Arda Kardzhali CSKA 1948 Sofia
Bulgaria - 1ª Liga
Bulgaria - 1ª Liga
maggio 12, 2021 2:00 PM
Arda Kardzhali
CSKA 1948 Sofia
1 ---
---
2 ---
Italia - Serie D Italia - Serie D 1 2
13:00 AZ Picerno ASD Puteolana
AZ Picerno ASD
Puteolana
14:00 Sanremese Citta Di Varese
Sanremese
Citta Di Varese
14:00 ASD Union Arzignanochiampo Clodiense
ASD Union Arzignanochiampo
Clodiense
14:00 Vastogirardi ASD Pineto Calcio
Vastogirardi
ASD Pineto Calcio
14:00 Atletico Porto Santelpidio Atletico Terme Fiuggi
Atletico Porto Santelpidio
Atletico Terme Fiuggi
14:00 ASD Montegiorgio Vastese
ASD Montegiorgio
Vastese
14:00 Arzachena US Latina Calcio
Arzachena
US Latina Calcio
13:00 Chieri 1955 Fossano Calcio
Chieri 1955
Fossano Calcio
14:00 Giulianova Olympia Agnonese
Giulianova
Olympia Agnonese
13:00 Real Forte Querceta Correggese
Real Forte Querceta
Correggese
13:00 Gavorrano ASD Lornano Badesse
Gavorrano
ASD Lornano Badesse
13:00 Fanfulla Cavenago Nibionnoggiono
Fanfulla Cavenago
Nibionnoggiono
13:00 Cassino Arzachena
Cassino
Arzachena
13:00 Borgosesia ASDC Gozzano
Borgosesia
ASDC Gozzano
13:00 Cittanovese ASD Troina
Cittanovese
ASD Troina
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione 1 2
14:00 Lada Dimitrovgrad FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Lada Dimitrovgrad
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
10:00 Avia Swidnik Jutrzenka Giebultow
Avia Swidnik
Jutrzenka Giebultow
15:00 Unia Skierniewice Polonia Varsavia
Unia Skierniewice
Polonia Varsavia
15:00 MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki Legionovia Legionowo
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Legionovia Legionowo
16:00 Jagiellonia Bialystok II MLKS Znicz Biala Piska
Jagiellonia Bialystok II
MLKS Znicz Biala Piska
16:00 Legia Varsavia II Pogon Grodzisk Mazowiecki
Legia Varsavia II
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division 1 2
18:00 Celta Vigo Getafe
Celta Vigo
Getafe
18:00 Huesca Atletico Bilbao
Huesca
Atletico Bilbao
20:00 Atletico Madrid Real Sociedad
Atletico Madrid
Real Sociedad
17:00 Siviglia Valencia
Siviglia
Valencia
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
16:30 Cagliari Fiorentina
Cagliari
Fiorentina
18:45 Torino Milan
Torino
Milan
18:45 Inter Roma
Inter
Roma
18:45 Bologna Genoa
Bologna
Genoa
18:45 Lazio Parma
Lazio
Parma
18:45 Sampdoria Spezia
Sampdoria
Spezia
18:45 Atalanta Benevento
Atalanta
Benevento
18:45 Sassuolo Juventus
Sassuolo
Juventus
Coppa Sudamericana 1 2
22:15 12 de Octubre Huachipato
12 de Octubre
Huachipato
22:15 Ceara Arsenal de Sarandi
Ceara
Arsenal de Sarandi
0:30 Torque CA Independiente
Torque
CA Independiente
0:30 Bragantino Emelec
Bragantino
Emelec
Coppa Libertadores 1 2
22:00 Argentinos Jrs Universidad Catolica
Argentinos Jrs
Universidad Catolica
22:00 Rentistas San Paolo
Rentistas
San Paolo
0:30 Independiente del Valle Palmeiras
Independiente del Valle
Palmeiras
0:30 Sporting Cristal Racing Club
Sporting Cristal
Racing Club
0:30 Union La Calera Flamengo
Union La Calera
Flamengo
Paesi Bassi - Eerste Divisie Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
18:00 De Graafschap Helmond Sport
De Graafschap
Helmond Sport
18:00 Excelsior Go Ahead Eagles
Excelsior
Go Ahead Eagles
18:00 Maastricht Den Bosch
Maastricht
Den Bosch
18:00 Cambuur Leeuwarden NAC
Cambuur Leeuwarden
NAC
18:00 NEC FC Dordrecht
NEC
FC Dordrecht
18:00 FC Oss Roda
FC Oss
Roda
18:00 Almere City FC PSV Riserve
Almere City FC
PSV Riserve
18:00 FC Volendam AZ Riserve
FC Volendam
AZ Riserve
18:00 FC Eindhoven FC Utrecht Riserve
FC Eindhoven
FC Utrecht Riserve
18:00 Telstar Ajax Riserve
Telstar
Ajax Riserve
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga 1 2
19:15 Guimaraes FC Famalicão
Guimaraes
FC Famalicão
Francia - Ligue 2 Francia - Ligue 2 1 2
17:00 Tolosa Pau
Tolosa
Pau
Repubblica Ceca - 3. Liga Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
14:00 Vysocina Jihlava B Hlucin
Vysocina Jihlava B
Hlucin
14:00 Hanacka Slavia Kromeriz FC Fastav Zlín II
Hanacka Slavia Kromeriz
FC Fastav Zlín II
14:00 Slovacko II SFK Vrchovina
Slovacko II
SFK Vrchovina
14:00 SC Znojmo FC Odra Petrkovice
SC Znojmo
FC Odra Petrkovice
14:00 Banik Ostrava B Frydek Mistek
Banik Ostrava B
Frydek Mistek
14:00 Viktoria Otrokovice SK Unicov
Viktoria Otrokovice
SK Unicov
14:00 Sigma Olomouc B CSK Uhersky Brod
Sigma Olomouc B
CSK Uhersky Brod
14:00 Velke Mezirici Slovan Rosice
Velke Mezirici
Slovan Rosice
14:00 Dolní Benešov MFK Vyskov
Dolní Benešov
MFK Vyskov
Croazia - 2.HNL Croazia - 2.HNL 1 2
15:30 NK Sesvete NK Junak
NK Sesvete
NK Junak
15:30 HNK Cibalia Orijent
HNK Cibalia
Orijent
15:30 Bijelo Brdo NK Medimurje Cakovec
Bijelo Brdo
NK Medimurje Cakovec
15:30 NK Dubrava Zagabria NK Croatia Zmijavci
NK Dubrava Zagabria
NK Croatia Zmijavci
15:30 NK Solin NK Osijek II
NK Solin
NK Osijek II
15:30 NK Opatija NK Kustosija
NK Opatija
NK Kustosija
13:00 Dinamo Zagabria II Inter Zapresic
Dinamo Zagabria II
Inter Zapresic
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League 1 2
19:15 Chelsea Arsenal
Chelsea
Arsenal
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
11:00 Namungo FC Mtibwa Sugar
Namungo FC
Mtibwa Sugar
13:00 Ihefu SC Polisi Tanzania FC
Ihefu SC
Polisi Tanzania FC
Italia - Campionato Primavera 2 Italia - Campionato Primavera 2 1 2
14:00 Reggiana U19 Vicenza U19
Reggiana U19
Vicenza U19
9:00 Frosinone U19 Spezia U19
Frosinone U19
Spezia U19
13:00 Pisa U19 Reggina U19
Pisa U19
Reggina U19
USA - MLS USA - MLS 1 2
23:30 Philadelphia Union New England Revolution
Philadelphia Union
New England Revolution
23:30 Inter Miami CF CF Montreal
Inter Miami CF
CF Montreal
23:00 Toronto FC Columbus Crew
Toronto FC
Columbus Crew
Romania - Liga II Romania - Liga II 1 2
14:30 CS Mioveni Dunarea Calarasi
CS Mioveni
Dunarea Calarasi
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
16:10 SV Lafnitz FC Wacker Innsbruck
SV Lafnitz
FC Wacker Innsbruck
16:30 SV Horn SV Kapfenberg
SV Horn
SV Kapfenberg
16:30 SKU Amstetten Floridsdorfer AC
SKU Amstetten
Floridsdorfer AC
16:30 FC Juniors OO FC Blau Weiss Linz
FC Juniors OO
FC Blau Weiss Linz
16:30 Grazer AK Austria Lustenau
Grazer AK
Austria Lustenau
18:30 FC Liefering Austria Klagenfurt
FC Liefering
Austria Klagenfurt
Bulgaria - 1ª Liga Bulgaria - 1ª Liga 1 2
16:30 CSKA Sofia Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia
Ludogorets Razgrad
14:00 Arda Kardzhali CSKA 1948 Sofia
Arda Kardzhali
CSKA 1948 Sofia
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
17:30 JK Tammeka Tartu Paide Linnameeskond
JK Tammeka Tartu
Paide Linnameeskond
Brasile - Campionato Paulista A2 Brasile - Campionato Paulista A2 1 2
21:00 EC Sao Bernardo Portuguesa Desportos
EC Sao Bernardo
Portuguesa Desportos
21:00 RB Brasil EC Agua Santa
RB Brasil
EC Agua Santa
21:00 Atibaia CA Juventus
Atibaia
CA Juventus
21:00 Sertaozinho FC Oeste
Sertaozinho FC
Oeste
21:00 Audax SP XV Piracicaba
Audax SP
XV Piracicaba
21:00 Rio Claro Monte Azul SP
Rio Claro
Monte Azul SP
21:00 Velo Clube SP EC Taubate
Velo Clube SP
EC Taubate
21:00 Portuguesa Santista Sao Bernardo SP
Portuguesa Santista
Sao Bernardo SP
Sud Africa - Premier Sud Africa - Premier 1 2
15:00 Kaizer Chiefs Moroka Swallows
Kaizer Chiefs
Moroka Swallows
13:00 Maritzburg Utd Golden Arrows
Maritzburg Utd
Golden Arrows
17:30 Bloem Celtic Cape Town City
Bloem Celtic
Cape Town City
17:30 Supersport United Tshakhuma Tsha Madzivhadila
Supersport United
Tshakhuma Tsha Madzivhadila
Polonia - Liga I Polonia - Liga I 1 2
16:00 Radomiak Radom Termalica BB Nieciecza
Radomiak Radom
Termalica BB Nieciecza
Polonia - Liga II Polonia - Liga II 1 2
14:00 Gornik Polkowice Olimpia Grudziadz
Gornik Polkowice
Olimpia Grudziadz
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
17:30 CS Fola Esch US Hostert
CS Fola Esch
US Hostert
17:30 Swift Hesperange FC Etzella Ettelbruck
Swift Hesperange
FC Etzella Ettelbruck
18:00 F91 Dudelange Racing FC Union
F91 Dudelange
Racing FC Union
17:30 Victoria Rosport US Mondorf-Les-Bains
Victoria Rosport
US Mondorf-Les-Bains
17:30 UT Petange FC 03 Differdange
UT Petange
FC 03 Differdange
17:30 Wiltz UNA Strassen
Wiltz
UNA Strassen
17:30 FC RM Hamm Benfica Jeunesse Esch
FC RM Hamm Benfica
Jeunesse Esch
17:30 Progres Niedercorn FC Rodange
Progres Niedercorn
FC Rodange
Grecia - Football League Grecia - Football League 1 2
12:00 Olympiakos Volou Kozani
Olympiakos Volou
Kozani
12:00 Pierikos Panserraikos
Pierikos
Panserraikos
12:00 Almopos Arideas PO Triglias
Almopos Arideas
PO Triglias
12:00 Apollon Pontou Kalamaria Veria
Apollon Pontou Kalamaria
Veria
12:00 Ialysos Egaleo
Ialysos
Egaleo
12:00 Niki Volou Rhodes
Niki Volou
Rhodes
12:00 Kalamata Enosi Panaspropirgiakou Doxa
Kalamata
Enosi Panaspropirgiakou Doxa
12:00 AS Santorini Kallithea
AS Santorini
Kallithea
12:00 Asteras Vlachioti Episkopi FC
Asteras Vlachioti
Episkopi FC
12:00 Kavala Thesprotos
Kavala
Thesprotos
Svezia - Allsvenskan Svezia - Allsvenskan 1 2
16:30 Varbergs BoIS FC Hammarby
Varbergs BoIS FC
Hammarby
16:30 Kalmar FF IFK Goteborg
Kalmar FF
IFK Goteborg
16:30 Sirius Elfsborg
Sirius
Elfsborg
16:30 Djurgarden Ostersunds FK
Djurgarden
Ostersunds FK
16:30 BK Hacken Orebro SK
BK Hacken
Orebro SK
Moldova - Divisione A Moldova - Divisione A 1 2
14:00 FC Falesti Olimp Comrat
FC Falesti
Olimp Comrat
Tunisia - Lega 1 Tunisia - Lega 1 1 2
12:30 US Monastir AS Slimane
US Monastir
AS Slimane
12:30 JS Kairouanaise Tataouine
JS Kairouanaise
Tataouine
12:30 Esperance de Tunis ES Metlaoui
Esperance de Tunis
ES Metlaoui
12:30 Etoile Sportive Sahel Olympique de Beja
Etoile Sportive Sahel
Olympique de Beja
12:30 AS Rejiche CS Sfaxien
AS Rejiche
CS Sfaxien
12:30 Stade Tunisien Club Africain
Stade Tunisien
Club Africain
12:30 US Ben Guerdane Bizertin
US Ben Guerdane
Bizertin
Spagna - Tercera Gruppo 3 Spagna - Tercera Gruppo 3 1 2
18:00 Textil Escudo UC Cartes
Textil Escudo
UC Cartes
18:00 At. Albericia Vimenor
At. Albericia
Vimenor
Perù - Primera Division Perù - Primera Division 1 2
19:00 Deportivo Binacional Cesar Vallejo
Deportivo Binacional
Cesar Vallejo
19:00 Sport Boys Alianza Lima
Sport Boys
Alianza Lima
19:00 Carlos Manucci FBC Melgar
Carlos Manucci
FBC Melgar
19:00 Cienciano CD Universidad San Martin
Cienciano
CD Universidad San Martin
19:00 Alianza Universidad UTC Cajamarca
Alianza Universidad
UTC Cajamarca
19:00 Deportivo Municipal Cusco FC
Deportivo Municipal
Cusco FC
19:00 Alianza Atletico Academia Deportiva Cantolao
Alianza Atletico
Academia Deportiva Cantolao
19:00 Sporting Cristal Sport Huancayo
Sporting Cristal
Sport Huancayo
19:00 Ayacucho FC Universitario de Deportes
Ayacucho FC
Universitario de Deportes
Bulgaria - B PFG Bulgaria - B PFG 1 2
14:00 Strumska Slava Kariana Erden
Strumska Slava
Kariana Erden
11:30 Septemvri Sofia Sportist Svoge
Septemvri Sofia
Sportist Svoge
15:00 Yantra Gabrovo Minyor Pernik
Yantra Gabrovo
Minyor Pernik
14:00 FK Vitosha Pirin Blagoevgrad
FK Vitosha
Pirin Blagoevgrad
Spagna - Tercera Gruppo 18 Spagna - Tercera Gruppo 18 1 2
16:30 Almagro CF Illescas
Almagro CF
Illescas
Croazia - 1.HNL Croazia - 1.HNL 1 2
14:00 Slaven Belupo HNK Rijeka
Slaven Belupo
HNK Rijeka
18:10 Hajduk Spalato HNK Gorica
Hajduk Spalato
HNK Gorica
16:05 Dinamo Zagabria NK Varazdin
Dinamo Zagabria
NK Varazdin
Germania - Bundesliga Germania - Bundesliga 1 2
16:00 Schalke 04 Hertha Berlino
Schalke 04
Hertha Berlino
Isole Faroe - 1ª Divisione Isole Faroe - 1ª Divisione 1 2
17:00 Skala FC Suduroy
Skala
FC Suduroy
19:00 NSI Runavik II B71 Sandur
NSI Runavik II
B71 Sandur
17:00 AB Argir B36 Torshavn II
AB Argir
B36 Torshavn II
18:00 EB/Streymur II Vikingur Gota II
EB/Streymur II
Vikingur Gota II
13:00 HB Torshavn II KI Klaksvik II
HB Torshavn II
KI Klaksvik II
Moldavia - Divisione Nazionale Moldavia - Divisione Nazionale 1 2
13:00 Codru Lozova Zimbru Chisinau
Codru Lozova
Zimbru Chisinau
15:00 Sheriff Tiraspol FC Milsami
Sheriff Tiraspol
FC Milsami
13:00 Sfintul Gheorghe FC Dinamo Auto
Sfintul Gheorghe
FC Dinamo Auto
Turchia - Campionato U19 Turchia - Campionato U19 1 2
10:00 Buyuksehir Erzurumspor U19 Alanyaspor U19
Buyuksehir Erzurumspor U19
Alanyaspor U19
10:00 Sivasspor U19 Fenerbahce U19
Sivasspor U19
Fenerbahce U19
10:00 Ankaragucu U19 Kasimpasa U19
Ankaragucu U19
Kasimpasa U19
10:00 Kayserispor U19 Istanbul Basaksehir U19
Kayserispor U19
Istanbul Basaksehir U19
10:00 Trabzonspor U19 Konyaspor U19
Trabzonspor U19
Konyaspor U19
10:00 Caykur Rizespor U19 Gazisehir Gaziantep FK U19
Caykur Rizespor U19
Gazisehir Gaziantep FK U19
10:00 Goztepe U19 Genclerbirligi U19
Goztepe U19
Genclerbirligi U19
10:00 Fatih Karagumruk U19 Besiktas U19
Fatih Karagumruk U19
Besiktas U19
10:00 Hatayspor U19 Yeni Malatyaspor U19
Hatayspor U19
Yeni Malatyaspor U19
10:00 Galatasaray U19 Denizlispor U19
Galatasaray U19
Denizlispor U19
Repubblica Ceca - 1. Liga Repubblica Ceca - 1. Liga 1 2
22:18 Sparta Praga Viktoria Plzen
Sparta Praga
Viktoria Plzen
Spagna - Tercera Gruppo 10 Spagna - Tercera Gruppo 10 1 2
18:00 Xerez CD CD San Roque de Lepe
Xerez CD
CD San Roque de Lepe
17:00 Sevilla C Cabecense
Sevilla C
Cabecense
Uganda - Premier League Uganda - Premier League 1 2
16:00 Airtel Kitara FC BUL FC
Airtel Kitara FC
BUL FC
16:00 Uganda Police FC KCCA
Uganda Police FC
KCCA
16:00 Vipers SC URA
Vipers SC
URA
16:00 Kyetume FC Express FC
Kyetume FC
Express FC
Angola Girabola Angola Girabola 1 2
15:30 Petro Luanda Santa Rita de Cassia
Petro Luanda
Santa Rita de Cassia
15:30 Progresso do Sambizanga GD Interclube
Progresso do Sambizanga
GD Interclube
16:00 Primeiro de Agosto Desportivo da Huila
Primeiro de Agosto
Desportivo da Huila
14:30 Sagrada Esperanca FC Cuando Cubango
Sagrada Esperanca
FC Cuando Cubango
14:30 SC de Cabinda Recreativo do Libolo
SC de Cabinda
Recreativo do Libolo
14:00 CR Da Caala Wiliete SC
CR Da Caala
Wiliete SC
14:00 Ferroviario do Huambo FC Bravos do Maquis
Ferroviario do Huambo
FC Bravos do Maquis
14:30 Academica do Lobito Baixa de Cassanje
Academica do Lobito
Baixa de Cassanje
Giappone - J-League Giappone - J-League 1 2
10:00 Gamba Osaka Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima
10:00 Kawasaki Frontale Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai
10:30 Nagoya Grampus Kashima Antlers
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
Spagna - Tercera Gruppo 7 Spagna - Tercera Gruppo 7 1 2
18:00 Atletico de Pinto Villanueva del Pardillo
Atletico de Pinto
Villanueva del Pardillo
18:00 SAD Villaverde San Andres San Fernando Henares
SAD Villaverde San Andres
San Fernando Henares
Italia - Campionato Primavera 1 Italia - Campionato Primavera 1 1 2
9:00 Empoli U19 Atalanta U19
Empoli U19
Atalanta U19
12:00 Bologna U19 Lazio U19
Bologna U19
Lazio U19
Australia - A-League Australia - A-League 1 2
9:05 Brisbane Roar Central Coast Mariners
Brisbane Roar
Central Coast Mariners
11:20 Perth Glory Western United FC
Perth Glory
Western United FC
Ghana - Premier League Ghana - Premier League 1 2
18:00 Legon Cities FC Liberty Professionals
Legon Cities FC
Liberty Professionals
15:00 Medeama SC Sogakope Wafa
Medeama SC
Sogakope Wafa
15:00 DREAMS King Faisal
DREAMS
King Faisal
15:00 Berekum Chelsea Ashanti Gold
Berekum Chelsea
Ashanti Gold
15:00 Elmina Sharks Karela
Elmina Sharks
Karela
15:00 Bechem FC Hearts of Oak
Bechem FC
Hearts of Oak
15:00 Eleven Wonders Inter Allies
Eleven Wonders
Inter Allies
Germania - Regionalliga Ovest Germania - Regionalliga Ovest 1 2
17:30 Fortuna Dusseldorf II SC Preussen Munster
Fortuna Dusseldorf II
SC Preussen Munster
Corea del Sud - K-League 1 Corea del Sud - K-League 1 1 2
11:00 Daegu FC FC Seul
Daegu FC
FC Seul
10:00 Suwon Bluewings Jeju Utd
Suwon Bluewings
Jeju Utd
10:00 Seongnam FC Jeonbuk Motors
Seongnam FC
Jeonbuk Motors
10:30 Gangwon FC Ulsan Hyundai
Gangwon FC
Ulsan Hyundai
Norvegia - Eliteserien Norvegia - Eliteserien 1 2
16:00 Kristiansund BK Bodo/Glimt
Kristiansund BK
Bodo/Glimt
18:00 SK Brann Valerenga
SK Brann
Valerenga
Kazakistan - 1ª Divisione Kazakistan - 1ª Divisione 1 2
11:00 FK Taraz Karatau Ekibastuz
FK Taraz Karatau
Ekibastuz
Spagna - Tercera Gruppo 5 Spagna - Tercera Gruppo 5 1 2
17:00 Terrassa Girona B
Terrassa
Girona B
Cipro - 1ª Divisione Cipro - 1ª Divisione 1 2
17:00 Ethnikos Achnas Nea Salamis Famagusta
Ethnikos Achnas
Nea Salamis Famagusta
15:00 AE Paphos Doxa Katokopias
AE Paphos
Doxa Katokopias
Russia - Campionato giovanile Russia - Campionato giovanile 1 2
13:30 Lokomotiv Mosca U19 Krasnodar U19
Lokomotiv Mosca U19
Krasnodar U19
9:00 Konoplev Football Academy U19 FK Tambov U19
Konoplev Football Academy U19
FK Tambov U19
9:00 Zenit S. Pietroburgo U19 Rostov U19
Zenit S. Pietroburgo U19
Rostov U19
10:00 Strogino U19 FC Akhmat Grozny U19
Strogino U19
FC Akhmat Grozny U19
11:00 FC Ufa U19 Chertanovo U19
FC Ufa U19
Chertanovo U19
12:00 Dynamo Moscow U19 FK Khimki U19
Dynamo Moscow U19
FK Khimki U19
10:00 Rubin Kazan U19 Spartak Mosca U19
Rubin Kazan U19
Spartak Mosca U19
11:00 CSKA Mosca U19 PFC Sochi U19
CSKA Mosca U19
PFC Sochi U19
10:00 Rotor Volgograd U19 UOR-5 U19
Rotor Volgograd U19
UOR-5 U19
Bosnia-Erzegovina - Premier Liga Bosnia-Erzegovina - Premier Liga 1 2
15:00 Siroki Brijeg FK Tuzla City
Siroki Brijeg
FK Tuzla City
15:00 Sarajevo Sloboda Tuzla
Sarajevo
Sloboda Tuzla
15:00 FK Olimpik Sarajevo Mladost Doboj Kakanj
FK Olimpik Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj
15:00 FK Krupa Radnik Bijeljina
FK Krupa
Radnik Bijeljina
15:00 Velez Mostar Zeljeznicar
Velez Mostar
Zeljeznicar
15:00 Borac Banja Luka Zrinjski Mostar
Borac Banja Luka
Zrinjski Mostar
Danimarca - 1ª Divisione Danimarca - 1ª Divisione 1 2
17:00 Fremad Amager Hvidovre IF
Fremad Amager
Hvidovre IF
17:00 Viborg Silkeborg
Viborg
Silkeborg
Gibilterra - National League Gibilterra - National League 1 2
18:30 Lynx FC Mons Calpe SC
Lynx FC
Mons Calpe SC
Spagna - Tercera Gruppo 12 Spagna - Tercera Gruppo 12 1 2
16:00 UD Guia Atletico Tacoronte
UD Guia
Atletico Tacoronte
16:00 CD Union Puerto Atletico Victoria
CD Union Puerto
Atletico Victoria
16:00 Arucas CF Ibarra
Arucas CF
Ibarra
15:15 UD San Fernando CD Atletico Paso
UD San Fernando
CD Atletico Paso
16:00 Villa Sta Brigida CD Vera
Villa Sta Brigida
CD Vera
Austria - Regionalliga Centro Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 SV Ried II Deutschlandsberger SC
SV Ried II
Deutschlandsberger SC
17:00 SV Spittal/Drau TUS Bad Gleichenberg
SV Spittal/Drau
TUS Bad Gleichenberg
17:00 St. Anna am Aigen UVB Vocklamarkt
St. Anna am Aigen
UVB Vocklamarkt
17:00 ATSV Stadl-Paura WSC Hertha
ATSV Stadl-Paura
WSC Hertha
17:00 FC Gleisdorf 09 WAC St Andra II
FC Gleisdorf 09
WAC St Andra II
17:00 FC Wels SC Kalsdorf
FC Wels
SC Kalsdorf
17:00 Sturm Graz II Union Gurten
Sturm Graz II
Union Gurten
Grecia - Superleague 1 Grecia - Superleague 1 1 2
16:30 Olympiakos PAOK Salonicco
Olympiakos
PAOK Salonicco
16:30 Asteras Tripolis AEK Atene
Asteras Tripolis
AEK Atene
16:30 Aris Salonicco Panathinaikos
Aris Salonicco
Panathinaikos
Svizzera - Super League Svizzera - Super League 1 2
18:30 Sion Lucerna
Sion
Lucerna
18:30 FC Zurigo San Gallo
FC Zurigo
San Gallo
16:15 Servette Losanna Sports
Servette
Losanna Sports
Georgia - Erovnuli Liga Georgia - Erovnuli Liga 1 2
12:00 FC Samtredia Dinamo Batumi
FC Samtredia
Dinamo Batumi
12:00 FC Shukura Lokomotiv Tbilisi
FC Shukura
Lokomotiv Tbilisi
14:00 FC Saburtalo Tbilisi Dinamo Tbilisi
FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
Uzbekistan - PFL Uzbekistan - PFL 1 2
11:00 Navbahor Namangan Termez Surkhon
Navbahor Namangan
Termez Surkhon
13:50 Pakhtakor Tashkent FK Kokand 1912
Pakhtakor Tashkent
FK Kokand 1912
Etiopia - Premier League Etiopia - Premier League 1 2
7:00 Bahir Dar Kenema FC Ethiopia Bunna
Bahir Dar Kenema FC
Ethiopia Bunna
12:00 Adama City Hawassa City FC
Adama City
Hawassa City FC
Islanda - Premier League Islanda - Premier League 1 2
19:15 Fylkir Reykjavik KR Reykjavik
Fylkir Reykjavik
KR Reykjavik
18:00 KA Akureyri Leiknir Reykjavik
KA Akureyri
Leiknir Reykjavik
Austria - Bundesliga Austria - Bundesliga 1 2
16:30 WSG Swarovski Wattens Sturm Graz
WSG Swarovski Wattens
Sturm Graz
16:30 Wolfsberger AC LASK Linz
Wolfsberger AC
LASK Linz
18:30 FC Salisburgo Rapid Vienna
FC Salisburgo
Rapid Vienna
Lituania - II Lyga Lituania - II Lyga 1 2
16:30 FK FM Ateitis FK Ekranas
FK FM Ateitis
FK Ekranas
16:30 Hegelmann Litauen B Garliava Kaunas
Hegelmann Litauen B
Garliava Kaunas
14:00 FM Klaipedos BE1 NFA
FM Klaipedos
BE1 NFA
14:00 FK Dziugas Telsiai II FK Dainava Alytus II
FK Dziugas Telsiai II
FK Dainava Alytus II
16:00 FK Viltis Vilnius FK Silute
FK Viltis Vilnius
FK Silute
14:00 BFA Vilnius II FK Siauliai II
BFA Vilnius II
FK Siauliai II
17:00 Utenis Utena FK Sveikata
Utenis Utena
FK Sveikata
Bolivia - Apertura Bolivia - Apertura 1 2
19:00 Real Santa Cruz Real Potosi
Real Santa Cruz
Real Potosi
Coppa d’Argentina Coppa d’Argentina 1 2
18:00 Villa San Carlos Sportivo Estudiantes
Villa San Carlos
Sportivo Estudiantes
Scozia - Premiership Scozia - Premiership 1 2
18:45 Ross County Hamilton
Ross County
Hamilton
17:00 Livingston Glasgow Rangers
Livingston
Glasgow Rangers
17:30 Celtic St Johnstone
Celtic
St Johnstone
17:00 Dundee Utd Motherwell
Dundee Utd
Motherwell
18:45 Kilmarnock St Mirren
Kilmarnock
St Mirren
18:45 Aberdeen Hibernian
Aberdeen
Hibernian
Coppa di Romania Coppa di Romania 1 2
17:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu CS U Craiova
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
CS U Craiova
Brasile - Paraense Brasile - Paraense 1 2
22:15 Clube Do Remo Tuna Luso
Clube Do Remo
Tuna Luso
18:45 Paysandu Castanhal
Paysandu
Castanhal
Coppa del Kosovo Coppa del Kosovo 1 2
18:45 KF Dukagjini KF Llapi
KF Dukagjini
KF Llapi
Albania - 1ª Divisione Albania - 1ª Divisione 1 2
13:00 KS Lushnja KS Elbasani
KS Lushnja
KS Elbasani
13:00 KF Beslidhja Lezhe KF Oriku
KF Beslidhja Lezhe
KF Oriku
13:00 FK Partizani B KS Veleciku Koplik
FK Partizani B
KS Veleciku Koplik
Brasile - Campeonato Piauiense Brasile - Campeonato Piauiense 1 2
18:45 Picos 4 de Julho EC
Picos
4 de Julho EC
18:45 River AC AE Altos
River AC
AE Altos
18:45 Tiradentes PI Parnahyba
Tiradentes PI
Parnahyba
Finlandia - Ykkönen Finlandia - Ykkönen 1 2
15:30 PK-35 MuSa
PK-35
MuSa
15:30 VPS Vaasa IF Gnistan
VPS Vaasa
IF Gnistan
USA - USL League One USA - USL League One 1 2
21:00 New England Revolution Riserve Union Omaha
New England Revolution Riserve
Union Omaha
Brasile - Campeonato Paraibano Brasile - Campeonato Paraibano 1 2
23:00 Campinense Clube Botafogo PB
Campinense Clube
Botafogo PB
Brasile - Campeonato Brasiliense Brasile - Campeonato Brasiliense 1 2
18:00 Luziania Ceilandia
Luziania
Ceilandia
18:00 Brasiliense SE Gama
Brasiliense
SE Gama
Brasile - Campeonato Potiguar Brasile - Campeonato Potiguar 1 2
18:00 ASSU America RN
ASSU
America RN
18:00 CE Forca e Luz Santa Cruz RN
CE Forca e Luz
Santa Cruz RN
Brasile - Campeonato Sul-Matogrossense Brasile - Campeonato Sul-Matogrossense 1 2
18:00 Dourados Costa Rica EC
Dourados
Costa Rica EC
18:00 Operario FC MS Comercial MS
Operario FC MS
Comercial MS
18:00 Aquidauanense Uniao ABC
Aquidauanense
Uniao ABC
Coppa di Francia Coppa di Francia 1 2
19:00 Montpellier Paris Saint Germain
Montpellier
Paris Saint Germain
Montenegro - Druga Liga Montenegro - Druga Liga 1 2
15:00 FK Mornar Bar FK Drezga
FK Mornar Bar
FK Drezga
15:00 FK Bokelj FK Ibar
FK Bokelj
FK Ibar
15:00 FK Berane OFK Igalo
FK Berane
OFK Igalo
15:00 FK Grbalj Radanovici FK Arsenal Tivat
FK Grbalj Radanovici
FK Arsenal Tivat
15:00 FK Kom Podgorica FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Kom Podgorica
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Brazil Campeonato Rondoniense Brazil Campeonato Rondoniense 1 2
19:00 Real Ariquemes Porto Velho EC
Real Ariquemes
Porto Velho EC
19:00 Guapore de Rondonia Barcelona RO
Guapore de Rondonia
Barcelona RO
19:00 CA Rondoniense SC Genus
CA Rondoniense
SC Genus
19:00 SE Uniao Cacoalense Ji-Parana
SE Uniao Cacoalense
Ji-Parana
Belgio - Prima divisione A Belgio - Prima divisione A 1 2
18:45 Genk Anderlecht
Genk
Anderlecht
Brasile - Campeonato Pernambucano Brasile - Campeonato Pernambucano 1 2
18:00 Retro FC Brasil Sete de Setembro
Retro FC Brasil
Sete de Setembro
18:00 Central SC Vitoria das Tabocas
Central SC
Vitoria das Tabocas
Coppa d'Israele Coppa d'Israele 1 2
17:30 Maccabi Haifa Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
Brasile - Campeonato Baiano Brasile - Campeonato Baiano 1 2
22:30 Juazeirense Atletico Alagoinhas
Juazeirense
Atletico Alagoinhas
Coppa d'Estonia Coppa d'Estonia 1 2
15:00 JK Viljandi Tulevik FC Levadia Tallinn
JK Viljandi Tulevik
FC Levadia Tallinn
Coppa di Russia Coppa di Russia 1 2
17:00 Lokomotiv Mosca Krylia Sovetov
Lokomotiv Mosca
Krylia Sovetov
Slovenia - Coppa Slovenia - Coppa 1 2
16:00 NK Domzale Olimpija Ljubljana
NK Domzale
Olimpija Ljubljana
USA - NPSL USA - NPSL 1 2
4:00 North Carolina FC U23 West Virginia Chaos
North Carolina FC U23
West Virginia Chaos
23:00 Weston FC The Villages
Weston FC
The Villages
23:30 West Chester United FC Lehigh Valley United
West Chester United
FC Lehigh Valley United