Club Olympique Medenine CS Hammam Lif
Tunisia League 2
Tunisia League 2
aprile 17, 2021 12:30 PM
Club Olympique Medenine
CS Hammam Lif
1 ---
---
2 ---
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
13:00 Sampdoria Verona
Sampdoria
Verona
13:00 Crotone Udinese
Crotone
Udinese
16:00 Sassuolo Fiorentina
Sassuolo
Fiorentina
18:45 Cagliari Parma
Cagliari
Parma
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
9:00 OKS Swit Skolwin Pogon Szczecin II
OKS Swit Skolwin
Pogon Szczecin II
11:00 Jutrzenka Giebultow Podlasie Biala Podlaska
Jutrzenka Giebultow
Podlasie Biala Podlaska
11:00 Unia Swarzedz KS Mieszko Gniezno
Unia Swarzedz
KS Mieszko Gniezno
11:00 Blonianka Blonie Sokol Aleksandrow
Blonianka Blonie
Sokol Aleksandrow
12:00 Sleza Wroclaw Gorzów Wielkopolski
Sleza Wroclaw
Gorzów Wielkopolski
12:00 Elana Torun Baltyk Gdynia
Elana Torun
Baltyk Gdynia
12:00 Flota Swinoujscie Pomorzanin Torun
Flota Swinoujscie
Pomorzanin Torun
12:00 Chemik Police Unia Janikowo
Chemik Police
Unia Janikowo
12:00 Mlks Znicz Biala Piska Pogon Grodzisk Mazowiecki
Mlks Znicz Biala Piska
Pogon Grodzisk Mazowiecki
12:00 Jagiellonia Bialystok II MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Jagiellonia Bialystok II
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
12:00 KS Kutno Pelikan Lowicz
KS Kutno
Pelikan Lowicz
13:00 Zaglebie Lubin II Ruch Chorzow
Zaglebie Lubin II
Ruch Chorzow
13:00 KP Starogard Gdanski GKS Przodkowo
KP Starogard Gdanski
GKS Przodkowo
13:00 Gornik Konin Baltyk Koszalin
Gornik Konin
Baltyk Koszalin
13:00 Unia Skierniewice Legia Warsaw II
Unia Skierniewice
Legia Warsaw II
13:00 Rks Radomsko Ruch Wysokie Mazowieckie
Rks Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie
13:00 ZKS Olimpia Zambrow Lechia Tomaszow Mazowiecki
ZKS Olimpia Zambrow
Lechia Tomaszow Mazowiecki
13:00 Ursus Warsawa GKS Wikielec
Ursus Warsawa
GKS Wikielec
14:00 Rekord Bielsko-Biala LKS Goczalkowice Zdroj
Rekord Bielsko-Biala
LKS Goczalkowice Zdroj
14:00 Polonia Bytom Polonia-Stal Swidnica
Polonia Bytom
Polonia-Stal Swidnica
14:00 Siarka Tarnobrzeg Sokol Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg
Sokol Sieniawa
14:00 Polonia Sroda Wielkopolska Radunia Stezyca
Polonia Sroda Wielkopolska
Radunia Stezyca
14:00 Gryf Wejherowo Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo
Jarota Jarocin
14:00 KS Wasilkow Huragan Morag
KS Wasilkow
Huragan Morag
14:30 Stal Brzeg Gwarek Tarnowskie Gory
Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Gory
14:30 Polonia Nysa Pniowek Pawlowice Slaskie
Polonia Nysa
Pniowek Pawlowice Slaskie
14:30 Piast Zmigrod MKS Kluczbork
Piast Zmigrod
MKS Kluczbork
14:30 Falubaz Zielona Gora Gornik Zabrze II
Falubaz Zielona Gora
Gornik Zabrze II
14:30 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska KSZO Ostrowiec
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
KSZO Ostrowiec
15:00 Podhale Nowy Targ Stal Krasnik
Podhale Nowy Targ
Stal Krasnik
15:00 Nielba Wagrowiec Gwardia Koszalin
Nielba Wagrowiec
Gwardia Koszalin
15:00 Kotwica Kolobrzeg Sokol Kleczew
Kotwica Kolobrzeg
Sokol Kleczew
15:00 Bron Radom MMKS Concordia Elblag
Bron Radom
MMKS Concordia Elblag
Algeria - 2ª Divisione Algeria - 2ª Divisione 1 2
14:00 CRB Ouled Djellal US Chaouia
CRB Ouled Djellal
US Chaouia
14:00 MSP Batna USM Annaba
MSP Batna
USM Annaba
14:00 RCB Oued Rhiou ASM Oran
RCB Oued Rhiou
ASM Oran
14:00 JSM Tiaret US Remchi
JSM Tiaret
US Remchi
14:00 RC Arba USM El Harrach
RC Arba
USM El Harrach
14:00 Amal Bou Saâda USM Blida
Amal Bou Saâda
USM Blida
14:00 RC Kouba WRB Msila
RC Kouba
WRB Msila
14:00 NRB Teleghma HB Chelghoum Laid
NRB Teleghma
HB Chelghoum Laid
14:00 MO Constantine AS Khroub
MO Constantine
AS Khroub
14:00 USM Khenchela CA Batna
USM Khenchela
CA Batna
14:00 DRB Tadjenant MC El Eulma
DRB Tadjenant
MC El Eulma
14:00 OM Arzew MCB Oued Sly
OM Arzew
MCB Oued Sly
14:00 MC Saida CR Temouchent
MC Saida
CR Temouchent
14:00 IRB El Kerma CRB Ain Oussera
IRB El Kerma
CRB Ain Oussera
14:00 SKAF Khemis Miliana Ain Defla
SKAF Khemis Miliana
Ain Defla
14:00 CR Beni Thour IRB Lakhdaria
CR Beni Thour
IRB Lakhdaria
14:00 JSM Bejaia MO Bejaia
JSM Bejaia
MO Bejaia
14:00 WA Boufarik ES Ben Aknoun
WA Boufarik
ES Ben Aknoun
Inghilterra - League 2 Inghilterra - League 2 1 2
11:30 Exeter Southend
Exeter
Southend
11:30 Forest Green Scunthorpe
Forest Green
Scunthorpe
11:30 Leyton Orient Barrow
Leyton Orient
Barrow
11:30 Newport County Cambridge Utd
Newport County
Cambridge Utd
11:30 Carlisle Port Vale
Carlisle
Port Vale
11:30 Grimsby Bolton
Grimsby
Bolton
11:30 Stevenage Mansfield
Stevenage
Mansfield
11:30 Harrogate Town Bradford
Harrogate Town
Bradford
11:30 Morecambe Oldham
Morecambe
Oldham
11:30 Tranmere Salford City
Tranmere
Salford City
16:30 Colchester Walsall
Colchester
Walsall
Paesi Bassi - Eerste Divisie Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
18:00 Go Ahead Eagles Almere City FC
Go Ahead Eagles
Almere City FC
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione 1 2
6:00 Chita Zvezda St Petersburg
Chita
Zvezda St Petersburg
10:00 Dynamo Barnaul FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
Dynamo Barnaul
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
10:00 FC Novosibirsk FK Volga Ulyanovsk
FC Novosibirsk
FK Volga Ulyanovsk
10:00 FK Kolomna FK Leningradets
FK Kolomna
FK Leningradets
11:00 FK Znamya Truda Dinamo Moscow II
FK Znamya Truda
Dinamo Moscow II
13:00 FC Murom FK Dolgoprudny
FC Murom
FK Dolgoprudny
14:00 Luch Energiya Torpedo Vladimir
Luch Energiya
Torpedo Vladimir
14:00 FC Smolensk Rodina Moscow
FC Smolensk
Rodina Moscow
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League 1 2
11:30 Newcastle West Ham
Newcastle
West Ham
19:15 Wolverhampton Sheff Utd
Wolverhampton
Sheff Utd
Inghilterra - League 1 Inghilterra - League 1 1 2
11:30 Wigan Crewe
Wigan
Crewe
11:30 Rochdale Accrington Stanley
Rochdale
Accrington Stanley
11:30 Burton Albion Plymouth
Burton Albion
Plymouth
11:30 Hull Fleetwood Town
Hull
Fleetwood Town
11:30 Shrewsbury Doncaster
Shrewsbury
Doncaster
11:30 Charlton Ipswich
Charlton
Ipswich
11:30 Bristol Rovers Lincoln City
Bristol Rovers
Lincoln City
11:30 Milton Keynes Dons Portsmouth
Milton Keynes Dons
Portsmouth
11:30 Blackpool Sunderland
Blackpool
Sunderland
16:30 AFC Wimbledon Swindon
AFC Wimbledon
Swindon
16:30 Oxford Utd Gillingham
Oxford Utd
Gillingham
Italia - Serie B Italia - Serie B 1 2
12:00 Reggina Reggiana
Reggina
Reggiana
12:00 Pisa Cosenza
Pisa
Cosenza
12:00 Empoli Brescia
Empoli
Brescia
12:00 Salernitana Venezia
Salernitana
Venezia
12:00 Pescara Virtus Entella
Pescara
Virtus Entella
12:00 Vicenza Lecce
Vicenza
Lecce
12:00 Monza Cremonese
Monza
Cremonese
13:00 Cittadella Chievo
Cittadella
Chievo
16:00 Pordenone Frosinone
Pordenone
Frosinone
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga 1 2
14:30 Guimaraes Santa Clara
Guimaraes
Santa Clara
14:30 Moreirense Tondela
Moreirense
Tondela
17:00 Benfica Gil Vicente
Benfica
Gil Vicente
17:00 Belenenses Maritimo
Belenenses
Maritimo
17:00 Nacional FC Porto
Nacional
FC Porto
19:30 Rio Ave Braga
Rio Ave
Braga
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship 1 2
11:30 Sheff Wed Bristol City
Sheff Wed
Bristol City
11:30 Swansea Wycombe
Swansea
Wycombe
11:30 Brentford Millwall
Brentford
Millwall
11:30 Luton Watford
Luton
Watford
11:30 Middlesbrough QPR
Middlesbrough
QPR
11:30 Nottm Forest Huddersfield
Nottm Forest
Huddersfield
11:30 Stoke Preston
Stoke
Preston
19:00 Norwich Bournemouth
Norwich
Bournemouth
Bosnia-Erzegovina - Lega 1 Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
14:00 FK Drina Zvornik Sutjeska Foca
FK Drina Zvornik
Sutjeska Foca
14:00 FK Jedinstvo Brcko Sloga
FK Jedinstvo Brcko
Sloga
14:00 FK Borac Kozarska FK Rudar Prijedor
FK Borac Kozarska
FK Rudar Prijedor
14:00 Leotar Sloboda Novi Grad
Leotar
Sloboda Novi Grad
14:00 Ljubic Prnjavor FK Kozara Gradiska
Ljubic Prnjavor
FK Kozara Gradiska
14:00 FK Modrica Zvijezda 09
FK Modrica
Zvijezda 09
14:00 Podrinje Slavija Sarajevo
Podrinje
Slavija Sarajevo
14:00 Tekstilac Zeljeznicar Banja Luka
Tekstilac
Zeljeznicar Banja Luka
14:30 NK Vis Simm-Bau FK Radnik Hadzici
NK Vis Simm-Bau
FK Radnik Hadzici
14:30 FK Gorazde HNK Capljina
FK Gorazde
HNK Capljina
14:30 HNK Orasje Rudar Kakanj
HNK Orasje
Rudar Kakanj
14:30 Jedinstvo NK Travnik
Jedinstvo
NK Travnik
14:30 NK Zvijezda Gradacac NK Slaven Zivinice
NK Zvijezda Gradacac
NK Slaven Zivinice
14:30 Bratstvo Gracanica NK Tosk Tesanj
Bratstvo Gracanica
NK Tosk Tesanj
14:30 GOSK Gabela Buducnost Banovici
GOSK Gabela
Buducnost Banovici
14:30 NK Posusje NK Igman Konjic
NK Posusje
NK Igman Konjic
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
14:00 FC RM Hamm Benfica Victoria Rosport
FC RM Hamm Benfica
Victoria Rosport
16:00 Racing FC Union US Hostert
Racing FC Union
US Hostert
17:30 Jeunesse Esch FC Rodange
Jeunesse Esch
FC Rodange
Francia - Ligue 1 Francia - Ligue 1 1 2
10:45 Angers Rennes
Angers
Rennes
15:00 Marseille Lorient
Marseille
Lorient
Italia -  Serie C - Girone B Italia - Serie C - Girone B 1 2
15:30 Ravenna Perugia
Ravenna
Perugia
Inghilterra - National League Inghilterra - National League 1 2
11:30 Notts County Eastleigh
Notts County
Eastleigh
11:30 Wealdstone Hartlepool
Wealdstone
Hartlepool
11:30 Woking Wrexham
Woking
Wrexham
11:30 Stockport Maidenhead Utd
Stockport
Maidenhead Utd
11:30 Halifax Kings Lynn Town
Halifax
Kings Lynn Town
11:30 Yeovil Boreham Wood
Yeovil
Boreham Wood
11:30 Dag & Red Solihull Moors
Dag & Red
Solihull Moors
11:30 Barnet Aldershot
Barnet
Aldershot
11:30 Chesterfield Bromley
Chesterfield
Bromley
11:30 Altrincham Sutton Utd
Altrincham
Sutton Utd
Serbia - Prva Liga Serbia - Prva Liga 1 2
14:00 FK Radnicki 1923 Borac Cacak
FK Radnicki 1923
Borac Cacak
14:00 FK Sloga Kraljevo FK Jagodina Tabane
FK Sloga Kraljevo
FK Jagodina Tabane
14:00 FK Kabel Novi Sad FK Zemun
FK Kabel Novi Sad
FK Zemun
14:00 Radnicki Pirot Loznica
Radnicki Pirot
Loznica
Repubblica Ceca - 3. Liga Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
8:15 Sparta Prague B Slavia Prague B
Sparta Prague B
Slavia Prague B
8:15 FK Loko Vltavin Motorlet Praha
FK Loko Vltavin
Motorlet Praha
8:15 Benesov Banik Sokolov
Benesov
Banik Sokolov
8:15 SK Rakovnik Povltavska FA
SK Rakovnik
Povltavska FA
8:15 FK Zbuzany 1953 FK Prepere
FK Zbuzany 1953
FK Prepere
8:30 Kraluv Dvur FC Karlovy Vary
Kraluv Dvur
FC Karlovy Vary
12:00 SK Sokol Zapy FK Jablonec B
SK Sokol Zapy
FK Jablonec B
13:00 Sokol Zivanice Mladá Boleslav B
Sokol Zivanice
Mladá Boleslav B
15:00 Jiskra Domazlice FK Pribram B
Jiskra Domazlice
FK Pribram B
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga 1 2
17:00 Red Star Belgrade FK Radnik Surdulica
Red Star Belgrade
FK Radnik Surdulica
Thailandia - 2ª Divisione Thailandia - 2ª Divisione 1 2
11:00 Khonkaen United Nakhon Pathom FC
Khonkaen United
Nakhon Pathom FC
Messico - Clausura Messico - Clausura 1 2
0:30 Necaxa Queretaro
Necaxa
Queretaro
2:30 Mazatlan FC Atlas
Mazatlan FC
Atlas
22:00 Atletico San Luis Puebla
Atletico San Luis
Puebla
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
12:30 FK Austria Vienna II FC Wacker Innsbruck
FK Austria Vienna II
FC Wacker Innsbruck
12:30 SKU Amstetten FC Liefering
SKU Amstetten
FC Liefering
12:30 FC Juniors OO Floridsdorfer AC
FC Juniors OO
Floridsdorfer AC
12:30 FC Blau Weiss Linz SK Vorwärts Steyr
FC Blau Weiss Linz
SK Vorwärts Steyr
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig 1 2
10:30 Denizlispor Erzurum BB
Denizlispor
Erzurum BB
13:00 Trabzonspor Hatayspor
Trabzonspor
Hatayspor
13:00 Yeni Malatyaspor Alanyaspor
Yeni Malatyaspor
Alanyaspor
16:00 Goztepe Galatasaray
Goztepe
Galatasaray
Ucraina - Persha Liga Ucraina - Persha Liga 1 2
13:00 FC Krystal Kherson FK Avanhard Kramatorsk
FC Krystal Kherson
FK Avanhard Kramatorsk
16:00 FC Metalist 1925 Volyn Lutsk
FC Metalist 1925
Volyn Lutsk
Russia - 1ª Divisione Russia - 1ª Divisione 1 2
9:00 Tom Tomsk Veles
Tom Tomsk
Veles
10:00 FK Yenisey FC Orenburg
FK Yenisey
FC Orenburg
11:00 Krylia Sovetov Fakel Voronezh
Krylia Sovetov
Fakel Voronezh
11:00 FC Irtysh Omsk Baltika Kaliningrad
FC Irtysh Omsk
Baltika Kaliningrad
11:00 Spartak Moscow II Volgar G Astrakhan
Spartak Moscow II
Volgar G Astrakhan
12:00 Chertanovo SKA Energia Khabarovsk
Chertanovo
SKA Energia Khabarovsk
12:00 Tekstilshik Ivanovo Shinnik Yaroslavl
Tekstilshik Ivanovo
Shinnik Yaroslavl
13:00 Dynamo Bryansk Krasnodar II
Dynamo Bryansk
Krasnodar II
13:00 Neftekhimik Nizhnekamsk Akron Tolyatti
Neftekhimik Nizhnekamsk
Akron Tolyatti
13:00 FC Olimpiyets Nizhny Novgorod Chaika Petropavlovskaya
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
Chaika Petropavlovskaya
14:00 Alania Vladikavkaz Torpedo Moscow
Alania Vladikavkaz
Torpedo Moscow
Irlanda del Nord - Premiership Irlanda del Nord - Premiership 1 2
16:30 Linfield Ballymena Utd
Linfield
Ballymena Utd
16:30 Portadown Cliftonville
Portadown
Cliftonville
Argentina - Copa de la Liga Profesional Argentina - Copa de la Liga Profesional 1 2
0:15 Central Cordoba River Plate
Central Cordoba
River Plate
17:00 Sarmiento Lanus
Sarmiento
Lanus
17:00 Newell's Patronato Parana
Newell's
Patronato Parana
19:15 Sarmiento Lanus
Sarmiento
Lanus
21:30 San Lorenzo Argentinos Jrs
San Lorenzo
Argentinos Jrs
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3 1 2
12:00 Magdeburg Zwickau
Magdeburg
Zwickau
12:00 FC Viktoria Köln Hallescher FC
FC Viktoria Köln
Hallescher FC
12:00 Dynamo Dresden MSV Duisburg
Dynamo Dresden
MSV Duisburg
12:00 Verl KFC Uerdingen 05
Verl
KFC Uerdingen 05
12:00 SV Turkgucu Ataspor 1860 Munich
SV Turkgucu Ataspor
1860 Munich
12:00 Kaiserslautern Saarbrucken
Kaiserslautern
Saarbrucken
Israele - Lega Leumit Israele - Lega Leumit 1 2
18:00 Hapoel Iksal Imad Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Iksal Imad
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1 1 2
16:00 Racing Club Villalbes CD Estradense
Racing Club Villalbes
CD Estradense
Croazia - 2.HNL Croazia - 2.HNL 1 2
14:30 NK Dugopolje Inter Zapresic
NK Dugopolje
Inter Zapresic
14:30 NK Junak NK Kustosija
NK Junak
NK Kustosija
14:30 NK Croatia Zmijavci NK Medimurje Cakovec
NK Croatia Zmijavci
NK Medimurje Cakovec
14:30 NK Rudes NK Solin
NK Rudes
NK Solin
14:30 NK Osijek II NK Opatija
NK Osijek II
NK Opatija
14:30 HNK Cibalia NK Sesvete
HNK Cibalia
NK Sesvete
14:30 Orijent Bijelo Brdo
Orijent
Bijelo Brdo
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division 1 2
12:00 Lugo Alcorcon
Lugo
Alcorcon
14:00 CD Castellon Mallorca
CD Castellon
Mallorca
16:15 Las Palmas Malaga
Las Palmas
Malaga
16:15 Sporting Gijon Oviedo
Sporting Gijon
Oviedo
Giappone - J-League Giappone - J-League 1 2
5:00 Avispa Fukuoka FC Tokyo
Avispa Fukuoka
FC Tokyo
5:00 Oita Kashiwa Reysol
Oita
Kashiwa Reysol
5:00 Tokushima Vortis Kashima Antlers
Tokushima Vortis
Kashima Antlers
5:00 Yokohama FC Vegalta Sendai
Yokohama FC
Vegalta Sendai
6:00 Shonan Bellmare Vissel Kobe
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig 1 2
13:00 Keciorengucu Tuzlaspor
Keciorengucu
Tuzlaspor
16:00 Adana Demirspor Giresunspor
Adana Demirspor
Giresunspor
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1 1 2
12:00 Chindia Targoviste AFC Hermannstadt
Chindia Targoviste
AFC Hermannstadt
14:30 Gaz Metan Medias FC Voluntari
Gaz Metan Medias
FC Voluntari
17:30 CS U Craiova ACS Sepsi
CS U Craiova
ACS Sepsi
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
13:00 FC Flora Tallinn JK Trans Narva
FC Flora Tallinn
JK Trans Narva
Brasile - Campeonato Paulista Brasile - Campeonato Paulista 1 2
1:00 Palmeiras Sao Paulo
Palmeiras
Sao Paulo
23:00 Bragantino Mirassol
Bragantino
Mirassol
Cipro - 2ª Divisione Cipro - 2ª Divisione 1 2
13:00 Asil Lysis Digenis Ypsonas
Asil Lysis
Digenis Ypsonas
13:00 Agia Napa Onisilos Sotira
Agia Napa
Onisilos Sotira
13:00 Digenis Morphou Aris Limassol
Digenis Morphou
Aris Limassol
13:00 PAEEK Anagennisi FC Deryneia
PAEEK
Anagennisi FC Deryneia
13:00 AE Zakakiou PO Xylotympou 2006
AE Zakakiou
PO Xylotympou 2006
13:00 Kouris Erimi Othellos Athienou
Kouris Erimi
Othellos Athienou
13:00 Omonia Aradippou Achyronas Liopetriou
Omonia Aradippou
Achyronas Liopetriou
Italia -  Serie C - Girone C Italia - Serie C - Girone C 1 2
15:30 Vibonese Avellino
Vibonese
Avellino
Francia - Championnat National Francia - Championnat National 1 2
17:00 Sete 34 Laval
Sete 34
Laval
17:00 Concarneau FC Bastia-Borgo
Concarneau
FC Bastia-Borgo
18:00 Boulogne Stade Briochin
Boulogne
Stade Briochin
18:00 Red Star FC 93 Cholet
Red Star FC 93
Cholet
Polonia - Liga II Polonia - Liga II 1 2
13:00 Garbarnia Krakow Sokol Ostroda
Garbarnia Krakow
Sokol Ostroda
14:00 Olimpia Elblag Lech Poznan II
Olimpia Elblag
Lech Poznan II
14:00 Skra Czestochowa Hutnik Krakow
Skra Czestochowa
Hutnik Krakow
14:00 Wigry Suwalki Bytovia Bytow
Wigry Suwalki
Bytovia Bytow
Messico - Campionato U20 Messico - Campionato U20 1 2
14:00 Chivas Guadalajara U20 Tijuana U20
Chivas Guadalajara U20
Tijuana U20
15:00 Atletico San Luis U20 Puebla U20
Atletico San Luis U20
Puebla U20
16:00 Club America U20 Cruz Azul U20
Club America U20
Cruz Azul U20
Italia - Campionato Primavera 1 Italia - Campionato Primavera 1 1 2
9:00 Juventus U19 Ascoli U19
Juventus U19
Ascoli U19
11:00 Atalanta U19 Roma U19
Atalanta U19
Roma U19
11:00 AC Milan U19 Torino U19
AC Milan U19
Torino U19
13:00 Spal U19 Bologna U19
Spal U19
Bologna U19
Colombia - Primera B Colombia - Primera B 1 2
20:00 Atletico Huila Fortaleza
Atletico Huila
Fortaleza
20:00 Leones Cortulua
Leones
Cortulua
20:00 Union Magdalena Deportes Quindio
Union Magdalena
Deportes Quindio
20:00 Valledupar FC Atletico Cali FC
Valledupar FC
Atletico Cali FC
Portogallo - Segunda Liga Portogallo - Segunda Liga 1 2
10:00 Feirense Varzim
Feirense
Varzim
Germania - Bundesliga Germania - Bundesliga 1 2
13:30 Wolfsburg Bayern Munich
Wolfsburg
Bayern Munich
13:30 Borussia M'gladbach Eintracht Frankfurt
Borussia M'gladbach
Eintracht Frankfurt
13:30 SC Freiburg Schalke
SC Freiburg
Schalke
13:30 Union Berlin VfB Stuttgart
Union Berlin
VfB Stuttgart
13:30 Augsburg Arminia Bielefeld
Augsburg
Arminia Bielefeld
16:30 Bayer Leverkusen Cologne
Bayer Leverkusen
Cologne
Germania - Regionalliga Ovest Germania - Regionalliga Ovest 1 2
12:00 Alemannia Aachen FC Wegberg-Beeck
Alemannia Aachen
FC Wegberg-Beeck
12:00 SC Preussen Munster SV Lippstadt 08
SC Preussen Munster
SV Lippstadt 08
12:00 Borussia M'gladbach II Rot Weiss Ahlen
Borussia M'gladbach II
Rot Weiss Ahlen
12:00 VfB Homberg Sportfreunde Lotte
VfB Homberg
Sportfreunde Lotte
12:00 SV Rodinghausen Bonner SC
SV Rodinghausen
Bonner SC
12:00 Bergisch Gladbach 09 SC Wiedenbruck
Bergisch Gladbach 09
SC Wiedenbruck
12:00 SV Straelen Rot-Weiss Essen
SV Straelen
Rot-Weiss Essen
13:30 Wuppertaler FC Köln II
Wuppertaler
FC Köln II
Argentina - Nacional B Argentina - Nacional B 1 2
18:30 CA Brown de Adrogue Defensores de Belgrano
CA Brown de Adrogue
Defensores de Belgrano
18:30 Barracas Central Deportivo Moron
Barracas Central
Deportivo Moron
18:30 Instituto AC Cordoba Ferro Carril Oeste
Instituto AC Cordoba
Ferro Carril Oeste
19:30 Villa Dalmine All Boys
Villa Dalmine
All Boys
20:00 Gimnasia Jujuy Tristan Suarez
Gimnasia Jujuy
Tristan Suarez
Italia - Campionato Primavera 2 Italia - Campionato Primavera 2 1 2
9:00 Crotone U19 Napoli U19
Crotone U19
Napoli U19
10:00 Virtus Entella U19 Frosinone U19
Virtus Entella U19
Frosinone U19
12:00 Cremonese U19 Udinese U19
Cremonese U19
Udinese U19
12:30 Chievo U19 Monza U19
Chievo U19
Monza U19
13:00 Pordenone U19 Vicenza U19
Pordenone U19
Vicenza U19
13:00 Reggiana U19 Parma U19
Reggiana U19
Parma U19
13:00 Cittadella U19 Venezia U19
Cittadella U19
Venezia U19
13:00 Hellas Verona U19 Brescia U19
Hellas Verona U19
Brescia U19
13:00 Pescara U19 Reggina U19
Pescara U19
Reggina U19
13:00 Pisa U19 Spezia U19
Pisa U19
Spezia U19
13:30 Lecce U19 Cosenza U19
Lecce U19
Cosenza U19
Brasile - Coppa del Nord Est Brasile - Coppa del Nord Est 1 2
19:00 Fortaleza EC CS Alagoano
Fortaleza EC
CS Alagoano
19:00 EC Bahia CRB
EC Bahia
CRB
21:30 Vitoria AE Altos
Vitoria
AE Altos
Romania - Liga II Romania - Liga II 1 2
8:00 Aerostar Bacau ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
Aerostar Bacau
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
8:00 Scolar Resita CS Concordia Chiajna
Scolar Resita
CS Concordia Chiajna
8:00 Metaloglobus Bucuresti CSM Slatina
Metaloglobus Bucuresti
CSM Slatina
8:00 Farul Constanta ACS Comuna Recea
Farul Constanta
ACS Comuna Recea
9:30 Petrolul Ploiesti Gloria Buzau
Petrolul Ploiesti
Gloria Buzau
Germania - Regionalliga Sud Ovest Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
12:00 FSV Frankfurt Rot-Weiss Koblenz
FSV Frankfurt
Rot-Weiss Koblenz
12:00 TSG 1899 Hoffenheim II FC Giessen
TSG 1899 Hoffenheim II
FC Giessen
12:00 VfR Aalen FC 08 Homburg
VfR Aalen
FC 08 Homburg
12:00 SG Sonnenhof Grossaspach TSV Schott Mainz
SG Sonnenhof Grossaspach
TSV Schott Mainz
12:00 Kickers Offenbach VfB Stuttgart II
Kickers Offenbach
VfB Stuttgart II
12:00 Freiburg II Pirmasens
Freiburg II
Pirmasens
12:00 TSV Steinbach Alzenau
TSV Steinbach
Alzenau
12:00 FC Astoria Walldorf Elversberg
FC Astoria Walldorf
Elversberg
12:00 Mainz II Hessen Kassel
Mainz II
Hessen Kassel
12:00 Bahlinger SC TSV Eintracht Stadtallendorf
Bahlinger SC
TSV Eintracht Stadtallendorf
Bulgaria - B PFG Bulgaria - B PFG 1 2
14:00 Kariana Erden Litex Lovech
Kariana Erden
Litex Lovech
Sud Africa - National First Division Sud Africa - National First Division 1 2
13:00 UTHONGATHI FC Richards Bay FC
UTHONGATHI FC
Richards Bay FC
13:00 Free State Stars JDR Stars
Free State Stars
JDR Stars
13:00 TS Sporting Pretoria University
TS Sporting
Pretoria University
13:00 Ajax Cape Town Bizana Pondo Chiefs
Ajax Cape Town
Bizana Pondo Chiefs
Bulgaria - 1ª Liga Bulgaria - 1ª Liga 1 2
14:45 Botev Plovdiv Slavia Sofia
Botev Plovdiv
Slavia Sofia
17:00 Arda Kardzhali Beroe
Arda Kardzhali
Beroe
Giappone - J2-League Giappone - J2-League 1 2
4:00 Blaublitz Akita Montedio Yamagata
Blaublitz Akita
Montedio Yamagata
5:00 Albirex Niigata Zweigen Kanazawa
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
5:00 JEF Utd Chiba Tochigi SC
JEF Utd Chiba
Tochigi SC
5:00 Kyoto Sanga FC Giravanz Kitakyushu
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
5:00 Omiya Ardija Ehime FC
Omiya Ardija
Ehime FC
5:00 V-Varen Nagasaki Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
5:00 Matsumoto Y FC Ventforet Kofu
Matsumoto Y FC
Ventforet Kofu
5:00 Renofa Yamaguchi Thespa Kusatsu
Renofa Yamaguchi
Thespa Kusatsu
7:00 Fagiano Okayama Mito Hollyhock
Fagiano Okayama
Mito Hollyhock
8:00 FC Ryukyu Tokyo Verdy
FC Ryukyu
Tokyo Verdy
Brasile - Paraense Brasile - Paraense 1 2
13:00 Tuna Luso Itupiranga
Tuna Luso
Itupiranga
13:00 Tapajos Paysandu
Tapajos
Paysandu
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
11:00 Coastal Union Ruvu Shooting
Coastal Union
Ruvu Shooting
13:00 Mtibwa Sugar Kagera Sugar
Mtibwa Sugar
Kagera Sugar
16:00 Young Africans Biashara United Mara
Young Africans
Biashara United Mara
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
12:45 Ujpest Mezokovesd Zsory
Ujpest
Mezokovesd Zsory
15:00 Kisvarda FC Ferencvarosi TC
Kisvarda FC
Ferencvarosi TC
17:30 Paksi Se Zalaegerszegi TE
Paksi Se
Zalaegerszegi TE
Australia NPL Queensland Australia NPL Queensland 1 2
6:15 Logan Lightning Gold Coast Knights
Logan Lightning
Gold Coast Knights
8:00 Moreton Bay United Eastern Suburbs
Moreton Bay United
Eastern Suburbs
8:30 Gold Coast United Lions FC
Gold Coast United
Lions FC
9:30 Magpies Crusaders Peninsula Power
Magpies Crusaders
Peninsula Power
Germania - Bundesliga II Germania - Bundesliga II 1 2
11:00 St Pauli Wurzburger Kickers
St Pauli
Wurzburger Kickers
Uganda - Premier League Uganda - Premier League 1 2
12:00 Express FC Mbarara City
Express FC
Mbarara City
13:00 MYDA FC Bright Stars
MYDA FC
Bright Stars
13:00 Wakiso United Onduparaka FC
Wakiso United
Onduparaka FC
13:00 UPDF FC Kyetume FC
UPDF FC
Kyetume FC
13:00 Busoga United FC Uganda Police FC
Busoga United FC
Uganda Police FC
Australia - A-League Australia - A-League 1 2
7:05 Western United FC Central Coast Mariners
Western United FC
Central Coast Mariners