Reims Monaco
Francia - Ligue 1
Francia - Ligue 1
maggio 9, 2021 3:05 PM
Reims
Monaco
1 ---
---
2 ---
Italia - Serie D Italia - Serie D 1 2
13:00 ASD Cartigliano Delta Rovigo
ASD Cartigliano
Delta Rovigo
13:00 Mezzolara Marignanese
Mezzolara
Marignanese
13:00 Luparense FC Union Feltre ASD
Luparense FC
Union Feltre ASD
13:00 Virtus Bolzano GSD Ambrosiana
Virtus Bolzano
GSD Ambrosiana
13:00 Correggese US Fiorenzuola
Correggese
US Fiorenzuola
13:00 Lentigione ASD Seravezza Calcio
Lentigione
ASD Seravezza Calcio
13:00 SCD Progresso Calcio Sammaurese
SCD Progresso Calcio
Sammaurese
13:00 Real Forte Querceta Aglianese
Real Forte Querceta
Aglianese
13:00 Rimini Prato
Rimini
Prato
13:00 ASD Sasso Marconi Forli
ASD Sasso Marconi
Forli
13:00 AC Bra Borgosesia
AC Bra
Borgosesia
13:00 SC Caronnese Arconatese
SC Caronnese
Arconatese
13:00 Caratese Sanremese
Caratese
Sanremese
13:00 Fossano Calcio Casale
Fossano Calcio
Casale
13:00 Sestri Levante Lavagnese
Sestri Levante
Lavagnese
13:00 Chieri 1955 FC Vado
Chieri 1955
FC Vado
13:00 Messina Santa Maria FC
Messina
Santa Maria FC
13:00 ASD Caldiero Terme Belluno
ASD Caldiero Terme
Belluno
13:00 Derthona ACSD Saluzzo
Derthona
ACSD Saluzzo
13:00 Marina di Ragusa SSD Dattilo
Marina di Ragusa
SSD Dattilo
13:00 Citta Di S. Agata ASD San Luca
Citta Di S. Agata
ASD San Luca
13:00 ASD Biancavilla ASD Paterno
ASD Biancavilla
ASD Paterno
13:00 Tolentino FC Matese
Tolentino
FC Matese
13:00 Puteolana U.S Bitonto
Puteolana
U.S Bitonto
13:00 Citta Di Varese USD Castellanzese
Citta Di Varese
USD Castellanzese
13:00 ASD Imperia Legnano
ASD Imperia
Legnano
13:00 ASD Manzanese Trento
ASD Manzanese
Trento
13:00 USD Pont Donnaz ASDC Gozzano
USD Pont Donnaz
ASDC Gozzano
13:00 ASD Lornano Badesse Tiferno Lerchi
ASD Lornano Badesse
Tiferno Lerchi
13:00 Montespaccato Sangiovannese
Montespaccato
Sangiovannese
13:00 Casarano USD Lavello
Casarano
USD Lavello
13:00 Ghivizzano US Corticella
Ghivizzano
US Corticella
13:00 AC Mestre ASD San Giorgio-Sedico
AC Mestre
ASD San Giorgio-Sedico
13:00 Montebelluna Clodiense
Montebelluna
Clodiense
13:00 US Adriese Este
US Adriese
Este
13:00 Insieme Formia Carbonia
Insieme Formia
Carbonia
13:00 Team Nuova Florida SS Nola 1925
Team Nuova Florida
SS Nola 1925
13:00 FBC Gravina ASD Molfetta
FBC Gravina
ASD Molfetta
13:00 Città di Fasano Team Altamura
Città di Fasano
Team Altamura
13:00 Vastese San Nicolò
Vastese
San Nicolò
13:00 ASD Pineto Calcio Olympia Agnonese
ASD Pineto Calcio
Olympia Agnonese
13:00 ASD Trastevere US Pianese
ASD Trastevere
US Pianese
13:00 ASD Licata Gelbison
ASD Licata
Gelbison
13:00 ASD Muravera Vis Artena
ASD Muravera
Vis Artena
13:00 Cynthia Atletico Terme Fiuggi
Cynthia
Atletico Terme Fiuggi
13:00 Gladiator Torres
Gladiator
Torres
13:00 Arzachena Nuova Monterosi
Arzachena
Nuova Monterosi
13:00 Afragolese 1944 US Latina Calcio
Afragolese 1944
US Latina Calcio
13:00 Giugliano ASD Lanusei
Giugliano
ASD Lanusei
13:00 Cassino Nocerina
Cassino
Nocerina
13:00 USD Latte Dolce AC Savoia 1908
USD Latte Dolce
AC Savoia 1908
13:00 Atletico Porto Santelpidio Castelfidardo
Atletico Porto Santelpidio
Castelfidardo
13:00 Recanatese Campobasso
Recanatese
Campobasso
13:00 Rende ASD Troina
Rende
ASD Troina
13:00 AC Nardo Fidelis Andria
AC Nardo
Fidelis Andria
13:00 Acireale ASD Castrovillari Calcio
Acireale
ASD Castrovillari Calcio
13:00 Rotonda Citta di Messina
Rotonda
Citta di Messina
13:00 Cittanovese Roccella
Cittanovese
Roccella
13:00 Taranto Portici 1906
Taranto
Portici 1906
13:00 Sorrento Calcio AZ Picerno ASD
Sorrento Calcio
AZ Picerno ASD
13:00 Real Agro Aversa FC Francavilla
Real Agro Aversa
FC Francavilla
13:00 Brindisi Audace Cerignola
Brindisi
Audace Cerignola
13:00 Giulianova ASD Montegiorgio
Giulianova
ASD Montegiorgio
13:00 San Donato Tavarnelle AS Ostia Mare
San Donato Tavarnelle
AS Ostia Mare
13:00 Aquila 1902 Montevarchi UC Sinalunghese
Aquila 1902 Montevarchi
UC Sinalunghese
13:00 ASD Sporting Trestina Robur Siena
ASD Sporting Trestina
Robur Siena
13:00 Gavorrano Virtus Flaminia
Gavorrano
Virtus Flaminia
13:00 ASD Cannara ASD Grassina
ASD Cannara
ASD Grassina
13:00 Scandicci Foligno
Scandicci
Foligno
13:00 Vastogirardi Castelnuovo
Vastogirardi
Castelnuovo
13:00 ASD Pro Livorno Bagnolese
ASD Pro Livorno
Bagnolese
14:00 Caravaggio USD Casatese
Caravaggio
USD Casatese
14:00 Real Calepina FC ASD Brusaporto
Real Calepina FC
ASD Brusaporto
14:00 Vis Nova Giussano Fanfulla Cavenago
Vis Nova Giussano
Fanfulla Cavenago
14:00 Ponte San Pietro Sona
Ponte San Pietro
Sona
14:00 APDC Chions ASD Union Arzignanochiampo
APDC Chions
ASD Union Arzignanochiampo
14:00 Seregno Desenzano Calvina
Seregno
Desenzano Calvina
14:00 A.C. Crema 1908 Scanzorosciate
A.C. Crema 1908
Scanzorosciate
14:00 Nibionnoggiono ASD Villa d'Almè
Nibionnoggiono
ASD Villa d'Almè
14:00 US Breno Franciacorta
US Breno
Franciacorta
14:00 Tritium Virtus Ciserano Bergamo
Tritium
Virtus Ciserano Bergamo
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
15:00 Energetyk Row Rybnik Polonia-Stal Swidnica
Energetyk Row Rybnik
Polonia-Stal Swidnica
14:00 Wisla Sandomierz Stal Stalowa Wola
Wisla Sandomierz
Stal Stalowa Wola
14:00 Gryf Wejherowo Unia Swarzedz
Gryf Wejherowo
Unia Swarzedz
11:00 Cracovia Krakau II KS Wiazownica
Cracovia Krakau II
KS Wiazownica
13:00 Gwarek Tarnowskie Gory Pniowek Pawlowice Slaskie
Gwarek Tarnowskie Gory
Pniowek Pawlowice Slaskie
15:00 LKS Lagow Sokol Sieniawa
LKS Lagow
Sokol Sieniawa
9:00 Pogon Szczecin II Baltyk Gdynia
Pogon Szczecin II
Baltyk Gdynia
10:00 Korona Kielce II Jutrzenka Giebultow
Korona Kielce II
Jutrzenka Giebultow
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division 1 2
14:15 Valencia Valladolid
Valencia
Valladolid
16:30 Villarreal Celta Vigo
Villarreal
Celta Vigo
19:00 Real Madrid Siviglia
Real Madrid
Siviglia
12:00 Getafe Eibar
Getafe
Eibar
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
16:00 Roma Crotone
Roma
Crotone
10:30 Genoa Sassuolo
Genoa
Sassuolo
18:45 Juventus Milan
Juventus
Milan
13:00 Benevento Cagliari
Benevento
Cagliari
13:00 Parma Atalanta
Parma
Atalanta
13:00 Verona Torino
Verona
Torino
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1 1 2
13:30 Viitorul Constanta FC Arges Pitesti
Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
11:00 Viitorul Constanta FC Arges Pitesti
Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
11:00 ACS UTA Batrana Doamna CSMS Iasi
ACS UTA Batrana Doamna
CSMS Iasi
Bosnia-Erzegovina - Lega 1 Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
15:00 FK Radnik Hadzici Jedinstvo Bihac
FK Radnik Hadzici
Jedinstvo Bihac
Serbia - Prva Liga Serbia - Prva Liga 1 2
15:00 Dinamo Vranje FK Zemun
Dinamo Vranje
FK Zemun
15:00 Radnicki Pirot Jagodina
Radnicki Pirot
Jagodina
15:00 FK Zarkovo FK Kolubara
FK Zarkovo
FK Kolubara
15:00 IMT Novi Belgrado FK Zeleznicar Pancevo
IMT Novi Belgrado
FK Zeleznicar Pancevo
15:00 FK Radnicki 1923 FK Trajal
FK Radnicki 1923
FK Trajal
15:00 FK Kabel Novi Sad Buducnost Dobanovci
FK Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
15:00 Radnicki Sremska Mitrovica FK Sloga Kraljevo
Radnicki Sremska Mitrovica
FK Sloga Kraljevo
15:00 Borac Cacak Loznica
Borac Cacak
Loznica
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga 1 2
14:40 FK Cukaricki Partizan Belgrado
FK Cukaricki
Partizan Belgrado
12:30 Radnicki Nis Rad Belgrade
Radnicki Nis
Rad Belgrade
12:30 FK Macva Sabac Vojvodina
FK Macva Sabac
Vojvodina
12:30 Metalac Gornji FK Backa Palanka
Metalac Gornji
FK Backa Palanka
12:30 FK Backa Topola Javor Ivanjica
FK Backa Topola
Javor Ivanjica
12:30 Spartak Subotica FK Indija
Spartak Subotica
FK Indija
16:45 Stella Rossa Belgrado FK Zlatibor
Stella Rossa Belgrado
FK Zlatibor
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga 1 2
14:00 Pacos Ferreira Maritimo
Pacos Ferreira
Maritimo
19:00 Gil Vicente Braga
Gil Vicente
Braga
Inghilterra - League 1 Inghilterra - League 1 1 2
11:00 Milton Keynes Dons Rochdale
Milton Keynes Dons
Rochdale
11:00 Blackpool Bristol Rovers
Blackpool
Bristol Rovers
11:00 Charlton Hull
Charlton
Hull
11:00 Doncaster Peterborough
Doncaster
Peterborough
11:00 Lincoln City AFC Wimbledon
Lincoln City
AFC Wimbledon
11:00 Gillingham Plymouth
Gillingham
Plymouth
11:00 Sunderland Northampton
Sunderland
Northampton
11:00 Portsmouth Accrington Stanley
Portsmouth
Accrington Stanley
11:00 Crewe Shrewsbury
Crewe
Shrewsbury
11:00 Oxford Utd Burton Albion
Oxford Utd
Burton Albion
11:00 Ipswich Fleetwood Town
Ipswich
Fleetwood Town
11:00 Wigan Swindon
Wigan
Swindon
Slovenia - 2. SNL Slovenia - 2. SNL 1 2
15:00 NK Brda NK Primorje Ajdovscina
NK Brda
NK Primorje Ajdovscina
15:00 NK Krka NK Rudar Velenje
NK Krka
NK Rudar Velenje
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3 1 2
12:00 Bayern Monaco II Unterhaching
Bayern Monaco II
Unterhaching
11:00 SV Meppen Vfb Lubecca
SV Meppen
Vfb Lubecca
Giappone - J2-League Giappone - J2-League 1 2
4:00 Blaublitz Akita Jubilo Iwata
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
4:00 Sagamihara Machida Zelvia
Sagamihara
Machida Zelvia
5:00 Zweigen Kanazawa Renofa Yamaguchi
Zweigen Kanazawa
Renofa Yamaguchi
5:00 JEF Utd Chiba Fagiano Okayama
JEF Utd Chiba
Fagiano Okayama
5:00 Kyoto Sanga FC Montedio Yamagata
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
5:00 Mito Hollyhock Tochigi SC
Mito Hollyhock
Tochigi SC
5:00 Albirex Niigata Matsumoto Y FC
Albirex Niigata
Matsumoto Y FC
5:00 Ventforet Kofu Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
Tokyo Verdy
7:00 Giravanz Kitakyushu V-Varen Nagasaki
Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki
6:00 Thespa Kusatsu Omiya Ardija
Thespa Kusatsu
Omiya Ardija
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League 1 2
11:00 Wolverhampton Brighton
Wolverhampton
Brighton
13:05 Aston Villa Manchester United
Aston Villa
Manchester United
15:30 West Ham Everton
West Ham
Everton
18:00 Arsenal West Brom
Arsenal
West Brom
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
10:30 Amora SC Praiense
Amora
SC Praiense
16:00 Anadia Pevidem SC
Anadia
Pevidem SC
16:00 Sporting B Oriental Dragon
Sporting B
Oriental Dragon
16:00 Alverca Clube Condeixa
Alverca
Clube Condeixa
16:00 Caldas SC Sport Benfica e Castelo Branco
Caldas SC
Sport Benfica e Castelo Branco
16:00 AC Marinhense UD Santarem
AC Marinhense
UD Santarem
16:00 FC Felgueiras Montalegre
FC Felgueiras
Montalegre
16:00 Sao Martinho Merelinense FC
Sao Martinho
Merelinense FC
16:00 SC Mirandela SC Maria da Fonte
SC Mirandela
SC Maria da Fonte
16:00 SC São João de Ver AD Sanjoanense
SC São João de Ver
AD Sanjoanense
10:00 Lusitania Lourosa Maritimo B
Lusitania Lourosa
Maritimo B
13:00 CF Canelas 2010 Amarante
CF Canelas 2010
Amarante
15:00 Grupo Sportivo Loures Oliveira Hospital
Grupo Sportivo Loures
Oliveira Hospital
17:00 CD Trofense Braga B
CD Trofense
Braga B
16:00 Louletano DC Moncarapachense
Louletano DC
Moncarapachense
Nigeria - Premier League Nigeria - Premier League 1 2
15:00 MFM FC Abia Warriors
MFM FC
Abia Warriors
15:00 Ifeanyi Ubah United Kwara United
Ifeanyi Ubah United
Kwara United
15:00 Rivers United Dakkada FC
Rivers United
Dakkada FC
15:00 Katsina Utd Wikki Tourists
Katsina Utd
Wikki Tourists
15:00 Sunshine Stars FC Dakkada FC
Sunshine Stars FC
Dakkada FC
15:00 Akwa United Sunshine Stars FC
Akwa United
Sunshine Stars FC
15:00 Lobi Stars FC Enugu Rangers
Lobi Stars FC
Enugu Rangers
15:00 Enyimba Enugu Rangers
Enyimba
Enugu Rangers
15:00 Nasarawa United Kwara United
Nasarawa United
Kwara United
15:00 Ifeanyi Ubah United MFM FC
Ifeanyi Ubah United
MFM FC
15:00 Adamawa United FC Heartland FC
Adamawa United FC
Heartland FC
15:00 Plateau United Abia Warriors
Plateau United
Abia Warriors
15:00 Warri Wolves FC Kano Pillars
Warri Wolves FC
Kano Pillars
Svezia - Superettan Svezia - Superettan 1 2
11:00 Vasalunds IF Norrby IF
Vasalunds IF
Norrby IF
13:00 IK Brage Helsingborg
IK Brage
Helsingborg
Polonia - Ekstraklasa Polonia - Ekstraklasa 1 2
15:30 Stal Mielec Legia Varsavia
Stal Mielec
Legia Varsavia
13:00 Warta Poznan Slask Wroclaw
Warta Poznan
Slask Wroclaw
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
13:00 Namungo FC KMC FC
Namungo FC
KMC FC
Cina - Super League Cina - Super League 1 2
10:00 Chongqing Liangjiang Henan Songshan Longmen
Chongqing Liangjiang
Henan Songshan Longmen
12:00 Cangzhou Mighty Lions Guangzhou FC
Cangzhou Mighty Lions
Guangzhou FC
Egitto - 1ª Divisione Egitto - 1ª Divisione 1 2
19:30 Enppi Al Ittihad Al Sakandary
Enppi
Al Ittihad Al Sakandary
19:30 Pyramids FC Ceramica Cleopatra
Pyramids FC
Ceramica Cleopatra
19:30 Talaea El Geish Ghazl El Mahallah
Talaea El Geish
Ghazl El Mahallah
19:30 El Masry Misr Lel Makasa
El Masry
Misr Lel Makasa
Argentina - Nacional B Argentina - Nacional B 1 2
18:30 Club Atlético Temperley CA Atlanta
Club Atlético Temperley
CA Atlanta
18:30 Agropecuario CA Estudiantes Caseros
Agropecuario
CA Estudiantes Caseros
18:00 Santamarina Tandil Villa Dalmine
Santamarina Tandil
Villa Dalmine
23:00 CA Guemes CA Brown de Adrogue
CA Guemes
CA Brown de Adrogue
17:00 Gimnasia Jujuy Barracas Central
Gimnasia Jujuy
Barracas Central
18:00 Almagro San Martin de San Juan
Almagro
San Martin de San Juan
21:00 Estudiantes Rio Cuarto Chacarita Juniors
Estudiantes Rio Cuarto
Chacarita Juniors
USA - MLS USA - MLS 1 2
17:00 Inter Miami CF Atlanta United
Inter Miami CF
Atlanta United
0:00 LA Galaxy Los Angeles FC
LA Galaxy
Los Angeles FC
2:00 Colorado Rapids Minnesota United FC
Colorado Rapids
Minnesota United FC
23:30 Sporting Kansas City Austin FC
Sporting Kansas City
Austin FC
19:00 Portland Timbers Seattle Sounders
Portland Timbers
Seattle Sounders
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
15:30 Puskas Academy Budafoki MTE-Ujbuda
Puskas Academy
Budafoki MTE-Ujbuda
15:30 Diosgyori VTK MOL Fehervar FC
Diosgyori VTK
MOL Fehervar FC
15:30 Kisvarda FC Paksi Se
Kisvarda FC
Paksi Se
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
8:30 Austria Klagenfurt FC Juniors OO
Austria Klagenfurt
FC Juniors OO
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1 1 2
10:30 CD Pontellas Viveiro CF
CD Pontellas
Viveiro CF
16:00 CD Choco Silva SD
CD Choco
Silva SD
16:00 Arosa Somozas
Arosa
Somozas
15:15 CD Barco CSD Arzua
CD Barco
CSD Arzua
16:00 Rapido Bouzas Deportivo La Coruna B
Rapido Bouzas
Deportivo La Coruna B
16:00 UD Atios Agrupación Estudiantil
UD Atios
Agrupación Estudiantil
15:00 CD Arenteiro Bergantinos
CD Arenteiro
Bergantinos
16:00 Alondras Polvorin
Alondras
Polvorin
16:00 CD Estradense Racing Club Villalbes
CD Estradense
Racing Club Villalbes
15:30 Ribadumia CF SD Fisterra
Ribadumia CF
SD Fisterra
15:30 Ourense UD Paiosaco
Ourense
UD Paiosaco
Bulgaria - 1ª Liga Bulgaria - 1ª Liga 1 2
17:45 Botev Plovdiv Levski Sofia
Botev Plovdiv
Levski Sofia
15:30 Cherno More Varna Tsarsko Selo 2015
Cherno More Varna
Tsarsko Selo 2015
Ucraina - Vyscha Liga Ucraina - Vyscha Liga 1 2
14:00 FC Minaj Vorskla Poltava
FC Minaj
Vorskla Poltava
14:00 Kolos Kovalivka Dinamo Kiev
Kolos Kovalivka
Dinamo Kiev
14:00 Zorya PFC Oleksandria
Zorya
PFC Oleksandria
14:00 FC Mariupol Desna Chernihiv
FC Mariupol
Desna Chernihiv
14:00 Dnipro-1 FC Rukh Lviv
Dnipro-1
FC Rukh Lviv
14:00 Shakhtar Donetsk Ingulets Petrovo
Shakhtar Donetsk
Ingulets Petrovo
14:00 FC Lviv Olimpik Donetsk
FC Lviv
Olimpik Donetsk
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
12:00 Paide Linnameeskond FC Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond
FC Levadia Tallinn
Repubblica Ceca - 2. Liga Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
8:15 Viktoria Zizkov FC Vlasim
Viktoria Zizkov
FC Vlasim
15:00 FK MAS Taborsko Vysocina Jihlava
FK MAS Taborsko
Vysocina Jihlava
Ucraina - Campionato Primavera Ucraina - Campionato Primavera 1 2
9:00 FC Mariupol U19 Desna Chernihiv U19
FC Mariupol U19
Desna Chernihiv U19
9:00 FC Minaj U19 FC Vorskla Poltava U19
FC Minaj U19
FC Vorskla Poltava U19
9:00 Zorya U19 PFC Oleksandria U19
Zorya U19
PFC Oleksandria U19
9:00 Kolos Kovalivka U19 Dinamo Kiev U19
Kolos Kovalivka U19
Dinamo Kiev U19
9:00 Shakhtar Donetsk U19 FC Ingulets U19
Shakhtar Donetsk U19
FC Ingulets U19
9:00 SC Dnipro-1 U19 FC Rukh Vynnyky U19
SC Dnipro-1 U19
FC Rukh Vynnyky U19
9:00 FC Lviv U19 Olimpik Donetsk U19
FC Lviv U19
Olimpik Donetsk U19
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division 1 2
14:00 Oviedo Sabadell
Oviedo
Sabadell
16:15 FC Cartagena CD Castellon
FC Cartagena
CD Castellon
16:15 UD Logrones Girona
UD Logrones
Girona
12:00 Mirandes Fuenlabrada
Mirandes
Fuenlabrada
Cina - 1ª Divisione Cina - 1ª Divisione 1 2
11:35 Zibo Cuju Meizhou Hakka
Zibo Cuju
Meizhou Hakka
8:00 Hangzhou Greentown Shaanxi Athletic
Hangzhou Greentown
Shaanxi Athletic
Brasile - Campionato Paulista A2 Brasile - Campionato Paulista A2 1 2
23:00 EC Taubate Rio Claro
EC Taubate
Rio Claro
23:00 XV Piracicaba CA Juventus
XV Piracicaba
CA Juventus
23:00 Monte Azul SP Audax SP
Monte Azul SP
Audax SP
23:00 Sao Bernardo SP Sertaozinho FC
Sao Bernardo SP
Sertaozinho FC
Kazakistan - Premier League Kazakistan - Premier League 1 2
14:00 Turan FK Kyzylzhar
Turan
FK Kyzylzhar
10:00 Zhetysu FK Aktobe
Zhetysu
FK Aktobe
12:00 Tobol Kostanay FK Atyrau
Tobol Kostanay
FK Atyrau
Sud Africa - Premier Sud Africa - Premier 1 2
13:00 TS Galaxy Mamelodi Sundowns
TS Galaxy
Mamelodi Sundowns
Sud Africa - National First Division Sud Africa - National First Division 1 2
13:00 Richards Bay FC JDR Stars
Richards Bay FC
JDR Stars
13:00 Cape Town All Stars Steenberg United
Cape Town All Stars
Steenberg United
13:00 Polokwane City Bizana Pondo Chiefs
Polokwane City
Bizana Pondo Chiefs
Ungheria - NB II Ungheria - NB II 1 2
15:00 Gyori Eto Szeged-Csanad Grosics
Gyori Eto
Szeged-Csanad Grosics
15:00 Kazincbarcikai BSC Gyirmot SE
Kazincbarcikai BSC
Gyirmot SE
15:00 Csakvari TK BFC Siofok
Csakvari TK
BFC Siofok
15:00 Bekescsaba Szolnoki Mav FC
Bekescsaba
Szolnoki Mav FC
15:00 Szentlorinc SE Debreceni VSC
Szentlorinc SE
Debreceni VSC
15:00 DEAC Pecsi MFC
DEAC
Pecsi MFC
15:00 Szombathelyi Haladas Budaorsi SC
Szombathelyi Haladas
Budaorsi SC
15:00 Soroksar Kaposvari Rakoczi
Soroksar
Kaposvari Rakoczi
15:00 Dorogi FC FC Ajka
Dorogi FC
FC Ajka
18:00 Nyiregyhaza Spartacus Vasas SC
Nyiregyhaza Spartacus
Vasas SC
Polonia - Liga II Polonia - Liga II 1 2
15:00 Olimpia Elblag Znicz Pruszków
Olimpia Elblag
Znicz Pruszków
Polonia - Liga I Polonia - Liga I 1 2
10:40 CWKS Resovia Rzeszów Widzew Lodz
CWKS Resovia Rzeszów
Widzew Lodz
13:00 LKS Lodz GKS Jastrzebie
LKS Lodz
GKS Jastrzebie
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
14:00 Victoria Rosport Wiltz
Victoria Rosport
Wiltz
14:00 US Mondorf-Les-Bains Swift Hesperange
US Mondorf-Les-Bains
Swift Hesperange
14:00 FC 03 Differdange FC RM Hamm Benfica
FC 03 Differdange
FC RM Hamm Benfica
Grecia - Football League Grecia - Football League 1 2
14:00 Almopos Arideas Pierikos
Almopos Arideas
Pierikos
14:00 PO Triglias Olympiakos Volou
PO Triglias
Olympiakos Volou
14:00 Egaleo Niki Volou
Egaleo
Niki Volou
14:00 Episkopi FC Rhodes
Episkopi FC
Rhodes
14:00 Enosi Panaspropirgiakou Doxa Asteras Vlachioti
Enosi Panaspropirgiakou Doxa
Asteras Vlachioti
14:00 Kalamata AS Santorini
Kalamata
AS Santorini
14:00 Kozani Veria
Kozani
Veria
14:00 Panserraikos Kavala
Panserraikos
Kavala
Spagna - Tercera Gruppo 17 Spagna - Tercera Gruppo 17 1 2
15:30 Villanueva CD Carinena
Villanueva
CD Carinena
15:30 SD Borja Real Zaragoza B
SD Borja
Real Zaragoza B
15:30 UD Barbastro Illueca
UD Barbastro
Illueca
15:30 Brea Huesca B
Brea
Huesca B
15:30 CF Calamocha CD Binefar
CF Calamocha
CD Binefar
10:00 Sabinanigo Monzón
Sabinanigo
Monzón
15:30 Epila CF Fraga
Epila CF
Fraga
15:00 AD Almudevar CDJ Tamarite
AD Almudevar
CDJ Tamarite
15:00 CD Robres CD Valdefierro
CD Robres
CD Valdefierro
12:00 Sariñena San Juan de Mozarrifar
Sariñena
San Juan de Mozarrifar
15:30 CD Cuarte Teruel
CD Cuarte
Teruel
15:30 Utebo CD Belchite 97
Utebo
CD Belchite 97
Svezia - Allsvenskan Svezia - Allsvenskan 1 2
13:00 Mjällby AIF Ostersunds FK
Mjällby AIF
Ostersunds FK
15:30 Malmo FF Varbergs BoIS FC
Malmo FF
Varbergs BoIS FC
13:00 Degerfors Djurgarden
Degerfors
Djurgarden
Paesi Bassi - Eredivisie Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
10:15 FC Emmen Groningen
FC Emmen
Groningen
12:30 Feyenoord Ajax
Feyenoord
Ajax
12:30 PEC Zwolle ADO Den Haag
PEC Zwolle
ADO Den Haag
14:45 Willem II PSV Eindhoven
Willem II
PSV Eindhoven
Australia NPL Queensland Australia NPL Queensland 1 2
8:00 Brisbane Olympic FC Brisbane Strikers
Brisbane Olympic FC
Brisbane Strikers
Tunisia - Lega 1 Tunisia - Lega 1 1 2
12:30 CS Sfaxien JS Kairouanaise
CS Sfaxien
JS Kairouanaise
12:30 Bizertin Esperance de Tunis
Bizertin
Esperance de Tunis
12:30 Club Africain Olympique de Beja
Club Africain
Olympique de Beja
12:30 US Ben Guerdane Etoile Sportive Sahel
US Ben Guerdane
Etoile Sportive Sahel
12:30 ES Metlaoui US Monastir
ES Metlaoui
US Monastir
12:30 AS Slimane AS Rejiche
AS Slimane
AS Rejiche
Spagna - Tercera Gruppo 3 Spagna - Tercera Gruppo 3 1 2
15:00 Tropezon Rayo Cantabria
Tropezon
Rayo Cantabria
15:00 Gimnastica de Torrelavega CD Cayon
Gimnastica de Torrelavega
CD Cayon
10:00 CD Guarnizo CD Barquereno
CD Guarnizo
CD Barquereno
15:30 Vimenor Textil Escudo
Vimenor
Textil Escudo
Spagna - Tercera Gruppo 2 Spagna - Tercera Gruppo 2 1 2
15:00 Real Titanico Laviana Lenense
Real Titanico Laviana
Lenense
15:00 Urraca CF Gijon Industrial
Urraca CF
Gijon Industrial
15:00 Tuilla Caudal
Tuilla
Caudal
16:00 Valdesoto SD Navarro CF
Valdesoto
SD Navarro CF
9:45 Condal Aviles Stadium CF
Condal
Aviles Stadium CF
15:00 El San Martín UD Llanera
El San Martín
UD Llanera
15:00 L'Entregu CF UC Ceares
L'Entregu CF
UC Ceares
16:15 CD Colunga CD Vallobin
CD Colunga
CD Vallobin
10:00 Siero Mosconia
Siero
Mosconia
15:00 Llanes Real Aviles CF
Llanes
Real Aviles CF
Armenia - Lega 1 Armenia - Lega 1 1 2
12:00 Shirak II Pyunik Yerevan II
Shirak II
Pyunik Yerevan II
Brasile - Campeonato Paulista Brasile - Campeonato Paulista 1 2
21:00 Ituano Santo Andre SP
Ituano
Santo Andre SP
21:00 Sao Caetano Ferroviaria SP
Sao Caetano
Ferroviaria SP
21:00 Santos Sao Bento
Santos
Sao Bento
21:00 Corinthians Novorizontino
Corinthians
Novorizontino
21:00 Botafogo SP Bragantino
Botafogo SP
Bragantino
21:00 Mirassol San Paolo
Mirassol
San Paolo
21:00 Inter de Limeira Guarani
Inter de Limeira
Guarani
21:00 Ponte Preta Palmeiras
Ponte Preta
Palmeiras
Perù - Primera Division Perù - Primera Division 1 2
20:30 Sport Huancayo Cesar Vallejo
Sport Huancayo
Cesar Vallejo
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig 1 2
17:30 Tuzlaspor Giresunspor
Tuzlaspor
Giresunspor
17:30 Menemen Belediye Spor Adana Demirspor
Menemen Belediye Spor
Adana Demirspor
17:30 Adanaspor Samsunspor
Adanaspor
Samsunspor
15:00 Bursaspor Keciorengucu
Bursaspor
Keciorengucu
15:00 Balikesirspor Altinordu
Balikesirspor
Altinordu
15:00 Ankaraspor Istanbulspor
Ankaraspor
Istanbulspor
15:00 Altay SK Izmir Bandirmaspor
Altay SK Izmir
Bandirmaspor
Spagna - Tercera Gruppo 4 Spagna - Tercera Gruppo 4 1 2
9:15 Santutxu Basconia
Santutxu
Basconia
14:30 Tolosa Santurtzi
Tolosa
Santurtzi
17:00 Real Sociedad C CD Vitoria
Real Sociedad C
CD Vitoria
15:30 JD Somorrostro Sodupe
JD Somorrostro
Sodupe
15:30 Sestao River Pasaia KE
Sestao River
Pasaia KE
Germania - Bundesliga II Germania - Bundesliga II 1 2
11:30 Bochum Jahn Regensburg
Bochum
Jahn Regensburg
11:30 Erzgebirge Aue Paderborn