik Kopavogur Aegir Thorlakshofn
Augnablik Kopavogur
Aegir Thorlakshofn
20:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo B
15:30 FC Jazz Ilves Kissat
FC Jazz
Ilves Kissat
RV
gt Guatemala - Liga Nacional
1
0
Sta Lucia FC Guastatoya
Sta Lucia FC
Guastatoya
17:00
TP
au Australia - Western Australia State League 1
16:00 Ashfield SC Forrestfield Utd
Ashfield SC
Forrestfield Utd
D
by Bielorussia - Campionato Riserve
3
0
FC Vitebsk Riserve Energetik-BGU Minsk Riserve
FC Vitebsk Riserve
Energetik-BGU Minsk Riserve
11:00
TP
0
1
Neman Grodno Riserve Shakhtyor Soligorsk riserve
Neman Grodno Riserve
Shakhtyor Soligorsk riserve
11:00
TP
0
0
Torpedo Zhodino Riserve FC Isloch Riserve
Torpedo Zhodino Riserve
FC Isloch Riserve
14:00
TP
1
4
BATE Borisov riserve FK Ruh Brest riserve
BATE Borisov riserve
FK Ruh Brest riserve
10:00
TP
br Brasile - Campeonato Pernambucano
18:00 Retro FC Brasil Sete de Setembro
Retro FC Brasil
Sete de Setembro
RV
au Australia - Victoria State League 1 Riserve
2
0
Eltham Redbacks Riserve Beaumaris Riserve
Eltham Redbacks Riserve
Beaumaris Riserve
10:51
TP
au Australia - Victoria Premier League 3
1
1
Western United FC NPL Preston Lions
Western United FC NPL
Preston Lions
10:30
TP
au Australia - Gold Coast Riserve
2
0
Kingscliff Riserve Broadbeach United Riserve
Kingscliff Riserve
Broadbeach United Riserve
8:15
TP
mr Mauritania - 2ª divisione
0
3
Union Arafat ASC Entente Sebkha
Union Arafat
ASC Entente Sebkha
15:30
TP
au Australia - Queensland Premier League
1
2
Ipswich Knights Western Pride FC
Ipswich Knights
Western Pride FC
9:30
TP
co Colombia - Primera A
20:00 Deportivo Cali Deportes Tolima
Deportivo Cali
Deportes Tolima
RV
au Australia - Gold Coast Premier League
1
1
Kingscliff FC Broadbeach United
Kingscliff FC
Broadbeach United
10:10
TP
ke Kenya - Premier League
1
0
Kariobangi Sharks Kakamega Homeboyz
Kariobangi Sharks
Kakamega Homeboyz
12:00
TP
au Australia - Victoria State League 1
0
2
Eltham Redbacks Beaumaris
Eltham Redbacks
Beaumaris
10:30
TP
au Australia - Darwin Premier League
3
2
Hellenic AC Casuarina FC
Hellenic AC
Casuarina FC
9:00
TP
2
7
Darwin Hearts University Azzurri FC
Darwin Hearts
University Azzurri FC
11:10
TP
au Australia - Victoria Premier League 2
1
1
Pascoe Vale Langwarrin
Pascoe Vale
Langwarrin
9:30
TP
bf Burkina Faso - Campionato
16:00 RC Kadiogo Salitas FC
RC Kadiogo
Salitas FC
D
do Repubblica Dominicana - Liga
0
1
Atlantico FC Cibao FC
Atlantico FC
Cibao FC
23:00
TP
uz Uzbekistan - 2ª Divisione
3
0
FC Olimpik FK Orol Nukus
FC Olimpik
FK Orol Nukus
12:30
TP
us USA College Championship
1
0
Marshall North Carolina State
Marshall
North Carolina State
22:00
TP
au Australia - Victoria State League 2 riserve
8:30 Doncaster Rovers SC Riserve Brandon Park Reserves
Doncaster Rovers SC Riserve
Brandon Park Reserves
D
mw Malawi - Super League
2
0
Red Lions TN Stars
Red Lions
TN Stars
12:30
TP
12:30 Big Bullets TN Stars
Big Bullets
TN Stars
D
nz Nuova Zelanda - Northern Premier League
2
1
Western Springs AFC Manukau United
Western Springs AFC
Manukau United
7:15
TP
ml Mali - Première Division
2
0
Yeelen AS Korofina
Yeelen
AS Korofina
19:00
TP
0
2
AS Police AS Olympique de Missira
AS Police
AS Olympique de Missira
17:00
TP
au Australia - Victoria State League 2
1
4
Doncaster Rovers SC Brandon Park
Doncaster Rovers SC
Brandon Park
10:30
TP
world CAF Champions League
1
1
MC Alger WAC Casablanca
MC Alger
WAC Casablanca
19:00
TP
bi Burundi - Premier League
1
1
Muzinga FC Bujumbura City
Muzinga FC
Bujumbura City
14:00
TP
br Brasile - Campeonato Gaucho 3
1
1
EC Novo Horizonte Nova Prata RS
EC Novo Horizonte
Nova Prata RS
18:00
TP
5
0
Sapucaiense RS Uniao Harmonia FC
Sapucaiense RS
Uniao Harmonia FC
18:00
TP
by Bielorussia - Campionato dilettanti - 70 minuti di gioco
3
3
Mzkt RB Strikerz Minsk
Mzkt
RB Strikerz Minsk
17:35
TP
5
1
BY Torpedo Libertas Minsk
BY Torpedo
Libertas Minsk
18:50
TP
0
6
Fast AFC Celtic Minsk
Fast
AFC Celtic Minsk
16:20
TP
us USA - NISA
0
1
New Amsterdam FC Stumptown Athletic FC
New Amsterdam FC
Stumptown Athletic FC
23:00
TP
mg Madagascar - Pro League
0
1
Five FC Ajesaia
Five FC
Ajesaia
9:00
TP
1
2
AS Adema COSFA FC
AS Adema
COSFA FC
11:30
TP
ng Nigeria - National League
1
1
Joy Cometh FC Bayelsa United
Joy Cometh FC
Bayelsa United
15:00
TP
1
1
Zamfara Utd Road Safety FC
Zamfara Utd
Road Safety FC
15:00
TP
au Australia - Victoria U21 League
4
1
Bentleigh Greens U21 Melbourne Knights U21
Bentleigh Greens U21
Melbourne Knights U21
8:15
TP
au Australia - New South Wales League 3
4
1
Sydney University Inner West Hawks
Sydney University
Inner West Hawks
10:15
TP
4
1
Bankstown City Lions FC Gladesville Ryde Magic
Bankstown City Lions FC
Gladesville Ryde Magic
9:30
TP
ni Nicaragua Play-Offs
3
1
Managua FC Real Esteli
Managua FC
Real Esteli
1:00
TP
tj Tagikistan - First League
8
3
Regar Tadaz Mokhir Yovon
Regar Tadaz
Mokhir Yovon
12:00
TP
cd Rep. Dem. Congo - Super Ligue
13:30 Saint Eloi Lupopo Simba FC
Saint Eloi Lupopo
Simba FC
D