Odra Opole Stomil Olsztyn
Poland I Liga
Poland I Liga
marzo 5, 2021 1:00 PM
Odra Opole
Stomil Olsztyn
1 ---
---
2 ---
Spagna - Primera Division Spagna - Primera Division 1 2
20:00 Valencia Villarreal
Valencia
Villarreal
Portogallo - Primeira Liga Portogallo - Primeira Liga 1 2
18:30 Pacos Ferreira Nacional
Pacos Ferreira
Nacional
20:45 Sporting Santa Clara
Sporting
Santa Clara
Portogallo - Campeonato Nacional Portogallo - Campeonato Nacional 1 2
21:00 FC Felgueiras FC Tirsense
FC Felgueiras
FC Tirsense
Messico - Clausura Messico - Clausura 1 2
1
0
Unam Pumas Santos Laguna
Unam Pumas
Santos Laguna
3:00
TP
2
2
Necaxa Pachuca
Necaxa
Pachuca
1:00
TP
Colombia - Primera A Colombia - Primera A 1 2
3
2
Independiente Santa Fe Deportes Tolima
Independiente Santa Fe
Deportes Tolima
1:05
TP
23:00 Independiente Medellin La Equidad
Independiente Medellin
La Equidad
Inghilterra - Championship Inghilterra - Championship 1 2
19:45 Huddersfield Cardiff
Huddersfield
Cardiff
Turchia - 1 Lig Turchia - 1 Lig 1 2
16:00 Istanbulspor Keciorengucu
Istanbulspor
Keciorengucu
Messico - Liga de Expansion Messico - Liga de Expansion 1 2
23:00 Club Celaya Tlaxcala FC
Club Celaya
Tlaxcala FC
Paesi Bassi - Eerste Divisie Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
17:45 Helmond Sport NEC
Helmond Sport
NEC
17:45 FC Utrecht Reserves Maastricht
FC Utrecht Reserves
Maastricht
20:00 Cambuur Leeuwarden Telstar
Cambuur Leeuwarden
Telstar
20:00 FC Oss Go Ahead Eagles
FC Oss
Go Ahead Eagles
Australia - Amichevoli Australia - Amichevoli 1 2
1
0
Mandurah City Ashfield SC
Mandurah City
Ashfield SC
46'
4
0
Olympic Kingsway Swan United
Olympic Kingsway
Swan United
45'
0
0
Joondalup City Canning City SC
Joondalup City
Canning City SC
46'
12:30 Stirling Lions Western Knights
Stirling Lions
Western Knights
Germania - Bundesliga Germania - Bundesliga 1 2
19:30 Schalke Mainz
Schalke
Mainz
Messico - Campionato U20 Messico - Campionato U20 1 2
15:00 Puebla U20 Tigres U20
Puebla U20
Tigres U20
16:00 Atletico San Luis U20 Toluca U20
Atletico San Luis U20
Toluca U20
Spagna - Segunda Division Spagna - Segunda Division 1 2
20:00 Espanyol Oviedo
Espanyol
Oviedo
Francia - Championnat National Francia - Championnat National 1 2
19:00 Boulogne Sete 34
Boulogne
Sete 34
RV
17:00 Bourg-Peronnas FC Bastia-Borgo
Bourg-Peronnas
FC Bastia-Borgo
17:00 US Quevilly Creteil
US Quevilly
Creteil
17:00 Lyon Duchere Stade Briochin
Lyon Duchere
Stade Briochin
17:00 Bastia Concarneau
Bastia
Concarneau
17:00 Cholet Avranches
Cholet
Avranches
17:00 Le Mans Villefranche
Le Mans
Villefranche
Belgio - Prima divisione A Belgio - Prima divisione A 1 2
19:45 Charleroi Sint-Truidense
Charleroi
Sint-Truidense
Israele - Lega Leumit Israele - Lega Leumit 1 2
13:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Hapoel Ramat Gan
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Hapoel Ramat Gan
13:00 Hapoel Umm al-Fahm Sektzia Nes Tziona
Hapoel Umm al-Fahm
Sektzia Nes Tziona
13:00 Hapoel Nof HaGalil SC Kfar Qasim
Hapoel Nof HaGalil
SC Kfar Qasim
13:00 Hapoel Petah Tikva Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Shalem
13:00 Hapoel Afula Maccabi Achi Nazareth
Hapoel Afula
Maccabi Achi Nazareth
Georgia - Erovnuli Liga Georgia - Erovnuli Liga 1 2
0
1
FC Samtredia Dila Gori
FC Samtredia
Dila Gori
14'
16:00 Dinamo Batumi FC Shukura
Dinamo Batumi
FC Shukura
16:00 Torpedo Kutaisi Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
Bulgaria - B PFG Bulgaria - B PFG 1 2
13:30 Gorna Oryahovitsa PFC Dobrudzha Dobrich
Gorna Oryahovitsa
PFC Dobrudzha Dobrich
15:30 FK Sozopol Pirin Blagoevgrad
FK Sozopol
Pirin Blagoevgrad
Islanda - Coppa di Lega Islanda - Coppa di Lega 1 2
19:00 Vikingur Reykjavik Fram Reykjavik
Vikingur Reykjavik
Fram Reykjavik
19:00 Stjarnan Keflavik
Stjarnan
Keflavik
20:00 Fjolnir Breidablik
Fjolnir
Breidablik
20:00 IA Akranes IF Vestri
IA Akranes
IF Vestri
Germania - Lega 3 Germania - Lega 3 1 2
18:00 Zwickau Verl
Zwickau
Verl
Austria - 2. Liga Austria - 2. Liga 1 2
16:00 SKU Amstetten SV Lafnitz
SKU Amstetten
SV Lafnitz
17:30 FC Juniors OO Rapid Vienna II
FC Juniors OO
Rapid Vienna II
17:30 Austria Lustenau FC Blau Weiss Linz
Austria Lustenau
FC Blau Weiss Linz
17:30 Floridsdorfer AC FC Wacker Innsbruck
Floridsdorfer AC
FC Wacker Innsbruck
17:30 SV Kapfenberg SK Vorwärts Steyr
SV Kapfenberg
SK Vorwärts Steyr
Paesi Bassi - Eredivisie Paesi Bassi - Eredivisie 1 2
19:00 FC Emmen Sparta Rotterdam
FC Emmen
Sparta Rotterdam
Polonia - Ekstraklasa Polonia - Ekstraklasa 1 2
19:30 Wisla Krakow Gornik Zabrze
Wisla Krakow
Gornik Zabrze
Brasile - Paraense Brasile - Paraense 1 2
13:00 Castanhal Itupiranga
Castanhal
Itupiranga
18:00 Bragantino PA Clube Do Remo
Bragantino PA
Clube Do Remo
Egitto - 1ª Divisione Egitto - 1ª Divisione 1 2
13:00 Wadi Degla Ismaily SC
Wadi Degla
Ismaily SC
15:00 Al Ittihad Al Sakandary El Entag El Harby
Al Ittihad Al Sakandary
El Entag El Harby
17:00 Talaea El Geish Enppi
Talaea El Geish
Enppi
Armenia - Premier League Armenia - Premier League 1 2
1
0
Pyunik Yerevan Alashkert FC
Pyunik Yerevan
Alashkert FC
61'
Amichevoli Europa Amichevoli Europa 1 2
0
0
CS Minaur Baia Mare Gloria Bistrita
CS Minaur Baia Mare
Gloria Bistrita
20'
Argentina - Copa de la Liga Profesional Argentina - Copa de la Liga Profesional 1 2
22:15 Newell's CA Independiente
Newell's
CA Independiente
Serbia - Prva Liga Serbia - Prva Liga 1 2
13:00 FK Sloga Kraljevo FK Radnicki 1923
FK Sloga Kraljevo
FK Radnicki 1923
Arabia Saudita - Premier League Arabia Saudita - Premier League 1 2
13:10 Abha Al Fateh SC
Abha
Al Fateh SC
13:15 Al Ain FC Al Faisaly Harmah
Al Ain FC
Al Faisaly Harmah
15:20 Al Ittifaq Dammam Al-Nassr Riyadh
Al Ittifaq Dammam
Al-Nassr Riyadh
15:30 Al Shabab Riyadh Al Qadisiya Al Khubar
Al Shabab Riyadh
Al Qadisiya Al Khubar
17:35 Al Hilal Riyadh Al Raed
Al Hilal Riyadh
Al Raed
17:35 Al Ittihad Jeddah Al Wehda Mecca
Al Ittihad Jeddah
Al Wehda Mecca
Romania - Liga 1 Romania - Liga 1 1 2
15:30 ACS Sepsi Chindia Targoviste
ACS Sepsi
Chindia Targoviste
18:30 Viitorul Constanta FC Academica Clinceni
Viitorul Constanta
FC Academica Clinceni
Polonia - Liga III Polonia - Liga III 1 2
12:00 Orleta Radzyn Podlaski KSZO Ostrowiec
Orleta Radzyn Podlaski
KSZO Ostrowiec
Svizzera - Challenge League Svizzera - Challenge League 1 2
18:00 FC Schaffhausen Stade Lausanne-Ouchy
FC Schaffhausen
Stade Lausanne-Ouchy
18:00 FC Chiasso Aarau
FC Chiasso
Aarau
19:00 Wil 1900 Neuchatel Xamax
Wil 1900
Neuchatel Xamax
19:00 Grasshoppers Winterthur
Grasshoppers
Winterthur
Polonia - Liga I Polonia - Liga I 1 2
13:00 Odra Opole Stomil Olsztyn
Odra Opole
Stomil Olsztyn
16:00 Miedz Legnica GKS Belchatow
Miedz Legnica
GKS Belchatow
16:40 Termalica BB Nieciecza Sandecja Nowy Sacz
Termalica BB Nieciecza
Sandecja Nowy Sacz
Germania - Bundesliga II Germania - Bundesliga II 1 2
17:30 Paderborn Darmstadt
Paderborn
Darmstadt
17:30 Wurzburger Kickers Heidenheim
Wurzburger Kickers
Heidenheim
Honduras - Lega Nazionale Honduras - Lega Nazionale 1 2
0
0
Real Espana CD Vida
Real Espana
CD Vida
1:00
TP
Uganda - Premier League Uganda - Premier League 1 2
13:00 MYDA FC Airtel Kitara FC
MYDA FC
Airtel Kitara FC
13:00 KCCA UPDF FC
KCCA
UPDF FC
13:00 URA Kyetume FC
URA
Kyetume FC
13:00 Express FC Busoga United FC
Express FC
Busoga United FC
Egitto - 2ª Divisione Egitto - 2ª Divisione 1 2
13:00 Al Nasr Cairo El Daklyeh
Al Nasr Cairo
El Daklyeh
13:00 Nogoom FC El Merrikh
Nogoom FC
El Merrikh
13:00 Coca Cola FC Petrojet
Coca Cola FC
Petrojet
13:00 El Seka El Hadid Tersana SC
El Seka El Hadid
Tersana SC
13:00 Al Qanah ZED FC
Al Qanah
ZED FC
13:00 FC Porto Suez Suez Montakhab
FC Porto Suez
Suez Montakhab
13:00 Sers Elyan Gomhoryet Shebin
Sers Elyan
Gomhoryet Shebin
Kuwait - Campionato Kuwait - Campionato 1 2
14:00 Al Fahaheel SC Kazma SC
Al Fahaheel SC
Kazma SC
14:00 Al Arabi SC Al Salmiyah SC
Al Arabi SC
Al Salmiyah SC
16:50 Al Sahel SC Al Naser SC
Al Sahel SC
Al Naser SC
Portogallo - Campionato U23 Portogallo - Campionato U23 1 2
1
0
Leixoes U23 Famalicao U23
Leixoes U23
Famalicao U23
17'
15:00 Portimonense U23 Benfica U23
Portimonense U23
Benfica U23
Inghilterra - Premier League 2 Inghilterra - Premier League 2 1 2
12:00 Tottenham U23 Everton U23
Tottenham U23
Everton U23
13:00 Reading U23 Norwich U23
Reading U23
Norwich U23
13:00 Wolverhampton U23 Leeds U23
Wolverhampton U23
Leeds U23
14:00 Southampton U23 Arsenal U23
Southampton U23
Arsenal U23
14:00 Middlesbrough U23 Newcastle U23
Middlesbrough U23
Newcastle U23
Croazia - 2.HNL Croazia - 2.HNL 1 2
14:00 NK Dugopolje NK Hrvatski Dragovoljac
NK Dugopolje
NK Hrvatski Dragovoljac
14:30 Inter Zapresic NK Dubrava Zagreb
Inter Zapresic
NK Dubrava Zagreb
14:30 NK Medimurje Cakovec Orijent
NK Medimurje Cakovec
Orijent
Costa Rica - Segunda Costa Rica - Segunda 1 2
23:30 AD Juventud Escazucena Santa Ana
AD Juventud Escazucena
Santa Ana
Azerbaijan - 1ª Divisione Azerbaijan - 1ª Divisione 1 2
9:00 Zaqatala FK Sumqayit II
Zaqatala
FK Sumqayit II
D
9:00 Moik Baku Keshla FK II
Moik Baku
Keshla FK II
D
11:00 FK Qarabag II FK Kapaz
FK Qarabag II
FK Kapaz
Inghilterra - Development League U23 Inghilterra - Development League U23 1 2
13:00 Birmingham U23 Nottm Forest U23
Birmingham U23
Nottm Forest U23
Australia - A-League Australia - A-League 1 2
2
1
Adelaide United Newcastle Jets
Adelaide United
Newcastle Jets
8:35
TP
Brasile - Campeonato Mineiro Brasile - Campeonato Mineiro 1 2
1
2
Tombense MG Atletico Mineiro
Tombense MG
Atletico Mineiro
0:00
TP
India - Bangalore Super Division India - Bangalore Super Division 1 2
0
0
Bangalore Eagles FC Deccan
Bangalore Eagles
FC Deccan
49'
0
3
ADE Student Union FC
ADE
Student Union FC
8:00
TP
India - Lega I India - Lega I 1 2
0
3
Mohammedan SC Trau FC
Mohammedan SC
Trau FC
43'
1
2
Real Kashmir FC Churchill Brothers SC
Real Kashmir FC
Churchill Brothers SC
8:30
TP
13:30 Minerva Punjab FC Gokulam Kerala FC
Minerva Punjab FC
Gokulam Kerala FC
Bangladesh - Premier League Bangladesh - Premier League 1 2
2
0
Saif Sporting Club Brothers Union
Saif Sporting Club
Brothers Union
61'
9:00 Arambagh KS Rahmatgonj MFS
Arambagh KS
Rahmatgonj MFS
D
Repubblica Ceca - 1. Liga Repubblica Ceca - 1. Liga 1 2
17:00 Pardubice Slovacko
Pardubice
Slovacko
RV
Ungheria - NB I Ungheria - NB I 1 2
19:00 Diosgyori VTK MTK Budapest
Diosgyori VTK
MTK Budapest
Ucraina - Campionato Riserve Ucraina - Campionato Riserve 1 2
10:00 FC Rukh Lviv Reserves Desna Chernihiv Reserves
FC Rukh Lviv Reserves
Desna Chernihiv Reserves
D
10:00 Olimpik Donetsk Reserves Shakhtar Donetsk Reserves
Olimpik Donetsk Reserves
Shakhtar Donetsk Reserves
D
12:00 FC Mariupol Reserves Vorskla Poltava Reserves
FC Mariupol Reserves
Vorskla Poltava Reserves
Irlanda del Nord - Premiership Irlanda del Nord - Premiership 1 2
19:30 Carrick Rangers Glentoran
Carrick Rangers
Glentoran
Sud Africa - Premier Sud Africa - Premier 1 2
15:00 Supersport United TS Galaxy
Supersport United
TS Galaxy
Kosovo - Superliga 1 2
12:00 KF Ballkani KF Drenica Skenderaj
KF Ballkani
KF Drenica Skenderaj
12:00 KF Besa Peje Trepca 89
KF Besa Peje
Trepca 89
Cipro - 2ª Divisione Cipro - 2ª Divisione 1 2
16:00 Omonia Aradippou Asil Lysis
Omonia Aradippou
Asil Lysis
16:00 Omonia Aradippou Agia Napa
Omonia Aradippou
Agia Napa
Algeria - 2ª Divisione Algeria - 2ª Divisione 1 2
13:30 MO Constantine HB Chelghoum Laid
MO Constantine
HB Chelghoum Laid
14:00 MSP Batna CRB Ouled Djellal
MSP Batna
CRB Ouled Djellal
14:00 USM Khenchela US Chaouia
USM Khenchela
US Chaouia
14:00 DRB Tadjenant USM Annaba
DRB Tadjenant
USM Annaba
14:00 MC El Eulma AS Khroub
MC El Eulma
AS Khroub
14:00 NRB Teleghma CA Batna
NRB Teleghma
CA Batna
Sud Africa - National First Division Sud Africa - National First Division 1 2
13:30 Cape Umoya UTD UTHONGATHI FC
Cape Umoya UTD
UTHONGATHI FC
Iran - Campionato U23 Iran - Campionato U23 1 2
0
1
Mes Kerman U23 Naft Ahvaz U23
Mes Kerman U23
Naft Ahvaz U23
17'
Australia - Victoria Premier League Australia - Victoria Premier League 1 2
1
2
Dandenong City St Albans Saints
Dandenong City
St Albans Saints
82'
1
1
Oakleigh Cannons Heidelberg Utd
Oakleigh Cannons
Heidelberg Utd
82'
2
3
Bentleigh Greens Port Melbourne SC
Bentleigh Greens
Port Melbourne SC
9:15
TP
1
1
Green Gully Hume City
Green Gully
Hume City
9:00
TP
1
1
South Melbourne Eastern Lions
South Melbourne
Eastern Lions
8:30
TP
2
1
Melbourne Knights Dandenong Thunder
Melbourne Knights
Dandenong Thunder
8:30
TP
Germania - Oberliga NOFV Sud Germania - Oberliga NOFV Sud 1 2
17:30 Ludwigsfelder FC FSV Martinroda
Ludwigsfelder FC
FSV Martinroda
RV
Nepal - B Division Nepal - B Division 1 2
3
2
Madhyapur Youth Association Pulchowk SC
Madhyapur Youth Association
Pulchowk SC
75'
4
1
Satdobato Youth Club Bansbari Club
Satdobato Youth Club
Bansbari Club
6:30
TP
Estonia - Meistriliiga Estonia - Meistriliiga 1 2
17:00 FC Flora Tallinn Parnu JK Vaprus
FC Flora Tallinn
Parnu JK Vaprus
RV
Scozia - Championship Scozia - Championship 1 2
19:45 Raith Dunfermline
Raith
Dunfermline
RV
Croazia - 1.HNL Croazia - 1.HNL 1 2
17:00 Istra 1961 HNK Sibenik
Istra 1961
HNK Sibenik
Kenya - Premier League Kenya - Premier League 1 2
12:00 Kariobangi Sharks Posta Rangers
Kariobangi Sharks
Posta Rangers
12:00 Tusker Ulinzi Stars
Tusker
Ulinzi Stars
Repubblica Ceca - 2. Liga Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
13:00 Vysocina Jihlava Slavoj Vysehrad
Vysocina Jihlava
Slavoj Vysehrad
Cipro - 1ª Divisione Cipro - 1ª Divisione 1 2
16:00 APK Karmotissa Enosis Paralimni
APK Karmotissa
Enosis Paralimni
Bangladesh - Championship League Bangladesh - Championship League 1 2
13:00 Uttara FC Agrani Bank Ltd SC
Uttara FC
Agrani Bank Ltd SC
India - Super League India - Super League 1 2
14:00 FC Goa Mumbai City FC
FC Goa
Mumbai City FC
Danimarca - 1ª Divisione Danimarca - 1ª Divisione 1 2
18:00 FC Fredericia Hobro IK
FC Fredericia
Hobro IK
18:00 Skive Viborg
Skive
Viborg
Brasile - Campionato Gaucho Brasile - Campionato Gaucho 1 2
1
2
EC Juventude Sao Luiz
EC Juventude
Sao Luiz
0:30
TP
Kazakistan - Supercoppa Kazakistan - Supercoppa 1 2
2
1
Kairat Almaty Shakhter Karagandy
Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
9:00
TP
Paraguay - Divisione Professionale Paraguay - Divisione Professionale 1 2
21:15 River Plate Asuncion Guairena FC
River Plate Asuncion
Guairena FC
23:30 12 de Octubre Libertad Asuncion
12 de Octubre
Libertad Asuncion
Bosnia-Erzegovina - Premier Liga Bosnia-Erzegovina - Premier Liga 1 2
17:00 Velez Mostar Borac Banja Luka
Velez Mostar
Borac Banja Luka
Israele - Lega Alef Nord Israele - Lega Alef Nord 1 2
1
1
Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tamra
Maccabi Tzur Shalom
Maccabi Tamra
61'
0
0
Sport Club Tira Ihud Bnei Mejdel Krum
Sport Club Tira
Ihud Bnei Mejdel Krum
16'
0
0
SC Tzeirey Taibe SC Haifa Robbie Shapiro
SC Tzeirey Taibe
SC Haifa Robbie Shapiro
18'
0
0
Hapoel Herzliya Ironi Tiberias
Hapoel Herzliya
Ironi Tiberias
19'
11:30 Hapoel Kaukab Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Kaukab
Hapoel Bnei Zalfa
11:30 MS Daburiya Osama Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
MS Daburiya Osama
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
12:00 Hapoel Bnei Arrara Ara Maccabi Bnei Reineh
Hapoel Bnei Arrara Ara
Maccabi Bnei Reineh
Russia - 2ª Divisione Russia - 2ª Divisione 1 2
0
0
Anzhi Makhachkala FK Forte Taganrog
Anzhi Makhachkala
FK Forte Taganrog
17'
14:00 PFC Kuban FK Inter Cherkessk
PFC Kuban
FK Inter Cherkessk
14:00 Kuban Holding FK Inter Cherkessk
Kuban Holding
FK Inter Cherkessk
Belgio - Prima divisione B Belgio - Prima divisione B 1 2
19:00 Lierse Kempenzonen Union Saint Gilloise
Lierse Kempenzonen
Union Saint Gilloise
Algeria - 1ª Divisione Algeria - 1ª Divisione 1 2
14:00 RC Relizane USM Bel Abbes
RC Relizane
USM Bel Abbes
14:00 US Biskra ES Setif
US Biskra
ES Setif
14:00 CS Constantine NA Hussein Dey
CS Constantine
NA Hussein Dey
14:00 WA Tlemcen NC Magra
WA Tlemcen
NC Magra
15:00 JS Kabylie Olympique Medea
JS Kabylie
Olympique Medea
Etiopia - Premier League Etiopia - Premier League 1 2
2
1
Sebeta City Hawassa City FC
Sebeta City
Hawassa City FC
7:00
TP
12:00 Kedus Giorgis Dire Dawa
Kedus Giorgis
Dire Dawa
Marocco - GNF 2 Marocco - GNF 2 1 2
14:00 Olympique Khouribga Racing de Casablanca
Olympique Khouribga
Racing de Casablanca
14:00 Stade Marocain Du Rabat Widad Temara
Stade Marocain Du Rabat
Widad Temara
Burundi - Premier League Burundi - Premier League 1 2
13:00 Flambeau Centre Muzinga FC
Flambeau Centre
Muzinga FC
Algeria - Campionato Primavera Algeria - Campionato Primavera 1 2
2
1
RC Relizane U21 USM Bel Abbes U21
RC Relizane U21
USM Bel Abbes U21
80'
1
0
WA Tlemcen U21 NC Magra U21
WA Tlemcen U21
NC Magra U21
9:18
TP
2
0
CS Constantine U21 NA Hussein Dey U21
CS Constantine U21
NA Hussein Dey U21
9:13
TP
2
1
JS Kabylie U21 Olympique Medea U21
JS Kabylie U21
Olympique Medea U21
9:13
TP
0
2
DRB Tadjenant U21 USM Annaba U21
DRB Tadjenant U21
USM Annaba U21
9:00
TP
2
0
MC El Eulma U21 AS Khroub U21
MC El Eulma U21
AS Khroub U21
9:00
TP
1
0
NRB Teleghma U21 CA Batna U21
NRB Teleghma U21
CA Batna U21
9:00
TP
1
1
US Biskra U21 ES Setif U21
US Biskra U21
ES Setif U21
9:00
TP
EAU - 1ª divisione EAU - 1ª divisione 1 2
13:30 Al Urooba Al Hamriyah
Al Urooba
Al Hamriyah
13:35 Al Bataeh Al Taawon
Al Bataeh
Al Taawon
13:35 Al Thaid Masafi
Al Thaid
Masafi
Argentina - Campionato Riserve Argentina - Campionato Riserve 1 2
12:00 Arsenal de Sarandi Reserves Estudiantes LP Reserves
Arsenal de Sarandi Reserves
Estudiantes LP Reserves
12:00 River Plate Reserves Argentinos Jrs Reserves
River Plate Reserves
Argentinos Jrs Reserves
12:00 Central Cordoba SdE Reserves Banfield Reserves
Central Cordoba SdE Reserves
Banfield Reserves
12:00 Colon Reserves CA Aldosivi Reserves
Colon Reserves
CA Aldosivi Reserves
12:00 Gimnasia LP Reserves Defensa y Justicia Reserves
Gimnasia LP Reserves
Defensa y Justicia Reserves
12:00 Godoy Cruz Reserves Platense Reserves
Godoy Cruz Reserves
Platense Reserves
12:00 Lanus Reserves Atletico Tucuman Reserves
Lanus Reserves
Atletico Tucuman Reserves
12:00 Newell's Reserves CA Independiente Reserves
Newell's Reserves
CA Independiente Reserves
12:00 CA Patronato Reserves Union Santa Fe Reserves
CA Patronato Reserves
Union Santa Fe Reserves
12:00 Racing Club Reserves Rosario Central Reserves
Racing Club Reserves
Rosario Central Reserves
12:00 San Lorenzo Reserves Huracan Reserves
San Lorenzo Reserves
Huracan Reserves
12:00 Velez Sarsfield Reserves Boca Juniors Reserves
Velez Sarsfield Reserves
Boca Juniors Reserves
12:00 Sarmiento Reserves CA Talleres de Córdoba Reserves
Sarmiento Reserves
CA Talleres de Córdoba Reserves
Uruguay - Clausura Uruguay - Clausura 1 2
23:00 Montevideo Wanderers Torque
Montevideo Wanderers
Torque
Ghana - Premier League Ghana - Premier League 1 2
15:00 Inter Allies Ashanti Gold
Inter Allies
Ashanti Gold
18:00 Elmina Sharks Asante Kotoko
Elmina Sharks
Asante Kotoko
Armenia - Lega 1 Armenia - Lega 1 1 2
10:00 Noravank Ararat Armenia II
Noravank
Ararat Armenia II
D
Brasile - Campionato Carioca Brasile - Campionato Carioca 1 2
1
2
Fluminense Resende RJ
Fluminense
Resende RJ
0:00
TP
Malta - Challenge League Malta - Challenge League 1 2
16:00 Naxxar Lions Marsaxlokk FC
Naxxar Lions
Marsaxlokk FC
18:00 Vittoriosa Stars Fgura United
Vittoriosa Stars
Fgura United
Campionato d’Iraq Campionato d’Iraq 1 2
0
0
Alsinaat Alkahrabaiya Al Quwa Al Jawiya
Alsinaat Alkahrabaiya
Al Quwa Al Jawiya
34'
15:15 Al Najaf Al Samawa SC
Al Najaf
Al Samawa SC
Austria - Regionalliga Tirolo Austria - Regionalliga Tirolo 1 2
23:00 SC Imst FC Kufstein
SC Imst
FC Kufstein
RV
23:00 Wacker Innsbruck II SC Schwaz
Wacker Innsbruck II
SC Schwaz
RV
Hong Kong - Premier League Hong Kong - Premier League 1 2
12:00 Southern District Eastern SC
Southern District
Eastern SC
Israele - Lega Alef Sud Israele - Lega Alef Sud 1 2
1
0
Hapoel Bikat Hayarden Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kabilio Jaffa
62'
0
2
AS Ashdod Maccabi Herzliya
AS Ashdod
Maccabi Herzliya
32'
0
0
Hapoel Marmorek MS Ironi Kuseife
Hapoel Marmorek
MS Ironi Kuseife
18'
1
0
Hakoah Amidar Ramat Gan Maccabi Ironi Ashdod
Hakoah Amidar Ramat Gan
Maccabi Ironi Ashdod
18'
11:30 AS Nordia Jerusalem Hapoel Ashkelon
AS Nordia Jerusalem
Hapoel Ashkelon
11:30 Maccabi Yavne Hapoel Azor
Maccabi Yavne
Hapoel Azor
Brasile - Campeonato Matogrossense Brasile - Campeonato Matogrossense 1 2
21:00 CEO Varzeagrandense Uniao Rondonopolis
CEO Varzeagrandense
Uniao Rondonopolis
Messico - Segunda Division Messico - Segunda Division 1 2
18:00 Club Canoneros Marina CAFESSA Jalisco
Club Canoneros Marina
CAFESSA Jalisco
18:00 Club Canoneros Marina Deportivo Cafessa
Club Canoneros Marina
Deportivo Cafessa
21:00 Inter Playa del Carmen Deportivo Dongu
Inter Playa del Carmen
Deportivo Dongu
22:00 Atletico San Luis II Mazorqueros FC
Atletico San Luis II
Mazorqueros FC
Panama - LPF Panama - LPF 1 2
22:00 Herrera FC Veraguas FC
Herrera FC
Veraguas FC
Siria - 1ª Divisione Siria - 1ª Divisione 1 2
12:00 Al Horiyah Harjaleh
Al Horiyah
Harjaleh
12:00 Al-Sahel Sport Al Karamah
Al-Sahel Sport
Al Karamah
12:00 Al-Shorta Damascus Tishreen
Al-Shorta Damascus
Tishreen
12:00 Al Wahda Damascus Al-Jaish Damascus
Al Wahda Damascus
Al-Jaish Damascus
12:00 Al Wathba SC Jableh
Al Wathba SC
Jableh
12:00 Hutteen Al Ittihad Aleppo
Hutteen
Al Ittihad Aleppo
Burkina Faso - Campionato Burkina Faso - Campionato 1 2
15:30 Vitesse FC AS Police Ouagadougou
Vitesse FC
AS Police Ouagadougou
16:00 US Ouagadougou ASEC Koudougou
US Ouagadougou
ASEC Koudougou
CAF - Campionato Africano Giovanile 1 2
20:00 Gambia U20 Tunisia U20
Gambia U20
Tunisia U20
Gambia - GFA League Gambia - GFA League 1 2
16:00 Fortune FC Banjul United
Fortune FC
Banjul United
16:00 Hawks FC Brikama United
Hawks FC
Brikama United
CAF Champions League 1 2
19:00 CR Belouizdad Al Hilal Omdurman
CR Belouizdad
Al Hilal Omdurman
Coppa di Francia Coppa di Francia 1 2
20:00 Aubagne FC Toulouse
Aubagne FC
Toulouse
20:00 Beauvais Boulogne
Beauvais
Boulogne
Giordania - Shield Cup Giordania - Shield Cup 1 2
13:00 Al Salt Aqaba
Al Salt
Aqaba
16:00 Al-Jazeera Al Hussein SC
Al-Jazeera
Al Hussein SC
Estonia - Supercoppa Estonia - Supercoppa 1 2
17:00 FC Flora Tallinn Paide Linnameeskond
FC Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
Croazia - Campionato U19 Croazia - Campionato U19 1 2
14:30 Hajduk Split U19 NK Varazdin U19
Hajduk Split U19
NK Varazdin U19
Qatar - Campionato U23 Qatar - Campionato U23 1 2
15:15 Al-Arabi Doha U23 Al Khor U23
Al-Arabi Doha U23
Al Khor U23
Bahrain - 2ª Divisione Bahrain - 2ª Divisione 1 2
15:30 Al Shabab Manama Qalali
Al Shabab Manama
Qalali
15:30 Bahrain SC Al Ittifaq Maqaba
Bahrain SC
Al Ittifaq Maqaba
EAU - Campionato U19 EAU - Campionato U19 1 2
13:30 Dibba Al Fujairah U19 Al Arabi Umm Al Quwain U19
Dibba Al Fujairah U19
Al Arabi Umm Al Quwain U19
Oman - Campionato Oman - Campionato 1 2
13:25 Al-Nahda Al-Nasr Salalah
Al-Nahda
Al-Nasr Salalah
EAU - 2ª divisione EAU - 2ª divisione 1 2
11:00 United FC Regional Sports Club
United FC
Regional Sports Club
D
Ucraina - Persha Liga Ucraina - Persha Liga 1 2
15:00 Chernomorets Odessa FK Avanhard Kramatorsk
Chernomorets Odessa
FK Avanhard Kramatorsk
El Salvador - Campionato Riserve El Salvador - Campionato Riserve 1 2
21:30 Municipal Limeno Reserves CD Aguila Reserves
Municipal Limeno Reserves
CD Aguila Reserves
Argentina - Supercoppa Argentina - Supercoppa 1 2
0
5
Racing Club River Plate
Racing Club
River Plate
1:10
TP
Arabia Saudita - Campionato Primavera Arabia Saudita - Campionato Primavera 1 2
12:25 Al Ahli Jeddah U19 Ohod Madinah U19
Al Ahli Jeddah U19
Ohod Madinah U19
Ungheria - 1ª Divisione U19 Ungheria - 1ª Divisione U19 1 2
13:00 Budapest Honved U19 Illes Akademia Haladas U19
Budapest Honved U19
Illes Akademia Haladas U19
Malesia - Super League Malesia - Super League 1 2
13:00 Johor Darul Takzim Kedah
Johor Darul Takzim
Kedah
USA - UPSL USA - UPSL 1 2
22:30 Olympians FC Capital City FC
Olympians FC
Capital City FC
Australia - Brisbane Premier League Australia - Brisbane Premier League 1 2
1
2
The Gap Toowong
The Gap
Toowong
34'
10:30 St George Willawong FC Centenary Stormers
St George Willawong FC
Centenary Stormers
Australia NPL Queensland Australia NPL Queensland 1 2
4
1
Peninsula Power Logan Lightning
Peninsula Power
Logan Lightning
88'
Lituania - Lega A Lituania - Lega A 1 2
16:00 FK Kauno Zalgiris Banga Gargzdai
FK Kauno Zalgiris
Banga Gargzdai
Israele - Liga Bet Sud Israele - Liga Bet Sud 1 2
10:45 Hapoel Merhavim Maccabi Ironi Sderot
Hapoel Merhavim
Maccabi Ironi Sderot
Israele - Liga Bet Nord Israele - Liga Bet Nord 1 2
0
0
Hapoel Sandala Gilboa Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Sandala Gilboa
Hapoel Bnei Musmus
9:15
TP
Australia - Brisbane Premier League Riserve Australia - Brisbane Premier League Riserve 1 2
2
3
The Gap Reserves Toowong Reserves
The Gap Reserves
Toowong Reserves
8:30
TP
Australia Victoria U21 League 1 2
0
3
Dandenong City U21 St Albans Saints U21
Dandenong City U21
St Albans Saints U21
7:30
TP
4
0
Bentleigh Greens U21 Port Melbourne U21
Bentleigh Greens U21
Port Melbourne U21
7:15
TP
4
0
Oakleigh Cannons U21 Heidelberg Utd U21
Oakleigh Cannons U21
Heidelberg Utd U21
7:15
TP
Iceland League Cup C 1 2
19:00 Hviti Riddarinn Hamar Hveragerdi
Hviti Riddarinn
Hamar Hveragerdi
20:00 Ymir Kopavogur Bjorninn
Ymir Kopavogur
Bjorninn
Iceland League Cup B 1 2
19:40 Njardvik KFS
Njardvik
KFS
Honduras Liga de Ascenso 1 2
21:00 Gimnastico de Tegucigalpa Olancho FC
Gimnastico de Tegucigalpa
Olancho FC
Panama Liga Prom 1 2
20:00 San Francisco Reserves Udelas FC
San Francisco Reserves
Udelas FC
21:00 CD Arabe Unido Reserves Colon C-3
CD Arabe Unido Reserves
Colon C-3
21:00 San Martin FC Alianza FC Reserves
San Martin FC
Alianza FC Reserves