Hacettepe SK 24 Erzincanspor
Turkey 2 Lig Beyaz
Turkey 2 Lig Beyaz
marzo 4, 2021 11:00 AM
Hacettepe SK
24 Erzincanspor
1 ---
---
2 ---
Messico - Liga de Expansion Messico - Liga de Expansion 1 2
1:05 Pumas Tabasco Atletico Morelia
Pumas Tabasco
Atletico Morelia
2:05 Cimarrones de Sonora FC Oaxaca
Cimarrones de Sonora FC
Oaxaca
23:00 Tapatio Universidad Guadalajara
Tapatio
Universidad Guadalajara
Arabia Saudita - Premier League Arabia Saudita - Premier League 1 2
15:45 Al Taawon Buraidah Al Baten
Al Taawon Buraidah
Al Baten
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
15:00 Benfica e Castelo Branco ARC Oleiros
Benfica e Castelo Branco
ARC Oleiros
Tailandia - Premier League Tailandia - Premier League 1 2
11:30 Chiangrai Utd Chonburi
Chiangrai Utd
Chonburi
12:00 BG Pathum United Sukhothai FC
BG Pathum United
Sukhothai FC
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
11:00 Mtibwa Sugar Biashara United Mara
Mtibwa Sugar
Biashara United Mara
Messico - Campionato U20 Messico - Campionato U20 1 2
15:00 Necaxa U20 Pachuca U20
Necaxa U20
Pachuca U20
16:00 Unam Pumas U20 Santos Laguna U20
Unam Pumas U20
Santos Laguna U20
Islanda - Coppa di Lega Islanda - Coppa di Lega 1 2
20:00 HK Kopavogur Valur Reykjavik
HK Kopavogur
Valur Reykjavik
Azerbaijan - 1ª Divisione Azerbaijan - 1ª Divisione 1 2
10:00 Keshla FK II Zaqatala
Keshla FK II
Zaqatala
10:00 FK Qarabag II Moik Baku
FK Qarabag II
Moik Baku
Italia -  Serie C - Girone A Italia - Serie C - Girone A 1 2
16:30 Livorno Alessandria
Livorno
Alessandria
16:30 Carrarese Grosseto
Carrarese
Grosseto
Israele - Premier League Israele - Premier League 1 2
17:00 MS Ashdod Hapoel Kfar Saba
MS Ashdod
Hapoel Kfar Saba
18:00 Beitar Jerusalem Hapoel Bnei Sakhnin
Beitar Jerusalem
Hapoel Bnei Sakhnin
18:45 Hapoel Haifa Maccabi Tel Aviv
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
Polonia - Ekstraklasa Polonia - Ekstraklasa 1 2
19:30 Stal Mielec Wisla Plock
Stal Mielec
Wisla Plock
Messico - Clausura Messico - Clausura 1 2
0:00 Juarez FC Monterrey
Juarez FC
Monterrey
1:00 Queretaro Chivas Guadalajara
Queretaro
Chivas Guadalajara
1:00 Tijuana Club America
Tijuana
Club America
3:00 Cruz Azul Mazatlan FC
Cruz Azul
Mazatlan FC
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig 1 2
13:00 Alanyaspor Goztepe
Alanyaspor
Goztepe
13:00 Kasimpasa Trabzonspor
Kasimpasa
Trabzonspor
16:00 Fenerbahce Antalyaspor
Fenerbahce
Antalyaspor
Brasile - Campionato Goiano Brasile - Campionato Goiano 1 2
0:30 Goias Goianesia
Goias
Goianesia
19:00 Aparecidense Vila Nova
Aparecidense
Vila Nova
Svizzera - Super League Svizzera - Super League 1 2
17:15 FC Sion Lugano
FC Sion
Lugano
19:30 FC Zurich Lucerne
FC Zurich
Lucerne
Turchia - 2.Lig Beya Turchia - 2.Lig Beya 1 2
11:00 Afjet Afyonspor Inegolspor
Afjet Afyonspor
Inegolspor
11:00 Manisa BBSK Ankara Demirspor
Manisa BBSK
Ankara Demirspor
11:00 Sariyer Sancaktepe Belediye
Sariyer
Sancaktepe Belediye
11:00 Gumushanespor Amedspor
Gumushanespor
Amedspor
11:00 Zonguldak Komurspor Kahramanmarasspor
Zonguldak Komurspor
Kahramanmarasspor
11:00 Utas Usakspor Hekimoglu Trabzon
Utas Usakspor
Hekimoglu Trabzon
11:00 Corum Belediyespor Ergene Velimese Spor
Corum Belediyespor
Ergene Velimese Spor
11:00 Hacettepe SK 24 Erzincanspor
Hacettepe SK
24 Erzincanspor
11:00 Kocaelispor Nigde Anadolu
Kocaelispor
Nigde Anadolu
Turchia - 3 Lig - Gruppo 4 Turchia - 3 Lig - Gruppo 4 1 2
11:00 Sanliurfa Belediyespor Duzcespor
Sanliurfa Belediyespor
Duzcespor
11:00 Bayrampasa Yeni Orduspor
Bayrampasa
Yeni Orduspor
11:00 Silivrispor 1954 Kelkit Belediyespor
Silivrispor
1954 Kelkit Belediyespor
11:00 Adiyaman 1954 68 Yeni Aksarayspor
Adiyaman 1954
68 Yeni Aksarayspor
11:00 Kozan BLD Spor Bergama Belediyespor
Kozan BLD Spor
Bergama Belediyespor
11:00 Muglaspor Modafen Spor
Muglaspor
Modafen Spor
11:00 Siirt Il Ozel Idaresi Spor Sultanbeyli Belediyespor
Siirt Il Ozel Idaresi Spor
Sultanbeyli Belediyespor
11:00 Bursa Yildirimspor Antalya Kestelspor
Bursa Yildirimspor
Antalya Kestelspor
Brasile - Campeonato Cearense Brasile - Campeonato Cearense 1 2
18:30 Pacajus Barbalha
Pacajus
Barbalha
18:30 Crato Ferroviario
Crato
Ferroviario
18:30 Caucaia Icasa
Caucaia
Icasa
18:30 Guarany de Sobral FC Atlético Cearense
Guarany de Sobral
FC Atlético Cearense
Spagna - Coppa del Re Spagna - Coppa del Re 1 2
20:00 Levante Athletic Bilbao
Levante
Athletic Bilbao
Palestina - West Bank Liga Palestina - West Bank Liga 1 2
13:00 Shabab Al Dhahiriya Al Birah
Shabab Al Dhahiriya
Al Birah
16:00 Ahli Alkhaleel Shabab Al Khaleel
Ahli Alkhaleel
Shabab Al Khaleel
Turchia - 2 Lig Kirmizi Turchia - 2 Lig Kirmizi 1 2
11:00 Karabukspor Turgutluspor
Karabukspor
Turgutluspor
11:00 Bayburt Genclikspor Kastamonuspor
Bayburt Genclikspor
Kastamonuspor
11:00 Elazigspor 1922 Konyaspor
Elazigspor
1922 Konyaspor
11:00 Pendikspor Eyupspor
Pendikspor
Eyupspor
11:00 Mamak FK Tarsus Idman Yurdu
Mamak FK
Tarsus Idman Yurdu
11:00 Kirsehir Belediyespor Kirklarelispor
Kirsehir Belediyespor
Kirklarelispor
11:00 Bodrum BLD Spor Vanspor FK
Bodrum BLD Spor
Vanspor FK
11:00 Karacabey Birlikspor AS Pazarspor
Karacabey Birlikspor AS
Pazarspor
11:00 Sivas Belediyespor Sakaryaspor
Sivas Belediyespor
Sakaryaspor
11:00 Serik Belediyespor Etimesgut Belediyespor
Serik Belediyespor
Etimesgut Belediyespor
Oman - Campionato Oman - Campionato 1 2
13:20 Al Msnaa Muscat
Al Msnaa
Muscat
13:20 Nizwa Al Rustaq
Nizwa
Al Rustaq
13:45 Al Ittihad Salalah Al-Suwaiq
Al Ittihad Salalah
Al-Suwaiq
16:00 Sohar Club Saham
Sohar Club
Saham
Coppa di Bulgaria Coppa di Bulgaria 1 2
15:30 Botev Vratsa Chernomorets
Botev Vratsa
Chernomorets
15:30 Slavia Sofia Montana
Slavia Sofia
Montana
Coppa del Portogallo Coppa del Portogallo 1 2
20:15 Benfica Estoril
Benfica
Estoril
Brasile - Campeonato Brasiliense Brasile - Campeonato Brasiliense 1 2
18:30 CA Taguatinga Sobradinho
CA Taguatinga
Sobradinho
Germania - Oberliga Niederrhein Germania - Oberliga Niederrhein 1 2
18:30 DJK Teutonia St.Tonis FC Kray
DJK Teutonia St.Tonis
FC Kray
18:30 VfB Hilden SpVgg Sterkrade-Nord
VfB Hilden
SpVgg Sterkrade-Nord
Coppa del Marocco Coppa del Marocco 1 2
13:30 Wydad Serghini Raja Beni Mellal
Wydad Serghini
Raja Beni Mellal
18:00 SC Chabab Mohammadia Difaa El Jadida
SC Chabab Mohammadia
Difaa El Jadida