Panathinaikos Giannina
Greece Cup
Greece Cup
marzo 3, 2021 12:00 PM
Panathinaikos
Giannina
1 ---
---
2 ---
Italia - Serie A Italia - Serie A 1 2
14:00 Atalanta Crotone
Atalanta
Crotone
14:00 Benevento Verona
Benevento
Verona
14:00 Cagliari Bologna
Cagliari
Bologna
14:00 Fiorentina Roma
Fiorentina
Roma
14:00 Genoa Sampdoria
Genoa
Sampdoria
14:00 Juventus Spezia
Juventus
Spezia
14:00 Lazio Torino
Lazio
Torino
14:00 AC Milan Udinese
AC Milan
Udinese
14:00 Parma Inter Milan
Parma
Inter Milan
14:00 Sassuolo Napoli
Sassuolo
Napoli
Messico - Liga de Expansion Messico - Liga de Expansion 1 2
1:05 Correcaminos Dorados
Correcaminos
Dorados
3:05 Venados FC Tampico Madero
Venados FC
Tampico Madero
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship 1 2
19:45 Bristol City Bournemouth
Bristol City
Bournemouth
19:45 Norwich Brentford
Norwich
Brentford
19:45 QPR Barnsley
QPR
Barnsley
19:45 Sheff Wed Rotherham
Sheff Wed
Rotherham
19:45 Watford Wycombe
Watford
Wycombe
20:00 Stoke Swansea
Stoke
Swansea
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
12:00 SC Ideal Estrela
SC Ideal
Estrela
15:00 CD Pinhalnovense Louletano DC
CD Pinhalnovense
Louletano DC
15:00 Sporting B Olimpico Montijo
Sporting B
Olimpico Montijo
15:00 Amora Esperanca Lagos
Amora
Esperanca Lagos
19:30 CCDR Vila Cortez AD Castro Daire
CCDR Vila Cortez
AD Castro Daire
Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 Turchia - 3 Lig - Gruppo 2 1 2
11:00 Yomraspor Fethiyespor
Yomraspor
Fethiyespor
11:00 Yozgatspor 1959 FK Iskenderun FK
Yozgatspor 1959 FK
Iskenderun FK
11:00 Darica G Birligi Kutahyaspor
Darica G Birligi
Kutahyaspor
11:00 Nazilli Belediyespor Halide Edip Adivarspor
Nazilli Belediyespor
Halide Edip Adivarspor
11:00 Karaman Belediyespor Kahta 02 Spor
Karaman Belediyespor
Kahta 02 Spor
11:00 Tekirdagspor Mardin BB
Tekirdagspor
Mardin BB
11:00 Cengelkoyspor Tokatspor
Cengelkoyspor
Tokatspor
11:00 Buyukcekmece Tepecikspor Ceyhanspor
Buyukcekmece Tepecikspor
Ceyhanspor
Australia - A-League Australia - A-League 1 2
8:00 Wellington Phoenix Western United FC
Wellington Phoenix
Western United FC
Sud Africa - Premier Sud Africa - Premier 1 2
17:30 Orlando Pirates Bloem Celtic
Orlando Pirates
Bloem Celtic
17:30 Golden Arrows Baroka FC
Golden Arrows
Baroka FC
17:30 Chippa United Cape Town City
Chippa United
Cape Town City
Tailandia - Premier League Tailandia - Premier League 1 2
11:00 Rayong FC Ratchaburi FC
Rayong FC
Ratchaburi FC
11:00 Suphanburi FC Samut Prakan City
Suphanburi FC
Samut Prakan City
11:30 Bangkok United Nakhon Ratchasima
Bangkok United
Nakhon Ratchasima
12:00 Prachuap FC Port FC
Prachuap FC
Port FC
Serbia - Super Liga Serbia - Super Liga 1 2
17:00 FK Backa Topola Red Star Belgrade
FK Backa Topola
Red Star Belgrade
17:00 FK Radnik Surdulica FK Novi Pazar
FK Radnik Surdulica
FK Novi Pazar
17:00 Javor Ivanjica FK Indija
Javor Ivanjica
FK Indija
17:00 Partizan Belgrade Vojvodina
Partizan Belgrade
Vojvodina
17:00 FK Napredak Rad Belgrade
FK Napredak
Rad Belgrade
17:00 Mladost Lucani FK Zlatibor
Mladost Lucani
FK Zlatibor
17:00 FK Vozdovac FK Backa Palanka
FK Vozdovac
FK Backa Palanka
17:00 FK Proleter Novi Sad Radnicki Nis
FK Proleter Novi Sad
Radnicki Nis
17:00 Spartak Subotica FK Macva Sabac
Spartak Subotica
FK Macva Sabac
17:00 FK Cukaricki Metalac Gornji
FK Cukaricki
Metalac Gornji
Italia -  Serie C - Girone C Italia - Serie C - Girone C 1 2
14:00 Ternana Cavese
Ternana
Cavese
14:00 Paganese Viterbese
Paganese
Viterbese
14:00 Foggia Vibonese
Foggia
Vibonese
16:30 Catanzaro Avellino
Catanzaro
Avellino
16:30 Juve Stabia Bari
Juve Stabia
Bari
16:30 Casertana Virtus Francavilla
Casertana
Virtus Francavilla
19:30 Catania Palermo
Catania
Palermo
19:30 Monopoli Bisceglie 1913
Monopoli
Bisceglie 1913
Tanzania - Premier League Tanzania - Premier League 1 2
10:00 Mwadui FC Namungo FC
Mwadui FC
Namungo FC
11:00 Kagera Sugar Azam FC
Kagera Sugar
Azam FC
11:00 Ihefu SC Gwambina FC
Ihefu SC
Gwambina FC
13:00 Ruvu Shooting Dodoma Jiji FC
Ruvu Shooting
Dodoma Jiji FC
Messico - Campionato U20 Messico - Campionato U20 1 2
15:00 Cruz Azul U20 Mazatlan FC U20
Cruz Azul U20
Mazatlan FC U20
15:00 Queretaro U20 Chivas Guadalajara U20
Queretaro U20
Chivas Guadalajara U20
16:00 FC Juarez U20 Monterrey U20
FC Juarez U20
Monterrey U20
Azerbaijan - 1ª Divisione Azerbaijan - 1ª Divisione 1 2
10:00 FK Sumqayit II Sabah FK II
FK Sumqayit II
Sabah FK II
10:00 Qaradag Lokbatan Neftchi Baku II
Qaradag Lokbatan
Neftchi Baku II
Germania - Regionalliga Sud Ovest Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
16:00 Kickers Offenbach FSV Frankfurt
Kickers Offenbach
FSV Frankfurt
18:00 FSV Frankfurt Freiburg II
FSV Frankfurt
Freiburg II
18:00 SSV Ulm 1846 Rot-Weiss Koblenz
SSV Ulm 1846
Rot-Weiss Koblenz
Italia -  Serie C - Girone A Italia - Serie C - Girone A 1 2
14:00 Albinoleffe Lucchese
Albinoleffe
Lucchese
14:00 Pro Vercelli US Pergolettese
Pro Vercelli
US Pergolettese
17:30 Pontedera Pistoiese
Pontedera
Pistoiese
19:30 Piacenza GIANA Erminio
Piacenza
GIANA Erminio
19:30 Juventus U23 Novara
Juventus U23
Novara
19:30 Lecco Renate
Lecco
Renate
Israele - Premier League Israele - Premier League 1 2
17:50 Maccabi Petach Tikva Maccabi Netanya
Maccabi Petach Tikva
Maccabi Netanya
18:00 Hapoel Kiryat Shmona Hapoel Beer Sheva
Hapoel Kiryat Shmona
Hapoel Beer Sheva
18:45 Hapoel Tel-Aviv Maccabi Haifa
Hapoel Tel-Aviv
Maccabi Haifa
Danimarca - Superligaen Danimarca - Superligaen 1 2
17:00 AGF Aarhus FC Nordsjaelland
AGF Aarhus
FC Nordsjaelland
17:00 AC Horsens AaB
AC Horsens
AaB
18:00 FC Copenhagen Vejle
FC Copenhagen
Vejle
18:00 Brondby Randers FC
Brondby
Randers FC
18:00 Sonderjyske Odense BK
Sonderjyske
Odense BK
18:00 Lyngby Midtjylland
Lyngby
Midtjylland
Italia -  Serie C - Girone B Italia - Serie C - Girone B 1 2
14:00 Arezzo Mantova
Arezzo
Mantova
14:00 Vis Pesaro AC Feralpisalo
Vis Pesaro
AC Feralpisalo
16:30 Triestina Gubbio
Triestina
Gubbio
16:30 Sudtirol Fano
Sudtirol
Fano
16:30 Modena Imolese
Modena
Imolese
16:30 Ravenna Matelica
Ravenna
Matelica
19:30 Legnago Salus Carpi
Legnago Salus
Carpi
19:30 Fermana Cesena
Fermana
Cesena
19:30 Virtus Verona Padova
Virtus Verona
Padova
Turchia - 3 Lig - Gruppo 1 Turchia - 3 Lig - Gruppo 1 1 2
11:00 Nevsehirspor GK Derince Spor A.S.
Nevsehirspor GK
Derince Spor A.S.
11:00 Yesilyurt Ofspor
Yesilyurt
Ofspor
11:00 1877 Alemdagspor Manisaspor
1877 Alemdagspor
Manisaspor
11:00 Fatsa Belediyespor Edirnespor
Fatsa Belediyespor
Edirnespor
11:00 Cankaya FK Kemer Tekirovaspor
Cankaya FK
Kemer Tekirovaspor
11:00 Kizilcabolukspor Diyarbakirspor
Kizilcabolukspor
Diyarbakirspor
11:00 Buca FK Payas Belediyespor 1975
Buca FK
Payas Belediyespor 1975
11:00 Artvin Hopaspor Arnavutkoy Belediyesi
Artvin Hopaspor
Arnavutkoy Belediyesi
Turchia - 3 Lig - Gruppo 3 Turchia - 3 Lig - Gruppo 3 1 2
11:00 Osmaniyespor FK Esenler Erokspor
Osmaniyespor FK
Esenler Erokspor
11:00 Yeni Altindag Belediyespor Golcukspor
Yeni Altindag Belediyespor
Golcukspor
11:00 Sile Yildizspor Elaziz Belediyespor
Sile Yildizspor
Elaziz Belediyespor
11:00 Batman Petrolspor Cizrespor
Batman Petrolspor
Cizrespor
11:00 Karsiyaka Catalca Spor
Karsiyaka
Catalca Spor
11:00 Somaspor Arhavispor
Somaspor
Arhavispor
11:00 Icel Idmanyurdu Spor Yalovaspor
Icel Idmanyurdu Spor
Yalovaspor
11:00 Erbaaspor Isparta 32 Spor
Erbaaspor
Isparta 32 Spor
Messico - Clausura Messico - Clausura 1 2
1:00 Tigres Toluca
Tigres
Toluca
3:00 Leon Puebla
Leon
Puebla
Coppa di Polonia Coppa di Polonia 1 2
17:00 Lech Poznan Rakow Czestochowa
Lech Poznan
Rakow Czestochowa
17:00 Chojniczanka Chojnice Cracovia Krakow
Chojniczanka Chojnice
Cracovia Krakow
17:00 Legia Warsaw Piast Gliwice
Legia Warsaw
Piast Gliwice
Spagna - Tercera Gruppo 12 Spagna - Tercera Gruppo 12 1 2
16:15 Atletico Victoria CD Atletico Paso
Atletico Victoria
CD Atletico Paso
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
14:15 Mezokovesd Zsory Zalaegerszegi TE
Mezokovesd Zsory
Zalaegerszegi TE
16:30 Ujpest Budafoki MTE-Ujbuda
Ujpest
Budafoki MTE-Ujbuda
19:00 MOL Fehervar FC Paksi Se
MOL Fehervar FC
Paksi Se
Turchia - Super Lig Turchia - Super Lig 1 2
10:30 Erzurum BB Fatih Karagumruk
Erzurum BB
Fatih Karagumruk
13:00 Sivasspor Hatayspor
Sivasspor
Hatayspor
13:00 Istanbul Basaksehir Konyaspor
Istanbul Basaksehir
Konyaspor
16:00 Kayserispor Caykur Rizespor
Kayserispor
Caykur Rizespor
16:00 Ankaragucu Galatasaray
Ankaragucu
Galatasaray
Brasile - Campionato Goiano Brasile - Campionato Goiano 1 2
18:30 SC Jaragua Ipora EC
SC Jaragua
Ipora EC
18:30 Crac Atletico GO
Crac
Atletico GO
18:30 AE Jataiense Gremio Anapolis
AE Jataiense
Gremio Anapolis
23:30 Anapolis FC Itumbiara
Anapolis FC
Itumbiara
Colombia - Primera B Colombia - Primera B 1 2
20:00 Bogota FC Deportes Quindio
Bogota FC
Deportes Quindio
20:00 Atletico Cali FC Tigres FC
Atletico Cali FC
Tigres FC
20:00 Leones Llaneros
Leones
Llaneros
20:00 Real Cartagena Boca Juniors De Cali
Real Cartagena
Boca Juniors De Cali
20:00 Atletico Huila Valledupar FC
Atletico Huila
Valledupar FC
20:00 Cortulua Barranquilla FC
Cortulua
Barranquilla FC
20:00 Fortaleza Union Magdalena
Fortaleza
Union Magdalena
20:00 Real San Andres Orsomarso
Real San Andres
Orsomarso
Spagna - Tercera Gruppo 17 Spagna - Tercera Gruppo 17 1 2
18:00 Real Zaragoza B Illueca
Real Zaragoza B
Illueca
Spagna - Tercera Gruppo 18 Spagna - Tercera Gruppo 18 1 2
10:00 Manzanares CF La Roda
Manzanares CF
La Roda
Spagna - Segunda B Gruppo 1 Spagna - Segunda B Gruppo 1 1 2
15:00 Numancia Real Oviedo B
Numancia
Real Oviedo B
Portogallo - Segunda Liga Portogallo - Segunda Liga 1 2
15:00 Sporting Covilha Academico Viseu
Sporting Covilha
Academico Viseu
17:00 Penafiel UD Oliveirense
Penafiel
UD Oliveirense
Cipro - 2ª Divisione Cipro - 2ª Divisione 1 2
13:30 Akritas Chlorakas Omonia Psevda
Akritas Chlorakas
Omonia Psevda
13:30 PO Xylotympou 2006 Asil Lysis
PO Xylotympou 2006
Asil Lysis
Svizzera - Super League Svizzera - Super League 1 2
17:15 St Gallen Servette
St Gallen
Servette
19:30 Basel Young Boys
Basel
Young Boys
19:30 FC Vaduz Lausanne Sports
FC Vaduz
Lausanne Sports
Germania - Regionalliga Ovest Germania - Regionalliga Ovest 1 2
17:00 Alemannia Aachen SC Preussen Munster
Alemannia Aachen
SC Preussen Munster
Giappone - J-League Giappone - J-League 1 2
9:00 Kawasaki Frontale Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka
9:00 Nagoya Grampus Gamba Osaka
Nagoya Grampus
Gamba Osaka
Scozia - Premiership Scozia - Premiership 1 2
18:00 Livingston Rangers
Livingston
Rangers
18:00 Hamilton St Johnstone
Hamilton
St Johnstone
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale 1 2
14:00 Victoria Rosport F91 Dudelange
Victoria Rosport
F91 Dudelange
14:00 Hesperange FC RM Hamm Benfica
Hesperange
FC RM Hamm Benfica
14:00 US Mondorf-Les-Bains UNA Strassen
US Mondorf-Les-Bains
UNA Strassen
14:00 Progres Niedercorn Wiltz 71
Progres Niedercorn
Wiltz 71
14:00 CS Fola Esch UT Petange
CS Fola Esch
UT Petange
14:00 FC Etzella Ettelbruck Racing FC Union
FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union
14:00 US Hostert Jeunesse Esch
US Hostert
Jeunesse Esch
14:00 FC Rodange FC 03 Differdange
FC Rodange
FC 03 Differdange
Brasile - Campeonato Maranhense Brasile - Campeonato Maranhense 1 2
22:30 Moto Club de São Luís Sampaio Correa
Moto Club de São Luís
Sampaio Correa
Spagna - Coppa del Re Spagna - Coppa del Re 1 2
20:00 Barcelona Sevilla
Barcelona
Sevilla
Grecia - Superleague 2 Grecia - Superleague 2 1 2
15:00 Levadiakos Karaiskakis
Levadiakos
Karaiskakis
15:00 Diagoras OF Ierapetras
Diagoras
OF Ierapetras
15:00 Doxa Dramas Chania FC
Doxa Dramas
Chania FC
15:00 Trikala Panachaiki
Trikala
Panachaiki
15:00 Ionikos Nikea Ergotelis
Ionikos Nikea
Ergotelis
15:00 Xanthi Apollon Larisas
Xanthi
Apollon Larisas
Costa Rica - 1ª Divisione Costa Rica - 1ª Divisione 1 2
21:00 Cartagines ADR Jicaral
Cartagines
ADR Jicaral
21:00 AD Grecia Santos de Guápiles
AD Grecia
Santos de Guápiles
21:00 Guadalupe FC Alajuelense
Guadalupe FC
Alajuelense
21:00 Limon FC Herediano
Limon FC
Herediano
21:00 Deportivo Saprissa AD San Carlos
Deportivo Saprissa
AD San Carlos
21:00 Sporting San Jose Municipal Perez Zeledon
Sporting San Jose
Municipal Perez Zeledon
Inghilterra - Southern Premier League South Inghilterra - Southern Premier League South 1 2
19:45 Farnborough Hendon
Farnborough
Hendon
19:45 Gosport Borough Poole Town
Gosport Borough
Poole Town
19:45 Tiverton Town Merthyr Town
Tiverton Town
Merthyr Town
Bahrain - Premier League Bahrain - Premier League 1 2
15:10 Al Hidd East Riffa
Al Hidd
East Riffa
Palestina - West Bank Liga Palestina - West Bank Liga 1 2
13:00 Tubas Taraji Wadi Al-Nes
Tubas
Taraji Wadi Al-Nes
16:00 Thagafi Tulkarem Hilal Al Quds
Thagafi Tulkarem
Hilal Al Quds
Albania - Campionato Albania - Campionato 1 2
15:00 Bylis Ballsh Teuta Durres
Bylis Ballsh
Teuta Durres
15:00 Kastrioti Krujë KF Tirana
Kastrioti Krujë
KF Tirana
15:00 Vllaznia Shkoder FK Kukesi
Vllaznia Shkoder
FK Kukesi
15:00 Partizani Tirana Skenderbeu
Partizani Tirana
Skenderbeu
15:00 Laci Apolonia Fier
Laci
Apolonia Fier
Macedonia del Nord - Prva Liga Macedonia del Nord - Prva Liga 1 2
12:00 Belasica Strumica FC Struga Trim & Lum
Belasica Strumica
FC Struga Trim & Lum
12:00 Belasica Strumica Akademija Pandev
Belasica Strumica
Akademija Pandev
12:00 Makedonija Gj. P FK Sileks
Makedonija Gj. P
FK Sileks
12:00 Pelister Bitola FK Borec
Pelister Bitola
FK Borec
12:00 Shkendija Tetovo Renova Dzepciste
Shkendija Tetovo
Renova Dzepciste
12:00 KF Shkupi Skopje Rabotnicki Skopje
KF Shkupi Skopje
Rabotnicki Skopje
12:00 Vardar Skopje FC Struga Trim & Lum
Vardar Skopje
FC Struga Trim & Lum
Ungheria - NB II Ungheria - NB II 1 2
13:30 Nyiregyhaza Spartacus Bekescsaba
Nyiregyhaza Spartacus
Bekescsaba
13:30 Dorogi FC Csakvari Tk
Dorogi FC
Csakvari Tk
13:30 Gyori ETO Kazincbarcikai BSC
Gyori ETO
Kazincbarcikai BSC
13:30 Soroksar Szentlorinc SE
Soroksar
Szentlorinc SE
13:30 Pecsi MFC Szombathelyi Haladas
Pecsi MFC
Szombathelyi Haladas
13:30 DEAC Gyirmot SE
DEAC
Gyirmot SE
17:00 Vasas SC BFC Siofok
Vasas SC
BFC Siofok
17:00 Szeged-Csanad Grosics Szolnoki Mav FC
Szeged-Csanad Grosics
Szolnoki Mav FC
17:00 Kaposvari Rakoczi Budaorsi SC
Kaposvari Rakoczi
Budaorsi SC
17:00 FC Ajka Debreceni VSC
FC Ajka
Debreceni VSC
Coppa di Bulgaria Coppa di Bulgaria 1 2
10:00 Botev Plovdiv CSKA 1948 Sofia
Botev Plovdiv
CSKA 1948 Sofia
13:00 Tsarsko Selo 2015 Ludogorets Razgrad
Tsarsko Selo 2015
Ludogorets Razgrad
16:00 Levski Sofia Beroe
Levski Sofia
Beroe
Brasile - Campeonato Baiano Brasile - Campeonato Baiano 1 2
23:30 Vitoria da Conquista AD Atlanta Doce Mel
Vitoria da Conquista
AD Atlanta Doce Mel
Coppa del Portogallo Coppa del Portogallo 1 2
20:15 FC Porto Braga
FC Porto
Braga
Coppa di Grecia Coppa di Grecia 1 2
12:00 Lamia PAOK Salonika
Lamia
PAOK Salonika
12:00 Volos NFC AEK Athens
Volos NFC
AEK Athens
12:00 Aris Salonika Olympiakos
Aris Salonika
Olympiakos
12:00 Panathinaikos Giannina
Panathinaikos
Giannina
Brasile - Campeonato Brasiliense Brasile - Campeonato Brasiliense 1 2
18:30 SE Gama Brasiliense
SE Gama
Brasiliense
18:30 Real FC SE Santa Maria
Real FC
SE Santa Maria
18:30 Luziania Bosque Formosa EC
Luziania
Bosque Formosa EC
18:30 Sociedade Esportiva Unai DF Ceilandia
Sociedade Esportiva Unai DF
Ceilandia
Germania - Oberliga Niederrhein Germania - Oberliga Niederrhein 1 2
18:00 SF Niederwenigern FC Monheim
SF Niederwenigern
FC Monheim
18:30 FSV Duisburg SSVg Velbert
FSV Duisburg
SSVg Velbert
18:30 SC Velbert 1. FC Mönchengladbach
SC Velbert
1. FC Mönchengladbach
18:30 SC Union Nettetal TVD Velbert
SC Union Nettetal
TVD Velbert
18:30 Ratingen SV Germania 04/19 EV TSV Meerbusch
Ratingen SV Germania 04/19 EV
TSV Meerbusch
18:30 Cronenberger SC SC Düsseldorf West
Cronenberger SC
SC Düsseldorf West
18:30 SpVg Schonnebeck TV Jahn Hiesfeld
SpVg Schonnebeck
TV Jahn Hiesfeld
18:30 Kleve 1. FC Bocholt
Kleve
1. FC Bocholt
18:30 Sportfreunde Baumberg Schwarz-Weiß Essen
Sportfreunde Baumberg
Schwarz-Weiß Essen
Coppa Libertadores 1 2
22:15 Caracas Cesar Vallejo
Caracas
Cesar Vallejo
Russia - Campionato giovanile Russia - Campionato giovanile 1 2
10:00 Rostov U19 Arsenal Tula U19
Rostov U19
Arsenal Tula U19
Brasile - Campionato Tocantinense Brasile - Campionato Tocantinense 1 2
23:15 Gurupi Palmas FR
Gurupi
Palmas FR
23:15 Tocantinopolis EC Interporto
Tocantinopolis EC
Interporto
23:15 Araguacema Nova Conquista
Araguacema
Nova Conquista
Inghilterra - Isthmian Premier Division Inghilterra - Isthmian Premier Division 1 2
19:45 Cray Wanderers Folkestone Invicta
Cray Wanderers
Folkestone Invicta
Slovenia - Coppa Slovenia - Coppa 1 2
14:00 ND Beltinci NK Domzale
ND Beltinci
NK Domzale
14:00 NK Triglav Kranj NK Celje
NK Triglav Kranj
NK Celje
14:00 NK Nafta 1903 NK Fuzinar
NK Nafta 1903
NK Fuzinar
Coppa del Marocco Coppa del Marocco 1 2
13:30 KACM Marrakesh HUSA Agadir
KACM Marrakesh
HUSA Agadir
16:00 Raja Casablanca USK Sidi Kacem
Raja Casablanca
USK Sidi Kacem
18:30 Ittihad Tanger FAR Rabat
Ittihad Tanger
FAR Rabat
Giappone - Coppa J-League Giappone - Coppa J-League 1 2
9:00 Avispa Fukuoka Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo
9:00 FC Tokyo Tokushima Vortis
FC Tokyo
Tokushima Vortis
9:00 Kashiwa Reysol Yokohama FC
Kashiwa Reysol
Yokohama FC
9:00 Yokohama F-Marinos Vegalta Sendai
Yokohama F-Marinos
Vegalta Sendai
10:00 Kashima Antlers Sagan Tosu
Kashima Antlers
Sagan Tosu
10:00 Sanfrecce Hiroshima Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-Pulse
Germania - Coppa DFB Germania - Coppa DFB 1 2
17:30 Rot-Weiss Essen Holstein Kiel
Rot-Weiss Essen
Holstein Kiel
19:45 RB Leipzig Wolfsburg
RB Leipzig
Wolfsburg
Coppa di Cipro Coppa di Cipro 1 2
15:00 AEL Limassol Nea Salamis Famagusta
AEL Limassol
Nea Salamis Famagusta
17:00 Ethnikos Achnas Olympiakos Nicosia
Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia
Brasile - Campeonato Mineiro Brasile - Campeonato Mineiro 1 2
18:00 Athletic Club MG America MG
Athletic Club MG
America MG
18:00 Coimbra EC CA Patrocinense
Coimbra EC
CA Patrocinense
22:00 Tombense MG Atletico Mineiro
Tombense MG
Atletico Mineiro
22:00 Boa Pouso Alegre
Boa
Pouso Alegre
23:00 Cruzeiro Caldense MG
Cruzeiro
Caldense MG
23:00 URT MG Uberlandia
URT MG
Uberlandia
Coppa d'Ucraina Coppa d'Ucraina 1 2
11:00 Ahrobiznes Volochysk Shakhtar Donetsk
Ahrobiznes Volochysk
Shakhtar Donetsk
11:00 FC Veres Rivne Zorya
FC Veres Rivne
Zorya
11:00 Dynamo Kiev Kolos Kovalivka
Dynamo Kiev
Kolos Kovalivka
11:00 Dnipro-1 PFC Oleksandria
Dnipro-1
PFC Oleksandria