https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Sokol Ostroda Blekitni Stargard
pl
Coppa di Polonia
agosto 4, 2021 3:00 PM
Sokol Ostroda
Blekitni Stargard
1 ---
---
2 ---
world Amichevoli Europa 1 2
2
1
Sabadell CE Europa
Sabadell
CE Europa
60'
1
1
Pandurii Targu Jiu CS Hunedoara
Pandurii Targu Jiu
CS Hunedoara
64'
0
0
Osasuna UD Logrones
Osasuna
UD Logrones
14'
17:00 Schwarz-Weiß Essen Rot-Weiss Essen
Schwarz-Weiß Essen
Rot-Weiss Essen
16:00 Padova Pordenone
Padova
Pordenone
18:00 Valladolid Rayo Vallecano
Valladolid
Rayo Vallecano
18:30 Cordova Marbella FC
Cordova
Marbella FC
18:30 CD Don Alvaro Merida
CD Don Alvaro
Merida
17:30 Tropezon Barakaldo
Tropezon
Barakaldo
18:00 Zamora CF Ponferradina
Zamora CF
Ponferradina
16:00 Asteras Tripolis Apollon Smyrnis
Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis
16:00 Amorebieta Eibar
Amorebieta
Eibar
18:00 Southend Brentford
Southend
Brentford
18:00 Gimnastic Levante B
Gimnastic
Levante B
16:00 Fenerbahce Dinamo Kiev
Fenerbahce
Dinamo Kiev
15:30 A&N KF Llapi
A&N
KF Llapi
19:00 Real Saragozza Getafe
Real Saragozza
Getafe
16:30 SV Gerasdorf Stammersdorf LAC Inter
SV Gerasdorf Stammersdorf
LAC Inter
15:30 Cagliari Olbia
Cagliari
Olbia
17:00 UE Cornella Villarreal B
UE Cornella
Villarreal B
17:00 SC Mannswörth KSV Siemens
SC Mannswörth
KSV Siemens
15:00 Pro Patria Monza
Pro Patria
Monza
17:00 Bergantinos Deportivo La Coruna
Bergantinos
Deportivo La Coruna
17:00 Leganes Fuenlabrada
Leganes
Fuenlabrada
17:00 Almeria Real Betis
Almeria
Real Betis
17:00 Lokeren FCV Dender EH
Lokeren
FCV Dender EH
17:00 Heracles HSC '21
Heracles
HSC '21
8:00 UD San Sebastian Reyes Alcorcon
UD San Sebastian Reyes
Alcorcon
17:30 Kremser SC SV Wienerberg
Kremser SC
SV Wienerberg
16:30 FV Diefflen FC 08 Homburg
FV Diefflen
FC 08 Homburg
16:30 Duren SC Fortuna Köln
Duren
SC Fortuna Köln
16:30 Sporting Gijon B Marino de Luanco
Sporting Gijon B
Marino de Luanco
0
4
Unirea Bascov CSM Slatina
Unirea Bascov
CSM Slatina
7:00
TP
ru Russia - 2ª Divisione 1 2
14:00 FC Orenburg II Dynamo Barnaul
FC Orenburg II
Dynamo Barnaul
15:00 FK Ryazan Sakhalin Sakhalinsk
FK Ryazan
Sakhalin Sakhalinsk
13:00 Nosta Novotroitsk FC Irtysh Omsk
Nosta Novotroitsk
FC Irtysh Omsk
gb Amichevoli Regno Unito 1 2
18:00 Chester Bolton XI
Chester
Bolton XI
18:45 Barking Dag & Red
Barking
Dag & Red
fi Finlandia - Kolmonen 1 2
15:30 Edustus IPS Kultsu FC
Edustus IPS
Kultsu FC
15:30 LaPa Liry
LaPa
Liry
16:00 SIF KPV Akatemia
SIF
KPV Akatemia
15:30 VPS-J Korsnäs FF
VPS-J
Korsnäs FF
16:00 JPS JJK/2
JPS
JJK/2
16:00 TP-47 HauPa
TP-47
HauPa
us USA - MLS 1 2
23:00 New England Revolution Nashville SC
New England Revolution
Nashville SC
23:30 Columbus Crew DC United
Columbus Crew
DC United
23:30 Philadelphia Union Toronto FC
Philadelphia Union
Toronto FC
23:30 CF Montreal Atlanta United
CF Montreal
Atlanta United
us USA - USL Championship 1 2
23:00 Hartford Athletic Miami FC
Hartford Athletic
Miami FC
br Brasile - Campionato U20 1 2
19:00 River AC U20 Picos U20
River AC U20
Picos U20
14:00 Goncalense FC U20 Audax Rio EC U20
Goncalense FC U20
Audax Rio EC U20
13:00 Bangu RJ U20 Botafogo RJ U20
Bangu RJ U20
Botafogo RJ U20
13:00 Portuguesa RJ U20 Vasco da Gama U20
Portuguesa RJ U20
Vasco da Gama U20
19:30 Rondoniense RO U20 Avai Rondonia U20
Rondoniense RO U20
Avai Rondonia U20
21:00 EC Flamengo Piaui U20 Piaui U20
EC Flamengo Piaui U20
Piaui U20
18:00 Taguatinga U20 FC Samambaia U20
Taguatinga U20
FC Samambaia U20
18:00 Camacariense U20 Bahia U20
Camacariense U20
Bahia U20
18:00 Sergipe U20 Gloriense SE U20
Sergipe U20
Gloriense SE U20
18:00 Itabaiana U20 Confianca U20
Itabaiana U20
Confianca U20
18:00 Duque de Caxias U20 Friburguense RJ U20
Duque de Caxias U20
Friburguense RJ U20
18:00 Flamengo U20 Volta Redonda U20
Flamengo U20
Volta Redonda U20
18:00 America RJ U20 Cabofriense U20
America RJ U20
Cabofriense U20
18:00 Luziania U20 Capital CF U20
Luziania U20
Capital CF U20
ru Russia - 3ª Divisione 1 2
2
2
FC Volgar 03 Astrakhan FC Dynamo-M Makhachkala
FC Volgar 03 Astrakhan
FC Dynamo-M Makhachkala
6:00
TP
se Svezia - Superettan 1 2
17:00 Vasalunds IF Helsingborg
Vasalunds IF
Helsingborg
eg Egitto - 1ª Divisione 1 2
19:00 Al Ahly Cairo Wadi Degla
Al Ahly Cairo
Wadi Degla
17:00 Pyramids FC Ismaily SC
Pyramids FC
Ismaily SC
is Islanda - Premier League 1 2
19:15 Stjarnan IA Akranes
Stjarnan
IA Akranes
19:15 FH Hafnarfjordur HK Kopavogur
FH Hafnarfjordur
HK Kopavogur
19:15 Valur Reykjavik KR Reykjavik
Valur Reykjavik
KR Reykjavik
lt Lituania - II Lyga 1 2
10:00 FK Dziugas Telsiai II BE1 NFA
FK Dziugas Telsiai II
BE1 NFA
ve Venezuela - Primera Division 1 2
23:00 Metropolitanos FC Caracas
Metropolitanos FC
Caracas
is Islanda - 4ª Divisione 1 2
20:00 Berserkir Arborg
Berserkir
Arborg
ec Ecuador - Primera B 1 2
2
0
America de Quito Guayaquil SC
America de Quito
Guayaquil SC
0:00
TP
20:00 Club Atletico Porteno Independiente Juniors
Club Atletico Porteno
Independiente Juniors
20:00 LDU Portoviejo Gualaceo SC
LDU Portoviejo
Gualaceo SC
br Brasile - Serie C 1 2
20:00 Ituano Criciuma
Ituano
Criciuma
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 2 1 2
14:00 Levanger Odd II
Levanger
Odd II
14:00 Nardo Fram
Nardo
Fram
14:00 Sotra Arendal
Sotra
Arendal
17:00 Oygarden FK Vard Haugesund
Oygarden FK
Vard Haugesund
ke Kenya - Premier League 1 2
12:15 Gor Mahia Kakamega Homeboyz
Gor Mahia
Kakamega Homeboyz
12:00 Bandari FC Tusker
Bandari FC
Tusker
10:00 Western Stima KCB
Western Stima
KCB
10:00 Kariobangi Sharks Mathare United
Kariobangi Sharks
Mathare United
12:15 Sofapaka FC Nzoia Sugar
Sofapaka FC
Nzoia Sugar
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Götaland 1 2
17:00 Lidköpings FK Yxhults IK
Lidköpings FK
Yxhults IK
17:30 Stenungsunds IF IFK Tidaholm
Stenungsunds IF
IFK Tidaholm
17:00 IFK Kumla BK Forward
IFK Kumla
BK Forward
17:30 IFK Skövde FK Ahlafors IF
IFK Skövde FK
Ahlafors IF
17:00 Vanersborgs FK IK Gauthiod
Vanersborgs FK
IK Gauthiod
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Svealand 1 2
17:00 Karlslunds IF HFK Motala AIF FK
Karlslunds IF HFK
Motala AIF FK
17:00 Arameiska-Syrianska Syrianska FC
Arameiska-Syrianska
Syrianska FC
18:00 United IK Nordic Smedby AIS
United IK Nordic
Smedby AIS
17:30 IFK Eskilstuna Värmbols FC
IFK Eskilstuna
Värmbols FC
18:00 Tyresö FF Huddinge IF
Tyresö FF
Huddinge IF
17:00 Rynninge IK Eskilstuna City FK
Rynninge IK
Eskilstuna City FK
16:45 Nykopings BIS Trosa Vagnhärad SK
Nykopings BIS
Trosa Vagnhärad SK
se Svezia - 2ª Divisione Ovest - Götaland 1 2
17:15 Onsala BK Ullareds IK
Onsala BK
Ullareds IK
16:30 Vinbergs IF Varbergs GIF FK
Vinbergs IF
Varbergs GIF FK
17:00 Assyriska BK IK Tord
Assyriska BK
IK Tord
16:30 Hoganas BK Eskilsminne IF
Hoganas BK
Eskilsminne IF
17:00 Sävedalens IF Västra Frölunda IF
Sävedalens IF
Västra Frölunda IF
17:00 Angelholm BK Astrio
Angelholm
BK Astrio
cl Cile - Primera Division 1 2
3
0
Everton de Vina Cobresal
Everton de Vina
Cobresal
0:30
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norra Svealand 1 2
17:45 FC Arlanda Enkopings SK
FC Arlanda
Enkopings SK
17:00 Kvarnsvedens IK FC Stockholm Internazionale
Kvarnsvedens IK
FC Stockholm Internazionale
17:30 FC Järfälla IFK Stocksund
FC Järfälla
IFK Stocksund
17:00 Gamla Upsala SK Enskede IK
Gamla Upsala SK
Enskede IK
18:00 Kungsängens IF Skiljebo SK
Kungsängens IF
Skiljebo SK
18:15 IFK Lidingo Karlbergs BK
IFK Lidingo
Karlbergs BK
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
17:00 Ytterhogdals IK Frösö IF
Ytterhogdals IK
Frösö IF
17:00 Gottne IF Team TG FF
Gottne IF
Team TG FF
17:00 Täfteå IK Storfors AIK
Täfteå IK
Storfors AIK
17:00 IFK Östersund Friska Viljor FC
IFK Östersund
Friska Viljor FC
17:30 Bergnäsets AIK Umeå FC Academy
Bergnäsets AIK
Umeå FC Academy
18:00 Sandviks IK Stöde IF
Sandviks IK
Stöde IF
17:00 Bodens BK FF Notvikens IK
Bodens BK FF
Notvikens IK
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo A 1 2
15:30 MiPK PeKa
MiPK
PeKa
lv Lettonia - Virsliga 1 2
15:00 FK Liepaja Valmiera FC
FK Liepaja
Valmiera FC
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland 1 2
17:00 FK Karlskrona IFK Karlshamn
FK Karlskrona
IFK Karlshamn
17:00 IFK Hässleholm KSF Prespa Birlik
IFK Hässleholm
KSF Prespa Birlik
17:00 Asarums IF FK Nosaby
Asarums IF FK
Nosaby
17:00 IFK Berga Räppe GOIF
IFK Berga
Räppe GOIF
17:00 FC Rosengård 1917 Kristianstad FC
FC Rosengård 1917
Kristianstad FC
17:00 BK Olympic FBK Balkan
BK Olympic
FBK Balkan
17:00 Sölvesborgs GoIF Eslövs BK
Sölvesborgs GoIF
Eslövs BK
fi Finlandia - Kakkonen Gruppo B 1 2
15:30 FC Jazz EPS
FC Jazz
EPS
pe Perù - Primera Division 1 2
17:00 Alianza Atletico Deportivo Binacional
Alianza Atletico
Deportivo Binacional
19:30 FBC Melgar Cusco FC
FBC Melgar
Cusco FC
22:00 Alianza Universidad Sport Boys
Alianza Universidad
Sport Boys
2
2
Sporting Cristal Universitario de Deportes
Sporting Cristal
Universitario de Deportes
0:30
TP
by Bielorussia - 1ª Divisione 1 2
15:00 Naftan Novopolotsk Belshina Bobruisk
Naftan Novopolotsk
Belshina Bobruisk
lt Lituania - Lega 1 1 2
16:00 FK Neptunas Klaipeda Lietava Jonava
FK Neptunas Klaipeda
Lietava Jonava
15:00 FK Silas FK Panevezys II
FK Silas
FK Panevezys II
16:00 Banga Gargzdai II FK Siauliai
Banga Gargzdai II
FK Siauliai
kr Corea del Sud - K-League 1 1 2
10:30 Pohang Steelers Seongnam FC
Pohang Steelers
Seongnam FC
10:00 Ulsan Hyundai Daegu FC
Ulsan Hyundai
Daegu FC
10:30 Suwon FC Jeonbuk Motors
Suwon FC
Jeonbuk Motors
bo Bolivia - Apertura 1 2
23:00 The Strongest Real Tomayapo
The Strongest
Real Tomayapo
2
1
Independiente Petrolero Real Potosi
Independiente Petrolero
Real Potosi
0:30
TP
16:00 Nacional Potosi Real Santa Cruz
Nacional Potosi
Real Santa Cruz
AB
22:30 Oriente Petrolero San Jose
Oriente Petrolero
San Jose
19:00 Always Ready Blooming
Always Ready
Blooming
jo Giordania - Campionato 1 2
17:30 Al-Jalil Al-Jazeera
Al-Jalil
Al-Jazeera
15:00 Al Salt Shabab Al Ordon
Al Salt
Shabab Al Ordon
world Amichevoli per club d'élite 1 2
10:00 Belenenses Roma
Belenenses
Roma
18:45 Leicester Villarreal
Leicester
Villarreal
18:45 Chelsea Tottenham
Chelsea
Tottenham
18:00 Southampton Levante
Southampton
Levante
16:00 Wisla Cracovia Napoli
Wisla Cracovia
Napoli
18:30 Valencia Milan
Valencia
Milan
18:00 Cadiz Atletico Madrid
Cadiz
Atletico Madrid
17:00 FC Salisburgo Barcellona
FC Salisburgo
Barcellona
18:00 Ajax Leeds
Ajax
Leeds
17:00 Huesca Maiorca
Huesca
Maiorca
no Norvegia - 2ª Divisione - Gruppo 1 1 2
17:00 Fløya Senja
Fløya
Senja
17:00 Eidsvold TF Alta
Eidsvold TF
Alta
13:00 Tromsdalen Moss
Tromsdalen
Moss
16:00 Kongsvinger Hodd
Kongsvinger
Hodd
16:00 Baerum Asker
Baerum
Asker
12:00 Brattvåg Kvik Halden FK
Brattvåg
Kvik Halden FK
ke Kenia - Super League 1 2
10:00 APS Bomet Migori giovanile
APS Bomet
Migori giovanile
10:00 Vihiga Bullets Modern Coast
Vihiga Bullets
Modern Coast
12:15 Silibwet Leons FC Mount Kenya United
Silibwet Leons FC
Mount Kenya United
12:00 Fortune Sacco Shabana FC
Fortune Sacco
Shabana FC
12:00 Muranga Seal MCF FC
Muranga Seal
MCF FC
12:00 Mwatate United Kisumu All Stars
Mwatate United
Kisumu All Stars
12:00 Soy United Kenya Police FC
Soy United
Kenya Police FC
fo Isole Faroe - 1ª Divisione 1 2
19:00 HB Torshavn II AB Argir
HB Torshavn II
AB Argir
my Malesia - Premier League 1 2
0
0
Kelantan United Selangor II
Kelantan United
Selangor II
33'
13:00 Perak II Johor Darul Takzim II
Perak II
Johor Darul Takzim II
13:00 Skuad Project FC Negeri Sembilan
Skuad Project FC
Negeri Sembilan
13:00 FAM-MSN Project Negeri Sembilan
FAM-MSN Project
Negeri Sembilan
8:15 Kuching FA PDRM
Kuching FA
PDRM
A
bg Bulgaria - B PFG 1 2
15:00 Strumska Slava CSKA 1948 Sofia II
Strumska Slava
CSKA 1948 Sofia II
17:00 Botev Plovdiv II Levski Lom
Botev Plovdiv II
Levski Lom
15:00 Septemvri Sofia Spartak Varna
Septemvri Sofia
Spartak Varna
17:00 Montana Litex Lovech
Montana
Litex Lovech
15:00 Sportist Svoge PFC Dobrudzha Dobrich
Sportist Svoge
PFC Dobrudzha Dobrich
15:30 Etar 1924 Veliko Tarnovo FC Hebar Pazardzhik
Etar 1924 Veliko Tarnovo
FC Hebar Pazardzhik
15:00 Yantra Gabrovo Marek Dupnitsa
Yantra Gabrovo
Marek Dupnitsa
16:00 FK Sozopol Ludogorets Razgrad II
FK Sozopol
Ludogorets Razgrad II
bd Bangladesh - Premier League 1 2
10:00 Bashundhara Kings Saif Sporting Club
Bashundhara Kings
Saif Sporting Club
RV
10:00 Arambagh KS Sheikh Russel KC
Arambagh KS
Sheikh Russel KC
10:00 Bashundhara Kings Sheikh Jamal
Bashundhara Kings
Sheikh Jamal
RV
10:00 Muktijoddha SKC Uttar Baridhara Club
Muktijoddha SKC
Uttar Baridhara Club
RV
10:00 Arambagh KS Uttar Baridhara Club
Arambagh KS
Uttar Baridhara Club
RV
10:00 Muktijoddha SKC Bashundhara Kings
Muktijoddha SKC
Bashundhara Kings
uy Uruguay - Segunda 1 2
20:30 Rocha Albion FC
Rocha
Albion FC
23:00 Racing Club Montevideo Villa Teresa
Racing Club Montevideo
Villa Teresa
br Brasile - Coppa di Brasile 1 2
19:30 CRB Fortaleza EC
CRB
Fortaleza EC
22:15 Atletico GO Athletico Paranaense
Atletico GO
Athletico Paranaense
co Colombia - Primera A 1 2
0
1
Independiente Santa Fe Atletico Nacional Medellin
Independiente Santa Fe
Atletico Nacional Medellin
1:00
TP
jp Coppa di Giappone 1 2
0
0
Cerezo Osaka Albirex Niigata
Cerezo Osaka
Albirex Niigata
18'
ro Romania - Liga II 1 2
17:30 CSA Steaua Bucarest FK Csikszereda Miercurea Ciuc
CSA Steaua Bucarest
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
sk Slovacchia - 3. Liga 1 2
14:30 Slovan Giraltovce TJ Mladost Kalsa
Slovan Giraltovce
TJ Mladost Kalsa
14:30 MSK Spisske Podhradie MSK Tesla Stropkov
MSK Spisske Podhradie
MSK Tesla Stropkov
14:30 MFK Sobrance MFK Vranov nad Toplou
MFK Sobrance
MFK Vranov nad Toplou
14:30 OSK Rudnany FK Poprad
OSK Rudnany
FK Poprad
14:30 FK Pokrok Krompachy Slavia TU Kosice
FK Pokrok Krompachy
Slavia TU Kosice
14:30 Ofk-Sim Raslavice Odeva Lipany
Ofk-Sim Raslavice
Odeva Lipany
world UEFA Champions League - Qualificazioni 1 2
17:00 Spartak Mosca Benfica
Spartak Mosca
Benfica
18:00 Dinamo Zagabria Legia Varsavia
Dinamo Zagabria
Legia Varsavia
18:00 Ferencvarosi TC Slavia Praga
Ferencvarosi TC
Slavia Praga
ir Coppa d’Iran 1 2
15:00 Esteghlal Gol Gohar
Esteghlal
Gol Gohar
16:30 Foolad Khuzestan Malavan
Foolad Khuzestan
Malavan
ru Coppa di Russia 1 2
15:00 Veles Tom Tomsk
Veles
Tom Tomsk
12:00 FK Yenisey Akron Togliatti
FK Yenisey
Akron Togliatti
14:00 Metallurg Lipetsk Tekstilshik Ivanovo
Metallurg Lipetsk
Tekstilshik Ivanovo
16:00 Fakel Voronezh FC Olimp-Dolgoprudny
Fakel Voronezh
FC Olimp-Dolgoprudny
15:00 Volgar G Astrakhan PFC Kuban
Volgar G Astrakhan
PFC Kuban
15:00 Kamaz Nab Chelny Neftekhimik Nizhnekamsk
Kamaz Nab Chelny
Neftekhimik Nizhnekamsk
16:00 Torpedo Mosca SKA Energia Khabarovsk
Torpedo Mosca
SKA Energia Khabarovsk
bt Bhutan - Premier League 1 2
10:00 Tensung FC High Quality United
Tensung FC
High Quality United
my Malesia - Super League 1 2
12:15 Sabah FA Kuala Lumpur FA
Sabah FA
Kuala Lumpur FA
12:15 Sabah FA Kuala Lumpur City
Sabah FA
Kuala Lumpur City
13:00 Petaling Jaya City FC Terengganu
Petaling Jaya City FC
Terengganu
13:00 Pahang Kedah
Pahang
Kedah
RV
cm Camerun - Elite One 1 2
14:00 Panthere Sportive Du Nde Canon de Yaounde
Panthere Sportive Du Nde
Canon de Yaounde
14:00 Stade Renard de Melong Avion Academy
Stade Renard de Melong
Avion Academy
14:30 APEJES Academy Yong Sport Academy
APEJES Academy
Yong Sport Academy
14:30 Dragon Club Yaounde AS Fortuna Mfou
Dragon Club Yaounde
AS Fortuna Mfou
12:30 Colombe du Dja et Lobo Les Astres FC De Douala
Colombe du Dja et Lobo
Les Astres FC De Douala
14:00 Fovu de Baham Eding Sport FC
Fovu de Baham
Eding Sport FC
il Coppa d'Israele 1 2
17:00 Maccabi Netanya Hapoel Jerusalem FC
Maccabi Netanya
Hapoel Jerusalem FC
17:30 Beitar Jerusalem Maccabi Petach Tikva
Beitar Jerusalem
Maccabi Petach Tikva
ca Canada - Premier League 1 2
2
1
Cavalry FC FC Edmonton
Cavalry FC
FC Edmonton
1:00
TP
23:00 Forge FC York United FC
Forge FC
York United FC
mx Messico - Liga de Expansion 1 2
22:00 Mineros de Zacatecas Universidad Guadalajara
Mineros de Zacatecas
Universidad Guadalajara
0
1
Oaxaca Cimarrones de Sonora FC
Oaxaca
Cimarrones de Sonora FC
0:05
TP
3
1
Dorados Atletico Morelia
Dorados
Atletico Morelia
2:05
TP
au Australia - Northern NSW - 1ª divisione 1 2
8:15 Singleton Strikers FC Cessnock City Hornets
Singleton Strikers FC
Cessnock City Hornets
ar Argentina - Campionato giovanile 1 2
13:00 Villa Dalmine U20 Quilmes U20
Villa Dalmine U20
Quilmes U20
ar Coppa d’Argentina 1 2
19:00 CA Tigre CA Independiente
CA Tigre
CA Independiente
22:00 Boca Juniors River Plate
Boca Juniors
River Plate
sk Coppa di Slovacchia 1 2
15:00 OSK Likavka Liptovska Stiavnica
OSK Likavka
Liptovska Stiavnica
15:00 TJ Jarovce Bratislava MSK Thermal Velky Meder
TJ Jarovce Bratislava
MSK Thermal Velky Meder
15:00 SK Gbelany MSK Kysucke Nove Mesto
SK Gbelany
MSK Kysucke Nove Mesto
15:00 SK Dynamo Diviaky Fomat Martin
SK Dynamo Diviaky
Fomat Martin
15:00 OFK Kotesova TJ Jednota Banova
OFK Kotesova
TJ Jednota Banova
17:00 FK Salkova SK Pramen Kovacova
FK Salkova
SK Pramen Kovacova
15:00 TJ Tatran Chlebnice TJ Tatran Oravske Vesele
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Oravske Vesele
15:00 Rimavska Sobota SK Novohrad Lucenec
Rimavska Sobota
SK Novohrad Lucenec
15:00 TJ Velke Lovce FK Nove Zamky
TJ Velke Lovce
FK Nove Zamky
15:00 Slovan Modra SK Nova Dedinka
Slovan Modra
SK Nova Dedinka
15:00 FK Bestrent Horna Krupa OFK Trebatice
FK Bestrent Horna Krupa
OFK Trebatice
15:00 Javornik Makov Tatran Krasno
Javornik Makov
Tatran Krasno
15:00 Sitno Banska Stiavnica Spartak Banovce Nad Bebravou
Sitno Banska Stiavnica
Spartak Banovce Nad Bebravou
15:00 OSK Banik Stranavy Dolny Kubin
OSK Banik Stranavy
Dolny Kubin
cl Cile - Segunda 1 2
19:00 General Velásquez Lautaro de Buin
General Velásquez
Lautaro de Buin
dk Danimarca - Coppa DBU 1 2
16:00 Kvik/ Aalestrup IF Kjellerup IF
Kvik/ Aalestrup IF
Kjellerup IF
16:00 B 1908 Nykobing
B 1908
Nykobing
16:00 Fremad Valby Bronshoj BK
Fremad Valby
Bronshoj BK
16:00 Varde B 1909
Varde
B 1909
16:00 NB Bornholm Allerød
NB Bornholm
Allerød
16:00 AB Tårnby Tårnby FF
AB Tårnby
Tårnby FF
16:00 Lyngby Østerbro
Lyngby
Østerbro
16:00 Viby VSK Arhus
Viby
VSK Arhus
16:00 Svebølle Greve
Svebølle
Greve
16:00 Døllefjelde Musse Frederikssund IK
Døllefjelde Musse
Frederikssund IK
br Brasile - Campeonato Amapaense 1 2
23:00 Independente AP Ypiranga AP
Independente AP
Ypiranga AP
de Germania - Oberliga Bayern Nord 1 2
16:30 1. FC Sand Bayern Hof
1. FC Sand
Bayern Hof
16:30 DJK Ammerthal DJK Gebenbach
DJK Ammerthal
DJK Gebenbach
16:30 ASV Cham DJK Vilzing
ASV Cham
DJK Vilzing
16:30 TSV Karlburg Würzburger FV
TSV Karlburg
Würzburger FV
16:30 TSV Vatanspor Ansbach
TSV Vatanspor
Ansbach
co Coppa della Colombia 1 2
22:40 Once Caldas Independiente Medellin
Once Caldas
Independiente Medellin
20:00 Real San Andres Patriotas FC
Real San Andres
Patriotas FC
de Germania - Oberliga Bayern Sud 1 2
16:30 Türkspor Augsburg TSV Kottern
Türkspor Augsburg
TSV Kottern
16:30 SV Donaustauf Gundelfingen
SV Donaustauf
Gundelfingen
16:30 FC Deisenhofen Monaco 1860 II
FC Deisenhofen
Monaco 1860 II
16:30 TSV Schwaben Augsburg SV Kirchanschöring
TSV Schwaben Augsburg
SV Kirchanschöring
16:30 FC Ingolstadt II TSV Landsberg
FC Ingolstadt II
TSV Landsberg
17:30 TSV 1880 Wasserburg SpVgg Hankofen-Hailing
TSV 1880 Wasserburg
SpVgg Hankofen-Hailing
17:30 VFB Hallbergmoos TSV Dachau 1865
VFB Hallbergmoos
TSV Dachau 1865
16:30 TSV Schwabmünchen SV Pullach
TSV Schwabmünchen
SV Pullach
no Norvegia - Elite League U19 1 2
13:00 Molde U19 Rosenborg U19
Molde U19
Rosenborg U19
au Australia Capital Territory - NPL2 1 2
0
0
Canberra White Eagles Weston Molonglo FC
Canberra White Eagles
Weston Molonglo FC
1'
sy Coppa di Siria 1 2
17:30 Hutteen Al Ittihad Aleppo
Hutteen
Al Ittihad Aleppo
14:00 Musfat Baniyas Al Futowa
Musfat Baniyas
Al Futowa
lv Lettonia - 1. Liga 1 2
15:00 Albatroz SC/FS Jelgava FK Smiltene/BJSS
Albatroz SC/FS Jelgava
FK Smiltene/BJSS
12:00 JDFS Alberts FK Rezekne/BJSS
JDFS Alberts
FK Rezekne/BJSS
15:00 Tukums 2000 SC Grobinas
Tukums 2000
SC Grobinas
15:00 FK Auda SK Super Nova
FK Auda
SK Super Nova
15:00 FK Dinamo Riga/Staicele Saldus Ss/Leevon
FK Dinamo Riga/Staicele
Saldus Ss/Leevon
br Brasile - Campeonato Acriano 1 2
22:00 Vasco da Gama AC Nauas
Vasco da Gama AC
Nauas
20:00 Rio Branco AC Andira EC
Rio Branco AC
Andira EC
at Austria - Regionalliga Vorarlberg 1 2
16:30 FC Egg Admira Dornbirn
FC Egg
Admira Dornbirn
ve Venezuela - Segunda Division 1 2
19:00 Universidad Los Andes Yaracuy FC
Universidad Los Andes
Yaracuy FC
no Norvegia - Coppa giovanile 1 2
13:00 IK Start U19 Viking FK U19
IK Start U19
Viking FK U19
br Brasile - Campeonato Paulista U20 1 2
18:00 Sao Paulo U20 GO Audax U20
Sao Paulo U20
GO Audax U20
ni Coppa del Nicaragua 1 2
20:30 Chinandega FC Juventus Managua
Chinandega FC
Juventus Managua
23:00 Managua FC Atlético Somotillo
Managua FC
Atlético Somotillo
cn Cina - FA Cup 1 2
1
1
Guangxi Pingguo Haliao Dandong Tengyue
Guangxi Pingguo Haliao
Dandong Tengyue
92+'
7:30 Qingdao Youth Island Xiamen Ludao
Qingdao Youth Island
Xiamen Ludao
D
2
0
Cina U20 Wuxi Wugou
Cina U20
Wuxi Wugou
89'
pl Coppa di Polonia 1 2
17:00 Stal Rzeszow Bytovia Bytow
Stal Rzeszow
Bytovia Bytow
15:00 Sokol Ostroda Blekitni Stargard
Sokol Ostroda
Blekitni Stargard
15:00 MKP Pogon Siedlce Olimpia Elblag
MKP Pogon Siedlce
Olimpia Elblag
14:00 Hutnik Krakow Olimpia Grudziadz
Hutnik Krakow
Olimpia Grudziadz
14:00 Lech Poznan II Znicz Pruszków
Lech Poznan II
Znicz Pruszków
world Slovakia 4. Liga 1 2
14:30 AFK Topolany FK Kechnec
AFK Topolany
FK Kechnec
sv El Salvador - Apertura 1 2
21:30 CD FAS Jocoro FC
CD FAS
Jocoro FC
mn Mongolia - Premier League 1 2
2
0
Erchim FC UB Mazaalainuud
Erchim FC
UB Mazaalainuud
61'
1
2
SP Falcons FC Ulaanbaatar City
SP Falcons FC
Ulaanbaatar City
5:00
TP
11:00 Khangarid Klub BCH Lions
Khangarid Klub
BCH Lions
1
2
Falcons FC Ulaanbaatar City
Falcons FC
Ulaanbaatar City
5:00
TP
world Africa - CECAFA Club Cup 1 2
13:00 Big Bullets Express FC
Big Bullets
Express FC
16:00 Atlabara Young Africans
Atlabara
Young Africans
gb Inghilterra - County League 1 2
18:45 Skegness Town Holbeach United
Skegness Town
Holbeach United
world Campionato CONCACAF 1 2
3
0
Sta Lucia FC Metropolitan FA
Sta Lucia FC
Metropolitan FA
0:00
TP
0
1
Diriangen CD Marathon
Diriangen
CD Marathon
2:00
TP
br Brasile - Copa Rio 1 2
18:00 Audax Rio Sampaio Correa RJ
Audax Rio
Sampaio Correa RJ
18:00 Carapebus/Campos Americano RJ
Carapebus/Campos
Americano RJ
18:00 Campo Grande AC Angra Dos Reis RJ
Campo Grande AC
Angra Dos Reis RJ
18:00 Nova Iguacu Artsul Futebol Clube
Nova Iguacu
Artsul Futebol Clube
18:00 Marica RJ Goncalense FC
Marica RJ
Goncalense FC
13:00 7 de Abril America RJ
7 de Abril
America RJ
18:00 Barra da Tijuca RJ Duque de Caxias FC
Barra da Tijuca RJ
Duque de Caxias FC
au Australia - Victoria Cup 1 2
9:30 Hume City South Melbourne
Hume City
South Melbourne
world Coppa del Madagascar 1 2
0
0
CS-DFC Uscafoot
CS-DFC
Uscafoot
15'