KS Wiazownica LKS Lagow
Poland III Liga
Poland III Liga
aprile 18, 2021 2:30 PM
KS Wiazownica
LKS Lagow
1 ---
---
2 ---
Italia - Serie D Italia - Serie D 1 2
13:00 Cassino USD Latte Dolce
Cassino
USD Latte Dolce
13:00 AC Savoia 1908 Giugliano
AC Savoia 1908
Giugliano
13:00 Afragolese 1944 SS Nola 1925
Afragolese 1944
SS Nola 1925
13:00 ASD Lanusei Gladiator
ASD Lanusei
Gladiator
13:00 US Latina Calcio ASD Muravera
US Latina Calcio
ASD Muravera
13:00 Torres Team Nuova Florida
Torres
Team Nuova Florida
13:00 Vis Artena Arzachena
Vis Artena
Arzachena
13:00 Gelbison Cittanovese
Gelbison
Cittanovese
13:00 ASD Trastevere Aquila 1902 Montevarchi
ASD Trastevere
Aquila 1902 Montevarchi
13:00 ASD Villa D'Alme Tritium
ASD Villa D'Alme
Tritium
13:00 Casarano ASD Molfetta
Casarano
ASD Molfetta
13:00 US Adriese Delta Rovigo
US Adriese
Delta Rovigo
13:00 ASD Caldiero Terme GSD Ambrosiana
ASD Caldiero Terme
GSD Ambrosiana
13:00 Montebelluna Trento
Montebelluna
Trento
13:00 Campodarsego ASD Union Arzignanochiampo
Campodarsego
ASD Union Arzignanochiampo
13:00 ASD Cartigliano APDC Chions
ASD Cartigliano
APDC Chions
13:00 Luparense FC Belluno
Luparense FC
Belluno
13:00 AC Mestre Union Feltre Asd
AC Mestre
Union Feltre Asd
13:00 Virtus Bolzano Cjarlins Muzane
Virtus Bolzano
Cjarlins Muzane
13:00 Citta di Fasano Taranto
Citta di Fasano
Taranto
13:00 Real Agro Aversa Team Altamura
Real Agro Aversa
Team Altamura
13:00 Aprilia Recanatese
Aprilia
Recanatese
13:00 Castelfidardo Vastogirardi
Castelfidardo
Vastogirardi
13:00 Olympia Agnonese Atletico Porto Santelpidio
Olympia Agnonese
Atletico Porto Santelpidio
13:00 Atletico Terme Fiuggi Giulianova
Atletico Terme Fiuggi
Giulianova
13:00 Campobasso Vastese
Campobasso
Vastese
13:00 ASD Montegiorgio Tolentino
ASD Montegiorgio
Tolentino
13:00 Virtus Flaminia ASD Cannara
Virtus Flaminia
ASD Cannara
13:00 Foligno ASD Sporting Trestina
Foligno
ASD Sporting Trestina
13:00 Sangiovannese Scandicci
Sangiovannese
Scandicci
13:00 US Pianese San Donato Tavarnelle
US Pianese
San Donato Tavarnelle
13:00 UC Sinalunghese Gavorrano
UC Sinalunghese
Gavorrano
13:00 AZ Picerno ASD U.S Bitonto
AZ Picerno ASD
U.S Bitonto
13:00 Brindisi FC Francavilla
Brindisi
FC Francavilla
13:00 FBC Gravina Fidelis Andria
FBC Gravina
Fidelis Andria
13:00 AC Nardo Portici 1906
AC Nardo
Portici 1906
13:00 Sorrento Calcio Audace Cerignola
Sorrento Calcio
Audace Cerignola
13:00 Rotonda Acireale
Rotonda
Acireale
13:00 Desenzano Calvina A.C. Crema 1908
Desenzano Calvina
A.C. Crema 1908
13:00 Franciacorta Ponte San Pietro
Franciacorta
Ponte San Pietro
13:00 Seregno Caravaggio
Seregno
Caravaggio
13:00 Scanzorosciate Nibionnoggiono
Scanzorosciate
Nibionnoggiono
13:00 Virtus Ciserano Bergamo Fanfulla Cavenago
Virtus Ciserano Bergamo
Fanfulla Cavenago
13:00 ASD Castrovillari Calcio Marina di Ragusa
ASD Castrovillari Calcio
Marina di Ragusa
13:00 Citta di Messina ASD Biancavilla
Citta di Messina
ASD Biancavilla
13:00 Aglianese SCD Progresso Calcio
Aglianese
SCD Progresso Calcio
13:00 US Fiorenzuola Rimini
US Fiorenzuola
Rimini
13:00 Forli Ghivizzano
Forli
Ghivizzano
13:00 ASD Seravezza Calcio Correggese
ASD Seravezza Calcio
Correggese
13:00 Prato ASD Sasso Marconi
Prato
ASD Sasso Marconi
13:00 AC Bra USD Castellanzese
AC Bra
USD Castellanzese
13:00 Chieri 1955 Fossano Calcio
Chieri 1955
Fossano Calcio
13:00 SC Caronnese Sanremese
SC Caronnese
Sanremese
13:00 Caratese FC Vado
Caratese
FC Vado
13:00 Derthona ASDC Gozzano
Derthona
ASDC Gozzano
13:00 Sestri Levante Legnano
Sestri Levante
Legnano
13:00 Marignanese Real Forte Querceta
Marignanese
Real Forte Querceta
13:00 Carbonia Nocerina
Carbonia
Nocerina
13:00 Santa Maria ASD Licata
Santa Maria
ASD Licata
13:00 ASD Brusaporto Vis Nova Giussano
ASD Brusaporto
Vis Nova Giussano
13:00 ASD Manzanese Este
ASD Manzanese
Este
13:00 ASD San Giorgio-Sedico Clodiense
ASD San Giorgio-Sedico
Clodiense
13:00 US Corticella Sammaurese
US Corticella
Sammaurese
13:00 Tiferno Lerchi ASD Grassina
Tiferno Lerchi
ASD Grassina
13:00 Robur Siena ASD Lornano Badese
Robur Siena
ASD Lornano Badese
13:00 AS Ostia Mare Montespaccato
AS Ostia Mare
Montespaccato
13:00 ASD Pro Livorno Mezzolara
ASD Pro Livorno
Mezzolara
13:00 Bagnolese Lentigione
Bagnolese
Lentigione
13:00 Real Calepina FC US Breno
Real Calepina FC
US Breno
13:00 USD Pont Donnaz Arconatese
USD Pont Donnaz
Arconatese
13:00 ASD Imperia Casale
ASD Imperia
Casale
13:00 Borgosesia ACSD Saluzzo
Borgosesia
ACSD Saluzzo
13:00 Citta Di Varese Lavagnese
Citta Di Varese
Lavagnese
13:00 Roccella Citta Di S. Agata
Roccella
Citta Di S. Agata
13:00 Puteolana USD Lavello
Puteolana
USD Lavello
13:00 USD Casatese Sona
USD Casatese
Sona
13:00 FC Matese San Nicolò
FC Matese
San Nicolò
13:00 SSD Dattilo Rende
SSD Dattilo
Rende
13:00 ASD Paterno Messina
ASD Paterno
Messina
13:00 ASD San Luca ASD Troina
ASD San Luca
ASD Troina
13:00 Castelnuovo Cynthia
Castelnuovo
Cynthia
13:00 Nuova Monterosi Insieme Formia
Nuova Monterosi
Insieme Formia
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
10:30 AC Milan Genoa
AC Milan
Genoa
13:00 Atalanta Juventus
Atalanta
Juventus
13:00 Bologna Spezia
Bologna
Spezia
13:00 Lazio Benevento
Lazio
Benevento
16:00 Torino Roma
Torino
Roma
18:45 Napoli Inter Milan
Napoli
Inter Milan
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
10:00 Korona Kielce II Avia Swidnik
Korona Kielce II
Avia Swidnik
13:00 ChKS Chelmianka Chelm Stal Stalowa Wola
ChKS Chelmianka Chelm
Stal Stalowa Wola
14:00 Wisla Sandomierz KS Wisla Pulawy
Wisla Sandomierz
KS Wisla Pulawy
14:30 KS Wiazownica LKS Lagow
KS Wiazownica
LKS Lagow
15:00 Lewart Lubartow Orleta Radzyn Podlaski
Lewart Lubartow
Orleta Radzyn Podlaski
15:00 Wisloka Debica Cracovia Krakow II
Wisloka Debica
Cracovia Krakow II
15:00 Legionovia Legionowo Polonia Warsaw
Legionovia Legionowo
Polonia Warsaw
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division 1 2
12:00 Osasuna Elche
Osasuna
Elche
12:00 Real Sociedad Sevilla
Real Sociedad
Sevilla
14:15 CD Alaves Huesca
CD Alaves
Huesca
14:15 Atletico Madrid Eibar
Atletico Madrid
Eibar
16:30 Real Betis Valencia
Real Betis
Valencia
16:30 Cadiz Celta Vigo
Cadiz
Celta Vigo
19:00 Getafe Real Madrid
Getafe
Real Madrid
19:00 Levante Villarreal
Levante
Villarreal
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione 1 2
10:00 Strogino Khimki-M
Strogino
Khimki-M
11:00 Znamya Noginsk FC Vidnoe
Znamya Noginsk
FC Vidnoe
11:00 FC Krasny Smolensk Khimik-Arsenal
FC Krasny Smolensk
Khimik-Arsenal
12:00 FK Kaluga Avangard Kursk
FK Kaluga
Avangard Kursk
12:00 Salyut Belgorod Sakhalin Sakhalinsk
Salyut Belgorod
Sakhalin Sakhalinsk
12:00 Fakel Voronezh II Sokol Saratov
Fakel Voronezh II
Sokol Saratov
13:00 Metallurg Lipetsk FK Kvant Obninsk
Metallurg Lipetsk
FK Kvant Obninsk
14:00 Saturn Ramenskoye FK Ryazan
Saturn Ramenskoye
FK Ryazan
14:00 Fakel Voronezh Sokol Saratov
Fakel Voronezh
Sokol Saratov
15:00 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow FK Tver
FC Lokomotiv-Kazanka Moscow
FK Tver
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League 1 2
12:30 Arsenal Fulham
Arsenal
Fulham
15:00 Man Utd Burnley
Man Utd
Burnley
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga 1 2
14:00 Famalicao Portimonense
Famalicao
Portimonense
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship 1 2
11:00 Rotherham Birmingham
Rotherham
Birmingham
14:00 Coventry Barnsley
Coventry
Barnsley
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
14:00 F91 Dudelange US Mondorf-Les-Bains
F91 Dudelange
US Mondorf-Les-Bains
14:00 UNA Strassen FC Etzella Ettelbruck
UNA Strassen
FC Etzella Ettelbruck
14:00 FC RM Hamm Benfica Victoria Rosport
FC RM Hamm Benfica
Victoria Rosport
14:00 Wiltz 71 FC 03 Differdange
Wiltz 71
FC 03 Differdange
14:00 UT Petange Hesperange
UT Petange
Hesperange
14:00 Progres Niedercorn CS Fola Esch
Progres Niedercorn
CS Fola Esch
Francia - Ligue 1 Francia - Ligue 1 1 2
11:00 PSG St Etienne
PSG
St Etienne
13:00 Dijon Nice
Dijon
Nice
13:00 Nimes Strasbourg
Nimes
Strasbourg
13:00 Brest Lens
Brest
Lens
13:00 Reims Metz
Reims
Metz
15:05 Bordeaux Monaco
Bordeaux
Monaco
19:00 Nantes Lyon
Nantes
Lyon
Colombia - Primera A Colombia - Primera A 1 2
20:30 Once Caldas Independiente Medellin
Once Caldas
Independiente Medellin
20:30 America de Cali Deportes Tolima
America de Cali
Deportes Tolima
20:30 Atletico Bucaramanga Rionegro Aguilas
Atletico Bucaramanga
Rionegro Aguilas
20:30 Atletico Nacional Medellin Patriotas FC
Atletico Nacional Medellin
Patriotas FC
20:30 Boyaca Chico Jaguares de Cordoba
Boyaca Chico
Jaguares de Cordoba
20:30 Deportivo Pereira Deportivo Pasto
Deportivo Pereira
Deportivo Pasto
20:30 La Equidad Independiente Santa Fe
La Equidad
Independiente Santa Fe
20:30 Millonarios Deportivo Cali
Millonarios
Deportivo Cali
Italia -  Serie C - Girone B Italia - Serie C - Girone B 1 2
13:00 Gubbio Mantova
Gubbio
Mantova
13:00 Legnago Salus Arezzo
Legnago Salus
Arezzo
13:00 Matelica Fano
Matelica
Fano
13:00 Virtus Verona Sambenedettese
Virtus Verona
Sambenedettese
15:30 Modena Padova
Modena
Padova
15:30 AC Feralpisalo Carpi
AC Feralpisalo
Carpi
18:30 Vis Pesaro Fermana
Vis Pesaro
Fermana
18:30 Cesena Imolese
Cesena
Imolese
Serbia - Prva Liga Serbia - Prva Liga 1 2
14:00 FK Dubocica FK Zeleznicar Pancevo
FK Dubocica
FK Zeleznicar Pancevo
14:00 Radnicki Sremska Mitrovica Buducnost Dobanovci
Radnicki Sremska Mitrovica
Buducnost Dobanovci
14:00 Dinamo Vranje FK Zarkovo
Dinamo Vranje
FK Zarkovo
14:00 FK Graficar Beograd FK Trajal
FK Graficar Beograd
FK Trajal
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga 1 2
11:00 FK Zlatibor Rad Belgrade
FK Zlatibor
Rad Belgrade
11:00 FK Novi Pazar FK Cukaricki
FK Novi Pazar
FK Cukaricki
11:00 Metalac Gornji FK Indija
Metalac Gornji
FK Indija
17:00 FK Backa Topola FK Vozdovac
FK Backa Topola
FK Vozdovac
17:00 FK Proleter Novi Sad Mladost Lucani
FK Proleter Novi Sad
Mladost Lucani
17:00 Radnicki Nis Javor Ivanjica
Radnicki Nis
Javor Ivanjica
17:00 Spartak Subotica FK Napredak
Spartak Subotica
FK Napredak
Repubblica Ceca - 3. Liga Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
8:15 FK Admira Praha Sokol Hostoun
FK Admira Praha
Sokol Hostoun
8:15 Dukla Praha B FK Teplice B
Dukla Praha B
FK Teplice B
8:15 Hradec Kralove B Slovan Velvary
Hradec Kralove B
Slovan Velvary
8:15 Pardubice B Bohemians 1905 B
Pardubice B
Bohemians 1905 B
8:15 FK Chlumec N.C Usti N Orlici
FK Chlumec N.C
Usti N Orlici
8:30 Viktoria Plzen B FC Pisek
Viktoria Plzen B
FC Pisek
15:00 Sigma Olomouc B SFK Vrchovina
Sigma Olomouc B
SFK Vrchovina
15:00 SC Znojmo SK Unicov
SC Znojmo
SK Unicov
15:00 Frydek Mistek CSK Uhersky Brod
Frydek Mistek
CSK Uhersky Brod
15:00 Vysocina Jihlava B Slovacko II
Vysocina Jihlava B
Slovacko II
15:00 Hanacka Slavia Kromeriz Dolni Benesov
Hanacka Slavia Kromeriz
Dolni Benesov
15:00 FC Odra Petrkovice Slovan Rosice
FC Odra Petrkovice
Slovan Rosice
15:00 Banik Ostrava B FC Fastav Zlín II
Banik Ostrava B
FC Fastav Zlín II
15:00 Viktoria Otrokovice Hlucin
Viktoria Otrokovice
Hlucin
15:00 Velke Mezirici MFK Vyskov
Velke Mezirici
MFK Vyskov
15:00 SK Sokol Brozany Slovan Liberec U21
SK Sokol Brozany
Slovan Liberec U21
Messico - Clausura Messico - Clausura 1 2
0:00 Chivas Guadalajara Tijuana
Chivas Guadalajara
Tijuana
2:05 Club America Cruz Azul
Club America
Cruz Azul
17:00 Unam Pumas Tigres
Unam Pumas
Tigres
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
8:30 Austria Klagenfurt Grazer AK
Austria Klagenfurt
Grazer AK
9:30 Rapid Vienna II SV Horn
Rapid Vienna II
SV Horn
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig 1 2
13:00 Gazisehir Gaziantep FK Kasimpasa
Gazisehir Gaziantep FK
Kasimpasa
16:00 Istanbul Basaksehir Fenerbahce
Istanbul Basaksehir
Fenerbahce
Argentina - Copa de la Liga Profesional Argentina - Copa de la Liga Profesional 1 2
0:00 Boca Juniors Atlético Tucumán
Boca Juniors
Atlético Tucumán
17:00 Colon Godoy Cruz
Colon
Godoy Cruz
19:15 Estudiantes LP Gimnasia LP
Estudiantes LP
Gimnasia LP
21:30 Arsenal de Sarandi Racing Club
Arsenal de Sarandi
Racing Club
Italia -  Serie C - Girone A Italia - Serie C - Girone A 1 2
13:00 Pontedera Pro Vercelli
Pontedera
Pro Vercelli
13:00 Lecco Olbia
Lecco
Olbia
13:00 Lecco Olbia
Lecco
Olbia
15:30 Piacenza Albinoleffe
Piacenza
Albinoleffe
15:30 Renate Juventus U23
Renate
Juventus U23
15:30 Grosseto Pro Sesto
Grosseto
Pro Sesto
15:30 Livorno Como
Livorno
Como
18:30 Carrarese Lucchese
Carrarese
Lucchese
18:30 Novara Pistoiese
Novara
Pistoiese
18:30 GIANA Erminio Pro Patria
GIANA Erminio
Pro Patria
18:30 Alessandria US Pergolettese
Alessandria
US Pergolettese
18:30 Novara Pistoiese
Novara
Pistoiese
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3 1 2
11:00 FC Ingolstadt SV Meppen
FC Ingolstadt
SV Meppen
12:00 Waldhof Mannheim Vfb Lubeck
Waldhof Mannheim
Vfb Lubeck
13:00 Wehen SV Unterhaching
Wehen SV
Unterhaching
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1 1 2
10:30 Silva SD CD Choco
Silva SD
CD Choco
14:15 Deportivo La Coruna B Rapido Bouzas
Deportivo La Coruna B
Rapido Bouzas
15:00 Bergantinos CD Arenteiro
Bergantinos
CD Arenteiro
15:00 Somozas Arosa
Somozas
Arosa
15:00 Agrupacion Estudiantil Ourense
Agrupacion Estudiantil
Ourense
15:00 SD Fisterra CD Pontellas
SD Fisterra
CD Pontellas
15:00 UD Paiosaco UD Atios
UD Paiosaco
UD Atios
15:00 UD Ourense Csd Arzua
UD Ourense
Csd Arzua
15:30 CD As Pontes CD Barco
CD As Pontes
CD Barco
15:30 Viveiro CF Ribadumia CF
Viveiro CF
Ribadumia CF
16:00 Polvorin Alondras
Polvorin
Alondras
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division 1 2
12:00 Albacete Mirandes
Albacete
Mirandes
12:00 UD Logrones Rayo Vallecano
UD Logrones
Rayo Vallecano
16:15 FC Cartagena Tenerife
FC Cartagena
Tenerife
Giappone - J-League Giappone - J-League 1 2
5:00 Kawasaki Frontale Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
6:00 Nagoya Grampus Sagan Tosu
Nagoya Grampus
Sagan Tosu
6:00 Cerezo Osaka Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds
8:00 Gamba Osaka Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse
Ungheria - NB II Ungheria - NB II 1 2
15:00 Budaorsi SC Kazincbarcikai BSC
Budaorsi SC
Kazincbarcikai BSC
15:00 Kaposvari Rakoczi Vasas SC
Kaposvari Rakoczi
Vasas SC
15:00 Csakvari Tk Szentlorinc SE
Csakvari Tk
Szentlorinc SE
15:00 Bekescsaba Szombathelyi Haladas
Bekescsaba
Szombathelyi Haladas
15:00 Nyiregyhaza Spartacus BFC Siofok
Nyiregyhaza Spartacus
BFC Siofok
15:00 Dorogi FC Szolnoki Mav FC
Dorogi FC
Szolnoki Mav FC
15:00 Soroksar Gyirmot SE
Soroksar
Gyirmot SE
15:00 DEAC FC Ajka
DEAC
FC Ajka
15:00 Pecsi MFC Szeged-Csanad Grosics
Pecsi MFC
Szeged-Csanad Grosics
18:00 Gyori ETO Debreceni VSC
Gyori ETO
Debreceni VSC
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig 1 2
10:30 Eskisehirspor Balikesirspor
Eskisehirspor
Balikesirspor
13:00 Akhisar Belediye Altinordu
Akhisar Belediye
Altinordu
16:00 Istanbulspor Menemen Belediye Spor
Istanbulspor
Menemen Belediye Spor
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1 1 2
10:30 FC Arges Pitesti CSMS Iasi
FC Arges Pitesti
CSMS Iasi
15:30 CFR Cluj FC Academica Clinceni
CFR Cluj
FC Academica Clinceni
18:00 FCSB FC Botosani
FCSB
FC Botosani
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
12:00 FC Levadia Tallinn Paide Linnameeskond
FC Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond
16:00 JK Nomme Kalju Parnu JK Vaprus
JK Nomme Kalju
Parnu JK Vaprus
Brasile - Campeonato Paulista Brasile - Campeonato Paulista 1 2
1:15 Novorizontino Ferroviaria SP
Novorizontino
Ferroviaria SP
23:00 Botafogo SP Palmeiras
Botafogo SP
Palmeiras
23:00 Santos Inter de Limeira
Santos
Inter de Limeira
Cipro - 2ª Divisione Cipro - 2ª Divisione 1 2
13:00 Alki Oroklinis Thoi Lakatamias
Alki Oroklinis
Thoi Lakatamias
13:00 Omonia Psevda Akritas Chlorakas
Omonia Psevda
Akritas Chlorakas
Italia -  Serie C - Girone C Italia - Serie C - Girone C 1 2
10:30 Casertana Juve Stabia
Casertana
Juve Stabia
10:30 Catanzaro Catania
Catanzaro
Catania
13:00 Virtus Francavilla Viterbese
Virtus Francavilla
Viterbese
13:00 Bari Palermo
Bari
Palermo
13:00 Foggia Paganese
Foggia
Paganese
15:30 Teramo Bisceglie 1913
Teramo
Bisceglie 1913
15:30 Potenza Monopoli
Potenza
Monopoli
18:30 Cavese AP Turris
Cavese
AP Turris
Spagna - Tercera Gruppo 17 Spagna - Tercera Gruppo 17 1 2
9:30 Real Zaragoza B SD Borja
Real Zaragoza B
SD Borja
10:00 Huesca B Brea
Huesca B
Brea
10:00 CD Belchite 97 Utebo
CD Belchite 97
Utebo
10:00 AD Almudevar Fraga
AD Almudevar
Fraga
14:30 Sabinanigo CDJ Tamarite
Sabinanigo
CDJ Tamarite
15:00 Teruel CD Cuarte
Teruel
CD Cuarte
15:00 Illueca UD Barbastro
Illueca
UD Barbastro
15:00 Epila CF Monzón
Epila CF
Monzón
15:30 Villanueva CD Valdefierro
Villanueva
CD Valdefierro
15:30 Sariñena CD Carinena
Sariñena
CD Carinena
Inghilterra - Premier League 2 Inghilterra - Premier League 2 1 2
12:00 Tottenham U23 Chelsea U23
Tottenham U23
Chelsea U23
Messico - Campionato U20 Messico - Campionato U20 1 2
14:00 Monterrey U20 Pachuca U20
Monterrey U20
Pachuca U20
14:00 Unam Pumas U20 Tigres U20
Unam Pumas U20
Tigres U20
16:00 Santos Laguna U20 Toluca U20
Santos Laguna U20
Toluca U20
Polonia - Liga II Polonia - Liga II 1 2
11:00 Slask Wroclaw II Stal Rzeszow
Slask Wroclaw II
Stal Rzeszow
15:00 Olimpia Grudziadz MKP Pogon Siedlce
Olimpia Grudziadz
MKP Pogon Siedlce
15:50 KKS 1925 Kalisz Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice
Italia - Campionato Primavera 1 Italia - Campionato Primavera 1 1 2
8:30 Empoli U19 Sampdoria U19
Empoli U19
Sampdoria U19
8:30 Genoa U19 Inter Milan U19
Genoa U19
Inter Milan U19
10:30 Cagliari U19 Fiorentina U19
Cagliari U19
Fiorentina U19
13:00 Lazio U19 Sassuolo U19
Lazio U19
Sassuolo U19
Spagna - Tercera Gruppo 2 Spagna - Tercera Gruppo 2 1 2
10:00 UC Ceares L'Entregu CF
UC Ceares
L'Entregu CF
10:00 Real Aviles CF Llanes
Real Aviles CF
Llanes
10:00 Lenense Real Titanico Laviana
Lenense
Real Titanico Laviana
10:00 Aviles Stadium CF Valdesoto
Aviles Stadium CF
Valdesoto
10:00 SD Navarro CF CD Colunga
SD Navarro CF
CD Colunga
15:00 Mosconia Condal
Mosconia
Condal
15:00 Praviano Siero
Praviano
Siero
15:30 UD Llanera El San Martin
UD Llanera
El San Martin
15:30 Gijon Industrial Urraca CF
Gijon Industrial
Urraca CF
15:30 Caudal Tuilla
Caudal
Tuilla
Portogallo - Segunda Liga Portogallo - Segunda Liga 1 2
10:15 Casa Pia Academica
Casa Pia
Academica
13:00 Penafiel Cova de Piedade
Penafiel
Cova de Piedade
14:00 FC Porto B Estoril
FC Porto B
Estoril
16:00 UD Oliveirense CD Mafra
UD Oliveirense
CD Mafra
19:30 Chaves Academico Viseu
Chaves
Academico Viseu
Germania - Bundesliga Germania - Bundesliga 1 2
13:30 Borussia Dortmund Werder Bremen
Borussia Dortmund
Werder Bremen
16:00 Mainz Hertha Berlin
Mainz
Hertha Berlin
Germania - Regionalliga Ovest Germania - Regionalliga Ovest 1 2
12:00 Rot-Weiss Oberhausen Borussia Dortmund II
Rot-Weiss Oberhausen
Borussia Dortmund II
Argentina - Nacional B Argentina - Nacional B 1 2
17:00 CA Atlanta Deportivo Riestra
CA Atlanta
Deportivo Riestra
18:00 CA Estudiantes Caseros Estudiantes Rio Cuarto
CA Estudiantes Caseros
Estudiantes Rio Cuarto
18:00 Atletico Rafaela Almagro
Atletico Rafaela
Almagro
19:00 Guillermo Brown Santamarina Tandil
Guillermo Brown
Santamarina Tandil
19:30 San Martin de San Juan CA San Telmo
San Martin de San Juan
CA San Telmo
21:30 Independiente Rivadavia CA Guemes
Independiente Rivadavia
CA Guemes
Brasile - Coppa del Nord Est Brasile - Coppa del Nord Est 1 2
19:00 Ceara Sampaio Correa
Ceara
Sampaio Correa
Romania - Liga II Romania - Liga II 1 2
8:00 FC Ripensia Timisoara Universitatea Cluj
FC Ripensia Timisoara
Universitatea Cluj
Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 1 2
13:00 Fethiyespor Tokatspor
Fethiyespor
Tokatspor
13:00 Tekirdagspor Darica G Birligi
Tekirdagspor
Darica G Birligi
13:00 Mardin BB Iskenderun FK
Mardin BB
Iskenderun FK
13:00 Kahta 02 Spor Kutahyaspor
Kahta 02 Spor
Kutahyaspor
13:00 Buyukcekmece Tepecikspor Cengelkoyspor
Buyukcekmece Tepecikspor
Cengelkoyspor
13:00 Karaman Belediyespor Nazilli Belediyespor
Karaman Belediyespor
Nazilli Belediyespor
13:00 Ceyhanspor Halide Edip Adivarspor
Ceyhanspor
Halide Edip Adivarspor
Spagna - Tercera Gruppo 7 Spagna - Tercera Gruppo 7 1 2
9:30 Torrejon Trival Valderas
Torrejon
Trival Valderas
9:30 AD Complutense Alcala Real Aranjuez
AD Complutense Alcala
Real Aranjuez
9:30 RSD Alcala CD El Alamo
RSD Alcala
CD El Alamo
9:30 San Fernando Henares Atletico de Pinto
San Fernando Henares
Atletico de Pinto
10:00 Rayo Vallecano B CD Mostoles URJC
Rayo Vallecano B
CD Mostoles URJC
10:00 Union Adarve Leganes B
Union Adarve
Leganes B
10:00 Pozuelo Alarcon Parla
Pozuelo Alarcon
Parla
10:00 DAV Santa Ana Mostoles CF
DAV Santa Ana
Mostoles CF
14:00 CD Paracuellos Antamira SAD Villaverde San Andres
CD Paracuellos Antamira
SAD Villaverde San Andres
15:00 Flat Earth FC RCD Carabanchel
Flat Earth FC
RCD Carabanchel
17:15 ED Moratalaz Alcorcon B
ED Moratalaz
Alcorcon B
Lussemburgo - Éirepromotioun Lussemburgo - Éirepromotioun 1 2
12:00 Rumelange Mertert/Wasserbillig
Rumelange
Mertert/Wasserbillig
12:00 Yellow Boys Weiler-La-Tour FC Mondercange
Yellow Boys Weiler-La-Tour
FC Mondercange
12:00 US Esch Blo-Weiss Medernach
US Esch
Blo-Weiss Medernach
12:00 Jeunesse Alisontia Steinsel
Jeunesse
Alisontia Steinsel
12:00 UN 97 Kaerjeng Mamer 32
UN 97 Kaerjeng
Mamer 32
12:00 Bissen FC Schifflange 95
Bissen
FC Schifflange 95
12:00 Berdenia Bettemburg
Berdenia
Bettemburg
12:00 Marisca Mersch Jeunesse Canach
Marisca Mersch
Jeunesse Canach
Sud Africa - National First Division Sud Africa - National First Division 1 2
13:00 Polokwane City Cape Town All Stars
Polokwane City
Cape Town All Stars
13:00 Sekhukhune United FC Jomo Cosmos
Sekhukhune United FC
Jomo Cosmos
Bulgaria - 1ª Liga Bulgaria - 1ª Liga 1 2
15:30 Tsarsko Selo 2015 CSKA Sofia
Tsarsko Selo 2015
CSKA Sofia
17:45 Levski Sofia Ludogorets Razgrad
Levski Sofia
Ludogorets Razgrad
Giappone - J2-League Giappone - J2-League 1 2
4:00 Sagamihara Jubilo Iwata
Sagamihara
Jubilo Iwata
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
11:00 Polisi Tanzania FC Tanzania Prisons
Polisi Tanzania FC
Tanzania Prisons
13:00 Mwadui FC Simba Sports Club
Mwadui FC
Simba Sports Club
13:00 Dodoma Jiji FC Namungo FC
Dodoma Jiji FC
Namungo FC
Spagna - Tercera Gruppo 12 Spagna - Tercera Gruppo 12 1 2
11:00 CD Vera CD Buzanada
CD Vera
CD Buzanada
12:00 Lanzarote Las Palmas C
Lanzarote
Las Palmas C
12:00 Union Viera CF Villa Sta Brigida
Union Viera CF
Villa Sta Brigida
12:00 UD San Fernando Panaderia Pulido
UD San Fernando
Panaderia Pulido
12:00 Arucas CF CD Union Puerto
Arucas CF
CD Union Puerto
12:00 UD Guia UD Gran Tarajal ST
UD Guia
UD Gran Tarajal ST
Germania - Bundesliga II Germania - Bundesliga II 1 2
11:30 Bochum Hannover 96
Bochum
Hannover 96
11:30 Jahn Regensburg Heidenheim
Jahn Regensburg
Heidenheim
11:30 VfL Osnabruck Fortuna Dusseldorf
VfL Osnabruck
Fortuna Dusseldorf
Brasile - Paraense Brasile - Paraense 1 2
16:00 Bragantino PA Paragominas FC
Bragantino PA
Paragominas FC
19:00 Aguia de Maraba Clube Do Remo
Aguia de Maraba
Clube Do Remo
Uganda - Premier League Uganda - Premier League 1 2
13:00 KCCA SC Villa
KCCA
SC Villa
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
13:15 Puskas Academy MTK Budapest
Puskas Academy
MTK Budapest
15:30 Budapest Honved MOL Fehervar FC
Budapest Honved
MOL Fehervar FC
Australia NPL Queensland Australia NPL Queensland 1 2
8:00 Brisbane Olympic FC Sunshine Coast Wanderers
Brisbane Olympic FC
Sunshine Coast Wanderers
8:15<