https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
ru Russia - 2ª Divisione
0
2
Salyut Belgorod FK Ryazan
Salyut Belgorod
FK Ryazan
12:00
TP
3
2
Fakel Voronezh II FK Kvant Obninsk
Fakel Voronezh II
FK Kvant Obninsk
12:00
TP
1
2
FC Novosibirsk FK Chelyabinsk
FC Novosibirsk
FK Chelyabinsk
10:00
TP
5
0
Strogino FC Krasny Smolensk
Strogino
FC Krasny Smolensk
10:00
TP
0
3
Spartak Nalchik PFC Kuban
Spartak Nalchik
PFC Kuban
15:30
TP
1
2
Saturn Ramenskoye Metallurg Lipetsk
Saturn Ramenskoye
Metallurg Lipetsk
14:00
TP
4
1
FC Biolog-Novokubansk FK Tuapse
FC Biolog-Novokubansk
FK Tuapse
14:00
TP
1
4
FC Essentuki FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
FC Essentuki
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
10:00
TP
4
2
FK Kaluga Khimki-M
FK Kaluga
Khimki-M
12:00
TP
0
1
Sakhalin Sakhalinsk Avangard Kursk
Sakhalin Sakhalinsk
Avangard Kursk
6:00
TP
0
0
FK Legion Dynamo SKA Rostov
FK Legion Dynamo
SKA Rostov
13:30
TP
2
1
Kuban Holding FK Forte Taganrog
Kuban Holding
FK Forte Taganrog
13:00
TP
1
0
Krasnodar III FK Druzhba Maikop
Krasnodar III
FK Druzhba Maikop
13:00
TP
1
1
Znamya Noginsk Khimik-Arsenal
Znamya Noginsk
Khimik-Arsenal
11:00
TP
5
0
Sokol Saratov FC Vidnoe
Sokol Saratov
FC Vidnoe
11:00
TP
2
0
FK Chernomorets Novorossiysk FK Inter Cherkessk
FK Chernomorets Novorossiysk
FK Inter Cherkessk
13:00
TP
1
0
Dynamo Barnaul Ural-D Yekaterinburg
Dynamo Barnaul
Ural-D Yekaterinburg
10:00
TP
es Spagna - Primera Division
2
1
Real Betis Granada
Real Betis
Granada
19:00
TP
it Italia - Serie B
2
0
Pordenone Cosenza
Pordenone
Cosenza
12:00
TP
3
2
Pisa Virtus Entella
Pisa
Virtus Entella
12:00
TP
0
2
Monza Brescia
Monza
Brescia
12:00
TP
2
1
Vicenza Reggiana
Vicenza
Reggiana
12:00
TP
0
3
Pescara Salernitana
Pescara
Salernitana
12:00
TP
2
1
Empoli Lecce
Empoli
Lecce
12:00
TP
3
0
Chievo Ascoli
Chievo
Ascoli
12:00
TP
0
4
Reggina Frosinone
Reggina
Frosinone
12:00
TP
1
0
Spal Cremonese
Spal
Cremonese
12:00
TP
1
1
Cittadella Venezia
Cittadella
Venezia
12:00
TP
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1
2
1
Tekstilac Derventa FK Drina Zvornik
Tekstilac Derventa
FK Drina Zvornik
14:30
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
5
1
Porto Farense
Porto
Farense
19:15
TP
1
2
Portimonense Moreirense
Portimonense
Moreirense
17:00
TP
rs Serbia - Prva Liga
1
1
FK Graficar Beograd FK Dubocica
FK Graficar Beograd
FK Dubocica
15:00
TP
1
3
IMT Novi Belgrado FK Zeleznicar Pancevo
IMT Novi Belgrado
FK Zeleznicar Pancevo
15:00
TP
ro Romania - Liga 1
0
0
FC Voluntari Chindia Targoviste
FC Voluntari
Chindia Targoviste
13:45
TP
0
1
CFR Cluj ACS Sepsi
CFR Cluj
ACS Sepsi
16:00
TP
2
2
FCSB FC Academica Clinceni
FCSB
FC Academica Clinceni
18:30
TP
gb Inghilterra - Premier League
0
2
Fulham Burnley
Fulham
Burnley
19:00
TP
de Germania - Lega 3
3
2
Waldhof Mannheim Hallescher FC
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
17:00
TP
ar Argentina - Nacional B
3
4
Quilmes CA Alvarado
Quilmes
CA Alvarado
18:05
TP
0
0
Defensores de Belgrano CA San Telmo
Defensores de Belgrano
CA San Telmo
20:10
TP
cn Cina - Super League
0
2
Wuhan Beijing Guoan
Wuhan
Beijing Guoan
12:00
TP
1
1
Hebei Shanghai Shenhua
Hebei
Shanghai Shenhua
10:00
TP
se Svezia - Superettan
1
1
Trelleborgs FF Akropolis IF
Trelleborgs FF
Akropolis IF
16:30
TP
1
0
IFK Varnamo GAIS
IFK Varnamo
GAIS
16:30
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
1
1
El Gounah Aswan FC
El Gounah
Aswan FC
19:30
TP
0
2
National Bank Ismaily SC
National Bank
Ismaily SC
19:30
TP
2
1
Smouha Wadi Degla
Smouha
Wadi Degla
19:30
TP
1
1
Al Ahly Cairo El Zamalek
Al Ahly Cairo
El Zamalek
19:30
TP
es Spagna - Segunda Division
1
0
Sporting Gijon Lugo
Sporting Gijon
Lugo
19:00
TP
1
1
Rayo Vallecano Leganes
Rayo Vallecano
Leganes
17:00
TP
pl Polonia - Ekstraklasa
1
0
Rakow Czestochowa Piast Gliwice
Rakow Czestochowa
Piast Gliwice
16:00
TP
br Brasile - Campionato Paulista A2
0
1
Portuguesa Desportos RB Brasil
Portuguesa Desportos
RB Brasil
1:00
TP
2
0
Oeste Portuguesa Santista
Oeste
Portuguesa Santista
1:00
TP
2
0
Velo Clube SP EC Sao Bernardo
Velo Clube SP
EC Sao Bernardo
1:00
TP
2
1
EC Agua Santa Atibaia
EC Agua Santa
Atibaia
1:00
TP
se Svezia - Allsvenskan
2
0
IFK Norrkoping AIK
IFK Norrkoping
AIK
16:30
TP
cn Cina - 1ª Divisione
2
1
Suzhou Dongwu Beijing Institute
Suzhou Dongwu
Beijing Institute
11:35
TP
1
2
Nanjing Fengfan Kunshan FC
Nanjing Fengfan
Kunshan FC
11:35
TP
2
1
Sichuan Jiuniu Xinjiang Tianshan
Sichuan Jiuniu
Xinjiang Tianshan
10:00
TP
1
3
Jiangxi Beidamen Nantong Zhiyun
Jiangxi Beidamen
Nantong Zhiyun
7:00
TP
fr Francia - Championnat National
0
1
US Quevilly SC Bastia
US Quevilly
SC Bastia
18:45
TP
2
1
Lyon Duchere Bourg-Peronnas
Lyon Duchere
Bourg-Peronnas
18:45
TP
2
2
Cholet Le Mans
Cholet
Le Mans
18:45
TP
3
1
US Orleans 45 Concarneau
US Orleans 45
Concarneau
18:45
TP
2
3
Stade Briochin Villefranche
Stade Briochin
Villefranche
18:45
TP
2
1
Creteil Laval
Creteil
Laval
18:45
TP
4
0
Annecy Boulogne
Annecy
Boulogne
18:45
TP
2
1
Red Star FC 93 FC Bastia-Borgo
Red Star FC 93
FC Bastia-Borgo
18:45
TP
2
2
Avranches Sete 34
Avranches
Sete 34
18:45
TP
pe Perù - Primera Division
1
0
Deportivo Municipal Alianza Universidad
Deportivo Municipal
Alianza Universidad
18:00
TP
1
0
Universitario de Deportes UTC Cajamarca
Universitario de Deportes
UTC Cajamarca
20:30
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
1
0
Botev Vratsa Montana
Botev Vratsa
Montana
15:00
TP
0
3
Etar 1924 Veliko Tarnovo Slavia Sofia
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Slavia Sofia
17:15
TP
br Brasile - Campionato Paulista A3
0
1
Noroeste Olimpia SP
Noroeste
Olimpia SP
20:00
TP
1
1
Comercial FC Desportivo Brasil
Comercial FC
Desportivo Brasil
20:00
TP
2
3
Linense Nacional SP
Linense
Nacional SP
20:00
TP
0
0
Batatais CA Votuporanguense
Batatais
CA Votuporanguense
20:00
TP
1
0
Bandeirante Primavera SP
Bandeirante
Primavera SP
18:00
TP
1
2
EC Barretos Sao Jose SP
EC Barretos
Sao Jose SP
18:00
TP
3
2
Capivariano SP CA Penapolense
Capivariano SP
CA Penapolense
18:00
TP
0
3
Rio Preto Marilia
Rio Preto
Marilia
18:00
TP
us USA - USL Championship
1
1
LA Galaxy II Tacoma Defiance
LA Galaxy II
Tacoma Defiance
0:00
TP
de Germania - Bundesliga II
5
2
Amburgo Norimberga
Amburgo
Norimberga
18:30
TP
1
0
Holstein Kiel Hannover 96
Holstein Kiel
Hannover 96
16:00
TP
rw Rwanda - National League
4
2
Sunrise FC Mukura
Sunrise FC
Mukura
13:00
TP
0
1
Espoir FC Marines FC
Espoir FC
Marines FC
13:00
TP
2
1
Police FC Musanze FC
Police FC
Musanze FC
13:00
TP
2
1
Etincelles AS Kigali
Etincelles
AS Kigali
13:00
TP
gb Inghilterra - Premier League 2
1
1
Sunderland U23 Stoke U23
Sunderland U23
Stoke U23
12:00
TP
2
2
Wolverhampton U23 Reading U23
Wolverhampton U23
Reading U23
12:00
TP
0
2
Leicester U23 Liverpool U23
Leicester U23
Liverpool U23
18:00
TP
3
2
West Brom U23 Norwich U23
West Brom U23
Norwich U23
13:00
TP
1
3
Man Utd U23 Derby U23
Man Utd U23
Derby U23
18:00
TP
ar Argentina - Copa de la Liga Profesional
1
1
Newell's Sarmiento
Newell's
Sarmiento
0:00
TP
ch Svizzera - Challenge League
1
1
Stade Lausanne-Ouchy Neuchatel Xamax
Stade Lausanne-Ouchy
Neuchatel Xamax
18:00
TP
2
1
Winterthur Grasshoppers
Winterthur
Grasshoppers
18:00
TP
am Armenia - Lega 1
0
2
FK Lernayin Artsakh Goris Sevan FC
FK Lernayin Artsakh Goris
Sevan FC
11:00
TP
2
6
FC Urartu II BKMA FC
FC Urartu II
BKMA FC
14:30
TP
ru Russia - Premier League
2
1
Spartak Mosca FK Khimki
Spartak Mosca
FK Khimki
16:00
TP
1
0
Ural Rostov
Ural
Rostov
13:30
TP
kz Kazakistan - 1ª Divisione
0
1
FK Igilik Akademia Ontustyk
FK Igilik
Akademia Ontustyk
11:00
TP
gb Inghilterra - Development League U23
1
11
Wigan U23 Birmingham U23
Wigan U23
Birmingham U23
12:00
TP
1
1
Sheff Wed U23 Swansea U23
Sheff Wed U23
Swansea U23
10:00
TP
pt Portogallo - Segunda Liga
1
2
Academico Viseu Vilafranquense
Academico Viseu
Vilafranquense
16:00
TP
cr Costa Rica - 1ª Divisione
1
2
Sporting San Jose Alajuelense
Sporting San Jose
Alajuelense
21:00
TP
py Paraguay - Divisione Intermedia
1
0
Rubio Nu Independiente FBC
Rubio Nu
Independiente FBC
19:00
TP
ar Argentina - Primera C Metropolitana
0
1
Berazategui Excursionistas
Berazategui
Excursionistas
18:30
TP
lv Lettonia - Virsliga
1
0
Rigas FS FK Ventspils
Rigas FS
FK Ventspils
16:30
TP
gi Gibilterra - National League
0
3
Europa Point Glacis United FC
Europa Point
Glacis United FC
18:30
TP
jo Giordania - Campionato
5
1
Ramtha SC Al Hussein SC
Ramtha SC
Al Hussein SC
19:30
TP
ru Russia - Campionato regionale
1
2
Predgoriye Essentukskaya Gigant Sotnikovskoye
Predgoriye Essentukskaya
Gigant Sotnikovskoye
12:00
TP
se Svezia - Folksam U21
15:00 Jönköpings Södra U21 Norrby IF U21
Jönköpings Södra U21
Norrby IF U21
RV
cy Cipro - 1ª Divisione
1
6
APK Karmotissa Apoel Nicosia
APK Karmotissa
Apoel Nicosia
15:00
TP
1
1
Omonia Nicosia Apollon Limassol
Omonia Nicosia
Apollon Limassol
15:00
TP
cl Cile - Primera B
3
0
Santiago Morning San Marcos De Arica
Santiago Morning
San Marcos De Arica
16:00
TP
0
1
Deportes Temuco Club Deportes Santa Cruz
Deportes Temuco
Club Deportes Santa Cruz
22:00
TP
0
0
Union San Felipe Cobreloa
Union San Felipe
Cobreloa
0:30
TP
1
1
Puerto Montt Magallanes
Puerto Montt
Magallanes
16:00
TP
1
0
Coquimbo Unido Universidad de Concepcion
Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion
16:00
TP
il Israele - Lega Alef Sud
3
1
Maccabi Yavne Shimson Kafr Quasim
Maccabi Yavne
Shimson Kafr Quasim
13:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
1
2
Esbjerg FC Fredericia
Esbjerg
FC Fredericia
16:30
TP
kr Corea del Sud - K-League 2
4
1
Busan I Park Daejeon Hana Citizen
Busan I Park
Daejeon Hana Citizen
10:30
TP
3
2
Ansan Greeners FC FC Anyang
Ansan Greeners FC
FC Anyang
10:30
TP
by Bielorussia - 1ª Divisione
2
1
FK Lokomotiv Gomel FC Orsha
FK Lokomotiv Gomel
FC Orsha
15:00
TP
1
1
Dnepr Mogilev Volna Pinsk
Dnepr Mogilev
Volna Pinsk
13:00
TP
0
0
FC Slonim Naftan Novopolotsk
FC Slonim
Naftan Novopolotsk
11:00
TP
hk Hong Kong - Premier League
4
1
Kitchee Southern District
Kitchee
Southern District
12:00
TP
bh Bahrain - 2ª Divisione
1
3
Bahrain SC Isa Town
Bahrain SC
Isa Town
19:00
TP
bd Bangladesh - Premier League
0
3
Brothers Union Uttar Baridhara Club
Brothers Union
Uttar Baridhara Club
10:00
TP
ee Estonia - Esiliiga
1
0
FC Levadia Tallinn U21 FC Flora Tallinn II
FC Levadia Tallinn U21
FC Flora Tallinn II
16:00
TP
3
1
Paide Linnameeskond II FC Elva
Paide Linnameeskond II
FC Elva
16:00
TP
mx Messico - Clausura
4
2
Pachuca Chivas Guadalajara
Pachuca
Chivas Guadalajara
2:15
TP
4
6
Leon Toluca
Leon
Toluca
0:00
TP
il Israele - Premier League
17:15 MS Ashdod Hapoel Beer Sheva
MS Ashdod
Hapoel Beer Sheva
RV
se Amichevoli Europa
12:00 Mjondalen Stabaek
Mjondalen
Stabaek
A
dk Danimarca - Superligaen
2
2
FC Nordsjaelland FC Copenhagen
FC Nordsjaelland
FC Copenhagen
17:00
TP
qa Coppa di Qatar
1
2
Al Duhail Al-Rayyan SC
Al Duhail
Al-Rayyan SC
19:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
0
1
FK Turan AGMK
FK Turan
AGMK
13:40
TP
mx Messico - Campionato U20
2
2
Tijuana U20 Toluca U20
Tijuana U20
Toluca U20
4:00
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga 2
1
5
Chikhura Sachkhere FC Merani Tbilisi
Chikhura Sachkhere
FC Merani Tbilisi
9:00
TP
0
2
Wit Georgia FC Gagra
Wit Georgia
FC Gagra
11:00
TP
ni Nicaragua - Clausura
1
0
Managua FC Real Madriz FC
Managua FC
Real Madriz FC
2:00
TP
ru Russia - 3ª Divisione
2
0
FC Cherepovets FK Rostov Veliki
FC Cherepovets
FK Rostov Veliki
15:00
TP
py Paraguay - Divisione Professionale
0
0
Guairena FC River Plate Asuncion
Guairena FC
River Plate Asuncion
0:00
TP
am Armenia - Premier League
0
0
Ararat Yerevan Alashkert FC
Ararat Yerevan
Alashkert FC
15:00
TP
co Colombia - Primera B
20:15 Atletico Cali FC Deportes Quindio
Atletico Cali FC
Deportes Quindio
RV
mr Mauritania - 1ª Divisione
1
2
JAHE ASC Kedia
JAHE
ASC Kedia
21:15
TP
0
0
AS Armee AS Garde Nationale
AS Armee
AS Garde Nationale
23:00
TP
br Brasile - Coppa U20
2
2
Bahia U20 Coritiba U20
Bahia U20
Coritiba U20
18:00
TP
ru Russia - Serie minori
7
6
FC Dolgoprudny 3 Khimik-Junior-2 Klin
FC Dolgoprudny 3
Khimik-Junior-2 Klin
9:00
TP
4
2
Kotelniki Zvezda Lyubertsy
Kotelniki
Zvezda Lyubertsy
9:00
TP
5
3
FC Balashikha-2 Lytkarino
FC Balashikha-2
Lytkarino
9:00
TP
6
7
FK Naro Naro- Forminsk Torpedo Naro-Fominsk
FK Naro Naro- Forminsk
Torpedo Naro-Fominsk
9:00
TP
6
4
FK Medvezhye Ozera Dussh Losino-Petrovskiy
FK Medvezhye Ozera
Dussh Losino-Petrovskiy
16:00
TP
1
0
Chayka Korolev Meteor Krasnoarmeysk
Chayka Korolev
Meteor Krasnoarmeysk
9:00
TP
0
1
Legion-Khoroshovo Nepetsino FK Grand-Ds Molodezhniy
Legion-Khoroshovo Nepetsino
FK Grand-Ds Molodezhniy
9:00
TP
2
1
FK Yadro St Petersburg Spbpu
FK Yadro St Petersburg
Spbpu
8:00
TP
8
7
FK Zaraysk FK Yunost Serebryanye Prudy
FK Zaraysk
FK Yunost Serebryanye Prudy
13:00
TP
0
5
FC Sergiev Posad Olimp Fryazino
FC Sergiev Posad
Olimp Fryazino
13:00
TP
8
2
FC Krasnoznamensk Kristall Podolsk
FC Krasnoznamensk
Kristall Podolsk
9:00
TP
5
3
FK Lukhovitsy Dinamo Zaraysk
FK Lukhovitsy
Dinamo Zaraysk
9:00
TP
3
0
Vodnik-Sshor-8 Nizhny Novgorod Semenov
Vodnik-Sshor-8 Nizhny Novgorod
Semenov
14:00
TP
1
0
Himik-D-Salut Dzerzhinsk Spartak Bor
Himik-D-Salut Dzerzhinsk
Spartak Bor
14:00
TP
6
7
Argent Alliance Star Zvenigorod FC Volokolamsk
Argent Alliance Star Zvenigorod
FC Volokolamsk
9:00
TP
ar Argentina - Primera B Metropolitana
1
3
JJ Urquiza Deportivo Merlo
JJ Urquiza
Deportivo Merlo
18:00
TP
ir Iran - 2ª Divisione
16:00 Melli Hafari Foolad Novin
Melli Hafari
Foolad Novin
D
0
2
Shahrdari Mahshahr Oghab Tehran
Shahrdari Mahshahr
Oghab Tehran
16:00
TP
16:00 Shohada Babolsar Naft Omidiyeh
Shohada Babolsar
Naft Omidiyeh
D
0
3
Sardar Bukan FC Atrak Bojnourd FC
Sardar Bukan FC
Atrak Bojnourd FC
16:30
TP
0
0
Melli Hafari Foolad Khuzestan B
Melli Hafari
Foolad Khuzestan B
16:00
TP
1
0
Mes Novin Kerman Omid Ganaveh
Mes Novin Kerman
Omid Ganaveh
15:15
TP
1
0
Milad Mehr Niroye Zamini
Milad Mehr
Niroye Zamini
16:12
TP
1
0
Mohtasham Tabriz Avalan Kamyaran
Mohtasham Tabriz
Avalan Kamyaran
16:15
TP
au Australia - Gold Coast Midweek Metro
1
1
Coomera Metro Runaway Bay Metro
Coomera Metro
Runaway Bay Metro
8:33
TP
4
2
Broadbeach United Metro Southport Warriors Metro
Broadbeach United Metro
Southport Warriors Metro
9:17
TP
4
2
Robina City Metro Mudgeeraba Metro
Robina City Metro
Mudgeeraba Metro
8:15
TP
1
5
Bond Bullsharks Surfers Paradise Blue
Bond Bullsharks
Surfers Paradise Blue
10:03
TP
0
4
Musgrave Metro Surfers Paradise White
Musgrave Metro
Surfers Paradise White
9:16
TP
4
2
Robina City Metro Mudgeeraba Metro
Robina City Metro
Mudgeeraba Metro
9:29
TP
br Brasile - Campeonato Sul-Matogrossense
2
1
Costa Rica EC Aquidauanense
Costa Rica EC
Aquidauanense
18:00
TP
0
1
Comercial MS Dourados
Comercial MS
Dourados
18:00
TP
br Brasile - Campeonato Potiguar
0
4
Palmeira FC Globo FC
Palmeira FC
Globo FC
18:00
TP
sm Campionato Sammarinese
1
0
La Fiorita Tre Penne
La Fiorita
Tre Penne
18:45
TP
br Brasile - Campeonato Pernambucano
1
0
Sport Recife Salgueiro
Sport Recife
Salgueiro
23:00
TP
0
5
Vitoria das Tabocas Retro FC Brasil
Vitoria das Tabocas
Retro FC Brasil
18:00
TP
is Islanda - Campionato U19
4
0
Stjarnan/KFG U19 IA/Skallagrimur U19
Stjarnan/KFG U19
IA/Skallagrimur U19
19:00
TP
2
5
Valur/KH U19 Breidablik/Augnablik/Smari II U19
Valur/KH U19
Breidablik/Augnablik/Smari II U19
18:00
TP
7
1
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19 Throttur Reyjavic/SR II U19
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
Throttur Reyjavic/SR II U19
20:00
TP
2
3
IR/Lettir U19 Vikingur Reykjavik U19
IR/Lettir U19
Vikingur Reykjavik U19
19:02
TP
6
0
FH Hafnarfjordur U19 Fylkir/Ellidi U19
FH Hafnarfjordur U19
Fylkir/Ellidi U19
18:00
TP
19:15 Grotta/Kria U19 Leiknir/KB U19
Grotta/Kria U19
Leiknir/KB U19
D
ee Estonia - Esiliiga B
6
0
Tabasalu FC Charma Laanemaa Haapsalu
Tabasalu FC Charma
Laanemaa Haapsalu
16:30
TP
0
2
Tallinna JK Legion II JK Tallinna Kalev II
Tallinna JK Legion II
JK Tallinna Kalev II
16:00
TP
ir Iran - Campionato U23
16:30 Nassaji Mazandaran U23 Navad Urmia U23
Nassaji Mazandaran U23
Navad Urmia U23
D
2
2
Aluminium Arak U23 Kian Babol U23
Aluminium Arak U23
Kian Babol U23
16:16
TP
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo Promozione - Play-off
2
3
Kutahyaspor Iskenderun FK
Kutahyaspor
Iskenderun FK
13:00
TP
2
1
Esenler Erokspor Catalca Spor
Esenler Erokspor
Catalca Spor
17:30
TP
1
1
Bursa Yildirimspor 1954 Kelkit Belediyespor
Bursa Yildirimspor
1954 Kelkit Belediyespor
13:00
TP
1
0
Yesilyurt Ofspor
Yesilyurt
Ofspor
13:00
TP
0
1
Fethiyespor Yomraspor
Fethiyespor
Yomraspor
17:30
TP
0
3
Duzcespor 68 Yeni Aksarayspor
Duzcespor
68 Yeni Aksarayspor
13:00
TP
2
0
Buca FK Arnavutkoy Belediyesi
Buca FK
Arnavutkoy Belediyesi
17:30
TP
2
2
Icel Idmanyurdu Spor Isparta 32 Spor
Icel Idmanyurdu Spor
Isparta 32 Spor
13:00
TP
ni Nicaragua - Segunda Division
1
1
America JDE HYH Export Sebaco FC
America JDE
HYH Export Sebaco FC
20:30
TP
sn Senegal - Ligue 2
1
1
Demba Diop Amitie FC
Demba Diop
Amitie FC
16:30
TP
gt Guatemala - Primera Division
2
0
Quiche FC Nueva Concepcion
Quiche FC
Nueva Concepcion
0:00
TP
bi Burundi - Premier League
11:30 Atletico Olympic Kayanza Utd
Atletico Olympic
Kayanza Utd
D
14:00 Muzinga FC Bujumbura City
Muzinga FC
Bujumbura City
D
br Brasile - Campeonato Gaucho 3
0
3
Uniao Harmonia FC Santa Cruz RS
Uniao Harmonia FC
Santa Cruz RS
18:00
TP
1
2
Nova Prata RS Sapucaiense RS
Nova Prata RS
Sapucaiense RS
18:00
TP
ar Argentina - Primera D Metropolitana
0
0
Deportivo Paraguayo Juventud Unida San Miguel
Deportivo Paraguayo
Juventud Unida San Miguel
18:30
TP
2
1
Yupanqui Argentino de Rosario
Yupanqui
Argentino de Rosario
18:30
TP
0
0
Sportivo Barracas Central Ballester
Sportivo Barracas
Central Ballester
18:30
TP
mx Messico - Segunda Division
2
0
Irapuato Cruz Azul Hidalgo
Irapuato
Cruz Azul Hidalgo
0:30
TP
dk Danimarca - Lega U21
8
2
Frederiksberg BK U21 Karlslunde IF U21
Frederiksberg BK U21
Karlslunde IF U21
17:15
TP
aw Aruba - Division Di Honor
3
4
SV Dakota SV Estrella
SV Dakota
SV Estrella
0:00
TP