Italia - Serie D Italia - Serie D
1
1
ASD Pro Livorno Lentigione
ASD Pro Livorno
Lentigione
13:00
TP
13:00 Montebelluna Este
Montebelluna
Este
D
13:00 Real Calepina FC Tritium
Real Calepina FC
Tritium
D
4
3
USD Casatese Scanzorosciate
USD Casatese
Scanzorosciate
13:00
TP
13:00 ASD Imperia Fossano Calcio
ASD Imperia
Fossano Calcio
D
13:00 USD Pont Donnaz Sanremese
USD Pont Donnaz
Sanremese
D
13:00 ACSD Saluzzo USD Castellanzese
ACSD Saluzzo
USD Castellanzese
D
13:00 ASD Villa D'Alme Vis Nova Giussano
ASD Villa D'Alme
Vis Nova Giussano
D
13:00 ASD Brusaporto Sona
ASD Brusaporto
Sona
D
13:00 Sestri Levante Casale
Sestri Levante
Casale
D
13:00 Derthona Arconatese
Derthona
Arconatese
D
13:00 AC Bra Lavagnese
AC Bra
Lavagnese
D
13:00 Prato Real Forte Querceta
Prato
Real Forte Querceta
D
13:00 Aglianese US Fiorenzuola
Aglianese
US Fiorenzuola
D
0
2
Virtus Ciserano Bergamo Nibionnoggiono
Virtus Ciserano Bergamo
Nibionnoggiono
13:00
TP
13:00 Aquila 1902 Montevarchi ASD Sporting Trestina
Aquila 1902 Montevarchi
ASD Sporting Trestina
D
13:00 Virtus Bolzano Campodarsego
Virtus Bolzano
Campodarsego
D
13:00 ASD Cartigliano ASD Union Arzignanochiampo
ASD Cartigliano
ASD Union Arzignanochiampo
D
13:00 ASD Caldiero Terme Cjarlins Muzane
ASD Caldiero Terme
Cjarlins Muzane
D
2
3
ASD Trastevere San Donato Tavarnelle
ASD Trastevere
San Donato Tavarnelle
13:00
TP
13:00 Luparense FC GSD Ambrosiana
Luparense FC
GSD Ambrosiana
D
13:00 Vis Artena ASD Lanusei
Vis Artena
ASD Lanusei
D
13:00 Nocerina Team Nuova Florida
Nocerina
Team Nuova Florida
D
13:00 US Latina Calcio USD Latte Dolce
US Latina Calcio
USD Latte Dolce
D
12:00 Afragolese 1944 Torres
Afragolese 1944
Torres
D
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional
0
3
CCDR Vila Cortez CF Canelas 2010
CCDR Vila Cortez
CF Canelas 2010
16:30
TP
2
0
Sao Joao Ver Lusitania Lourosa
Sao Joao Ver
Lusitania Lourosa
16:30
TP
1
0
AD Sanjoanense RD Agueda
AD Sanjoanense
RD Agueda
16:30
TP
2
1
Beira Mar Valadares Gaia FC
Beira Mar
Valadares Gaia FC
16:30
TP
2
1
SC Espinho Lusitano FCV
SC Espinho
Lusitano FCV
16:30
TP
2
1
AD Castro Daire Anadia
AD Castro Daire
Anadia
16:30
TP
2
0
Vitoria Setubal SC Mineiro Aljustrelense
Vitoria Setubal
SC Mineiro Aljustrelense
14:00
TP
1
1
Juventude Evora Louletano DC
Juventude Evora
Louletano DC
14:00
TP
0
0
Moncarapachense Amora
Moncarapachense
Amora
14:00
TP
2
6
Moura CD Pinhalnovense
Moura
CD Pinhalnovense
14:00
TP
1
1
Olhanense Lusitano GC Evora
Olhanense
Lusitano GC Evora
14:00
TP
1
0
ARC Oleiros Benfica e Castelo Branco
ARC Oleiros
Benfica e Castelo Branco
11:45
TP
1
0
Alcains Carapinheirense
Alcains
Carapinheirense
11:45
TP
1
2
AC Marinhense Oliveira Hospital
AC Marinhense
Oliveira Hospital
11:45
TP
0
0
Clube Condeixa Sertanense
Clube Condeixa
Sertanense
11:45
TP
2
0
CG Vitoria Sernache Mortagua FC
CG Vitoria Sernache
Mortagua FC
11:45
TP
4
2
Berco SC Brito SC
Berco SC
Brito SC
9:45
TP
0
3
Rio Ave B FC Felgueiras
Rio Ave B
FC Felgueiras
9:45
TP
2
2
Pevidem SC Sao Martinho
Pevidem SC
Sao Martinho
9:45
TP
2
4
Mondinense Guimaraes B
Mondinense
Guimaraes B
9:45
TP
Italia - Serie A Italia - Serie A
0
1
Udinese Torino
Udinese
Torino
18:45
TP
1
3
Parma AC Milan
Parma
AC Milan
16:00
TP
3
2
Spezia Crotone
Spezia
Crotone
13:00
TP
Polonia - Liga III Polonia - Liga III
3
2
Ruch Chorzow Sleza Wroclaw
Ruch Chorzow
Sleza Wroclaw
16:00
TP
0
3
Jarota Jarocin Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
15:00
TP
0
3
KS Mieszko Gniezno Kotwica Kolobrzeg
KS Mieszko Gniezno
Kotwica Kolobrzeg
15:00
TP
0
0
GKS Przodkowo Elana Torun
GKS Przodkowo
Elana Torun
15:00
TP
1
0
Pogon Grodzisk Mazowiecki Legionovia Legionowo
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo
15:00
TP
0
1
MKS Kluczbork Foto-Higiena Gac
MKS Kluczbork
Foto-Higiena Gac
15:00
TP
1
1
Pelikan Lowicz Huragan Morag
Pelikan Lowicz
Huragan Morag
14:30
TP
0
2
KS Wasilkow Bron Radom
KS Wasilkow
Bron Radom
14:00
TP
3
2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki Unia Skierniewice
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Unia Skierniewice
14:00
TP
0
0
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska Avia Swidnik
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Avia Swidnik
14:00
TP
2
1
Wisloka Debica Sokol Sieniawa
Wisloka Debica
Sokol Sieniawa
14:00
TP
1
1
Siarka Tarnobrzeg LKS Lagow
Siarka Tarnobrzeg
LKS Lagow
14:00
TP
3
1
Podhale Nowy Targ KS Wiazownica
Podhale Nowy Targ
KS Wiazownica
14:00
TP
2
0
KSZO Ostrowiec Podlasie Biala Podlaska
KSZO Ostrowiec
Podlasie Biala Podlaska
14:00
TP
0
2
Lewart Lubartow KS Wisla Pulawy
Lewart Lubartow
KS Wisla Pulawy
14:00
TP
1
0
ChKS Chelmianka Chelm Orleta Radzyn Podlaski
ChKS Chelmianka Chelm
Orleta Radzyn Podlaski
14:00
TP
4
2
Polonia-Stal Swidnica Zaglebie Lubin II
Polonia-Stal Swidnica
Zaglebie Lubin II
14:00
TP
3
1
Pniowek Pawlowice Slaskie Rekord Bielsko-Biala
Pniowek Pawlowice Slaskie
Rekord Bielsko-Biala
14:00
TP
2
1
Gwarek Tarnowskie Gory Energetyk Row Rybnik
Gwarek Tarnowskie Gory
Energetyk Row Rybnik
14:00
TP
1
2
Gornik Zabrze II Polonia Bytom
Gornik Zabrze II
Polonia Bytom
14:00
TP
0
2
LKS Goczalkowice Zdroj Falubaz Zielona Gora
LKS Goczalkowice Zdroj
Falubaz Zielona Gora
14:00
TP
1
1
Unia Janikowo Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
Gryf Wejherowo
13:00
TP
1
1
Ruch Wysokie Mazowieckie Blonianka Blonie
Ruch Wysokie Mazowieckie
Blonianka Blonie
13:00
TP
1
1
ZKS Olimpia Zambrow Rks Radomsko
ZKS Olimpia Zambrow
Rks Radomsko
13:00
TP
1
0
Lechia Tomaszow Mazowiecki Ursus Warsawa
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Ursus Warsawa
13:00
TP
4
3
MMKS Concordia Elblag GKS Wikielec
MMKS Concordia Elblag
GKS Wikielec
13:00
TP
3
1
Legia Warsaw II Mlks Znicz Biala Piska
Legia Warsaw II
Mlks Znicz Biala Piska
13:00
TP
1
0
Wisla Sandomierz Stal Krasnik
Wisla Sandomierz
Stal Krasnik
13:00
TP
0
1
Hetman Zamosc Cracovia Krakow II
Hetman Zamosc
Cracovia Krakow II
13:00
TP
4
0
Gorzów Wielkopolski Piast Zmigrod
Gorzów Wielkopolski
Piast Zmigrod
13:00
TP
3
3
Flota Swinoujscie Nielba Wagrowiec
Flota Swinoujscie
Nielba Wagrowiec
12:00
TP
0
3
Chemik Police Baltyk Koszalin
Chemik Police
Baltyk Koszalin
12:00
TP
1
0
KS Kutno Sokol Aleksandrow
KS Kutno
Sokol Aleksandrow
12:00
TP
1
0
Pomorzanin Torun Unia Swarzedz
Pomorzanin Torun
Unia Swarzedz
11:00
TP
3
0
Radunia Stezyca OKS Swit Skolwin
Radunia Stezyca
OKS Swit Skolwin
11:00
TP
0
0
Miedz Legnica II Polonia Nysa
Miedz Legnica II
Polonia Nysa
11:00
TP
3
1
Sokol Kleczew Gornik Konin
Sokol Kleczew
Gornik Konin
10:00
TP
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division
2
1
Real Madrid Barcelona
Real Madrid
Barcelona
19:00
TP
0
1
Eibar Levante
Eibar
Levante
16:30
TP
0
0
Athletic Bilbao CD Alaves
Athletic Bilbao
CD Alaves
14:15
TP
0
1
Getafe Cadiz
Getafe
Cadiz
12:00
TP
Inghilterra - League 2 Inghilterra - League 2
2
1
Salford City Stevenage
Salford City
Stevenage
14:00
TP
2
1
Bolton Harrogate Town
Bolton
Harrogate Town
14:00
TP
1
0
Bradford Grimsby
Bradford
Grimsby
14:00
TP
2
2
Barrow Carlisle
Barrow
Carlisle
14:00
TP
0
0
Scunthorpe Tranmere
Scunthorpe
Tranmere
14:00
TP
2
1
Walsall Forest Green
Walsall
Forest Green
14:00
TP
0
0
Southend Crawley Town
Southend
Crawley Town
14:00
TP
1
0
Port Vale Morecambe
Port Vale
Morecambe
14:00
TP
1
0
Cheltenham Leyton Orient
Cheltenham
Leyton Orient
14:00
TP
1
4
Cambridge Utd Exeter
Cambridge Utd
Exeter
14:00
TP
Inghilterra - Premier League Inghilterra - Premier League
1
4
Crystal Palace Chelsea
Crystal Palace
Chelsea
16:30
TP
2
1
Liverpool Aston Villa
Liverpool
Aston Villa
14:00
TP
1
2
Man City Leeds
Man City
Leeds
11:30
TP
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione
0
2
Spartak Nalchik FK Chernomorets Novorossiysk
Spartak Nalchik
FK Chernomorets Novorossiysk
13:00
TP
1
0
PFC Kuban Krasnodar III
PFC Kuban
Krasnodar III
13:00
TP
1
0
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk FK Druzhba Maikop
FK Mashuk-KMV Pyatigorsk
FK Druzhba Maikop
13:00
TP
1
1
Lada Dimitrovgrad FC Novosibirsk
Lada Dimitrovgrad
FC Novosibirsk
12:00
TP
2
2
Dinamo Stavropol FC Essentuki
Dinamo Stavropol
FC Essentuki
12:00
TP
1
2
FK Lada Tolyatti Dynamo Barnaul
FK Lada Tolyatti
Dynamo Barnaul
12:00
TP
Inghilterra - League 1 Inghilterra - League 1
2
2
Lincoln City Blackpool
Lincoln City
Blackpool
14:00
TP
0
3
Plymouth Hull
Plymouth
Hull
14:00
TP
1
1
Northampton Bristol Rovers
Northampton
Bristol Rovers
14:00
TP
1
2
Sunderland Charlton
Sunderland
Charlton
14:00
TP
0
3
Swindon Peterborough
Swindon
Peterborough
14:00
TP
1
2
Portsmouth Burton Albion
Portsmouth
Burton Albion
14:00
TP
0
0
Ipswich Milton Keynes Dons
Ipswich
Milton Keynes Dons
14:00
TP
1
0
Fleetwood Town Rochdale
Fleetwood Town
Rochdale
14:00
TP
0
6
Crewe Oxford Utd
Crewe
Oxford Utd
14:00
TP
0
0
Gillingham Shrewsbury
Gillingham
Shrewsbury
14:00
TP
1
4
Doncaster Wigan
Doncaster
Wigan
14:00
TP
1
5
Accrington Stanley AFC Wimbledon
Accrington Stanley
AFC Wimbledon
14:00
TP
Italia - Serie B Italia - Serie B
1
1
Frosinone Cittadella
Frosinone
Cittadella
14:00
TP
1
1
Brescia Pescara
Brescia
Pescara
12:00
TP
2
1
Cremonese Pordenone
Cremonese
Pordenone
12:00
TP
1
2
Lecce Spal
Lecce
Spal
12:00
TP
0
3
Virtus Entella Salernitana
Virtus Entella
Salernitana
12:00
TP
1
0
Ascoli Monza
Ascoli
Monza
12:00
TP
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga
0
5
Pacos Ferreira Benfica
Pacos Ferreira
Benfica
19:30
TP
0
2
Tondela FC Porto
Tondela
FC Porto
17:00
TP
3
3
Boavista Rio Ave
Boavista
Rio Ave
14:30
TP
1
0
Maritimo SC Farense
Maritimo
SC Farense
14:00
TP
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship
2
0
Birmingham Stoke
Birmingham
Stoke
14:00
TP
1
3
Wycombe Luton
Wycombe
Luton
14:00
TP
4
1
QPR Sheff Wed
QPR
Sheff Wed
14:00
TP
0
5
Preston Brentford
Preston
Brentford
14:00
TP
0
0
Huddersfield Rotherham
Huddersfield
Rotherham
14:00
TP
0
1
Derby Norwich
Derby
Norwich
14:00
TP
4
1
Bournemouth Coventry
Bournemouth
Coventry
14:00
TP
2
0
Barnsley Middlesbrough
Barnsley
Middlesbrough
14:00
TP
0
0
Bristol City Nottm Forest
Bristol City
Nottm Forest
14:00
TP
2
2
Cardiff Blackburn
Cardiff
Blackburn
14:00
TP
0
3
Millwall Swansea
Millwall
Swansea
11:30
TP
Bosnia-Erzegovina - Lega 1 Bosnia-Erzegovina - Lega 1
0
3
NK Slaven Zivinice Jedinstvo
NK Slaven Zivinice
Jedinstvo
14:30
TP
3
1
NK Travnik HNK Orasje
NK Travnik
HNK Orasje
14:30
TP
3
2
HNK Capljina NK Vis Simm-Bau
HNK Capljina
NK Vis Simm-Bau
14:30
TP
3
0
Buducnost Banovici Bratstvo Gracanica
Buducnost Banovici
Bratstvo Gracanica
14:30
TP
0
2
NK Igman Konjic GOSK Gabela
NK Igman Konjic
GOSK Gabela
14:30
TP
0
0
Rudar Kakanj FK Gorazde
Rudar Kakanj
FK Gorazde
14:25
TP
6
2
Zeljeznicar Banja Luka FK Drina Zvornik
Zeljeznicar Banja Luka
FK Drina Zvornik
13:30
TP
1
0
Sutjeska Foca FK Modrica
Sutjeska Foca
FK Modrica
13:30
TP
2
3
Sloga FK Borac Kozarska
Sloga
FK Borac Kozarska
13:30
TP
1
0
Slavija Sarajevo Zvijezda 09
Slavija Sarajevo
Zvijezda 09
13:30
TP
2
3
FK Rudar Prijedor Leotar
FK Rudar Prijedor
Leotar
13:30
TP
0
3
Podrinje Ljubic Prnjavor
Podrinje
Ljubic Prnjavor
13:30
TP
1
1
Sloboda Novi Grad Tekstilac
Sloboda Novi Grad
Tekstilac
13:30
TP
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale
1
1
Hesperange FC RM Hamm Benfica
Hesperange
FC RM Hamm Benfica
17:30
TP
4
0
CS Fola Esch UT Petange
CS Fola Esch
UT Petange
17:00
TP
0
2
FC Etzella Ettelbruck Racing FC Union
FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union
16:00
TP
0
4
Victoria Rosport F91 Dudelange
Victoria Rosport
F91 Dudelange
14:00
TP
Francia - Ligue 1 Francia - Ligue 1
3
3
Montpellier Marseille
Montpellier
Marseille
19:00
TP
1
4
Strasbourg PSG
Strasbourg
PSG
15:00
TP
Colombia - Primera A Colombia - Primera A
2
2
Independiente Medellin Alianza Petrolera
Independiente Medellin
Alianza Petrolera
20:30
TP
Inghilterra - National League Inghilterra - National League
2
0
Hartlepool Notts County
Hartlepool
Notts County
16:20
TP
3
1
Boreham Wood Wealdstone
Boreham Wood
Wealdstone
14:00
TP
2
1
Torquay Weymouth
Torquay
Weymouth
14:00
TP
1
0
Bromley Dag & Red
Bromley
Dag & Red
14:00
TP
0
3
Wrexham Stockport
Wrexham
Stockport
14:00
TP
0
0
Maidenhead Utd Barnet
Maidenhead Utd
Barnet
14:00
TP
0
0
Eastleigh Woking
Eastleigh
Woking
14:00
TP
14:00 Aldershot Yeovil
Aldershot
Yeovil
RV
1
2
Kings Lynn Town Chesterfield
Kings Lynn Town
Chesterfield
14:00
TP
0
1
Altrincham Halifax
Altrincham
Halifax
14:00
TP
Repubblica Ceca - 3. Liga Repubblica Ceca - 3. Liga
14:30 Usti N Orlici FK Teplice B
Usti N Orlici
FK Teplice B
RV
14:30 Slovan Velvary Mladá Boleslav B
Slovan Velvary
Mladá Boleslav B
RV
14:30 Pardubice B SK Sokol Zapy
Pardubice B
SK Sokol Zapy
RV
14:30 SK Sokol Brozany Sokol Zivanice
SK Sokol Brozany
Sokol Zivanice
RV
12:00 Slovan Velvary SK Sokol Brozany
Slovan Velvary
SK Sokol Brozany
RV
11:30 Usti N Orlici Hradec Kralove B
Usti N Orlici
Hradec Kralove B
RV
11:30 Sokol Hostoun SK Rakovnik
Sokol Hostoun
SK Rakovnik
RV
8:15 Motorlet Praha FK Admira Praha
Motorlet Praha
FK Admira Praha
RV
8:15 Banik Sokolov Kraluv Dvur
Banik Sokolov
Kraluv Dvur
RV
8:15 Sparta Prague B FC Pisek
Sparta Prague B
FC Pisek
RV
8:15 Benesov Viktoria Plzen B
Benesov
Viktoria Plzen B
RV
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga
0
0
FK Cukaricki FK Backa Topola
FK Cukaricki
FK Backa Topola
17:00
TP
1
1
FK Vozdovac FK Proleter Novi Sad
FK Vozdovac
FK Proleter Novi Sad
17:00
TP
1
0
Mladost Lucani Spartak Subotica
Mladost Lucani
Spartak Subotica
17:00
TP
Thailandia - 2ª Divisione Thailandia - 2ª Divisione
2
0
Nakhon Pathom FC Chainat FC
Nakhon Pathom FC
Chainat FC
12:00
TP
2
1
Khonkaen United Phrae United
Khonkaen United
Phrae United
12:00
TP
Messico - Clausura Messico - Clausura
1
3
Atlas Leon
Atlas
Leon
22:00
TP
2
1
Juarez FC Atletico San Luis
Juarez FC
Atletico San Luis
2:30
TP
0
1
Necaxa Unam Pumas
Necaxa
Unam Pumas
0:30
TP
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga
3
2
Austria Lustenau Rapid Vienna II
Austria Lustenau
Rapid Vienna II
12:30
TP
1
4
SV Lafnitz FC Liefering
SV Lafnitz
FC Liefering
12:30
TP
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig
1
1
Galatasaray Fatih Karagumruk
Galatasaray
Fatih Karagumruk
16:00
TP
0
0
Caykur Rizespor Trabzonspor
Caykur Rizespor
Trabzonspor
13:00
TP
2
3
Hatayspor Goztepe
Hatayspor
Goztepe
10:30
TP
Ucraina - Persha Liga Ucraina - Persha Liga
2
1
Chernomorets Odessa Polissya Zhytomyr
Chernomorets Odessa
Polissya Zhytomyr
14:00
TP
2
0
Volyn Lutsk FC Krystal Kherson
Volyn Lutsk
FC Krystal Kherson
14:00
TP
1
0
Prykarpattya Ivano Frankivsk Kremin
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Kremin
13:00
TP
0
0
FC Alliance Lipova Dolina FC Metalist 1925
FC Alliance Lipova Dolina
FC Metalist 1925
13:00
TP
0
3
FC Hirnyk Sport Komsomolsk MFK Mykolaiv
FC Hirnyk Sport Komsomolsk
MFK Mykolaiv
13:00
TP
1
1
FK Avanhard Kramatorsk Ahrobiznes Volochysk
FK Avanhard Kramatorsk
Ahrobiznes Volochysk
12:00
TP
1
0
FC Veres Rivne Vpk Agro Shevchenkivka
FC Veres Rivne
Vpk Agro Shevchenkivka
12:00
TP
2
1
Obolon Brovar Kiev Nyva Ternopil
Obolon Brovar Kiev
Nyva Ternopil
12:00
TP
Germania - Bundesliga U19 Germania - Bundesliga U19
11:00 Cottbus U19 Eimsbutteler TV U19
Cottbus U19
Eimsbutteler TV U19
RV
11:00 Astoria Walldorf U19 Nurnberg U19
Astoria Walldorf U19
Nurnberg U19
RV
11:00 SSV Ulm U19 Eintracht Frankfurt U19
SSV Ulm U19
Eintracht Frankfurt U19
RV
11:00 Augsburg U19 Karlsruhe U19
Augsburg U19
Karlsruhe U19
RV
11:00 VfB Stuttgart U19 Darmstadt 98 U19
VfB Stuttgart U19
Darmstadt 98 U19
RV
11:00 Mainz U19 Kaiserslautern U19
Mainz U19
Kaiserslautern U19
RV
11:00 TSG Hoffenheim U19 FC Ingolstadt U19
TSG Hoffenheim U19
FC Ingolstadt U19
RV
11:00 Werder Bremen U19 FC Magdeburg U19
Werder Bremen U19
FC Magdeburg U19
RV
11:00 Hamburg U19 Chemnitzer U19
Hamburg U19
Chemnitzer U19
RV
11:00 Holstein Kiel U19 Union Berlin U19
Holstein Kiel U19
Union Berlin U19
RV
11:00 Hertha Berlin U19 Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
Dynamo Dresden U19
RV
11:00 Hallescher FC U19 VfL Osnabruck U19
Hallescher FC U19
VfL Osnabruck U19
RV
11:00 SC Preussen Munster U19 Cologne U19
SC Preussen Munster U19
Cologne U19
RV
11:00 Alemannia Aachen U19 Rot-Weiss Oberhausen U19
Alemannia Aachen U19
Rot-Weiss Oberhausen U19
RV
11:00 Schalke U19 Arminia Bielefeld U19
Schalke U19
Arminia Bielefeld U19
RV
11:00 Rot Weiss Essen U19 Borussia M'gladbach U19
Rot Weiss Essen U19
Borussia M'gladbach U19
RV
11:00 St Pauli U19 Viktoria Berlin U19
St Pauli U19
Viktoria Berlin U19
RV
11:00 Heidenheim U19 Saarbrucken U19
Heidenheim U19
Saarbrucken U19
RV
11:00 SC Freiburg U19 Greuther Furth U19
SC Freiburg U19
Greuther Furth U19
RV
11:00 Fortuna Koln U19 Wuppertaler U19
Fortuna Koln U19
Wuppertaler U19
RV
11:00 MSV Duisburg U19 FC Viktoria Köln U19
MSV Duisburg U19
FC Viktoria Köln U19
RV
11:00 Bochum U19 Fortuna Dusseldorf U19
Bochum U19
Fortuna Dusseldorf U19
RV
11:00 Paderborn U19 Borussia Dortmund U19
Paderborn U19
Borussia Dortmund U19
RV
11:00 Kickers Offenbach U19 Bayern Munich U19
Kickers Offenbach U19
Bayern Munich U19
RV
11:00 Hannover 96 U19 RB Leipzig U19
Hannover 96 U19
RB Leipzig U19
RV
Irlanda del Nord - Premiership Irlanda del Nord - Premiership
1
2
Warrenpoint Town Coleraine
Warrenpoint Town
Coleraine
16:30
TP
2
0
Glentoran Dungannon Swifts
Glentoran
Dungannon Swifts
14:00
TP
3
2
Glenavon Ballymena Utd
Glenavon
Ballymena Utd
14:00
TP
2
2
Crusaders Cliftonville
Crusaders
Cliftonville
14:00
TP
2
0
Portadown Carrick Rangers
Portadown
Carrick Rangers
14:00
TP
1
1
Larne FC Linfield
Larne FC
Linfield
14:00
TP
Argentina - Copa de la Liga Profesional Argentina - Copa de la Liga Profesional
2
2
Defensa y Justicia CA Talleres de Córdoba
Defensa y Justicia
CA Talleres de Córdoba
21:30
TP
1
0
Estudiantes LP CA Aldosivi
Estudiantes LP
CA Aldosivi
19:15
TP
2
4
Platense San Lorenzo
Platense
San Lorenzo
0:00
TP
Italia -  Serie C - Girone A Italia - Serie C - Girone A
3
0
Albinoleffe Carrarese
Albinoleffe
Carrarese
13:00
TP
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3
2
1
Saarbrucken SV Turkgucu Ataspor
Saarbrucken
SV Turkgucu Ataspor
12:00
TP
3
2
1860 Munich Verl
1860 Munich
Verl
12:00
TP
0
2
Hansa Rostock Magdeburg
Hansa Rostock
Magdeburg
12:00
TP
1
1
MSV Duisburg Waldhof Mannheim
MSV Duisburg
Waldhof Mannheim
12:00
TP
2
2
FC Ingolstadt Bayern Munich II
FC Ingolstadt
Bayern Munich II
12:00
TP
1
1
Vfb Lubeck Kaiserslautern
Vfb Lubeck
Kaiserslautern
12:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1
1
0
CD Arenteiro Polvorin
CD Arenteiro
Polvorin
15:00
TP
Croazia - 2.HNL Croazia - 2.HNL
4
2
NK Solin NK Croatia Zmijavci
NK Solin
NK Croatia Zmijavci
14:30
TP
1
0
NK Kustosija NK Osijek II
NK Kustosija
NK Osijek II
14:30
TP
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division
2
1
Rayo Vallecano Girona
Rayo Vallecano
Girona
16:15
TP
0
0
Oviedo Las Palmas
Oviedo
Las Palmas
14:00
TP
0
0
Ponferradina Fuenlabrada
Ponferradina
Fuenlabrada
12:00
TP
Giappone - J-League Giappone - J-League
2
2
Cerezo Osaka Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka
6:00
TP
0
1
Sanfrecce Hiroshima Shonan Bellmare
Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare
5:00
TP
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig
2
3
Akhisar Belediye Adana Demirspor
Akhisar Belediye
Adana Demirspor
16:00
TP
1
0
Samsunspor Balikesirspor
Samsunspor
Balikesirspor
13:00
TP
2
2
Bandirmaspor Menemen Belediye Spor
Bandirmaspor
Menemen Belediye Spor
10:30
TP
0
1
Altay SK Izmir Boluspor
Altay SK Izmir
Boluspor
10:30
TP
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1
1
1
ACS Sepsi FCSB
ACS Sepsi
FCSB
16:00
TP
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga
1
0
Paide Linnameeskond FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
10:00
TP
Brasile - Campeonato Paulista Brasile - Campeonato Paulista
23:00 Sao Bento Bragantino
Sao Bento
Bragantino
D
Serbia - Srpska Liga Serbia - Srpska Liga
2
2
FK Radnicki Beograd FK Teleoptik Zemun
FK Radnicki Beograd
FK Teleoptik Zemun
15:00
TP
6
0
OFK Sindelic FK Moravac Mrstane
OFK Sindelic
FK Moravac Mrstane
14:00
TP
5
1
FK Timok Zajecar FK Rembas Resavica
FK Timok Zajecar
FK Rembas Resavica
14:00
TP
0
1
FK Sloga Conoplja FK Dunav Stari Banovci
FK Sloga Conoplja
FK Dunav Stari Banovci
14:00
TP
2
1
Trstenik PPT FK Timočanin
Trstenik PPT
FK Timočanin
14:00
TP
1
0
Sloboda Novi Kozarci Hajduk Kula
Sloboda Novi Kozarci
Hajduk Kula
14:00
TP
1
2
Dinamo Pancevo FK Vrsac
Dinamo Pancevo
FK Vrsac
14:00
TP
3
1
FK Radnicki Zrenjanin FK Kozara BVS
FK Radnicki Zrenjanin
FK Kozara BVS
14:00
TP
5
2
FK Becej FK Radnicki Sombor
FK Becej
FK Radnicki Sombor
14:00
TP
0
0
FK Jedinstvo Stara Pazova FK 1 Maj Ruma
FK Jedinstvo Stara Pazova