https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
ru Russia - 2ª Divisione
0
0
Zenit St Petersburg II FC Murom
Zenit St Petersburg II
FC Murom
13:00
TP
2
1
FK Tver Dinamo Moscow II
FK Tver
Dinamo Moscow II
12:00
TP
2
1
FK Dolgoprudny FK Leningradets
FK Dolgoprudny
FK Leningradets
13:00
TP
0
0
Nosta Novotroitsk FK Zenit Izhevsk
Nosta Novotroitsk
FK Zenit Izhevsk
11:00
TP
2
1
FK Volga Ulyanovsk Lada Dimitrovgrad
FK Volga Ulyanovsk
Lada Dimitrovgrad
14:00
TP
11:00 Nosta Novotroitsk Zenit Irkutsk
Nosta Novotroitsk
Zenit Irkutsk
D
0
3
FK Znamya Truda Rodina Moscow
FK Znamya Truda
Rodina Moscow
11:00
TP
0
0
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast FK Lada Tolyatti
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
FK Lada Tolyatti
13:00
TP
0
0
Zvezda San Pietroburgo FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
Zvezda San Pietroburgo
FC Lokomotiv-Kazanka Mosca
11:00
TP
1
2
FC Orenburg II Kamaz Nab Chelny
FC Orenburg II
Kamaz Nab Chelny
11:00
TP
world Coppa Sudamericana
8
0
Gremio Aragua
Gremio
Aragua
22:15
TP
1
2
Libertad Asuncion Atletico GO
Libertad Asuncion
Atletico GO
22:15
TP
0
1
Bragantino CA Talleres de Córdoba
Bragantino
CA Talleres de Córdoba
0:30
TP
3
0
Arsenal de Sarandi Jorge Wilstermann
Arsenal de Sarandi
Jorge Wilstermann
22:15
TP
ro Romania - Liga 1
0
1
FC Academica Clinceni CFR Cluj
FC Academica Clinceni
CFR Cluj
14:00
TP
1
3
FC Botosani FCSB
FC Botosani
FCSB
16:45
TP
3
0
FC Arges Pitesti FC Voluntari
FC Arges Pitesti
FC Voluntari
11:30
TP
world Coppa Libertadores
3
1
Universidad Catolica Nacional De Football
Universidad Catolica
Nacional De Football
2:00
TP
6
1
Internacional Olimpia Asuncion
Internacional
Olimpia Asuncion
0:00
TP
2
0
Always Ready Deportivo Tachira
Always Ready
Deportivo Tachira
22:00
TP
0
0
Rentistas Sporting Cristal
Rentistas
Sporting Cristal
0:00
TP
0
2
Atletico Nacional Medellin Argentinos Jrs
Atletico Nacional Medellin
Argentinos Jrs
22:00
TP
pt Portogallo - Primeira Liga
1
1
Benfica Porto
Benfica
Porto
17:30
TP
1
0
Belenenses Portimonense
Belenenses
Portimonense
16:00
TP
2
2
Moreirense Nacional
Moreirense
Nacional
14:00
TP
2
2
Farense Guimaraes
Farense
Guimaraes
19:30
TP
it Italia - Campionato Primavera 2
0
0
Napoli U19 Frosinone U19
Napoli U19
Frosinone U19
13:00
TP
eg Egitto - 1ª Divisione
1
3
Wadi Degla Pyramids FC
Wadi Degla
Pyramids FC
19:30
TP
1
0
Ghazl El Mahallah Enppi
Ghazl El Mahallah
Enppi
19:30
TP
2
1
El Zamalek Smouha
El Zamalek
Smouha
19:30
TP
1
2
Al Ittihad Al Sakandary Al Ahly Cairo
Al Ittihad Al Sakandary
Al Ahly Cairo
19:30
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga
2
0
Slavia Sofia Botev Vratsa
Slavia Sofia
Botev Vratsa
16:45
TP
1
0
Montana Etar 1924 Veliko Tarnovo
Montana
Etar 1924 Veliko Tarnovo
14:30
TP
ua Ucraina - Vyscha Liga
1
0
Ingulets Petrovo FC Lviv
Ingulets Petrovo
FC Lviv
16:00
TP
3
0
FC Rukh Lviv Olimpik Donetsk
FC Rukh Lviv
Olimpik Donetsk
16:00
TP
4
0
Shakhtar Donetsk FC Minaj
Shakhtar Donetsk
FC Minaj
16:00
TP
eu UEFA Europa League
3
2
Roma Manchester United
Roma
Manchester United
19:00
TP
0
0
Arsenal Villarreal
Arsenal
Villarreal
19:00
TP
br Brasile - Campionato Paulista A2
1
1
EC Agua Santa Oeste
EC Agua Santa
Oeste
23:00
TP
1
3
CA Juventus Portuguesa Desportos
CA Juventus
Portuguesa Desportos
23:00
TP
0
0
Atibaia Velo Clube SP
Atibaia
Velo Clube SP
23:00
TP
1
1
Sertaozinho FC RB Brasil
Sertaozinho FC
RB Brasil
23:00
TP
ua Ucraina - Campionato Primavera
1
7
FC Minaj U19 Shakhtar Donetsk U19
FC Minaj U19
Shakhtar Donetsk U19
9:00
TP
4
1
Dinamo Kiev U19 FC Mariupol U19
Dinamo Kiev U19
FC Mariupol U19
9:00
TP
cn Cina - 1ª Divisione
2
1
Nantong Zhiyun Beijing Sport - Università FC
Nantong Zhiyun
Beijing Sport - Università FC
11:35
TP
0
1
Wuhan Three Towns Guizhou FC
Wuhan Three Towns
Guizhou FC
11:35
TP
1
0
Suzhou Dongwu Liaoning Shenyang Urban
Suzhou Dongwu
Liaoning Shenyang Urban
7:30
TP
za Sud Africa - Premier
3
0
Orlando Pirates Black Leopards
Orlando Pirates
Black Leopards
15:00
TP
md Moldova - Divisione A
1
2
Victoria Bardar Sheriff Tiraspol II
Victoria Bardar
Sheriff Tiraspol II
14:00
TP
0
3
Drochia FC Sucleia
Drochia
FC Sucleia
14:00
TP
2
9
FC Sireti FC Cahul
FC Sireti
FC Cahul
14:00
TP
bg Bulgaria - B PFG
1
3
Lokomotiv Sofia Yantra Gabrovo
Lokomotiv Sofia
Yantra Gabrovo
12:00
TP
br Brasile - Campeonato Paulista
3
1
Ponte Preta Guarani
Ponte Preta
Guarani
0:00
TP
2
1
Sao Bento Inter de Limeira
Sao Bento
Inter de Limeira
23:00
TP
2
2
Novorizontino Botafogo SP
Novorizontino
Botafogo SP
23:00
TP
de Germania - Bundesliga
3
0
Hertha Berlino SC Friburgo
Hertha Berlino
SC Friburgo
16:30
TP
il Israele - Liga Bet Sud
1
3
Hapoel Ironi Gedera Beitar Ironi Kiryat Gat
Hapoel Ironi Gedera
Beitar Ironi Kiryat Gat
14:00
TP
us USA - USL Championship
5
0
LA Galaxy II Las Vegas Lights FC
LA Galaxy II
Las Vegas Lights FC
2:30
TP
gb Inghilterra - Development League U23
1
4
Wigan U23 Sheff Wed U23
Wigan U23
Sheff Wed U23
12:00
TP
0
3
Crewe U23 Birmingham U23
Crewe U23
Birmingham U23
12:00
TP
ec Ecuador - Primera B
1
0
Gualaceo SC El Nacional
Gualaceo SC
El Nacional
20:00
TP
2
2
Chacaritas SC LDU Portoviejo
Chacaritas SC
LDU Portoviejo
20:00
TP
pa Panama - LPF
0:31 Sporting San Miguelito Costa del Este
Sporting San Miguelito
Costa del Este
D
1
0
Sporting San Miguelito Costa del Este
Sporting San Miguelito
Costa del Este
0:30
TP
ao Angola Girabola
1
0
Desportivo da Huila SC de Cabinda
Desportivo da Huila
SC de Cabinda
13:30
TP
ve Venezuela - Primera Division
3
3
Deportivo Zulia Zamora
Deportivo Zulia
Zamora
20:00
TP
3
3
Zulia Zamora
Zulia
Zamora
20:00
TP
0
3
Academia Puerto Cabello Deportivo Lara
Academia Puerto Cabello
Deportivo Lara
23:00
TP
au Australia - A-League
1
2
Melbourne Victory Macarthur FC
Melbourne Victory
Macarthur FC
9:05
TP
si Slovenia - Prva Liga
2
0
NK Aluminij ND Gorica
NK Aluminij
ND Gorica
15:00
TP
il Israele - Lega Alef Sud
2
1
Maccabi Kabilio Jaffa Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Bikat Hayarden
16:30
TP
1
1
Hapoel Holon Yaniv AS Ashdod
Hapoel Holon Yaniv
AS Ashdod
14:15
TP
cy Cipro - 1ª Divisione
1
1
Enosis Paralimni APK Karmotissa
Enosis Paralimni
APK Karmotissa
16:00
TP
jo Giordania - Campionato
1
1
Shabab Al Ordon Al-Faisaly Amman
Shabab Al Ordon
Al-Faisaly Amman
19:30
TP
gb Scozia - League 1
2
1
Clyde East Fife
Clyde
East Fife
18:00
TP
dk Danimarca - 1ª Divisione
2
0
Silkeborg Esbjerg
Silkeborg
Esbjerg
17:00
TP
2
1
Skive Vendsyssel FF
Skive
Vendsyssel FF
17:00
TP
2
0
Hobro IK Fremad Amager
Hobro IK
Fremad Amager
17:00
TP
hk Hong Kong - Premier League
1
3
Happy Valley TSW Pegasus
Happy Valley
TSW Pegasus
12:00
TP
mx Messico - Campionato U20
1
1
FC Juarez U20 Pachuca U20
FC Juarez U20
Pachuca U20
15:00
TP
1
0
Toluca U20 Tijuana U20
Toluca U20
Tijuana U20
14:00
TP
by Bielorussia - 1ª Divisione
0
2
Naftan Novopolotsk Dnepr Mogilev
Naftan Novopolotsk
Dnepr Mogilev
13:30
TP
0
3
FC Orsha Shakhtar Petrikov
FC Orsha
Shakhtar Petrikov
15:30
TP
0
2
Volna Pinsk FK Lokomotiv Gomel
Volna Pinsk
FK Lokomotiv Gomel
11:30
TP
il Israele - Lega Alef Nord
2
1
Maccabi Bnei Raina Hapoel Kaukab
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Kaukab
14:00
TP
2
1
Sport Club Tira Maccabi Tamra
Sport Club Tira
Maccabi Tamra
14:00
TP
et Etiopia - Premier League
0
0
Ethiopia Bunna Wolaita Dicha
Ethiopia Bunna
Wolaita Dicha
12:00
TP
0
0
Dire Dawa Adama City
Dire Dawa
Adama City
7:00
TP
vn Vietnam - V-League 2
1
1
Phu Tho FC Quang Nam
Phu Tho FC
Quang Nam
8:30
TP
1
1
Sanna Khanh Hoa Pho Hien
Sanna Khanh Hoa
Pho Hien
10:00
TP
uz Uzbekistan - PFL
1
1
FK Turan Pakhtakor Tashkent
FK Turan
Pakhtakor Tashkent
12:00
TP
0
1
Termez Surkhon AGMK
Termez Surkhon
AGMK
12:00
TP
ee Estonia - Esiliiga
2
2
FC Flora Tallinn II Paide Linnameeskond II
FC Flora Tallinn II
Paide Linnameeskond II
14:00
TP
5
0
Nomme United Parnu JK
Nomme United
Parnu JK
16:30
TP
3
2
FC Elva Tartu JK Welco
FC Elva
Tartu JK Welco
16:00
TP
1
5
JK Tammeka Tartu II JK Tallinna Kalev
JK Tammeka Tartu II
JK Tallinna Kalev
16:30
TP
0
5
FC Levadia Tallinn U21 Maardu Linnameeskond
FC Levadia Tallinn U21
Maardu Linnameeskond
15:30
TP
co Colombia - Primera B
1
1
Atletico Huila Cortulua
Atletico Huila
Cortulua
15:00
TP
0
1
Valledupar FC Deportes Quindio
Valledupar FC
Deportes Quindio
20:15
TP
20:00 Union Magdalena Atletico Cali FC
Union Magdalena
Atletico Cali FC
RV
lt Lituania - II Lyga
6
1
FK Kauno Zalgiris III FK Dziugas Telsiai II
FK Kauno Zalgiris III
FK Dziugas Telsiai II
16:00
TP
ge Georgia - Erovnuli Liga 2
1
1
Shevardeni Wit Georgia
Shevardeni
Wit Georgia
11:00
TP
1
1
FC Gagra Chikhura Sachkhere
FC Gagra
Chikhura Sachkhere
9:00
TP
1
1
FC Merani Tbilisi Merani Martvili
FC Merani Tbilisi
Merani Martvili
8:00
TP
sv El Salvador - Campionato Riserve
2
1
Municipal Limeno Riserve CD FAS riserve
Municipal Limeno Riserve
CD FAS riserve
20:00
TP
1
0
AD Chalatenago Riserve Alianza FC San Salvador Riserve
AD Chalatenago Riserve
Alianza FC San Salvador Riserve
20:30
TP
1
0
Santa Tecla Riserve AD Isidro Metapán Riserve
Santa Tecla Riserve
AD Isidro Metapán Riserve
21:00
TP
1
5
Atletico Marte Riserve CD Águila Riserve
Atletico Marte Riserve
CD Águila Riserve
18:30
TP
mr Mauritania - 2ª divisione
1
2
FC Medina 3 AS Douanes Nouakchott
FC Medina 3
AS Douanes Nouakchott
21:15
TP
1
1
ASC Entente Sebkha FC Nouakchott
ASC Entente Sebkha
FC Nouakchott
23:18
TP
23:15 ASC Entente Sebkha FC Inter Nouakchott
ASC Entente Sebkha
FC Inter Nouakchott
D
xk Kosovo - Superliga
2
3
KF Ballkani KF Arberia
KF Ballkani
KF Arberia
13:00
TP
4
2
KF Drenica Skenderaj KF Llapi
KF Drenica Skenderaj
KF Llapi
13:00
TP
sv El Salvador - Clausura
1
1
Santa Tecla Once Deportivo de Ahuachapán
Santa Tecla
Once Deportivo de Ahuachapán
1:00
TP
am Armenia - Premier League
1
0
Alashkert FC Pyunik Yerevan
Alashkert FC
Pyunik Yerevan
11:00
TP
0
0
Ararat Armenia FC Noah
Ararat Armenia
FC Noah
15:00
TP
kg Kirghizistan - Top Liga
0
3
FC Ilbirs Neftchi Kochkor
FC Ilbirs
Neftchi Kochkor
11:00
TP
pl Polonia - Campionato regionale
1
3
Korona Varsavia KS Madziar Nieporet
Korona Varsavia
KS Madziar Nieporet
18:00
TP
az Azerbaijan - 1ª Divisione
3
3
Sabah FK II PFK Turan Tovuz
Sabah FK II
PFK Turan Tovuz
12:00
TP
1
0
Neftchi Baku II FK Kapaz
Neftchi Baku II
FK Kapaz
13:00
TP
3
1
FK Qarabag II Keshla FK II
FK Qarabag II
Keshla FK II
10:00
TP
au Australia - Gold Coast Riserve
2
3
Runaway Bay Riserve Palm Beach Riserve
Runaway Bay Riserve
Palm Beach Riserve
9:00
TP
4
4
Tally Valley riserve Tamborine Mountain Eagles riserve
Tally Valley riserve
Tamborine Mountain Eagles riserve
9:00
TP
sm Campionato Sammarinese
1
1
SS Folgore/Falciano SS Murata
SS Folgore/Falciano
SS Murata
18:45
TP
0
0
La Fiorita SP Domagnano
La Fiorita
SP Domagnano
18:45
TP
gm Gambia - 2ª divisione
1
0
Team Rhino FC Red Hawks FC
Team Rhino FC
Red Hawks FC
16:30
TP
0
2
SK East BI Steve Biko FC
SK East BI
Steve Biko FC
16:30
TP
gt Guatemala - Liga Nacional
1
1
Coban Imperial Sta Lucia FC
Coban Imperial
Sta Lucia FC
21:30
TP
0
1
CS Deportivo Sacachispas CSD Comunicaciones
CS Deportivo Sacachispas
CSD Comunicaciones
1:00
TP
3
1
Deportivo Iztapa CSD Municipal
Deportivo Iztapa
CSD Municipal
18:00
TP
is Islanda - 1 Deild
1
3
Throttur Reykjavik Fjolnir
Throttur Reykjavik
Fjolnir
19:15
TP
4
2
Fram Reykjavik Vikingur Olafsvik
Fram Reykjavik
Vikingur Olafsvik
19:15
TP
ug Coppa d'Uganda
0
1
Mbale Heroes Proline FC
Mbale Heroes
Proline FC
13:00
TP
br Brasile - Campeonato Paraibano
2
1
Treze Nacional de Patos
Treze
Nacional de Patos
23:00
TP
ma Coppa del Marocco
7
6
MAT Tetouan MAS Fes
MAT Tetouan
MAS Fes
22:00
TP
ru Altra partita
1
0
.fc Sachalinets FK Rosich
.fc Sachalinets
FK Rosich
13:30
TP
br Brasile - Campeonato Sul-Matogrossense
0
3
Comercial MS Aquidauanense
Comercial MS
Aquidauanense
18:00
TP
br Brasile - Campeonato Potiguar
1
1
ASSU Palmeira FC
ASSU
Palmeira FC
18:00
TP
hn Honduras - Lega Nazionale
4
0
Honduras Progreso Lobos UPNFM
Honduras Progreso
Lobos UPNFM
1:00
TP
2
1
CD Olimpia Real Espana
CD Olimpia
Real Espana
1:00
TP
by Bielorussia - Campionato Riserve
0
3
FC Smorgon riserve Neman Grodno Riserve
FC Smorgon riserve
Neman Grodno Riserve
12:00
TP
1
0
FK Gomel Riserve FC Slutsk Riserve
FK Gomel Riserve
FC Slutsk Riserve
10:32
TP
br Brasile - Campeonato Capixaba
1
2
Estrela do Norte Real Noroeste Capixaba
Estrela do Norte
Real Noroeste Capixaba
18:00
TP
1
2
Vilavelhense Vitoria ES
Vilavelhense
Vitoria ES
21:30
TP
br Brasile - Incontri
1
2
GA Sampaio Atlético Roraima
GA Sampaio
Atlético Roraima
23:00
TP
1
1
Nautico RR Sao Raimundo RR
Nautico RR
Sao Raimundo RR
21:00
TP
0
5
SC Genus Real Ariquemes
SC Genus
Real Ariquemes
19:30
TP
0
1
Ji-Parana Guapore de Rondonia
Ji-Parana
Guapore de Rondonia
18:30
TP
br Brasile - Campeonato Paranaense
2
1
Athletico Paranaense Coritiba
Athletico Paranaense
Coritiba
20:40
TP
rs Serbia - Campionato U19
0
2
Radnicki Nuova Belgrado U19 OFK Belgrado U19
Radnicki Nuova Belgrado U19
OFK Belgrado U19
9:25
TP
3
1
Radnicki Nis U19 RFK Novi Sad 1921 U19
Radnicki Nis U19
RFK Novi Sad 1921 U19
12:00
TP
br Brasile - Campeonato Pernambucano
5
4
Santa Cruz FC Afogados da Ingazeira FC
Santa Cruz FC
Afogados da Ingazeira FC
0:00
TP
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A
15:30 MyPa SC Kufu 98
MyPa
SC Kufu 98
RV
gm Gambia - GFA League
1
2
Real de Banjul Elite United
Real de Banjul
Elite United
22:30
TP
2
4
Gambia Armed Force Brikama United
Gambia Armed Force
Brikama United
20:30
TP
world CONCACAF Champions League
3
0
Monterrey Columbus Crew
Monterrey
Columbus Crew
0:00
TP
3
1
Club America Portland Timbers
Club America
Portland Timbers
2:15
TP
br Brasile - Campeonato Sergipano
2
0
Lagarto Itabaiana
Lagarto
Itabaiana
20:00
TP
ee Estonia - Esiliiga B
3
2
Tabasalu FC Charma Harju JK Laagri
Tabasalu FC Charma
Harju JK Laagri
16:30
TP
2
0
FC Tallinn Vandra JK Vaprus
FC Tallinn
Vandra JK Vaprus
17:00
TP
3
1
JK Nomme Kalju II Tallinna JK Legion II
JK Nomme Kalju II
Tallinna JK Legion II
15:30
TP
ml Mali - Première Division
0
0
Onze Crèateurs Black Star
Onze Crèateurs
Black Star
17:00
TP
br Brasile - Campeonato Cearense
1
0
Ceara Crato
Ceara
Crato
23:00
TP
3
0
Ferroviario Icasa
Ferroviario
Icasa
0:45
TP
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo Promozione - Play-off
1
0
Iskenderun FK Kutahyaspor
Iskenderun FK
Kutahyaspor
13:00
TP
0
0
Isparta 32 Spor Icel Idmanyurdu Spor
Isparta 32 Spor
Icel Idmanyurdu Spor
17:30
TP
1
2
Yomraspor Fethiyespor
Yomraspor
Fethiyespor
13:00
TP
2
2
1954 Kelkit Belediyespor Bursa Yildirimspor
1954 Kelkit Belediyespor
Bursa Yildirimspor
13:00
TP
1
2
68 Yeni Aksarayspor Duzcespor
68 Yeni Aksarayspor
Duzcespor
13:00
TP
1
1
Arnavutkoy Belediyesi Buca FK
Arnavutkoy Belediyesi
Buca FK
13:00
TP
0
1
Catalca Spor Esenler Erokspor
Catalca Spor
Esenler Erokspor
13:00
TP
2
1
Ofspor Yesilyurt
Ofspor
Yesilyurt
13:00
TP
tg Togo - Première Division
1
1
Unisport de Sokode AS Binah
Unisport de Sokode
AS Binah
15:00
TP
au Australia - South Australia State League Riserve
1
2
Western Strikers Riserve Modbury Jets Riserve
Western Strikers Riserve
Modbury Jets Riserve
10:45
TP
ru Russia - Serie minori
1
4
Shahter Arzamas Himik-D-Salut Dzerzhinsk
Shahter Arzamas
Himik-D-Salut Dzerzhinsk
11:00
TP
tj Tagikistan - Vysshaya Liga
2
3
FC Istaravshan FK Khujand
FC Istaravshan
FK Khujand
11:59
TP
1
2
FK Ravshan Khatlon Bokhtar
FK Ravshan
Khatlon Bokhtar
12:00
TP
ni Nicaragua - Campionato Primavera
1
3
Real Madriz FC U20 Jalapa U20
Real Madriz FC U20
Jalapa U20
17:00
TP
1
0
Managua U20 Real Esteli U20
Managua U20
Real Esteli U20
22:00
TP
gt Guatemala - Primera Division
1
0
Nueva Concepcion Quiche FC
Nueva Concepcion
Quiche FC
17:00
TP
ge Georgia - Liga 3
0
0
FC Tbilisi City FC Varketili
FC Tbilisi City
FC Varketili
8:00
TP
5
0
FC Spaeri FC Gori
FC Spaeri
FC Gori
10:00
TP
2
1
Aragvi Dusheti Didube 2014
Aragvi Dusheti
Didube 2014
10:00
TP
0
3
Guria Lanchkhuti Kolkheti Poti
Guria Lanchkhuti
Kolkheti Poti
10:00
TP
sn Senegal - Premier League
0
1
Teungueth FC AS Dakar Sacre Coeur
Teungueth FC
AS Dakar Sacre Coeur
16:30
TP
0
2
ASC Jaraaf AS Pikine
ASC Jaraaf
AS Pikine
16:30
TP
uz Uzbekistan - 2ª Divisione
0
1
Dinamo Samarqand Neftchi Fargona
Dinamo Samarqand
Neftchi Fargona
13:00
TP
tz Tanzania - Seconda divisione
2
1
Pan African FC Sahare All Stars
Pan African FC
Sahare All Stars
13:00
TP
0
2
Friends Rangers FC Green Warriors
Friends Rangers FC
Green Warriors
13:00
TP
1
1
Usalama FC Mbuni FC
Usalama FC
Mbuni FC
13:00
TP
us USA - UPSL
4
1
Juventus Academy Doral Florida Fusion
Juventus Academy Doral
Florida Fusion
0:00
TP
ru Russia - Coppa regionale
7
0
Baikal Irkutsk Baikal-M Irkutsk
Baikal Irkutsk
Baikal-M Irkutsk
9:00
TP
cg Congo - Ligue 1
15:00 Etoile Du Congo Leopards de Dolisie
Etoile Du Congo
Leopards de Dolisie
D
br Brasile - Campeonato Gaucho 3
18:00 Elite Clube Desportivo AE Sao Borja
Elite Clube Desportivo
AE Sao Borja
D
tj Tagikistan - First League
1
3
FC Barkchi FK Ravshan
FC Barkchi
FK Ravshan
12:00
TP