UEFA Champions League UEFA Champions League
0
2
Borussia M'gladbach Man City
Borussia M'gladbach
Man City
20:00
TP
0
1
Atalanta Real Madrid
Atalanta
Real Madrid
20:00
TP
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division
3
0
Barcelona Elche
Barcelona
Elche
18:00
TP
UEFA Europa League UEFA Europa League
4
0
Tottenham Wolfsberger AC
Tottenham
Wolfsberger AC
17:00
TP
Francia - Ligue 1 Francia - Ligue 1
1
0
Nimes Lorient
Nimes
Lorient
18:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 2 Spagna - Tercera Gruppo 2
1
0
Caudal Real Aviles CF
Caudal
Real Aviles CF
18:30
TP
Spagna - Campionato primavera Spagna - Campionato primavera
0
2
CF Juventud Laguna U19 CD Sobradillo U19
CF Juventud Laguna U19
CD Sobradillo U19
19:30
TP
0
4
Santutxu U19 Arenas Club de Getxo U19
Santutxu U19
Arenas Club de Getxo U19
18:00
TP
3
0
Ural CF U19 ED Val Minor Nigran U19
Ural CF U19
ED Val Minor Nigran U19
18:00
TP
3
1
UDC Txantrea U19 CD Pamplona U19
UDC Txantrea U19
CD Pamplona U19
17:00
TP
0
3
CD 26 de Febrero U19 CD San Felix U19
CD 26 de Febrero U19
CD San Felix U19
17:00
TP
1
1
Union Adarve U19 UD La Cruz Villanovense U19
Union Adarve U19
UD La Cruz Villanovense U19
17:00
TP
0
5
Pabellon Ourense CF U19 Celta Vigo U19
Pabellon Ourense CF U19
Celta Vigo U19
17:00
TP
1
2
Leganes U19 Valladolid U19
Leganes U19
Valladolid U19
17:00
TP
2
3
SD San Jose U19 Mensajero U19
SD San Jose U19
Mensajero U19
16:00
TP
1
0
Alcorcon U19 UD Santa Marta U19
Alcorcon U19
UD Santa Marta U19
16:00
TP
0
1
Kelme CF U19 UCAM Murcia U19
Kelme CF U19
UCAM Murcia U19
15:30
TP
2
1
Sabadell U19 Gimnastic Tarragona U19
Sabadell U19
Gimnastic Tarragona U19
15:30
TP
15:15 El Olivar U19 CD Ebro U19
El Olivar U19
CD Ebro U19
D
2
1
Real Madrid U19 CD Badajoz U19
Real Madrid U19
CD Badajoz U19
15:00
TP
Amichevoli Europa Amichevoli Europa
4
0
Pomezania Malbork FC Zatoka Braniewo
Pomezania Malbork FC
Zatoka Braniewo
18:00
TP
1
3
MMKS Concordia Elblag GKS Wikielec
MMKS Concordia Elblag
GKS Wikielec
17:00
TP
3
1
FK Gomel FK Arsenal Dzyarzhynsk
FK Gomel
FK Arsenal Dzyarzhynsk
12:00
TP
12:00 Beroe Septemvri Sofia
Beroe
Septemvri Sofia
D
0
1
CS Tunari CSM Focsani
CS Tunari
CSM Focsani
11:00
TP
Messico - Liga de Expansion Messico - Liga de Expansion
2
2
Oaxaca Correcaminos
Oaxaca
Correcaminos
23:00
TP
2
0
Cimarrones de Sonora FC Dorados
Cimarrones de Sonora FC
Dorados
3:05
TP
4
0
Tampico Madero Mineros de Zacatecas
Tampico Madero
Mineros de Zacatecas
1:05
TP
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship
2
3
Blackburn Watford
Blackburn
Watford
19:45
TP
1
2
Bournemouth Cardiff
Bournemouth
Cardiff
19:45
TP
0
0
Preston QPR
Preston
QPR
19:45
TP
2
0
Barnsley Stoke
Barnsley
Stoke
19:00
TP
3
0
Brentford Sheff Wed
Brentford
Sheff Wed
19:00
TP
1
0
Swansea Coventry
Swansea
Coventry
19:00
TP
Colombia - Primera A Colombia - Primera A
3
2
Atletico Bucaramanga Atletico Nacional Medellin
Atletico Bucaramanga
Atletico Nacional Medellin
23:05
TP
1
2
Rionegro Aguilas La Equidad
Rionegro Aguilas
La Equidad
21:00
TP
0
0
America de Cali Envigado FC
America de Cali
Envigado FC
19:00
TP
2
0
Junior Millonarios
Junior
Millonarios
1:00
TP
Gambia - 2ª divisione Gambia - 2ª divisione
1
2
Steve Biko FC Bombada FC
Steve Biko FC
Bombada FC
16:00
TP
0
2
SK East BI PSV Wellingara
SK East BI
PSV Wellingara
16:00
TP
0
1
Latrikunda Utd 2nd Infantry Battalion Gambia
Latrikunda Utd
2nd Infantry Battalion Gambia
16:00
TP
Italia - Serie D Italia - Serie D
1
0
Robur Siena Scandicci
Robur Siena
Scandicci
17:00
TP
14:00 ASD Pro Livorno US Fiorenzuola
ASD Pro Livorno
US Fiorenzuola
D
1
2
Chieri 1955 Sestri Levante
Chieri 1955
Sestri Levante
14:00
TP
14:00 Borgosesia FC Vado
Borgosesia
FC Vado
D
13:30 Insieme Formia Giugliano
Insieme Formia
Giugliano
RV
13:30 Gelbison ASD San Luca
Gelbison
ASD San Luca
D
13:30 Citta di Messina SSD Dattilo
Citta di Messina
SSD Dattilo
D
13:30 ASD Castrovillari Calcio ASD Paterno
ASD Castrovillari Calcio
ASD Paterno
D
13:30 Atletico Terme Fiuggi FC Matese
Atletico Terme Fiuggi
FC Matese
D
2
3
ASD Villa D'Alme USD Casatese
ASD Villa D'Alme
USD Casatese
13:30
TP
13:30 Puteolana FBC Gravina
Puteolana
FBC Gravina
RV
13:30 Marina di Ragusa Citta Di S. Agata
Marina di Ragusa
Citta Di S. Agata
D
0
1
Citta Di Varese ASD Imperia
Citta Di Varese
ASD Imperia
13:30
TP
13:30 USD Pont Donnaz SC Caronnese
USD Pont Donnaz
SC Caronnese
D
1
0
ACSD Saluzzo Casale
ACSD Saluzzo
Casale
13:30
TP
13:30 Real Calepina FC Scanzorosciate
Real Calepina FC
Scanzorosciate
RV
0
1
Bagnolese Aglianese
Bagnolese
Aglianese
13:30
TP
1
2
Foligno Tiferno Lerchi
Foligno
Tiferno Lerchi
13:30
TP
13:30 Gavorrano ASD Lornano Badese
Gavorrano
ASD Lornano Badese
RV
2
2
San Donato Tavarnelle Montespaccato
San Donato Tavarnelle
Montespaccato
13:30
TP
13:30 USD Lavello Team Altamura
USD Lavello
Team Altamura
RV
3
1
Prato US Corticella
Prato
US Corticella
13:30
TP
3
0
ASD San Giorgio-Sedico Cjarlins Muzane
ASD San Giorgio-Sedico
Cjarlins Muzane
13:30
TP
2
0
ASD Manzanese Virtus Bolzano
ASD Manzanese
Virtus Bolzano
13:30
TP
3
1
A.C. Crema 1908 Vis Nova Giussano
A.C. Crema 1908
Vis Nova Giussano
13:30
TP
0
0
Rotonda Santa Maria
Rotonda
Santa Maria
13:30
TP
2
1
Carbonia ASD Lanusei
Carbonia
ASD Lanusei
13:30
TP
1
1
Marignanese ASD Seravezza Calcio
Marignanese
ASD Seravezza Calcio
13:30
TP
2
2
Caravaggio Sona
Caravaggio
Sona
13:30
TP
1
2
Lavagnese Arconatese
Lavagnese
Arconatese
13:30
TP
1
2
Derthona Caratese
Derthona
Caratese
13:30
TP
13:30 ASDC Gozzano Legnano
ASDC Gozzano
Legnano
D
2
1
USD Castellanzese Sanremese
USD Castellanzese
Sanremese
13:30
TP
3
0
AC Bra Fossano Calcio
AC Bra
Fossano Calcio
13:30
TP
1
0
ASD Sasso Marconi SCD Progresso Calcio
ASD Sasso Marconi
SCD Progresso Calcio
13:30
TP
0
1
Real Forte Querceta Ghivizzano
Real Forte Querceta
Ghivizzano
13:30
TP
13:30 Mezzolara Sammaurese
Mezzolara
Sammaurese
RV
1
0
Lentigione Correggese
Lentigione
Correggese
13:30
TP
0
1
Forli Rimini
Forli
Rimini
13:30
TP
1
2
Roccella ASD Licata
Roccella
ASD Licata
13:30
TP
13:30 Acireale ASD Troina
Acireale
ASD Troina
D
13:30 ASD Biancavilla Messina
ASD Biancavilla
Messina
D
1
3
Seregno Virtus Ciserano Bergamo
Seregno
Virtus Ciserano Bergamo
13:30
TP
13:30 Desenzano Calvina Franciacorta
Desenzano Calvina
Franciacorta
D
2
4
ASD Brusaporto Nibionnoggiono
ASD Brusaporto
Nibionnoggiono
13:30
TP
2
2
Cittanovese Rende
Cittanovese
Rende
13:30
TP
0
4
Sorrento Calcio Citta di Fasano
Sorrento Calcio
Citta di Fasano
13:30
TP
13:30 FC Francavilla ASD Molfetta
FC Francavilla
ASD Molfetta
D
0
1
Brindisi Real Agro Aversa
Brindisi
Real Agro Aversa
13:30
TP
13:30 U.S Bitonto Taranto
U.S Bitonto
Taranto
D
0
1
AZ Picerno ASD AC Nardo
AZ Picerno ASD
AC Nardo
13:30
TP
0
0
Audace Cerignola Fidelis Andria
Audace Cerignola
Fidelis Andria
13:30
TP
1
2
UC Sinalunghese AS Ostia Mare
UC Sinalunghese
AS Ostia Mare
13:30
TP
5
0
ASD Sporting Trestina ASD Cannara
ASD Sporting Trestina
ASD Cannara
13:30
TP
3
1
US Pianese Virtus Flaminia
US Pianese
Virtus Flaminia
13:30
TP
13:30 Aquila 1902 Montevarchi ASD Grassina
Aquila 1902 Montevarchi
ASD Grassina
D
1
1
Giulianova Vastese
Giulianova
Vastese
13:30
TP
13:30 Olympia Agnonese Campobasso
Olympia Agnonese
Campobasso
D
1
1
Aprilia Castelfidardo
Aprilia
Castelfidardo
13:30
TP
13:30 Recanatese Tolentino
Recanatese
Tolentino
D
13:30 ASD Montegiorgio Cynthia
ASD Montegiorgio
Cynthia
D
13:30 Atletico Porto Santelpidio Vastogirardi
Atletico Porto Santelpidio
Vastogirardi
D
0
0
Clodiense Delta Rovigo
Clodiense
Delta Rovigo
13:30
TP
2
4
AC Mestre APDC Chions
AC Mestre
APDC Chions
13:30
TP
1
0
Luparense FC ASD Cartigliano
Luparense FC
ASD Cartigliano
13:30
TP
1
3
Montebelluna Campodarsego
Montebelluna
Campodarsego
13:30
TP
0
1
ASD Caldiero Terme US Adriese
ASD Caldiero Terme
US Adriese
13:30
TP
0
1
Belluno ASD Union Arzignanochiampo
Belluno
ASD Union Arzignanochiampo
13:30
TP
2
0
Trento Este
Trento
Este
13:30
TP
1
1
US Breno Fanfulla Cavenago
US Breno
Fanfulla Cavenago
13:30
TP
2
2
Tritium Ponte San Pietro
Tritium
Ponte San Pietro
13:30
TP
2
0
ASD Trastevere Sangiovannese
ASD Trastevere
Sangiovannese
13:30
TP
1
2
Union Feltre Asd GSD Ambrosiana
Union Feltre Asd
GSD Ambrosiana
13:30
TP
13:30 Casarano Portici 1906
Casarano
Portici 1906
D
13:30 Vis Artena Team Nuova Florida
Vis Artena
Team Nuova Florida
RV
0
0
Nocerina AC Savoia 1908
Nocerina
AC Savoia 1908
13:30
TP
13:30 US Latina Calcio SS Nola 1925
US Latina Calcio
SS Nola 1925
D
13:30 Afragolese 1944 Gladiator
Afragolese 1944
Gladiator
D
13:30 Nuova Monterosi Cassino
Nuova Monterosi
Cassino
RV
13:30 Arzachena Torres
Arzachena
Torres
D
2
0
ASD Muravera USD Latte Dolce
ASD Muravera
USD Latte Dolce
13:30
TP
Bangladesh - Premier League Bangladesh - Premier League
2
1
Saif Sporting Club Uttar Baridhara Club
Saif Sporting Club
Uttar Baridhara Club
10:00
TP
4
0
Bashundhara Kings Sheikh Russel KC
Bashundhara Kings
Sheikh Russel KC
9:00
TP
Paesi Bassi - Eredivisie Paesi Bassi - Eredivisie
0
0
FC Groningen Feyenoord
FC Groningen
Feyenoord
17:45
TP
1
1
Willem II ADO Den Haag
Willem II
ADO Den Haag
15:30
TP
India - Bangalore Super Division India - Bangalore Super Division
0
2
Income Tax SC ADE
Income Tax SC
ADE
10:00
TP
3
0
FC Deccan Bangalore Dream United FC
FC Deccan
Bangalore Dream United FC
8:00
TP
India - Super League India - Super League
1
6
Odisha FC Mumbai City FC
Odisha FC
Mumbai City FC
14:00
TP
Iran - Campionato U23 Iran - Campionato U23
0
0
Nassaji Mazandaran U23 Shahr Khodro U23
Nassaji Mazandaran U23
Shahr Khodro U23
10:30
TP
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional
1
1
Beira Mar RD Agueda
Beira Mar
RD Agueda
20:30
TP
1
2
Esperanca Lagos Louletano DC
Esperanca Lagos
Louletano DC
18:00
TP
0
0
Belenenses B Sporting B
Belenenses B
Sporting B
16:00
TP
15:00 Sertanense Clube Condeixa
Sertanense
Clube Condeixa
D
0
0
Lusitano FCV Lusitania Lourosa
Lusitano FCV
Lusitania Lourosa
15:00
TP
1
2
Maritimo B Pedras Rubras
Maritimo B
Pedras Rubras
11:00
TP
0
4
Uniao Almeirim UD Santarem
Uniao Almeirim
UD Santarem
11:00
TP
Sud Africa - Premier Sud Africa - Premier
1
1
Supersport United Orlando Pirates
Supersport United
Orlando Pirates
15:00
TP
1
0
TS Galaxy Bloem Celtic
TS Galaxy
Bloem Celtic
13:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 6 Spagna - Tercera Gruppo 6
0
0
Recambios Colon UD Alzira
Recambios Colon
UD Alzira
17:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 5 Spagna - Tercera Gruppo 5
18:00 FC Santfeliuenc CF Montanesa
FC Santfeliuenc
CF Montanesa
RV
Inghilterra - League 2 Inghilterra - League 2
1
3
Forest Green Southend
Forest Green
Southend
18:00
TP
0
1
Walsall Newport County
Walsall
Newport County
17:30
TP
Tailandia - Premier League Tailandia - Premier League
1
0
Buriram United Chiangrai Utd
Buriram United
Chiangrai Utd
12:00
TP
1
1
Prachuap FC Ratchaburi FC
Prachuap FC
Ratchaburi FC
11:30
TP
0
0
Nakhon Ratchasima Samut Prakan City
Nakhon Ratchasima
Samut Prakan City
11:00
TP
2
0
Police Tero FC Sukhothai FC
Police Tero FC
Sukhothai FC
11:00
TP
Australia - A-League Australia - A-League
2
0
Melbourne Victory Wellington Phoenix
Melbourne Victory
Wellington Phoenix
8:05
TP
Honduras - Lega Nazionale Honduras - Lega Nazionale
0
1
CD Vida CD Marathon
CD Vida
CD Marathon
23:15
TP
2
0
Motagua CD Real Sociedad
Motagua
CD Real Sociedad
22:30
TP
1
4
CD Real De Minas CD Platense
CD Real De Minas
CD Platense
21:00
TP
Paraguay - Divisione Professionale Paraguay - Divisione Professionale
1
0
Guairena FC Libertad Asuncion
Guairena FC
Libertad Asuncion
22:00
TP
Italia -  Serie C - Girone C Italia - Serie C - Girone C
0
0
Paganese Catania
Paganese
Catania
13:30
TP
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3
1
1
Dynamo Dresden Bayern Munich II
Dynamo Dresden
Bayern Munich II
18:00
TP
Thailandia - 2ª Divisione Thailandia - 2ª Divisione
0
0
Nakhon Pathom FC Phrae United
Nakhon Pathom FC
Phrae United
12:00
TP
3
1
Chainat FC Chiangmai
Chainat FC
Chiangmai
12:00
TP
3
2
Ranong FC Udon Thani FC
Ranong FC
Udon Thani FC
12:00
TP
1
0
Khonkaen Lampang FC
Khonkaen
Lampang FC
12:00
TP
5
1
Nong Bua Pitchaya Samut Sakhon
Nong Bua Pitchaya
Samut Sakhon
11:00
TP
1
0
Royal Thai Navy Kasetsart FC
Royal Thai Navy
Kasetsart FC
11:00
TP
1
0
Chiang Mai Utd Uthai Thani FC
Chiang Mai Utd
Uthai Thani FC
11:00
TP
0
3
Customs United Khonkaen United
Customs United
Khonkaen United
11:00
TP
2
1
Ayutthaya United Sisaket FC
Ayutthaya United
Sisaket FC
10:00
TP
Congo Premier League Congo Premier League
0
0
Nico-Nicoye Patronage Sainte-Anne
Nico-Nicoye
Patronage Sainte-Anne
15:00
TP
2
2
Leopards de Dolisie Diables Noirs
Leopards de Dolisie
Diables Noirs
14:00
TP
Uganda - Premier League Uganda - Premier League
2
0
UPDF FC Mbarara City
UPDF FC
Mbarara City
13:00
TP
3
1
Uganda Police FC Onduparaka FC
Uganda Police FC
Onduparaka FC
13:00
TP
2
3
Airtel Kitara FC URA
Airtel Kitara FC
URA
13:00
TP
Azerbaijan - 1ª Divisione Azerbaijan - 1ª Divisione
11:00 Neftchi Baku II FK Sumqayit II
Neftchi Baku II
FK Sumqayit II
RV
1
1
PFK Turan Tovuz Qaradag Lokbatan
PFK Turan Tovuz
Qaradag Lokbatan
10:00
TP
10:00 Moik Baku FK Kapaz
Moik Baku
FK Kapaz
RV
10:00 Sabah FK II Keshla FK II
Sabah FK II
Keshla FK II
RV
Germania - Regionalliga Sud Ovest Germania - Regionalliga Sud Ovest
0
2
SG Sonnenhof Grossaspach Rot-Weiss Koblenz
SG Sonnenhof Grossaspach
Rot-Weiss Koblenz
17:00
TP
0
2
FC Giessen Elversberg
FC Giessen
Elversberg
14:30
TP
3
3
TSV Steinbach VfR Aalen
TSV Steinbach
VfR Aalen
13:00
TP
Italia -  Serie C - Girone A Italia - Serie C - Girone A
5
0
Olbia Pro Sesto
Olbia
Pro Sesto
11:30
TP
India - Lega I India - Lega I
1
5
Indian Arrows Trau FC
Indian Arrows
Trau FC
13:30
TP
1
0
Churchill Brothers SC Neroca FC
Churchill Brothers SC
Neroca FC
8:30
TP
Israele - Premier League Israele - Premier League
0
1
Maccabi Petach Tikva Beitar Jerusalem
Maccabi Petach Tikva
Beitar Jerusalem
18:00
TP
1
0
Bnei Yehuda Tel Aviv Hapoel Kiryat Shmona
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Kiryat Shmona
17:15
TP
Coppa d'Ungheria Coppa d'Ungheria
1
2
Ferencvarosi TC MOL Fehervar FC
Ferencvarosi TC
MOL Fehervar FC
16:30
TP
0
1
Szombathelyi Haladas Kisvarda FC
Szombathelyi Haladas
Kisvarda FC
16:00
TP
2
1
Debreceni VSC BFC Siofok
Debreceni VSC
BFC Siofok
15:00
TP
1
2
Puskas Academy Ujpest
Puskas Academy
Ujpest
15:00
TP
2
1
Zalaegerszegi TE Budapest Honved
Zalaegerszegi TE
Budapest Honved
13:00
TP
2
4
Paksi Se Budafoki MTE-Ujbuda
Paksi Se
Budafoki MTE-Ujbuda
12:00
TP
1
4
Tallya KSE MTK Budapest
Tallya KSE
MTK Budapest
12:00
TP
Australia - Amichevoli Australia - Amichevoli
1
5
Metro FC South Hobart
Metro FC
South Hobart
7:30
TP
1
5
Clarence Zebras FC Taroona
Clarence Zebras FC
Taroona
7:30
TP
1
6
Metro FC South Hobart Reserves
Metro FC
South Hobart Reserves
7:30
TP
1
5
Clarence Zebras Reserves Taroona
Clarence Zebras Reserves
Taroona
7:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 7 Spagna - Tercera Gruppo 7
0
0
Trival Valderas Parla
Trival Valderas
Parla
19:00
TP
1
0
CD Mostoles URJC Mostoles CF
CD Mostoles URJC
Mostoles CF
19:00
TP
2
0
SAD Villaverde San Andres RCD Carabanchel
SAD Villaverde San Andres
RCD Carabanchel
19:00
TP
Qatar - Campionato U23 Qatar - Campionato U23
3
1
Al-Wakrah SC U23 Al-Sailiya SC U23
Al-Wakrah SC U23
Al-Sailiya SC U23
15:15
TP
0
2
Al Khor U23 Al Gharafa U23
Al Khor U23
Al Gharafa U23
15:15
TP
2
1
Al Duhail U23 Al-Kharitiyath SC U23
Al Duhail U23
Al-Kharitiyath SC U23
15:15
TP
Egitto - 2ª Divisione Egitto - 2ª Divisione
1
2
El Seka El Hadid Coca Cola FC
El Seka El Hadid
Coca Cola FC
12:30
TP
0
1
El Mansoura Haras El Hedoud
El Mansoura
Haras El Hedoud
12:30
TP
1
1
El Hammam Dekernes
El Hammam
Dekernes
12:30
TP
Siria - 2ª Divisione Siria - 2ª Divisione
2
1
Ommal Hama Efrin
Ommal Hama
Efrin
12:00
TP
2
2
Musfat Baniyas Al Tadamon Latakia
Musfat Baniyas
Al Tadamon Latakia
12:00
TP
1
2
Moadameet Al-Sham Al Mohafza
Moadameet Al-Sham
Al Mohafza
12:00
TP
1
3
Al Nerab Al Nawaeir
Al Nerab
Al Nawaeir
12:00
TP
1
2
Al-Neddal Al-Nabek
Al-Neddal
Al-Nabek
12:00
TP
1
0
Al-Arabi (SYR) Al-Dumair FC
Al-Arabi (SYR)
Al-Dumair FC
12:00
TP
Slovenia - Prva Liga Slovenia - Prva Liga
2
3
NK Celje ASK Bravo Publikum
NK Celje
ASK Bravo Publikum
16:30
TP
0
0
Olimpija Ljubljana NK Domzale
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
14:30
TP
0
4
Tabor Sezana NK Maribor
Tabor Sezana
NK Maribor
12:30
TP
Repubblica Ceca - 1. Liga Repubblica Ceca - 1. Liga
2
1
FC Fastav Zlín Mlada Boleslav
FC Fastav Zlín
Mlada Boleslav
15:00
TP
0
3
FK Jablonec Slovacko
FK Jablonec
Slovacko
13:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 8 Spagna - Tercera Gruppo 8
3
1
Cristo Atletico Salamanca B
Cristo Atletico
Salamanca B
17:00
TP
1
2
Atletico Tordesillas CD Virgen Del Camino
Atletico Tordesillas
CD Virgen Del Camino
16:00
TP
2
0
CD Mirandes II Gimnastica Segoviana
CD Mirandes II
Gimnastica Segoviana
15:30
TP
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig
0
1
Akhisar Belediye Istanbulspor
Akhisar Belediye
Istanbulspor
16:00
TP
6
1
Samsunspor Eskisehirspor
Samsunspor
Eskisehirspor
13:00
TP
0
4
Adanaspor Giresunspor
Adanaspor
Giresunspor
10:30
TP
Brasile - Incontri Brasile - Incontri
0
5
Novo MS Dourados
Novo MS
Dourados
19:10
TP
4
1
Cariri Tiangua
Cariri
Tiangua
18:00
TP
Brasile - Campeonato Catarinense Brasile - Campeonato Catarinense
2
0
Avai Juventus Jaragua Do Sul
Avai
Juventus Jaragua Do Sul
23:30
TP
1
2
Marcilio Dias Brusque
Marcilio Dias
Brusque
23:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 12 Spagna - Tercera Gruppo 12
1
0
CD Vera Ibarra
CD Vera
Ibarra
19:30
TP
0
1
Tenerife B Atletico Tacoronte
Tenerife B
Atletico Tacoronte
19:30
TP
0
3
CD Santa Ursula CD Buzanada
CD Santa Ursula
CD Buzanada
19:30
TP
Coppa di Svizzera Coppa di Svizzera
2
0
Grasshoppers Lausanne Sports
Grasshoppers
Lausanne Sports
16:30
TP
Benin - Ligue 1 Benin - Ligue 1
0
3
UPI ONM FC Requins de l'Atlantique FC
UPI ONM FC
Requins de l'Atlantique FC
15:00
TP
2
1
Dynamique Djougou Takunnin FC
Dynamique Djougou
Takunnin FC
15:00
TP
Bangladesh - Championship League Bangladesh - Championship League
1
0
Swadhinata KS Fortis FC
Swadhinata KS
Fortis FC
13:00
TP
0
0
Uttara FC Fakirapool Young Men's Club
Uttara FC
Fakirapool Young Men's Club
11:00
TP
Coppa d'Egitto Coppa d'Egitto
3
1
Aswan FC Sohag
Aswan FC
Sohag
12:30
TP
Nigeria - Premier League Nigeria - Premier League
2
1
Wikki Tourists Enugu Rangers
Wikki Tourists
Enugu Rangers
15:00
TP
3
0
Plateau United Jigawa Golden Stars
Plateau United
Jigawa Golden Stars
15:00
TP
3
0
Nasarawa United Ifeanyi Ubah United
Nasarawa United
Ifeanyi Ubah United
15:00
TP
1
1
Kwara United Abia Warriors
Kwara United
Abia Warriors
15:00
TP
1
0
Kano Pillars Sunshine Stars FC
Kano Pillars
Sunshine Stars FC
15:00
TP
1
0
Warri Wolves FC Rivers United
Warri Wolves FC
Rivers United
15:00
TP
1
1
Enyimba Akwa United
Enyimba
Akwa United
15:00
TP
Italia - Campionato Primavera 2 Italia - Campionato Primavera 2
0
2
Napoli U19 Pescara U19
Napoli U19
Pescara U19
15:00
TP
2
0
Cosenza U19 Benevento U19
Cosenza U19
Benevento U19
13:00
TP
Kenya - Premier League Kenya - Premier League
1
1
Zoo Kericho Kakamega Homeboyz
Zoo Kericho
Kakamega Homeboyz
12:00
TP
0
2
Western Stima Nairobi City Stars
Western Stima
Nairobi City Stars
12:00
TP
2
2
Sofapaka FC KCB
Sofapaka FC
KCB
12:00
TP
1
0
AFC Leopards Ulinzi Stars
AFC Leopards
Ulinzi Stars
12:00
TP
1
1
Mathare United Wazito FC
Mathare United
Wazito FC
12:00
TP
Kosovo - Superliga
2
0
KF Prishtina KF Drita
KF Prishtina
KF Drita
12:00
TP
1
0
Trepca 89 KF Llapi
Trepca 89
KF Llapi
12:00
TP
1
1
KF Gjilani KF Ballkani
KF Gjilani
KF Ballkani
12:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 17 Spagna - Tercera Gruppo 17
1
1
CD Valdefierro Real Zaragoza B
CD Valdefierro
Real Zaragoza B
18:30
TP
4
1
Sariñena Villanueva
Sariñena
Villanueva
18:00
TP
0
1
Teruel Monzón
Teruel
Monzón
17:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 1 Spagna - Tercera Gruppo 1
0
0
Deportivo La Coruna B Silva SD
Deportivo La Coruna B
Silva SD
18:30
TP
Spagna - Tercera Gruppo 18 Spagna - Tercera Gruppo 18
0
2
La Roda Calvo Sotelo
La Roda
Calvo Sotelo
16:00
TP
Spagna - Segunda B Gruppo 1 Spagna - Segunda B Gruppo 1
2
0
Racing Ferrol Celta de Vigo B
Racing Ferrol
Celta de Vigo B
16:00
TP
0
1
Guijuelo Zamora CF
Guijuelo
Zamora CF
16:00
TP
0
2
Numancia Cultural Leonesa
Numancia
Cultural Leonesa
15:00
TP
Cipro - 2ª Divisione Cipro - 2ª Divisione
2
2
Omonia Aradippou Asil Lysis
Omonia Aradippou
Asil Lysis
13:00
TP
1
2
Alki Oroklinis PAEEK
Alki Oroklinis
PAEEK
13:00
TP
1
1
Omonia Psevda AE Zakakiou
Omonia Psevda
AE Zakakiou
13:00
TP
2
1
PO Xylotympou 2006 Anagennisi FC Deryneia
PO Xylotympou 2006
Anagennisi FC Deryneia
13:00
TP
3
1
Kouris Erimi Digenis Morphou
Kouris Erimi
Digenis Morphou
13:00
TP
1
0
Aris Limassol Digenis Ypsonas
Aris Limassol
Digenis Ypsonas
13:00
TP
0
2
Thoi Lakatamias Agia Napa
Thoi Lakatamias
Agia Napa
13:00
TP
6
2
Achyronas Liopetriou Akritas Chlorakas
Achyronas Liopetriou
Akritas Chlorakas
13:00
TP
2
2
Othellos Athienou Onisilos Sotira
Othellos Athienou
Onisilos Sotira
13:00
TP
Svizzera - Super League Svizzera - Super League
1
1
FC Vaduz Lucerne
FC Vaduz
Lucerne
17:15
TP
Turchia - 2.Lig Beya Turchia - 2.Lig Beya
2
2
Inegolspor Kocaelispor
Inegolspor
Kocaelispor
10:00
TP
2
0
24 Erzincanspor Utas Usakspor
24 Erzincanspor
Utas Usakspor
10:00
TP
1
2
Kahramanmarasspor Hacettepe SK
Kahramanmarasspor
Hacettepe SK
10:00
TP
0
0
Nigde Anadolu Corum Belediyespor
Nigde Anadolu
Corum Belediyespor
10:00
TP
1
0
Ankara Demirspor Sariyer
Ankara Demirspor
Sariyer
10:00
TP
0
1
Sancaktepe Belediye Gumushanespor
Sancaktepe Belediye
Gumushanespor
10:00
TP
2
0
Amedspor Zonguldak Komurspor
Amedspor
Zonguldak Komurspor
10:00
TP
6
2
Hekimoglu Trabzon Sanliurfaspor
Hekimoglu Trabzon
Sanliurfaspor
10:00
TP
0
2
Ergene Velimese Spor Manisa BBSK
Ergene Velimese Spor
Manisa BBSK
10:00
TP
Etiopia - Premier League Etiopia - Premier League
1
1
Fasil Kenema Sebeta City
Fasil Kenema
Sebeta City
12:00
TP
1
0
Hadiya Hossana Jimma Aba Jifar
Hadiya Hossana
Jimma Aba Jifar
7:00
TP
Germania - Regionalliga Ovest Germania - Regionalliga Ovest
1
2
Bonner SC SC Wiedenbruck
Bonner SC
SC Wiedenbruck
18:30
TP
1
0
Rot-Weiss Oberhausen SV Straelen
Rot-Weiss Oberhausen
SV Straelen
18:30
TP
1
0
Wuppertaler Alemannia Aachen
Wuppertaler
Alemannia Aachen
17:00
TP
Scozia - Premiership Scozia - Premiership
0
0
St Mirren Motherwell
St Mirren
Motherwell
18:00
TP
Lussemburgo - Divisione Nazionale Lussemburgo - Divisione Nazionale
2
2
FC 03 Differdange UT Petange
FC 03 Differdange
UT Petange
18:30
TP
1
0
Jeunesse Esch FC RM Hamm Benfica
Jeunesse Esch
FC RM Hamm Benfica
18:30
TP
3
3
US Hostert CS Fola Esch
US Hostert
CS Fola Esch
18:30
TP
0
2
FC Rodange Progres Niedercorn
FC Rodange
Progres Niedercorn
18:30
TP
2
2
US Mondorf-Les-Bains Victoria Rosport
US Mondorf-Les-Bains
Victoria Rosport
18:30
TP
2
0
UNA Strassen Wiltz 71
UNA Strassen
Wiltz 71
18:30
TP
0
0
FC Etzella Ettelbruck Hesperange
FC Etzella Ettelbruck
Hesperange
18:30
TP
1
2
Racing FC Union F91 Dudelange
Racing FC Union
F91 Dudelange
18:30
TP
Brasile - Campeonato Maranhense Brasile - Campeonato Maranhense
22:30 Sampaio Correa Imperatriz
Sampaio Correa
Imperatriz
A
1
0
Moto Club de São Luís Juventude MA
Moto Club de São Luís
Juventude MA
22:30
TP
0
4
Bacabal EC Pinheiro AC
Bacabal EC
Pinheiro AC
18:30
TP
Grecia - Superleague 2 Grecia - Superleague 2
1
0
Doxa Dramas Ergotelis
Doxa Dramas
Ergotelis
13:00
TP
Campionato d’Iraq Campionato d’Iraq
1
0
Al Zawra'a Al Shorta SC
Al Zawra'a
Al Shorta SC
14:00
TP
1
1
Naft Al Junoob Al Talaba
Naft Al Junoob
Al Talaba
12:00
TP
9:51 Arbil Baghdad FC
Arbil
Baghdad FC
D
Ghana - Premier League Ghana - Premier League
2
0
Legon Cities FC Elmina Sharks
Legon Cities FC
Elmina Sharks
18:00
TP
3
1
Sogakope Wafa Karela United FC
Sogakope Wafa
Karela United FC
15:00
TP
2
1
Aduana Stars Inter Allies
Aduana Stars
Inter Allies
15:00
TP
0
1
Liberty Professionals Hearts of Oak
Liberty Professionals
Hearts of Oak
15:00
TP
1
0
Ebusua Dwarfs King Faisal
Ebusua Dwarfs
King Faisal
15:00
TP
2
0
Medeama SC Eleven Wonders
Medeama SC
Eleven Wonders
15:00
TP
3
1
Sogakope Wafa Karela
Sogakope Wafa
Karela
15:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 13 Spagna - Tercera Gruppo 13
1
2
CD Bullense Real Murcia B
CD Bullense
Real Murcia B
19:00
TP
5
2
UCAM Murcia CF B EDMF Churra
UCAM Murcia CF B
EDMF Churra
15:30
TP
Colombia - Primera B Colombia - Primera B
1
0
Cortulua Real San Andres
Cortulua
Real San Andres
22:00
TP
Spagna - Tercera Gruppo 4 Spagna - Tercera Gruppo 4
1
0
Santurtzi San Ignacio
Santurtzi
San Ignacio
18:30
TP
Amichevoli America Amichevoli America
4
0
Campinense Clube CSP
Campinense Clube
CSP
19:00
TP
2
6
Sirius Djurgarden
Sirius
Djurgarden
14:00
TP
Nepal - B Division Nepal - B Division
4
1
Shree Kumari Club Shree Bhagwati Club
Shree Kumari Club
Shree Bhagwati Club
9:45
TP
3
1
Bansbari Club Tushal Youth Club
Bansbari Club
Tushal Youth Club
0:45
TP
Solomon Islands S League Solomon Islands S League
6
2
Real Kakamora Malaita Kingz
Real Kakamora
Malaita Kingz
5:00
TP
3
1
Central Coast FC Laugu United
Central Coast FC
Laugu United
3:00
TP
Palestina - West Bank Liga Palestina - West Bank Liga
1
2
Shabab Alsamu Tubas
Shabab Alsamu
Tubas
16:00
TP
0
2
Taraji Wadi Al-Nes Markz Balata
Taraji Wadi Al-Nes
Markz Balata
13:00
TP
2
2
Hilal Al Quds Shabab Al Am'ari
Hilal Al Quds
Shabab Al Am'ari
13:00
TP
CAF Champions League
0
0
Al Hilal Omdurman TP Mazembe
Al Hilal Omdurman
TP Mazembe
13:00
TP
Turchia - 2 Lig Kirmizi Turchia - 2 Lig Kirmizi
3
1
Etimesgut Belediyespor Bayburt Ozel Idare SK
Etimesgut Belediyespor
Bayburt Ozel Idare SK
10:00
TP
1
1
Turgutluspor Serik Belediyespor
Turgutluspor
Serik Belediyespor
10:00
TP
1
2
Kirklarelispor Bodrum BLD Spor
Kirklarelispor
Bodrum BLD Spor
10:00
TP
1
2
Karabukspor Sivas Belediyespor
Karabukspor
Sivas Belediyespor
10:00
TP
1
3
1922 Konyaspor Pendikspor
1922 Konyaspor
Pendikspor
10:00
TP
4
0
Eyupspor Mamak FK
Eyupspor
Mamak FK
10:00
TP
2
1
Tarsus Idman Yurdu Kirsehir Belediyespor
Tarsus Idman Yurdu
Kirsehir Belediyespor
10:00
TP
2
3
Pazarspor Sakaryaspor
Pazarspor
Sakaryaspor
10:00
TP
3
1
Etimesgut Belediyespor Bayburt Genclikspor
Etimesgut Belediyespor
Bayburt Genclikspor
10:00
TP
2
0
Kastamonuspor Elazigspor
Kastamonuspor
Elazigspor
10:00
TP
1
2
Vanspor FK Karacabey Birlikspor AS
Vanspor FK
Karacabey Birlikspor AS
9:00
TP
Malta - FA Trophy Malta - FA Trophy
3
0
Hibernians Zejtun Corinthians
Hibernians
Zejtun Corinthians
18:30
TP
Armenia - Premier League Armenia - Premier League
0
1
FC Lori Alashkert FC
FC Lori
Alashkert FC
10:00
TP
0
0
Shirak FC Van
Shirak
FC Van
10:00
TP
Brasile - Amazonense Brasile - Amazonense
1
0
Sao Raimundo AM Fast Clube
Sao Raimundo AM
Fast Clube
19:30
TP
Grecia - Superleague 1 Grecia - Superleague 1
0
1
Larissa Lamia
Larissa
Lamia
15:15
TP
Rwanda - National League Rwanda - National League
13:00 AS Kigali Rutsiro FC
AS Kigali
Rutsiro FC
RV
13:00 Espoir FC APR FC
Espoir FC
APR FC
RV
Coppa d’Argentina Coppa d’Argentina
3
1
Lanus Real Pilar
Lanus
Real Pilar
0:10
TP
Coppa di Croazia Coppa di Croazia
0
2
HNK Sibenik Istra 1961
HNK Sibenik
Istra 1961
16:00
TP
Messico - Segunda Division Messico - Segunda Division
4
0
Inter Playa del Carmen Club Canoneros Marina
Inter Playa del Carmen
Club Canoneros Marina
21:00
TP
1
4
Ciervos FC Cruz Azul Hidalgo
Ciervos FC
Cruz Azul Hidalgo
17:00
TP
Israele - Lega Alef Sud Israele - Lega Alef Sud
1
2
Maccabi Herzliya FC Ironi Or Yehuda
Maccabi Herzliya
FC Ironi Or Yehuda
16:30
TP
Israele - Lega Alef Nord Israele - Lega Alef Nord
1
1
SC Tzeirey Taibe Hapoel Bnei Arrara Ara
SC Tzeirey Taibe
Hapoel Bnei Arrara Ara
11:00
TP
Brasile - Copa Verde Brasile - Copa Verde
6
6
Clube Do Remo Brasiliense
Clube Do Remo
Brasiliense
19:00
TP
Angola Girabola Angola Girabola
0
1
Desportivo da Huila Sagrada Esperanca
Desportivo da Huila
Sagrada Esperanca
14:30
TP
0
1
Kuando Kubango FC FC Bravos do Maquis
Kuando Kubango FC
FC Bravos do Maquis
14:00
TP