https://www.888sport.it/ https://www.888sport.it/
Pogon Szczecin II Kotwica Kolobrzeg
pl
Polonia - Liga III
settembre 24, 2021 3:00 PM
Pogon Szczecin II
Kotwica Kolobrzeg
1 ---
---
2 ---
pl Polonia - Liga III 1 2
15:00 Pogon Szczecin II Kotwica Kolobrzeg
Pogon Szczecin II
Kotwica Kolobrzeg
fi Finlandia - Kolmonen 1 2
16:30 Ponnistajat RiPS
Ponnistajat
RiPS
17:30 HIFK 2 SAPA III
HIFK 2
SAPA III
16:30 HPS FC Finnkurd
HPS
FC Finnkurd
15:00 NJS II TuPS
NJS II
TuPS
15:15 NuPS Tikka
NuPS
Tikka
15:15 Poxyt EBK
Poxyt
EBK
15:30 FC Futura PKKU II
FC Futura
PKKU II
17:15 FC Espoo II FC Viikingit
FC Espoo II
FC Viikingit
16:00 P-Iirot AIFK
P-Iirot
AIFK
16:00 FC Kapina FC Kuusysi
FC Kapina
FC Kuusysi
17:00 TKT FC Haka Juniors
TKT
FC Haka Juniors
br Brasile - Campionato U20 1 2
18:15 Atletico Paranaense U20 Gremio U20
Atletico Paranaense U20
Gremio U20
18:30 Jardim America U20 Tupy U20
Jardim America U20
Tupy U20
19:00 Dourados AC U20 SE Pontaporanense U20
Dourados AC U20
SE Pontaporanense U20
19:00 Comercial U20 Operario FC U20
Comercial U20
Operario FC U20
17:00 Uniao ABC U20 EC Taveiropolis U20
Uniao ABC U20
EC Taveiropolis U20
ar Argentina - Nacional B 1 2
23:00 Estudiantes Rio Cuarto Nueva Chicago
Estudiantes Rio Cuarto
Nueva Chicago
br Brasile - Serie B 1 2
22:00 Clube Do Remo Nautico Capibaribe
Clube Do Remo
Nautico Capibaribe
22:00 Goias Vila Nova
Goias
Vila Nova
ar Argentina - Campionato Riserve 1 2
13:00 Central Cordoba SdE Riserve River Plate Riserve
Central Cordoba SdE Riserve
River Plate Riserve
17:00 Boca Juniors Riserve Colon Riserve
Boca Juniors Riserve
Colon Riserve
13:00 San Lorenzo Riserve Defensa y Justicia Riserve
San Lorenzo Riserve
Defensa y Justicia Riserve
13:00 Newell's Riserve Huracan Riserve
Newell's Riserve
Huracan Riserve
13:00 Estudiantes LP Riserve Platense Riserve
Estudiantes LP Riserve
Platense Riserve
13:00 CA Aldosivi Riserve Gimnasia LP Riserve
CA Aldosivi Riserve
Gimnasia LP Riserve
13:00 Union Santa Fe Riserve CA Patronato Riserve
Union Santa Fe Riserve
CA Patronato Riserve
13:00 CA Talleres de Córdoba Riserve Rosario Central Riserve
CA Talleres de Córdoba Riserve
Rosario Central Riserve
13:00 Banfield Riserve Atletico Tucuman Riserve
Banfield Riserve
Atletico Tucuman Riserve
13:00 Sarmiento Riserve Velez Sarsfield Riserve
Sarmiento Riserve
Velez Sarsfield Riserve
ar Argentina - Torneo A 1 2
19:30 Sportivo Desamparados Cipolletti
Sportivo Desamparados
Cipolletti
23:30 Sportivo Belgrano CA Douglas Haig
Sportivo Belgrano
CA Douglas Haig
cn Cina - 1ª Divisione 1 2
8:00 Nanjing City Suzhou Dongwu
Nanjing City
Suzhou Dongwu
11:35 Jiangxi Beidamen Zhejiang
Jiangxi Beidamen
Zhejiang
se Svezia - Superettan 1 2
17:00 Orgryte IS AFC Eskilstuna
Orgryte IS
AFC Eskilstuna
cz Repubblica Ceca - 3. Liga 1 2
14:30 Banik Ostrava B FC Vratimov
Banik Ostrava B
FC Vratimov
8:30 FK Pribram B Viktoria Plzen B
FK Pribram B
Viktoria Plzen B
13:30 Mladá Boleslav B FK Teplice B
Mladá Boleslav B
FK Teplice B
es Spagna - Segunda Division 1 2
19:00 Almeria Tenerife
Almeria
Tenerife
18:00 Real Sociedad B Huesca
Real Sociedad B
Huesca
jp Giappone - J-League 1 2
10:00 Shimizu S-Pulse Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe
lt Lituania - II Lyga 1 2
15:00 FK Ekranas FK Siauliai II
FK Ekranas
FK Siauliai II
17:00 FK Viltis Vilnius FK Sveikata
FK Viltis Vilnius
FK Sveikata
ba Bosnia-Erzegovina - Lega 1 1 2
14:00 Zeljeznicar Banja Luka Ljubic Prnjavor
Zeljeznicar Banja Luka
Ljubic Prnjavor
py Paraguay - Divisione Intermedia 1 2
13:00 Sportivo Trinidense Resistencia FC
Sportivo Trinidense
Resistencia FC
23:00 3 de Febrero Guarani de Trinidad
3 de Febrero
Guarani de Trinidad
cl Cile - Primera B 1 2
0
0
Coquimbo Unido Club Deportes Santa Cruz
Coquimbo Unido
Club Deportes Santa Cruz
0:00
TP
pl Polonia - Liga I 1 2
16:00 Widzew Lodz Skra Czestochowa
Widzew Lodz
Skra Czestochowa
18:30 Gornik Polkowice GKS Tychy 71
Gornik Polkowice
GKS Tychy 71
cn Cina - 2 ª Divisione 1 2
7:00 Xiamen Ludao Shanxi Longjin
Xiamen Ludao
Shanxi Longjin
7:00 Dongguan Guanlian Qingdao Youth Island
Dongguan Guanlian
Qingdao Youth Island
de Germania - Regionalliga Sud Ovest 1 2
17:00 Pirmasens FC 08 Homburg
Pirmasens
FC 08 Homburg
17:00 FC Astoria Walldorf SSV Ulm 1846
FC Astoria Walldorf
SSV Ulm 1846
17:00 TSG Balingen VfB Stuttgart II
TSG Balingen
VfB Stuttgart II
ve Venezuela - Primera Division 1 2
20:00 Aragua Deportivo Lara
Aragua
Deportivo Lara
22:15 UCV Atlético Venezuela
UCV
Atlético Venezuela
4
1
Deportivo Tachira Portuguesa
Deportivo Tachira
Portuguesa
0:30
TP
pl Polonia - Liga II 1 2
13:00 Garbarnia Krakow GKS Belchatow
Garbarnia Krakow
GKS Belchatow
is Islanda - 1 Deild 1 2
16:15 IF Vestri Kordrengir
IF Vestri
Kordrengir
ro Romania - Liga 1 1 2
17:00 Rapid Bucarest FC Voluntari
Rapid Bucarest
FC Voluntari
cl Cile - Primera Division 1 2
21:30 Huachipato Palestino
Huachipato
Palestino
hr Croazia - 3. HNL 1 2
16:00 NK Slavonija Pozega Vukovar 91
NK Slavonija Pozega
Vukovar 91
nl Paesi Bassi - Eerste Divisie 1 2
18:00 VVV Helmond Sport
VVV
Helmond Sport
18:00 FC Emmen Den Bosch
FC Emmen
Den Bosch
18:00 FC Eindhoven NAC
FC Eindhoven
NAC
18:00 Excelsior PSV Riserve
Excelsior
PSV Riserve
18:00 Telstar AZ Riserve
Telstar
AZ Riserve
18:00 De Graafschap FC Utrecht Riserve
De Graafschap
FC Utrecht Riserve
18:00 Almere City FC FC Dordrecht
Almere City FC
FC Dordrecht
18:00 Top Oss FC Volendam
Top Oss
FC Volendam
18:00 ADO Den Haag Roda
ADO Den Haag
Roda
de Germania - Regionalliga Bayern 1 2
17:30 Memmingen Greuther Furth II
Memmingen
Greuther Furth II
17:00 SC Eltersdorf Wacker Burghausen
SC Eltersdorf
Wacker Burghausen
17:00 TSV 1860 Rosenheim SpVgg Bayreuth
TSV 1860 Rosenheim
SpVgg Bayreuth
17:00 FV Illertissen Augsburg II
FV Illertissen
Augsburg II
17:00 Unterhaching Schweinfurt 05
Unterhaching
Schweinfurt 05
RV
by Bielorussia - Premier League 1 2
17:00 FK Gomel Dinamo Brest
FK Gomel
Dinamo Brest
15:00 Slavia Mozyr FK Sputnik
Slavia Mozyr
FK Sputnik
A
gb Inghilterra - Championship 1 2
19:00 West Brom QPR
West Brom
QPR
18:45 Coventry Peterborough
Coventry
Peterborough
pe Perù - Segunda 1 2
20:30 Juan Aurich Union Huaral
Juan Aurich
Union Huaral
ma Marocco - GNF 1 1 2
20:30 Raja Casablanca JS Soualem
Raja Casablanca
JS Soualem
16:00 Olympique Khouribga Ittihad Tanger
Olympique Khouribga
Ittihad Tanger
18:15 MAS Fes FUS Rabat
MAS Fes
FUS Rabat
ar Argentina - Primera B Metropolitana 1 2
18:35 JJ Urquiza CSD Flandria
JJ Urquiza
CSD Flandria
at Austria - Landesliga 1 2
17:30 Zams SC Mils 05
Zams
SC Mils 05
17:00 VST Volkermarkt St Jakob/Rosental
VST Volkermarkt
St Jakob/Rosental
17:30 Kottingbrunn SCU Ardagger
Kottingbrunn
SCU Ardagger
17:30 SV Leithaprodersdorf SV Gussing
SV Leithaprodersdorf
SV Gussing
17:30 Parndorf Deutschkreutz
Parndorf
Deutschkreutz
17:30 SV Sankt Margarethen SC Bad Sauerbrunn
SV Sankt Margarethen
SC Bad Sauerbrunn
16:00 SV Gerasdorf Stammersdorf SV Schwechat
SV Gerasdorf Stammersdorf
SV Schwechat
17:00 USV Gnas SV Lebring
USV Gnas
SV Lebring
pt Portogallo - Primeira Liga 1 2
20:15 Gil Vicente Porto
Gil Vicente
Porto
18:00 Sporting Maritimo
Sporting
Maritimo
ec Ecuador - Primera B 1 2
2
1
Cumbaya FC Independiente Juniors
Cumbaya FC
Independiente Juniors
0:00
TP
se Svezia - 2ª Divisione - Norrland 1 2
17:00 Umeå FC Academy Täfteå IK
Umeå FC Academy
Täfteå IK
se Svezia - 2ª Divisione - Södra Götaland 1 2
17:15 Eslövs BK Nosaby
Eslövs BK
Nosaby
17:00 FK Karlskrona Asarums IF FK
FK Karlskrona
Asarums IF FK
de Germania - Lega 3 1 2
17:00 Hallescher FC Magdeburg
Hallescher FC
Magdeburg
gb Inghilterra - League 2 1 2
18:45 Barrow Newport County
Barrow
Newport County
ru Russia - Campionato giovanile 1 2
9:00 Zenit S. Pietroburgo U19 FC Akhmat Grozny U19
Zenit S. Pietroburgo U19
FC Akhmat Grozny U19
16:00 Krasnodar U19 PFC Sochi U19
Krasnodar U19
PFC Sochi U19
12:00 Dynamo Moscow U19 FC Nizhny Novgorod U19
Dynamo Moscow U19
FC Nizhny Novgorod U19
10:00 Strogino U19 Spartak Mosca U19
Strogino U19
Spartak Mosca U19
10:00 Rubin Kazan U19 Konoplev Football Academy U19
Rubin Kazan U19
Konoplev Football Academy U19
10:00 Arsenal Tula U19 FK Khimki U19
Arsenal Tula U19
FK Khimki U19
10:00 Rostov U19 UOR-5 U19
Rostov U19
UOR-5 U19
9:00 Krylia Sovetov U19 Ural U19
Krylia Sovetov U19
Ural U19
9:00 FC Ufa U19 CSKA Mosca U19
FC Ufa U19
CSKA Mosca U19
11:00 Chertanovo U19 Lokomotiv Mosca U19
Chertanovo U19
Lokomotiv Mosca U19
is Islanda - Campionato U19 1 2
19:00 Fylkir/Ellidi U19 IA/Skallagrimur U19
Fylkir/Ellidi U19
IA/Skallagrimur U19
ar Argentina Liga Profesional 1 2
22:00 Sarmiento Velez Sarsfield
Sarmiento
Velez Sarsfield
kr Corea del Sud - K3 League 1 2
10:00 Daejeon Korail Ulsan Citizen FC
Daejeon Korail
Ulsan Citizen FC
tr Turchia - Super Lig 1 2
17:00 Altay SK Izmir Besiktas
Altay SK Izmir
Besiktas
co Colombia - Primera A 1 2
23:00 Deportivo Cali Deportivo Pereira
Deportivo Cali
Deportivo Pereira
si Slovenia - 2. SNL 1 2
16:00 Krka Novo Mesto NK Rogaska
Krka Novo Mesto
NK Rogaska
17:00 NK Triglav Kranj NK Primorje Ajdovscina
NK Triglav Kranj
NK Primorje Ajdovscina
world Coppa Sudamericana 1 2
1
2
Penarol Athletico Paranaense
Penarol
Athletico Paranaense
0:30
TP
bg Bulgaria - 1ª Liga 1 2
17:00 Beroe Arda Kardzhali
Beroe
Arda Kardzhali
at Austria - Regionalliga Centro 1 2
17:00 FC Gleisdorf 09 Union Gurten
FC Gleisdorf 09
Union Gurten
17:00 Deutschlandsberger SC WSC Hertha
Deutschlandsberger SC
WSC Hertha
17:00 UVB Vocklamarkt SV Spittal/Drau
UVB Vocklamarkt
SV Spittal/Drau
17:00 SC Weiz SV Ried II
SC Weiz
SV Ried II
17:00 SV Allerheiligen ATSV Stadl-Paura
SV Allerheiligen
ATSV Stadl-Paura
17:30 FC Wels SC Kalsdorf
FC Wels
SC Kalsdorf
sk Slovacchia - 3. Liga 1 2
16:30 MSK Senec FK Slovan Most
MSK Senec
FK Slovan Most
lt Lituania - Lega 1 1 2
15:00 Suduva Marijampole II FK Kauno Zalgiris II
Suduva Marijampole II
FK Kauno Zalgiris II
15:00 Lietava Jonava FK Minija
Lietava Jonava
FK Minija
fr Francia - Ligue 2 1 2
19:00 Nancy Amiens
Nancy
Amiens
19:00 Digione Valenciennes
Digione
Valenciennes
19:00 Rodez Aveyron Grenoble
Rodez Aveyron
Grenoble
19:00 US Quevilly Guingamp
US Quevilly
Guingamp
19:00 Pau Dunkerque
Pau
Dunkerque
19:00 Niort Paris FC
Niort
Paris FC
19:00 Sochaux Auxerre
Sochaux
Auxerre
19:00 Nimes Le Havre
Nimes
Le Havre
cz Repubblica Ceca - 2. Liga 1 2
16:00 FK Usti nad Labem Brno
FK Usti nad Labem
Brno
15:00 Viktoria Zizkov Dukla Praga
Viktoria Zizkov
Dukla Praga
ie Irlanda - Leinster Senior League 1 2
18:45 Tolka Rovers Newbridge Town FC
Tolka Rovers
Newbridge Town FC
19:00 Tullamore Town Swords Celtic FC
Tullamore Town
Swords Celtic FC
19:00 St Francis FC Newtown Rangers AFC
St Francis FC
Newtown Rangers AFC
ie Irlanda - Premier Division 1 2
18:45 Waterford FC Drogheda United
Waterford FC
Drogheda United
18:45 St Patricks Shamrock Rovers
St Patricks
Shamrock Rovers
18:45 Bohemians Dublin Finn Harps
Bohemians Dublin
Finn Harps
18:45 Derry City Longford Town
Derry City
Longford Town
18:45 Dundalk Sligo Rovers
Dundalk
Sligo Rovers
sa Arabia Saudita - Premier League 1 2
17:25 Al Ittihad Jeddah Al Taawon Buraidah
Al Ittihad Jeddah
Al Taawon Buraidah
15:40 Abha Damac FC
Abha
Damac FC
pl Polonia - Ekstraklasa 1 2
16:00 Gornik Leczna Lechia Gdansk
Gornik Leczna
Lechia Gdansk
18:30 Jagiellonia Bialystok Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan
at Austria - 2. Liga 1 2
16:30 FC Liefering FC Dornbirn 1913
FC Liefering
FC Dornbirn 1913
16:30 SV Kapfenberg SK Vorwärts Steyr
SV Kapfenberg
SK Vorwärts Steyr
16:30 FC Blau Weiss Linz SV Horn
FC Blau Weiss Linz
SV Horn
16:10 St Polten SKU Amstetten
St Polten
SKU Amstetten
16:30 Austria Lustenau FC Juniors OO
Austria Lustenau
FC Juniors OO
lt Lituania - Lega A 1 2
15:00 FK Panevezys FK Dainava Alytus
FK Panevezys
FK Dainava Alytus
ro Romania - Liga II 1 2
14:00 Brasov Steagul Renaste CSA Steaua Bucarest
Brasov Steagul Renaste
CSA Steaua Bucarest
14:00 FC Brasov CSA Steaua Bucarest
FC Brasov
CSA Steaua Bucarest
jo Giordania - Campionato 1 2
17:30 Al-Baqa'a Ramtha SC
Al-Baqa'a
Ramtha SC
fr Francia - Championnat National 1 2
17:00 Creteil Laval
Creteil
Laval
17:00 Avranches Boulogne
Avranches
Boulogne
17:00 Villefranche US Orleans 45
Villefranche
US Orleans 45
17:00 FC Bastia-Borgo Red Star FC 93
FC Bastia-Borgo
Red Star FC 93
17:00 Sete 34 Bourg-Peronnas
Sete 34
Bourg-Peronnas
17:00 Le Mans Concarneau
Le Mans
Concarneau
17:00 Cholet Chambly Thelle FC
Cholet
Chambly Thelle FC
17:00 Stade Briochin Annecy
Stade Briochin
Annecy
ie Irlanda - First Division 1 2
18:45 Galway United UCD
Galway United
UCD
18:45 Athlone Town Wexford FC
Athlone Town
Wexford FC
18:45 Treaty United FC Cork City
Treaty United FC
Cork City
18:45 Cabinteely FC Shelbourne
Cabinteely FC
Shelbourne
gb Inghilterra - Premier League 2 1 2
18:00 Middlesbrough U23 Nottingham Forest U23
Middlesbrough U23
Nottingham Forest U23
18:00 West Ham U23 Crystal Palace U23
West Ham U23
Crystal Palace U23
18:00 Leeds U23 Blackburn U23
Leeds U23
Blackburn U23
18:00 Everton U23 Man Utd U23
Everton U23
Man Utd U23
18:00 Chelsea U23 Liverpool U23
Chelsea U23
Liverpool U23
10:00 Fulham U23 Newcastle U23
Fulham U23
Newcastle U23
18:00 Brighton U23 Leicester U23
Brighton U23
Leicester U23
ge Georgia - Erovnuli Liga 1 2
17:00 Dinamo Tbilisi FC Samtredia
Dinamo Tbilisi
FC Samtredia
15:00 FC Telavi Dila Gori
FC Telavi
Dila Gori
17:00 Dinamo Batumi Samgurali
Dinamo Batumi
Samgurali
15:00 Torpedo Kutaisi Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi
Lokomotiv Tbilisi
co Colombia - Primera B 1 2
20:15 Real San Andres Atletico Cali FC
Real San Andres
Atletico Cali FC
de Germania - Bundesliga II 1 2
16:30 Heidenheim Darmstadt
Heidenheim
Darmstadt
16:30 Jahn Regensburg Erzgebirge Aue
Jahn Regensburg
Erzgebirge Aue
jp Giappone - J3-League 1 2
15:00 Vanraure Hachinohe Parceiro Nagano
Vanraure Hachinohe
Parceiro Nagano
RV
ma Marocco - GNF 2 1 2
15:30 JSM Massira Union de Touarga
JSM Massira
Union de Touarga
15:30 Chabab Atlas Khénifra USM Oujda
Chabab Atlas Khénifra
USM Oujda
de Germania - Regionalliga Nord Est 1 2
17:00 Berliner AK 07 SV Tasmania Berlin
Berliner AK 07
SV Tasmania Berlin
17:00 VSG Altglienicke ZFC Meuselwitz
VSG Altglienicke
ZFC Meuselwitz
17:00 BFC Dynamo Chemnitzer
BFC Dynamo
Chemnitzer
za Sud Africa - Premier 1 2
15:00 Moroka Swallows Cape Town City
Moroka Swallows
Cape Town City
be Belgio - Prima divisione A 1 2
18:45 Club Bruges OH Leuven
Club Bruges
OH Leuven
dk Danimarca - 1ª Divisione 1 2
17:00 FC Helsingor Hobro IK
FC Helsingor
Hobro IK
17:00 HB Køge FC Fredericia
HB Køge
FC Fredericia
ro Romania - Liga III 1 2
14:00 Unirea Bascov Real Bradu
Unirea Bascov
Real Bradu
14:00 CSC Dumbravita Ghiroda SI Giarmata VII
CSC Dumbravita
Ghiroda SI Giarmata VII
14:00 CSM Flacara Moreni CS Tunari
CSM Flacara Moreni
CS Tunari
14:00 Aerostar Bacau AFC Metalul Buzau
Aerostar Bacau
AFC Metalul Buzau
14:00 ACS Sepsi II FC Pucioasa
ACS Sepsi II
FC Pucioasa
14:00 ACS Vedita Colonesti MS CS Sporting Rosiori
ACS Vedita Colonesti MS
CS Sporting Rosiori
14:00 CS Unirea Ungheni 2018 Ariesul Turda
CS Unirea Ungheni 2018
Ariesul Turda
14:00 Pandurii Targu Jiu CSM Deva
Pandurii Targu Jiu
CSM Deva
14:00 FC Arges Pitesti II Dinamo Bucarest II
FC Arges Pitesti II
Dinamo Bucarest II
fo Isole Faroe - 1ª Divisione 1 2
18:00 HB Torshavn II NSI Runavik II
HB Torshavn II
NSI Runavik II
my Malesia - Premier League 1 2
8:45 Kuching FA Kelantan United
Kuching FA
Kelantan United
ua Ucraina - Vyscha Liga 1 2
16:30 Kolos Kovalivka Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava
it Italia - Campionato Primavera 2 1 2
12:00 Ternana U19 Reggina U19
Ternana U19
Reggina U19
mx Messico - Campionato U20 1 2
22:45 Tijuana U20 Mazatlan FC U20
Tijuana U20
Mazatlan FC U20
14:00 FC Juarez U20 Queretaro U20
FC Juarez U20
Queretaro U20
14:00 Puebla U20 Cruz Azul U20
Puebla U20
Cruz Azul U20
20:45 Tijuana U20 Mazatlan FC U20
Tijuana U20
Mazatlan FC U20
il Israele - Lega Leumit 1 2
11:00 Hapoel Iksal Imad Hapoel Raanana
Hapoel Iksal Imad
Hapoel Raanana
A
md Moldova - Divisione A 1 2
13:00 FC Sucleia FC Cahul
FC Sucleia
FC Cahul
13:00 Sheriff Tiraspol II Olimp Comrat
Sheriff Tiraspol II
Olimp Comrat
13:00 FCM Ungheni FC Iskra Rabnita
FCM Ungheni
FC Iskra Rabnita
13:00 Real Succes CF Sparta Selemet
Real Succes
CF Sparta Selemet
de Germania - Oberliga Hessen 1 2
18:00 Hessen Dreieich SV Zeilsheim
Hessen Dreieich
SV Zeilsheim
17:30 FV Bad Vilbel 1919 Rot-Weiss Walldorf
FV Bad Vilbel 1919
Rot-Weiss Walldorf
il Israele - Liga Bet Sud 1 2
11:15 MS Bnei Jaffa Ortodoxim Hapoel Hod Hasharon
MS Bnei Jaffa Ortodoxim
Hapoel Hod Hasharon
9:00 Hapoel Merhavim MS Hapoel Lod
Hapoel Merhavim
MS Hapoel Lod
9:00 Maccabi Amishav Petah Tikva Hapoel Qalansawe
Maccabi Amishav Petah Tikva
Hapoel Qalansawe
9:30 Beitar Ironi Maale Adumim Maccabi Ironi Netivot
Beitar Ironi Maale Adumim
Maccabi Ironi Netivot
7:30 Roei Heshbon Tel Aviv Hakoah Amidar Ramat Gan
Roei Heshbon Tel Aviv
Hakoah Amidar Ramat Gan
10:00 Hapoel Ironi Gedera Beitar Ironi Kiryat Gat
Hapoel Ironi Gedera
Beitar Ironi Kiryat Gat
ch Svizzera - Challenge League 1 2
18:30 Wil 1900 FC Schaffhausen
Wil 1900
FC Schaffhausen
18:30 Winterthur Aarau
Winterthur
Aarau
mx Messico - Liga de Expansion 1 2
1
0
Atletico Morelia Oaxaca
Atletico Morelia
Oaxaca
0:00
TP
ua Ucraina - Campionato Primavera 1 2
8:00 Shakhtar Donetsk U19 Veres U19
Shakhtar Donetsk U19
Veres U19
9:00 FC Rukh Vynnyky U19 Dinamo Kiev U19
FC Rukh Vynnyky U19
Dinamo Kiev U19
10:00 PFC Oleksandria U19 FC Mariupol U19
PFC Oleksandria U19
FC Mariupol U19
de Germania - Oberliga Bayern Nord 1 2
17:00 DJK Gebenbach SV Seligenporten
DJK Gebenbach
SV Seligenporten
17:00 ATSV Erlangen Bayern Hof
ATSV Erlangen
Bayern Hof
17:00 Feucht SC Würzburger FV
Feucht SC
Würzburger FV
am Armenia - Lega 1 1 2
11:30 Shirak FC Urartu II
Shirak
FC Urartu II
by Bielorussia - Campionato Riserve 1 2
11:00 FK Ruh Brest riserve BATE Borisov riserve
FK Ruh Brest riserve
BATE Borisov riserve
gb Inghilterra - Development League U23 1 2
10:00 Swansea U23 Peterborough U23
Swansea U23
Peterborough U23
at Austria - Regionalliga Est 1 2
17:00 First Vienna FC 1894 SV Leobendorf
First Vienna FC 1894
SV Leobendorf
17:00 Neusiedl ASK Elektra
Neusiedl
ASK Elektra
17:30 Wiener Neustadt FC Marchfeld Donauauen
Wiener Neustadt
FC Marchfeld Donauauen
17:30 FCM Traiskirchen Wiener Sportclub
FCM Traiskirchen
Wiener Sportclub
17:30 ASV Drassburg SC Wiener Viktoria
ASV Drassburg
SC Wiener Viktoria
cz Repubblica Ceca - Campionato Primavera 1 2
10:00 MFK Karvina U19 Meteor Praga VIII U19
MFK Karvina U19
Meteor Praga VIII U19
pa Panama - Liga Prom 1 2
20:00 Udelas FC Mario Mendez FC
Udelas FC
Mario Mendez FC
20:00 CD Universitario Riserve San Francisco Riserve
CD Universitario Riserve
San Francisco Riserve
23:00 Atletico Chiriqui B CA Independiente de la Chorrera Riserve
Atletico Chiriqui B
CA Independiente de la Chorrera Riserve
21:00 Veraguas FC B SD Atletico Nacional
Veraguas FC B
SD Atletico Nacional
23:00 UMECIT Plaza Amador Riserve
UMECIT
Plaza Amador Riserve
23:00 Sporting San Miguelito Riserve San Martin FC
Sporting San Miguelito Riserve
San Martin FC
21:00 Champions FC Academy Alianza FC riserve
Champions FC Academy
Alianza FC riserve
de Germania - Bundesliga 1 2
18:30 Greuther Furth Bayern Monaco
Greuther Furth
Bayern Monaco
tr Turchia - 1 Lig 1 2
17:00 Kocaelispor Tuzlaspor
Kocaelispor
Tuzlaspor
hu Ungheria - NB I 1 2
18:00 Zalaegerszegi TE Paksi
Zalaegerszegi TE
Paksi
za Sud Africa - National First Division 1 2
13:00 Cape Town All Stars Hungry Lions FC
Cape Town All Stars
Hungry Lions FC
cr Costa Rica - Segunda 1 2
21:15 FC Aserri Futbol Consultants Moravia
FC Aserri
Futbol Consultants Moravia
19:00 Puntarenas AD Carmelita
Puntarenas
AD Carmelita
ae EAU - Premier League 1 2
14:45 Baniyas SC Ajman SCC
Baniyas SC
Ajman SCC
17:00 Emirates Club RAK Al Nasr SC
Emirates Club RAK
Al Nasr SC
14:45 Khor Fakkan Al Dhafra SCC
Khor Fakkan
Al Dhafra SCC
17:00 Sharjah SCC Al Jazira SC
Sharjah SCC
Al Jazira SC
cy Cipro - 1ª Divisione 1 2
16:00 Doxa Katokopias Ethnikos Achnas
Doxa Katokopias
Ethnikos Achnas
do Repubblica Dominicana - Liga 1 2
23:00 Cibao FC Atletico Pantoja
Cibao FC
Atletico Pantoja
mx Messico - Apertura 1 2
1
0
Pachuca Necaxa
Pachuca
Necaxa
55'
sk Slovacchia - Super Liga 1 2
15:00 FK Pohronie AS Trencin
FK Pohronie
AS Trencin
de Germania - Oberliga Niederrhein 1 2
17:30 FC Kray Sportfreunde Baumberg
FC Kray
Sportfreunde Baumberg
RV
au Australia NPL Queensland U23 1 2
10:30 Eastern Suburbs U23 Capalaba Bulldogs U23
Eastern Suburbs U23
Capalaba Bulldogs U23
me Montenegro Prva Liga 1 2
17:00 FK Zeta Golubovci FK Iskra Danilovgrad
FK Zeta Golubovci
FK Iskra Danilovgrad
il Israele - Liga Bet Nord 1 2
8:45 Maccabi Ahi Iksal Maccabi Neve Shaanan Eldad
Maccabi Ahi Iksal
Maccabi Neve Shaanan Eldad
12:30 Maccabi Ironi Yafia Ironi Bnei Shfaram
Maccabi Ironi Yafia
Ironi Bnei Shfaram
ar Argentina - Campionato regionale 1 2
0
0
Union Sunchales LRF CD Libertad De Sunchales
Union Sunchales LRF
CD Libertad De Sunchales
0:41
TP
1
1
Atletico Rafaela LRF Ferrocarril del Estado Rafaela
Atletico Rafaela LRF
Ferrocarril del Estado Rafaela
0:30
TP
sg Singapore - Premier League 1 2
11:45 Albirex Niigata Singapore Tampines Rovers FC
Albirex Niigata Singapore
Tampines Rovers FC
de Germania - Oberliga Niedersachsen 1 2
18:00 HSC BW Schwalbe Tundern SVG Göttingen 07
HSC BW Schwalbe Tundern
SVG Göttingen 07
be Belgio - Campionato Riserve 1 2
17:30 KV Mechelen Riserve Genk Riserve
KV Mechelen Riserve
Genk Riserve
br Brasile - Campeonato Amapaense 1 2
23:00 Trem AP Santos AP
Trem AP
Santos AP
de Germania - Regionalliga Nord 1 2
17:30 SV Drochtersen-Assel Altona 93
SV Drochtersen-Assel
Altona 93
17:00 BSV Schwarz-Weiss Rehden SV Atlas Delmenhorst
BSV Schwarz-Weiss Rehden
SV Atlas Delmenhorst
gb Inghilterra - Northern League - 1ª Div. 1 2
18:45 Tadcaster Albion Marske United
Tadcaster Albion
Marske United
pl Polonia - Campionato Primavera 1 2
10:00 Pogon Szczecin U18 Jagiellonia Bialystok U18
Pogon Szczecin U18
Jagiellonia Bialystok U18
mr Mauritania - 1ª Divisione 1 2
16:30 Medine Trarza FC Nouadhibou
Medine Trarza
FC Nouadhibou
il Israele - Lega Alef Sud 1 2
12:00 Hapoel Kfar Shalem AS Nordia Gerusalemme
Hapoel Kfar Shalem
AS Nordia Gerusalemme
12:00 Hapoel Marmorek Maccabi Herzliya
Hapoel Marmorek
Maccabi Herzliya
10:15 Shimson Kafr Quasim Hapoel Azor
Shimson Kafr Quasim
Hapoel Azor
11:45 Maccabi Kabilio Jaffa Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Bikat Hayarden
10:00 Sport Club Dimona MS Ironi Kuseife
Sport Club Dimona
MS Ironi Kuseife
11:30 Hapoel Holon Yaniv Maccabi Ironi Ashdod
Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Ironi Ashdod
9:30 Hapoel Ashkelon Bnei Eilat
Hapoel Ashkelon
Bnei Eilat
cy Cipro - 2ª Divisione 1 2
16:00 Anagennisi FC Deryneia APK Karmotissa
Anagennisi FC Deryneia
APK Karmotissa
gb Scozia - Championship 1 2
18:45 Arbroath Kilmarnock
Arbroath
Kilmarnock
no Norvegia - Elite League U19 1 2
16:00 Bryne FK U19 IK Start U19
Bryne FK U19
IK Start U19
tr Turchia - 3 Lig - Gruppo 1 1 2
13:00 Bergama Belediyespor Kutahyaspor
Bergama Belediyespor
Kutahyaspor
mn Mongolia - Premier League 1 2
0
0
Athletic 220 FC Deren FC
Athletic 220 FC
Deren FC
54'
11:00 FC Ulaanbaatar SP Falcons FC
FC Ulaanbaatar
SP Falcons FC
8:00 Khans Khuns-Erchim Khangarid Klub
Khans Khuns-Erchim
Khangarid Klub
5:00 UB Mazaalainuud Khoromkhon Club
UB Mazaalainuud
Khoromkhon Club
pt Coppa del Portogallo 1 2
18:30 Alverca SC Vila Real
Alverca
SC Vila Real
pt Portogallo - Campionato U23 1 2
14:00 Estoril U23 Benfica U23
Estoril U23
Benfica U23
10:00 Portimonense U23 Sporting U23
Portimonense U23
Sporting U23
de Germania - Oberliga Amburgo 1 2
17:00 Bramfelder SV Hamm United
Bramfelder SV
Hamm United
18:00 Amburgo SV III FC Union Tornesch
Amburgo SV III
FC Union Tornesch
17:30 SC Viktoria Hamburg TSV Buchholz 08
SC Viktoria Hamburg
TSV Buchholz 08
17:30 Wandsbeker TSV Concordia HSV Barmbek-Uhlenhorst
Wandsbeker TSV Concordia
HSV Barmbek-Uhlenhorst
il Israele - Lega Alef Nord 1 2
12:00 Tzeirei Kfar Kanna SC Tzeirey Taibe
Tzeirei Kfar Kanna
SC Tzeirey Taibe
12:00 SC Haifa Robbie Shapiro Hapoel Bnei Zalfa
SC Haifa Robbie Shapiro
Hapoel Bnei Zalfa
12:30 Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye Hapoel Bnei Fureidis
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
Hapoel Bnei Fureidis
12:00 Hapoel Herzliya Hapoel Iksal Imad
Hapoel Herzliya
Hapoel Iksal Imad
12:00 Sport Club Tira Hapoel Kaukab
Sport Club Tira
Hapoel Kaukab
8:00 Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tamra
Maccabi Tzur Shalom
Maccabi Tamra
9:15 Ironi Nesher Ironi Tiberias
Ironi Nesher
Ironi Tiberias
11:00 Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Migdal Haemeq
Hapoel Kafr Kanna
n Nord Irlanda - IFA Championship 1 2
18:45 Ards FC Ballyclare Comrades
Ards FC
Ballyclare Comrades
ve Venezuela - Segunda Division 1 2
19:30 Deportivo Zulia Real Frontera
Deportivo Zulia
Real Frontera
pk Pakistan - Premier League 1 2
15:00 WAPDA Humma FC
WAPDA
Humma FC
RV
gb Coppa del Galles 1 2
18:45 Taffs Well Llantwit Major
Taffs Well
Llantwit Major
18:45 Colwyn Bay Ruthin Town FC
Colwyn Bay
Ruthin Town FC
18:45 Conwy Borough FC T.N.S.
Conwy Borough FC
T.N.S.
18:45 Caernarfon Town Prestatyn Town
Caernarfon Town
Prestatyn Town
19:00 Cambrian & Clydach Penybont
Cambrian & Clydach
Penybont
es Spain Primera Division RFEF Group 1 1 2
19:00 Racing Santander CF Internacional de Madrid
Racing Santander
CF Internacional de Madrid
17:00 UD San Sebastian Reyes Tudelano
UD San Sebastian Reyes
Tudelano
eg Coppa d'Egitto 1 2
17:00 Smouha Pyramids FC
Smouha
Pyramids FC
RV
sm Campionato Sammarinese 1 2
19:15 SS Virtus SS Cosmos
SS Virtus
SS Cosmos
mz Mozambique Mocambola 1 2
12:30 Desportivo Maputo Costa Do Sol
Desportivo Maputo
Costa Do Sol
be Belgio - Prima divisione B 1 2
18:00 Lierse Kempenzonen Waasland-Beveren
Lierse Kempenzonen
Waasland-Beveren
hr Croazia - Campionato U19 1 2
8:00 NK Varazdin U19 HNK Sibenik U19
NK Varazdin U19
HNK Sibenik U19
th Tailandia - Premier League 1 2
12:00 Nong Bua Pitchaya BG Pathum United
Nong Bua Pitchaya
BG Pathum United
RV
11:00 Muang Thong United Ratchaburi FC
Muang Thong United
Ratchaburi FC
id Indonesia - Liga 1 1 2
8:15 Persita Tangerang Bali Utd Pusam FC