TSV Schott Mainz Freiburg II
Germania - Regionalliga Sud Ovest
Germania - Regionalliga Sud Ovest
maggio 8, 2021 12:00 PM
TSV Schott Mainz
Freiburg II
1 ---
---
2 ---
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione 1 2
7:00 FK Chita FC Smolensk
FK Chita
FC Smolensk
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
15:00 Stal Krasnik Orleta Radzyn Podlaski
Stal Krasnik
Orleta Radzyn Podlaski
15:30 ChKS Chelmianka Chelm KSZO Ostrowiec
ChKS Chelmianka Chelm
KSZO Ostrowiec
10:00 Bron Radom Sokol Aleksandrow
Bron Radom
Sokol Aleksandrow
10:00 Legionovia Legionowo Jagiellonia Bialystok II
Legionovia Legionowo
Jagiellonia Bialystok II
15:00 Podhale Nowy Targ KS Wisla Pulawy
Podhale Nowy Targ
KS Wisla Pulawy
14:00 KS Wasilkow Blonianka Blonie
KS Wasilkow
Blonianka Blonie
11:00 Zaglebie Lubin II Sleza Wroclaw
Zaglebie Lubin II
Sleza Wroclaw
11:00 Wisloka Debica Podlasie Biala Podlaska
Wisloka Debica
Podlasie Biala Podlaska
11:00 Radunia Stezyca GKS Przodkowo
Radunia Stezyca
GKS Przodkowo
16:00 Pogon Grodzisk Mazowiecki MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Pogon Grodzisk Mazowiecki
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
16:00 Pelikan Lowicz GKS Wikielec
Pelikan Lowicz
GKS Wikielec
13:00 MLKS Znicz Biala Piska Unia Skierniewice
MLKS Znicz Biala Piska
Unia Skierniewice
13:00 ZKS Olimpia Zambrow Ursus Warsawa
ZKS Olimpia Zambrow
Ursus Warsawa
13:00 MMKS Concordia Elblag Ruch Wysokie Mazowieckie
MMKS Concordia Elblag
Ruch Wysokie Mazowieckie
17:11 Polonia Varsavia Legia Varsavia II
Polonia Varsavia
Legia Varsavia II
15:30 Pomorzanin Torun Chemik Police
Pomorzanin Torun
Chemik Police
12:00 Rekord Bielsko-Biala Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biala
Gorzów Wielkopolski
15:00 Foto-Higiena Gac Miedz Legnica II
Foto-Higiena Gac
Miedz Legnica II
15:00 Hetman Zamosc LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Hetman Zamosc
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
15:00 Lewart Lubartow Avia Swidnik
Lewart Lubartow
Avia Swidnik
15:00 Falubaz Zielona Gora MKS Kluczbork
Falubaz Zielona Gora
MKS Kluczbork
15:00 Polonia Bytom Piast Zmigrod
Polonia Bytom
Piast Zmigrod
15:00 Polonia Nysa Ruch Chorzow
Polonia Nysa
Ruch Chorzow
12:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki Huragan Morag
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Huragan Morag
15:00 Kotwica Kolobrzeg Jarota Jarocin
Kotwica Kolobrzeg
Jarota Jarocin
15:00 Gwardia Koszalin Flota Swinoujscie
Gwardia Koszalin
Flota Swinoujscie
15:00 KS Mieszko Gniezno Baltyk Koszalin
KS Mieszko Gniezno
Baltyk Koszalin
15:00 Sokol Kleczew Unia Janikowo
Sokol Kleczew
Unia Janikowo
15:00 OKS Swit Skolwin KP Starogard Gdanski
OKS Swit Skolwin
KP Starogard Gdanski
10:00 RKS Radomsko KS Kutno
RKS Radomsko
KS Kutno
15:00 Gornik Konin Nielba Wagrowiec
Gornik Konin
Nielba Wagrowiec
15:00 Stal Brzeg Gornik Zabrze II
Stal Brzeg
Gornik Zabrze II
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division 1 2
16:30 Cadiz Huesca
Cadiz
Huesca
19:00 Atletico Bilbao Osasuna
Atletico Bilbao
Osasuna
14:15 Barcellona Atletico Madrid
Barcellona
Atletico Madrid
12:00 Alaves Levante
Alaves
Levante
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
13:00 Udinese Bologna
Udinese
Bologna
16:00 Inter Sampdoria
Inter
Sampdoria
18:45 Fiorentina Lazio
Fiorentina
Lazio
13:00 Spezia Napoli
Spezia
Napoli
Coppa Sudamericana 1 2
0:00 Deportes Tolima Emelec
Deportes Tolima
Emelec
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1 1 2
18:15 Dinamo Bucuresti AFC Hermannstadt
Dinamo Bucuresti
AFC Hermannstadt
10:30 Gaz Metan Medias Astra Giurgiu
Gaz Metan Medias
Astra Giurgiu
Bosnia-Erzegovina - Lega 1 Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
15:30 NK Igman Konjic HNK Orasje
NK Igman Konjic
HNK Orasje
14:30 FK Jedinstvo Brcko Sutjeska Foca
FK Jedinstvo Brcko
Sutjeska Foca
15:30 NK Posusje FK Gorazde
NK Posusje
FK Gorazde
15:30 NK Slaven Zivinice NK Tosk Tesanj
NK Slaven Zivinice
NK Tosk Tesanj
15:30 NK Travnik Buducnost Banovici
NK Travnik
Buducnost Banovici
14:30 FK Kozara Gradiska FK Rudar Prijedor
FK Kozara Gradiska
FK Rudar Prijedor
15:30 HNK Capljina NK Zvijezda Gradacac
HNK Capljina
NK Zvijezda Gradacac
14:30 FK Borac Kozarska FK ZVIJEZDA 09
FK Borac Kozarska
FK ZVIJEZDA 09
14:30 Leotar FK Modrica
Leotar
FK Modrica
14:30 Ljubic Prnjavor Zeljeznicar Banja Luka
Ljubic Prnjavor
Zeljeznicar Banja Luka
14:30 Podrinje Sloboda Novi Grad
Podrinje
Sloboda Novi Grad
14:30 Tekstilac Derventa FK Drina Zvornik
Tekstilac Derventa
FK Drina Zvornik
15:30 Rudar Kakanj Bratstvo Gracanica
Rudar Kakanj
Bratstvo Gracanica
14:30 Sloga Doboj Slavija Sarajevo
Sloga Doboj
Slavija Sarajevo
15:30 NK Vis Simm-Bau GOSK Gabela
NK Vis Simm-Bau
GOSK Gabela
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga 1 2
14:00 FK Vozdovac FK Napredak
FK Vozdovac
FK Napredak
14:00 FK Novi Pazar Mladost Lucani
FK Novi Pazar
Mladost Lucani
14:00 FK Proleter Novi Sad FK Radnik Surdulica
FK Proleter Novi Sad
FK Radnik Surdulica
Inghilterra - League 2 Inghilterra - League 2 1 2
14:00 Southend Newport County
Southend
Newport County
14:00 Port Vale Mansfield
Port Vale
Mansfield
14:00 Scunthorpe Stevenage
Scunthorpe
Stevenage
14:00 Carlisle Walsall
Carlisle
Walsall
14:00 Salford City Leyton Orient
Salford City
Leyton Orient
14:00 Cheltenham Harrogate Town
Cheltenham
Harrogate Town
14:00 Crawley Town Bolton
Crawley Town
Bolton
14:00 Tranmere Colchester
Tranmere
Colchester
14:00 Oldham Forest Green
Oldham
Forest Green
14:00 Exeter Barrow
Exeter
Barrow
14:00 Cambridge Utd Grimsby
Cambridge Utd
Grimsby
14:00 Morecambe Bradford
Morecambe
Bradford
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig 1 2
17:30 Sivasspor Istanbul Basaksehir
Sivasspor
Istanbul Basaksehir
17:30 Erzurum BB Kasimpasa
Erzurum BB
Kasimpasa
17:30 Kayserispor Gazisehir Gaziantep FK
Kayserispor
Gazisehir Gaziantep FK
17:30 Caykur Rizespor Yeni Malatyaspor
Caykur Rizespor
Yeni Malatyaspor
17:30 Hatayspor Denizlispor
Hatayspor
Denizlispor
17:30 Fatih Karagumruk Genclerbirligi
Fatih Karagumruk
Genclerbirligi
17:30 Galatasaray Besiktas
Galatasaray
Besiktas
17:30 Trabzonspor Antalyaspor
Trabzonspor
Antalyaspor
17:30 Ankaragucu Fenerbahce
Ankaragucu
Fenerbahce
17:30 Goztepe Konyaspor
Goztepe
Konyaspor
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship 1 2
11:30 QPR Luton
QPR
Luton
11:30 Derby Sheffield Wednesday
Derby
Sheffield Wednesday
11:30 Blackburn Birmingham
Blackburn
Birmingham
11:30 Bristol City Brentford
Bristol City
Brentford
11:30 Barnsley Norwich
Barnsley
Norwich
11:30 Nottingham Forest Preston
Nottingham Forest
Preston
11:30 Bournemouth Stoke
Bournemouth
Stoke
11:30 Reading Huddersfield
Reading
Huddersfield
11:30 Coventry Millwall
Coventry
Millwall
11:30 Cardiff Rotherham
Cardiff
Rotherham
11:30 Middlesbrough Wycombe
Middlesbrough
Wycombe
11:30 Watford Swansea
Watford
Swansea
Inghilterra - National League Inghilterra - National League 1 2
12:00 Dover Stockport
Dover
Stockport
14:00 Halifax Boreham Wood
Halifax
Boreham Wood
14:00 Wealdstone Dag & Red
Wealdstone
Dag & Red
14:00 Sutton Utd Weymouth
Sutton Utd
Weymouth
14:00 Altrincham Eastleigh
Altrincham
Eastleigh
14:00 Woking Chesterfield
Woking
Chesterfield
14:00 Wrexham Yeovil
Wrexham
Yeovil
14:00 Hartlepool Maidenhead Utd
Hartlepool
Maidenhead Utd
14:00 Barnet Notts County
Barnet
Notts County
14:00 Kings Lynn Town Solihull Moors
Kings Lynn Town
Solihull Moors
16:20 Torquay Bromley
Torquay
Bromley
Slovenia - 2. SNL Slovenia - 2. SNL 1 2
15:00 Jadran Dekani NK Fuzinar
Jadran Dekani
NK Fuzinar
17:00 NK Brezice Roltek DOB
NK Brezice
Roltek DOB
18:30 NK Nafta 1903 NK Radomlje
NK Nafta 1903
NK Radomlje
15:00 ND Beltinci NK Smartno
ND Beltinci
NK Smartno
15:00 NK Bilje NK Triglav Kranj
NK Bilje
NK Triglav Kranj
15:00 NS Drava Ptuj NK Krsko
NS Drava Ptuj
NK Krsko
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3 1 2
12:00 FC Ingolstadt Saarbrucken
FC Ingolstadt
Saarbrucken
12:00 Kaiserslautern KFC Uerdingen 05
Kaiserslautern
KFC Uerdingen 05
12:00 Magdeburg Duisburg
Magdeburg
Duisburg
12:00 Hansa Rostock Zwickau
Hansa Rostock
Zwickau
12:00 Dinamo Dresda FC Viktoria Köln
Dinamo Dresda
FC Viktoria Köln
12:00 Wehen SV Monaco 1860
Wehen SV
Monaco 1860
Giappone - J2-League Giappone - J2-League 1 2
9:00 Ehime FC FC Ryukyu
Ehime FC
FC Ryukyu
Ucraina - Campionato Riserve Ucraina - Campionato Riserve 1 2
9:00 FK Lviv Riserve Olimpik Donetsk Riserve
FK Lviv Riserve
Olimpik Donetsk Riserve
9:00 FC Minaj U21 Vorskla Poltava Riserve
FC Minaj U21
Vorskla Poltava Riserve
9:00 Zorya Riserve PFC Oleksandria Riserve
Zorya Riserve
PFC Oleksandria Riserve
9:00 FC Mariupol Riserve Desna Chernihiv Riserve
FC Mariupol Riserve
Desna Chernihiv Riserve
9:00 Shakhtar Donetsk Riserve Ingulets Reserves
Shakhtar Donetsk Riserve
Ingulets Reserves
9:00 Dnipro-1 Riserve FC Rukh Lviv Reserves
Dnipro-1 Riserve
FC Rukh Lviv Reserves
9:00 Kolos Kovalivka Riserve Dinamo Kiev Riserve
Kolos Kovalivka Riserve
Dinamo Kiev Riserve
Francia - Ligue 2 Francia - Ligue 2 1 2
18:00 Clermont Foot Sochaux
Clermont Foot
Sochaux
18:00 Ajaccio Paris FC
Ajaccio
Paris FC
18:00 Rodez Aveyron Nancy
Rodez Aveyron
Nancy
18:00 Tolosa Caen
Tolosa
Caen
18:00 Troyes Dunkerque
Troyes
Dunkerque
18:00 Valenciennes Le Havre
Valenciennes
Le Havre
18:00 Chambly Thelle FC Pau
Chambly Thelle FC
Pau
18:00 Auxerre Grenoble
Auxerre
Grenoble
18:00 Amiens Niort
Amiens
Niort
18:00 Guingamp Chateauroux
Guingamp
Chateauroux
Germania - Regionalliga Sud Ovest Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
12:00 TSV Schott Mainz Freiburg II
TSV Schott Mainz
Freiburg II
12:00 FC Astoria Walldorf Mainz II
FC Astoria Walldorf
Mainz II
12:00 VfB Stuttgart II Alzenau
VfB Stuttgart II
Alzenau
12:00 FSV Francoforte Bahlinger SC
FSV Francoforte
Bahlinger SC
12:00 Rot-Weiss Koblenz SG Sonnenhof Grossaspach
Rot-Weiss Koblenz
SG Sonnenhof Grossaspach
12:00 Elversberg Kickers Offenbach
Elversberg
Kickers Offenbach
12:00 Hessen Kassel TSG Balingen
Hessen Kassel
TSG Balingen
12:00 TSV Steinbach TSV Eintracht Stadtallendorf
TSV Steinbach
TSV Eintracht Stadtallendorf
12:00 Pirmasens VfR Aalen
Pirmasens
VfR Aalen
12:00 FC 08 Homburg TSG 1899 Hoffenheim II
FC 08 Homburg
TSG 1899 Hoffenheim II
12:00 FC Giessen SSV Ulm 1846
FC Giessen
SSV Ulm 1846
Croazia - 2.HNL Croazia - 2.HNL 1 2
15:00 NK Osijek II NK Sesvete
NK Osijek II
NK Sesvete
15:00 NK Junak Hajduk Spalato II
NK Junak
Hajduk Spalato II
15:00 NK Dugopolje Bijelo Brdo
NK Dugopolje
Bijelo Brdo
15:00 NK Croatia Zmijavci NK Kustosija
NK Croatia Zmijavci
NK Kustosija
12:55 NK Medimurje Cakovec Dinamo Zagabria II
NK Medimurje Cakovec
Dinamo Zagabria II
15:00 NK Hrvatski Dragovoljac NK Solin
NK Hrvatski Dragovoljac
NK Solin
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League 1 2
16:30 Manchester City Chelsea
Manchester City
Chelsea
19:15 Liverpool Southampton
Liverpool
Southampton
11:30 Leeds Tottenham
Leeds
Tottenham
14:00 Sheffield United Crystal Palace
Sheffield United
Crystal Palace
Algeria - 2ª Divisione Algeria - 2ª Divisione 1 2
14:00 Ain Defla US Remchi
Ain Defla
US Remchi
14:00 CR Temouchent SKAF Khemis Miliana
CR Temouchent
SKAF Khemis Miliana
14:00 MC Saida IRB El Kerma
MC Saida
IRB El Kerma
14:00 CRB Ain Oussera JSM Tiaret
CRB Ain Oussera
JSM Tiaret
14:00 ASM Oran OM Arzew
ASM Oran
OM Arzew
14:00 MCB Oued Sly SKAF Khemis Miliana
MCB Oued Sly
SKAF Khemis Miliana
14:00 CRB Ouled Djellal MSP Batna
CRB Ouled Djellal
MSP Batna
14:00 CA Batna NRB Teleghma
CA Batna
NRB Teleghma
14:00 AS Khroub MC El Eulma
AS Khroub
MC El Eulma
14:00 WRB Msila CR Beni Thour
WRB Msila
CR Beni Thour
14:00 USM Annaba DRB Tadjenant
USM Annaba
DRB Tadjenant
14:00 US Chaouia USM Khenchela
US Chaouia
USM Khenchela
14:00 HB Chelghoum Laid MO Constantine
HB Chelghoum Laid
MO Constantine
14:00 RC Arba Amal Bou Saâda
RC Arba
Amal Bou Saâda
14:00 MO Bejaia ES Ben Aknoun
MO Bejaia
ES Ben Aknoun
14:00 USM Blida WA Boufarik
USM Blida
WA Boufarik
14:00 IRB Lakhdaria JSM Bejaia
IRB Lakhdaria
JSM Bejaia
14:00 USM El Harrach RC Kouba
USM El Harrach
RC Kouba
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
13:00 Olhanense Real Sport Clube Queluz
Olhanense
Real Sport Clube Queluz
10:00 Gondomar Leca FC
Gondomar
Leca FC
15:30 AD Fafe Guimaraes B
AD Fafe
Guimaraes B
Nigeria - Premier League Nigeria - Premier League 1 2
15:00 Jigawa Golden Stars Lobi Stars FC
Jigawa Golden Stars
Lobi Stars FC
Ucraina - Persha Liga Ucraina - Persha Liga 1 2
14:00 Obolon Brovar Kiev FC Metalist 1925
Obolon Brovar Kiev
FC Metalist 1925
Svezia - Superettan Svezia - Superettan 1 2
11:00 Landskrona BoIS AFC Eskilstuna
Landskrona BoIS
AFC Eskilstuna
13:00 Falkenbergs FF Orgryte IS
Falkenbergs FF
Orgryte IS
13:00 Vasteras SK Jonkopings Sodra
Vasteras SK
Jonkopings Sodra
Polonia - Ekstraklasa Polonia - Ekstraklasa 1 2
15:30 Lechia Gdansk Cracovia Krakow
Lechia Gdansk
Cracovia Krakow
18:00 Wisla Cracovia Lech Poznan
Wisla Cracovia
Lech Poznan
13:00 Podbeskidzie Bielsko Biala Wisla Plock
Podbeskidzie Bielsko Biala
Wisla Plock
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
14:00 Simba Sports Club Young Africans
Simba Sports Club
Young Africans
Cina - Super League Cina - Super League 1 2
12:00 Guangzhou City Shenzhen
Guangzhou City
Shenzhen
10:00 Shandong Taishan Qingdao FC
Shandong Taishan
Qingdao FC
Italia - Campionato Primavera 2 Italia - Campionato Primavera 2 1 2
13:00 Vicenza U19 Cittadella U19
Vicenza U19
Cittadella U19
9:00 Reggina U19 Lecce U19
Reggina U19
Lecce U19
13:00 Cremonese U19 Venezia U19
Cremonese U19
Venezia U19
13:30 Pordenone U19 Reggiana U19
Pordenone U19
Reggiana U19
12:00 Pescara U19 Virtus Entella U19
Pescara U19
Virtus Entella U19
9:00 Pisa U19 Cosenza U19
Pisa U19
Cosenza U19
Egitto - 1ª Divisione Egitto - 1ª Divisione 1 2
19:30 Al Moqawloon Al Arab El Entag El Harby
Al Moqawloon Al Arab
El Entag El Harby
19:30 El Gounah Aswan FC
El Gounah
Aswan FC
Argentina - Nacional B Argentina - Nacional B 1 2
18:00 Tristan Suarez Independiente Rivadavia
Tristan Suarez
Independiente Rivadavia
17:30 Belgrano San Martin de Tucuman
Belgrano
San Martin de Tucuman
18:00 Deportivo Moron Guillermo Brown
Deportivo Moron
Guillermo Brown
19:00 All Boys Instituto AC Cordoba
All Boys
Instituto AC Cordoba
18:30 Ferro Carril Oeste Atletico Rafaela
Ferro Carril Oeste
Atletico Rafaela
USA - MLS USA - MLS 1 2
17:00 New York Red Bulls Toronto FC
New York Red Bulls
Toronto FC
17:30 Nashville SC New England Revolution
Nashville SC
New England Revolution
1:30 Real Salt Lake San Jose Earthquakes
Real Salt Lake
San Jose Earthquakes
22:00 Orlando City SC New York City FC
Orlando City SC
New York City FC
19:30 FC Dallas Houston Dynamo
FC Dallas
Houston Dynamo
17:30 Columbus Crew DC United
Columbus Crew
DC United
19:00 Vancouver Whitecaps CF Montreal
Vancouver Whitecaps
CF Montreal
17:00 Chicago Fire Philadelphia Union
Chicago Fire
Philadelphia Union
Romania - Liga II Romania - Liga II 1 2
8:00 Pandurii Targu Jiu Farul Constanta
Pandurii Targu Jiu
Farul Constanta
8:00 FC Ripensia Timisoara Metaloglobus Bucuresti
FC Ripensia Timisoara
Metaloglobus Bucuresti
8:00 Universitatea Cluj ACS Comuna Recea
Universitatea Cluj
ACS Comuna Recea
8:00 Petrolul Ploiesti Aerostar Bacau
Petrolul Ploiesti
Aerostar Bacau
8:00 FC Unirea 2004 Slobozia Scolar Resita
FC Unirea 2004 Slobozia
Scolar Resita
Kuwait - Campionato Kuwait - Campionato 1 2
18:30 Al Salmiyah SC Al Arabi SC
Al Salmiyah SC
Al Arabi SC
18:30 Al Naser SC Al Sahel SC
Al Naser SC
Al Sahel SC
18:30 Kazma SC Al Fahaheel SC
Kazma SC
Al Fahaheel SC
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
17:30 Ujpest Zalaegerszegi TE
Ujpest
Zalaegerszegi TE
15:00 Budapest Honved Ferencvarosi TC
Budapest Honved
Ferencvarosi TC
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
12:30 FK Austria Vienna II FC Dornbirn 1913
FK Austria Vienna II
FC Dornbirn 1913
12:30 Austria Lustenau SKU Amstetten
Austria Lustenau
SKU Amstetten
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1 1 2
16:15 UD Ourense CD As Pontes
UD Ourense
CD As Pontes
Bulgaria - 1ª Liga Bulgaria - 1ª Liga 1 2
14:45 Ludogorets Razgrad Lokomotiv Plovdiv
Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv
Russia - 1ª Divisione Russia - 1ª Divisione 1 2
14:00 Alania Vladikavkaz Veles
Alania Vladikavkaz
Veles
13:00 Dynamo Bryansk Chaika Petropavlovskaya
Dynamo Bryansk
Chaika Petropavlovskaya
10:00 Tom Tomsk FK Yenisey
Tom Tomsk
FK Yenisey
17:00 Baltika Kaliningrad Tekstilshik Ivanovo
Baltika Kaliningrad
Tekstilshik Ivanovo
12:00 Fakel Voronezh Torpedo Mosca
Fakel Voronezh
Torpedo Mosca
13:00 Volgar G Astrakhan Akron Togliatti
Volgar G Astrakhan
Akron Togliatti
11:00 Spartak Mosca II Shinnik Yaroslavl
Spartak Mosca II
Shinnik Yaroslavl
13:00 Neftekhimik Nizhnekamsk SKA Energia Khabarovsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA Energia Khabarovsk
12:00 Chertanovo FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
Chertanovo
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
11:00 FC Irtysh Omsk FC Orenburg
FC Irtysh Omsk
FC Orenburg
11:00 Krylia Sovetov Krasnodar II
Krylia Sovetov
Krasnodar II
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
13:00 JK Tammeka Tartu FC Kuressaare
JK Tammeka Tartu
FC Kuressaare
10:00 Flora Tallinn Tallinna JK Legion
Flora Tallinn
Tallinna JK Legion
16:00 JK Trans Narva JK Nomme Kalju
JK Trans Narva
JK Nomme Kalju
Repubblica Ceca - 2. Liga Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
15:00 MFK Chrudim Trinec
MFK Chrudim
Trinec
15:00 Slavoj Vysehrad Varnsdorf
Slavoj Vysehrad
Varnsdorf
15:00 SK Prostejov SK Lisen
SK Prostejov
SK Lisen
13:45 Hradec Kralove Dukla Praga
Hradec Kralove
Dukla Praga
14:00 FK Usti nad Labem FK Blansko
FK Usti nad Labem
FK Blansko
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division 1 2
19:00 Malaga Maiorca
Malaga
Maiorca
18:30 Alcorcon Las Palmas
Alcorcon
Las Palmas
16:15 Ponferradina Albacete
Ponferradina
Albacete
16:15 Real Saragozza Espanyol
Real Saragozza
Espanyol
Kazakistan - Premier League Kazakistan - Premier League 1 2
13:00 Kairat Almaty Shakhter Karagandy
Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
14:00 Kaisar Kyzylorda Akzhayik Uralsk
Kaisar Kyzylorda
Akzhayik Uralsk
12:00 FK Kaspyi Aktau Ordabasy
FK Kaspyi Aktau
Ordabasy
11:00 FK Taraz FC Astana
FK Taraz
FC Astana
Sud Africa - National First Division Sud Africa - National First Division 1 2
13:00 Royal AM FC TS Sporting
Royal AM FC
TS Sporting
13:00 Sekhukhune United FC Cape Umoya UTD
Sekhukhune United FC
Cape Umoya UTD
13:00 Ajax Cape Town Pretoria Callies
Ajax Cape Town
Pretoria Callies
13:00 Università di Pretoria Jomo Cosmos
Università di Pretoria
Jomo Cosmos
13:00 Uthongathi FC Free State Stars
Uthongathi FC
Free State Stars
Polonia - Liga II Polonia - Liga II 1 2
17:00 Motor Lublin Sokol Ostroda
Motor Lublin
Sokol Ostroda
14:00 Garbarnia Krakow Gornik Polkowice
Garbarnia Krakow
Gornik Polkowice
14:00 Wigry Suwalki Hutnik Krakow
Wigry Suwalki
Hutnik Krakow
15:30 Skra Czestochowa MKP Pogon Siedlce
Skra Czestochowa
MKP Pogon Siedlce
15:30 KKS 1925 Kalisz GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice
11:00 Slask Wroclaw II Lech Poznan II
Slask Wroclaw II
Lech Poznan II
11:00 Blekitni Stargard Olimpia Grudziadz
Blekitni Stargard
Olimpia Grudziadz
11:00 Bytovia Bytow Stal Rzeszow
Bytovia Bytow
Stal Rzeszow
Polonia - Liga I Polonia - Liga I 1 2
14:00 Stomil Olsztyn Chrobry Glogow
Stomil Olsztyn
Chrobry Glogow
18:00 Termalica BB Nieciecza Miedz Legnica
Termalica BB Nieciecza
Miedz Legnica
14:00 Sandecja Nowy Sacz Korona Kielce
Sandecja Nowy Sacz
Korona Kielce
10:40 GKS Belchatow Arka Gdynia
GKS Belchatow
Arka Gdynia
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
16:00 Jeunesse Esch F91 Dudelange
Jeunesse Esch
F91 Dudelange
16:00 FC Etzella Ettelbruck CS Fola Esch
FC Etzella Ettelbruck
CS Fola Esch
14:00 US Hostert Progres Niedercorn
US Hostert
Progres Niedercorn
15:00 Racing FC Union UNA Strassen
Racing FC Union
UNA Strassen
Iran - 1ª Divisione Iran - 1ª Divisione 1 2
16:00 Esteghlal Khuzestan Malavan
Esteghlal Khuzestan
Malavan
16:00 Kheybar Khorramabad Qashqai Shiraz
Kheybar Khorramabad
Qashqai Shiraz
16:00 Gol Reyhan Esteghlal Molasani
Gol Reyhan
Esteghlal Molasani
15:45 Shahin Bushehr Pars Jonoubi Jam
Shahin Bushehr
Pars Jonoubi Jam
15:45 Fajr Shahid Sepasi Baderan Teheran
Fajr Shahid Sepasi
Baderan Teheran
15:45 Rayka Babol Arman Gohar
Rayka Babol
Arman Gohar
16:00 Shahrdari Astara Navad Urmia
Shahrdari Astara
Navad Urmia
Svezia - Allsvenskan Svezia - Allsvenskan 1 2
15:30 Elfsborg Kalmar FF
Elfsborg
Kalmar FF
13:00 IFK Goteborg BK Hacken
IFK Goteborg
BK Hacken
13:00 Hammarby Sirius
Hammarby
Sirius
15:30 Orebro SK Halmstad
Orebro SK
Halmstad
Paesi Bassi - Eredivisie Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
14:30 Twente Heracles
Twente
Heracles
16:45 Heerenveen Utrecht
Heerenveen
Utrecht
19:00 VVV RKC
VVV
RKC
18:00 AZ Fortuna Sittard
AZ
Fortuna Sittard
Australia NPL Queensland Australia NPL Queensland 1 2
7:15 Logan Lightning Brisbane Roar FC U21
Logan Lightning
Brisbane Roar FC U21
8:00 Moreton Bay United Lions FC
Moreton Bay United
Lions FC
8:30 Gold Coast United Gold Coast Knights
Gold Coast United
Gold Coast Knights
9:30 Eastern Suburbs Magpies Crusaders
Eastern Suburbs
Magpies Crusaders
8:30 Peninsula Power Sunshine Coast Wanderers
Peninsula Power
Sunshine Coast Wanderers
Spagna - Tercera Gruppo 3 Spagna - Tercera Gruppo 3 1 2
15:00 SD Torina Ribamontan Al Mar CF
SD Torina
Ribamontan Al Mar CF
16:00 Escobedo Siete Villas
Escobedo
Siete Villas
16:00 Solares SD Revilla
Solares
SD Revilla
15:00 Castro FC Rinconeda Polanco
Castro
FC Rinconeda Polanco
16:00 Barreda CD Bezana
Barreda
CD Bezana
Spagna - Tercera Gruppo 4 Spagna - Tercera Gruppo 4 1 2
15:00 SD Deusto Anaitasuna FT
SD Deusto
Anaitasuna FT
14:00 SD Beasain San Ignacio
SD Beasain
San Ignacio
15:00 Balmaseda FC CD Ariznabarra
Balmaseda FC
CD Ariznabarra
15:00 Aurrera Ondarroa Lagun Onak
Aurrera Ondarroa
Lagun Onak
16:00 Gernika Urduliz FT
Gernika
Urduliz FT
16:30 Urgatzi KK Cultural de Durango
Urgatzi KK
Cultural de Durango
Perù - Primera Division Perù - Primera Division 1 2
23:00 Carlos Manucci Ayacucho FC
Carlos Manucci
Ayacucho FC
20:30 Cusco FC Sporting Cristal
Cusco FC
Sporting Cristal
18:15 Universitario de Deportes Cienciano
Universitario de Deportes
Cienciano
16:00 FBC Melgar Alianza Atletico
FBC Melgar
Alianza Atletico
Bulgaria - B PFG Bulgaria - B PFG 1 2
17:30 Pirin Blagoevgrad Septemvri Sofia
Pirin Blagoevgrad
Septemvri Sofia
15:00 Litex Lovech Strumska Slava
Litex Lovech
Strumska Slava
15:00 Neftochimik 1962 Bourgas Septemvri Simitli
Neftochimik 1962 Bourgas
Septemvri Simitli
Germania - Bundesliga II Germania - Bundesliga II 1 2
11:00 Fortuna Dusseldorf Eintracht Braunschweig
Fortuna Dusseldorf
Eintracht Braunschweig
11:00 Greuther Furth Karlsruhe
Greuther Furth
Karlsruhe
11:00 Wurzburger Kickers VfL Osnabruck
Wurzburger Kickers
VfL Osnabruck
Spagna - Tercera Gruppo 8 Spagna - Tercera Gruppo 8 1 2
15:00 SD Almazán La Baneza
SD Almazán
La Baneza
Spagna - Tercera Gruppo 18 Spagna - Tercera Gruppo 18 1 2
17:30 CD Madridejos Almansa
CD Madridejos
Almansa
16:30 CD Villacanas Huracan Balazote
CD Villacanas
Huracan Balazote
Iran - Lega Pro Iran - Lega Pro 1 2
16:45 Machine Sazi Tabriz SaiPa FC
Machine Sazi Tabriz
SaiPa FC
16:30 Foolad Khuzestan Gol Gohar
Foolad Khuzestan
Gol Gohar
16:45 Sanat Naft Abadan Aluminium Arak
Sanat Naft Abadan
Aluminium Arak
16:15 Mes Rafsanjan Nassaji Mazandaran
Mes Rafsanjan
Nassaji Mazandaran
Croazia - 1.HNL Croazia - 1.HNL 1 2
15:00 NK Varazdin Hajduk Spalato
NK Varazdin
Hajduk Spalato
Svizzera - Challenge League Svizzera - Challenge League 1 2
16:15 FC Schaffhausen Aarau
FC Schaffhausen
Aarau
Germania - Bundesliga Germania - Bundesliga 1 2
16:30 Bayern Monaco Borussia M'gladbach
Bayern Monaco
Borussia M'gladbach